Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Editör İş İlanları

Hepsini Temizle
Editör
 • İş AçıklamasıYazılı basın alanında hizmet veren ulusal gazetenin editörlüğünü yapacak bay-bayan personel aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin edebiyat veya iletişim fakültelerinden mezun, - Haber dili ve haber oluşturma yetkinliğine sahip ve bu alanda tecrübesi bulunan, - Ekonomi alanında bilgi sahibi olan ve bu alanda kendini geliştiren ya da geliştirebilecek, - Köklü bir yayının, yayın ilkelerini kısa sürede özümseyerek tüm yayın aşamasındaki içerik hazırlığını üstlenebilecek, - Tercihen tasarım konusuna hakim; quark xpress gibi programların bilgisine sahip, -Kurtköy'ye ulaşım sorunu olmayan bay&bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Medya

  Pozisyon: Editör

 • İş AçıklamasıSaylon (www.saylon.com) is currently looking for a strong linguist to fill a freelance/in-house Lead Linguist and Reviewer position. The main content types to work on are Legal, Financial and Banking content.

  Aranan NiteliklerFluent, near-native knowledge of foreign language Strong linguistic background: University degree in Translation, Linguistics, Communication, Journalism or Law/Economics Strong linguistic skills: ability to resolve potential discrepancies and language and terminology issues, to perform language quality controls and provide feedback to translators, as well as to participate in the creation/improvement of project language processes At least 3+ years of professional experience as translator and reviewer Experience in translating/reviewing Legal, Financial and Banking content. Strong communication skills: be able to communicate effectively, both orally and written Strong coaching skills: be able to identify areas to improve and to provide constructive feedback in order to improve performance of the team Strong knowledge of CAT tools and ability to quickly learn new ones If you meet the requirements and are interested in this position, please submit your CV in English. Benefits of collaboration with Saylon: Working in Knowledge, Creativity and Innovation environment Localization tools and technologies expert level Supervision and coordinator skills development Benefit from regular workload Flexibility to work from your own office or home We are waiting for you!

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Tercüman, Çevirmen, Editör

 • İş AçıklamasıSaylon (www.saylon.com) is currently looking for a strong linguist to fill a freelance/in-house Lead Linguist and Reviewer position. The main content types to work on are Engineering, Automotive and Technical content.

  Aranan NiteliklerFluent, near-native knowledge of foreign language Strong linguistic background: University degree in Translation, Linguistics, Communication, Journalism or Technical/Automotive Strong linguistic skills: ability to resolve potential discrepancies and language and terminology issues, to perform language quality controls and provide feedback to translators, as well as to participate in the creation/improvement of project language processes At least 3+ years of professional experience as translator and reviewer Experience in translating/reviewing Engineering, Automotive and Technical content. Strong communication skills: be able to communicate effectively, both orally and written Strong coaching skills: be able to identify areas to improve and to provide constructive feedback in order to improve performance of the team Strong knowledge of CAT tools and ability to quickly learn new ones If you meet the requirements and are interested in this position, please submit your CV in English.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Editör, Çevirmen, Tercüman

 • Webmaster

  MERT-ER ELEKTRONİKİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıWeb sitemizin ürün giriş düzenleme, mailing, sipariş takibi, arama motoru optimizasyonu, blog vb. çalışmalarında görevlendirilecek, yapacağı çalışmalarla var olan işlevselliği artırabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTemel düzey HTML bilgisi Arama motorları optimizasyonu hakkında bilgi sahibi Tercihen WordPress yapılarına hakim Temel düzey Photoshop vb. programları kullanabilen MS Ofis programlarına hakim Yeni nesil web teknolojilerini takip eden uygulayabilen Sosyal mecraları aktif olarak kullanan Sorumluluk alabilen İşini seven, iş disiplinine sahip İş takibi konusunda hassas Askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Editör, Web Master, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Gazetecilik, Halkla İlişkiler, Reklamcılık bölümü öğrencileri, Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Pazara yeni ürün sunmayı ve ürün özelliklerinin nasıl oluşturulduğunu merak eden, Müşteri talepleri doğrultusunda iş süreçleri, akış ve detaylı analizlerini oluşturmak konusunda çalışmak isteyen, Satış-Pazarlama gibi konulara ilgi duyan, Teknolojiyi ve yenilikleri takip eden, Her durumda olumlu ve güler yüzlü olmayı elden bırakmayan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Editör, Bilgisayar Programcısı, Satış Temsilcisi, Asistan

