PACKWORLD TÜRKİYE

Yayıncılık  

www.sudeyayincilik.com

PACKWORLD TÜRKİYE hakkında:

PACKWORLD Türkiye Dergisi; Ambalaj, Plastik, Gıda, Makina ve Otomasyon Sistemleri sektörünün ayda bir yayınlanan teknik dergisidir. Mevcut tirajı 3000 olan dergimiz Türkiye genelinde dağıtımımızı kapsayan sektörlere, dönüşümlü olarak, ücretsiz dağıtılmaktadır.

Aynı zamanda yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen sektörel fuarlarda katılımcı firmalara standlarında ziyaret edilerek derginin temini sağlanmaktadır ayrıca ziyaretçilere dergilerimiz standımızdan ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

PACKWORLD Türkiye Dergisi; içerdiği haberler, teknik makaleler, ürünler ve ilanlarla sektörde yaşanan teknolojik ve bilimsel gelişmelere ışık tutmaktadır.

Packworld Türkiye, yurt içi ve yurt dışında yılda yaklaşık 100 fuara katılarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor

Sektörel yayıncılıkta 15. yılını tamamlayan Packworld Türkiye, içerdiği haberler, teknik ve bilimsel makaleler, ürünler, firma profilleri, söyleşiler ve ilanlarla eğitici olma özelliğinden dolayı okuyucuları tarafından sürekli bir referans olarak saklanacak dergi niteliğindedir. Sektör içerisinde tanıtım ve bilgi paylaşımını ilkeli ve etkin şekilde gerçekleştirme bilinciyle sektörel yayıncılıkta yerini almaktadır.

Sektöre hizmeti ilke edinmiş ekibiyle ileriki yayın dönemlerinde de aynı ilke doğrultusunda sürekli kendini geliştirerek yoluna devam edecektir…

PACKWORLD TÜRKİYE İş İlanları

PACKWORLD TÜRKİYE firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!