İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bayburt İş İlanları

Hepsini Temizle
Bayburt
 • İç Denetim Uzmanı Uzman Yardımcısı(Erzurum)

  SÜRAT KARGOBayburt, Van, Kars, Hakkari, Erzurum, Ağrı, Erzincan 29 Kasım 2018
  İş Açıklaması

  Merkez Denetim Birimine bağlı çalışacak, görev yapacağı Sürat Kargo Bölge Müdürlüğü hinterlandı içerisinde yer alan tüm aktarma merkezi, acente, şube ve noktalarda bir program dahilinde denetimler gerçekleştirerek denetim sonuçlarını merkez denetim birimine raporlayacak

  Aranan Nitelikler
  • Üniversite mezunu (tercihen İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye vb. bölümlerinden mezun),
  • En az bir yıllık kargo deneyimi olan, kargoculuk işlemlerine vakıf,
  • Denetim mesleğinin gerektirdiği etik ilke ve kurallara uyan,
  • MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,
  • Seyahat engeli bulunmayan,

  Erzurum Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev alacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Kargo-Kurye

  Pozisyon: Denetçi

İş Habercisi - Bayburt İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Bayburt İş İlanları

Bayburt, Karadeniz’in iç kesiminde yer alan bir ildir ve ekonomisi tarıma bağlı olarak gelişen iller arasında yer almaktadır. Şehrin nüfusunun önemli bölümü tarım ve hayvancılık alanında faaliyet göstermektedir. Şehirde sanayi faaliyeti de görülmekle birlikte, tarım ve hayvancılığa bağlı olarak gelişmiştir.

Şehirde kentleşme yavaş yavaş hız kazanmaktadır. Şehirleşme hız kazandıkça, hizmet sektörü de ön plana çıkar hale gelecektir. Şu an içinse, Bayburt iş ilanları genel olarak tarım ve hayvancılık alanında şekillenmektedir.

Şehrin Temel Sektörü Tarım

Tarım, şehir ekonomisinin kalbi durumundadır. Çok fazla buğday ve arpa üretilir ve bu üretimin yapıldığı tarlalarda tarım dönemi boyunca çalışacak insana ihtiyaç duyulmaktadır. Şehirde yetişen diğer tarımsal ürünler arasında, mercimek, şekerpancarı, fiğ, patates önemli yer tutmaktadır.

Hayvancılık

Hayvancılık da şehrin ekonomisinde büyük pay sahibidir. Hayvan yetiştirmeye elverişli topraklara sahiptir. Mera hayvancılığı, besi hayvancılığına göre çok daha yaygındır. En çok beslenen hayvan sığır ve koyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Arıcılık da son yıllarda gelişmekte olan sektörlerdendir. Hayvancılık alanında en çok istihdam edilen pozisyonlar arasında, veteriner hekimler, ziraat mühendisleri gelmektedir.

Sanayi

Şehirde sanayi faaliyetleri de görülmekle birlikte, bu faaliyetler tarım ve hayvancılığa bağlı olarak gerçekleşmektedir.

Şehirde peynir ve tereyağı fabrikası vardır ve önemli bir nüfus burada istihdam edilmektedir. Un fabrikaları, et kombinası da birçok kişiye istihdam sağlamaktadır.