 • İş AçıklamasıÜniversitelerin İletişim Fakültesi (tercihen Gazetecilik Bölümü) öğrencileri, Operasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) yetiştirilmek üzere; Haftada en az 3 gün staj programına devam edebilen(tam veya yarı zamanlı), Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi. Kariyer hedefinse, bu alanlara ilgi duyuyorsan, Hadi aramıza katıl, iş hayatına bir adım önde başla.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Editör, Asistan

 • İş AçıklamasıOperasyon ve Geliştirme Ofisinde (Mavişehir, Karşıyaka/İzmir) görevlendirilmek üzere; Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, Haber, Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi. Tercihen: Photoshop, Illustrator, Fireworks, Gimp vb. grafik tasarım ve fotoğraf işleme uygulamalarına en az birine hâkim, İngilizce bilen.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, İnterneti hayatının parçası olarak benimsemiş, aktif ve sürekli kullanan, Araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Türkçe’yi iyi kullanan, dilbilgisi ve yazı kurallarına hâkim, etkin kullanabilen, Takipçi, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Tercihen içerik editörlüğü deneyimi olan, Web içeriği geliştirme konusunda deneyime sahip, Problem çözme yetenekleri gelişmiş, Zamanı iyi yöneten ve iletişim yönü kuvvetli, Bir ekibe uyum gösterip, ekip içinde çalışma problemi yaşamayacak, Dikkatli, planlı ve disiplinli iş takibi gerçekleştirebilecek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Reklamcılık, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Gazeteci, Reklam Metin Yazarı, Tasarımcı, Web Master

 • Ofis Yöneticisi

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıYurtdışında çeşitli akademik faaliyetleri olan uluslararası akademik danışmanlık şirketinde söz konusu işleri yapacak, takip edecek ve ofisi yönetecek yetkinlikte, dikkatli ve özenli çalışmaya yatkın ve uzun yıllar çalışabilecek eleman aranıyor. Mesai saatleri 09:00-18:00 arasıdır, haftasonu çalışması yoktur. İlk günden SGK girişi yapılmaktadır. Yemek var, yol parası ödenmektedir.

  Aranan NiteliklerÇok iyi derecede İngilizce & Akademik konulara yatkınlık & Tercihen yüksek lisans (master) yapmış olmak & Tercihen yurtdışı deneyim & Özenli ve dikkatli çalışmaya yatkınlık & Organizasyon yeteneği ve yönetim kabiliyeti olan & Seyahat engeli olmayan & Askerlik sorunu olmayan & 22-35 yaş arası & Bay-Bayan

  Sektör: Danışmanlık, Eğitim, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Direktör, Yönetici, Editör

 • İş Açıklamasıİnternet haberciliği sektörün de faaliyet gösteren haber1461.com sitemize; grafik ve editörlük deneyimi olan, müşteri portföyü oluşturabilecek, titiz disiplinli ailevi problemleri olmayan ofis ortamın da gerekirse yalnız çalışabilecek kendini geliştirmek isteyen İnternet haberciliği, hizmet sektörü ve online alışveriş alanında radikal hedefleri olan çalışma arkadaşları arıyoruz. Sabah 9 akşam 19:00 çalışma saatlerin de Avrupa yakasında ikamet eden vaya ulaşım sorunu olmayan cumartesi 13 : 00 ye kadar çalışabilecek telefon diksiyonu düzgün not alışkanlığı olan çalışma arkadaşı arıyoruz. Aynı anda mevcut çözüm ortaklarımızın projelerinin takibini yapabilecek e- ticaret ve temizlik sektöründeki işlerimiz ile ilgilenebilecek becerikli, pratik, telefondaki hitabeti düzgün, sistematik, Türkçe'ye vakıf çok amaçlı eleman aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerGENEL NİTELİKLER En az lise mezunu, Bilgisayar kullanabilen, MS Office ve fotoshop uygulamalarına hâkim Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Şirketimizin telefon, mail, teklif vs trafiğini yönetecek, Online satış sitemizin siparişlerinin takibinden, müşteriye ulaşmasına kadar tüm süreçleri takip edebilecek, Kargolanacak ürünlerin kalite kontrolünü ve ambalajını yapabilecek, Müşterilerimize telefon veya mail yolu ile satış sonrası hizmeti verecek, Diksiyonu düzgün, Seyahat problemi olmayan, Teklif hazırlayabilecek düzeyde firmalar arası bilgi ve beceriye sahip 18-35 yaş arası KADIN Grafik Elemanı, Web sayfa Editörü, E- Ticaret Pazarlama Satış, Yönetici Asistanı arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Çevre, E-Ticaret

