Eleman İş İlanları

Hepsini Temizle
Eleman
 • İş Açıklaması Ne kadar para kazanacağınızı ve ne kadar çalışacağınıza kendiniz karar vereceksiniz.  Gayrimenkul danışmanları, Century21  sisteminde belirli bir maaş geliri olmaksızın prim sistemi ile çalışılmaktadırlar. Bu sebeptendir ki kazanacağınız paranın limiti olmaksızın, işinize olan bağlılığınız ve harcayacağınız emek kazancınızı belirleyecektir.  Yani;  SİZ ‘’PROFESYONEL’’ SİNİZ

  Aranan Nitelikler Şişli Merkezde ki Century21 Ofisimize Gayrimenkul Danışmanları Arıyoruz. % 50 Prim sistemi ile çalışılmaktadır.(Maaş yoktur.) İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, Gayrimenkul sektöründe deneyimli yada deneyimsiz, İnsan ilişkileri kuvvetli, özgüveni yüksek, vizyon sahibi, Ekip çalışmasına inanan, vizyon sahibi, gelişime açık Sorumluluk bilinciyle çalışabilecek Saha faaliyetlerini belli bir program ve sisteme göre sürdürebilecek, Bilgisayar, ofis programları ve internet kullanabilen, Century21 Gayrimenkul Danışmanlığı kültürünü, giyimi ve konuşma tarzıyla yansıtabileceğine inanan, En az lise mezunu, Sadece komisyon paylaşımı esası ile çalışıp,saygın ve yüksek gelirler elde etmek istiyorsanız, 18-35 yaş arası Bay veya Bayan girişimciler, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyenler, bugün sizde kazanan koltuğunda oturarak geleceğinizi tayin etmek istiyorsanız Century21 Şişli Merkez Işıl Gayrimenkul Danışmanlığı ailesinde yerinizi alın.

 • Kasiyer
  Avrupa Elektronik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Kasa / Satış Tahsilat Sorumlusu (Kasiyer)   AVRUPA ELEKTRONİK olarak; İstanbul’un en seçkin AVM ve Caddelerinde SAMSUNG markası ile faaliyet gösteren 12 ADET farklı satış noktamızda Satış Ekibine Tahsilat Sürecinde Görevlendirilmek amaçlı TAKIM ARKADAŞLARI arıyoruz.   Avrupa Yakası için: Cevahir AVM – Şişli İstinye Park AVM - Sarıyer Marmara Forum AVM – Bakırköy   Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki olguları taşıyan;   - Müşterilerin aldıkları ürünlerin ödemelerini alıp faturalarını kesmek, - Kredi kartı tahsilatlarını yapmak, - Kredi kartı tahsilatlarını sisteme işlemek, - Pos gün sonlarını alıp sistemle kontorlünü yapmak, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Çözüm odaklı, - Diksiyonu düzgün, görünümüne dikkat eden,   Mağazalarımız da görevlendirilmek için BAYAN KASİYERLER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Avm'lerdeki mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, - Tercihen Meslek Yüksek Okulu mezunu, en az Ticaret Lisesi Mezunu, - Offıce Programlarına Hakim, - Prezentable, - Grup çalışmasına uyumlu, - En az 1 yıl tecrübeli, - Teknolojiyi takip eden, - İkna kabiliyeti ve özgüveni yüksek, - Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı,   Dinamik KASA SORUMLULARI (KASİYER) arıyoruz.

 • Muhasebe Sorumlusu
  Karaağaç Tpu
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tüm mal ve hizmet alım-satım faturalarına ait muhasebe işlemlerinin yapılması ve kontrolü  Üst yönetime ulaşacak raporların hazırlanması ve yönetimi Müşterilerin cari hesaplarının takibi  Mal ve hizmet alım-satım faturalarına ait muhasebe işlemlerinin yapılması, kontrolü ve ödeme listelerinin oluşturulması Günlük banka ve kasa hareketlerinin muhasebeleştirilmesi Pos, kredi hesaplarının kayıt, muhasebeleştirilmesi ve mutabakatları Çek, senet kayıt ve kontrol işlemlerini ve muhasebeleştirmesini yapmak ve takibini sağlamak Müşteri cari hesap takibi ve mutabakat yapılması SSK bordrolarının, işe giriş çıkış bildirgelerinin, özlük dosyalarının hazırlanması Resmi kurumlarla yapılacak yazışmaları yapmak, takip etmek ve arşivlemek Bilanço, Gelir Tablosu ve Diğer Mali Tabloları hazırlayarak mali ve finansal konularda raporlama yapabilecek düzeyde bilgi sahibi

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe işlemlerinin ve şirketin vergisel yükümlülüklerinin zamanında yapılmasını ve kontrolünü sağlamak üzere,   Cari hesap ve banka kayıtlarının takibi, mutabakatların yapılması Üniversitelerin İktisat,İşletme veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Genel Muhasebe konularına hakim, en az 3 yıl deneyimi olan, Ms Office ve MİCRO muhasebe programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Takım oyuncusu ,iletişimi güçlü, zaman ve iş yönetiminde iyi, disiplinli, Anadolu yaksında ikamet eden.

 • Vasıfsız Eleman
  Gns Kimya
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1996 yılından bugune faaliyette olan GNS Kimya deterjan üretimi yapmakta olup  yerel ve ulusal marketlere, temizlik firmalarına hizmet vermektedir. Bu doğrultuda bizlerle bu yolda özveri ile çalışacak, işine önem veren, Üretim Elemanı  arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İş ahlakı olan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Özverili, İstanbul Avrupa yakasında ve İkitelli civarında ikamet eden.

 • İş Açıklaması ÜRETİMİNİ VE DIŞ ALIMINI YAPTIĞIMIZ TEST CIHAZLARINI, YURT İÇİ VE YURT DIŞI ALICILARLA BULUŞMASINI SAĞLAMAK İÇİN DENEYİMLİ SATIŞ MÜHENDİSLERİ İLE ÇALIŞMAK İSTERİZ.

  Aranan Nitelikler * SATIŞ YETENEGİ OLAN , İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ VE SOHBETİ SEVEN, *TERCİHEN SATIŞ DENEYİMLİLER, *YAPTIĞI İŞTEN TAT ALABİLEN,İŞ ODAKLI, *MEMUR ANLAYIŞINDAN UZAK,İŞİ PROFESYONEL ANLAYIŞLA YAPAN, *İLKELİ,SORUMLULUK SAHİBİ VE ÇÖZÜM ÜRETEBİLEN, *MS Office programlarına hakim, *Seyahat engeli olmayan, AKTİF SATIŞ İÇİN.*** Askerlik hizmetini tamamlamış, *Ehliyet sahibi ve sürcü demeyimi olan, *İngilizce bilen, TERCİHEN  İNGİLİZCEY İYİ DERECE BİLEN,   *Jeoloji, İnşaat , Hidrojeoloji,    Maden, Mühendislik bölümlerinden mezun "BAY" Satış Mühendisleri ile birlikte çalışmak isteriz. NOT: İNGİLİZCE BİLMEYEN VE BAYAN ADAYLARIN BAŞVURMAMASI RİCA OLUNUR, UYUMAYANLAR İŞLEME ALINMAYACAKTIR !!  

