Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Bölge Sorumlusu İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Bölge Sorumlusu
 • Bölge Sorumlusu

  Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 5 Aralık 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz cep telefonu ve tablet ürün gruplarında lider firma adına Doğu Marmara bölgesinden (İstanbul Avrupa yakası ve çevre iller) sorumlu olabilecek ve aşağıdaki görev tanımları ile çalışabilecek Bölge Sorumlusu (Süpervizör) arayışımız bulunmaktadır. Kendisine bağlı olarak çalışan promotör ve merchandiser ekiplerinin yönetimi, Markanın satış hedeflerine saha ekibi ile beraber ulaşmak, Satış, stok ve rakip analizi raporlarının düzenli olarak hazırlanıp, müşteri ile paylaşılması, Müşteri ilişkilerinin geliştirilmesi ve müşteri yönetimi, Mağaza ilişkilerinin geliştirilmesi, Markanın mağazalar içerisindeki yatırım alanı, teşhir ve stoklarının yönetimi Saha ekiplerinin işe alma ve kariyer planlama süreçlerinde İnsan Kaynakları Departmanlığı ile koordineli hareket ederek aktif rol almak

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Perakende sektöründe minimum 5 yıl saha ve yöneticilik deneyimi bulunan, Tercihen teknomarket kanalına hakim, Teknolojiye ilgi duyan ve gelişmeleri güncel olarak takip eden, Ekip yönetimi ve liderlik yetkinliklerine sahip, Microsoft Office programlarını etkin olarak kullanabilen, raporlama ve sunum konusunda deneyimli, Saha ekibi motivasyon ve koordinasyon çalışmalarını yürütebilecek, B sınıfı sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, İstanbul - Avrupa yakasında ikamet eden, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network, Elektrik ve Elektronik, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Süpervizör, Bölge Sorumlusu, Bölge Müdürü

 • Perakende Geliştirme Sorumlusu

  Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz akaryakıt sektörünün lider firması adına sahada bayi ziyaretleri yaparak, Market içi tanzim teşhir standartlarının oluşturulması ve devamlılığın sağlanması, Aylık bazlı cirosal analizlerin yapılması, Ürün satışını hızlandırmak adına projeler geliştirilmesi, Bayi ilişkilerinin yürütülmesi ve geliştirilmesi, İstanbul bölgesi için "Perakende Geliştirme Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Hızlı tüketim sektöründe ve merchandising konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, 25 - 36 yaş aralığında, Organizasyon ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi, Dış görünümüne önem veren, prezantabl, İnsan ilişkileri iyi, diksiyonu düzgün, İstanbul'da ikamet eden, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıYapı ürünleri ,vernik ve boya alanlarında faaliyet gösteren Türkiye'nin önde gelen köklü ve güçlü markasında İstanbul Avrupa Yakası ve Tarkya Bölgesi illerinden sorumlu olabilecek "Bölge Satış Yöneticisi" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Yapı ürünleri,boya ve vernik sektörlerinde en az 5 yıl deneyimli, Mevcut bayilerin iş geliştirme süreçlerinden ve yeni bayi kazandırımasından sorumlu olacak, Genel Müdürlük ve bölge arasındaki koordinasyon sürecini yönetebilecek, Seyahat engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış bay adaylar. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2017 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Yapı Malzemeleri, Tekstil Boya ve Kimyasalları, İnşaat

  Pozisyon: Yönetici, Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu, Kategori Sorumlusu

 • İş AçıklamasıŞirketimizde çalışabilecek; Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler yaparak satış potansiyeli yaratacak, Müşterileri ile ilişkilerini devam ettirip müşteri memnuniyeti sağlayacak, Bölge taraması yapıp randevu alarak yeni müşterilerle portföyünü genişletecek, Şirket satış hedeflerine ulaşılması yönünde çalışmalar gerçekleştirecek, ve aşağıdaki niteliklere sahip '' BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerPlanlı, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünebilen, Görünüşüne özen gösteren,iletişim becerileri güçlü, Yüksek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Hırslı ve başarıyı kendine hedef olarak belirlemiş Satış konusunda kariyer yapmak isteyen Yüksek enerjili ve uzun soluklu çalışmayı ilke edinmiş, Seyahat engeli olmayan Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 2 yıl tecilli, BODRUM'DA İKAMET EDEN. BAY/BAYAN. ## BODRUM DIŞINDAN BAŞVURAN ADAYLAR DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. ##

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklamasıİdeal Tarım Ürünleri Ticareti A.Ş olarak; 20 yılı aşkın deneyim ile 6 kıta, 36 farklı ülke ve farklı iklimde yetişen her çeşit meyveyi düzenli, sağlıklı, kaliteli ve ekonomik koşullarda tüketicinin beğenisine sunmaktayız. Ürünü en iyi yetiştiği bölgeden ve en iyi üreticilerden tedarik etmek, standartları yükseltmek, depolama, kalite kontrol ve dağıtımda son teknolojilerden yararlanmak, “en iyi, en taze ve en lezzetli” ürünleri tüketiciye ulaştırmak, öncelikli ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Bu ilkeler doğrultusunda; Bölgesi içinde yer alan ulusal zincir mağazalarındaki işletici stantlarında, satış faaliyetlerini takip etmek ve verilen hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlamak, Bölgesi içinde yer alan ulusal zincir mağazalarındaki işletici stantlarında, ürünlerin bulunurluğunu sağlamak, SKT kontrollerini yapmak, atık ve kayıp ürün takibini gerçekleştirmek, Bölgesi içinde yer alan ulusal zincir mağazalarındaki işletici stantlarında, satış hacmini arttırmaya yönelik çalışmaları yürütmek, Bölgesindeki tahsilat süreçlerini takip etmek, Bölgesi içinde yer alan ulusal zincir mağazalarındaki işletici stantlarında görevli personellerin idari ve fonksiyonel yönetiminden sorumlu olmak, İşleticisi stantlarının bulunduğu zincir mağazalar ile aylık anlaşmaları yapmak, aktivite ve bütçe yönetimini gerçekleştirmek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek, Bölgesindeki pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini arttırmak, Satışa destek olacak malzemelerin bulunurluğunu sağlamak, Haftalık ve aylık kar zarar tabloları, satış öngörü tabloları vb. raporlamaları yapmak, yönetime sunmak, alınacak aksiyonları planlamak, Rakip firma faaliyetlerini yakından takip etmek, alınacak aksiyonları belirlemek ve yönetime raporlamak, Mali tabloları göz önünde bulundurarak yeni işletici noktalarının oluşturulmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerMinimum önlisans, tercihen lisans mezunu, Gıda alanında minimum 4 yıl satış tecrübesine sahip, Ulusal marketlerin kategori yönetiminde deneyimli, Satış alanında kariyer hedefi bulunan, Müşteri ve sonuç odaklı çalışabilen, İletişim becerileri ve ikna kabiliyeti gelişmiş, İnsan ilişkileri kuvvetli, ekip yönetiminde tecrübeli, Temsil ve müzakere yeteneğine sahip, Araştırmacı ve azimli, Karar alma ve uygulama becerisi yüksek, Disiplinli, sorumluluk sahibi, Satış becerileri gelişmiş, Ticari bakış açısına sahip, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, Ms Office programlarından Excel’i etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen SRC ve psikoteknik belgesine sahip olan, B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Bölge Satış Yöneticisi aranmaktadır.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici, Sorumlu, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması1976 yılından beri İzmir/Kemalpaşa da faaliyet gösteren fabrikamızın Ankara Bölgesi nde görevlendirilmek üzere,

  Aranan NiteliklerTercihen İyi derecede ingilizce bilen, Alçak gerilim enerji dağıtım panolarında tecrübeli, Seyahat engeli olmayan, Office programlarını etkin bir şekilde kulanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sorumlu, Bölge Sorumlusu

 • Horeca ve Kurumsal Satış Sorumlusu

  A Grupİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Küçük Ev Aletleri Sektöründe faaliyet gösteren firma için "HORECA VE KURUMSAL SATIŞ SORUMLUSU" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu , Tercihen Horeca kanalında saha satış tecrübesi olan , Satışı arttırmaya yönelik yeni fikirler sunabilecek , Daha önce benzer pozisyonda 2 yıl çalışmış , MS Office programlarını kullanabilen , Enerjik ve İletişimi kuvvetli , Sonuç odaklı , İSTANBUL AVRUPA/ANADOLU yakasına hakim , Seyahat engeli olmayan , Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen , 25-35 yaş aralığında , Bay/Bayan ,

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Mağazacılık / Perakendecilik, Ajans

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi

 • İş AçıklamasıBerrak Yapı Ltd. Şti. olarak 2006 yılından bugüne yapı sektöründeki iş tecrübelerimize, kimya sektörünü de katarak büyümeye devam ediyoruz. Focus Kimya markası altında, endüstriyel temizlik ürünleri ve bakım kimyasalları ana dallarında, yenilikçi vizyonumuz ve yenilikçi bakış açımızla sektörde büyümeye hedefleniyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen endüstriyel temizlik ürünleri ve bakım kimyasalları sektöründe iş tecrübesi olan Aktif satış konusunda 1-2 yıl tecrübeli ve müşteri portföyü olan, Tercihen Üniversite mezunu, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen İletişim becerileri güçlü ve sonuç odaklı çalışabilecek Aktif sahada çalışmaya yatkın İstanbul (Anadolu yakası) Bölgesinde çalışabilecek Hedef odaklı çalışmayı seven, hırslı ve ekip çalışmasına uyumlu Sunum becerisi ve yüksek ikna kabiliyetine sahip Bölgesinde bulunan müşteri potansiyelini yönetebilecek, müşterinin ihtiyaçlarını belirleyip doğru yönlendirme yapabilecek MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen Çalışmalarını günlük düzgün raporlayabilecek ve disiplinli çalışacak Bölgesindeki müşterilerine aktif satış yaparak, satış sonrası süreci ve tahsilatlarını takip edecek Firmaya değer katacak Bölge Satış Danışmanı pozisyonunda çalışacak, ekip arkadaşları arıyoruz BURAYA KADAR SIKILMADAN OKUDUYSANIZ; Para kazanmak istiyormusunuz? Bizde istiyoruz :) Enerjimizi birleştirebileceğimiz, para kazanabileceğimiz ve beraber mutlu çalışabileceğimiz bir ortam kurmaya çalışıyoruz. Sizlerde bu ortama ayak uydurabilecekseniz sizleri de ekibimizde görmek isteriz :) .

  Sektör: Kimya, İlaç

  Pozisyon: Danışman, Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Temsilci

 • İş AçıklamasıANKARA Bölgesinde mevcut satış kanallarının takibi ve satış kabiliyetlerinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmak. Bölgesinde firma tanıtım faaliyetlerini yürütmek ve yeni satış noktalarını oluşturmak.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Veterinerlik Fakültesi /Ziraat Fakültesi Zootekni bölümlerinden mezun olmak. İdealist, eğitime açık Satış Pazarlama konusunda Kariyer hedefi olan İnsan ilişkilerinde başarılı ve Yönetici kimliğe sahip MS Office programlarına hakim Sürücü Belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen Seyehat engeli olmayan Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Sektör: Hayvancılık

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

 • Elektrik Mühendisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıFirmamızda çalışmak üzere " ELEKTRİK MÜHENDİSİ " alınacaktır.

  Aranan NiteliklerSu ve atıksu arıtma sektöründe çalışmak üzere En az 4 yıl tecrübeli Askerliğini yapmış Üniversite mezunu

  Sektör: Mühendislik, Elektrik ve Elektronik, Çevre

  Pozisyon: Mühendis, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıAlüminyum sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ankara Merkez Bölge Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip Bay veya Bayan , Proje Pazarlama Sorumluları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerAlüminyum ve Pvc doğrama sektöründe deneyimli, Dekorasyon ve yapı malzemeleri alanında ve en az 2 yıl tecrübeli, Mimari, tasarım, proje ve uygulama karar süreçlerine hakim, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Lisans veya Ön lisans), Planlama, takip, organizasyon, koordinasyon ve raporlama becerisine sahip,analitik düşünebilen, Sunum ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, Sorumluluk bilincine sahip ve gerektiğinde inisiyatif alabilen, Tercihen Logo Tiger Enterprise bilen, MS Office programlarını aktif kullanabilen, tercihen Auto cad bilen, B Sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Yurtiçi seyahat engeli olmayan, Siteler-Altındağ Bölgesine yakın ikamet eden, 25-35 yaşları arasında

  Sektör: Alüminyum, İnşaat, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıMağaza sorumluları ile koordineli olarak tanıtım faaliyetlerinin yürütülmesi (mağazalardaki reklam aktivitelerinin uygulanması, kampanyaların tanıtımı için gerekli materyallerin konumlandırılması ve gerekli ihtiyaçların ve fırsatların belirlenmesi Düzenli saha ziyaretleriyle sahadaki uygulamaların takibi ve kontrolünün sağlanması Saha pazarlama aktivitelerinin sonuçlarının analiz edilmesi Mağaza içinde tüketiciye yönelik pazarlama aktivitelerinin yönetilmesi Mağaza içi görünürlüğün sağlanması ve mağaza bazında gereken planlamaların yapılması Kanal pazarlama ekibi ile koordineli çalışarak perakende zincirlerdeki mağazalara yönelik görsellik ve mağaza içi etkinlik çalışmalarının uygulanması Bölgesindeki mağazalar için mağaza bazında satışı artıracak planların yapılması Ürün grubu bazında planogramların uygulanması

  Aranan NiteliklerLisans veya ön lisans eğitimini tamamlamış, Elektronik / Perakende / FMCG sektöründe kanal geliştirme, ticari pazarlama ve satış konusunda deneyimli İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, Sektöründe ve alanındaki yenilikleri takip eden İngilizce bilen MS Office programlarını etkin kullanabilen Sürücü belgesi ve aktif sürüş deneyimi bulunan Seyahate engeli olmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Süpervizör, Takım Lideri