  Pozisyon: Grafiker, Editör, Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı, Yönetim Sekreteri

 • Yazılı Çeviri Editörü / Redaktörü

  Magma Çeviri Yönetimiİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş Açıklaması13 yıldır Türkiye’nin farklı sektörlerde önde gelen kurumsal firmalarına çeviri alanında hizmet vermekte olan Magma Solutions ekibimiz bünyesinde görev alacak, tam zamanlı editörlük ve redaktörlük yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Niteliklerİngilizceye ana dil seviyesinde hakim olan (İkinci bir dil artı olarak değerlendirilecektir) Türkçe’nin yazım, dilbilgisi kurallarına hakim olan Daha önce çeviri geçmişine sahip, Araştırma yapmayı seven, Müşteri beklentilerini anlayıp metinlerin son okumalarını eksiksiz şekilde gerçekleştirebilecek, Bilgisayar kullanma konusunda sorunu olmayan, tercihen önceden CAT araçlarından birini kullanmış, Yazmayı, tercüme yapmayı, okumayı seven ve bunu kariyer olarak benimsemiş olan Takım arkadaşları arıyoruz. ( Ofisimiz Anadolu Yakasındadır. )

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Editör, Çevirmen, Tercüman

 • İş AçıklamasıBeylikdüzü - Tüyap Fuar Merkezi'nde sezon boyunca gerçekleşecek fuarlarda ekibimizde görev alıp, fuarlarda fotoğraf çekim görevini üstlenecek takım arkadaşları aramaktayız. Başvuru yapan kişilerin kendilerine ait fotoğraf makineleri olması ve en az amatör olarak bu alanda tecrübeli olmaları istenmektedir. Çalışma sadece aşağıda belirtilen fuar tarihlerinde gerçekleşecektir. Çalışma Saatleri: Alan Buluşma - 08:30 (Hazırlık) Görev Saatleri: 10:00 - 19:00 Günlük Ücret: 140 TL + Yemek Çalışma Tarihleri: Kısmen belirli tarihlere müsait olmak yeterlidir. Eylül: 15/16/17 Ekim: 6/7/8/16/17/18/26/27/28 Kasım: 9/10/11/12/24/25/26 Aralık:7/8/9

  Aranan NiteliklerDijital fotoğrafçılık ve video konusundaki gelişmeleri takip eden, Bakımlı,prezentabl,diksiyonu düzgün, Detaylara önem veren,titiz, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

  Sektör: Ajans, Fuar ve Organizasyon, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri

  Pozisyon: Fotoğrafçı, Muhabir, Editör, Kameraman

 • Sosyal Medya Uzmanı

  Diyetkolik.comİstanbul Anadolu 11 Eylül 2017

  İş AçıklamasıSosyal medya hesaplarının ve içerik sayfalarının yönetimi: Sosyal medya kanalları ve Diyetkolik Medyası için içerik takvimleri hazırlamak. Sosyal medya ve içerik sayfalarının stratejilerinin oluşturulması, hedeflerin belirlenmesi, aksiyonların alınması, hedeflerin takibi ve optimize edilmesi; düzenli olarak raporlanması Video ve fotoğraf çekim takvimini hazırlamak, organize etmek ve gerçekleştirmek. Sağlıklı yaşam, beslenme, diyet, egzersiz, wellness, ve bunun çevresinde gelişen yaşam tarzını kapsayan konuların sürekli takip edilmesi; bu konularda özgün ve hedef odaklı içerik fikri ve metin üretilmesi, Üretilen içerikleri uygun platform ve zamanlama ile yayına alınması/paylaşılması, Kullanıcı ihtiyaçlarının ve beklentilerinin sosyal medya ve içerik kapsamında takip edilmesi Dönemsel proje fikirlerinin üretilmesi, kampanyaların koordinasyonu ve sonuçlarının takibi Sektördeki yeniliklerin takibi ve markaya uyarlanması için önerilerin derlenmesi Topluluk yönetiminden anlamak ve gelen soruları yanıtlamak. Sosyal paylaşım sitelerinde marka iletişimini planlamak ve uygulamak. SEO'ya uygun içerik çalışmaları yapmak.