 • Ön Muhasebeci
  Gns Kimya
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1996 yılından bugune faaliyette olan GNS Kimya deterjan üretimi yapmakta olup  yerel ve ulusal marketlere, temizlik firmalarına hizmet vermektedir. Bu doğrultuda bizlerle bu yolda özveri ile çalışacak, işine önem veren, Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler  MS Office Programlarına hakim, En az 1 yıl muhasebe alanında deneyimli, Genel muhasebe bilgisi olan, Tercihen Üniversite veya Yüksekokul ilgili bölümlerinden mezun, Disiplinli, analitik düşünce yapısına sahip, inisiyatif kullanabilen, Takipçi ve çözüm odaklı, gelişime açık, takım çalışmasına yatkın, 40 yaşını aşmamış, İstanbul Avrupa yakasında ve İkitelli çevresinde  ikamet eden 

 • İş Açıklaması İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Montaj Operatörü takım arkadaşları aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler En az 1 yıl iş tecrübesine sahip Lise Mezunu (Teknik lise mezunu olmak tercih sebebidir) Askerlik hizmetini tamamlamış Erkek  

 • İş Açıklaması -Mağaza içi ürün kategorizasyonunu yapmak -Tanzim, teşhir argümanlarını kullanarak ürünlerin mükemmel görünürlüğünü sağlamak -Raf payını arttırıcı önerilerde bulunmak -Fiyat etiketlerinin sürekli ve doğru üründe bulunurluğu sağlamak -Üretici firmadan gelen ve teslim aldığı POP malzemelerini mağaza içinde etkin şekilde kullanmak -Raf eksiklerini belirledikten sonra eksik olan ürünlere ait siparişleri oluşturup ilgili satış temsilcisine bildirmek ve gerektiğinde sevkiyat takibini yapmak -Stand kurulumu için doğru alanı belirlemek

  Aranan Nitelikler -En az lise mezunu -Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek -Merchandising tecrübesi olan  -İş geliştirici ve sonuç odaklı çalışabilen -Periyodik raporlamalar konusunda becerikli ve disiplinli -Takipçi, çözüm odaklı düşünebilen, sorumluluk sahibi -Aktif ve tempolu çalışmaya ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek -Takım çalışmasına yatkın -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

 • İş Açıklaması Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızda toz boya bölümünde yetiştirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar bilgisi olan (Excel-Word) Yoğun iş temposunda çalışabilecek Disiplinli  İşini takip eden Askerlik ile ilişkisi olmayan Bay

 • Genel İlan
  Ongan Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ONGAN TEKSTİL'e Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz alanı, bölümü ve pozisyonu belirten bir kapak yazısı yazmanızı rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Bu ilan Ongan Tekstil "Genel Başvuru" ilanıdır. Başvurular aday veri tabanımızda kayıot altına alınacaktır. Şirketimiz bünyesinde ileride oluşabilecek tüm pozisyonlar için değerlendirilmeye alınacaktır. Uygun bir pozisyon oluştuğu takdirde sizinle iletişime geçeceğimizi bildirir; şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

 • İş Açıklaması İzmir'de faaliyet gösteren firmamızda çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip 'Depo Elemanları' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Buca-Şirinyer-Karabağlar-Gaziemir-Yeşilyurt bölgelerinde ikamet eden En az ortaokul mezunu Bu alanda tecrübesi olan Ekip çalışmasına uygun Askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek  Sağlık sorunu bulunmayan Güvenilir

 • İş Açıklaması İzmir 'de faaliyet gösteren firmamız için, aşağıdaki niteliklere sahip 'Sevkiyat Elemanı'olarak çalışacak bay takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Tercihen daha önce bu alanda tecrübeli E sınıfı ehliyet sahibi, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, aktif olarak araç kullanabilen Ekip çalışmasına uygun Askerlik hizmetini tamamlamış Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması Yurtiçi ve yurtdışında promosyon sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İthalat ve İhracat Birimi bünyesinde görevlendirilmek üzere "İhracat Satış Temsilcisi” aranmaktadır.   Yurtdışı müşteriler ile tüm iletişimin sağlanması, Müşteri ihtiyaçlarının doğru analiz edilerek alternatif çözüm önerilerinin sunulması, Fiyat tekliflerinin hazırlanması, Sipariş alınmasından ürün sevkiyatına kadar geçen süredeki tüm işlemlerin takibi ve kontrolü, Müşterilerin numune taleplerinin karşılanması, Sevkiyat plânına göre siparişlerin üretim takibi ve koordinasyonu, İlgili dış ticaret evraklarının hazırlanması, Nakliye işlemlerinin organizasyonu ve ilgili evrakların hazırlanması (fiyat alınması, yükleme talimatı, sevkiyat listesinin hazırlanması vb.)