 • İş Açıklamasıİş ortağı olarak çalıştığımız dünyanın önde gelen şirketlerinden Microsoft için zincir mağazalardan sorumlu olacak, Teknolojiyi takip eden, Windows 10, Word, Excel, PowerPoint uygulamalarını iyi derecede bilen, bilgisayar ve konsol oyunlarında tecrübeli olan, saha ekibini yönetecek Field Account Manager aramaktayız. Route planı doğrultusunda müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi Ürün raf/reyon düzenlemelerinin eksiklerin takip edilmesi Ürünlerin ilgili satış noktalarında bulunurluğunun ve görünürlüğünün kontrolü Mağazaların satış adet ve ciro hedeflerinin tutturulması Günlük ve haftalık raporlamanın yapılması Bölgesindeki personellerin yönetimi ve motivesinin sağlanması

  Aranan Niteliklerİngilizce bilen, Üniversite mezunu, 10 yıl Saha satışında tecrübeli, 5 yıl yöneticilik tecrübeli, FMCG/Teknoloji perakende sektöründe tecrübeli, Saha ekibi yönetimi konusunda deneyimli, Satış alanında kariyer hedefleyen, Satış odaklı düşünce yapısına sahip, ikna kabiliyeti yüksek, pratik düşünebilen, Ekibiyle etkin iletişim kurabilen, Dış görünümüne özen gösteren, diksiyonu düzgün, Prezantabl, Seyahat engeli olmayan, Aktif araç kullanabilen, Bay

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Süpervizör, Takım Lideri

 • Dış Ticaret Pazarlama Personeli

  Neko Otomotivİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul / Bahçelievler'de bulunan Otomotiv Yedek Parça toptan satış firmamıza , - Otomotiv yedek parça sektöründe deneyimli , - iyi derecede yabancı dil bilen, - Benzer Sektörlerde Çalışmış , - Belirli bir müşteri portföy ve potansiyeli olan , - üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun , - Seyahat Engeli olmayan, -Askerlik görevini tamamlamış , - Mevcut pazarı genişletebilecek ve yeni pazar araştırmaları yapabilecek deneyimli İhracat satış- pazarlama personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Satış Temsilcisi, Eleman, Yardımcı

 • İş AçıklamasıTürkiye’ nin en iyi ve en başarılı direkt satış ekibinde sahada firmanın hizmet verdiği ürünlerin satışında görev alacak "SAHA Satış Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan NiteliklerSahada yüz yüze satış konusunda tecrübeli ve ya istekli, Aylık olarak verilen ziyaret hedeflerini gerçekleştirebilecek, Randevulu-randevusuz müşteri ziyaretlerini organize edebilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, hedef ve sonuç odaklı, Sürücü belgesi olan, aktif olarak araç kullanabilen, 23 -39 yaşları arasında bay ve bayan, Bay adaylardan askerlik görevini tamamlamış olan, Saha Satış Uzmanı takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi, Mağazacılık / Perakendecilik, Turizm, Fuar ve Organizasyon, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Uzman, Asistan, Bölge Sorumlusu, Anketör, Eleman, Yönetici Adayı

 • İş AçıklamasıBeyaz Eşya, Elektronik, Mobilya, Halı, Ev Tekstili, KEA ve Zücaciye ürünlerinin perakende olarak satıldığı alışveriş merkezi zincirinin merkezinde istihdam edilmek üzere EV TEKSTİLİ ürün grubunun satınalmasını ve mağazalarımızdaki satışını yönetip söz konusu operasyonlardan sorumlu olacak ÜRÜN YÖNETİCİSİ / KATEGORİ SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler​En az lise mezunu ( Üniversite mezunu adaylar tercih sebebidir ) Ev Tekstili ürün grubunda satınalma, satış ve mağazacılık tecrübesi olan Mağazacılığın gerektirdiği esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü tamamlanmış Kendisine güvenen, hedefleri olan, hırslı ve öğrenmeye açık İletişimde kendine güvenen, ikna kabiliyeti yüksek Kocasinan / Mahmutbey'de bulunan şirket merkezimize ulaşım sorunu olmayan Aktif olarak araç kullanabilen Bayan & Bay

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Bölge Sorumlusu, Kategori Sorumlusu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, Perakende sektöründe önde gelen Elektronik markası için çalışacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan Saha Süpervizörü aramaktayız. Sorumluluğunda bulunan ekibin yönlendirilmesi ve kontrolü , Sorumluluğunda bulunan mağazalar ile satış operasyonlarının yürütülmesi ve periyodik ziyaretlerin gerçekleştirilmesi, Pazar araştırmalarının yapılması, Sorumlu olduğu bölgede satış arttırıcı faaliyetlerin yürütülmesi, Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi, Zincir mağaza aktivite çalışmalarının gerçekleştirilmesi, İlgili tüm satış rapor ve analizlerinin hazırlanması, satış veritabanının güncel tutulması,

