Bakım Onarım İş İlanları

Hepsini Temizle
Bakım Onarım
 • Bakım Onarım Elemanı
  Lescon
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması • Tercihen daha önce bu pozisyonda görev almış, • Bakım ve onarım hizmetlerinde deneyimli (Elektrik, Mekanik, Boya badana, mobilya, vb..), • Merkez binada eksiklerin giderilmesi ve mağazaların tefrişatlarının kurulması,

  Aranan Nitelikler • Seyahat engeli bulunmayan, • B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanan, • Askerlik hizmetini tamamlamış, • Yoğun iş temposunda çalışabilecek takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması Zayıf Akım Teknolojileri, Bina Otomasyon Sistemleri, Haberleşme ve Bilgi Teknolojileri konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Entegre Satek Elektronik, Modern Binalar, Endüstriyel Tesisler, Alışveriş Merkezleri ve Ticaret Merkezleri, Kamu Binaları, Eğitim, Sağlık ve Turizm Tesisleri, Oteller, Havalimanları, Metro İstasyonları ve Stadyumlar gibi onlarca sektörde yüzlerce referans projeye imza atmış olmanın özgüveni ile ürettiği teknolojik çözümlerin her halkasında kalite ve müşteri memnuniyetini önemseyerek yoluna devam etmektedir. Proje danışmanlığı, proje entegratörlüğü ve ürün dağıtıcılığı kimliğiyle, müşterilerine, yurtiçi ve yurt dışında hizmet ve destek vermekte olan Entegre Satek Elektronik' in Servis Bakım departmanında görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Servis Bakım Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Müh. vb. mühendislik fakültelerinden mezun, Güvenlik teknolojileri ve zayıf akım sistemleri konularında en az 2 yıl deneyim sahibi, Autocad - Autocad LT, Word, Excel bilgisi olan, Bilgisayar üzerinde yapılacak ilgili sistem kurulumları ve devreye almaları gerçekleştirebilecek, Ürün kataloglarını okuyabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, CCTV, Yangın algılama, Kartlı Geçiş Sistemleri, Bina Otomasyon Sistemleri, Network ve TCP/IP konularında bilgisi olan, Ehliyet sahibi, aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, Sabırlı ve kendini geliştirmeye istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen Avrupa yakasında oturan,

 • İş Açıklaması Ürün (Su arıtma sistemi ve akıllı klozet kapağı vb.) nakliyesi ve kurulumu Ürünün normal çalışması için periyodik servis (filtre değişimi vs.) ve satış sonrası servis hizmetinin sağlanması Ürünün sökülmesi ve geri alınması Müşteriye ürünün doğru kullanım yöntemi açıklanarak müşteri memnuniyetinin sağlanması  Öncelik Tanınacaklar Su arıtma sistemi montaj ve satış sonrası servis tecrübesi 1 yıldan fazla olan kişiler Su arıtma ile benzer küçük ev aletlerinin (robot süpürge vb.) kurulum ve satış sonrası servis tecrübesi 3 yıldan fazla olan kişiler Kendisine ait arabası bulunan kişiler (CV’sinde araç sahiplik durumu belirtilmelidir)

  Aranan Nitelikler Satış ve teknik ekip ile koordineli çalışabilecek Kuvvetli iletişim, sunum, raporlama ve organizasyon yeteneğine sahip olan Sonuç ve müşteriye yönelik yüksek seviye proaktif davranış sahibi kişiler Azimli, açık görüşlü, kuvvetli profesyonellik ve şirketle birlikte gelişmeye istekli kişiler Tüm kesimden insanlara karşı olumlu tavırlarıyla erişilebilir, iyi bir dinleyici ve yüksek empati sahibi kişiler Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak İyi seviyede ki yazılı ve sözlü İngilizce veya Korece yeteneği avantaj sağlayacaktır. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 • Bakım Onarım Ustası
  Şeffafiyet
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Hızla büyüyen organizasyonumuzun Bakım Onarım bölümünde görev alacak;

