Bakım Onarım İş İlanları

Hepsini Temizle
Bakım Onarım
 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak TEKNİK SERVİS SORUMLUSU takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Teknik Lise veya MYO / Üniversitelerin teknik bölümlerinden mezun Tercihen kablolama konusunda deneyimli Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi Müşteriyle yüz yüze iletişimi yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sorumlu, Tekniker, Teknisyen, Uzman

 • İş Açıklaması Uçak Bakım Direktörlüğü, Uçak Bakım Birimi’ nde görevlendirilmek üzere; Verilen görevi zamanında ve eksiksiz yerine getirebilecek, Güvenlik, temizlik ve düzenin devamı için koyulan kurallara uyabilecek, İş tekrarının önlenmesi için azami gayret gösterebilecek, Temizlik Personeli aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az orta öğretim veya lise mezunu, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Takim çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, Anadolu yakasında ikamet eden ve edebilecek olan.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Temizlikçi

 • İş Açıklaması Sabiha Gökçen Havaalanı' nda, Uçak Bakım sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimizin Tesis ve Güvenlik Müdürlüğü, Tesis Destek Bölümü’nde görevlendirilmek üzere ; Aşağıdaki özelliklere sahip 'Mekanik Atölyesi Teknisyeni ' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az orta öğretim mezunu, En az 3 yıl deneyime sahip, Kazancı belgesi ve yüksekte çalışabilir belgesine sahip, MS Office programlarını (Excel, Word, Powerpoint,) iyi kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı, dikkatli ve detaycı çalışabilen, İstanbul /Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması Sabiha Gökçen Havaalanı'nda, uçak bakım sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan şirketimizin Üretim Planlama Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere; Üretim Planlama Mühendisi istihdam edilecektir. Ulusal ve Uluslararası Sivil Havacılık kurallarına uygun olarak şirket prosedürü ve politikalarını takip ederek, planlı ve plansız bakım-onarım gerekliliklerinin yerine getirilmesinde kullanılacak kaynakların kısa, orta ve uzun vadede planlamalarını yapmak ve kontrol etmek, Bakım uygulama öncesi hazırlık çalışmaları yapmak, bakım uygulama süresince talep edilen planlama desteğini vermek. Bakımı planlanan Uçağın dökümanlarının hazırlanması. Planlı bakıma ait gerekliliklerin belirlenip, ilgili departmanlara bilgi verilmesi

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Uçak/ Uzay,,Makina, Elektrik Elektronik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Ms Office ve Adobe Acrobat uygulamalarına hakim, İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve detaycı çalışabilen, Planlama-Organizasyon, Analiz ve raporlama becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul /Anadolu yakasında ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yetiştirilmek üzere.

  Sektör: Havacılık

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Türkiye’ nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de 1000Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, bireysel ve kurumsal müşterilerine ses, data, geniş bant internet erişimi, toplu ses taşıma ve kiralık veri hattı hizmetleri ve katma değerli servisler sunmaktadır. Turkcell Superonline Abone Merkezinde, Turkcell Superonline ürün ve hizmetlerinin müşteri lokasyonunda kurulumunun yapılması, talep ve arızalarının giderilmesinde görev alacak, TEKNİK SERVİS GÖREVLİSİ aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Bilgisayar donanımı hakkında bilgi sahibi, Müşteriyle yüz yüze ilişkiyi yönetebilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilcek , Takım Çalışmasına yatkın, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Modem kurulumu yapabilen, Askerliğini yapmış ya da tecil ettirmiş, B Sınıf ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen takım akadaşları aramaktayız.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Eleman

 • KVK Teknik Servis İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 9 Ağustos 2016

  İş Açıklaması - Servise girişi yapılmış ürünlerin kalite standartlarını ve zaman hedefini dikkate alarak tamirini  yapmak ve müşteriye teslime hazır hale getirmek - Gerektiğinde önbüroya çıkarak, müşteriye onarımla ilgili bilgi vermek, açıklama yapmak - Müşterinin sorunlarını sahiplenmek, güven uyandırmak - Problem çıktığında ekip birliğine, ön büroya ve diğer gruplara destek olmak, ekip bilincini sergilemek

