Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ameliyathane İş İlanları

Hepsini Temizle
Ameliyathane
 • Ameliyathane Hemşiresi

  Estetik İnternationalİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul Avrupa Yakasında açılacak olan hastenemiz için "Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Sağlık Meslek Liselerinden veya Sağlık Meslek Yüksekokullarından mezun, -Estetik ve Plastik cerrahi operasyonlar konusunda deneyimli, -En az 2 yıl Ameliyathane deneyimi bulunan, -Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, -23-30 yaşları arasında "Tecrübeli Bayan Ameliyathane Hemşiresi" aranmaktadır. NOT : Hastanemiz yıl sonuna kadar Mecidiyeköy'e taşınacağı için başvuru yapan adayların ilgili notu dikkate alarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması· Lise mezunu, · Alanında deneyimli, · Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, · Vardiyalı çalışabilecek.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Görevli

 • Genel Cerrahi Uzmanı

  Özel Fatih HastanesiTüm Türkiye 3 Temmuz 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemiz için GENEL CERRAHİ UZMANI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerCerrahi yönü güçlü Çalışmayı seven, Endoskopi ve laparoskopi sertifikalı Takım çalışmasına uygun, Prezentabl Hastalara karşı güleryüzlü

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Genel Cerrahi Uzmanı

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki Acıbadem Bakırköy Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Sorumlu Hemşirelik alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetme tecrübesi olan, Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ''KVC Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Ameliyathane Hazırlık Teknisyeni

  Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 10 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde yeni açılan Altunizade Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Lise ve önlisans programlarının Çevre Sağlığı Teknisyenliği, Kimya MYO ve Biyoloji bölümlerinden mezun, Alanında deneyimli ve bilgi sahibi, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Takip ve kontrol yönü kuvvetli , Ekip çalışmasına yatkın 'Ameliyathane Hazırlık Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen

İş Habercisi - Ameliyathane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?