  Aranan Nitelikler · Meslek Lisesi veya ilgili bölümlerinden mezun, · Mekanik Bakım Teknisyeni olarak minimum 3 yıl tecrübesi olan, · Üretim yapan fabrikada, üretimdeki makinelerin arıza ve bakımlarını hızla yapacak mekanik bakım tecrübesi olan, · Sorumluluk bilinciyle arızalar konusunda özveriyle çalışma bilincine sahip, · Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, · Tüm işletmenin mekanik arıza, planlı bakım, kestirimci bakım faaliyetlerinde aktif ve etkin bir şekilde çalışabilecek, · Fabrika çalışma kültürüne sahip titiz ve disiplinli çalışan, · Aktif atölye Bakım Onarım Ekibiyle uyumlu çalışabilen bir yapıya sahip, · Deri fabrikasında çalışabilecek istekliliğe sahip, · Tercihen Tuzla ve/veya yakın ulaşıma sahip çevrede oturan, Mekanik Bakım Onarım Ustası aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için, Mekanik Bakım Onarım, Makine Operatörü, Gazaltı Kaynakçası, Montaj, personelleri arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde yer alan kent mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluş için, Mekanik Bakım Onarım, Makine Operatörü, Gazaltı Kaynakçası, Montaj, personelleri arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Bu ilan bir GENEL BAŞVURU ilanıdır. Başvurunuz şirketimiz bünyesinde doğabilecek pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır. Çalışmak istediğiniz alanı yazacağınız bir ön yazı ile birlikte bu ilana başvurabilirsiniz.Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, başarılarla dolu bir çalışma hayatı dileriz. Otomotiv Sektöründe Kablo demeti üretiminde hizmet veren ve Bursa Serbest Bölge/ Gemlik adresinde faaliyet gösteren firmamızda büyüyen organizasyonumuz için aşağıda niteliklere uygun ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, İletişim yeteneği yüksek, sonuç odaklı, Süreç yönetimleri konusunda tecrübeli, Sorumluluk sahibi, dikkatli ve titiz çalışabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek Adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış.

 • İş Açıklaması Founded in 1960 in the UK, Reed has grown continuously and become a leading brand both in the UK and the international arena. Today Reed has 350 offices with more than 3.000 employees and is providing services across 30 specialism. We work closely with experienced and qualified professionals across a wide range of industry sectors, delivering bespoke recruitment solutions on a variety of roles for mid and senior level. Reed Turkey, ultimately serves employers and jobseekers across 12 specialisms. Reed Turkey is looking for an 'Mechanical / Electrical Maintenance Engineers' for it's multinational company that operates in packaging sector in İzmir. Breakdown root cause analysis and eradication actions execution, Plan and Execute TBM/CBM activities in area of her/his responsibility by using of SAP-PM module, Spare part stock follow up and Purchasing Process, Follow up of maintenance operations reporting, Execution of request from Maintenance Manager, Follow-up and execution of the all performance parameters in process under his/her responsibility, Perform root cause analysis using WCM techniques in order to eradicate problems, Evaluate and prioritize PM/AM actitivities, communicate with cell members, Ensuring implementation of fundamental rules related to quality, safety, Escalation of important information regarding any major loss or emergency on higher level (ML’s, Maintenance Manager, Safety Manager, etc), Continuously benchmark with other factories to align with “Best Practice”, active participation to Cluster maintenance network teams, Drive the yearly investment allocation and then continuously follow up the project installations and implementations according to plan, Mentoring the WCM teams/improvement projects ensuring the right use of advanced techniques,

  Aranan Nitelikler Mechanical Engineering degree for Mechanical Maintenance Engineer and Electrical Engineering degree for Electrical Maintenance Engineer, 2 years experience in manufacturing environment of strong continuous improvement culture in similar organization/operations, PLC Automation knowlegde would be a plus for Electrical Maintenance Engineer, Good communication & Interpersonal skills with ability to positively influence others, Commitment to quality with high personal drive to performance, Self driven and have a pro-active approach, Posses strong analytical and logical skills, Fluency is spoken and written Turkish and English, Knowledge of safety and hygiene principals.

 • İş Açıklaması Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz. Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir. Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz tarım ve gıda alaninda hizmet veren yabancı menşeili firmamiz için 'Bakım Süpervizörü' aramaktayiz. Günlük İş takibi ve gerekli aksiyonların belirlenmesi. Bakım çalışanlarının performans değerlendirmesi ve gerekli gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu konular ile ilgili olarak planlamaların yapılması. Yapılan projelere ve bölümlerde yapılan RCA/EHS/Food Safety teknik destek. Sahada yapılan işlerde uygulanacak prosedürlerin güncellenmesi ve kontrollerinin yapılması. Elektrik alt yapısı yeni güncel teknik çalışmaların yapılması. İnceleme araştırma. İş planlarının kontrollerinin yapılması.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun Yüksek Gerilimli Tesislerde İşletme Sorumluluğu Belgesine sahip İyi derecede İngilizce bilen En az bakım alanında 5 yıl tecrübe sahibi 2 yıl ekip yönetim tecrübesi olan Askerliğini tamamlamış Bursa'da ikamet eden veya etmek isteyen

 • İş Açıklaması Mey İçki, 3.5 Milyar TL'nin üzerindeki cirosu, 9 fabrikası ile sektöründe Türkiye'nin en büyük kuruluşudur. Ürün portföyü içerisinde Yeni Rakı, Tekirdağ Rakısı, Binboa, Istanblue, Smirnoff, Ciroc, Ketel One, Johnnie Walker, J&B, Baileys, Gordon’s , Zacapa, Don Julio ve Kayra Şarapları gibi tanınmış birçok marka bulunmaktadır.Mey İçki, büyümekte olan dinamik organizasyonuna değer katacak ve ortak başarıları birlikte kutlayacak takım arkadaşları arıyor.

  Aranan Nitelikler Bilecik İçki Fabrikasında çalışmak üzere ; Üniversitelerin Makine, Elektrik veya Elektronik bölümlerinden mezun, En az 2 yıl “Bakım” deneyimi olan, MS Office uygulamalarına hakim, tercihen SAP sistemini bilen (SAP-PM konusunda deneyimli) İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Koruyucu ve önleyici bakım sistemleri tasarlayabilecek, Mevcut otonom bakım faaliyetini geliştirecek, toplam verimli bakım çalışmalarına katılabilecek, Yeni teknolojileri takip edebilecek, işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasını sağlayacak, Ekip çalışmasına yatkın, diğer bölüm veya fabrikalar ile yürütülecek çalışmalara katılabilecek, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen , takım arkadaşı arıyoruz.

 • İş Açıklaması İzmir Kemalpaşa'da kurulu, kağıt-karton üretimi yapan Fabrikamızın Bakım Müdürlüğü departmanında görevlendirilecek Mekanik Bakım onarım işlerinde tecrübeli ve yetiştirilmek üzere elemanlar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -Tercihen Meslek yüksek okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin Torna tesfiye,Motor,Tesisat,Metal işleri Bölümlerinden mezun -Fabrika mekanik Bakım-onarımı konusunda piyasa bilgisi olan yetişmiş, en az 5 yıl tecrübeli -Emekli olmuş veya normal çalışan -Torna tesfiye,kaynak işlerinde tecrübeli,torna makinası kullanabilen -Tercihen kağıt sektöründe çalışmış -Montaj,demontaj bakım,onarım alanında tecrübeli - Vardiyalı çalışabilecek -Erkek,Askerliğini Tamamlamış Mekanik bakım onarım elemanları alınacaktır. -Yetiştirilmek üzere; Tercihen Meslek yüksek okulu veya Endüstri Meslek Liselerinin Torna tesfiye,Motor,Tesisat,Metal işleri Bölümlerinden mezun Vardiyalı çalışabilecek Erkek,Askerliğini tamamlamış Mekanik bakım onarım elemanları alınacaktır.

 • İş Açıklaması İba Kimya A.Ş. Toz Boya Üretim Tesisimizde görevlendirilmek üzere Mekanik ve Elektrik Bakım Teknisyenleri aranmaktadır. Adayların sanayi makineleri konusunda deneyimli olmaları tercih nedenidir. Tesisimiz 1. Organize Sanayi Bölgesi Sincan- Ankara 'da faaliyet göstermektedir.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi Elektrik - Mekanik - Makine bölümü mezunları Mesleğinde sanayi tecrübesi bulunan Askerlik görevini tamamlamış Sincan, Fatih veya Etimesgut ilçelerinde ikamet eden. Sürücü ehliyeti bulunan Vardiyalı sistemde çalışabilecek adayların başvuruları değerlendirilecektir.

 • İş Açıklaması Mutfak ekipmanlarının tüm teknik (soğutma sistemleri, sıhhi tesisat, elektrik, elektronik) işleyişinden sorumlu olmak; Mutfak ekipmanlarının tamir, onarım ve periyodik bakım işlemlerini yapmak; Oluşabilecek ani arıza ve aksaklıklara müdahale etmek, Birimi ile ilgili alınması gereken tasarruf önlemleri konusunda çalışmalarda bulunmak; İş geliştirme ilgili yönetime önerilerde bulunmak.

  Aranan Nitelikler Kırkpınar Lokantalarının Dudullu/Ümraniye'de bulunan merkez ofisinde , Teknik Servis Elemanı olarak görevlendirmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip bay takım arkadaşı arıyoruz. Meslek Yüksek Okullarının ve ya Meslek Liselerinin, makina, mekatronik, elektrik – elektronik ya da ilgili bölümlerinden mezun; Endüstriyel mutfak ekipmanlarının arıza, bakım, onarım ve kurulumunda asgari 2 yıl tecrübeli; MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen; Şehir içi seyahat engeli olmayan; Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek; Dinamik ve iş odaklı çalışabilen; B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen; Tercihen, Anadolu yakasında ikamet eden; Erkek adaylar için, askerlik görevini tamamlamış; Analitik becerileri gelişmiş, iletişimi güçlü, enerjisi yüksek ve pozitif yaklaşıma sahip.

 • İş Açıklaması Liselerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler için "son sınıf zorunlu staj” kapsamında stajyer öğrenciler alınacaktır. Aşağıda mağazamızın departmanları ve stajyer öğrenci çalışabilecek ilgili bölümler ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Satış Departmanı : Pazarlama ve Perakende / Mağazacılık / Satış Lojistik Departmanı : Lojistik Müşteri Hizmetleri : Çocuk Gelişimi / Büro Yönetimi & Sekreterlik Marangozhane–Grafik Departmanı: Matbaacılık / Torna Tesviye / Mobilya / Yapı Ressamlığı Yiyecek İçecek Departmanı : Ağırlama ve Gıda Teknolojisi / Yiyecek İçecek Hizmetleri Ürün Geri Kazanım : Mobilya / Ahşap

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz sektöründe öncü müşterimiz için; 'Bakım Onarım Operatörü' arayışımız bulunmaktadır. En az Meslek Lisesi mezunu olan, Teknik resim ve elektrik projelerini okuyabilen(Autocad- Solidworks-Inventor-Catia gibi) En az 5 yıl tecrübe sahibi, Vinç ve forklift kullanabilen Askerlik görevini tamamlamış, Bursada ikamet eden veya edebilecek olan.

  Aranan Nitelikler Açık fikirli olan, Çalışma arkadaşları ile iletişimde başarılı, Çoklu görev formunda çalışma konusunda sorunu olmayan, Esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek. Adecco, İşkur’un denetiminde 31.12.2010 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektöründe faaliyet gösteren, lider müşterimiz için Elektrik Bakım Teknisyeni aramaktayız. Firmanın kendi kadrosunda daimi süreyle görev alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul Mezunu Askerliğini tamamlamış Kocaeli'nde ikamet eden Vardiyalı çalışabilecek

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Hızlı Tüketim sektöründe faaliyet gösteren, lider müşterimiz için Mekanik Bakım Teknisyeni aramaktayız. Firmanın kendi kadrosunda daimi süreyle görev alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okul Mezunu Askerliğini tamamlamış Kocaeli'nde ikamet eden Vardiyalı çalışabilecek

 • Elektronik Bakım Teknisyeni
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretim sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Elektronik Bakım Teknisyeni" aramaktayız. Adecco , İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

  Aranan Nitelikler En az 2 yıl elektronik bakım tecrübesine sahip Bakımda kullanılan el aletleri ve elektrikli cihazları kullanabilen Tercihen sanayi sektöründe deneyim kazanmış PLC ve AC sürücüleri konusunda bilgi sahibi Askerlik hizmetini tamamlamış Kocaeli ya da İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Otomasyon sistemlerin takibi, Firma içi otomasyon sistemlerinin arzılarını giderip bakımları gerçekleştirmek, firma dışından destek geldiğinde refakat etmek,

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının Otomasyon ve/veya Mekatronik ve/veya Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun olan, Pnömatik,hidrolik, elektrik ve elektronik konusunda tecrübe sahibi olan, Tercihen makine arıza ve bakım deneyimine sahip olan, Askerlik görevini tamamlamış, Ekip çalışmasına yatkın ve vardiyalı çalışabilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 35 yaşını aşmamış, En az 3 yıl tecrübe sahibi, Bay