  Aranan Nitelikler   Heyecanlı, yaratıcı ve profesyonel ekibi ile bugünkü başarısına ulaşan KVK Kartal Teknik Servis Müdürlüğü' nde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. - En az Teknik Lise mezunu - Tercihen en az 2 yıl cep telefonu tamir tecrübesi - Müşteri odaklı yaklaşıma sahip - Ekip çalışmasına yatkın - Araştırmacı kimliğe sahip - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Teknisyen

 • İş Açıklaması   Reed, 54 yili askin süredir firmalara özel ise alim çözümleri üreten dünyadaki en büyük ise alim sirketlerinden biridir. Avrupa, Ortadogu ve Asya Pasifik genelinde 350 ofis ve 3000 danismanimiz ile 30’un üzerinde uzmanlik alaninda basariyla global olarak servis vermekteyiz.   Uzman danismanlarimiz kanaliyla çesitli sektörlerdeki tecrübeli ve nitelikli profesyoneller ile yakin çalisip, ihtiyaca özel uzmanlik istihdami çözümleri üretiyoruz. Reed Türkiye bu yaklasim dogrultusunda; 12 uzmanlik alaninda isverenlere ve is arayanlara seçme ve yerlestirme hizmetlerini sunmaktadir.   Reed Türkiye olarak, danismanligini yapmakta oldugumuz otomotiv sektöründe hizmet veren uluslararası ortaklı müşterimiz için  "Mekanik Bakım Mühendisi" aramaktayiz. Fabrika içerisindeki TPM kapsamında yürütülen Otonom, Periyodik ve Kestirimci Bakım Faaliyetlerinin yürütülmesi ve kontrol edilmesini sağlamak. Makine Kabulü yapılmış makinelerin verimli çalışması için gerekli çalışmaları yapmak ve arıza giderimlerini gerçekleştirmek. Makine ve ekipmanlarda yapılacak olan iyileştirme çalışmalarını yürütmek. Enerji tasarrufu çalışmalarında bulunulması. Maliyet düşürücü ve verimliliği arttırıcı çalışmalarda bulunmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Makine veya Mekatronik Mühendisliği bölümlerinden mezun. En az 2 yıl fabrika mekanik bakım tecrübesi olan. İyi derece İngilizce bilen. Ekip çalışmasına yatkın. Takipçi, sorumluluk sahibi, dinamik ve sistematik düşünen ve sonuç odaklı.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması Mekanik Bakım Teknisyeni

  Aranan Nitelikler 140 ülkeye ihracat -Sektöründe 15 yıldır ihracat lideri -5 yıl Türkiye ihracat şampiyonu -14000 çalışan -TV/Tablet/Akıllı Tahta/Uydu Alıcısı/Telefon/Buzdolabı/Çamaşır Makinası/Bulaşık Makinası/Fırın/Klima -1milyon m2 üretim alanı; Avrupa ' nın teknoloji üssü VESTEL CITY 'de yer alan Vestel Elektronik bakım bölümünde Mekanik Bakım Teknisyeni olarak görev alacak , iyi bir ekibin ayrılmaz parçası olmak isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz. Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek okulu İklimlendirme ve Soğutma, Doğalgaz ve Tesisat, Makina Teknolojisi, Torna Tesviye, Plastik Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi, Kontrol Ve Enstrümantasyon Teknolojisi, İş Makinası Bakım Onarım bölümlerinden mezun,  Askerlik hizmetini tamamlamış,  Vardiyalı çalışabilecek,  El, ayak ve parmaklarını ustalıkla kullanabilen,  Titiz, yaratıcı, mesleği ile ilgili teknolojik yenilikleri takip ederek mesleğinde kullanabilen,  Temel matematik, fizik, malzeme ve işleme bilgisine sahip, sabırlı,  Ekip çalışmasına yatkın, kendisi ve çevresi ile barışık, kişilik özellikleri gelişmiş,  Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,  Herhangi bir sağlık problemi olmayan,  İş disiplini ve sorumluluk duygusuna sahip,  İzmir veya Manisa'da ikamet eden, Takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Teknisyen

