Gayrimenkul Araştırma Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Gayrimenkul Araştırma Uzmanı
 • İş AçıklamasıRE/MAX 1973 yılında ABD’de kurulan Re/Max, bugün dünya genelinde gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren insana, emeğe, zamana, eğitime değer veren ve tüm dünyada gayrimenkul sektörünün öncüsü konumunda olan uluslararası bir şirkettir. RE/MAX TÜRKİYE Re/Max; 1997 yılında Türkiye’de kurulan ilk Uluslararası Gayrimenkul Franchise Firması olarak çalışmalarına başlamıştır. Bugün Türkiye’de ve KKTC’de 40 şehirde 220'yi aşkın franchise ofisi ve 4500’ü aşkın profesyonel Gayrimenkul Danışmanı ile ülkemizde hızla gelişen Gayrimenkul sektöründe lider öncü firma konumundadır. RE/MAX IŞIK Ofisimiz 3 yıldır Sancaktepe’de hizmet veren sektörde oldukça deneyime sahip müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirkettir. 2020 yılının başı itibariyla Re/Max bünyesinde bağımsız bir franchise ofisi olarak hizmet vermeye başladık. Sancaktepe'de bulunan ofisimizde çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı çalışma arkadaşları aramaktayız. GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Gayrimenkul alım, satım ve kiralama süreçlerini takip etmek, yönetmek ve sonuçlandırmak Etkin bir pazarlama planı uygulayarak çalışma bölgesinde satılık-kiralık portföyler oluşturmak Sektördeki güncel gelişmeleri takip edip kendi işinin sahibi olarak hukuki ve mali sorumluluklarını yerine getirmek Alıcı - satıcı veri tabanı oluşturmak Sektördeki gelişmeleri takip edip güncellemeleri gerçekleştirmek Etik değerler üzerinde inşa edilen disiplinli çalışma programı gerçekleştirerek müşteri beklentilerinin doru analizi, hedef kitleye uygun seçeneklerin doğru biçimde ifade edilmesini sağlamak.
  Aranan NiteliklerEnerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile şirketini en iyi şekilde temsil edebilecek, Kişisel gelişimine önem veren, Kendine ve işine yatırım yapabilecek olan, Kendi zamanını kendisi yönetmek isteyen, Sistemli, hedef odaklı çalışacak, iş motivasyonu yüksek, proaktif, pozitif bakış açısına sahip, Dürüstlüğü kendisine ilke edinmiş, Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmayı isteyen, Sabit maaş beklentisi olmayan, Maaşlı bir işte kazanabileceğinden çok daha yüksek kazanç hedefi olan, Uluslararası firma bünyesinde minimum sermaye ile kendi işinin sahibi olmak isteyen, Girişimci ruhlu, motivasyon ve iletişim becerisi yüksek, Prezantabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Gelişim ve eğitimlere açık olan, Vizyon sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak TECRÜBELİ-TECRÜBESİZ GAYRİMENKUL DANIŞMANI ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.BU İŞİN TANIMINDA TECRÜBE GEREKMİYOR!

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Gayrimenkul Değerleme Elemanı, Gayrımenkul Değerleme Uzmanı, Gayrimenkul Araştırma Uzmanı, Gayrimenkul Danışmanı

 • İş AçıklamasıDünyanın en büyük gayrimenkul markası RE/MAX, Elazığda RE/MAX DEĞİŞİM GAYRİMENKUL olarak Genç, Dinamik, İkna kabiliyeti yüksek, Kendine güvenen, Deneyimli veya Deneyimsiz, Daima eğitim ve gelişim odaklı yeni ekip arkadaşlarını arıyor. Mottomuz olan “MİLYONER DANIŞMANLAR RE/MAX’TA” sloganı ile yola çıkan RE/MAX’in profesyonel kadrosunda sizlerde yer alabilirsiniz. Mesai saatlerini kendi belirleyen, Kazancını kendi belirleyen ve elit bir kitleye hitap etmek isteyen tüm girişimci adaylarını RE/MAX DEĞİŞİM GAYRİMENKULE bekliyorum. NOT : ÇALIŞMA SİSTEMİ VE KAZANÇ DAĞILIMI İŞ ORTAKLIĞI ÜZERİNE KURULU OLUP, SABİT MAAŞ BULUNMAMAKTADIR.
  Aranan Nitelikler- GENÇ VE DİNAMİK - DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN - İKNA KABİLİYETİNE GÜVENEN - DENEYİMLİ VEYA DENEYİSİZ - İLERİ GÖRÜŞLÜ TÜM GİRİŞİMCİ ADAYLARI

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Gayrimenkul Araştırma Uzmanı, Gayrimenkul Danışmanı

İş Habercisi - Gayrimenkul Araştırma Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?