Bakım Onarım İş İlanları

Hepsini Temizle
Bakım Onarım
 • Mapp Pazarlama İstanbul Anadolu 21 Temmuz 2016

  İş Açıklaması Hizmet verdiğimiz sektörünün öncü akaryakıt firmasına ait olan madeni yağların saha tanıtımı için, Bağımsız yağ servislerinin (dolaylı distribütör kanalı) ziyaret edilmesi, Ürün tanıtımının yapılması, Müşterilerin sorunlarının dinlenmesi ve merkeze raporlanması, Marka bilinirliğini arttıracak çalışmaların yürütülmesi, Müşteri ağının genişletilmesi, Gibi görev tanımları ile çalışabilecek “Saha Tanıtım Elemanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu (Tercihen motor vb. endüstri meslek lisesi mezunu), Araç motorları konusunda bilgi sahibi, bu alana ilgisi olan, Tercihen otomotiv sektöründe en az 1 yıl tecrübeli, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanabilen, Askerlik ile ilişiği kesilmiş ya da en az 2 yıl tecilli, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Gelişime ve öğrenmeye açık, İstanbul - Anadolu Yakası'nda ikamet eden ve bu bölgeye hakim, Bay, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması  Medikal / Tıbbi Cihazlar sektöründe uluslararası alanda faaliyet gösteren müşterimiz için 'Teknik Servis Mühendisi' aramaktayız. Sorumlu olduğu bölgede düzenli müşteri ziyaretlerini gerçekleştirmek, Ürünün kullanıldığı noktalarda teknik servis ve bakım hizmeti konusunda destek vermek.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Elektrik/ Elektronik, Fizik, Makine, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, Benzer görevde teknik servis konusunda min. 1 yıl deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, İleri derecede bilgisayar kullanabilen, İletişimi kuvvetli ve prezantabl, Seyahat engeli olmayan  ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Mekanik Bakım Mühendisi" aramaktayiz. Fabrika içerisindeki TPM kapsamında yürütülen Otonom, Periyodik ve Kestirimci Bakım Faaliyetlerinin yürütülmesi ve kontrol edilmesini sağlamak. Makine Kabulü yapılmış makinelerin verimli çalışması için gerekli çalışmaları yapmak ve arıza giderimlerini gerçekleştirmek. Makine ve ekipmanlarda yapılacak olan iyileştirme çalışmalarını yürütmek. Enerji tasarrufu çalışmalarında bulunulması. Maliyet düşürücü ve verimliliği arttırıcı çalışmalarda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun. En az 2 yıl fabrika mekanik bakım tecrübesi olan. İyi derece İngilizce bilen. Ekip çalışmasına yatkın. Takipçi, sorumluluk sahibi, dinamik ve sistematik düşünen ve sonuç odaklı.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz ambalaj sektöründe hizmet veren müşterimiz için  "Elektrik Bakım Mühendisi" aramaktayiz. Tesislerde bulunan üretim makineleri ve yardımcı tesisler sisteminde önleyici bakım faaliyetlerinin yürütülmesi. Elektrik bakım ekibinin sevk ve idare edilmesi. Malzeme ve sistemlerde gerekli revizyon işlerinin takibi ve uygulaması. Yasal mevzuatın takibi ve revizyonların gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun. Endüstriyel bir işletmede en az 2 yıllık bakım tecrübesi bulunan. Mavi yaka personel yönetebilecek tecrübe ve potansiyele sahip. İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip. Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabilen. Yazılı ve sözlü olarak etkin iletişim kurabilen. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.  

  Sektör: Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Mekanik Bakım Teknisyeni