 • Medical Park Hastaneler Grubu İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması MLPCARE, 17 ilde, 6 coğrafi bölgede 27 hastanesi ve 14 bin’e yakın çalışanı ile sağlık sektörüne yön veren en büyük sağlık kurumudur. Çeyrek asır önce Medical Park ile sağlık yolculuğuna başlayan grup, Liv Hospital ve VM Medical Park  hastane markaları ile hizmet veriyor. Sağlıkta uluslararası standartları, uzman hekim kadrosu, hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen MLPCARE Sağlık Grubu, Joint Commission International (JCI) akreditasyonu belgesine sahip hastaneleriyle Türkiye’nin 4 bir yanında yeni yatırımlarla yaygınlığını artırmaya devam ediyor. MLPCARE sağlık grubu, Herkes İçin Sağlık, Hayat Güzeldir ve Değer Katan Hizmet felsefesiyle hizmet veren hastaneleriyle sağlık yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.   Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Florya Hastanemizde görevlendirilmek üzere; ·         En az lise mezunu, ·         Alanında en az 2 yıl deneyime sahip,  ·         Tercihen hastane sektörü tecrübesi olan, ·         Yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, ·         Ekip çalışmasına yatkın, ·         Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, ·         Askerlik görevini tamamlamış,   "Bina Bakım Ustası” pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler ·         Duvar kağıdı, alçıpan duvar, tavan yapımı ve tamirinin yapılması, ·         Taban döşemesi, yer PVC, duvar PVC değişimi, uygulama öncesi hazırlığı ve uygulaması, ·         Alçı ve boya işçiliği uygulamalarının yapılması, ·         Seramik tamiri, izolasyon uygulamaları yapılması,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Usta

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN BİRİ OLAN MÜŞTERİMİZ İÇİN   Engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler 23-40 yaş aralığında, Tercihen EML Motor bölümü mezunu veya Motor konusunda Ustalık / Kalfalık belgesi olan, Alanında tecübeli ve/ veya yetiştirilmek üzere, İstanbul Yenibosna ve İstinye Lokasyonlarına ulaşımı rahat olan, Bay, "ENGELLİ SERVİS DANIŞMANI" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Çırak, Formen

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCELERİNDEN OLAN, AĞIR, ORTA SINIF VE HAFİF TİCARİ ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN, SANCAKTEPE'DEKİ GENEL MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE;   - Ağır , orta ve hafif ticari vasıta elektrik tamir, bakım ve onarım süreçlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler 40 yaşını aşmamış, Diagonistik, elektronik kontrol ünitesi programlaması alanında deneyimli, Kablolama bilgisi ve genel elektrik bilgisi olan, Kullanıcı düzeyinde bilgisayar bilgisi olan, Otomotiv sektöründe elektrik bakım - onarım alanında minimum 10 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay,        " OTO ELEKTRİK TEKNİSYENİ " aranmaktadır.          www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Tamirci, Usta, Formen

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Konya Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜLERİNDEN OLAN MÜŞTERİMİZİN İSTANBUL ŞUBELERİ İÇİN Araçların; boya kazıma, zımparalama, astar ve macun çekme, boya püskürtme, pasta-cila işlemlerini yapacak, Boya atölyelerinde kullanılan bütün makine ve teçhizatı fonksiyonlarına göre kullanacak, Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetini sağlayacak, Kaportacılık kapsamına giren temel işlemleri gerçekleştirecek, Gerektiğinde kaporta ve karaseri aksamında gazaltı kaynak işlemlerini yapacak,  

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe kaporta ve / veya boya alanında minimum 1 yıl deneyimli, Tercihen Kalfalık / Ustalık belgesine sahip, Askerlik görevini tamamlamış, İstanbul'da ikamet eden, Bay   ​" KAPORTA VE BOYA TEKNİSYENİ " aranmaktadır.   www.maviyaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tamirci

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Konya Bugün

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET MÜŞTERİMİZİN İSTANBUL (YENİBOSNA, İSTİNYE, ATAŞEHİR, SULTANBEYLİ VE KONYA) ŞUBELERİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Servise gelen araçların mekanik onarım ve bakımlarının yapılması, Motorların yapıları ve özellikleri doğrultusunda motoru meydana getiren sistemlerin ayarlarının yapılmasından sorumlu olacak.  