 • Arıcı
  Karali Çay
  Türkiye Geneli Bugün

  İş Açıklaması ARI BAKIMI KONUSUNDA TECRUBELİ PERSONELLER ALINACAKTIR. ARICILIK BAKIMI VE GELİŞTİRME GÖREVİ YAPABİLECEK.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz %100 yabancı sermayeli, sektöründe öncü firmamız için "MEKANİK BAKIM TEKNİSYENİ" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu (Tercihen MYO) ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektörünün mekanik bakım bölümünde en az 3 yıl tecrübeli, Mekanik tasarım konusunda deneyim sahibi, Cnc makinalarının mekanik yapısına hakim, Makina ve Teknik Resim okuyabilme yetkinliğine sahip, Montaj/demontaj işlerinde ve Hidrolik/Pnomatik sistemler konusunda deneyim sahibi, TPM ve 5S konusunda bilgi sahibi, Takım çalışmasına uyum sağlayabilen, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Askerliğini tamamlamış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek olan BAY çalışma arkadaşları arayışımız mevcuttur.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektörünün öncü firmalarından olan bir müşterimiz için "ELEKTRİK BAKIM ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen tekstil sektöründe çalışmış, İplik boya, kumaş boya, dokuma makinelerinin bakımı aynı zamanda tüm fabrikanın elektrik bakımını yapabilecek, Takım çalışmasına uyumlu, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış bay çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu büyüyen Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ve 5.500 çalışanı ile günde 450.000'den fazla kişiye hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışındaki hizmet noktaları ile hızla büyüyen Simit Sarayı, dünyanın ilk ve tek simit fabrikasında en hijyenik koşullarda, el değmeden ürettiği birbirinden özgün, lezzetli ürünlerini, modern kafelerde tüketiciye sunarak, kısa sürede insanların uğrak noktası olmayı başarmıştır. Hızla büyüyen organizasyonumuzun Samandıra' da bulunan fabrikamızda görev yapacak "Teknik ve Bakım Şefi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makina Mühendisliği Bölümlerinden mezun Gıda üretim sektörlerinde tecrübeli Su tesisatı, soğutma, jeneratör bakımı ve diğer bakım onarım konularında tecrübeli,elektrik sistemlerine hakim, Microsoft Office Programlarını iyi derecede kullanabilen Teknik süreçleri takip edebilecek, sorumluluğunu alabilecek, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü; yönetim becerisine sahip, ekip yönetimi, hedeflerle yönetim ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilen,

 • İş Açıklaması We are looking for a "Maintenance Chief” for our client company which is operating in automotive industry.

  Aranan Nitelikler Bachelor’s degree in Engineering, At least 6 years of experiences in maintenance department, Preferably with experience in the automotive industry, Fluency at both written and spoken English, Completed military service for male applicants, Living in Izmir.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN İŞ MAKİNELERİ VE FORKLİFT DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, Satılan iş makinelerinin satış sonrası arıza, tespit, tamir, bakım ve onarım işlerini gerçekleştirecek, Müşteri memnuniyetini sağlayacak,

  Aranan Nitelikler En az teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu mezunu ( tercihen Elektrik, Motor, Makine, İş makineleri bölümünden mezun), En az 2 yıl İş Makineleri bakım onarımı konusunda deneyimli, 20-35 yaşları arasında, Müşteri odaklı, iletişim becerileri gelişmiş, Aktif araç kullanan, seyahat engeli bulunmayan, Sorumluluk sahibi, takım çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış ya da muaf, Sakarya (E-5 üstü), Kocaeli (otogar çevresi), Gebze (E-5 üstü), Pendik (E-5 üstü), Tuzla (E-5 üstü), Kurtköy, Sancaktepe lokasyonlarında ikamet eden, Bay "Servis Teknisyeni-İş Makineleri” aranmaktadır.

 • Oto Mekanik Teknisyeni
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET MÜŞTERİMİZİN YENİBOSNA, İSTİNYE, ATAŞEHİR VE SULTANBEYLİ ŞUBELERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Servise gelen araçların mekanik onarım ve bakımlarının yapılması, Motorların yapıları ve özellikleri doğrultusunda motoru meydana getiren sistemlerin ayarlarının yapılmasından sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşlar arasında, EML ve / veya MYO tercihen motor bölümü mezunu, Benzer bir görevde deneyimli, İstanbul İstanbul'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "OTO MEKANİK TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ ELEKTRİK MOTORLARI BAKIM VE ONARIMI ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KENDİ BÜNYESİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE; Servo motor arıza tespiti ile tamiri yapabilen, Geri besleme ünitelerine ve ayarlarına hakim,

