Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. İş İlanları

Kariyer & Eleman İş İlanları
Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş.
Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. secomtr.com

Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. İş İlanları

Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. Hakkında

1962 yılında Japonya’nın ilk güvenlik hizmetleri sağlayıcısı olarak kurulan SECOM, her zaman, her yerde güvenlik hissi sağlayan, yaşamı daha konforlu ve rahat bir hale getiren hizmetler ve sistemler geliştirmektedir. Dünyada yalnızca güvenlik hizmetleriyle sınırlı kalmayıp  yangın korunma hizmetleri, sağlık, sigorta, coğrafi bilgi, ICT / BPO ve gayrimenkul alanlarında da faaliyet gösteren SECOM, 60 bini aşkın çalışanıyla 18 ülke ve bölgede yerel ihtiyaçlara göre özel olarak geliştirilmiş hizmetler sunmaktadır. SECOM’un dünya genelinde +3,5 milyon alarm abonesi bulunmaktadır. Türkiye’de yaygın bayi ağıyla 81 ilde hizmet vermektedir.
2019 yılında Kent Güvenlik’in %100 hissesi, dünyada yaklaşık 18 ülkede hizmet veren Japon Güvenlik ve Teknoloji şirketi SECOM ile ülkemizin en büyük yatırım bankası Aktifbank ortaklığında Secom Aktif Yatırım A.Ş. tarafından satın alınmıştır.

Firma Bilgileri
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30 - 17:30 Cumartesi: Yok Pazar: Yok
Sosyal ve Yan Haklar Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Özel Sağlık Sigortası Yemek Kartı Prim (pozisyona bağlı olarak) Yol Yardımı

Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. İş Başvurusu

Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş., kariyerinizi zirveye taşımanız için kapılarını açıyor!

Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. firmasına iş başvurusu yaparak heyecan verici bir kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz. Siz de Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. ailesine katılarak profesyonel gelişiminize katkı sağlamak ve keyifli bir çalışma ortamında yer almak için hemen başvurun.

En güncel Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. iş ilanlarına göz atın ve hayalinizdeki işe bir adım daha yaklaşın!

Secom Aktif Elektronik Güvenlik Çözümleri A.Ş. iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için aday girişi yapın veya cv oluşturun.

Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim