Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ameliyathane İş İlanları

Hepsini Temizle
Ameliyathane
 • İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz Bursa-Çekirge Şubemiz için "Ameliyathane Hemşiresi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-Sağlık Meslek Liselerinden veya Sağlık Meslek Yüksekokullarından mezun, -Estetik ve Plastik cerrahi operasyonlar konusunda deneyimli, -En az 2 yıl Ameliyathane deneyimi bulunan, -Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, -23-30 yaşları arasında "Tecrübeli Bayan Ameliyathane Hemşiresi" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • Acıbadem Sağlık Grubuİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Nisan 2017

  İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesinde yeni açılan Altunizade Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; Lise ve önlisans programlarının Çevre Sağlığı Teknisyenliği, Kimya MYO ve Biyoloji bölümlerinden mezun, Alanında deneyimli ve bilgi sahibi, Hasta sağlığı ve güvenliğine önem veren, Takip ve kontrol yönü kuvvetli , Ekip çalışmasına yatkın 'Ameliyathane Hazırlık Teknisyeni' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş AçıklamasıAMELİYATHANE HEMŞİRESİ MEDİGOLD HASTANESİ (AVR) İŞ TANIMI Hastanenin ve Hemşirelik Hizmetleri Bölümü’nün misyon, vizyon ve hedefleri doğrultusunda çalışmak Hemşirelik Hizmetleri Bölümü’nde tanımlı olan sistem ve iş talimatlarına uygun hareket ederek bölümünde sorumluluğu altında hastalara en üst düzeyde hemşirelik hizmetini vermek ve verilmesini sağlamak En üst düzeyde kaliteli hasta bakımını gerçekleştirirken hasta güvenliği ve hasta memnuniyetinin gereklilikler doğrultusunda tüm ekip üyeleri ile işbirliği yapmak

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Medigold Sultan Hastanesinde görevlendirilmek üzere ‘’Ameliyathane Hemşiresi’’ adaylarının başvurularını bekliyoruz. Sizleri bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz. Mesleğinde profesyonelliği hedefleyen, Sağlık Meslek Lisesi veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü mezunu , En az 3 yıl ve üstü Ameliyathane Hemşiresi veya sorumlusu olarak görev yapmış, Kalite, HKS ve JCI Akreditasyon konularında bilgili Ekip çalışmasının önemine inanan, İletişimi kuvvetli, Dinamik, Gelişime açık, Hafta içi ve hafta sonu çalışacak "Ameliyathane Hemşiresi" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıAcıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki Acıbadem Bakırköy Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Hemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Sorumlu Hemşirelik alanında en az 2 yıl deneyimli, Ekip yönetme tecrübesi olan, Hasta memnuniyetini işinin her aşamasında ön planda tutabilecek, Sorunları analiz edebilen ve problemlere sonuç odaklı yaklaşabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ''KVC Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş AçıklamasıCerrahi Tıp Merkezimizde görevlendirilerek; Hemşirelik Hizmetleri' nin belirlediği politika, hedef, kural ve düzenlemeler doğrultusunda ameliyathanedeki hemşirelik hizmetlerinin sunulmasını, hemşirelik hizmetlerinin diğer hizmetlerle koordinasyonunu sağlamak ve yürütmek.

  Aranan NiteliklerHemşirelik Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu ya da Sağlık Meslek Lisesi mezunu, Hasta güvenliğine ve hasta memnuniyetine önem veren, Ekip çalışmasına uyumlu, İletişim becerisi kuvvetli, Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, eğitim ve gelişime açık, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyen, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, güler yüzlü, 'Ameliyathane Hemşiresi '' Aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire

 • İş Açıklaması  Konak Hastaneleri İzmit Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere; •İlgili bölümlerden mezun, •Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı sertifikaya sahip, •Alanında en az 1-3 yıl deneyimli, •Ekip çalışmasına yatkın, •Gelişime açık, •Bay/Bayan      

  Aranan Nitelikler'Perfüzyonist' aramaktayız.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Perfüzyonist

İş Habercisi - Ameliyathane İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?