  Aranan Nitelikler 25 - 35 yaşlar arasında, EML ve / veya MYO tercihen motor bölümü mezunu, Benzer bir görevde deneyimli, İstanbul veya Konya'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "OTO MEKANİK TEKNİSYENLERİ" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Operatör, Tekniker, Tamirci, Usta

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN PRESTİJLİ MARKALARINDAN BİRİ BÜNYESİNDE   - Servise gelen araçların üretici standartlarına uygun olarak onarımının sağlanması amacı ile bağlı bulunan çalışanları organize etmek, denetlemek ve üretimlerin gerektiği şekilde yapılmasını sağlamak, - Atölye planlaması yapılmasını ve performansın yönetilmesini sağlamak, - Hasar onarımına gelen tüm araçların üretici standartlarında onarılmasını sağlamak,  - İş emirlerinin teknisyenlere/çalışanlara dağıtılmasını ve iş akışını takip etmek; doğru olarak tanzim edilmesi ve kapatılması konusunda gerekli koordinasyonu sağlamak, - Hasarlı araçların ekspertiz işlemlerini zamanında yaptırmak, Yedek Parça Birimi ile fiyat tespitinde bulunmak, - Hasar tespitinde ve atölyedeki araçların durumu hakkında Müşteri Kabul Birimi ile bilgi alışverişinde bulunmak, - Yedek parçaların zamanında ve yeterli sayıda temini için gerekli aksiyonları almak, - Atölyenin markaların kriterleri ve iç kriterlerimiz doğrultusunda bütçe hedeflerine ulaşmasını ve karlılığını sağlamak, - Servis hizmetlerinin iyileştirilmesine yönelik gelişmeleri sürekli izlemek ve markaların standartlarını uygulamak, - Atölyenin işleyişi olumsuz yönde etkileyen işlem ve süreçleri tespit etmek ve önleyici çözümler üretmek, - Müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, -  İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili güvenlik tedbirlerine uymak ve kendisine bağlı çalışanların uymasını sağlamak.

  Aranan Nitelikler - Otomotiv sektöründe Boya, Kaporta ve Hasar konularında en az 10 yıl teknik, yönetimi konusunda en az 5 yıl deneyime sahip olmak, - Tercihen iyi derecede Almanca ve / veya İngilizce bilgisine sahip olmak, - MS Office Programları, AS400, Incadea programlarını bilmek, - Yönetme, yönlendirme ve liderlik becerilerine sahip sonuç odaklı çalışmak, - Etkili iletişim becerisi, problem çözme, planlama ve takip yeteneğine sahip olmak, - İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın olmak, - B sınıfı ehliyet sahibi olmak, - Askerlikle ilişiği bulunmayan, - İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden, "SATIŞ SONRASI HİZMETLER BOYA KAPORTA YÖNETİCİSİ " aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Şef / Amir, Yönetici, Sorumlu, Usta

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, LAZER ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZİN KENDİ BÜNYESİNDE DEĞERLENDİRİLMEK ÜZERE, Lazer uygulamalarını müşterilere tanıtacak, Yeni uygulama alamanları geliştirecek, Makine ve cihazların teknik servisini yapabilecek, Müşteriye uygulamalar hakkında eğitim verecek, NOT: Bu işlerin yürütülmesi için firma bünyesine gerekli eğitimler verilecektir.

  Aranan Nitelikler 27-45 yaşları arasında, Minumum Elektrik veya Elektronik alanlarında Meslek Lisesi mezunu, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ( Maltepe - Tuzla arasında), Elektrik, elektronik, üretim makineleri, optik ve / veya lazer alanlarından her hangi birinde tercihen otomasyon üzerine minumum 2 yıl deneyimli, Elektrik panoları alanında bilgisi olan, Tercihen teknik ürünlerin geliştirilmesinde veya servisinde deneyimli, Sürücü ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Teknolojik ürünleri kullanma konusunda yetenekli ve istekli, Bilgisayar kullanabilen, Sabırlı, sadık, detaycı, analitik düşünebilen, teknik zeka ve kapasiteye sahip, İnsan ilişkilerinde başarılı, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay, "LAZER TEKNİK DESTEK ELEMANI"  aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Makine

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Görevli, Tekniker, Tamirci

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, DÜNYANIN EN BÜYÜK POMPA ÜRETİCİSİ OLAN MÜŞTERİMİZİN TUZLA'DAKİ FABRİKASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE,   * Müşteri, yetkili servisler ve çağrı merkezi arasındaki ilişkileri koordine edecek, * Mekanik ve elektrik sistem arızalarını telefon üzerinden gelen çağrılara bağlı olarak gerekli soruları yönelterek tespit ederek, çözüm konusunda müşteri ve servislere danışmanlık yapacak, * Arızalı ürünlerin garanti şartlarını incelemek ve sonuçları raporlayarak sisteme kaydetmek, * Gerekli yedek parça siparişlerinin verilmesi, * Müşteri ilişkilerinin geliştirilmesinde aktif rol oynayacak,

