Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Görsel Düzenleme İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Görsel Düzenleme
 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider firması için, Satış noktalarının ziyaret edilmesi, Tanzim ve teşhir uygulamalarının yapılması, Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, Sipariş ve alacakların kontrolünün yapılması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Tanzim Teşhir Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Hızlı ve dinamik satış ortamına uyum sağlayabilecek, Muğla - Bodrum ilçesinde ikamet eden ve bu bölgeye hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Merchandiser

 • İş Açıklaması• Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası satış hedefleri doğrultusunda çalışır. • Müşterilerin talepleri doğrultusunda yaşam alanları için IKEA manuelleri ve kanıtlanmış fikirlerin ışığında tasarım çözümleri sunar ve ürün önerilerinde bulunur. • Kurumsal müşterilerin iş alanlarının çizimlerini yaparak, İzmir Kurumsal Satış Ekibi ile beraber teklifleri oluşturur. • Gerektiğinde müşterilerin yaşam alanlarına giderek yerinde keşifler yapar. • Müşteri ziyaretleri sonucunda ortaya çıkan sonuçları, müşterilerin yorumlarını, taleplerini en hızlı şekilde yönetir. • Sıcak satış becerilerini kullanarak ürün bilgisi ilefaydalarını müşterilerimizle paylaşır. • Satış alanı içi ve dışı görsel planlamaları yaparak İzmir İç Mekan ve Görsel Tasarım ekibi ile birlikte IKEA görsel standartlara uygun bir mağaza düzeni oluşmasını sağlar. • Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinir ve bu bilgileri sürekli güncel tutar.

  Aranan Nitelikler• Alanında en az 2 yıllık iş deneyimi • Etkin iletişim ve sunum becerisi • İş takibi yüksek ve sorumluluk sahibi • Gelişmiş satış ve ikna becerisi • Tercihen üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun • Tercihen İngilizce bilgisi • AutoCad, Sketch-up ve diğer ilişkin çizim programları bilgisi • Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen) • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • Concept Görsel Düzenleme Uzmanı

  Mudoİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıEv ve yaşam markamız MUDO Concept ürün grupları ile ilgili, kariyerine Görsel Düzenleme ve Vitrin Tasarımı alanında yön vermeyi planlayan, yaratıcı Concept Görsel Düzenleme Uzmanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda 12 metrekarelik bir dükkanda başlayan maceramıza 52. yılımızda, Türkiye’nin 26 ilinde 1.800’ü aşkın çalışanımız ve 100.000 m²’nin üzerinde satış alanına sahip 100’den fazla mağazamızda devam ediyoruz. Mudo ekibi olarak, Concept Departmanında görevlendirilmek üzere Görsel Düzenleme Uzmanı arıyoruz. · Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültelerinin, Moda Tasarım ve Sahne Dekor bölümlerinden mezun · Mağaza görsel düzenleme uygulamalarında en az 3 yıl deneyimli · İyi derecede İngilizce bilgisine sahip · Ms Office, Photoshop, Freehand programlarına hâkim · Yaratıcılığına güvenen · Seyahat engeli olmayan · Yoğun tempolu ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek · Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Senior Planogram Management Specıalıst

  Watsonsİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBachelor's degree in Statistics, Mathematics, Business Administration, Engineering or related discipline, Minimum 3 years of experience in related field preferably in retail sector, Fluency in English, Good knowledge of MS Office Applications, Strong analyzing skills, Careful and detail oriented work attitude, patient personality, customer-focused, believes in teamwork, All male candidates must have completed their military services.

  Aranan NiteliklerResponsible for planogram integrity in store, setting up displays ensuring POP and other visual materials, Managing planograms (space) according to calender, Conducting range and space management with buying team, Conducting other reporting and merchandising activities, Communicating with Store Operation, Supply Chain, Marketing and Merchandising Team.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Visual Merchandiser

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı geniş, yaratıcı ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 6 ay, en fazla 2 yıl deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, çevre şehirlere mağaza ziyaretlerinde bulunacak, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Merchandiser

 • Grafik Tasarımcı

  Mercanlar Mutfak Eşyalarıİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıZücaciye sektörünün bilinen ve öncü konumda olan markası ile faaliyet gösteren firmamızın, Haramidere'de bulunan Genel Merkezi'nde görev alacak; Ürün tasarımlarımız için çeşitli baskı teknikleri ile illüstrasyon ve desen yapabilecek, Yüzey modeli taslakları ve patternleri geliştirebilecek, Çeşitli programlarda fotoğraf rötuşlama yapabilecek, Afiş ve reklam görselleri hazırlayabilecek, Ambalajlar için grafik geliştirecek, Kataloglarımızı güncelleyecek Grafik Tasarımcı ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. **CV'nize portfolyonuzu eklemenizi rica ederiz.

  Aranan NiteliklerGüzel Sanatlar Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop programlarını iyi derecede bilen, Tercihen İngilizce bilen, Tablet kullanabilen, Illustrasyon yapabilen, Baskı hazırlık konusunda bilgili, Katalog hazırlayabilen, Görsel yönü kuvvetli, Özgün tasarım yeteneğine sahip, Ürün fotoğrafı düzenleme ve ürünü iyi vurgulama konusunda yetenekli, Detaylara önem veren, Tasarım trendlerini ve yenilikleri takip eden.

  Sektör: İmalat, İthalat/İhracat, Toptancılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıBüyüyen ve Gelişen Madame Coco Ailemize; Mağaza açılışlarını gerçekleştirecek ve ekibi yönetecek, Mağaza vitrin yerleşiminin en iyi şekilde sağlayacak, Türkiye genelindeki tüm mağazaların iç görsel düzenlemeleri Kampanya, Özel Günler ve Mağaza Konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri ve sunumu yapacak Avrupa Yakası Bölge Görsel Sunum Uzmanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerModayı yakından takip eden, ev tekstiline ilgi duyan ve yaratıcı düşünceye sahip, Mağazacılık alanında görsel sunumda en az 1 Yıl deneyimi olan, Güzel Sanatlar Lisesi veya üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarına hakim, Yaratıcılığını görsel yerleşim alanında çözüm odaklılıkla yönetebilen, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi, Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı geniş, yaratıcı ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 6 ay, en fazla 2 yıl deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Adana, Gaziantep, Hatay ve yakın çevre illere düzenli rootlar ile ziyaretlerde bulunacak, Seyahat engeli bulunmayan, çevre şehirlere mağaza ziyaretlerinde bulunacak, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • 3d Tasarımcı

  Beyin Takımı Reklamcılıkİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş Açıklaması"Beyin takımı" reklamcılık sektorunde 10 senelik deneyimi ile her zaman yenilikçi projeler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kreatif ekibimize katilmak isteyecek reklam sektorunde deneyimli 3D MAX, COREL DRAW ve PHOTOSHOP kullanabilen, özellikle 3 boyutlu ürün standı tasarımı üzerine çalışmış, imalata uygun tasarımlar yapabilen ve malzeme bilgisi olan tasarımcılar alınacaktır... 3 Boyutlu mekan tasarımları 3 boyutlu obje tasarımları Fuar standlarının tasarımı, Ürün display standları, Teknik çizimlerinin yapılması, Üretim detaylarının çıkarılması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Endüstriyel Tasarım veya İç Mimarlık bölümlerinden mezun, Modelleme programlarına( Rhinoceros, 3D Studio Max + V-ray vs.) ve sunumlar için gerekecek iki boyutlu grafik programlarına 3 boyutlu çizim programlarını çok iyi kullanabilen konusunda uzman ve tasarım kabiliyeti güçlü, Mekan, Fuar ve ürün standları konusunda tecrubeli, yaratıcılığına ve hayal gücüne inanan, Malzeme bilgisi olan, Tasarim Geometrisinden anlayan, Render ve aydinlatma ayarlarında kendini gelistirmis olan, İyi derecede tasarım temellerine sahip, Sahne ve dekor tasarimina yatkin, Simülasyon ve animasyon konularında ilgili, Benzer sektörlerde ve pozisyonlarda en az 5 yıl tecrübeli, Yüksek tempoda titiz ve disiplinli bir iş akışında çalışabilen, İletişim becerisi ve koordinasyon yeteneğine sahip, Grup çalışmasına yatkın, uyumlu, Karar verme, zaman yönetimi, planlama, problem çözme yetenekleri olan. Eleştirileri dinlemekten hoşnut olan ve eleştirileri dikkate alabilen, Erkek takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı

 • Grafiker

  B&G Storeİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıKurulduğu günden beri Çocuk Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 70 mağazayı aşan satış noktası ile kaliteyi, modayı ve çocuk sağlığını yaşam biçimi haline getiren, anne ve babaların öncelikli tercihi B&G STORE'un merkez ofisinde görevlendirilecek ; firmamızın reklam bölümünde sorumluluk alabilecek, yaratıcı ve yeniliklere açık çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGrafik programlarını kullanabilen (Photoshop – illistrator – indesign- CorelDraw ) - Üniversite mezunu (Tercihen Güzel Sanatlar ve Grafik bölümü), - Grafik Tasarım konusunda tercihen 1 yıl deneyimli Web tasarımı güncellemesi yapabilecek, Sonuç odaklı çalışabilecek - Yoğun İş Temposuna Ayak Uydurabilen - Organizasyon ve zaman yönetimi becerisine sahip, - İletişim becerisi gelişmiş, Ekip çalışması, planlama ve organize etme, iş takibi ve sonuçlandırma, sorumluluk alabilen. GRAFİKER arıyoruz.

  Sektör: Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Grafiker

 • Mağaza Görsel Sunum Uzmanı

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için, İstanbul Avrupa yakasında görev alacak kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı, geniş, yaratıcı ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 6 ay, en fazla 2 yıl deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, çevre şehirlere mağaza ziyaretlerinde bulunacak, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Fotoğrafçı

  REM SPOR GİYİMİstanbul Anadolu 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıPerakende Sektörünün ileri gelenlerinden olan firmamızın E-Ticaret Departmanı bünyesinde çalışacak "Fotoğrafçı" arıyoruz. İnternet sitemizde satışı gerçekleşen ürünlere ait fotoğraf çekimlerinin yapılması, Çekilen fotoğrafların sitede yayınlanacak formata getirilmesi, Hazırlanan fotoğrafların ilgili birime aktarılması. Mağazalar görsel standartları doğru uygulandığından emin olmak adına düzenli mağaza ziyaretleri gerçekleştirmek, Seyahat edebilen ya da ihtiyaç durumunda diğer mağazalara destek verebilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, (Tercihen) Moda, tekstil, portre fotoğrafçılığı konusunda bilgili, Kadraj ve komposizyon ve ışık bilgisine sahip, Adobe grafik tasarım programlarını kullanabilen, Fotoğraf manüplasyon ve fotoğraf işleme konusunda yetkin, Stüdyo ve saha fotoğrafçılığı konusunda deneyim sahibi, Moda gözü olan,dinamik, insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasında görev alabilecek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • İş AçıklamasıMimari ve Kentsel tasarım projelerinde; tasarım aşamasında ve/veya uygulama projesi sonunda çoğunluğu büyük ölçekli projelerin 3D modellerinin hazırlanması ve görselleştirmelerinin yapılması.

