SU ARGE DİZAYN VE MÜHENDİSLİK

Kariyer & Eleman İş İlanları
SU ARGE DİZAYN VE MÜHENDİSLİK

SU ARGE DİZAYN VE MÜHENDİSLİK

www.sushipdesign.com

SU ARGE DİZAYN VE MÜHENDİSLİK İş İlanları

SU ARGE DİZAYN VE MÜHENDİSLİK firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!

SU ARGE DİZAYN VE MÜHENDİSLİK Hakkında

•CEMRE Tersanesi bünyesinde ilk dizayn faaliyetleri 2012 yılında 2 kişilik bir ekip ile başlamıştır. Günümüz sürecine gelindiğinde çoğalan personel sayısı ve kazanılan tecrübelerle her anlamda büyümüştür. Türkiye de Tersanecilik sektörüne bakıldığında; Ana dizayn ve Detay Dizayn yapabilen firmaların eksikliği dikkat çekmektedir. Bu boşluğu doldurma adına Cemre Tersanesi bünyesinde ki dizayn departmanı, sektörde hem ulusal hem de uluslararası alanda etkili bir faaliyet gösterebilmek için 36 tecrübeli personeli ile Nisan 2018’ de Su Ar-Ge Dizayn ve Mühendislik A.Ş firması bünyesinde buluşmuştur.

•Tasarım projeleri lisanslı Autocad ve Nupas CADMATIC programlarıyla yürütülmektedir. Bu sayede hem projelerimizin tüm işçilik resimlerini üretebilmekte hem de dizayn firmalarından teslim alınan çizimlerin kontrolünü bünyemizde hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

•Özellikle projeler süresinde tasarım ofisimiz tarafından geliştirilen son derece detaylı 3 boyutlu çalışmalar, üretim proseslerini hızlandırmakta ve müşteri ile yürütülen iletişimin her adımında kontrol mekanizmalarını verimli çalışmasını sağlamaktır.

•Su Arge Dizayn ve Mühendislik A.Ş., konsept ve özgün tasarım çalışmalarına hızla devam etmekte olup; gelecekte projelerin tüm prosesine destek vermek amacıyla sürekli gelişerek yoluna devam etmektedir.

•SSD, kalite politikasında belirtildiği üzere Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri sloganıyla hedeflerine emin adımlarla yürümeye devam edecektir.

Firma Bilgileri
Çalışan Sayısı 2 Mavi Yaka 32 Beyaz Yaka
Çalışma Saatleri Haftaiçi: 08:00 - 17:00 Cumartesi: 08:00 - 12:00 Pazar: Belirtilmemiş
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim