Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Özel Doğan Hastanesinde görevlendirilmek üzere; Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Alanında Uzman, Ekip Çalışmasına Yatkın, İletişim Yeteneği Ve İnsan İlişkiler Kuvvetli, Tam Zamanlı Çalışabilecek, ''Hekim'' aramaktayız.

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere, · Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, · Hasta memnuniyeti odaklı, · İletişimi güçlü, · Tam zamanlı görev yapabilecek, " Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı "Medicana İnternational İstanbul Hastanesi"nde görevlendirilmek üzere "Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda tüm güncel yöntem ve teknolojiye hakim, İyi derecede İngilizce bilen, Elektronik iletişim sistemlerini kullanabilen, Hasta, hasta yakını ve tıp ekibi iletişiminde başarılı.

 • İş Açıklaması Kocaeli-Gebze'de ve İstanbul-Ataşehir'de olmak üzere toplam 54.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren, Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi hastanelerinden birisi olan Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile stratejik işbirliğine sahip, tüm ihtisas dallarını bünyesinde barındıran, multi-disipliner tedavi yöntemleri sunan Anadolu Sağlık Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Minimum lise mezunu, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ve uluslararası geçerliliği olan en az "608 Saatlik Masör/Masöz Kurs Bitirme Belgesi” sahibi, Masaj teknikleriyle ilgili farklı eğitim ve sertifikalara sahip, Sağlık sektöründe minimum 2 yıl deneyim sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli ve uyumlu,? Masör / Masöz aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Klasik, tüm vücut ve bölgesel masaj, refleksoloji, derin doku masajı, ayurveda, ayurvedik masaj, shiatsu masajı vb. masaj uygulamaları yapmak.

 • Fizyoterapist
  Göztepe Medical Park Hastanesi
  İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastane Kompleksi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lenfödem konusunda deneyimli, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Fizyoterapist' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Fizik Tedavi Teknikeri
  Saygı Hastanesi
  İstanbul Anadolu 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet vermek bilincinde ve arzusunda olan, Fizik Tedavi Teknikeri aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Meslek Yüksekokullarının Fizik Tedavi Teknikerliği Bölümlerinden Mezunu olmuş, · Fizik Tedavi Ekipmanları konusunda teorik ve pratik bilgiye sahip, · Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi ve dikkatli · Tercihen 1 yıl mesleki deneyimli · Bilgisayar ofis programlarına hakim · İletişim yeteneği kuvvetli, · Dinamik ,Takım çalışmasına yatkın, · Hasta memnuniyeti odaklı ve güler yüzlü, · Mesleği ile ilgili gelişmeleri takip eden, · Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, · Eğitim ve Gelişime açık · Bay/bayan

 • İş Açıklaması KALİTENİN VE GÜVENİN ADRESİ OLAN, 240 hasta yatağı,167 yoğun bakım yatağı,65 doktor kadrosu,5 ameliyathanesi,12000 m2 kapalı alana sahip Van Özel İstanbul Hastanesinde görevlendirilmek üzere;Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı

  Aranan Nitelikler Fiziksel Tıp ve Reahabilitasyon alanında Uzman Doktor olan, Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden,yöntem ,teknik ve teknolojilere hakim İletişim yeteneği yüksek,Tam zamanlı çalışabilecek Dinamik bir çalışma ortamının gerektirdiği temel esnekliğe sahip Hasta memnuniyetine önem veren, Van'da ikamet eden veya edebilecek olan, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı alınacaktır.

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?