  Aranan Nitelikler Teknik / Meslek Lisesi veya MYO mezunu ( Elektrik / Elektronik ve Otomasyon bölümleri) 25- 45 yaşları arasında, Ekip çalışmasına uyum sağlayacak, PLC, Motor, Sürücü konularında bilgili, Teknik döküman okuyacak İngilizce bilgisi olan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Tuzla, Pendik, Kartal, Kurtköy civarında ) " SERVO MOTOR BAKIM TEKNİSYENİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com Bay,

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, TESİS YÖNETİM HİZMETLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Planlı bakım-onarım yapılması, İşleyen sistemlerin devreye alınması ve devreden çıkartılması, gerekli durumlarda arıza müdalalelerinde bulunulması görevlerini yürütecek ​"MEKANİK VE/VEYA OTOMASYON TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Minimum Meslek lisesi mezunu (sıhhi tesisat, tesisat teknolojisi veya otomasyon bölümü), Alanında en az 3 yıl deneyimli, Yüksek katlı ve akıllı bina tecrübesi olan (plaza, AVM ,işletme vb.), 3'lü vardiya sisteminde çalışabilecek, Planlı bakım konusunda tecrübeli, İnsan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Levent lokasyonuna ulaşımda sorun yaşamayacak), Bay, www.maviyakaik.com

 • Teknik Bakım Müdürü
  Mavi Yaka İnsan Kaynakları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ MOBİLYA SEKTÖRÜNDE YÜZEY KAPLAMA MALZEMELERİ ÜRETİMİ YAPAN, SEKTÖRÜNÜN LİDERİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN, The selected candidate will be reporting to General Manager, In charge of Maintenance of whole Manufacturing Machinery and Auxiliaries, Increase the TPM level of the Plant, Plan the Predictive / Preventive Maintenance, Control and optimization of the maintenance processes with cost saving projects, Monitor the use and inventories of spare parts, maintenance supplies, and equipment and initiates reordering when necessary, Prepare reports, analyzes data, and makes recommendations for improving plant operations and solving maintenance-related problems, Maintains safety, health, and environmental policies and procedures,

  Aranan Nitelikler • University degree in Electrical/Electronics or Mechanical Engineering, • Minimum 5 years of experience on leading a team, • Implementing and Managing Predictive and Preventive Maintenance program, • Good skills of problem solving and communicating, • Fluency in English (German is an asset)?, • Experienced in 5S and TPM applications, • No military obligation for male candidates, We are looking for 'TECHNICAL AND MAINTENANCE MANAGER'.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz elektrik motorları bakım ve onarımı alanında faaliyet gösteren müşterimizin kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere; Elektrik motorlarının montaj ( toplama ) işlemlerinden sorumlu olacak, Eğitimini aldıktan sonra basit şemaları anlayıp, uygulayabilecek, Bobinlerin makinede sarılması, Bobinlerin motor gövdesi içine yerleştirilmesi, Elektrik motorunu sökme -geri toplama görevlerini yerine getirebilecek, Kalite güvence ilkelerine uyulmasını sağlayacak, Üretim süreci kayıtlarının tutulmasını gerçekleştirecek,

  Aranan Nitelikler Lise, Endüstrim Meslek Lisesi ve / veya MYO mezunu, 25- 40 yaşında, Elektrik motorları tamiri ve / veya montajı alanında deneyimli, Doğru akım, alternatif akım motorları üzerinde deneyimli, Bobin alanında deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( servis güzergahı; Dudullu, Sarıgazi, Kartal, Pendik, Kurtköy, Kaynarca ve Tuzla hattındadır. ) Bay, NOT: Çalışma sistemi vardiyalı değildir. " ELEKTRİK MONTAJ ELEMANI " aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz, lojistik sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Bursa Şubesi'nde görevlendirilmek üzere; Ağır vasıta araçların tamir ve bakımlarını yapacak,

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin Motor Bölümü’nden ya da Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Otomotiv sektöründe en az 2 yıl mekanik teknisyeni pozisyonunda deneyimli, Diagnostik cihaz ile arıza teşhisi yapabilen, Ticari araç ( özellikle ağır vasıta) bakım onarım tecrübesi olan, Src ve Psikoteknik belgelerine sahip, Mesleki yeterlilik belgesi olan, 25-40 yaşları arasında, Askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf, Bursa / Osmangazi'de ikamet eden “OTO TAMİRCİSİ” aranmaktadır.

/
7
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Bakım Onarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?