Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Star Grup Cam

Firma Detay

Star Grup Cam Hakkında

Düzcam sektöründeki bilgi ve deneyim birikimi 1990 ların başına giden StarGrup 2006 yılında Stargrup Cam A.Ş olarak yeniden yapılanmıştır. 
 
Stargrup ana faaliyet alanı olarak, ticari binaların dış cephe camlaması ve iç mekan camlaması, cam kapı ve duşkabin pazarlarına odaklanmıştır. 
Stargrup tarafından üretilip satılan ürünlerin ana ürün grupları şunlardır : Kenar işlemeli cam, Temperli cam, Lamine cam ve Yalıtım Camı.
 
Stargrup Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlardan estetik görünüş, renk, ışık geçirgenliği, yansıtma, ısı ve güneş kontrol, ses yalıtımı ve yangına dayanıklılık yönünden farklı özelliklere sahip olan geniş bir yelpazedeki düzcam ve türevlerini satın alma imkanına sahiptir.
 
 Stargrup farklı özellikteki düzcam ve türevlerini girdi olarak kullanarak estetik görünüş, konfor, ısı ve güneş kontrol, emniyet ve güvenlik yönünden müşterilerin elde etmek istedikleri sonuçları    sağlayan ürünleri üretir.
 
Stargrup müşterilerin geniş ürün yelpazesi, kaliteli ürün, zamanında teslimat, esneklik yönünden ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerileri de geliştirir.
 

Firma Bilgileri

Çalışan Sayısı 274 Mavi Yaka 66 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:30:00 - 18:30:00 Cumartesi: Belirtilmemiş Pazar: Belirtilmemiş
Sosyal ve Yan Haklar Servis Araba (pozisyona bağlı olarak) Kıyafet (pozisyona bağlı olarak) Yemekhane

Star Grup Cam İş İlanları

Star Grup Cam firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim