İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Novabazar.Com // Seltim Dış Ticaret A.Ş

E-Ticaret  

www.NovaBazar.com

Novabazar.Com // Seltim Dış Ticaret A.Ş hakkında:

NOVABAZAR'IN DOĞUŞU

2005'te tüketiciye en doğru hizmet modeli olan mağazacılığı seçen Seltim, bu süreçte Bursa'da alışveriş merkezlerindeki mağazalarında binlerce müşteriye hizmet etmiştir.

2000'li yıllarda internetin hayal edilemeyen bir şekilde, zaman ve mekan farkı gözetmeksizin ilerleyişi, onu yaşam şeklimizin merkezine yerleştirdi.

Bu hızlı değişim hem fiziksel hem de zihinsel sınırları ortadan kaldırdı, neredeyse internetsiz bir yaşam düşünülemez oldu.

Teknolojiye sahip olmanın ve kullanmanın kolaylaşması internet kullanımı ve kültürünün yaygınlaşmasını sağlarken, güvenlik alanındaki gelişmeler ve yine internetin sağladığı sınırsız ve anında bilgi paylaşımı, online satışa olan güveni arttırdı. Büyük şehirlerde yaşanan zamansızlık, küçük şehirlerde arzın eksikliği karşısında bulunduğumuz yerden tüm ürünleri inceleyerek, karşılaştırarak ve araştırarak alışveriş yapabilme ayrıcalığı online satışın payını inanılmaz bir hızla artırdı ve bu büyüme katlanarak devam etmektedir.

Perakende mağazacılığında kazanılan tecrübe, kurulan güçlü ve uzun vadeli tedarikçi ilişkilerinin yanı sıra, 2009 yılında e-ticaret için doğru ortamın oluşması NovaBazar’ın doğmasını sağlamıştır. Merkezini İstanbul’a taşıyan Seltim, yatırım ve hazırlıkların ardından sadece online satış ve NovaBazar markası ile devam etme kararı aldı. Bu alandaki iş geliştirme çalışmalarını ve yatırımlarını artırarak devam ettirmektedir.

MUTLULUĞUNUZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

NovaBazar geçmişten gelen tecrübeyle tüketicinin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışıyor. Mağazalardaki güler yüzlü ve sıcak hizmetini internet üzerinde de hissettiriyor. Sürekli yatırım yaparak, tedarikçi ilişkilerini geliştirerek en yeni, en güncel ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturuyor. Bankalar ile geliştirilen iş ortaklıkları, bu ürünlerin aynı zamanda çok uygun ödeme koşulları ile tüketiciye sunulmasını sağlıyor.

NovaBazar tüketiciyle kurduğu empati ve Ar-Ge’ye verdiği önemle pek çok konuda liderlik yapıyor;

. Sadece 3D Secure Güvenli Ödeme Sistemi kullanarak alışveriş yapanlarla birlikte henüz yapmamış olanları da koruyor ,

. 256 bit SSL sertifikası,

. Türkiye’nin her yerinden alan kodu çevrilmeden aranabilen 444NOVA(4446682) çağrı hattı,

. Ücretsiz kargo imkanı,

. Siparişin her aşamasında mail ile bilgilendirme

ÖNCE BAŞARDIK SONRA SLOGANIMIZ OLDU

NovaBazar ekibi olarak bizler, onlarca kategoride sunduğumuz ürünleri sadece satışı yapılan paketler olarak görmüyoruz. Biliyoruz ki bu alışverişle istenen mutluluktur. Satış öncesi ve satış sonrası tüm aşamalarda bu mutluluğa gölge düşürecek engelleri önlemek için çok çalışıyoruz. Bu çabanın sonucunda %99,2’ye varan memnuniyet geri dönüşleri bizi daha iyisi için motive ediyor, işimizin her aşamasını “memnuniyetle” yapıyoruz. NovaBazar “Tıkla Al, Memnun Kal”

Firma Bilgileri

 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:30-18:30
  • Cumartesi Yok
  • Pazar Yok
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Araç (pozisyona bağlı)
  •  Özel Sağlık Sigortası
  •  Yemekhane
 • Şirket İçi Yapılan IK Etkinlikleri
  • Doğum Günü Kutlaması

Novabazar.Com // Seltim Dış Ticaret A.Ş İş İlanları

Novabazar.Com // Seltim Dış Ticaret A.Ş firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!