Bakım Onarım İş İlanları

Hepsini Temizle
Bakım Onarım
 • Bilkay Grup

  Teknik Şef Bilkay Grup

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik şişe, kapak ve damacana üretiminde hizmet veren firmamız için Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim tesislerinde görev alacak Teknik Şef arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Makine, Elektrik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Plastik ve Enjeksiyon, bakım-onarım konularında en az 5 yıl deneyimli, Kalite güvence sistemleri ve gıda güvenliği konularında bilgi sahibi, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip yönetiminde tecrübeli, Gerekli durumlarda insiyatif alabilecek, İyi derecede ingilizce bilen, 35 yaşını geçmemiş,

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Servis Teknisyeni / İş Makineleri Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN İŞ MAKİNELERİ VE FORKLİFT DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Satılan iş makinelerinin satış sonrası arıza, tespit, tamir, bakım ve onarım işlerini gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler En az teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu ( tercihen Elektrik, Motor, Makine, İş makineleri bölümünden mezun), En az 2 yıl İş Makineleri bakım onarımı konusunda deneyimli, 20-35 yaşları arasında, Müşteri odaklı, iletişim becerileri gelişmiş, Aktif araç kullanan, seyahat engeli bulunmayan, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf, Sakarya (E-5 üstü), Kocaeli (otogar çevresi), Gebze (E-5 üstü), Pendik (E-5 üstü), Tuzla (E-5 üstü), Kurtköy, Sancaktepe lokasyonlarında ikamet eden, Bay "Servis Teknisyeni-İş Makineleri” aranmaktadır.

 • Cvplus Search & Selection

  Teknik Servis Sorumlusu Cvplus Search & Selection

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Danışmanlığını yürütmekte olduğumuz iş makinesi üretimi gerçekleştiren dünyanın önde gelen firmalarından biri olan müşterimiz için ‘’TEKNİK SERVİS SORUMLUSU‘’ arıyoruz. Vinç makinelerinin bakım – onarım ve tüm teknik servis süreçlerinden sorumlu olmak.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya teknik eğitim lisesi (mekatronik, elektrik veya elektronik) mezunu, Teknik doküman okuyabilecek seviyede Almanca veya İngilizce dillerinden birine hakim, Tercihen en az 1 yıl teknik servis deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Arıza Servis Teknisyeni Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, ASANSÖR VE YOLCU TAŞIMA SİSTEMLERİ ALANINDA DÜNYA MARKASI OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Asansör ve yürüyen merdiven arızalarından sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Minimum EML mezunu, ( Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Elektromekanik Taşıyıcılar bölümlerinden mezun ) 27 - 40 yaşları aralığında, Asansör ve / veya yürüyen merdiven sektöründe arıza ile ilgili minimum 5 yıl deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay, " ARIZA SERVİS TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Mey İçki

  Bakım Mühendisi Mey İçki

  Bilecik

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mey İçki, 2.3 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 10 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdag Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Johnnie Walker, J&B,Baileys, Gordon’s ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır. Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Bilecik İçki Fabrikasında çalışmak üzere ; Üniversitelerin Makine, Elektrik veya Elektronik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl “Bakım” deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP sistemini bilen (SAP-PM konusunda deneyimli) İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Koruyucu ve önleyici bakım sistemleri tasarlayabilecek, Mevcut otonom bakım faaliyetini geliştirecek, toplam verimli bakım çalışmalarına katılabilecek, Yeni teknolojileri takip edebilecek, işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasını sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, diğer bölüm veya fabrikalar ile yürütülecek çalışmalara katılabilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen , takım arkadaşı arıyoruz.

 • Sirmersan Mermer Sanayi A.Ş.

  Bakım Onarım Personelleri -Elektrik ve Mekanik Sirmersan Mermer Sanayi A.Ş.