  Aranan NiteliklerZincir mağazacılık ve / veya perakende sektöründe deneyimli, Excel ve power point i iyi seviyede kullanabilen, Saha yönetimi alanın alanında en az 3 yıl deneyimli, Elektronik ürün grubunda deneyimli, Ekip yönetiminde deneyimli, Güleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Ehliyeti olan ve Seyahat engeli olmayan Antalya ilinde ikamet eden,

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları, Reklamcılık, Ofis Malzemeleri

  Pozisyon: Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu, Süpervizör, Takım Lideri, Merchandiser

 • İş Açıklaması*Mevcut müşterilerle profesyonel ilişkiler kurmak, müşterilerin bağlılık ve memnuniyetlerini artırmak, *Belirlenmiş satış hedefleri doğrultusunda satış işlemlerini gerçekleştirmek, *Satış sonrası tahsilat, lojistik gibi süreçlere destek vermek ve takip etmek, *Aktif, sürekli ve düzenli müşteri ziyaretleri ile mevcut müşterilerimizle ilişkileri devam ettirmek ve yeni müşteriler kazandırmak, *Satış ve tahsilatlar ile ilgili istenen raporları tutmak ve bu raporları düzenli olarak birim amirine iletmek, *Müşteri siparişlerinin takibi ve sisteme girişi, *Satış departmanının tüm operasyonel süreçlerine destek verilmesi, *Her türlü evrak akışının takip edilmesi

  Aranan Nitelikler*İlgili Üniversitelerden mezun, *Satış teknikleri konusunda bilgili, *En az 2 yıllık satış konusunda bilgi ve deneyime sahip, *İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, *Hedef odaklı olan ve başarıyı benimseyen, *Eğitime ve öğrenime açık, *İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerisi ve ikna yeteneği yüksek, *Ekip çalışmasına yatkın, genç, dinamik ve analitik düşünen, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, *İyi derecede Office ve ERP sistemleri kullanan *İş hayatında raporlamayı benimsemiş, *B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, *Seyahat engeli olmayan, *İzmir’de ikamet eden/edebilecek olan,

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiye’nin önde gelen bir Bankasında görev alacak. • Projenin saha ekiplerini yönetmek ve yönlendirmek, • İş hedeflerine uygun çalışmak ve bu hedeflerin gerçekleşmesini sağlamak, • Saha uygulamaları ve raporlamaları gerçekleştirmek, bu pozisyonun ana sorumluluklarıdır.

  Aranan Nitelikler• 4 yıllık üniversite mezunu, • 25-32 yaş arası, • Bankacılık sektöründe tecrübeli, • En az 10 kişilik ekip yönetmiş ve saha çalışmalarında deneyimli, • MS ofis uygulamalarına hakim, • Hedef odaklı ve analitik düşünen, • Proaktif çalışan ve çözüm odaklı, • Eğitim verme becerisi olan, • Aktif araç kullanabilen (B Sınıfı Ehlyet Sahibi), • Seyahat engeli olmayan, • Askerlik görevini tamamlamış veya minimum 2 yıl tecilli (erkek adaylar için), • SAMSUN 'da ikamet eden adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Yetkili, Yönetici, Sorumlu, Süpervizör

 • İş AçıklamasıOptimizing sales by succesfully managing stores; providing appropriate service levels Analysing performance and delivering seasonal plans to drive optimum sell through and achieving financial goals Building a bridge between the Headquarter and stores Managing and developing store staff to deliver the sales target and brand equity goals whilst building passion for the brand & ensuring outstanding customer service Regularly controlling of operation, service quality, organization of lay out and windows display and performance in the stores. Determine the cause for stores specific problems and find solutions. Stock management Supporting sales activities, aiming to meet or exceed targets

  Aranan NiteliklerCalzedonia, founded in 1986, in Italy, which is one of the largest international companies in retail sector (hosiery,swimwear and underwear ), continues to open stores in Turkey. University degree from related departments Excellent command of both written and spoken English(Italian is a plus) Min 2 years experience in sales Sales focused and customer oriented Innovative and pro-active person with effective communication skills Excellent proficiency in MS Office tools Target oriented and proactive with a sense of urgency Willingness to work within flexible working hours if required No travel restrictions Driver's license is a must No military service obligation for male candidates

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bölge Koordinatörü, Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

 • Bölge Sorumlusu

  SEVAL KABLOBursa 7 Aralık 2017

  İş AçıklamasıÇAĞDAŞ KABLO A.Ş ve SEVAL KABLO A.Ş bünyesinde Bursa ilinde, ürünlerimizin tanıtımını pazarlama ve satışını yapabilecek, yeni müşteri portföyü oluşturabilecek, proje takip tecrübesi olan ve idari personeli takip ve yönetebilecek '' BÖLGE SORUMLUSU '' arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen yüksekokul ve üniversite mezunu Kablo veya elektrik sektöründe benzer pozisyonda minimum 5 yıl çalışmış, Bursa elektrik sektörüne hakim, Sorumluluk sahasında şirketimizin mevcut müşterileri ile ilişkilerini güçlendirerek devam ettirecek, Ekip çalışmasına yatkın, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, Öğrenmeye açık, yenilikçi yapıda, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Diksiyonu düzgün, Motivasyonu yüksek, Seyahat engeli olmayan Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için Askerliğini yapmış, Ms office programlarını etkin kullanabilen, Dinamik, analitik düşünebilen tüm birimler ile koordineli çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • Kurumsal Satış Elemanı

  Bisseİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıKurumsal müşterilerle görüşmelerin yapılması Kurumsal satış için diğer departmanlar ile koordinasyonun sağlanması E - ticaret satış kanalında trafiği ve siparişleri analiz edip, satış arttırıcı faaliyetleri planlamak Satışı yapılacak ürünlerin resim, içerik ve tanıtım yazılarını düzenlemek ve takibini yapmak Satış ve stok takibinin yapılması Pazarlama ve satış stratejilerinin geliştirilmesi Piyasa araştırılmasının yapılması ve sonuçlarının analiz edilmesi

  Aranan NiteliklerÜniversite Mezunu Benzer pozisyonda 2 yıl ve üzeri iş deneyimine sahip Bilgisayar kullanımına, MS Office uygulamalarına hakim Tercihen Nebim Programını bilen Analitik düşünce yeteneği olan İletişim becerileri yüksek B sınıfı aktif araç kullanabilen Dönemsel olarak esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İnsan ilişkileri güçlü

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

 • District Manager

  Calzedoniaİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOptimizing sales by succesfully managing stores; providing appropriate service levels Analysing performance and delivering seasonal plans to drive optimum sell through and achieving financial goals Building a bridge between the Headquarter and stores Managing and developing store staff to deliver the sales target and brand equity goals whilst building passion for the brand & ensuring outstanding customer service Regularly controlling of operation, service quality, organization of lay out and windows display and performance in the stores. Determine the cause for stores specific problems and find solutions. Stock management Supporting sales activities, aiming to meet or exceed targets

  Aranan NiteliklerCalzedonia, founded in 1986, in Italy, which is one of the largest international companies in retail sector (hosiery,swimwear and underwear ), continues to open stores in Turkey. University degree from related departments Excellent command of both written and spoken English(Italian is a plus) Min 2 years experience in sales Sales focused and customer oriented Innovative and pro-active person with effective communication skills Excellent proficiency in MS Office tools Target oriented and proactive with a sense of urgency Willingness to work within flexible working hours if required No travel restrictions Driver's license is a must No military service obligation for male candidates

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bölge Koordinatörü, Bölge Müdürü, Bölge Sorumlusu

 • İş Açıklaması* Kendine bağlı ekiplerin yönetim ve organizasyonundan sorumlu, * Ekiplerin aylık olarak kendisine verilmiş olan satış hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlayan, * Mevcut satış ekibini geliştirecek, ihtiyaç duyulması durumunda satış ekibini genişletebilecek, * Müşteri memnuniyetini sağlayan, müşteri şikayetlerini takip ederek çözümüne kavuşturan, * Performansına yönelik günlük, haftalık, aylık hedef ve gerçekleşen takibini yapacak, *İşiyle ilgili tüm operasyonel süreçlere hakim olacak, * Sorumlu olduğu birimle ilgili gerekli raporlamaların yapılmasından sorumlu olacak, * Satış ve satış destek süreçlerinin verimli yönetimini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler* Fakülte mezunu, * Ekip yönetimi ve satış tecrübesine sahip, * İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, prezantabl ve diksiyonu düzgün, * Temsil ve satış kabiliyeti yüksek, takım çalışmasını ile teknolojiyi seven, * Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren, * İletişim ve ikna becerileri güçlü, planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş, * Yoğun saha çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * 30 yaş üstü ve en az 2 yıl satış ekibi yönetim deneyimine sahip, * Tercihen hizmet sektöründe çalışmış. * MS Office uygulamalarını çok iyi kullanabilen, * Aktif olarak araç kullanan (B sınıfı ehliyet sahibi) ve seyahat engeli olmayan, * Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış * Bay/Bayan * Adana ilinde ikamet eden,

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Müdür, Bölge Sorumlusu, Yönetici, Takım Lideri