  Aranan Nitelikler 140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Telefon/Buzdolabı/Çamaşır Makinası/Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı; Avrupa ' nın teknoloji üssü VESTEL CITY 'de yer alan Vestel Elektronik bakım bölümünde Mekanik Bakım Teknisyeni olarak görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okulu İklimlendirme ve Soğutma, Doğalgaz ve Tesisat, Makina Teknolojisi, Torna Tesviye, Plastik Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Kontrol Ve Enstrümantasyon Teknolojisi, İş Makinası Bakım Onarım bölümlerinden mezun,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Vardiyalı çalışabilecek,  El, ayak ve parmaklarını ustalıkla kullanabilen,  Titiz, yaratıcı, mesleği ile ilgili teknolojik yenilikleri takip ederek mesleğinde kullanabilen,  Temel matematik, fizik, malzeme ve işleme bilgisine sahip, sabırlı,  Ekip çalışmasına yatkın, kendisi ve çevresi ile barışık, kişilik özellikleri gelişmiş,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Herhangi bir sağlık problemi olmayan,  İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip,  İzmir veya Manisa'da ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması Türk Pirelli Endüstriyel ve Ticari Lastikler A.Ş. Otomotiv Yan Sanayii lastik sektöründe hizmet veren çok uluslu bir firmadır. Söz konusu pozisyona alınacak olan kişi, Endüstri Direktörlüğü'nde Mühendislik Yönetimi bölümüne bağlı olarak İzmit fabrikamızda görev alacaktır.   Üretim ile birlikte çalışarak, fabrika/makineler/ekipmanların planlanmış önleyici bakımlarını yönetecek ve sürdürecek, Üretimi aktif tutmak için etkili bakım yapacak ve zamanında destek sağlayacak, Atanan bakım takımını yönlendirecek ve yönetecek, Tekrarlayan problemlerin çözümlenmesinde dahili birimlerle birlikte çalışarak, hata nedenlerinin kök neden analizini yapacak, Daha uygun çözümler arayarak, her bir teknik problemle ilgilenecek ve belirlenen vardiya süresince analizlerini yapacak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik Elektronik Mühendisliği ve benzer bölümlerinden mezun Elektronik bakım alanında min. 3 yıl deneyim sahibi PLC, sürücüler, elektronik ekipmanlar ve yazılım programları konusunda bilgi sahibi Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Kocaeli'nde ikamet eden Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Merkezimiz Istanbul Beylikdüzü olan üretim-montaj hattında çalışacak, Mekanik Bakım ve Montaj elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise veya MYO Makine, Motor bölümlerinden mezun En az 2 sene otomotiv sektörü tecrübesi olan Bant Otomasyon sistemlerine hakim ve teknik anlayışı güçlü İleri hidrolik ve Pnömatik Bilgisi olan Onarım, muayene ve bakım işlerini yürütmek Montaj hattında fiilen çalışmak Askerlik görevini tamamlamış Yurtdışı seyahat engeli olmayan İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Yoğun çalışma temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilen Çözüm ve müşteri odaklı, iletişimi kuvvetli

  Sektör: Lojistik, Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen

 • Adecco İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Endüstriyel Makinecilik sektöründe faaliyet gösteren müşterimiz için "Tekniker" arayışımız mevcuttur.  *Aktif makine bakım onarım servisinde müşterilere teknik destek sağlanması *Yurtdışından gelen teknikerlerle iletişim kurulması ve gerekirse birlikte çalışılması  

  Aranan Nitelikler *Teknik okulların mekanik, elektronik, mekatronik bölümlerinden mezun, *Yurtdışı eğitimlere katılmak için istekli, *Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,  *Askerliğini tamamlamış, *Tercihen 1-2 yıl tecrübesi olan, * İngilizce'yi en az orta düzeyde konuşabilen,   Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Plastik enjeksiyon makinesi kurulum ve satış sonrası servis hizmetlerinin yapılması. İlgili raporların hazırlanması.

  Aranan Nitelikler Tercihen plastik enjeksiyon makinesi teknik servis hizmetinde tecrübeli İyi seviyede ingilizce bilen  Aktif araç kullanabilen Anadolu yakasında ikamet eden ya da edebilecek Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan İlgili bölümlerden mezun olan Microsof Office programlarını kullanabilen Askerliğini yapmış olmak Disiplinli,organize, çözüm odaklı çalışabilen Gelişime açık, ekip çalışmasına uyumlu ve iletişim becerisi yüksek olmak

  Sektör: Otomasyon, Makine, Plastik

  Pozisyon: Teknisyen, Mühendis, Tekniker

 • Sardunya Gıda İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin Ümraniye'de bulunan fabrikasında görevlendirilmek; Teknik Eleman arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu ,Tercihen yüksek okul mezunu, Tercihen Endüstriyel yada elektirik ,bakım-onarım sertifkasına (MEB) sahip, Elektrik, ısıtma soğutma ,kaynak ve tüm tesisat sistemlerinin bakım ve onarımında tecrübe sahibi, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Gıda, Catering

