N TEPE ZÜCCACİYE

Mağazacılık / Perakendecilik  

www.ntepemutfak.com

N TEPE ZÜCCACİYE hakkında:

NTEPE MUTFAK;

Endüstriyel Mutfak sektöründe, müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek çıkmış olduğumuz bu yolda, imalat, satış ve satış sonrası hizmetle birlikte, Endüstriyel Mutfak projelendirme alanında 11 yılı aşkın tecrübemizle, yeni shoowroomumuz da , sektörün en iyi , en kaliteli çözüm ortaklarımızla faaliyet göstermekteyiz.

NTepe Endüstriyel Mutfak Ürünleri olarak en zengin çeşitleri,ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek çatı altında toplayarak size en uygun ürünü en uygun maliyetlere sunmaktan gurur duyuyoruz.Kalite, dayanıklılık ve işlevselligi bir arada sunan, profesyonellerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilen çözümleri sunar. Dünya çapında markaların bayisi olarak fırın, pişirme, açık büfe teşhir, bulaşıkhane, çamaşırhane ve ticari sogutucularda, kapsamlı endüstriyel ekipmanlarda çözüm ortağıdır.

Her çalışmamızın altında yatan ruh, müşterilerimiz ve çalışanlarımızın karşılıklı memnuniyeti, çevreye saygı ve iş hedeflerimize ulaşmadaki kararlılık ve başarı azmidir.

Vizyonumuz, endüstriyel mutfak ekipmanları ve züccaciye sektöründe piyasa fiyatlarını belirleyen yüksek kalitede ürünlerle, yenilikçi çözümler üreten bölgesinde lider firma olmaktır.


Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 09:00-19:00
    • Cumartesi: 09:00-19:00
    • Pazar Yok

N TEPE ZÜCCACİYE İş İlanları