  Denizli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda çalıştırılmak üzere "Elektrik Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi, MYO elektrik-elektronik bölümü mezunu, PLC, otomasyon ve yüksek gerilim alanlarında tecrübesi olan, Mekanik bakım tecrübesi olan, makine yağlama işinden anlayan, Elektro mekanik aksamların arıza tespit, tamir ve bakımını yapabilen, 25-35 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış Bay personeller alınacaktır.

 • Bostancı Oto

  Boya Teknikeri Bostancı Oto

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması BMW ve MINI marka otomobil Kaporta/Boya bakım-onarım atölyelerinde görev alacak, Otomobil sektöründe çalışmaya istekli, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, Anadolu yakası Bostancı lokasyonunda çalışabilecek Satış Sonrası Hizmetler bölümünde,Boya teknikeri olarak çalışacak Çalışma arkadaşları arıyoruz

  Aranan Nitelikler Mesleki lise veya Meklek Yüksek Okulu Mezunu (Otomotiv,gövde/boya vb.) Askerliğini yapmış, Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıllık iş deneyimine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi,

 • Bostancı Oto

  Mekanik Teknisyeni Bostancı Oto

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Borusan Otomotiv Yetkili Servisi Bostancı Oto'da Mekanik Teknisyeni olarak, BMW ve MINI Otomobil mekanik bakım-onarım atölyelerinde görev alacaktır, Otomobil sektöründe çalışmaya istekli, Takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye açık, Anadolu yakası Ataşehir lokasyonunda çalışabilecek Çalışma arkadaşları arayışı içerisindeyiz.

  Aranan Nitelikler Mesleki lise veya Meklek Yüksek Okulu Mezunu (Otomotiv,motor,makine,elektrik/elektronik vb.) Askerliğini yapmış, Tercihen otomotiv sektöründe 1-3 yıllık iş deneyimine sahip, B sınıfı ehliyet sahibi, ISTA,PUMA vs. BMW ve MINI marka otomobiller ile ilgili arıza arama ve tespit bilgisi olan

 • Teknopalas

  Zayıf Akım Teknisyeni Teknopalas

  İstanbul Anadolu

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Teknopalas , RFID temelli otomasyon projelerinde 10 yıllık bilgi ve deneyimi ile kendi alanında ilkleri başarmış , sektörünün öncülerinden olan bir AR-GE firmasıdır. Teknopalas RFID ‘nin tasarımını ve geliştirmesini yaptığı faaliyet alanları arasında RFID Akıllı Kantar Otomasyonu , Depo ve Stok Takip Otomasyonu , Araç Tanıma ve Kontrol Otomasyonu , fabrika ve plazalar için Akıllı Bina Otomasyonu , Personel ve Meteryal Takip Otomasyonu ve lokasyon belirleme sistemleri bulunmaktadır. Çalışma arkadaşlarımız , otomasyon ve kontrol sistemleri birimimizin İstanbul-Sancaktepe merkez binasında görevlendirilecektir. Ayrıca kartlı geçiş sistemlerinin kurulumu ,montajı ve devreye alınması hizmetlerinin verilmesi konusunda sorumlu olacak Zayıf Akım Teknisyeni aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Güvenlik ve kartlı geçiş sistemlerinde proje, şantiye, test ve devreye alma ile bakım konularında en az 2 yıl tecrübesi olan Tercihen üniversitelerin Lisans veya Önlisans bölümlerinden mezun , MS Office programlarını bilen teknik dokümanları takip edebilecek seviyede iyi İngilizce bilen, Bilgisayar donanım ve işletim sistemi bilgisi olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yurtiçi Yurtdışı seyahat engeli olmayan B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen askerliğini tamamlamış

 • Zf Lemförder Aks Modülleri

  Montaj Operatörü Zf Lemförder Aks Modülleri

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otomotiv yan sanayisinin öncülerinden Çiğli AOSB’de kurulu olan % 100 Alman Sermayeli “ZF Lemförder Aks Modülleri San. Tic. A.Ş”de vardiyalı sistemde çalışmak üzere “MONTAJ Operatörü” olarak çalışacak aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi,Mesleki Eğitim Merkezi yada Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Tercihen Torna Tesviye, Makine, Metal İşleri bölümlerinden mezun, Metal sektöründe benzer pozisyonlarda minimum 1 yıl tecrübeli, Kumpas, mikrometre, pasimetre gibi ilgili ölçüm ekipmanlarını kullanabilen, Teknik resim okuma becerisine sahip, Çiğli - Karşıyaka - Buca - Bornova ve Bayraklı da ikamet eden Vardiyalı sistemde çalışabilecek.

 • Firma Adı Gizli

  Makina Bakım İşçisi Firma Adı Gizli

  Kocaeli

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Planlı bakım ve arızi duruşlarda ekipmanın optimum maliyet ile bakımının sağlanması. Bakım işlerinin planlanan sürede tam ve kaliteli bir şekilde yapılması Teknik doktrinlerin yerine getirilmesi (Güvenirlik, maliyet, duruş sayısı, planlı bakım, arıza analizi )

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul Metal işleri ve Torna Tesviye ile ilgili bölümlerinden mezun Bakım Onarım işlerinde 2 yıllık deneyim (Tercihen Kaynak yapmayı bilen) Gebze veya Darıca'da ikamet eden 22-35 yaş aralığında askerliğini yapmış Vardiya sisteminde çalışabilecek (08:00-16:00 / 16:00-24:00 / 24:00-08:00 vardiyalarında)

 • Hermakina

  Teknik Servis Uzmanı - Cnc İşleme Merkezleri Hermakina

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mevcut satılmış tezgahların servis faaliyetlerini yürütmek (Montaj, Bakım, Onarım, Tamir.) Tezgahların tamiri ile ilgili gerekli teknik bilgiler tarafımızdan aktarılacaktır. Teknik dokümanları okuyup anlayacak ve konuşabilecek derecede İngilizce ve/veya Almanca ‘ya hakim olmak tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler Makina, Mekatronik, CNC, Elektrik, Elektronik veya ilgili Mühendislik Fakülteleri / meslek yüksek okulları mezunu, (Mühendis / Tekniker.) En az 4(dört) yıllık iş tecrübesi, İnsan ilişkileri ve iletişim yeteneği yüksek, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Müşteri ilişkilerinde kendine güvenen, takipçi ve sonuç alma odaklı, Takım ruhunu benimsemiş, ekip çalışmalarında başarılı, Analitik düşünebilen, ifade yeteneği gelişmiş, Bilgisayar kullanabilen ve raporlama yapabilen, Büyüme ve gelişme hızımıza ayak uyduracak, Askerliğini tamamlamış olması.

 • Norm Somun

  Kaynak Elemanı Norm Somun

  İzmir

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması ~~Bağlantı elemanları alanında faaliyet gösteren, TS 16949, ISO 14001, ISO 9001:2008, Q1, EN 14399-1 CE kalite belgelerine sahip üstün kalite politikası ve geniş ürün yelpazesi ile sektöründe öncü şirketimizde üretim bölümünde çalışacak; aşağıdaki görev tanımı ve yetkinliklere sahip Makine Operatörü alınacaktır. Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde kurulu olan fabrikamızda üretim bölümde Makine Operatörü olarak görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi/Yüksek Okulların Otomotiv, Makine, Metal İşleri, Torna, Tesviye, vb. bölümlerden mezun yada Kalfalık - Ustalık Belgesi olan, Vardiyalı çalışabilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Otuz yaşını aşmamış, Tercihen Çiğli, Karşıyaka, Bornova bölgesinde ikamet eden, takım arkadaşları arıyoruz.

