Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Daire Başkanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Daire Başkanı
 • Müşteri Temsilcisi

  Efe Tekstilİstanbul Avrupa 24 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMerter’de bulunan toptan satış mağazamızda; Rusça bilen, Yurtdışı ve yurt içi müşterilerimiz ile görüşmeler yapıp ürünlerimizi satacak, Mevcut ve potansiyel müşteriler ile internet üzerinden iletişim kurup ürünlerimizi tanıtacak.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, tercihen Üniversite mezunu, Yurtdışı ve toptan satış konusunda minimum 3 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede Rusça ve Balkan Dillerini bilen, Gerektiğinde yurt dışına seyahat edebilecek, Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, Takım çalışmasına ve işbirliğine yatkın, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Daire Başkanı, Temsilci

 • İş AçıklamasıATAŞEHİR Amerikan Kültür Dil Okulu , ÜMİRANİYE  Amerikan Kültür Dil Okulu temsilciliğine İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ alınacaktır.  

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar QUALIFICATIONS ·         For Turkish instructor ; A university degree from foreign language department, ·         For Native instructor; A TESOL, A TEFL, CELTA or DELTA certificate,  ·         For native instructor ; British or American accent is required, ·         Result orientated  ·         Willing to work with adults, energetic and has a positive attitude. ·         Willing to work in a dynamic and enjoyable education environment. ·         Willing to work in flexible working hours. ·         Willing to use interactive and communicative methods in classes. ·         Have no difficulty in adapting to new cultures JOB DESCRIPTION WE ARE LOOKING FOR TURKISH/NATIVE/NON-NATIVE ENGLISH TEACHERS WHO WOULD LIKE TO WORK IN OUR LANGUAGE SCHOOLS IN İSTANBUL;   BRANCH LOCATION AMERICAN CULTURE LANGUAGE SCHOOL ATAŞEHİR AMERICAN CULTURE LANGUAGE SCHOOL ÜMRANİYE BRITISH CULTURE LANGUAGE SCHOOL ATAŞEHİR BRITISH CULTURE LANGUAGE SCHOOL ÜMRANİYE

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Daire Başkanı

İş Habercisi - Daire Başkanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?