Migros One İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları

Migros One Hakkında

Biz Kimiz?
İşimiz teknoloji, gıda ve perakende. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak mükemmel bir e-ticaret hizmeti sunmak için tüm kaynaklarını teknolojiyle birleştiren yeni ve genç bir ekibiz. Kısacası biz Migros One'ız!

Bizim kültürümüz
Topluluğumuz için daha iyi bir yarın yaratmak amacıyla #BİR'iz. Çalışma şeklimiz, uygulamaya çalıştığımız dört temel değeri içermektedir:
1. Sorumluluğu tutkuyla üstlenin
2. Yeniliği merakla teşvik edin
3. Müşterilerimiz için fark yaratın
4. Açık iletişim oluşturun

Biz ne yapıyoruz?

Migros One olarak Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra, Migros Yemek, Migros One Kitchen, Macroonline ve Tazedirekt markalarımız ile gıda ve perakende teknolojisi sektörüne yön veriyoruz. Sürekli olarak daha iyisi için yenilikler üretir, geliştiririz. En çok ihtiyaç duyulan çözümleri, en hızlı şekilde üretmek için uğraşırız. Evet, her gün daha iyisi için tek bir takım olarak çalışırken yaptığımız işten keyif alır, eğlenmeyi de ihmal etmeyiz! Enerjimizi ve dinamizmimizi de buradan alırız…

Dünyadaki gelişmeleri takip eder, ihtiyaçları anlık olarak belirler ve sektörümüzün bugünü ve geleceğine yön veren yenilikler üretiriz. Teknoloji hayatımızın vazgeçilmez bir parçası demiştik. Bunu söylememize gerek olmasa da cesur ve dinamik yapımızla teknolojiyi hepimize daha konforlu bir hayat sunması için kullanırız.

Odağımız ise her zaman insan. Teknoloji ile deneyimi harmanlayarak, Migros One ekibini ve markalarını her zaman insan odaklı yeniliklerin peşinde görebilirsin. İyilik ise sahip olduğumuz en büyük varlığımız. Çünkü biz iyi ekiplerin ürettiği insanlara iyi gelen fikirlerin başarısına inanırız.

Ne yaparsak yapalım tüketicilerimizin ve çalışanlarımızın iyi hissettiğini görmek ister ve her anlamda en iyi deneyimi yaşatmayı amaçlarız.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok

Migros One İş Başvurusu

Migros One, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Migros One firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Migros One ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Migros One iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Migros One iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim