Eğitim ve Geliştirme Sorumlusu İş İlanları

Hepsini Temizle
Eğitim ve Geliştirme Sorumlusu
  • İş Açıklaması1984 yılında kurulan Hışım Grup döviz, gayrimenkul, perakende, reklam, turizm – otelcilik, yiyecek – içecek sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Perakende alanında dünyaca ünlü Nike, Lacoste , Swatch, Camper , Super Step markalarının bayiliğini yapan grup aynı zamanda öncü uygulamaları ve geçmişte edilen deneyimleri doğrultusunda kendi markası Lastik Pabuç’ u perakende bünyesine kazandırmıştır. Perakende sektöründe A sınıfı kalitede hizmet sunmayı vizyon edinmiş olan grup İstanbul’un en güzel lokasyonlarında; Beyoğlu, Kadıköy, Bağdat Caddesi, Karaköy ve Ümraniye de mağazaları faaliyet göstermektedir. Beyoğlu'nda yer alan NIKE mağazamızda bizlerle birlikte çalışacak "Eğitim Koçu" arayışımız bulunmaktadır.
    Aranan Nitelikler. Üniversite Mezunu · İleri derecede İngilizce bilen, · Mağazacılık ve perakende konusunda tecrübesi olan, · Aktif spor yapan, · Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, · Etkin iletişim ve empati kurma becerisine sahip, · Eğitim ihtiyaç analizi, eğitim planlama, eğitim tasarımı - ölçme ve değerlendirme · Kişisel ve yönetsel gelişim ile perakende alanına içerik geliştirme, eğitim verme konusunda en az 2 yıl tecrübeli, · Analitik düşünme, sunum ve raporlama becerileri gelişmiş, · Seyahat engeli olmayan, · Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, . Beyoğlu lokasyonuna ulaşım problemi olmayan adaylar.

    Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

    Pozisyon: Eğitim Danışmanı, Eğitim Koçu, Eğitim Planlama ve Uygulama Yöneticisi, Eğitim ve Geliştirme Sorumlusu, Eğitim ve Geliştirme Uzmanı

İş Habercisi - Eğitim ve Geliştirme Sorumlusu İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?