  Aranan Niteliklerİstanbul (farklı illerden başvurular değerlendirilmeyecektir) - Tercihen Anadolu Yakası'nda ikamet eden Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl Dijital Pazarlama, Sosyal medya ve/veya İçerik Yönetimi tecrübesi olan Sosyal ağ kavramlarını iyi bilerek, sosyal medya projeleri kurgulayıp uygulayabilecek tecrübeye sahip Türkçe’yi çok iyi kullanan, dil bilgisi ve imla kurallarına hakim, yaratıcı metinler yazabilen Disiplinli, sorumluluk sahibi ve hızlı fikir üretebilen, İletişim becerileri gelişmiş, problem çözme, analiz ve planlama yeteneği olan İyi derecede İngilizce bilen, (okuduğunu anlayan, metin üretebilen) Sektörel trendleri yakından takip edip, yeniliklerden haberdar olan, araştırmayı seven Pazarlama odaklı düşünebilen, Araştırmacı ve raporlama konusunda deneyimli Sosyal Medya platformlarına ilişkin performans raporlamalarını ve kullanıcı verilerini analiz edebilmeye yatkın Google Analytics ve diğer ölçümleme araçlarına hakim; yaptığı analizler doğrultusunda etkin içerik üretebilecek Sosyal Medya platformlarında topluluk yönetme ve moderasyon becerisine sahip Blog kullanımı hakkında bilgili Sosyal medya, Web sitesi, SEO, ve diğer reklam kanallarına uygun içerik geliştirebilecek, Kaliteli içerik üretiminin pazarlamaya olan katkısının bilincinde Sağlıklı yaşam, beslenme, diyet ve egzersiz konuları ile ilgili Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli Tercihen Hootsuite veya benzeri sosyal medya programlarını kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Ajans, E-Ticaret, Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Uzmanı

 • İş Açıklamasıİş Açıklaması HABER EDİTÖRÜ, İLETİŞİM FAKÜLTESİ STAYJERİ VE SEKRETER İstanbul Adalet Sarayının karşındaki merkezimizde çalışacak editör ve sekreter aramaktayız. http://www.haber1461.com adlı haber sitesi ve diğeri hazırlık sürecinde olduğumuz sektörel siteler için yayıncılık deneyimi olan haber editörü aramaktayız. Ayrıca iletişim fakültesi gazetecilik bölümünde okuyan veya yeni mezun, part time çalışabilecek BAYAN talipliler başvuru yapabilir. İŞİN TANIMI Haberlerin güncellenmesi, düzenlenmesi ve geliştirilmesi, haber kaynaklarından gündemi takip ederek haberin görsel malzemelerle desteklenip etkili ve ilgi uyandırıcı şekilde sunulması, mevcut içeriklerin değerlendirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla yaratıcı fikirler üretilmesini gerçekleştirmek üzere görev yapacak İnternet HABER Editörü ve Yönetici Asistanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerBeklenen Özellikler: * İnternet haber yayıncılığında deneyim sahibi olaması tercih edilir * Photoshop ve Office programlarını kullanabilen, * Türkçe dil kuralları ve haber diline hakim, * Bilgisayara ve internet kullanımına hakim, * Esnek çalışma saatlerine uygun, * Öğrenmeye istekli ve sorumluluk alabilecek, * Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, **Tam zamanlı veya part time İnternet haberciliği yapabilecek BAYAN editörler ve Yönetici Asistanı aramaktayız.

  Sektör: Ajans, Bilgisayar / BT / Internet, Çevre

  Pozisyon: Editör, Grafiker, Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı

 • Editör ve Muhabir

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 11 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİngilizce ve Türkçe yayınlanan; - Sektörel dergide haber röportaj yapabilecek - Telif ücreti karşılığı çalışacak - İnternet haber portalleri için içerik üretecek, tam zamanlı çalışacak editör ve muhabirler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- İnternet haber portalleri için içerik üretecek, tam zamanlı çalışacak

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Editör, Muhabir

 • Editör

  Abm Yayınevi İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÇocuk , ilk Gençlik ve Gençlik alanlarında yayınlar hazırlayan yayınevimiz için ;

  Aranan Nitelikler- Edebiyat bölümü mezunu , - Tercihen iyi derecede İngilizce okuyan ve konuşan , - Çocuk kitaplarına ilgisi olan , - Türk Dili ve yazım kurallarına hakim , - Araştırmacı ruhlu, uluslar arası yayınları takip eden , - Dinamik ve takım çalışmasını seven , - İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ,

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Editör, Uzman, Yetkili

 • İş AçıklamasıMakalerde seo uyumlu makale yazımına dikkat edilmeli, yazarın SEO uyumlu makale yazımı konusunda bilgisi yok ise bizden veya sitemizden gerekli eğitimi alabilir. Sitede olacak kategoriler. Rehberlik eden yazılar olmalı: Nasıl yapılır? Tarzındaki yazılar. Uzmanı olduğunuz konuda makaleyi okuyan kişiye rehberlik eden yazılar olmalı.