  Pozisyon: Tekniker

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için zayıf akım teknisyeni pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu veya Liselerinin Elektrik, elektronik, ses ve görüntü bölümlerinden mezun, Ms Office programlarını kullanabilen, Telefon Santrali ve Yapısal Fiber/Data kablolama işlerinde bilgi sahibi, Tercihen Cisco Call Manager ve Cisco IP Telefon Sistemleri hakkında bilgi sahibi, 35 yaşını aşmamış Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz üretim sektöründe faaliyet gösteren, çok uluslu şirketler grubu olan müşterimiz için; bakım süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Mekanik Bakım Sorumlusu" arıyoruz.

  Aranan Nitelikler EML makine bakım / torna-tesviye bölümünden mezun ya da ilköğretim mezun olup makine bakım / torna-tesviye üzerine kalfalık veya ustalık belgesine sahip, Mekanik bakım, elektrik kaynağı konularında deneyimli, Sorumluluk sahibi, işini sonuna kadar takip eden, dikkatli, 3 vardiya şeklinde çalışabilecek, Muğla-Merkez'de ikamet eden ya da edebilecek olan, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Makine, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Sorumlu, Operatör

 • RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için soğutma teknisyeni pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur. Multi ve Merkezi Sistem ve Hassas Kontrollü Klima sistemlerinin bakım onarımının yapılması.

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin Elektrik/Elektronik veya Meslek Yüksekokullarının iklimlendirme soğutma bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl deneyimli, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen

 • RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için mekanik teknisyeni pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Endüstri meslek lisesi veya Yüksek okul ilgili bölümlerinden mezunu, AVM, ofis, rezidans, otel, hastane vb. tesislerin sıhhi tesisat ve kapalı devre sistemlerinin bakım, onarım ve arıza müdahaleleri konularında en az 3 yıl tecrübeli, Mekanik sistemlerin test ve devreye alma süreçlerinde deneyimli, Mekanik bina ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri ve sıhhı tesisat bilgisi olan, klima sistemlerinden anlayan, İşletmede bulunan makine ve teçhizatlarının mekanik bakım onarımlarının yapılmasını ve sürekli faaliyette olmalarını sağlayacak ve kontrol edebilecek Vardiyalı sistemde çalışabilecek, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Askerliğini tamamlamış adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Mekanik Bakım Personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az meslek lisesi mezunu, Kaynak bilen, çelik konstrüksiyon işlerinden anlayan, Rulman bilgisi olan ve rulman söküp takabilen, Genel mekanik elemanları bilgisi olan, Tahrik üniteleri bilgisi olan, redüktör bakımı yapabilen, Genel tesisat işleri bilgisi olması, Ölçü alabilen ve ölçü çıkarabilen, İş güvenliğine önem veren, Raporlama yapabilen, Vardiyalı çalışabilen, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli civarında ikamet eden

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Operatör, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için zayıf akım teknisyeni pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Meslek Yüksekokulu veya Teknik Meslek Liselerin Elektrik,Elektronik, Ses ve Görüntü Bölümlerinden mezun, Ses, ışık ve görüntü sistemleri kurulumunda deneyimli, 35 yaşını aşmamış, İletişim becerisi güçlü, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması COPRECI,1963 yılında kurulan ve 4 kıtada, 8 üretim tesisi ile 1700 çalışanı olan uluslararası bir markadır. Merkezi kuzey İspanya’dadır. COPRECI grubu dünyadaki önemli Beyaz Eşya üreticilerine yedek parça ve teknolojik çözümler üretir. Copreci Tr. Gebze Plastikçiler Organize Sanayi bölgesi içerisindeki fabrikasında çalıştırılmak üzere 1 mekanik bakım teknisyeni ve 1 elektrik bakım teknisyeni 2 erkek personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler MEKANİK BAKIMCI : *En az Meslek lisesi ilgili bölümlerinden mezun, *Takım tezgahları kullanabilen (Universal torna ve freze,matkap), *Talaşlı imalat ve Kaynak bilgisi olan, *Pnomatik bilgisi olan,TPM, kestirimci bakım, Önleyici bakım, 5S gibi bakım yönetim sistemlerin hakkında bilgi sahibi *Teknik resim bilgisi olan,Temel seviyede MS Office programlarını kullana bilen, *B sınıfı ehliyet sahibi, 40 yaş altı ,Askerliğini yapmış, Gebze ve civarında ikamet eden bay personel alınacaktır. ELEKTRİK-ELEKTRONİK BAKIMCI: * En az meslek lisesi ilgili bölümlerinden mezun, * PLC bilgisi olan (delta plc tercih sebebi), *Otomasyon sistemlerinde arıza arama ve onarma bilgisi olan,Sensör tekniğinden anlayan, *Temel seviye Pnomatik bilgisi olan, *Fabrika elektrik sistemlerinden anlayan,Pano tasarımı ve yapımını bilen,TPM, kestirimci bakım, Önleyici bakım, 5S gibi bakım yönetim sistemlerin hakkında bilgi sahibi, *Teknik resim bilgisi olan,Temel seviyede MS Office programlarını kullana bilen, *B sınıfı ehliyet sahibi, 40 yaş altı ,Askerliğini yapmış, Gebze ve civarında oturan bay personel alınacaktır.

