Orsaş Yapı

İnşaat  

www.orsasyapi.com

Orsaş Yapı hakkında:

ORSAŞ YAPI, deneyimli mühendis ve mimarlar tarafından, 2004 kurulmuştur.

5 senelik dönemde başta Marmara Bölgesi olmak üzere yurtiçinde pek çok projeye kalitesi, profesyonelliği ve güvenilirliği ile imza atmıştır. Başta sanayi/fabrika yapıları olmak üzere konut, işyeri, altyapı ve güçlendirme gibi alanlarda hizmet veren Orsaş Yapı teslim ettiği projelerle başarısını kanıtlamıştır. Bilgiden ve deneyiminden oluşturduğu kalitesi , profesyonel mimar ve mühendis kadrosu ile ORSAŞ YAPI tasarımdan iş teslimine kadar olan tüm süreçlerin yönetimini özenle yapmakta, her aşamada sağlamlıkla beraber estetiği ve proje maliyetlerini de göz önünde tutmaktadır. Orsaş Yapının ana hizmetleri arasında, inşaat hizmetinde doğru tercihin yapılması için en uygun yerin belirlenmesi, detaylı analizlerin yapılması, her türlü projenin hazırlanması,mimari projeler, betonarme ve statik projeler,inşaat imalatı sırasında , işlerin düzenli olarak yürütülmesi ve mali portrenin önceden belirlenmesi amacıyla inşaat iş programının hazırlanması, tüm imalat ve satın almaların bu programa uygunluğunun denetlenmesi öncelikli olarak yer almaktadır. Orsaş Yapı üstlendiği her projede, kaliteli üretim ötesinde sorumluluk bilinci ile çalışır. Sorumluluk bilinci hem bugun hem de yarınlar için geçerli olacak bir anlayış bütünüdür. Orsaş; her geçen gün müşteri memnuniyetini de hizmetlerinin, referanslarının ardına katarak yoluna devam etmekte; hem müşterisini hem de ülkesinin kazancını düşünerek yaptığı işten keyif almaktadır.

ORSAŞ YAPININ MİSYONU

Orsaş yapının misyonu; deneyimli ve profesyonel kadrosu ve kalitesi ile müşterilerinin isteklerine ve beklentilerine en uygun çözümleri üretmek , sunacağı alternatiflerle en sağlam, kaliteli,estetik ve ekonomik yapılara ulaşmaktır.

ORSAŞ YAPININ VİZYONU

Orsaş Yapı; kuruluşundaki sorumluluk prensibi ile inşaat sektöründe kalite ve güvenilir bir firma olarak yerini korumayı ve güçlendirmeyi hedeflemekte, bu hedefini de müşterinin ve ülkesinin kazanması ilkesine dayandırmaktadır.

Orsaş Yapı İş İlanları