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin en az 2 yıllık, tercihen 4 yıllık bölümlerinden mezun Tercihen yurtdışı satış tecrübesine sahip,  yurt dışı satış piyasasına açılmak isteyen, Yetenekli  kararlı ve yabancı dillerini aktif kullanacak olan yeni mezun kişiler , ÇOK İYİ DERECE İNGİLİZCE BİLEN , ikinci bir dil bilinmesi tercih sebebidir. MS Office programlarını (Word, Excel, Outlook) iyi derecede kullanabilen, raporlama yapabilen Yurtdışı seyahat engeli olmayan Güçlü yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, sağlıklı iş takibi yapabilen, sonuç odaklı İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden BAYAN ELEMAN İşyerimiz Ümraniye – Çakmak mevkiindedir.

 • Vasıfsız Eleman
  Ft Grup
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizdeki kurumsal zincir mağazalarda çalışmak üzere yetiştirilecek bay/bayan eleman aranmaktadır. Maaş+Prim+Yol+Yemek+SGK

  Aranan Nitelikler 16 - 35 yaş arası Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen Bay / Bayan

 • İş Açıklaması ÜRETİMDE ÇALIŞACAK ELEMANLAR Elektrik ve Enerji sektörünün liderlerinden biri olan ve İzmir Kemalpaşa da bulunan firmamız için çeşitli departmanlarda üretim elemanı olarak görevlendirilmek üzere Bayraklı - Bornova - Yeşilova - Çınarlı - Mersinli - Buca - Şirinyer - Karabağlar - Kemalpaşa ilçe ve  semtlerinde ikamet eden ve aşağıdaki niteliklere uygun takım arkadaşları arıyoruz.  Tüm sosyal haklar mevcuttur (sigorta, yemek, servis).

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liseleri ve Meslek Yüksek Okullarının tüm bölümlerinden mezun; Endüstriyel üretim ve montaj konusunda deneyimli (tercihen), Çalışma saatleri konusunda esnek, insan ilişkileri kuvvetli, iletişim becerileri gelişmiş, Takım halinde çalışabilecek, Kendini geliştirmeye istekli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Kalite odaklı, dinamik, dikkatli ve işini sahiplenebilecek,    BAY ÇALIŞMA ARKADAŞLARI  ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması    Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamızda Final Kalite Kontrol süreçlerine hakim olabilecek, alanında deneyimli ''Final Kalite Kontrol Elemanı" alınacaktır.     

  Aranan Nitelikler Tekstil Konfeksiyon – Ev tekstili sektöründe tecrübeli, Müşteri Standartlarına uygun şekilde Ürün Kontrol Tecrübesi olan, Alanında en az 1 yıl deneyimli, Kalite’de Sonuç odaklı, Ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Avrupa yakasında (Tercihen; Esenyurt, Avcılar, Büyükçekmece, Beylikdüzü) ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, 20-30 yaş arasındaki adaylar,

 • İş Açıklaması Türkiye geneline bilişim sektöründe hizmet veren  ve firmalara kurumsal kimlik kazandıran 8 yıllık İZMİR ALSANCAKTAKİ çağrı merkezimize ; iletişim becerisine sahip özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, telefonda akıcı ve etkin konuşabilen , iş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen takım çalışmasına yatkın BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.       * * *  CUMARTESİ - PAZAR ÇALIŞMAMAKTAYIZ       * * *  TAKIMIMIZA 13 KİŞİ ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Enerjisi yüksek, İletişim becerisine sahip, Diksiyonu ve ifade gücü yüksek, Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, Takım çalışmasına yatkın, 18-28 yaş aralığında, İzmir'de ikamet eden, Cumartesi ve Pazar çalışmayacak, BAYAN. 2000 TL - 3000 TL  aralığında ücret beklentisi olan   ### KURUMUMUZDA VARDİYA SİSTEMİ YOKTUR.. ### ### ÇALIŞANLARIMIZA TARAFIMIZDAN EĞİTİM VERİLECEKTİR. ###

 • Genel Başvuru
  Aykanlar Gıda
  İstanbul Avrupa, Antalya, İzmir, Denizli, Konya Bugün

  İş Açıklaması Bu ilan GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuzun ileride oluşabilecek pozisyonlar kapsamında değerlendirilebilmesi için, güncel özgeçmişinize görev almak istediğiniz alan ve/veya pozisyon detaylarını belirten bir önyazı ekleyerek bu ilana başvurmanızı ve çalışmak istediğiniz il ya da illeri önyazınızda belirtmenizi önemle rica ederiz.

  Aranan Nitelikler Üniversite ya da lise mezunu Ms Office uygulamalarına hakim Değişime açık Kendini ve işini geliştirmeye odaklı Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

 • İş Açıklaması Kurumsal Satış Kanalında abonelere kampanyalar hakkında bilgi vermek ve müşterilerin kampanyalardan faydalanmasını sağlamak.  

  Aranan Nitelikler   18-45 yaş aralığında, En az Lise Mezunu, Özgüveni yüksek, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Ofis içerisinde çalışacak, Bay/Bayan Tercihen konusunda tecrübeli, İkna kabiliyeti yüksek, Akıcı konuşma ve problem çözme becerisine sahip,  İletişime açık, takım çalışmasına yatkın,  MS Ofis programlarına hakim, Müşteri memnuniyeti odaklı.    

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu Yk. Bimeks mağazalarımız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesine katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Tiffany&Tomato; şehirli, eğitimli, modern, sosyal hayatı olan gençlere ve genç yaşayan herkese hitap eden; günün trendlerini benimseyen ve gençliğin modasına yön veren bir dünya markasıdır. 90’lı yıllardan günümüze damgasını vuran marka, fast fashion dinamiklerine ayak uydurarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazaları ve online satış sitesi ile Tiffany&Tomato, ürettiği zengin renk ve model alternatiflerinden oluşan koleksiyonlarını modayı seven herkes için ulaşılabilir hale getirmeyi hedefler. Şık ve rahat olmak isteyen genç ve genç yaşayanların markası Tiffany&Tomato, yenilenen yüzüyle müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. İstanbul Olivium AVM'de ki mağazamızda  görevlendirmek üzere, mağazacılığı meslek olarak benimsemiş, bu sektörde ilerlemek isteyen, başarı odaklı satış danışmanları aramaktayız.   

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ekip çalışmasına yatkın, Güler yüzlü ve iletişim becerisi yüksek Tecrübeli - Tecrübesiz adaylar 18 - 25 yaş arası,  

 • Capacıty - Depo Personelleri
  Mango
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Giyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız.   Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamız mevcuttur. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde  gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin.   CAPACITY AVM'deki Mango mağazamız için Depo ekibimize katılacak tam zamanlıçalışmak üzere DEPO PERSONELİ  arıyoruz.   Mağazanın doğru zamanda doğru ürünü elinde bulundurduğundan emin olmak için şirket prosedürlerine göre mağaza stoğunu tamamlamanın yanında depoda ürün karşılaması, ürün kontrolü ve depolanmasından sorumlu olacaksınız. 