  Sektör: Beyaz Eşya, İmalat, Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Bakım Onarım Teknikeri

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde çalıştırılmak üzere Elektril Bakım Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az meslek lisesi mezunu, Elektrik  bakım konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Elektrik Bakım alanında kariyerine devam etmek isteyen, Hızlı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, PLC ve endüstriyel elektronik uygulamaları konusunda 2 yıl tecrübeli, Otomasyon aksesuarları konusunda bilgi ve tecrübe sahibi, Genel mekanik bilgisi olan, Pano iyileştirmeleri yapabilen, İş güvenliğine önem veren, Raporlama yapabilen, Vardiyalı çalışabilen, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli civarında ikamet eden  

  Sektör: İmalat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için "Elektrik Bakım Şefi" arıyoruz. Arıza ve bakım kaynaklı duruşları izleyerek "sıfır arıza” hedefine ulaşılması için gerekli TPM, 5S bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, Fabrikanın elektrik-elektronik bakım çalışmalarının yürütülmesi, Konu ile ilgili yatırım, bütçe ve fizibilite çalışmalarında bulunulması,

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik-Elektronik mühendsiliği bölümünden mezun, Üretim sektöründe, elektrik bakım, PLC otomasyon sistemler, TPM, 5S konularında deneyimli, Tercihen otomotiv yan sanayi ya da sac-metal işletmelerinde deneyimli, İyi derecede İngilizce bilen, Ms Ofis uygulamalarını etkin kullanabilen, SAP programına hakim, İşini sonuna kadar takip eden, sonuç odaklı, Dikkatli, düzenli, planlı ve sistematik çalışabilen, İletişim, koordinasyon ve analitik düşünme becerileri gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

  Sektör: Otomotiv, Metal Sanayi, İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Sorumlu, Şef Yardımcısı

 • RECRUITER HUMAN RESOURCES CONSULTANCY İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Danışmanlığını yapmakta olduğumuz kendi sektörünün lider, köklü ve saygın firması için elektrik teknisyeni pozisyonunda personel arayışımız söz konusudur.

  Aranan Nitelikler Meslek Liselerinin Elektrik bölümlerinden mezun, İşletme bakım projelerinde en az 3 yıl deneyimli, 35 yaşını aşmamış, Bilgisayar bilgisine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması İZMİR'İN BAYINDIR İLÇESİNDE KURULU İP - HALAT ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZDA ÇALIŞACAK MEKANİK BAKIM ONARIM SORUMLUSU TERCİHEN MAKİNE MÜHENDİSİ VEYA TEKNİKERİ İŞİNDE TECRÜBELİ PERSONELLER ALINACAKTIR ALINACAKTIR.

