E-Ticaret Alternatif Kanallar Kıdemli Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
E-Ticaret Alternatif Kanallar Kıdemli Uzmanı
 • E-Ticaret Uzmanı

  MTMX PAZARLAMA VE TİCARET A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 1 Aralık 2022
  İş AçıklamasıBU POZİSYONUN GÖREVİ E-ticaret web sitemiz üzerinden; ürünlerimizin pazarlanması, stok yönetim kontrollerinin sağlanması. Markalarımızın bilinirliklerinin arttırılması için tüm dijital pazarlama ve İletişim faaliyetlerini kurgulamak Veri analizi yapmak, raporlamak ve iyileştirmeler sunmak Tercihen fotoğraf ve video işleme bilgi ve becerisine sahip Tercihen T-Soft ve Entegra altyapısına hakim NE SUNUYORUZ? Keyifli bir çalışma ortamı İnsiyatif kullanabilme Maaş artı motivasyon arttırıcı maddi imkanlar. MOTOMAX KİMDİR? Motomax, 20’nin üzerinde yabancı firmanın exclusive Türkiye distribütörü olarak motosiklet kıyafet ve ekipmanlarının ithalatını, pazarlamasını, gerek pazar yerleri gerekse kendi web sitesinden online satışlarını gerçekleştiren, sektördeki 30 yılı aşan tecrübesinin yanında profesyonel ancak amatör ruhunu kaybetmemiş dinamik bir şirkettir. Gerek E-Ticaret, gerekse sosyal medya kapsamlarında ciddi yatırımları halen devam etmekte olan sektördeki müşteri memnuniyetinin göstergesi olarak Google yorumlarındaki birinci sırada olması yanında sosyal medya takip anlamında yine 1. sırada olan ve bunu aynı şekilde devam ettirmeyi amaçlayan bir şirkettir. Ayrıca bünyesindeki kendi yerli ve milli markalarını yurt içi ve yurtdışında üretimini ve pazarlamasını üstlenmiştir. Devamlı gelişmekte olan şirketimiz yukarıda belirtilen vizyonlara sahip olan ekibini genişletmeyi arzulamaktadır ve bu hususta sektörde en fazla yatırımı yapan şirkettir.
  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER Yukarıdaki görev tanımında bahsettiğimiz hususlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve yaratıcı bir vizyonerseniz takımımızda yer alabilirsiniz.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, E-Ticaret

  Pozisyon: E-Ticaret Danışmanı, E-Ticaret Koordinatörü, E-Ticaret Müdürü, E-Ticaret Sorumlusu, E-Ticaret Uzmanı, E-Ticaret Yetkilisi, E-Ticaret Yöneticisi, E-Ticaret Yöneticisi/Yönetmeni, E-Ticaret Alternatif Kanallar Kıdemli Uzmanı

İş Habercisi - E-Ticaret Alternatif Kanallar Kıdemli Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?