 • Dumankaya Pusula

  Sıhhi Tesisat ve Havuz Bakım Teknisyeni Dumankaya Pusula

  İstanbul Avrupa

  Bugün

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerinde görevlendirmek üzere; "Sıhhi Tesisat ve Havuz Bakım Teknisyeni" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Yüzme havuzlarının ve göletlerin bakımları ile sıhhi tesisat konulu arızalara müdahale edebilecek derecede bilgi ve deneyim sahibi, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İstanbul AvrupaYakası’nda (Halkalı civarında) ikamet eden.

 • Mbk Köseoğulları

  Güvenlik Kameraları Montaj Personeli Mbk Köseoğulları

  Ankara

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma bünyemizde çalışacak ;Güvenlik kamera sistemi konusunda tecrübeli daha önce yaptığı işleri referans verebilecek takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Elektronik güvenlik sistemlerinin montaj ve kurulumu konusunda deneyimli Kablolama ve elektronik cihaz montajı yapabilecek, Alanında konuya teknik açıdan hakim, pratik, planlı,

 • Dumankaya Otomotiv

  Hasar Danışmanı Dumankaya Otomotiv

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Toyota Plaza Dumankaya'da görevlendirilmek üzere ''Hasar Danışmanı'' aramaktayız. Araç kabulü ve sigorta hasar dosyalarının açılması işlemlerinin yürütülmesi, Onarımdan, sigorta şirketinden fatura tahsilatına kadar olan sürecin takip edilmesi.

  Aranan Nitelikler En az lise, tercihen yüksekokul mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Sigorta uygulamaları ve hasar ekspertizi konularına hakim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına uygun, İnsan ilişkilerinde başarılı, enerjisi yüksek, pozitif, güleryüzlü, Tempolu ve yoğun ilişki yönetimi gerektiren ortama uyum sağlayabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

 • Akdeniz Kimya

  Kazan Operatörü Akdeniz Kimya

  İzmir

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler KAZAN OPERATÖRÜ Makine Mühendisleri Odası’ndan Sanayi Tipi Kazanların İşletmesi’nde Yardımcı Personel Yetiştirme Kursunu tamamlamış, belge sahibi Kazan,Isıtma-soğutma,Makine bakım -onarım konusunda en az 1 yıl deneyimli, Meslek Yüksek Okulu / Endüstri Meslek Lisesi ; Isıtma Soğutma / İklimlendirme / Makine bölümlerinden mezun / İlkokul-Ortaokul mezunu Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik, adayların başvurularını bekliyoruz. Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler: Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı Eğitim Seviyesi: Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Mezun), Ortaokul,İlkokul Tecrübe: En az 1 yıl tecrübe Cinsiyet: Erkek Askerlik Durumu: Yapıldı

 • İhlas Pazarlama

  Montör (Montaj Bant Elemanı) İhlas Pazarlama

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması TALEP EDİLEN MESLEK : Montör (Montaj Bant Elemanı) SOSYAL İMKÂNLAR : Servis, yemek, sigorta, sağlık hizmetleri SERVİS GÜZERGAHLARI : Yakuplu (Marmara Evleri 1-2), Beylikdüzü (Kıraç, Büyükşehir),Tepecik (Kavaklı - Gürpınar), Esenyurt (Örnek Mah., Balık yolu), Sefaköy, Söğütlü çeşme, Avcılar, Halkalı, İkitelli, Bağcılar, Yenibosna,Çiftlik, Şaşkın, Güngören Üçüzlü, Atışalanı ÇALIŞMA ŞARTLARI : 07:45 – 18:25 Saatleri arasında, (haftada 5 gün) İLETİŞİM BİLGİLERİ : İstanbul – Beylikdüzü 0 212 875 35 62 Dahili 196-208 YETKİLİ KİŞİLER : Hüseyin Güney – Necati Şahin

  Aranan Nitelikler — Lise veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak; — 19 – 29 yaşları arasında bay olmak. — Askerlikle ilişiksiz veya tercihen yapmış olmak.

 • Firma Adı Gizli

  Elektrik Teknisyeni Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin Genel Müdürlük binası teknik işletmesinde görevlendirilmek üzere 'Elektrik Teknisyeni' çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az Endüstri Meslek Lisesi, tercihen MYÖ ilgili bölümlerinden mezun -Askerliğini yapmış -En az 2 yıl tecrübeli -30 yaşını geçmemiş -Vardiyalı çalışabilecek -Avrupa yakasında ikamet eden -Ofis programlarını kullanabilen.

 • Altaş Yapı Sanayi

  Teknik Servis Sorumlusu Altaş Yapı Sanayi

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Çevre, Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm Endüstrisinde Kent Temizliği, Evsel Atıkların Toplanması, Ambalaj ve Elektronik Atıkların Toplanması-Ayrıştırılması, Tıbbi Atıkların Bertarafı konularında sektörde önemli bir konuma sahip firmamız için; "Teknik Servis Sorumlusu" aramaktayız. 700'den fazla aracımızın tamir-bakım süreçlerinin koordine edilmesi, Tesislerimizdeki Garaj Amiri ve Kademe Ustaları ile gerekli organizasyonun sağlanması, Araçlarımızın arızalarına ilişkin önleyici bakımların belirlenmesi ve uygulatılması, Araçların serviste kalış sürelerini azaltmaya yönelik takibin yapılması, Üst Yönetime gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olunacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Makine Mühendisliği, Otomotiv, Mekatronik vb.) Minimum 5 yıl ağır vasıta servislerinde yöneticilik deneyimi bulunan, Hidrolik, pnömatik sistemler ve diesel motorlar hakkında bilgi sahibi, Bakım, onarım, yedek parça piyasasına hakim, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Bay.

 • Firma Adı Gizli

  Teknik Servis Personeli Firma Adı Gizli

  Antalya

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 'Her Kese Sağlık' sloganı ile 42 yıldır sektörün lideri olan Onay Hamamı'nda görevlendirilmek üzere Teknik Servis Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları'nın Elektrik bölümünden mezun, LNG tankı, sıhhi tesisat, elektrik-elektronik, mekanik konularında 2 yıl deneyimli, Pratik ve sonuç odaklı çalışan, Bakım, onarım ve servis işlerini yapabilecek, Periyodik kontrolleri yaparak raporlama sürecini aktif yürütebilecek, Takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyumlu, Enerjik, dinamik, iletişim yönü kuvvetli, Dikkatli ve Titiz çalışan, Askerlik görevini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen, Takım arkadaşı aramaktayız. NOT: Lojman imkanımız yoktur.

 • Ikea

  Bakım Onarım Ekip Üyesi - Ikea Bayrampaşa Ikea

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Elektrik ve mekanik sistemlerin verimli ve düzgün çalışmasını sağlamak Mağaza içerisindeki cihazların rutin bakımlarını yaparak arızalanmalarını önlemek ve oluşan arızaların giderilmesini sağlamak Oluşabilecek arızaları tespit etmek, raporlamak ve ilgili firmalarla koordineli çalışarak problemleri çözmek Bakım ve onarım için gelen taşeron firmalara eşlik etmek Periyodik bakımların takibini yapmak Yöneticisinin verdiği projelerde yer almak

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik Bölümlerinden mezun, Elektrik ve mekanik sistemler konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip Tercihen alışveriş merkezi, otel, hastane vb yerlerde deneyim sahibi, Periyodik bakım ve arıza onarımı konusunda deneyim sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine ve hareketli çalışma ortamına uyumlu, MS Office programlarını kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış

 • Ikea

  Bakım Onarım Grup Lideri - Ikea Bayrampaşa Ikea

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mağaza içerisindeki cihazların rutin bakımlarını yaptırarak arızalanmalarını önlemek ve arızaların giderilmesini sağlamak Bakım onarım çalışanlarının gerekli kurallara uyarak çalışmalarını sağlamak, çalışma düzenlerini belirlemek ve takip etmek Bölümü ile ilgili talimatları hazırlamak, cihazların bakımları ile ilgili PBS kartlarını hazırlamak ve kontrollerini yapmak Günlük ve aylık elektrik, su, doğalgaz ve benzeri giderlerin sarfiyatlarını tespit ve kontrol etmek, kullanımlarını minimum seviyeye indirerek gerekli tedbirleri almak Bakım onarım bölümü harcama ve yatırım bütçelerini hazırlamak ve yıl içerisinde takip ederek bütçe sınırları dahilinde kalmasını sağlanmak Dış firma bakımlarını planlamak, takibini ve kontrolünü sağlamak Bakım onarım bölümü sarf malzemelerini en uygun fiyatla satın almak, malzeme stoklarının ve kullanımının takibini yapmak Mağaza operasyonlarının güvenli bir şekilde işlemesini sağlamak ve taşeron güvenlik firmasının takibini gerçekleştirmek.

  Aranan Nitelikler En az Meslek Yüksek Okulu’na ait Elektrik, Elektrik - Elektronik veya Makina bölümlerinden mezun Elektrik ve mekanik sistemler konusunda en az 3 yıllık deneyime sahip Office programlarını kullanabilen İyi iletişim kurabilen ve analitik düşünebilen Hızlı öğrenme ve öğrendiğini paylaşma becerisine sahip Sorun çözme becerisine sahip Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

 • Ikea

  Meslek Lisesi Son Sınıf Öğrencisi- Ikea Bayrampaşa Ikea

  İstanbul Avrupa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Liselerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler için "son sınıf zorunlu staj” kapsamında stajyer öğrenciler alınacaktır. Aşağıda mağazamızın departmanları ve stajyer öğrenci çalışabilecek ilgili bölümler ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Satış Departmanı : Pazarlama ve Perakende / Mağazacılık / Satış Lojistik Departmanı : Lojistik Müşteri Hizmetleri : Çocuk Gelişimi / Büro Yönetimi & Sekreterlik Marangozhane–Grafik Departmanı: Matbaacılık / Torna Tesviye / Mobilya / Yapı Ressamlığı Yiyecek İçecek Departmanı : Ağırlama ve Gıda Teknolojisi / Yiyecek İçecek Hizmetleri Ürün Geri Kazanım : Mobilya / Ahşap

  Aranan Nitelikler

 • Güres Group A.Ş.

  Kesimhane Teknik Sorumlusu Güres Group A.Ş.

  Manisa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Yeni açılacak olan Bıldırcın Kesimhanemizde; makine kurulumu , sistemin çalıştırılması ve bakım onarım işlerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Teknik ya da Meslek Liselerin Elektrik, Makine veya Mekanik bölümünden mezun, Kesimhane kurulum ve bakım konusunda tecrübeli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sorumluluk sahibi, Manisa merkez, Akhisar, Saruhanlı, Turgutlu'da ikamet eden Bay

 • Reed Türkiye

  Bakım Süpervizörü Reed Türkiye

  Bursa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz tarım ve gıda alaninda hizmet veren yabancı menşeili firmamiz için 'Bakım Süpervizörü' aramaktayiz. Günlük İş takibi ve gerekli aksiyonların belirlenmesi. Bakım çalışanlarının performans değerlendirmesi ve gerekli gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu konular ile ilgili olarak planlamaların yapılması. Yapılan projelere ve bölümlerde yapılan RCA/EHS/Food Safety teknik destek. Sahada yapılan işlerde uygulanacak prosedürlerin güncellenmesi ve kontrollerinin yapılması. Elektrik alt yapısı yeni güncel teknik çalışmaların yapılması. İnceleme araştırma. İş planlarının kontrollerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun Yüksek Gerilimli Tesislerde İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip İyi derecede İngilizce bilen En az bakım alanında 5 yıl tecrübe sahibi 2 yıl ekip yönetim tecrübesi olan Askerliğini tamamlamış Bursa'da ikamet eden veya etmek isteyen