  Aranan Nitelikler - TİRE VEYA BAYINDIR'DA İKAMET EDEN YADA EDECEK OLAN, - BAKIMCILARIN TORNA-FREZE VE KAYNAK İŞLERİNDE EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ, - VARDİYALI ÇALIŞABİLECEK, - TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, - SORUN YARATAN DEĞİL,SORUN ÇÖZÜCÜ OLAN, - PRATİK ZEKALI, İNSANLARLA KOLAY İLETİŞİM KURABİLEN, - YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK, - PLANLI VE TİTİZ ÇALIŞMAYI SEVEN, - İLERİYE DÖNÜK CİDDİ HEDEFLERİ OLAN,UZUN VADELİ ÇALIŞABİLECEK, - ASKERLİKLE İLİŞİĞİ OLAMAYAN,BAY - MEKANİK BAKIMCI ONARIM USTALARI ALINACAKTIR.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması 1982' den beri Yangın önleme, söndürme sistem ve donanımlarında hizmet sunan Şimşekler Yangın Söndürme Firması olarak Fabrika vb. endüstri  kuruluşları başta olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlara iş kolumuzla ilgili hizmetler sunmaktayız.  Her türlü borulama, mekanik tesisat döşenmesi, sistem elemanlarının  montajı,  elektirik, elektronik, mekanik bütünleşik sistem kurulumu, bakım ve onarımı, uygulamaları daha önce yapılmış sistemlerin bakım onarımlarında uzun süreçlı veya  Ayrıca isteğenlerle proje bazlı  işlerimizde  sözleşmeli uygulayıcılar arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler EML, MYO, Çıraklık Eğitim Kurumları mezunu veya sertifikalı  veya eşdeğerleri alanında çalışmış veya eğitilmeye yatkın, uzun süreli çalışmayı hedefleyen, azimli, öğrenme ve başarmaya istekli teknik elemanlar,   İŞİMİZİ BİLMEMEK ÖNEMLİ DEĞİL. Öğrenme, başarma azmi ve düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi olanlara  iş öğretilebilir.  ÖNEMLİ NOT:Sürekli elamnımız şeklinde çalışacaklarda  Ulaşım sistemimize uyum için; Buca, Şirinyer, Bornova, Pınarbaşı, Çamdibi, Bayraklı, Özkanlar, Karşıyaka, Çiğli, Konak, Karabağlar  merkez ve yakın çevrelerinde oturanlar tercih önceliklidir.

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş Açıklaması Islak Mendil sektörünün lideri olan SAPRO A.Ş. , Silivri' de 20.000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, ağırlıklı Avrupa olmak üzere tüm dünyaya private label üretim yapmaktadır. Türkiye' nin ikinci 500 büyük firması sıralamasında 74. sırada olan SAPRO A.Ş., 2014 yılında Türkiye’nin ilk 500 ihracatçı firması arasında; 366. sırada ve kendi sektöründe de 37. sırada yer almıştır. Bu alanda İMMİB 2013 yılı İhracatın Yıldızları 3. lüğü ödülüne de sahip olup, gelişime açık, yenilikçi ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktadır.  

  Aranan Nitelikler Silivri’ de faaliyet gösteren Islak Mendil Sektöründe Lider kuruluşumuzda görevlendirilmek üzere; -Meslek Liselerinin veya Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektronik, Mekatronik  bölümlerinden mezun -Benzer bir görevde en az 2-3 yıl tecrübeli   -MS Office programlarını kullanabilen -PLC konusunda deneyimli - Vardiyalı sistemde ve yoğun tempoda çalışabilecek   -Küçükçekmece – Silivri Bölgesinde ikamet eden ( servisimiz mevcuttur )    -Askerlik hizmetini tamamlamış    ELEKTRİK TEKNİSYENİ alınacaktır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen

 • Unal Group İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mağazalarımızın elektrik, havalandırma, sistem alt yapısı vb. genel bakım ve onarım işlemlerini yapabilecek gerektiğinde mağaza dekoratif işlemlerinde çalışacak, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek askerliğini yapmış ve aktif araç kullanabilen bay teknik bakım elemanı ihtiyacımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi, tercihen MYO ilgili bölümlerinden mezun, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, Ehliyeti ve Src belgesi olan aktif araç kullanabilen,  Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Diğer

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • NEVATECH ENERJİ A.Ş İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Tekirdağ Bugün

  İş Açıklaması İstanbul veya Tekirdağ illerinde ikamet eden, Teknik konularda yeterli donanım ve bilgiye sahip, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullabilen, Müşteri memnuniyetine önem veren, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Yeniliklere açık, hırslı , çalışkan , iş disiplini olan , ekip çalışmasına uyumlu , Kendini geliştirmeyi hedef edinmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, Tercihen askerlik görevini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, Kişisel gelişime ve eğitime açık Titiz ,temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, İş disiplinine bağ Klima / Kombi Montaj ve Bakımı konusunda tecrübeli ustalar alınacaktır Firmamızın bünyesinde Tekirdağ ve İstanbul şubelerimizde görevlendirilmek üzere 'Klima / Kombi Ustası' aramaktayız

