REO TURKEY ELEKTRONIK

Diğer  

www.reo-turkey.com/tr/

REO TURKEY ELEKTRONIK hakkında:

Reoturkey Elektronık San. Ve Tic. Ltd.

1925 yılında Berlin'de kurulan şirket- geçmişteki unvanı "REO BORIS VON WOLFF" dur- bir kaç yıl içinde büyüyerek dünya çapında faaliyet gösteren bir şirkete dönüşmüştür. Günümüzde elektronik ve endüktif bileşenler konusunda önemli bir üreticidir.

1943 yılında- Almanya'nın ikiye bölünmesine bağlı olarak- ilk şirket şubesi Berlin dışında kurulmuştur. Şirketin Solingen'de bulunan şirketin kendine ait montaj atölyesi kısa bir süre sonra yaklaşık 30 çalışana istihdam sağlamıştır. Şirket özel dirençler geliştirmek için bir bina temin etmiştir. Bir kaç yıl sonra çalışan sayısının artması ve geliştirilen yeni ürünler nedeniyle Solingen'de yeni bir şirket kolu kurulmuştur. Solingen içindeki son taşınma 1965 yılında gerçekleşmiştir. Şirket bu gün de REO Grup'un ana merkezi olan binaya taşınmıştır.

60'lı yıllarda elektronik bileşenlerle ilişkili yeni talepler nedeniyle bir zihniyet değişikliği gerçekleşmiştir. Bu dönemde REO ilk elektronik yapı parçalarını piyasaya sürmüş ve böylelikle şirket "elektronik" bölümüyle genişlemiştir. Çok sayıda patent, yenilikçi ürün fikirleri ve kendini işine adamış çalışanlar sayesinde şirket gravürlü transformatör üretimini başarmıştır. Geçmişte olduğu günümüzde de "elektronik" bölümü, endüktif bileşenlerin yanında şirket için önemli bir destek işlevi görmektedir.

Kısa bir süre sonra -1977 yılında- REO uluslararası piyasaya çıkmış ve ilk yurt dışı şirket kolunu Paris'de kurmuştur. Bunun İsviçre ve İngiltere'deki yeni kuruluşlar izlemiştir. Bu güne kadar şirket 15 şube açmıştır. Bunların 11'i yurt dışında 5'i yurt içindedir.

Günümüzde REO-Grup yüksek kaliteli ve çok zengin bir ürün çeşitleri sunmaktadır. Sürekli yapılan yatırımlar, yenilikçi ürün geliştirme faaliyetleri ve yine çalışanların eğitimi ve geliştirilmesi, REO'nun ehil bir iş ortağı ve uzman olarak elektrik iş kolunda iddialı olabilmesi için, geleceğe yönelik kıstaslar için de önceden yol gösterici olmaktadır.

Firma Bilgileri

  • Çalışan Sayısı
    • 1 Beyaz Yaka
  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00

REO TURKEY ELEKTRONIK İş İlanları

REO TURKEY ELEKTRONIK firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!