Teracity Yazılım Teknolojileri

Bilgisayar / BT / Internet  

www.teracity.com.tr

Teracity Yazılım Teknolojileri hakkında:

Litera Grup 1986 yılında Bilişim sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Zaman içinde " Güçlü olanlar değil, Değişime ayak uyduranlar hayatta kalır” ilkesi ile Ar-ge şirketi olma yolunda önemli değişimlere imza atmış, grup şirketlerinin faaliyet alanı sınırlarını yeniden belirlemiş ve grup şirketlerinde uzmanlaşmayı öne çıkarmıştır.

Litera Grup %70’i üniversite mezunu olan 60 kişilik çalışan kadrosu ile güçlü ve birikimli bir insan kaynağına sahiptir.

GRUP ŞİRKETLERİ

LİTERA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.

Litera Bilişim Teknolojileri, yazılım geliştirme, coğrafi bilgi Sistemleri , yönetim Bilgi sistemleri alanında faaliyet göstermektedir. Şirketin yazılım üretimi faaliyetleri Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yönetim, cbs, destek kadroları Beşevler Merkez’de yer almaktadır.

Türkiye’nin ilk web tabanlı belediye uygulamasını gerçekleştiren Litera Bilişim Teknolojileri, Yerel yönetimlere katma değerli çözümler sunmaktadır.

Litera Bilişim Teknolojileri’nin projeleri Tübitak Teydeb ve Kosgeb tarafından desteklenmektedir.

PRODES BİLGİSAYAR VE PROGRAM DESTEK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.

Bilişim sektöründe uzun yıllardır ticari otomasyon alanında faaliyet gösteren Prodes, gelişen dünya ve değişen iş yapma biçimlerini gözönünde bulundurarak çözüm yelpazesini Profesyonel WEB ve E-Ticaret çözümleri le genişletmiştir. Tamamı kendi mühendislerimiz ve tasarımcılarımız tarafından üretilen WEB çözümlerimiz Türkiye’nin en inovatif çözümleri arasında yer almaktadır. Prodes WEB ve mobil platform yazılımları konularında AR-ge çalışmalarına devam etmektedir.

BERCE TEKNOLOJİ LTD.ŞTİ.

Tüm Türkiye’deki özel şirketler ve kamu sektörü için güçlü bir partner olarak konumlanan Berce Teknoloji , networking, sanallaştırma, storage ve felaket kurtarma senaryolarında Uzmanlaşmıştır. HP ‘nin stratejik iş ortağı olan Berce Teknoloji , Uluslar arası teknoloji üreticilerinden Microsoft, Citrix, Vmware, Sonicwall, Trend Micro ürünlerinin de yetkili iş ortağıdır.

LİTERA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.


Firma Bilgileri

  • Çalışma Saatleri
    • Haftaiçi: 08:30-19:00
    • Cumartesi: 00:00-00:00
    • Pazar: 00:00-00:00
  • Sosyal ve Yan Haklar
    •  Yemek Kartı

Teracity Yazılım Teknolojileri İş İlanları

Teracity Yazılım Teknolojileri firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!