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okulu Mekanik / İklimlendirme bölümü mezunu Klima santralleri tecrübeli, Isıtma - soğutma sistemlerine hakim, Gizli tesisat bilgisine sahip olan, Mekanik tesisat konusunda bilgili, Minimum 3 yıl tecrübeli, Temel bilgisayar bilgisine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Sektör: Diğer, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Usta, Usta Yardımcısı

 • Cevdet Albayrak Kocaeli, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Gebze-İzmit arasındaki otoyol aydınlatma yapım şantiyemizde, şantiye şefi olarak görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Elektrik veya Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, AG tesisleri ve OG ENH tesislerinde tecrübeli, Görev yapmasına engel sağlık sorunu bulunmayan, İyi derecede MS Office ve Autocad programlarını kullanabilen, Şantiye saha çalışmaları ve ekip yönetiminde deneyimli, Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kesinlikle sigara kullanmayan,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması AVM, Hastane, Ofis  vb gibi  tesislerin yapımı, bakımı ve işletilmesi konularında mühendislik hizmeti veren şirketimizin İzmir Ege Perla Projesinde görevlendirmek üzere Otomasyon Teknisyeni arayışımız vardır. 

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ya da Meslek Yüksek Okullarının Elektrik-Otomasyon bölümlerinden mezun, Alanında en az 3 yıl deneyim sahibi, Otomasyon sistemlerinin takibini yapabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, İzmir bölgesinde değerlendirilmek üzere Otomasyon Teknisyeni arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması Tıbbi cihaz bakım onarım kalibrasyon yapımı.

  Aranan Nitelikler Aktif araç kullanabilen (tercihen src belgesi olan) Seyahat engeli olmayan Biyomedikal mezunu Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen Seyahat engeli olmayan Ofis programlarına hakim Yetiştirilmek üzre takım arkadaşları arıyoruz.    

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Firmamız Mekanik Bakım Bölümü'nde görevlendirilmek üzere "Mekanik Bakım Elemanları" alınacaktır.

  Aranan Nitelikler • Meslek yüksek okullarının ve endüstri meslek liselerinin  tercihen Makine, Makine Resim Konstrüksiyon, Torna Tesviye bölümlerinden mezun, • Üretim yapan tesislerin mekanik bakım birimlerinde en az 2 yıl deneyimli •   Mekanik arıza, bakım, tamirat, tadilat ve kaynak işlerini yapmış yada yapabilecek • Sorumluluk sahibi • Teknik Resim bilgisi olan, ölçme aletlerini kullanabilen • İşletme disiplin ve bilincine sahip • Hidrolik, pnömatik konularında bilgi sahibi, • MS Office programları kullanabilen, • Yüksekte çalışma problemi olmayan, • Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü, • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu, • Vardiyalı çalışabilecek, • İstanbul Anadolu Yakası, Darıca, Gebze civarında ikamet eden / edebilecek • Askerliğini tamamlamış • B Sınıfı ehliyeti olan,   Çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Sektör: İmalat, Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Yöneticisi tarafından verilen iş emirleri ile bildirilen arızalara müdahele ederek aşağıda belirtilen konularda arıza bakımlarını yapabilecek, Boru devre onarımları, Tuvalet tesisat onarımları, Pompa onarımları, Boya işleri, Filtre temizlikleri vb, Yer değiştirme ve taşınmalarında, masa kurulması ve partisyonların (oda kurulması) yer değişim konularında teknik destek verebilecek,  

  Aranan Nitelikler En az Teknik Lise veya Endüstri Meslek Lisesi mezunu, Tercihen ilgili pozisyonda tercübeli, Teknik konulara hakim, Analitik düşünebilen ve risk alabilen, Şekerpınar ve civarında ikamet eden, Askerlik görevini tamamlamış veya askerlik ile ilişiği bulunmayan/muaf, 35 yaşını aşmamış, Bay,

  Sektör: Bankacılık / Finans, Bina ve Tesis Yönetimi

  Pozisyon: Eleman, Formen

/
6

İş Habercisi - Bakım Onarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?