Teknomak Mobilya Makinaları

Makine  

www.teknomakmakina.com.tr

Teknomak Mobilya Makinaları hakkında:

Teknomak Mobilya Makinaları ve Kesici Takımlar olarak mobilya imalatında kullanılan her türlü ağaç işleme makinesi, yedek parçası, teknik servis hizmeti ve ilgili kesici takımların temini noktasında gerekli desteği, kurulduğumuz yıl olan 2002’den bu yana sağlamaktayız.

Hantal ve mekanik firma yapılanmalarının aksine, müşteri memnuniyetinin, gerektiğinde inisiyatif almasını bilen ve yerinde çözüm üreten güçlü bir kadrodan geçtiğini bilen Teknomak, hizmet verdiği firmaları ve çalışanlarını sadece ‘müşteri’ olarak değil ticari başarımıza ortak edeceğimiz birer yeni dost olarak gören ve bu bağlamda ‘artı olarak neler katabiliriz’ sorusunu aklından asla çıkarmayan bir geleneğin temsilcisidir.

Firmamız mobilya imalatında kullanılan her türlü sıfır ahşap işleme makinelerinin endüstri lideri Alman ve İtalyan markaları başta olmak üzere Avusturya, İspanyol, Tayvan makineleri ithalatı, yedek parça, teknik servis hizmeti, kesici takımlar matkap uçları, testere, jilet, freze ve planya bıçakları vs.konularında çalışmaktadır.

Deneyimli kadromuz ve teknik ekibimiz ile sektördeki yerimizi, müşterilerimizle kurduğumuz güven bağı vasıtasıyla gün geçtikçe güçlendirmeyiz.

Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-18:30
    • Cumartesi Yok
    • Pazar Yok

Teknomak Mobilya Makinaları İş İlanları

Teknomak Mobilya Makinaları firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!