  Aranan Nitelikler * 25-38 Yaşları arasında, * Teknik Lise ve/veya MYO ilgili bölümlerden mezun, * En az 2 yıl mekanik montaj tecrübesi olan, * Masa başı ve ofis ortamında daha önce çalışmış, * Tercihen Servis deneyimi olan, * Teknik düzeyde orta derecece İngilizce bilen, * MS Office yazılımlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Mekanik tesisat, elektrik, ısıtma ve soğutma tesisatları konusunda bilgi sahibi, * Tercihen, kontrol panoları, PLC ve motor sürücüleri konusunda deneyimli, * Pratik elektrik - elektronik bilgisi olan, ölçü cihazları ve diğer sistemleri kullanabilen, * İletişim yönü kuvvetli, * İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, ( Anadolu yakasında geniş bir servis ağı bulunmaktadır. ) * Askerlik hizmetini tamamlamış, * Bay, NOT: Ana servis bünyesinde masa başı işidir. Ofis bünyesinde masa başında görev alabilecek adaylar değerlendirilecektir.   " SATIŞ SONRASI HİZMETLER BÖLÜMÜ SERVİS TEKNİSYENİ " aranmaktadır.    www.maviyakaik.com

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KUYUMCULUK SEKTÖRÜNE, MALZEME VE MAKİNE TEDARİK VE SERVİS HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN   ·         Yurt dışı tedarikçilerle teknik boyutta ilişkilerin yürütülmesi, ·         Arıza müdahale süreçlerinde aktif rol alınması, ·         Malzeme tedariği sürecinin yönetilmesi, ·         Teknik servis desteği sağlanması, ·         Teknik döküman hazırlanması, ·         Teknik eğitimlerin verilmesi, ·         Düzenli olarak raporlama yapılması.

  Aranan Nitelikler ·         Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, ·         Tercihen minimum 2 yıl Servis Mühendisliği tecrübesi bulunan ve / veya yeni mezun yetiştirilmek üzere, ·         İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip (2. dil tercih sebebidir), ·         Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, ·         Tercihen prototipleme ve üç boyutlu baskı konularında tecrübesi olan, ·         Tercihen Auto-Cad kullanabilen, ·         MS Office programlarını etkin kullanabilen, ·         Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ·         Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, ·         İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, ·         Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması, ·         Analitik ve sonuç odaklı, ·         Ekip çalışmasına yatkın, ·         35 yaşını aşmamış, ·         Bay, "SERVİS MÜHENDİSİ" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Sektör: İthalat/İhracat, Kuyumculuk/Pırlanta, Makine, Toptancılık

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KUYUMCULUK SEKTÖRÜNE, MALZEME VE MAKİNE TEDARİK VE SERVİS HİZMETİ VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN           - Satışını yaptığımız makine ve ekipmanların periyodik bakımlarının yapılması,         - Mevcut bakım sözleşmelerinin yenilenmesi, bakım sözleşmesi olmayan müşterilerle sözleşme yapılması,         - Gerektiğinde teknik servis desteğinin sağlanması.

  Aranan Nitelikler ·  Meslek Lisesi veya MYO Elektrik/Elektronik  bölümlerinden mezun, ·  Tercihen benzer pozisyonda 2 yıl tecrübesi olan ·  Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan, ·  Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, · Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, · İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, · Askerlik hizmetlerini tamamlamış, · Ekip çalışmasına yatkın, · 30 yaşını aşmamış, · Bay "SERVİS TEKNİSYENİ" aranmaktadır.   www.maviyakaik.com

  Sektör: İthalat/İhracat, Kuyumculuk/Pırlanta, Makine, Toptancılık

  Pozisyon: Eleman, Tekniker, Teknisyen

 • Neta Boru Çelik Konstrüksiyon İstanbul Anadolu 28 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük mühendislik projelerinden biri olan 3. Köprü Projesinin Çelik Konstrüksiyon imalatını üstlenmiş olan Gemak Grup Şirketleri bünyesinde, Dilovası Organize Sanayi Bölgesindeki Neta fabrikamızda istihdam edilmek üzere CNC Plazma Kesim Operatörü arıyoruz.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Endüstri Meslek ve Teknik Liselerin ilgili bölümlerinden mezun, · Tersanelerde, gemilerde ve/veya ağır sanayide alanında minimum 3 yıl deneyim sahibi, · Tercihen mekor kesim tezgahlarında deneyimi olan, · Ağır sanayide çalışmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, · Vardiyalı çalışabilecek, · Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, · Tercihen askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli, · Anadolu Yakası ile Gebze arasındaki lokasyonlarda ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması 1982' den beri Yangın önleme, söndürme sistem ve donanımlarında hizmet sunan Şimşekler Yangın Söndürme Firması olarak Fabrika vb. endüstri  kuruluşları başta olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlara iş kolumuzla ilgili hizmetler sunmaktayız.  Her türlü borulama, mekanik tesisat döşenmesi, sistem elemanlarının  montajı,  elektirik, elektronik, mekanik bütünleşik sistem kurulumu, bakım ve onarımı, uygulamaları daha önce yapılmış sistemlerin bakım onarımlarında uzun süreçlı veya  Ayrıca isteğenlerle proje bazlı  işlerimizde  sözleşmeli uygulayıcılar arıyoruz. 

  Aranan Nitelikler EML, MYO, Çıraklık Eğitim Kurumları mezunu veya sertifikalı  veya eşdeğerleri alanında çalışmış veya eğitilmeye yatkın, uzun süreli çalışmayı hedefleyen, azimli, öğrenme ve başarmaya istekli teknik elemanlar,   İŞİMİZİ BİLMEMEK ÖNEMLİ DEĞİL. Öğrenme, başarma azmi ve düşünme becerisi olan, sorumluluk sahibi olanlara  iş öğretilebilir.  ÖNEMLİ NOT:Sürekli elamnımız şeklinde çalışacaklarda  Ulaşım sistemimize uyum için; Buca, Şirinyer, Bornova, Pınarbaşı, Çamdibi, Bayraklı, Özkanlar, Karşıyaka, Çiğli, Konak, Karabağlar  merkez ve yakın çevrelerinde oturanlar tercih önceliklidir.

  Sektör: Proje ve Taahhüt, Mühendislik, Mekanik Tesisat

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Teknisyen, Tekniker, Eleman

 • İş Açıklaması Sahada sistem kurma çalışmalarının yürütülmesi Otomasyon ve Robot sistem  projelerinin tasarlanarak devreye alınması Üretim hatlarında yapılacak yeni ürün çalışmaları için otomasyon sistemlerinin kurulması, İşletme ve yardımcı işletmelerdeki makinelerin elektrik ve elektronik aksamlarının bakım onarımlarını yapmak, gerektiğinde yaptırmak, Makinelerin aylık ve yıllık periyodik bakımlarını yapmak, Makinelerin elektrik ve elektronik arızalarını gidermek, Makinelerin teknik yedek parçalarını temin etmek, Makineleri operatörlere tanıtmak, Bakım faaliyetlerini yürütürken, GMP standartlarına uygun Hijyen koşullarını uygulamak. İşletmedeki çeşitli sistemlerin (yangın, ısıtma, soğutma, vb.) bakım çalışmalarını planlamak ve gerçekleştirmek, Bakım ve onarım hizmeti alınan dış kaynaklarla koordinasyonu sağlamak, Yapılan tüm bakım onarım  faaliyetlerinin kayıt altına alınmasını sağlamak, Telefon, bilgisayar, vb. donanım kurma konularında IT Departmanı’na destek vermek,

  Aranan Nitelikler Meslek Lisesi ve/veya MYO Mekatronik, Elektrik Elektronik, Makine vb. bölümlerden mezun, Endüstriyel sistemlerin bakım ve onarım faaliyetlerinde 2-3 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Robot veya Otomasyon firmasında ya da üretim firmalarında  Robot ayar, otomasyon ve yazılım projelerinde çalışmış, Robot kontrol ve programlama, Elektrik, PLC, Endüstriyel Haberleşme, Robot , Elektro-Pnömatik konularında tecrübeli Takım çalışmasına yatkın, Problem çözme ve analitik düşünme becerilerine sahip, Sorumluluk sahibi, gelişime açık ve kendine güvenen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, Vardiyalı düzende çalışabilecek, Tercihen Gebze, Darıca, Bayramoğlu, Beylikbağı civarında ikamet eden 'Bakım Otomasyon Görevlisi' çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Görevli, Bakım Onarım Teknikeri

 • DELLA GIDA Sakarya 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İş Tanımı Sakarya Akyazı'da faaliyet gösteren üretim tesislerimizde görevlendirilmek üzere Yardımcı Tesisler Operatörü aramaktadır. Pozisyonla ilgili olarak kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Meydana gelen mekanik arızalarının giderilmesi ve arızanın tekrar meydana gelmemesi için gerekli önlemlerin alınması. Makinaların planlı ve plansız bakım süreçlerinin yapılması. Makina ve ekipman bakımlarının üst amirlere raporlanarak bildirilmesi.

  Aranan Nitelikler Meslek liseleri , Anadolu teknik ve teknik liseleri veya meslek yüksek okullarının soğutma, endüstriyel elektrik, elektrik, elektronik , sıhhi tesisat , makine bölümlerinden mezun, En az 2 yıl mekanik bakım tecrübesine sahip, Vardiyalı çalışabilecek, kompresörler, kazan, soğutma sistemleri gibi konularda bilgi sahibi, Adapazarı, Hendek veya Akyazı'da ikamet eden / edebilecek, Askerliğini tamamlamış.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Operatör

 • İş Açıklaması Taahhüdümüzde bulunan, Karayolları 1.Bölge Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğüne Bağlı Otoyol İşletme Şeflikleri Elektronik Bakım-Onarım İşi'nde görevlendirilmek üzere, Edirne'de bulunan işyerimiz için belirtilen bölgede ikamet eden Tekniker veya Teknisyen aranmaktadır. 

  Aranan Nitelikler Meslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının elektronik, haberleşme veya bilgisayar bölümlerinin birisinden mezun olan, Şantiye, saha çalışmaları ve arıza onarımlarında deneyimli, En az 2 yıl tecrübeli, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, iletişim yeteneği güçlü, analitik düşünebilen, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Kesinlikle sigara kullanmayan,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker

 • İş Açıklaması BAYMAK teknik servisimizde görevlendirmek üzere ; Baymak kombi, klima , hidrofor( piston pompalı ve santrifüj pompalar), merkezi sistem doğalgaz brülörü, elektrik panoları ve elektrik bilgisi olan yukarıdaki cihazların tamir ve bakımını yapabilecek servis teknisyenleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ EHLİYETİ OLAN ŞEHİR İÇİ TRAFİKTE ARAÇ KULLANAN DİKSİYONU DÜZGÜN KILIK KIYAFETİNE ÖZEN GÖSTEREN TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN SORUMLULUK SAHİBİ ELEKTRİKTEN ANLAYAN ŞEMA TAKİBİ YAPAN EĞİTİM VE KENDİNİ GELİŞTİRMEYE ÖNEM VEREN EN AZ 5 YIL DENEYİMİ OLAN İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN SERVİS TEKNİSYENLERİ ALINACAKTIR.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Teknisyen, Uzman, Tekniker, Usta

 • Sunar Turizm ve Gıda Kocaeli 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması İlgili yetkinlik belgeleri olan, Gebze tesisimizde görev yapmak üzere, makina bakım ve onarımı, tesisat, ısıtma, soğutma ve diğer bakım onarım konularında tecrübeli, elektrik sistemlerine hakim, bakım süreçleri takip edebilecek, sorumluluk alabilecek, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü "Bakım Elemanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Deneyimli, Gebze'de ikamet eden, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gelişime açık, Raporlama becerisine sahip, Askerlik ilişiği olmayan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi, Gıda, Catering

  Pozisyon: Ustabaşı, Usta, Tamirci

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda “Elektrik Teknisyeni” alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak. Bina bakım-onarım (Trafo, jeneratör, UPS, Bina Otomasyonu, bina elektrik tesisatı), kuvvetli ve zayıf akım tesisat uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Dikkatli, düzenli ve disiplinli, takım çalışmasına yatkın, İzmir de (Bornova, Bayraklı, Kemalpaşa) ikamet ediyor olmak. Askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, Bay “'Elektrik Teknisyeni” aramaktayız.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen

 • Cengiz Kompozit İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması ESENYTURT'da bulunan işyerimiz CENGİZ TEKNİK KOMPOZİT A.Ş. fabrikamızdaki hidrolik preslerden iyi anlayan, tercihen PLC bilecek, imalat departmanlarımızdaki bütün makinalarımızın periyodik bakımlarını, onarımı işlerine bakacak, makinelerin mekanik, elektrik sistemlerinin düzenli ve sürekli olarak çalışmasını sağlayacak, arıza durumunda müdahale edebilecek, takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Teknik lise, Yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden (elektrik, mekanik, makine bakım) mezun, Askerlik görevini tamamlamış, Tercihen Esenyurt ve çevresinde ikamet eden