  Aranan Niteliklerİş hacmi ve gereksinimlerine bağlı olarak, ekibimizi güçlendirmek amacı ile ofisimizde görevlendirilecek; Kentsel tasarım ve mimari tasarım projelerinin 3D modelleme ve görselleştirme safhasında yer alacak, Büyük ölçekli projelerin 3D modelinin hazırlanması ve görselleştirilmesinde deneyimli, Doğal ve projelendirilmiş arazilerin 3D modellerini oluşturabilen, İyi düzeyde texture, material editor ve ışık bilgisine sahip, Kaliteli ve gerçekçi render konusunda başarılı, Autocad, 3dsmax, skecth up, vray, Lumion, Photoshop programlarını başarılı şekilde kullanabilen, En az 2 yıl tecrübeli, Sorumluluk alabilecek, takım çalışmasına yatkın, Zaman yönetimi konusunda yetenekli ve disiplinli, İstanbul’da ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olan 3D Modelleme ve Görselleştirme elemanı alınacaktır. *Portfolyo sunumu zorunludur.

  Sektör: Mimarlık, İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Tekniker, Mühendis, Mimar, İç Mimar, Peyzaj Mimarı

 • Grafiker

  Pakay Matbaacılık ve Ambalajİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıOfset baskı öncesi hazırlık süreçlerini (tasarım, film çıkış, bıçak, kalıp, montaj, vb.) hazırlamak, Corel, Freehand, Photoshop, Illustrator programlarını iyi derecede kullanmak,

  Aranan NiteliklerBeylikdüzü bölgesinde kutu ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesine ofset matbaa deneyimi olan GRAFİKER alınacaktır. Baskı süreçleri konusunda bilgi ve tecrübesi olan, Planlı, hızlı ve sorumluluk sahibi, Aktif B tipi sürücü ehliyetli.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, İmalat, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıGenel Merkez Görsel Sunum departmanı ile sıkı bir ekip çalışması gerçekleştirerek, sorumlu olduğu mağazada başarılı görsel sunum uygulamaları gerçekleştirilmesini sağlayacak, Aktif satış süreci içinde de yer alarak, müşterilere ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünleri sunacak ve satışını gerçekleştirecek, KARACA’da paylaşacağımız çok şey var!

  Aranan NiteliklerAşağıdaki özeliklere sahip adaylarımız için KARACA mutfağında bir tabak da sizin için ekliyoruz… "Görsel Düzenleme Uzmanı” pozisyonun da görevlendirilmek üzere, En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görsel Yönetmen

 • İş AçıklamasıAnkara ve çevre illerinde bulunan mağazalarımızdaki görsel sunum ve düzeni sağlayacak, Görsel düzenleme ile ilgili standartları oluşturacak ve uygulayacak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tedariğini sağlayacak, Mağaza çalışanlarına düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verebilecek

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda en az 3 yıl deneyimli, İşini geliştirmeye açık, araştırmacı, yenilikçi ve kreatif, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına önem veren, Modayı yakından takip eden, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Planlama becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Ankarada ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Yurtiçi Mağazalar Departmanı Görsel Düzenleme Birimine bağlı çalışacak "Görsel Sunum Sorumlusu" aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıBestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY ve PIECES markaları ile 21 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Türkiye Cevahir Avm Jack&Jones mağazasında değerlendirilmek üzere Görsel Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Markanın görsel standartlarının sağlanması, Mağazalar görsel standartları doğru uygulandığından emin olmak adına düzenli mağaza ziyaretleri gerçekleştirmek, Mağaza içi görsel sorumlusu personellerle iletişimde olmak, Mağaza için görsel sorumlusu yetiştirmek, Seyahat edebilen ya da ihtiyaç durumunda diğer mağazalara destek verebilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, En az 3 yıl mağaza tecrübesi bulunan, Tercihen daha önce satış & görsel düzenleme deneyimi bulunan, Ms Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iş takibi olan, dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıGörsel düzenleme ile ilgili standartların oluşturulması ve uygulanması, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tasarımı, Vitrin düzenlemesi, iç mekan mankenlerinin görsel standartlara uygun giydirilmesi, reyon düzenlemesinin yapılması, Mağaza çalışanlarına görsel düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerBOYNER ŞAŞKINBAKKAL mağazasında görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun Görsel Sunum Yetkilisi aramaktayız. Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık, dekorasyon, yerleşim teknikleri, vitrin dizayn ve tasarımı konularında en az 1 yıl deneyimli ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen, Modayı yakından takip eden, Ürün yerleşimi ve teşhiri, vitrin tasarımı vb. konularına ilgili duyan, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Prezentabl, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Yönetici, Sorumlu