 • Reed Türkiye

  Mekatronik Bakım Mühendisi Reed Türkiye

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz ambalaj alaninda hizmet veren yabanci menseili firmamiz için 'Mekatronik Bakım Mühendisi' aramaktayiz. İşletmede bulunan elektrik makine ve tesisatının sağlıklı ve en yüksek verimle çalıştırılabilmesi için gereken bakım ve onarımlarının yapılması, Üretim ve yönetim binalarındaki tüm elektriksel ekipmanların bakımı, tamiri ve ihtiyaç planlamasının yapılması, Periyodik (önleyici) bakım, arızaların çözümü, gerekli altyapı ve enerji ihtiyacının temin çalışmalarının yürütülmesi, Sistemlerdeki elektriksel ekipmanların bakımlarının gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Elektrik, Elektrik-Elektronik veya Mekatronik Mühendisliği mezunu, 4-5 yıl üretim yapan bir firmada bakım, proje veya üretim sorumluluğu almış, PLC ve Makine Kontrol ekipmanları üzerine tecrübesi olan, İleri seviyede İngilizce bilen, Askerliğini yapmış

 • Cupplast Ambalaj

  Makina Operatörü Cupplast Ambalaj

  Kocaeli

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Plastik Ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek veya yetiştirilmek üzere "MAKİNA OPERATÖRÜ" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler • Termoform plastik ambalaj makineleri konusunda bilgili, • Makinelere kalıp bağlayıp devreye alma sürecine kadar olan işlemleri yapabilecek deneyime sahip, • Tercihen MYO veya Teknik Lise mezunu, • Tercihen Hidrolik, Pnomatik ve Elektrik konusunda deneyimli, • Vardiyalı çalışabilecek, • Dikkatli,planlı,düzenli ve iletişim yeteneği kuvvetli, ekip çalışmasına uygun, • Askerlik görevini tamamlamış, • Gebze ve çevresinde veya Istanbul Anadolu Yakasında (Tuzla ve Pendik üzeri civarı) ikamet eden, erkek elemanlar alınacaktır.

 • Doğu Pres

  Mekanik Bakım Elemanı Doğu Pres

  Bursa

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması NOSAB bölgesinde, Otomotiv Yan Sanayi olarak faaliyet gösteren firmamızın Bakım Bölümünde çalışacak 'Mekanik Bakım Personeli' alınacaktır. - Meslek Lisesi veya M.Y.O Makina, Mekatronik, Endüstriyel Bakım bölümlerinden mezun, - 5 yıllık Mekanik Bakım tecrübesine sahip, - Hidrolik ve Pnomatik sistemler konusunda tecrübeli, - CNC tezgah bakım onarımı konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, - Makina elemanların montaj ve demontaj işlerinde tecrübeli, - Makineye ait projeleri okuma bilgisine sahip, - Otomotiv sektöründe çalışmış, - Askerlik hizmetini tamamlamış, - Bursa'da ikamet eden,

  Aranan Nitelikler

 • Na-De Elektronik A.Ş.

  Tekniker&Teknisyen-İst. Na-De Elektronik A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Teknik Servis Ekibimizin bünyesinde Takım Üyesi olarak görev alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının Elektronik veya Elektronik ile ilgili bölümlerinden mezun, * Elektronik devre tamiratı ve montaj tecrübesi olan, * Elektronik ölçüm cihazlarını aktif olarak kullanabilen, * Elektronik malzemeleri (component) tanıyan, * MS Office programlarını kullanabilen, * Sorumluluk sahibi, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Araç kullanabilen ve seyahat engeli olmayan, * Askerlik görevini tamamlamış, * BAY,

/
7
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Bakım Onarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?