Onay Paratoner Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

Elektrik ve Elektronik  

www.onayparatoner.com

Onay Paratoner Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. hakkında:

30 yılın tecrübe ve bilgi birikimi 2004 yılında İzmir’de Kurulan Onay, özellikle Aktif Paratoner üretimi, montaj ve bakımı konularında, yurtiçinde açılan ilgili ihalelere de girerek sektördeki varlığını hissettirmiş ve emin adımlarla faaliyetlerini sürdürmüştür. Sahip olduğu tüm bilgi birikimini, ARGE çalışmaları ile destekleyerek ortaya çıkardığı ürünlerini, öncelikle ülkesinde ve son iki yıldır da yurtdışında bir çok ülkede müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyan Onay Paratoner’in önceliği her zaman Paratoner ve Topraklama konusundaki uzman kadrosuyla birlikte, kaliteden ödün vermeden, uluslararası normlara uygun olarak ürettiği ürünlerini, en uygun fiyatlardan, bayi, distribütör ve müşterilerine beyan ettiği teslim sürelerine tam uygun sunmak olmuştur. Kısa zamanda Onay Paratoner, sadece standart ürünlerini üreten bir firma olmanın dışında, yıldırımdan korunma sistemlerinin projelendirmesi alnında da çalışan teknik bir firma olarak isim yapmıştır. Paratonerlerinin montaj sistemlerine ait ürünlerin üretimini de gerçekleştiren ve ilkelerinden hiçbir zaman vazgeçmeyen ONAY, sadece birkaç yılda yurtiçinde aranan bir marka haline gelmiştir.

Türkiye’de dağıtım ağını/ satış kanallarını tamamladıktan sonra, Onay 2012 yılında yönünü Yurtdışına çevirmiş ve tıpkı yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da aranan, bilinen, istenen ve tercih edilen bir firma olabilmek adına profesyonel bir şekilde planlı & programlı ihracat çalışmalarına başlamıştır. Kaliteden Ödün vermeden ürettiği ürünlerini çok uygun fiyatlardan ve müşterileri ile anlaştığı teslim süresinde sunmayı kendine ilke edinmiş ONAY ihracatta da emin adımlarla ilerlemekte, ihracat ülkelerini ve buna bağlı yurtdışı bayi ağını genişletmekte zorlanmamaktadır.

“Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” diyen Onay Paratoner Ltd. Şti. gösterilen ilgi ve destekten ötürü minnetlerini sunarken, sektördeki gelişmelere uygun ürünler üretmeye devam edeceğinin sözünü vermektedir.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:00
    • Cumartesi: 08:30-13:00
    • Pazar Yok

Onay Paratoner Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. İş İlanları

Onay Paratoner Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!