 • Teknik Servis

  ARTITECH TEKNOLOJİMuğla 4 Aralık 2017

  İş Açıklaması• Fotokopi, Faks , Yazıcı ve Taryıcı makinelerinde bigili olmak, • Cihazların bakım, tamir ve parça değişimlerini yapmak, raporlarını yapmak, • Cihazların kurulu olduğu tesislere gidip yerinde bakım yapmak, • Gerektiğinde satış ekibine destek amaçlı ziyaretlere katılmak, • Network ağ ve işletim sitemlerin temel bilgisine sahip olmak, • Teknolojiyi seven ve gerçekten kendini yetişmeye istekli olmak, • İletişim becerileri gelişmiş ve enerjisi yüksek, • Planlama ve koordinasyon yönü güçlü, • Sorumluluk sahibi, insiyatif kullanabilmek, • Hedef odaklı • Takım çalışmasına yatkın, * Analitik düşünen, sorun çözme ve sistem geliştirme yeteneğine sahip, • Muğla,Milas,Yatağan,Marmaris,Bodrum,Dalaman,Fethiye,Ortaca Bölgelerinde çalışmak üzere

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER • Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, • İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, • Prezantable, dışa dönük ve pozitif kişilik özelliklerine sahip; • Alanında en az 2 yıl deneyimli, • Arıza bulma ve tamir konusunda yetenekli , • Askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını geçmemiş, • Öğrenmeye, gelişmeye ve yeniliklere açık, • Satış ve ikna becerilerine güvenen, • Sorumluluk alabilecek , problemlere analitik ve çözümsel yaklaşan • B sınıfı sürücü ehliyeti, tercihen A2 ehliyeti olan, Aktif olarak araç kullanabilen • MS Office Programlarını aktif kullanabilen • Seyehat engeli olmayan, • Takım çalışmasına uyum sağlayabilen • Yukarıda tanımlı işlerin yürütülmesinde sağlık engeli bulunmayan • Çalışma saatleri Haftaiçi : 08:30-19:00 Cumartesi: 09:00-17:00

  Sektör: Büro Makineleri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz, Perakende sektöründe önde gelen Elektronik markası için çalışacak, aşağıdaki özellikleri taşıyan Saha Süpervizörü aramaktayız. Sorumluluğunda bulunan ekibin yönlendirilmesi ve kontrolü , Sorumluluğunda bulunan mağazalar ile satış operasyonlarının yürütülmesi ve periyodik ziyaretlerin gerçekleştirilmesi, Pazar araştırmalarının yapılması, Sorumlu olduğu bölgede satış arttırıcı faaliyetlerin yürütülmesi, Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesi, Zincir mağaza aktivite çalışmalarının gerçekleştirilmesi, İlgili tüm satış rapor ve analizlerinin hazırlanması, satış veritabanının güncel tutulması,

  Aranan NiteliklerZincir mağazacılık ve / veya perakende sektöründe deneyimli, Excel ve power point i iyi seviyede kullanabilen, Saha yönetimi alanın alanında en az 3 yıl deneyimli, Elektronik ürün grubunda deneyimli, Ekip yönetiminde deneyimli, Güleryüzlü ve dış görünüşüne önem veren, Güçlü iletişim becerisi ve ikna yeteneğine sahip, Girişken ve dinamik, Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı, Ehliyeti olan ve Seyahat engeli olmayan Ankara ilinde ikamet eden,

  Sektör: Reklamcılık, Ofis Malzemeleri, Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Merchandiser, Takım Lideri, Süpervizör, Bölge Sorumlusu, Bölge Müdürü

 • Bölge Satış Yöneticisi

  Ind Pazarlama ve Satışİstanbul Anadolu 10 Aralık 2017

  İş AçıklamasıN'DUSTRIO 2009 yılından beri Endüstriyel Buzdolabı,Mutfak,Çamaşırhane,Soğuk oda,Açık büfe ve setüstü ekipmanları üretimi,dağıtımı ve pazarlamasında faaliyet göstermektedir. Sorumlu olduğu bölgede belirlenmiş bir plan dahilinde satış noktalarının ziyaretlerini gerçekleştirerek satış, sipariş ve tahsilat çalışmalarını yürütmek ve bunun için gerekli olan müşteri ilişkilerini kurmak ve geliştirmek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinirliliğini arttırmak, Mevcut bayiler ile ilişkilerin sürdürülebilirliğini sağlamak ve yeni müşteri portföyü oluşturmak, Hedef bazlı satış-bütçe yönetimi ile faaliyetleri ve bölgesi ile ilgili araştırma ve analizler yapmak ve üst yönetime raporlamak, Rakiplerin ve rekabetin izlenerek raporlanması ve kararlaştırılan önleyici aksiyonların yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Pazarlama, İşletme, İktisat v.b) Satış alanında min. 3 yıllık tecrübeye sahip, Bayi ağı oluşturma, mevcut bayi ağını genişletme çalışmaları yapmış, bayi ağı yönetiminde tecrübeli, Satış alanında uzun vadeli kariyer planı olan, İletişimi kuvvetli, ikna kabiliyeti yüksek, çözüm odaklı, Güler yüzlü, motivasyonu yüksek ve dış görünüşüne önem veren, MS Office uygulamalarına hakim, Tercihen İngilizce bilen, İstanbul Tercihen Avrupa Yakasında ikamet eden, B sınıfı ehliyetli, aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetiyle ilişiği bulunmayan, Bay adaylar.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

