Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon İş İlanları

Hepsini Temizle
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastane Kompleksi'nde görevlendirilmek üzere; Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Lenfödem konusunda deneyimli, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Hasta memnuniyetine önem veren, İletişim becerileri yüksek, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 'Fizyoterapist' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Fizik Tedavi Teknikeri
  Doğan Hastanesi
  İstanbul Avrupa 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Özel Doğan Hastanesinde görevlendirilmek üzere; . Sağlık MYO Fizik Tedavi Teknikerliği bölümü mezunu, · Branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden, · Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, · İletişim yeteneği kuvvetli, · Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, · Ekip çalışmasına uyumlu, · Hasta memnuniyetine önem veren, ‘ Bayan Fizik Tedavi Teknikeri’ aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Hastanemiz Fizik Tedavi Rehabilitasyon Ünitesinde uzman hekim olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler Medicana Sağlık Grubuna bağlı Medicana Konya Hastanemizde görevlendirilmek üzere; Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, Tam zamanlı görev yapabilecek, Hasta memnuniyeti odaklı, İletişimi güçlü, Konya'da ikamet eden veya ikamet edebilecek,   ' Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı' aramaktayız.  

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Medicana Konya Hastanemizin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde görevlendirilmek üzere; . Sağlık MYO Fizik Tedavi Teknikerliği bölümü mezunu, · Alanında en az 2 yıl deneyimi olan, · Branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden, · Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, · İletişim yeteneği kuvvetli, · Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, · Ekip çalışmasına uyumlu, · Hasta memnuniyetine önem veren, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ‘Fizik Tedavi Teknikeri’ aranmaktadır.  

 • İş Açıklaması Kocaeli-Gebze'de ve İstanbul-Ataşehir'de olmak üzere toplam 54.000 m² kapalı alanda faaliyet gösteren, Amerika Birleşik Devletleri'nin en iyi hastanelerinden birisi olan Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile stratejik işbirliğine sahip, tüm ihtisas dallarını bünyesinde barındıran, multi-disipliner tedavi yöntemleri sunan Anadolu Sağlık Merkezi'nde görevlendirilmek üzere; Minimum lise mezunu, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ve uluslararası geçerliliği olan en az "608 Saatlik Masör/Masöz Kurs Bitirme Belgesi” sahibi, Masaj teknikleriyle ilgili farklı eğitim ve sertifikalara sahip, Sağlık sektöründe minimum 2 yıl deneyim sahibi, İletişim yeteneği kuvvetli ve uyumlu,? Masör / Masöz aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Klasik, tüm vücut ve bölgesel masaj, refleksoloji, derin doku masajı, ayurveda, ayurvedik masaj, shiatsu masajı vb. masaj uygulamaları yapmak.

 • İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubuna bağlı Çamlıca Hastanemizde görevlendirilmek üzere, · Branşı ile ilgili bilimsel gelişmeleri takip eden, · Hasta memnuniyeti odaklı, · İletişimi güçlü, · Tam zamanlı görev yapabilecek, " Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

İş Habercisi - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?