Eğitim Yönetici Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Eğitim Yönetici Yardımcısı
 • İş AçıklamasıDiplomat Akademi Yabancı Dil Kursu Ankara- Kızılay Şubesinde görevlendirilmek üzere Eğitim Danışmanı çalışma arkadaşları arıyoruz.
  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar - Lisans mezunu - İnsan ilişkilerinde başarılı, - Ekip çalışmasına yatkın, - İnisiyatif kullanabilen, - Eğitim ve satış sektöründe deneyimli, - Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, - Giyimine özen gösteren ve güleryüzlü - 21 - 35 yaş aralığında - Daha önce satış tecrübesi olan tercih sebebidir. - Bay/Bayan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Eğitim Danışmanı, Eğitim Destek Elemanı, Eğitim Elemanı, Eğitim Sorumlusu, Eğitim Yönetici Yardımcısı, Satış Danışmanı

 • Eğitim Yöneticisi

  Türkiye Finans Katılım Bankasıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Haziran 2022
  İş AçıklamasıBizimle kariyere katılmaya var mısın? Biz Türkiye Finans ailesinde birlikte üretip başarmanın değerini biliyor, ortak değerlere dayanarak sürekli ilerliyoruz. İnsan Kaynakları Grubumuza bağlı Eğitim ve Gelişim Müdürlüğümüzde Liderlik ve Saha Eğitimleri Yöneticisi olarak yerini almaya hazır mısın?
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Eğitim planlaması ve eğitim yönetimi konusunda (tercihen bankacılık sektöründe) uzman, Eğitim teknolojileri konusunda tecrübe sahibi, Alanında en az 6 yıllık tecrübeye sahip, En az 2 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, ekip yönetebilen, Sunum becerisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Eğitim alanındaki yenilikleri takip eden ve kuruma uyarlayan. İngilizce bilgisine sahip.

  Sektör: Eğitim, Yatırım / Menkul Değerler, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eğitim Yönetici Yardımcısı, Eğitim Yöneticisi, E-Eğitim Yöneticisi/Yönetmeni, Eğitim Destek Uzmanı, Eğitim Grubu Yöneticisi/Yönetmeni, Eğitim Operasyon Uzmanı, Eğitim Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni, Eğitim Yöneticisi/Yönetmeni

 • Eğitim Yöneticisi

  Türkiye Finans Katılım Bankasıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Haziran 2022
  İş AçıklamasıBiz Türkiye Finans ailesinde birlikte üretip başarmanın değerini biliyor, ortak değerlere dayanarak sürekli ilerliyoruz. İnsan Kaynakları Grubumuza bağlı Eğitim ve Gelişim Müdürlüğümüzde Liderlik ve Saha Eğitimleri Yöneticisi olarak yerini almaya hazır mısın? Bankanın stratejileri ve İnsan Kaynakları politikaları çerçevesinde eğitim ihtiyaç analizlerinin yapılması, Yıllık/aylık eğitim planı ve eğitim bütçesinin hazırlanması, Eğitim ihtiyacına uygun olarak kurum içi eğitmenler ve kurum dışı firmalarla birlikte eğitim içeriklerinin tasarlanması, Eğitim operasyon sürecinin planlanması ve yönetilmesi, Eğitim ölçme ve değerlendirme süreçlerinin yönetilmesi Kurum içi eğitmenlerin yetiştirilmesinin sağlanması, Konusu ile ilgili olarak insan kaynakları süreçlerine destek verilmesi.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Eğitim planlaması ve eğitim yönetimi konusunda (tercihen bankacılık sektöründe) uzman, Eğitim teknolojileri konusunda tecrübe sahibi, Alanında en az 6 yıllık tecrübeye sahip, En az 2 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, ekip yönetebilen, Sunum becerisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Eğitim alanındaki yenilikleri takip eden ve kuruma uyarlayan. İngilizce bilgisine sahip. Bu niteliklerin seni anlattığını düşünüyorsan başvurunu yap, Türkiye Finans'la hayata katıl.

  Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eğitim Koordinatörü, Eğitim Müdür Yardımcısı, Eğitim Müdürü, Eğitim Yönetici Yardımcısı, Eğitim Yöneticisi, Eğitim Grubu Yöneticisi/Yönetmeni, Eğitim Operasyon Yöneticisi/Yönetmeni, Eğitim Planlama ve Uygulama Yöneticisi, Eğitim ve Geliştirme Müdürü, Eğitim Yöneticisi/Yönetmeni

 • Eğitim Teknoloğu

  Türkiye Finans Katılım Bankasıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Haziran 2022
  İş AçıklamasıMüşteri Hizmetleri Eğitim Teknolojileri, Uzaktan Eğitim, LMS, Online Öğrenme, Dijital Gelişim süreçlerinde ve projelerinde yer alacak, Minimum önlisans mezunu, Şirketlerin akademi veya eğitim ekibinde öğrenme teknolojileri ve online eğitim tasarımı (e-learrning) alanında minimum 2 yıl deneyimli, LMS (Eğitim Yönetim Sistemi) platformu yönetiminde teknik bilgiye sahip, Online eğitim tasarımı uygulamalarını kullanabilen (özellikle Articulate ve Adobe Captivate), Konu içeriklerinin analizini yaparak, eğitim senaryosuna çevirebilen, Eğitim içeriklerini, etkileşimli e-öğrenme paketi şeklinde tasarlayabilecek, MS Office programlarına hakim.
  Aranan NiteliklerEğitim Yönetim Sistemleri (LMS), SCORM ve AICC konusunda bilgi sahibi, Uygulamaların performansının analizini, izlemesini ve iyileştirmesini yapabilen, Veri görselleştirme, yeni teknolojileri öğrenme ve uygulama konusunda istekli, UI/UX tasarımsal bakış açısına sahip, cross-browser, tarayıcı uyumluluğu ve responsive tasarım konusunda deneyimli, Ortamında yer alan gelişim seçeneklerinin üretimi, geliştirilmesi ve güncel tutulmasının sağlanması, Dijital öğrenme ortamlarinin kullanımının ve gelişim seçeneklerinin artırılması, yönetilmesi, geliştirilmesi ve tutundurulması, Hayata geçirilmesi düşünülen yeni projelerle ilgili araştırmalar, benchmarklar gerçekleştirilmesi, Müdürlüğü’ nün proje ve sorumluluk alanındaki konularla ilgili dijital pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin yönetilmesi, koordine edilmesi, Dijital eğitim ve gelişime dair raporların hazırlanarak analiz edilmesi ve gerektiğinde ilgili birimlerle / kişilerle paylaşılması, Dijital öğrenme konusunda yurtdışı, yurtiçi örnek uygulamaların araştırılması/araştırılmasının sağlanması; benchmark çalışmaları yapılması, Dünya ve Türkiye genelinde trendlerin ve son uygulamaların araştırılarak ekip ve yönetime sunulmasının sağlanması.

  Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eğitim Yönetici Yardımcısı, Eğitim Yöneticisi, Müşteri Hizmetleri Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, E-Eğitim Yöneticisi/Yönetmeni, E-Learning Geliştirme Uzmanı, Eğitim Teknoloğu, Eğitim Yöneticisi/Yönetmeni

 • Eğitim Yetkilisi

  Türkiye Finans Katılım Bankasıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 16 Haziran 2022
  İş AçıklamasıBankanın stratejileri ve İnsan Kaynakları politikaları çerçevesinde eğitim ihtiyaç analizlerinin yapılması, Yıllık/aylık eğitim planı ve eğitim bütçesinin hazırlanması, Eğitim ihtiyacına uygun olarak kurum içi eğitmenler ve kurum dışı firmalarla birlikte eğitim içeriklerinin tasarlanması, Eğitim operasyon sürecinin planlanması , Eğitim ölçme ve değerlendirmesi, Konusu ile ilgili olarak insan kaynakları süreçlerine destek verilmesi.
  Aranan NiteliklerBiz Türkiye Finans ailesinde birlikte üretip başarmanın değerini biliyor, ortak değerlere dayanarak sürekli ilerliyoruz. İnsan Kaynakları Grubumuza bağlı Eğitim ve Gelişim Müdürlüğümüzde Liderlik ve Saha Eğitimleri Yöneticisi olarak yerini almaya hazır mısın? Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Eğitim planlaması ve eğitim yönetimi konusunda (tercihen bankacılık sektöründe) uzman, Eğitim teknolojileri konusunda tecrübe sahibi, Alanında en az 2 yıllık tecrübeye sahip, Sunum becerisine sahip, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, Eğitim alanındaki yenilikleri takip eden ve kuruma uyarlayan. İngilizce bilgisine sahip. Bu niteliklerin seni anlattığını düşünüyorsan başvurunu yap, Türkiye Finans'la hayata katıl.

  Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eğitim Yönetici Yardımcısı, Eğitim Yöneticisi, Eğitim Planlama ve Uygulama Yöneticisi, Eğitim Programı Geliştirme Uzmanı, Eğitim Programları Sorumlusu, Eğitim Yöneticisi/Yönetmeni

İş Habercisi - Eğitim Yönetici Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?