 • İş AçıklamasıAvcılar İnşaat - İnsan Kaynakları Uzmanı İş Açıklaması Avcılar’ın ilk temelleri, 1989’da atıldı. Kurulduğu günden bu yana sürekli gelişimi ve istikrarlı büyümeyi hedefleyen firma, her geçen yıl gücüne güç kattı. 28 yıldır İzmir’deki büyük projelerin altına gururla imzasını atan Avcılar, bugün faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe, sadece İzmir’in değil, tüm Türkiye’nin yapısal güçleri arasında yer alıyor. Sağlam ve sözünün eri bir firma olmanın ötesinde “ MODERNİZMİN MİMARI ” vizyonuyla, öncelikle İzmir için faydalı, özgün ve marka projelere imza atarak içinde bulunduğu sektöre yol veriyor, yön gösteriyor. Bu gelişim çizgisi içerisinde, firmamızda görev alacak; Belirlenen satış ve pazarlama stratejileri doğrultusunda satış organizasyonunu yürütmek, Müşteriler ile bire bir satış aktivitelerini yürütmek, proje ile ilgili tüm bilgileri satış prosedürlerine uygun olarak aktarmak, satışı gerçekleştirmek, 2. el satış ve kiralama faaliyetlerini yürütmek, portföy oluşturmak, Avcılar’ın temel satış ilkelerinden biri olan “Mutlu Müşteri” prensibinin satışın tüm aşamalarında gerçekleştirildiğinden emin olmak ve gerekli aksiyonları almak, Türkiye ekonomik konjoktürü ve pazar trendleri konusunda kendini sürekli güncel tutmak, Satış prosedürleri ve proje ile ilgili olarak kendisini geliştirmek, Bağlı olduğu yöneticiye periyodik raporlamaları zamanında gerçekleştirmek, gelişme alanları ile ilgili önerilerini sunmak. ve aşağıdaki niteliklere sahip '' Gayrimenkul Danışmanı ''arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler· Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Tercihen Gayrimenkul sektörü olmak üzere; en az 2- 3 yıl satış deneyimine sahip, Prezentabl, ikna kabiliyeti yüksek, takım çalışmasına yatkın, yoğun ortamda çalışabilecek, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İletişim ve İlişki yönetiminde başarılı Müşteri memnuniyeti felsefesine önem veren Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. Hafta sonu çalışıp, hafta içi izin kullanabilecek. 25 - 30 yaş arası

  Sektör: İnşaat, Gayrimenkul

  Pozisyon: Direktör, Bölge Sorumlusu, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz Deterjan sektörünün önder firması için mağaza ziyaret ve saha personel denetimi görevlerini kendisine tahsis edilen araç ile gerçekleştirerek - Satış noktalarından sipariş alınması. - P.O.P metaryellerinin mağaza içerisinde konumlandırılmasının sağlanması. - Merchandising personellerinin denetlenmesi ve yönlendirilmesi. - Mağaza yönetimleriyle güçlü ilişkiler kurulması. - Rakip marka saha operasyonlarının ve promosyon çalışmalarının analizi. - Push girl çalışması öncesi satış noktalarının hazır olmasının sağlanması. - Noktalardaki ürün bulunurluğunun maksimumda tutulması ve gerekli siparişlerin oluşturulmasında etkinliği sağlamak. - İstenen Raf Yönetim Sisteminin uygulanmasını sağlamak. - Önceden planlanmış aktivite ve insert çalışmalarını zamanında ve eksiksiz uygulamak. - Merch. ekibi toplantılarını organize ve disipline etmek. - Merkezden alınan bilgileri hızlıca ekibine iletmek ve takip etmek. - Kendi ve ekibi üzerindeki masraf süreçlerini disiplin altında tutmak. Görevlerini yürütecek "Satış Geliştirme Sorumlusu" alınacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu yada sektörde tecrübeliyse açık öğretim öğrencisi. -B sınıfı ehliyete sahip ve aktif sürücü. -Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, - Markanın köklü kurumsal kimliğini taşıyabilecek, - Satış ve veya merchandising konusunda tecrübeli - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden -Bay, bayan adayların başvurularını rica ediyoruz.

  Sektör: Kimya, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Süpervizör

 • İş Açıklaması·Mağazaların satış ve karlılık hedeflerine ulaşması için ekiple birlikte çalışmak, ·Merkez ve mağazalar arasındaki koordinasyonu sağlamak,

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Tercihen turizm otelcilik mezunu minimum 3 yıl bölge yönetimi tecrübesi olan, Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek Etkin iletişim ve liderlik becerilerine sahip Sorumluluk bilinci yüksek Titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinmiş • Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Bayan aday

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu

İş Habercisi - Bölge Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?