 • Görsel Sunum Sorumlusu - Doğu-Güneydoğu

  BatikHatay, Mersin(İçel) 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıDoğu ve Güneydoğuda bulunan mağazalarımızdaki görsel sunum ve düzeni sağlayacak, Görsel düzenleme ile ilgili standartları oluşturacak ve uygulayacak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tedariğini sağlayacak, Mağaza çalışanlarına düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verebilecek

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda en az 3 yıl deneyimli, İşini geliştirmeye açık, araştırmacı, yenilikçi ve kreatif, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına önem veren, Modayı yakından takip eden, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Planlama becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Mersin veya İskenderunda ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Yurtiçi Mağazalar Departmanı Görsel Düzenleme Birimine bağlı çalışacak "Görsel Sunum Sorumlusu" aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Reyon Düzenleme Uzmanı

  Praktikerİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıYapı Market Sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Praktiker Yapı Marketleri’nde görevlendirilmek üzere Marketçilik sektöründe tercihen perakende sektöründe tecrübeli Reyon Düzenleme Uzmanı aranmaktadır. Pozisyon ile ilgili uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversite Mezunu Min. 1 Yıl tecrübeli Ekip Çalışmasına uygun Seyahat Engeli Olmayan Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi, Görevli, Eleman, Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıGörsel düzenleme ile ilgili standartların oluşturulması ve uygulanması, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tasarımı, Vitrin düzenlemesi, iç mekan mankenlerinin görsel standartlara uygun giydirilmesi, reyon düzenlemesinin yapılması, Mağaza çalışanlarına görsel düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verilmesi.

  Aranan NiteliklerBOYNER BURSA mağazasında görev alacak aşağıdaki niteliklere uygun Görsel Sunum Yöneticisi aramaktayız. Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Mağazacılık, dekorasyon, yerleşim teknikleri, vitrin dizayn ve tasarımı konularında en az 2 yıl deneyimli ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen, Modayı yakından takip eden, Ürün yerleşimi ve teşhiri, vitrin tasarımı vb. konularına ilgili duyan, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Prezentabl, Dinamik, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıMevcut tasarımların ve yeni tasarım taleplerinin grafik düzenlemelerinin yapılması Kutu, broşür, imaj çalışmaları gibi grafik aşamalarını gerçekleştirmesi Müşteri tarafından sipariş onayı verilmiş ürünlerin işletmenin baskı tekniğine uygun olarak grafik ve montaj çalışmasının yapılmasını sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Grafik, Güzel Sanatlar veya Üniversitelerin Matbaa Öğretmenliği bölümünden mezun İletişim kabiliyeti yüksek İyi derecede MAC kullanabilen, Tercihen matbaacılık sektöründe konusunda deneyimli Adobe Indesign, Adobe illustrator, vb sektörel programlarına hakim Takım çalışmasına uyumlu, işletme içi ilişkilerde başarılı Esnek çalışma saatlerine, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Alanında en az 2 yıl deneyimli Ulaşım sorunu olmayan

  Sektör: Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Grafiker, Operatör

 • Görsel Düzenleme Sunum Sorumlusu

  Cazadorİstanbul Avrupa 17 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGörsel sunum ve düzenleme ile ilgili standartları oluşturmak Showroom ve mağaza lokasyonlarında görsel düzenlemeleri yapmak Çalışanlara görsel sunum ile ilgili bilgi akışını sağlamak

