Franchise Satış Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Franchise Satış Yöneticisi/Yönetmeni
 • Franchise Kiralama Uzmanı

  QOLORYTürkiye Geneli 25 Ocak 2023
  İş AçıklamasıFabrikası Esenyurt/Akçaburgaz 9 Yapı sanayi sistesinde olan firmamızın Yenibosna/Bahçelievler Karat 34 merkez biriminde görevlendirilmek üzere. * Franchise almak isteyen yatırımcıları ile tüm ilişkilerin ve yasal mevzuatların yerine getirilmesi, * Franchise danışmanları ile sektör ve lokasyon bazlı görüşmelerin düzenlenmesi ve iş takibi, * Grup bünyesine gelen yatırım tekliflerinin değerlendirilmesi, görüşmelerin organize edilmesi, * Yeni açılacak mağazaların hedeflenen ciro, büyüklük, kira bedeli, mağaza giderleri, mağaza yatırım bütçesi ve benzeri kriterlerini göz önünde bulundurarak görüşmeler yapılması, * Şirketin büyüme stratejilerine uygun lokasyonlarda potansiyel mağazaların tespit edilmesi, * Oluşturulan finansal şartların fizibilite raporunun hazırlanması, * Marka pazarlama faaliyetlerinde etkin çalışma, * Fuar, tanıtım gibi yatırımcı tanıtım organizasyonlarında yer alıp anlaşmaların sağlanması, İlgili yetenek ve uzmanlıklara sahip takım arkadaşları arıyoruz.
  Aranan Nitelikler- Planlama ve organizasyon yeteneği olan. - AVM ve Cadde mağazalarının kiralama ve sözleşme sürecinde bilgi sahibi. - Temsil kabiliyeti olan - İyi derecede İngilizce bilen. - Excell ve google drive programramlarına hakim. - Aktif araç kullanabilen. - Pratik hızlı düşünüp karar verebilme yeteneğine sahip. - Seyahat engeli bulunmayan - CRM Programlarına aşina olup, mevcut programı kullanabilen.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Ambalaj ve Kağıt, Beyaz Eşya, Bilgisayar / BT / Internet, Cam ve Seramik, Dağıtım, Danışmanlık, Dayanıklı Tüketim Malları, Demir-Çelik, Denizcilik, Deri/Ayakkabı, Dernek ve Vakıf, Dış Ticaret, Eğitim, Eğlence, Endüstri, Faktoring, Gayrimenkul, Gıda, Halkla İlişkiler, Havacılık, Hayvancılık, Hizmet / İşletme Servisi, Holding, Hukuk, İlaç, İmalat, İnşaat, İthalat/İhracat, Kamu, Kimya, Kozmetik, Leasing/Finansal Kiralama, Madencilik, Mağazacılık / Perakendecilik, Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Medya, Mimarlık, Lojistik, Otelcilik, Otomotiv, Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Reklamcılık, Restorancılık, Sağlık/Hastane, Sanat, Savunma/Güvenlik, Sigortacılık, Sosyal Servisler, Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat, Tekstil, Telekomünikasyon ve Network, Tıbbi Malzeme, Toptancılık, Turizm, Ulaşım, Yapı Malzemeleri, Yatırım / Menkul Değerler, Yayıncılık, Diğer, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Hızlı Tüketim Malları, Bankacılık / Finans, Fuar ve Organizasyon, Ajans, Pazar / Piyasa Araştırma, Müşteri ilişkileri, Alüminyum, Aydınlatma, Belgelendirme/Marka/Patent, Bioteknik, Mobilya/Dekorasyon, Büro Makineleri, Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Enerji, Gemi/Yat/Tersane, Çevre, Kuyumculuk/Pırlanta, Otomasyon, Makine, Çağrı Merkezi, Matbaacılık/Baskı, Mühendislik, Sivil Toplum Kuruluşu, İnsan Kaynakları, Spor, Kırtasiyecilik, Çimento, Gümrükleme, Mekanik Tesisat, Rehabilitasyon, Network Marketing, Plastik, Barter, E-Ticaret, Optik, Yumurtacılık/Tavukçuluk, Metal Sanayi, Oyuncak, İş Sağlığı ve Güvenliği, Süt ve Süt Ürünleri, Proje ve Taahhüt, Ofis Malzemeleri, Kargo-Kurye, Catering, Tekstil Boya ve Kimyasalları, Su Ürünleri, Açık Hava Reklamcılığı, Tercüme Hizmetleri, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Tanıtım Ve Promosyon Ürünleri, Bina ve Tesis Yönetimi, Güvenlik Sistemleri, Güvenlik Hizmetleri, Döküm, Yalıtım, Ödeme Hizmetleri, Motosiklet, Asansör ve Yürüyen Merdivenler, Üretim / Endüstriyel Ürünler, Kıymetli Maden

  Pozisyon: Franchise Müdürü, Franchise Bölge Direktörü, Franchise Geliştirme Ekip Lideri, Franchise Geliştirme Uzmanı, Franchise Operasyon Şefi, Franchise Satış Yöneticisi/Yönetmeni, Franchise Yöneticisi/Yönetmeni, Satış Pazarlama Danışmanı, Satış Pazarlama Koordinatörü, Satış Pazarlama Müdürü

İş Habercisi - Franchise Satış Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?