Ulak Yazılım Teknoloji

Lojistik  

www.ulakapp.com

Ulak Yazılım Teknoloji hakkında:

ULAK Yazılım Teknoloji ve Taşımacılık Anonim Şirketi, gün içi teslim hizmetleri konusunda faaliyet gösteren teknoloji tabanlı bir taşımacılık şirketidir. ULAK App adında bir mobil uygulamamız bulunmaktadır, bu uygulama üzerinden bireylere ve kurumlara hizmet vermekteyiz. E-ticaret sitelerine, taşıma ve gün içi teslim ihtiyacı olan projelere çözümler üretmekteyiz.

ULAK nedir?

ULAK akıllı telefonlar üzerinde çalışan, motorlu kuryeye ihtiyacı olanlarla, güvenilir motorlu kuryeleri buluşturan bir mobil uygulamadır. ULAK ile size en yakın kuryeyi çağırarak gönderinizi yapabilir veya özel sipariş verebilirsiniz.

Günlük yaşantımızda ulaşımın önemi çok büyüktür. Bir yere, bir şeye ulaşmak için değerli olan zamanımızı harcarız. ULAK size zaman kazandırır, zamanı satın almanızı sağlar.

ULAK ile bulunduğunuz konuma en yakın kurye size yönlendirilir, seçeceğiniz gönderi şekli ile hizmet verir, gönderiniz teslim edilene kadar anlık konum bilgisini gösterir, teslimat detaylarını size iletir, ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartınızdan tahsil eder, işlemi tamamlar. Dilerseniz nakit ödeme seçeneği ile hizmet alabilirsiniz.

ULAK, sizin mobil ortamda hızlı hizmet alabilmenize olanak sağlar. Kurye firmalarının çağrı merkezlerini aramanıza veya sürekli gönderinizin nerede olduğunu sormanıza gerek kalmadan, anlık olarak istediğiniz hizmete istediğiniz an ulaşmanıza imkan verir.

Sadece kurye hizmeti değil, özel sipariş vermenizi de mümkün kılar. Evinizden çıkmadan, uygulama içerisinden yazacağınız bilgilerle, ULAK'ı; size market alışverişinizi yapıp getirmesini, evde bebeğinizle yalnızken bebek bezi veya emzik almasını, yemek siparişi olmayan restoranlardan sipariş vermenizi, iş yerine gidince evde unuttuğunuz evraklarınızı eşinizden alıp ofise getirmesine kadar dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz.

En Yakın Kuryeyi Çağırma:

ULAK, bulunduğunuz konuma en yakın kuryeyi tespit ederek çağırmanızı sağlar.

Kolay Ödeme Takibi:

Uygulama üzerinden kredi kartınızla ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz nakit ödeme seçeneği ile hizmet alabilirsiniz.

Anlık Kurye Takibi:

ULAK, kuryenizin konumunu göstererek gönderinizi anlık takip etmenize imkan verir.

Hızlı Tekrarlama:

ULAK ile daha önce yaptırmış olduğunuz bir taşıma işlemini tek tuşla tekrarlayabilirsiniz.

Özel Sipariş:

Evde bebek bezinin bitmesi artık dert değil. Bırakın ULAK size hizmet etsin.

Farklı Gönderi Seçenekleri:

İhtiyacınıza göre farklı gönderi tipleri seçmenizi sağlar.

Puanlama Sistemi:

Yaptığınız her gönderi sonrası kuryenizi ve aldığınız hizmeti değerlendirebilir ve puanlayabilirsiniz.

Firma Bilgileri

 • Çalışan Sayısı
  • 8 Beyaz Yaka
  • 38 Mavi Yaka
 • Çalışma Saatleri
  • Haftaiçi: 08:00-23:00
  • Cumartesi: 08:00-23:00
  • Pazar: 08:00-23:00
  • Açıklama: Kuryeler için sabah ve öğle vardiyaları bulunmaktadır. Çalışma saatlari sabah vardiyasında 08.00 - 18.00, öğle vardiyasında 13.00-23.00 tür.
 • Sosyal ve Yan Haklar
  •  Yemek Kartı
  •  Kıyafet (pozisyona bağlı)

Ulak Yazılım Teknoloji İş İlanları

Ulak Yazılım Teknoloji firmasının şu an için yayında ilanı bulunmamaktadır!