Twitburc

Diğer  

Twitburc hakkında:


Twitburc astrolog-psikolog Zeynep Turan’ın yarattığı bir markadır. Twitburc bir etkileşim makinesidir.
Bu makine, enerjisini Zeynep Turan’ın hayatı ve insanı anlamak ve anlatmak için uzun zamandır sürdürdüğü bilimsel ve insan odaklı astrolojik çalışmalardan alır.
Astrolojinin insana dair hemen her alanda uygulanabilir olduğu gerçeğinden ve Zeynep Turan’ın yıllardır kişilere ve kurumlara verdiği hizmetin yarattığı sinerji ve sevgiden ilham alarak, Twitburc markalara başta sosyal medya olmak üzere çeşitli dijital mecralarda sonuç odaklı içerik ve etkileşim hizmeti verir.
Twitburc Hangi Hizmetleri Verir?
Twitburc markaya/kuruma özel pazarlama projeleri üretir. Mevcut bir fikir ya da kampanya için bütünleşik pazarlama yaklaşımıyla çalışmalar yapabileceği gibi yepyeni ve özel projeler de üretebilir.
Bu projelerde yüksek takipçi sayısı ve etkileşim oranlarına sahip sosyal medya hesaplarını, Web sitesini, mobil uygulamasını kullanarak markanız için büyük etki yaratmayı başarır.
Online mecraların dışında, markaların çeşitli etkinlik ve organizasyonlarında Zeynep Turan şahsen yer alarak konumlandırma, kullanıcı sadakati, bilinirlik gibi hayati pazarlama hedeflerine ulaşmanızda size destek olur.

http://www.twitburc.com.tr/

Twitburc İş İlanları

Twitburc firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!