  Aranan Nitelikler Düzen ve tertipliliği sürdürerek, zarardan kaçınarak ve stok kaybını önleyerek günlük olarak dağıtımlar ile ilgilenmek ve eksik ürün stoğunu tamamlamak Kolileri karşılamak, kabul etmek, açmak ve ürünleri depo yönergelerine göre her gün en iyi ve sistematik bir biçimde organize etmek Eksik olan ürün stoğunu tamamlayıp ve gerekli olduğunda ek sipariş geçerek mağaza katında iş arkadaşlarına destek sağlamak Bireysel mağaza talepleri ile hızlı ve verimli bir şekilde ilgilenebilmek Mağaza ihtiyaçlarına göre depo alanını en iyi şekilde yeniden organize etmek Temiz ve tertipli bir depo bakımından sorumlu olmak Mağaza değişikliklerini yerine getirecek materyal hazırlığında işbirliği yapma   Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz?     Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

 • İş Açıklaması DIŞ TİCARET İTHALAT VE İHRACAT KONUSUNDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE,ÜNİVERSİTE MEZUNU, ÇOK İYİ DERECEDE İNGİLİZCE/ALMANCA YAZABİLEN VE KONUŞABİLEN,KONUSUNDA TECRÜBELİ (VEYA YETİŞTİLMEK ÜZERE), YÜKLEME YAPABİLEN VE ULUSLARARASI YÜKLEME ŞARTLARINI VE TERİMLERİNİ BİLEN DIŞ TİCARET ELEMANI ARANIYOR.

  Aranan Nitelikler ÜNİVERSİTE MEZUNU 35 YAŞINI GEÇMEMİŞ. SİLİVRİ CİVARINDA YERLEŞİK SİGARA KULLANMAYAN  EXEL, WORD, GÖRSEL TABANLI MUHASEBE PROGRAMI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN TECRÜBELİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE BAY/BAYAN ADAYLAR ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması 2009 YILINDA KURULAN VE ''İKOLL'' ETİKETİYLE YARATICI TASARIMLARA İMZA ATAN FİRMAMIZ STİLİNİ GENİŞ PERSPEKTİFİYLE,TRENDLERİ DİNAMİK DURUŞUYLA, MODAYI YENİLİKÇİ KOLEKSİYONUYLA, MÜŞTERİLERİMİZİN BEĞENİSİNE SUNMAKLA YETİNMEYİP, BUNU EN HIZLI VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE MAĞAZALARIMIZDA SHOWROOM GÖRÜNÜMÜ İLE BUTİK SATIŞ HASSASİYETİNİ HARMANLAYARAK KENDİ ALANINDA VAZGEÇİLMEZ OLMAYI DA BAŞARMIŞTIR.  ŞİRKET NİTELİKLERİMİZE UYGUN, KALİTELİ ÇALIŞMAYI PRENSİP EDİNMİŞ, TAKIM RUHUNU BENİMSEMİŞ, FASON TAKİBİNDE DENEYİM VE DONANIMA SAHİP ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA İHTİYAÇ DUYMAKTAYIZ.    

  Aranan Nitelikler AVCILAR İGS'DE BULUNAN FİRMAMIZA; AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN EHLİYET VE SRC BELGESİ OLAN  KESİM, DİKİM, BASKI, NAKIŞ, ÜTÜ, PAKET VB. TÜM ÜRETİM AŞAMALARINDA TEKNİK BİLGİ VE BİRİKİME SAHİP EN AZ 3 YIL FASON TAKİP İŞİ YAPMIŞ KALİTELİ İŞ ANLAYIŞINI BENİMSEMİŞ SIKI TAKİP YETENEĞİNE SAHİP  ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYABİLEN  TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN  GENÇ, DİNAMİK FASON TAKİP TAKIM ARKADAŞI ARAYIŞIMIZ BULUNMAKTADIR. 

