Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Fabrika İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Fabrika
 • Vardiya Operatörü

  Linde GazKocaeli 14 Ağustos 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir. Hidrojen Üretim ve Tüp Dolum ile Azot üretim tesislerini işletmek, Tesis performansını takip etmek, Gereken bakım ve iyileştirici çalışmalara katılmak, Şirket güvenlik prosedürünü uygulamak ve uygulatmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak. Linde’ de çalışmayı neden seveceksiniz? Hangi fonksiyon altında çalışıyor olursak olalım, Linde Group’ta kendimizi ürünlerimizle tanımlarız. Gaz sektöründe köklü geleneği olan bir firma olarak, yalnızca müşterilerimiz ve yüksek kaliteli ürünlerimize değil, aynı zamanda çalışanlarımıza da çok önem veririz. Bizimle çalışırken, güvenli bir iş alanı, yüksek güvenlik standartları, yöneticilerimizin güvenliğe olan gerçek adanmışlığını görebilirsiniz.

  Aranan NiteliklerBu göreve uygunluğunuz için gerekenler Şirketimizin Ali Kahya İzmit bölgesinde görevlendirilmek üzere; Meslek liselerinin Elektrik/Elektronik bölümleri ile meslek yüksek okullarının Elektrik bölümlerinden mezun, Proses makinaları, ekipman ve enstrüman bilgisine sahip, Tercihen PLC, SCADA tecrübesi olan Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı orta düzeyde İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen. Vardiya Operatörü aranmaktadır.

  Sektör: Endüstri, Kimya, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Operatör

 • Mekanik Teknisyeni

  Linde GazKocaeli 14 Ağustos 2017

  İş Açıklaması100 ülkede 65,000 çalışanıyla endüstriyel-medikal-özel gazlar ve mühendislik alanlarında lider konumda olan Linde Grubu’nun Türkiye birimini oluşturan Linde Gaz A.Ş., Gebze merkez olmak üzere yurdumuzun muhtelif bölgelerinde üretim, dolum, dağıtım tesislerinin yanı sıra yaygın bayi ağı ile sanayimize ve sağlık sektörümüze hizmet vermektedir.   Tüp dolum tesislerinde ihtiyaç duyulan yenilemelerin, imalat ve montajı ile ilgili tesislerin yıllık bakım programlarına göre yıllık bakım faaliyetlerini gerçekleştirmek Faaliyetler ile ilgili raporlama yapmak Tüm faaliyetlerinde Linde Dürüstlük (Integrity) kriterlerine uyumlu davranmak.  

  Aranan NiteliklerŞirketimizin Gebze bölgesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen meslek yüksekokulu ya da meslek liselerinin Makina veya benzeri bölümlerinden mezun olmak Tercihen endüstriyel tesislerde kaynaklı imalat, montaj ve bakım vb. alanlarda en az 2 yıl tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Temel düzeyde yazılı ve sözlü İngilizce bilen Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Tercihen forklift kullanma belgesi sahibi Seyahat engeli olmayan Ekip çalışmasına yatkın Mekanik Teknisyeni aranmaktadır.

  Sektör: Kimya, Endüstri, Enerji

  Pozisyon: Teknisyen, Tekniker, Operatör

 • Genel Başvuru 06/17

  Linde GazTüm Türkiye 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıLinde Gaz ailesine katılmak isterseniz bu alanda özgeçmişinizi oluşturarak genel başvuru niteliğindeki bu ilana başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve pozisyonu belirtmenizi önemle rica ederiz. Başvurularınız, olası pozisyonlar için gizlilik esaslarına uygun olarak saklanacaktır. Bize ayırdığınız zamana, göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene şimdiden teşekkür eder, mutlu bir iş yaşamı ve kariyerinizde başarılarınızın devamını dileriz. Linde Gaz A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Kimya, Enerji

  Pozisyon: Uzman, Teknisyen, Operatör, Mühendis

 • Overlokcu

  Narin Modaİstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıModa 1997 den Beri Bayanların En Özel Günlerine Hitap Eden Gelinlik,Nişanlık, Abiye, Özel Tasarım Gece Kıyafetleri Gibi Farklı Model ve Tasarımları "Narin Moda” Tescilli Markası AdıAltında Yurt içi ve Yurt dışı Müşterilerine Sunmaktadır. Giyim Tarzlarına Uygun, Kişiye Özel ve Özgün Binlerce Ürün Seçeneği ile Tamamen müşteri memnuniyetine Yönelik Farklı Bir Üretim Modeli ile Hizmet Vermektedir. ​ Narin Moda Bakırköy, Kadıköy, Bağdatcaddesi , Pendik ve kaynarcada bulunan TOPTAN VE PARAKENDE 600 metrekare Showrrom , İstanbul ve Erzincan'da Bulunan Üretim Atölyeleri ile gelinlik ve abiye Sektöründe Öncü Bir Marka Olarak Çalışmalarına Devam Etmektedir.

  Aranan NiteliklerNİŞANLIK ABİYE VE GELİNLİKTE TECRÜBELİ, ​İŞ DİSİPLİNİNE SADIK VE EKİP ARKADAŞLARIYLA UYUMLU ​İLERİ GÖRÜŞLÜ TASARIM YETENEĞİNE SAHİP ​YENİLİKLERE MODERN ÇİZGİYE SAHİP ​TAKIM ARKADAŞLARI ARANMAKTADIR. ​ ÇALIŞMA ​SAATLERİ 08:00-18:30 CUMARTESİ-PAZAR TATİL.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Overlokçu

 • Kaynak Elemanı

  Tekpan Panoİzmir 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKemalpaşa/İzmir'de, Endüstriyel Tipte Pano İmalatında faaliyet gösteren Firmamızda görevlendirilmek üzere; kaynak personeli arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEndüstri meslek liselerinin metal işleri bölümü mezunu olan veya kaynakçı sertifikası bulunan 35 yaşını aşmamış Askerlik hizmetini tamamlamış İzmir'de ikamet eden BAY

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • Plastik Şişirme Makinası Operatörü

  Mete Plastikİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPLASTİK ŞİŞİRME MAKİNESİ OPERATÖRÜ

  Aranan NiteliklerPLASTİK ŞİŞİRME MAKİNESİNDEN ANLAYAN , KALIP SÖKÜP TAKMASINI BİLEN, MAKİNALARIN BAKIMLARINI YAPABİLECEK, EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ , PLASTİK ŞİŞİRME USTASI ARANMAKTADIR. BEYLİKDÜZÜ, BÜYÜKÇEKMECE, ESENYURT, AVCILAR CİVARINDA İKAMET EDENLER DEĞERLENDİRİLECEKTİR. İLGİLENENLERİN 0541 602 19 79'DAN ÖZGÜR BEYLE İRTİBATA GEÇMELERİ RİCA OLUNUR. ADRES: BOSB MERMERCİLER SANAYİ SİTESİ 10.CADDE NO:4 BEYLİKDÜZÜ/İST

  Sektör: Plastik

  Pozisyon: Uzman, Görevli, Operatör, Usta

 • İş AçıklamasıÖzlemix Albüm, 2007 yılında Denizli de panoramik albüm üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Firmamız, özverili çalışanları ile birlikte müşterilerin yüzünde oluşturabildikleri tebessüm için en kaliteli ve en iyiyi yapmaya çalışmaktadır. Firmamız Fotoğraf Stüdyolarının Gelin & Damat , Doğum , Çocuk v.s albümlerini üretip sene boyunca hizmet vererek doğru üretim ve doğru satış politikası ile yoluna devam etmektedir. Her geçen gün –Daha iyisi nasıl olabilir- felsefesi ile yolumuza devam ederken hem istihdam sayımızı hem de mutlu müşteri sayımızı arttırmayı hedeflemekteyiz. ÖZLEMİX albümde çalışmak üzere pejo j 9 marka minübüs kullanabilen aynı zamanda üretimde çalışacak personel alımı yapılacaktır. sabah 8:30 mesai saati başlangıcında personelleri şehir içinden toplayıp aksam 18:30 mesai bitiminde yine personelleri şehir içine dağıtacak personel arıyoruz. İşyerimiz mücellithane olarak düğün albümleri üretmektedir. Matbaa sektörüne yakın bir işletmedir.

  Aranan Nitelikler- SADECE DENZİLİ DE İKAMAET EDEN - ÖĞRETİLMEK ÜZERE DENEYİMSİZ - PEJO J 9 KULLANABİLEN BAY PERSONEL ALINACAKTIR - SERİ ve ÖZENLİ , TİTİZ ÇALIŞAN - İŞ ARKADAŞLARI İLE UYUMLU

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Şoför

 • Makine Operatörü

  Konak Civataİstanbul Anadolu 16 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİş güvenliği kurallarına, hat talimat ve prosedürlerine uygun olarak üretim faliyetlerinde çalışmak,

  Aranan NiteliklerBağlantı elemanları pazarına vida, civata, üretimi yapan Sancaktepe' deki fabrikamızda üretim faaliyetlerini sağlayacak, sürekli iyileştirmeyi ve gelişimi kendine felsefe edinmiş, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız. Tercihen teknik lise mezunu,(EM.L torna-tesviye,makine bölümlerinden mezun) Tercihen Makine operatörülüğü konusunda tecrübeli olan, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Dikkatli, disiplinli, ekip çalışmasına yatkın ve işine sahip çıkan, Ölçüm cihazları (kumpas,mikrometre..vb)kullan becerisi olan, Tercihen soğuk dövme-presleme operatörleri ve diş çekme operatörleri,

  Sektör: Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman, Formen, Meydancı, Operatör

 • Ütü Paket Şefi

  Akarteks TekstilTokat 17 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİstanbul merkezli Denim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, Tokat Erbaa'da bulunan fabrikasında "Ütü Paket Sorumlusu" rolünü üstlenecek takım arkadaşı aramaktayız... 120 Kişilik ütü paket bölümünün sevk ve idaresi..

  Aranan NiteliklerBu alanda en az 5 yıllık bilgi ve deneyime sahip, MS Office programlarına hakim, Kalite ve müşteri odaklı, Yöneticilik ve liderlik vasfı yüksek, Gerektiğinde inisiyatif kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisine sahip, Yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, Araştırmacı ve yenilikçi bir yapıya sahip, Askerlik ile ilişiği olmayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir, Sorumlu, Takım Lideri

 • İş AçıklamasıBayan Hazır Giyim Mamulleri imalatı ve ihracatı yapan firmamıza Modelhane Kumaş Depo Takip Elemanı aranmaktadır. Numune talepleri doğrultusunda müşteri temsilcisi ile görüşüp gerekli kumaşların numune termini dikkate alınarak tedarik edilmesini sağlamak Numune kumaşları teslim alıp, kumaş kalite kontrollerini yaparak kumaşta problem yok ise depoda ilgili rafa yerleştirmek Kumaşta kalite problemi varsa müşteri temsilcisine bilgi vererek yeni kumaş talep etmek Kesim sırasına göre pastal boyunu dikkate alarak kumaşı kesime hazırlamak Depoya giren-çıkan kumaş miktarlarını raporlamak ve işlem yapılan her kumaş için eksilen miktarın kaydını tutarak müşteri temsilcisini bilgilendirmek Depo düzeninden sorumlu olmak Baskı ve nakışa gidecek parçaların kesim sonrası ayrılarak kalite kontrol ve aksesuar sorumlusuna teslim edilmesini sağlamak .

  Aranan NiteliklerTercihen meslek lisesi giyim/tekstil/moda konfeksiyon bölümü mezunu Modelhane için kumaş takibi ve depolaması yapabilecek Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Tercihen Küçükçekmece, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece civarında ikamet eden

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklamasıİzmir'de, 1976 yılından beri endüstriyel tipte pano İmalatında faaliyet gösteren fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Sektöründe gelişen ve büyüyen firmamızda bizlerle birlikte uzun yıllar yola devam edecek,ürün askılama talimatlarına göre malzemelerin askılanmasını sağlayabilecek çalışma arkadaşları aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAskerlik hizmetini tamamlamış Üretim alanında en az 1 yıl tecrübeli En az ilköğretim mezunu Bay

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıKemerburagaz-Veliefendi ve Hadımköydeki Fabriklarımızda çalıştırılmak üzere KAZANCI aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az 3 yıl mesleği üzerine deneyimi bulunan Tercihen Mekanik Bakımcı sertifikası bulunan, Su arıtma sistemi, yardımcı tesisler konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı çalışabilecek, 30 yaşını aşmamış,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Kazancı

 • İş AçıklamasıOfis temizliğinde ve depo içi temizlikte çalışacak, Çay ocağında çalışacak personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*İzmit E5-Gölcük-Değirmendere güzergahında ikamet eden personellerin başvuru yapması rica olunur. * Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, * Ekip Çalışmasına Yatkın, * İşini sahiplenen, dikkatli,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDanışmanı olduğumuz, 97% 'si halka açık; global arenada ve metal imalat sektöründe faaliyet gösteren güçlü bir şirketin Bulgaristan'da, Shumen şehrinde kurmakta olduğu fabrikada çalışmak üzere Genel Muhasebe Uzmanı arıyoruz. Adaylarımız Bulgaristan'a yerleşecek ve orada çalışacaklardır. Anadil ve ya anadile yakın düzeyde Bulgarca bilinmesi gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler- Advanced ya da anadil düzeyinde Bulgarca bilmek (tercihen 2.yabancı dil olarak çok iyi düzeyde İngilizce bilmek) -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Bulgaristan'daki vergi ve muhsebe sistemlerine, hesap planlarına , resmi kurumlarla ilişkilerin sürüdürülmesine, muhasebe evraklarının ülke kanunlarına göre hazırlanmasına, defterlerinin tutulmasına, Bulgaristan kanunlarına uygun şekilde düzenlenecek muhasebe sisteminin oluşturulmasına ve fabrika ortamının gerektirdiği diğer tüm muhasebe, vergi ve yükümlülük mezuatlarında min. 5 yıl Bulgaristan'da çalışma tecrübesine sahip olmak , -Konusu ile ilgili Bulgaristan'daki tüm iş akışlarını resmi kurum ve kuruluşlar nezdinde de yönetebilecek tecrübeye sahip olmak, -Min 5 yıl Bulgaristan'da yaşayabilecek -Üniversitelerin tercihen 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, -Erkek adaylariçin askerliği tamamlamış olmak -Evli adaylar için tercihen ailesi ile Bulgaristan'da yaşayabilecek durumda olmak -Hali hazırda Bulgaristan'da yaşayan ve Shumen kentinde hemen işe başlayabilecek durumda olan adaylar tercih sebebidir. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi, Endüstri

  Pozisyon: Yönetici, Uzman

 • İş AçıklamasıDünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan SAINT- GOBAIN’in Yapı Grubu şirketlerinden biri olan SAINT- GOBAIN WEBER, 1927 yılından beri faaliyet göstermektedir.Endüstriyel harç üretiminde Dünya liderliğini elinde bulunduran WEBER, 59 ülkede 10.000 çalışanı ile yapı sektörüne çevreci ve yenilikçi çözümler sunmaktadır.SAINT-GOBAIN WEBER TÜRKİYE olarak Ankara Fabrika'mızda görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere sahip, ÜRETİM İŞÇİSİ aramaktayız.

  Aranan NiteliklerTercihen teknik liselerin Makine, Torna tesvite, Elektrik, Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, Askerlik hizmetini tamamlamış, Polatlı'da ikamet eden, Üretimde en az 1 sene deneyimli,

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Teknisyen, Eleman, Tekniker

 • Forklift Operatörü

  NWG ServicesKocaeli 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHizmet vermiş olduğumuz firmanın deposunda çalışacak,FLT Operatörleri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler20-45 yaş, Aktif FLT kullanabilen, En az 2 yıl tecrübeli, G sınıfı ehliyet. Vardiyalı sistemde çalışacak (3'lü vardiya)

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Tavan Vinç Operatörü

  Rafex Raf Sistemleriİstanbul Anadolu, Kocaeli 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEn az 3 yıl tecrübeli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Sevkiyat ve üretim aşamasında görev alacak, Tavan Vinç ehliyeti olan ve aktif kullanabilen, Takım çalışmasına uygun, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına dikkat ederek çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Güzelyalı ve Maltepe-E5 güzergahında servisimiz vardır. İrtibat: 533 935 93 27 – 216 591 05 40

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine, Demir-Çelik

  Pozisyon: Eleman, Operatör, Usta, Vinç Operatörü, Vinç Operatörü Yardımcısı

 • Rampa Elemanı

  NWG ServicesKocaeli 13 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıHizmet vermiş olduğumuz Lojistik firmanın deposunda çalışacak; Rampaya yanaşacak olan kamyon ve TIR'ların rampaya yanaştırılması Liste ile araç kontrolü Araç belge kontrolü Araç hasar, branda kontrolü yapacak

  Aranan NiteliklerAskerlik görevini tamamlamış, En az Lise mezunu, Gölcük,İzmit E5 güzergahında ikamet eden, İletişim becerileri gelişmiş ve ikili ilişki kurabilen Vardiyalı sistemde çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız. İrtibat: 05339617191

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamız 1986 yılında kurulmuş üretici bir firmadır. Firmamızda LED aydınlatma ürünleri ve devre üretimi yapılmaktadır. Şirketimizin ÜRETİM KISMINDA; İş arkadaşlarıyla uyum içinde çalışabilecek üretim elemanları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl bu sektörde deneyimli, ERKEK, Elektrik ve elektronik sektöründe DAHA ÖNCE ÇALIŞMIŞ, LEHİM YAPMAYI BİLEN İYİ BİLEN, Elektronik kart bilgisi olan, İşinde titizlik ile çalışacak, Ekip çalışmasına yatkın, Minimum lise mezunu. LEHİM YAPMAYI BİLMEYENLER VE DENEYİMİ OLMAYANLARIN BAŞVURULARI DEĞERLENDİRİLMEYECEK.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Eleman

 • Servis Şoförü

  Era Camİzmir 17 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİtob Organize Sanayide faaliyet gösteren fabrikamıza servis şoförü alınacaktır.

  Aranan NiteliklerE Sınıfı ehliyetine sahip olan, SRC2 ve SRC4, Psikoteknik belgesine sahip olan, Aktif sürüş deneyimine sahip olan, Bucada ikamet eden, Uzun soluklu çalışmayı hedefleyen, Şirketin getir-götür işlerini yapacak ve gerektiğinde üretime destek olacak, şoför alınacaktır.

  Sektör: Cam ve Seramik

  Pozisyon: Şoför

 • Forklift Operatörü

  Rafex Raf Sistemleriİstanbul Anadolu, Kocaeli 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıEn az 3 yıl tecrübeli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu, Sevkiyat ve üretim aşamasında görev alacak, Forklift ehliyeti olan ve aktif forklift kullanabilen, Takım çalışmasına uygun, İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına dikkat ederek çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Güzelyalı ve Maltepe-E5 güzergahında servisimiz vardır. İrtibat : 533 935 93 27 – 216 591 05 40

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Demir-Çelik, Makine

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack, Eleman, Usta

 • İş AçıklamasıG Sınıfı Forklif ehliyeti ve E sınıfı Ehliyeti olan Bayrampaşa - Alibeyköy - Yeşilpınar - Sultangazi - Esenler tarafında oturan. Eleman alınacaktır

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Şoför

 • Üretim Yöneticisi

  Akplas Plastik KalıpTekirdağ 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösterecek işletmesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere göre Üretim Yöneticisi arıyoruz. Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi bölümlerinden mezun, (Tercihen Makine Müh. veya Endüstri Müh.) Üretim Tesislerinde en az 7 yıl yöneticilik deneyimi sahibi(Tercihen Plastik Enjeksiyon, Boya uygulama, Montaj, Serigrafi ve talaşlı imalat konularının birinde tecrübeli) Üretim Prosesleri, Planlanlama, Depo ve Stok Yönetimine hâkim, Öncelikle ISO TS 16949 ve diğer Kalite Sistemleri ile işleyişi hakkında bilgi sahibi, Tercihen iyi derecede İngilizce bilen, Askerlik hizmetini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Mühendis, Şef / Amir, Müdür, Uzman, Sorumlu

 • Plastik Enjeksiyon Operatörü

  Altan Plastikİstanbul Avrupa 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAltan Plastik, 1986 yılında otomotiv sektörüne plastik bazlı ürünler üretmek üzere kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana teknolojik gelişmelere uyum sağlayarak müşteri portföyünü ve ürün çeşitliliğini sürekli artırmaktadır. Altan Plastik, Esenyurt - Kıraç yakınlarındaki tesisinde, otomotiv ana sanayine hizmet vermekte olup ana müşterilerimiz, Fiat, Ford ve Renault' dur. Altan Plastik aşağıdaki üretim konularında ihtisaslaşmıştır ; 1- Plastik Enjeksiyon Prosesi 2- Şişirme ( Blow Moulding ) Prosesi 3- Ekstrüzyon Prosesi 4- Termoform ( Vakum ) Prosesi 5- Hotplate Prosesi Otomotiv yan sanayinde plastik yedek parça üretimi yapan firmamızda plastik enjeksiyon makinelerinde çalışacak “Plastik Enjeksiyon Operatörleri” aranmaktadır. Not : İstanbul Avrupa yakasında Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Sefaköy, Merter semtlerine servislerimiz mevcuttur.

