Teknotherm

Yapı Malzemeleri  

www.teknotherm.com.tr

Teknotherm hakkında:

Teknotherm Ltd. Şti , 1987 yılında, yüksek ısılarda çalışan endüstrilere , önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlayan ürünlerin tanıtımını ve sunulmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz yüksek ısı izolasyon ve refrakter ürünlerini müşterilerimizin hizmetine sunmakta ve uzman, tecrübeli mühendis kadrosuyla müşterilerine danışmanlık hizmeti de vermektedir.
Şirketimiz çalıştığı sektörlerin ihtiyacını duyabileceği teknolojik olarak ileri, kalite arttırıcı ve maliyet düşürücü yatırım ve sarf malzemelerini de repertuarına dahil etmiş, kadrosunu da genç, dinamik ve iyi eğitimli elemanlarla takviye etmiştir.İlkemiz, en yüksek en yüksek kaliteyi, en uygun fiyata ve en kısa sürede temin etmektir.
Müşterilerinden aldığı güçle devamlı bir gelişme ve büyüme sürecinde olan Teknotherm ltd., lider kimliğini koruyarak müşterilerinin gelecekte de en yakın ve güçlü çözüm ortağı olmaya devam edebilmek için Tuzla Boya ve Vernikçiler Organize Sanayi Bölgesindeki bünyesinde 1200 m²'lik bir depo bulunduran yeni üretim ve yönetim merkezinde hizmete başlamanın heyecanını yaşamaktadır.

Teknotherm İş İlanları