 • İş Açıklaması ~Sektöründe lider firmamız için bölgesindeki zincir ve yerel mağazaları araç ile rut planı dahilinde ziyaret ederek; Reyon düzenleme Raf tanzim teşhir Stok kontrolü yapacak merchandiser aramaktayız

  Aranan Nitelikler ~20-30 yaş aralığında Görünümü ve diksiyonu düzgün Sektörde en az 1 yıllık deneyime sahip Zincir mağazalarda çalışmış Sorumluluğu dahilindeki mağazalardaki reyon ,rakip,aktivite vb bilgileri düzenli ve doğru şekilde raporlayabilecek Reyon tanzim ,teşhir sonrasında ürüne reyonda satış desteği verecek, Bay &Bayan

 • İş Açıklaması     Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır.   Sabiha Gökçen Hava Limanı Simit Sarayı Mağazasında görevlendirmek üzere, Ekip Üyesi  pozisyonunda çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, 18 yaşından büyük, Pozitif, güler yüzlü, dinamik, temiz, Öğrenmeye ve yeniliklere açık, Takım çalışmasına ve kişisel gelişime önem veren, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için, askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda FİNANS ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksek Okulu ya da Üniversitelerin İşletme ya da Muhasebe bölümlerinden mezun, Temel Muhasebe bilgisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Finans,mali işler ve bütçeleme konusunda en az 1 yıllık deneyim sahibi, Netsis programına ve modüllerine hakim, MS Office (Excell, Word) programlarını iyi kullanabilen, Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olan, 20-30 yaşları arasında, B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanabilen. Raporlama özellikleri kuvvetli olan.  

 • İş Açıklaması Brode Fasonlarındaki Hammadde Stoklarını Takip eder. Brode Fason Makinelerindeki Üretimi Takip Eder. Boyahane sevklerini yapar ve boyahanedeki işleri takip eder. Dantel üretim Fabrikalarını takip eder. Yeni üretim yapabilecek tedarikçiler ve fasoncular araştırır. Ürünlerin istenen kalitede ve terminde çıkmasını sağlar

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, Bay 30 Yaşını aşmamış, B sınıfı sürücü ehliyeti olan, Askerliğini yapmış, Boyahanedeki işleri takip edebilicek, Disiplinli, Düzenli, takipçi, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Herhangi bir fiziksel sağlık problemi olmayan, MS Office programlarına hakim İstanbul Avrupa yakası Güngören - Merter bölgesine yakın oturan,

 • İş Açıklaması İstanbul Avrupa Yk. Bimeks mağazalarımız için Satış Danışmanlarımızı arıyoruz. Mağazalarımızda, aktif olarak satış yapacak, müşteri memnuniyetini sağlayacak, mağazada satışa sunulacak ürünleri teslim alacak ve takibini yapmaktan sorumlu olacaksınız.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezunsanız, Mağazalarımızdaki hareketli ve dinamik ortama ayak uydurabileceğinizi düşünüyorsanız, Daha önce Satış Danışmanlığı deneyiminiz varsa, Heyecanlı, sabırlı, kendine güvenen bir gençseniz ve dış görünümünüze dikkat ediyorsanız, Teknolojik gelişmeleri takip etmekten keyif alıyorsanız, Müşteriyle iletişim kurmaktan hoşlanıyor ve müşteri sorunlarını çözebileceğinize inanıyorsanız, Bimeks Ailesine katılmak istiyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Kurumsal firmamızın VodafoneNet müşteri hizmetleri projesinde yer alacak inbound projemizde görev alacak müşteri temsilcileri alınacaktır.   ÇALIŞMA SAATLERİ;   HAFTA İÇİ+PAZAR       : 12:30 / 22:00 CUMARTESİ GÜNÜ MESAİ YOK.

  Aranan Nitelikler Tercihen çağrı merkezinde en az 1 yıl tecrübeli Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Takım çalışmasına yatkın En az lise mezunu (tercihen lisans ve önlisans mezunu) 18-28yaş arası Bay bayan takım arkadaşları alınacaktır

/
144

İş Habercisi - Eleman İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?