  Aranan NiteliklerMin. orta okul okulu mezunu tercihen lise mezunu Tercihen plastik Enjeksiyon Makinelerinde deneyimli, Vardiyalı çalışma düzeninde görev alabilecek, İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uygun çalışabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden/edebilecek, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış Bay / Bayan

  Sektör: Plastik, Otomotiv, İmalat

  Pozisyon: Usta, Teknisyen, Tekniker, Operatör, Eleman

 • İş AçıklamasıSAKARYA SAPANCADA BULUNAN DOĞAL KAYNAK SUYU FABRİKAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE ÜRETİM MÜDÜRÜ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerARANAN NİTELİKLER Birimi ile ilgili çalışmaları organize etmek ve koordinasyonunu sağlamak, Üretimin istenilen kalite ve miktarda gerçekleşmesi için gerekli yönetsel sorumlulukları üstlenebilecek, ve tüm üretim süreçlerini yönetebilecek. Üretim hatlarını yönetmek ve yönlendirmek, Üretime olanak sağlayan tüm aşamalarda gerekli planları, koordinasyonu ve takipleri yapmak, Üretim ile ilgili yapım, onarım ve bakım aşamalarında işlerin yürütülmesini sağlamak, Teknik kadronun en etkin ve verimli şekilde çalışmasını sağlayacak metotlar geliştirmek, İşletme kaynaklarının etkin kullanımını ve sürekliliğini sağlamak, Fire ve verimsizliği minimize etmek, çalışanların sevk ve idaresini yaparak altındaki ekibi yönlendirmek, çalışanları motive edecek çalışmalar yapmak, üretim ekipmanlarını verimli kullanmak için gerekli çalışmaları yapmak, Standart zamanlar ve üretim hedeflerine uygun işgücü ve ekipman ihtiyacını belirlemek ve gerekli koordinasyonu sağlamak, Operasyon verilerini inceleyerek üretim performansını gözden geçirmek ve gerçekleşen üretimin plana ve hedeflere uyumunu takip etmek, Üretim, zaman, maliyet mesai puantaj gibi konularda günlük olarak veri tutmak ve yönetime bilgilendirme raporları hazırlamak, Üretimin tüm alanlarının işleyişini kontrol ederek kapasite artırımı sağlayacak çalışmaların yürütülmesini sağlamak. Üniversitelerin Makine veya ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, İmalat ekiplerinin yönetimi konusunda tecrübe sahibi, en az 5 yıl deneyimli; Üretim ile ilgili problemlerin teşhisi ve köklü, kalıcı çözüm üretme becerisine sahip, MS Office (Word, Excel) ve üretim programlarını iyi derecede kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Müdür

 • Prova Mankeni

  TÜZÜNAnkara 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıAnkara’da bayan giyim fabrikamızda görevlendirilmek üzere dinamik ve çağdaş, takım ruhuna sahip, sorumluluk almayı ve ilerlemeyi ilke edinmiş, motivasyonu yüksek,imalata girecek olan modellerin provası ve fotoğraf çekimi için tam zamanlı çalışacak "Bayan Prova Mankeni" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerModa ve trendleri takip eden, Tercihen yabancı dil bilen, 19 yaş ve üzeri, 168-175 cm boylarında, 88 - 90 cm göğüs, 67 - 68 cm bel ve 97 - 98 cm basen ölçülerine sahip, Tercihen prova mankeni olarak görev almış, Kişisel bakımına önem veren. - Ekip çalışmasına yatkın, - İletişim becerileri güçlü, - Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, - Diksiyonuna ve görüntüsüne özen gösteren

