T.Ş.T LİFT AMORTİSÖR

Otomotiv  

T.Ş.T LİFT AMORTİSÖR hakkında:

Firmamız 1998 yılında faaliyete başlamış olup 14 yıllık bilgi birikimine sahip 57 kişilik personeliyle dalında lider bir kuruluştur. Şirketimiz her çeşit gazlı amortisör imalatı yanı sıra mobilya sektöründe de baza üretiminde kullanılan tüm ürünlerin imalatını bünyesine almış bulunmaktadır.
Ürünlerimiz her türlü bagaj kapısı, motor kaput ve arka kapaklarında, traktör kabin ve koltuklarında,market ve endüstriyel buzdolaplarında, spor aletlerinde,ofis ve otobüs yolcu koltuklarında ayrıca mobilya sektöründe çok geniş bir yelpazesi olan kullanım alanlarına sahiptir.
Amacımız, maksimum pratiklik ve kontrollü hareket sağlayıp, ürününüzün kullanım kolaylığına katkıda bulunmaktır.
Firma olarak müşterilerimizin numune taleplerine özel önem vermekteyiz. Teknik Departmanımız taleplerinize en uygun (standart ve standart dışı) gazlı amortisör imalatı yaparak size özel numuneyi en kısa zamanda tüm testleri yapılmış olarak hazırlayıp sunar.
Firma olarak kaliteye verdiğimiz önem "Belge" sahibi olmak değil ama en yüksek standartlarda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Bize göre;Kaliteli üretim, terminlerimize sadakat ,istenilen ürünü zamanında müşterimize ulaştırmak , yeni sipariş ve memnun müşteri demektir.

MİSYONUMUZ

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
Sektörümüzde örnek ve öncü kuruluşlardan biri olma niteliğimizi, şirket ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, toplam kalite anlayışı çerçevesinde, müşteri beklentilerine zamanında ve eksiksiz cevap vererek sürdürmek.

VİZYONUMUZ
· Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle hedef ortaklığımızı devam ettirmek, sürekli müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde, yeni ürünler ve ar-ge çalışmaları ile sürekli büyüyerek sektörümüzde lider firma konumuna gelmek, bunu kalıcı kılmak.
· Hep bir adım ileride olmak, standart ve beklentileri aşmak, örnek olmak ve sektörde lider olmak.
· Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak;
· Rekabet gücümüzü artırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak,
· Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek ve potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını artırmak,
· Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek...

T.Ş.T LİFT AMORTİSÖR İş İlanları

T.Ş.T LİFT AMORTİSÖR firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!