  Aranan NiteliklerSitede olacak kategoriler Rehberlik eden yazılar olmalı: Nasıl yapılır? Tarzındaki yazılar. Uzmanı olduğunuz konuda makaleyi okuyan kişiye rehberlik eden yazılar olmalı. Kitap Önerilerin, Din, Edebiyat, Çocuk, Eğitim, Eğlence-Mizah, Ekonomi, Felsefe-Düşünce, Hobi, Hukuk, istanbul kitapları, islam, Kadın-Erkek, Kültür, Müzik, Psikoloji, Sağlık-Tıp, Sanat, Siyaset, Sosyoloji, Tarih, Roman, Cinsellik, Polisiye Kadın, cilt bakımı, Saç bakımı, Farklı Fikirler Erkek, cilt bakımı, saç bakımı, Farklı Fikirler Anne, Bebek, Çocuk, Çocuk Sağlığı, Çocuk Eğitimi, Çocuk Gelişimi Evcil Hayvanlar, Din, Yoga, Hamileler için Yoga, Nefes Egzersizi, Müzeler, Kahve, Umre zamanı ne zaman Hac zamanı ne zaman Hacca giderken okunması gereken dualar. Hacda okunması gereken dualar. Kimler hacı olmuş sayılır. Hac da okunan dualar. Müslümanlık ve emirleri. Yemek - Soslu Makarna, Soslu Et, Soslu Tavuk Sağlık, Faydaları Zararları, Fizik Tedavi, Egzersiz, Kadın Hastalıkları, Ağız ve Diş Sağlığı - Zamanı kısıtlı, yoğun insanlar için sağlık & formda olma ipuçları Zayıflama Psikoloji – Sinir kontrolü, stres yönetimi, depresyon, zaman yönetimi, mutluluk, kişisel gelişim İlişki, ilişki rehberi, Cinsellik, Kim Kimdir, Kamusal, Aşk, Duygusal Bağ, Evli Erkek için Aşk, Evli Kadın için aşk - Bu alanda özellikle duygusal bağ alanında evli olup başkasına aşık olma veya başkasından hoşlanma nın sebebleri, aradığı aşkta bulamadıklarını başkasında bulması gibi makaleler olacak Biliyor muydunuz, - Bu alanda bugün ilk Tv kanalı kuruldu, Dünya da en çok dinlenen şarkı şu olduğunu biliyor muydunuz, veya dünyanın en çok kazanan şarkıcısı şudur, yada insan gözünün 10 milyon renk olduğunu biliyor muydunuz gibi makale olarak. Evlilik, Evlilik sırları, Çocuk Sağlığı, Çocuk Eğitimi, Çocuk Gelişimi İşi Uzmana Sorun - Bu kategori de kullanıcıların sorularına ortak cevaplar hazırlanacak. Gezi, Türkiye, istanbul - Gezilmesi gereken 20 yer gibi

  Sektör: Medya, Yayıncılık, Eğitim

  Pozisyon: Reklam Metin Yazarı, Editör, Yazar

 • Editör

  MTM Medya Takip Merkeziİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıMedya Takibi ve ölçümlemesi alanında faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek üzere;

  Aranan NiteliklerTercihen iletişim fakültesi mezunu İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Erkek adaylar için gece vardiyasında çalışabilecek Editör arkadaşlar aranıyor.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Editör

İş Habercisi - Editör İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Editör Nedir ?

Editör, kariyeri süresince yayın kurulu toplantıları düzenleyen , dergi , gazete vb. basımlar için oluşturulan metinleri hazır hale getiren düzenleyen ve kontrol eden kişilerdir. İş bulma sürecinde bu özellikleri göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. Siz de CV'nizi güncelleyerek size en uygun işi bulabilirsiniz.