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Manken

 • Endüstri Mühendisi

  Sepici Holdingİzmir 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜretim süreçleri ile ilgili verimlilik çalışmalarını analiz edip yorumlayabilecek Tercihen ERP çalışmaları konusunda deneyim sahibi Toplam ekipman verimliliği (OEE), Metot zaman ölçümü/etüdü (MTM), Yalın imalat yöntemleri konularında bilgi ve deneyim sahibi Üretim ekiplerinin gelişim alanlarının tespit edilmesi ve gelişim faaliyetlerinin planlanması. Sürekli iyileştirme projelerine liderlik edebilecek Proje yönetim sistematiği konusunda bilgi ve deneyim sahibi Hata türü ve etkileri analizi (FMEA/PFMEA) çalışmalarında bilgi ve deneyim sahibi, Liderlik özelliği olan, gerektiğinde mavi yakalı personeli sevk ve idare edebilecek olan Autocad kullanabilen, (iyi derecede 3D katı modelleme (Solidworks) kullanımı tercih sebebi) Sonuç odaklı Analitik düşünebilen, çözüm üretebilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek - Bayan Askerliğini tamamlamış. Tercihen İngilizce bilen En az 2 yıl tecrübeli İzmir’de ikamet eden Çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Holding

  Pozisyon: Mühendis, Sorumlu, Şef / Amir, Şef Yardımcısı, Yetkili

 • Gıda Mühendisi

  EndererBursa 15 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMerter Helva (KOSKA) bordrolu olacak Bal ve reçel ürünlerinin üretimini yapan fabrikaların denetlenmesi ve kalite kontrolünü yapıp raporlama işlerinin yapılması

  Aranan NiteliklerBursa İli Nilüfer İlçesinde ikamet eden deneyimli bay ve bayan Gıda Mühendisi Aktif Araç kullanbilen ehliyetli

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mühendis

 • İş Açıklaması25 yılı aşan tecrübesi ile Türkiye ve bölge ülkelerinde Hidrolik Sistemler, Ekipmanlar, Hortumlar ve Bağlantı elemanları aksesuarları sağlayıcısı olarak bulunan lider konumdaki firmamızın İmes Şubemizde görevlendirilecek Üretim Elemanı aranmaktadır. Şubede var olan makinaların kullanılması Hortum kesiminin yapılması Üretim işlerinde görev alınması

  Aranan Niteliklerİstanbul Anadolu yakasında ikamet eden; En az lise mezunu Tercihen EML (makine, tesviye, torna vb bölümler), İletişim becerisi kuvvet Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü Askerliğini tamamlamış, 34 yaşını aşmamış

  Sektör: İmalat, Metal Sanayi

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması1979 yılında kurulan Gürsan Alüminyum İmalat Sanayi ve Limited Şirketi, sıva üstü elektrik tesisat borusu (bergman boru) imalatı ile ticaret hayatına başlamıştır. Esenyurt Alkop’taki 7000 m2 kapalı alanda kurulu entegre tesislerinde 140 çalışanı ile ''alurail'' markası altında korkuluk sistemleri, alüminyum doğrama aksesuarları, masa-sandalye, mobilya kulpları, kapı kolu malzemeleri imal ve ihraç etmektedir. 2013 yılı itibari enerji sektörüne de giriş yaparak Güneş Enerjisi Destek Sistemleri imalatına da başlamıştır Alüminyum sektöründeki 37 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin önde gelen birçok firmasına da özel tasarım ürünler üretmekte olan firmamıza, Şirketimizin proje yönetim/uygulama süreçlerinde müşteriler ile etkin bir iletişim kurarak; Sorumluluğu dahilindeki projelerin uygulama süreçlerinin takibini sağlamak ve yönetmek, Yeni ürün geliştirilmesi ile ilgili çalışmalarda bulunmak ve iş akışının geliştirilmesinde rol almak, Mevcut imalatın her aşamasıyla ilgilenmek ve personelle işbirliği içerisinde olmak, Pazar takibi yaparak yapı firmaları ve piyasa ile yakın temas halinde olmak, Gerçekleşen proje adımlarını değerlendirmek, gerektiğinde revize etmek ve sonuçlarını raporlamak, Süreçlerin hepsinde yönetici ve astları ile koordineli olarak çalışarak organizasyonu sağlamak üzere ''Proje Uygulama Yönetici Yardımcısı'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen İnşaat - Makina Mühendisliği /İnşaat Teknikerliği veya ilgili lisans bölümlerinden mezun, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, etkin iletişim ve temsil yeteneğine sahip, Kendine güveni yüksek, girişken ve sonuç odaklı, 35 yaşını aşmamış, seyahat engeli bulunmayan ve tercihen sigara kullanmayan, Avrupa yakasında ikamet eden (tercihen Büyükçekmece, Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar) Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: İmalat, İnşaat, Alüminyum

  Pozisyon: Yönetici Adayı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

İş Habercisi - Fabrika İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?