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu Araştırmacı ,yenilikçi ve kreatif Ekip çalışmasına uygun Seyahat engeli ve Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman

 • Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanı

  Enplusİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıGeneral Electric, Sub-Zero,Wolf, Loewe, Breville,Silit, Bertazzoni, Hitachi ,Laurastar, Silit ve Richardson Sheffield gibi beyaz eşya,elektronik ve küçük ev aletleri sektörlerinde birçok dünya lideri markaların Türkiye distribütörü olarak, ENPLUS perakende zincirimizde,tüketicilerimize modern pazarlama anlayışı ve etkili stratejilerimiz ile %100 müşteri odaklı , kaliteli hizmeti sunmaktayız. Ürünlerin satışını destekleyecek görsel düzenlemeleri yapacak, Mağaza konseptine uygun olarak ürün konumunu ve görselliğini yönetecek, Ürünü tanıtmaya yönelik etkinlikler yapabilecek, Etiket ve fiyat kontrolü yapacak, Eksik veya hatalı ürün bildirimleri ve siparişlerinin verilmesi gibi görevleri yerine getirere, mağaza içi reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak.

  Aranan NiteliklerEn az önlisans mezunu, Perakende sektöründe Görsel Sunum ve Düzenleme pozisyonunda en az 3 yıl deneyim sahibi, Yenilikçi ve marka bilincine sahip, Yemek yapmayı seven, Analitik düşünebilen ve sorumluluk sahibi, Şehirlerarası Seyahat engeli olmayan, 22-28 yaş aralığında, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, B Sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bay/Bayan

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Merchandiser, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Yetkili

 • İş AçıklamasıPerakende Sektörünün ileri gelenlerinden olan firmamız bünyesinde değerlendirmek üzere "Fotoğraf, Tasarım ve Görsel Düzenleme Sorumlusu" aranmaktadır, İnternet sitemizde satışı gerçekleşen ürünlere ait fotoğraf çekimlerinin yapılması, Çekilen fotoğrafların sitede yayınlanacak formata getirilmesi, Hazırlanan fotoğrafların ilgili birime aktarılması. Mağazalar görsel standartları doğru uygulandığından emin olmak adına düzenli mağaza ziyaretleri gerçekleştirmek, Seyahat edebilen ya da ihtiyaç durumunda diğer mağazalara destek verebilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Moda, tekstil, portre fotoğrafçılığı konusunda bilgili, Kadraj ve komposizyon ve ışık bilgisine sahip, Adobe grafik tasarım programlarını kullanabilen, Fotoğraf manüplasyon ve fotoğraf işleme konusunda yetkin, Stüdyo ve saha fotoğrafçılığı konusunda deneyim sahibi, Moda gözü olan,dinamik, insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasında görev alabilecek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • Grafik Tasarımcı

  Smart Systemİstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıFUAR STANDI ve İÇ MİMARİ ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ MASKO’ DA BULUNAN FİRMAMIZIN, TASARIM BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan NiteliklerDEVLET ÜNİVERSİTELERİNİN GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜNDEN MEZUN, İLERİ SEVİYEDE Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, STAND GRAFİĞİ ALANINDA DENEYİMLİ, TASARIM GÜCÜ ve ESTETİK ANLAYIŞI GELİŞMİŞ, EKİP İÇİNDE KOORDİNELİ ÇALIŞABİLECEK, ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLECEK, SÜRÜCÜ BELGESİ BULUNAN VE AKTİF ARAÇ KULLANABİLEN, ASKERLİK GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞ, YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN, İSTANBUL AVRUPA YAKASI'NDA İKAMET EDEN (PERSONEL SERVİSİMİZ YOKTUR) TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • Görsel Sunum Sorumlusu - İstanbul

  Batikİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ekim 2017

  İş Açıklamasıİstanbul ve çevre illerinde bulunan mağazalarımızdaki görsel sunum ve düzeni sağlayacak, Görsel düzenleme ile ilgili standartları oluşturacak ve uygulayacak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tedariğini sağlayacak, Mağaza çalışanlarına düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verebilecek

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda en az 3 yıl deneyimli, İşini geliştirmeye açık, araştırmacı, yenilikçi ve kreatif, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına önem veren, Modayı yakından takip eden, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Planlama becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstanbulda ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Yurtiçi Mağazalar Departmanı Görsel Düzenleme Birimine bağlı çalışacak "Görsel Sunum Sorumlusu" aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı

  Pançoİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıBiz, perakende sektörünün çocuk bölümünde yıllardır faaliyet gösteren bir şirket olarak, istekli, yüksek kaliteli çalışma anlayışıyla, bünyemizde görev yapacak, aşağıdaki niteliklere sahip "Mağazaiçi Görsel Düzenleme Uzmanı" aramaktayız. Görsel düzenleme ile ilgili standartların oluşturulması ve uygulanması, Mağaza içi görsel düzenlemeleri gerçekleştirmek, düzenlemelerin sürekli takibi ve yenilenmesini sağlamak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tasarımı, Mağaza çalışanlarına görsel düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verilmesi, Sezon konsepti doğrultusunda eksiklikleri belirleyip tamamlanması için gerekli işlemleri yürütmek ve mağazalarımızdaki tüm uygulama süreçlerinden sorumlu "Mağaza İçi Görsel Düzenleme Uzmanı" aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya görsel düzenleme alanında özel eğitim almış, Perakende sektöründe mağaza içi görsel alanda en az 1 yıl deneyimli, Moda ve Trendlerden haberdar, yaratıcı, estetik bakış açısına sahip, trendleri takip eden, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı ilke edinmiş, Ürün yerleşimi ve teşhiri vb. konulara hakim, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş ve yaratıcı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Uzman, Uzman Yard, Asistan, Merchandiser

 • İş AçıklamasıBelli periyotlarda vitrin mankenlerinin kombin değişiminin ve reyon düzenlemelerinin yapılması, Marka stratejileri doğrultusunda belirlenen görsel standartların uygulanmasının sağlanması, Özel günler ve indirim dönemlerinde gerekli görsellerin tasarlanması, Mağazada bulunan ürünlerin fiyat/etiket kontrollerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerTürkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, İstanbul Emaar mağazası için Mağaza Görsel Uygulama Sorumlusu arıyor. Lisans veya Önlisans mezunu, Mağazacılık görsel düzenleme konusunda en az 3 yıl deneyimli, Modayı yakından takip eden, gözlemci, araştırmacı ve yaratıcı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklaması​Türkiye ve yurt dışında toplam 225 satış noktası ile 3500 kişiye çalışma imkanı sağlayan, müşteri odaklı anlayışı güvenilir, yenilikçi ve gelişime açık dinamik yapısı ile sektörün lideri olmak vizyonuyla yola çıkan Adil Işık Group, Marmara Forum mağazası için Mağaza Görsel Uygulama Sorumlusu arıyor. Belli periyotlarda vitrin mankenlerinin kombin değişiminin ve reyon düzenlemelerinin yapılması, Marka stratejileri doğrultusunda belirlenen görsel standartların uygulanmasının sağlanması, Özel günler ve indirim dönemlerinde gerekli görsellerin tasarlanması, Mağazada bulunan ürünlerin fiyat/etiket kontrollerinin gerçekleştirilmesi.

  Aranan NiteliklerLisans veya Önlisans mezunu, Mağazacılık görsel düzenleme konusunda en az 3 yıl deneyimli, Modayı yakından takip eden, gözlemci, araştırmacı ve yaratıcı, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili

İş Habercisi - Görsel Düzenleme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?