Park Hayat Hastaneleri

Park Hayat Hastaneleri
Park Hayat Hastaneleri www.parkhayat.com
Firmayı Şikayet Et
Park Hayat Hastaneleri İş İlanı Ara

Park Hayat Hastaneleri Hakkında

PARKHAYAT Hastaneleri İnsan Kaynakları politikamız; hasta odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru birime yerleştirmek, şirketimiz çalışanları içerisinde yüksek potansiyele sahip olanları seçerek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli birimlerde mesleki gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun süreli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz. 

Her daim, bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yaratıcı, güvenilir insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.


İnsan Kaynaklarının Vizyonumuz:

Çalışanlarımıza motive, heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, sağlık sektöründe en çok tercih edilen hastane olmak ve bu durumu korumaktır.
 

İnsan Kaynaklarının Misyonumuz:

Sağlık sektöründe güvenilir ve öncü kuruluşlardan biri olan PARKHAYAT, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları'nın misyonu, PARKHAYAT sağlık sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen ve beğenilen hastane olmasını sağlamaktır.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: Yok Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Özel Sağlık Sigortası Yemekhane

Park Hayat Hastaneleri İş Başvurusu

Park Hayat Hastaneleri, kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Park Hayat Hastaneleri firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Park Hayat Hastaneleri ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Park Hayat Hastaneleri iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Park Hayat Hastaneleri iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Anasayfa CV Oluştur İş Ara Aday Giriş İş İlanı Ver