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Bakım Onarım Teknikeri

 • Dilek Grup İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Gaziosmanpaşa daki şirketimizdeki araçlarımızın her türlü sorunlarına cevap verebilecek, gerektiğinde yetkili servislere yönlendirebilecek, tüm araçların tamir bakım süreçlerininin faturalama ve ödemelerinde muhasebe ile koordineli çalışacak, bölgedeki araçların zimmetlerini ve tamir bakım süreçlerini eksiksiz yerine getirecek "Bölge Araç bakım Onarım Sorumlusu" aramaktayız

  Aranan Nitelikler Tercihen Endüstri Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun. Otomotiv sektöründe bakım onarımda (motor, mekanik ,elektrik vs) en az 3 yıl çalışmış Arızalanan Araçların her türlü bakım onarımı hakkında bilgi verebilecek derecede teknik bilgiye sahip İşini sonuna kadar takip eden, problem çözme becerisine sahip, işbirliğine açık, Tercihen Arvernto Araç takip sistemini kullanmış Office programlarını kullanan (excel-word-outlook) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Gaziosmanpaşa civarı) 45 yaşını aşmamış aktif araç kullanan bay

  Sektör: Makine, Otomotiv

  Pozisyon: Tamirci, Tekniker, Teknisyen, Usta, Ustabaşı

 • İş Açıklaması Bu pozisyonda işe alınacak olan aday, Mekanik Bakım Onarım Biriminde görevlendirilecektir. Başlıca görevleri ise: Üretim tesislerinin mekanik arızalarının giderilmesi ve bakım işlerinin yapılması, Makine Montaj işlerinin yapılması, Düzeltici ve önleyici faaliyetlerin gerçekleştirilmesi, Planlı bakım uygulamalarında görev alınması,

  Aranan Nitelikler  Meslek Liselerinin Makine, Motor, Tesisat, Mekatronik, vb. bölümlerinden mezun, Benzer görevde en az 3 yıl tecrübeli, Vardiyalı çalışacak, Takım çalışmasına uyumlu, Öğrenmeye ve gelişime açık, Askerliğini yapmış, Bay adaylar,

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Tekniker, Teknisyen

 • İş Açıklaması Perakende mağazacılık alanında faaliyet gösteren firmamızda; Firmanın yapı / inşaat / dekorasyon işlerinin yürütülmesi ve yönetilmesi, Ekiplerin belirlenmesi ve tüm birimlerle koordinasyonun sağlanması, Proje bağlantılı mal / hizmet alımının takip ve kontrolünün yapılması, Yenilenecek ve yeni açılacak mağazaların rölövelerinin çıkarılması, Yeni açılacak şehiriçi ve şehirdışı mağazalarımızın projelendirme ve koordinasyonu, şantiye mobilizasyonu ve şantiye kontrollerinin yapılması, Taşeron firmaların koordine edilmesi ve ekipman kurulum süreçlerinin kontrol edilmesi, Metraj ve hakediş kontrollerinin yapılması, Mevcut mağazaların bakım, onarım çalışmalarının yürütülmesi, görevlerini üstlenmek üzere İnşaat ve Teknik İşler Sorumlusu alınacaktır.

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Proje planı oluşturmak, takip etmek, ekip yönetme, bütçe hazırlama ve yönetimine hakim, İş güvenliği kanun ve yönetmeliklerine hakim, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim ve ikna kabiliyetine güvenen, En az meslek yüksek okullarının İnşaat Teknilerliği bölümlerinden mezun, Alanında en az 5 yıl tecrübeli (Tercihen mağaza projelerinde görev almış), Ms Office ve Autocad programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Planlama, projelendirme ve tadilat konularında deneyimli, Analitik düşünebilen, liderlik vasfına sahip, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek , Askerlikle ilişkisi olmayan, Seyahat engeli olmayan, Araç kullanabilen, Bay adaylar.

  Sektör: İnşaat, Mağazacılık / Perakendecilik, Mimarlık

  Pozisyon: Sorumlu

/
6

İş Habercisi - Bakım Onarım İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?