Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Görsel Düzenleme İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Görsel Düzenleme
 • İş AçıklamasıSorumlu olduğu mağazaların vitrin ve reyon sunum yerleşimini bizzat yapmak, görsel standartları uygulamak, Mağazaların satış performanslarını takip etmek, en çok satan-satmayan VIP ürünlerin stok dönüşüm performansını izlemek, Performansa göre Bölge müdürünün bilgisi dahilinde görsel aksiyonlar almak, Mağaza kadrolarını vitrin ve mağaza içi reyon yerleşim öncelikleri konusunda bilgilendirmek, uygulamaların korunmasını sağlamak, kontrol etmek, Müşteri tepkilerini gözlemlemek ilgililere iş geliştirme konusunda geri bildirim vermek, projeler geliştirmek, Yeni mağaza açılışlarını Bölge Müdürü ile birlikte görsel planlamasını yapmak, Mağaza Görsel Düzenleme Uzmanlarını görsel uygulama teknikleriyle ilgili eğitmek ve geliştirmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağaza içi görsel düzenleme ve vitrin uygulamaları konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, Görsel sunum becerilerine sahip ve yaratıcı, Moda-trendleri, piyasa uygulamalarını takip eden, Yaptığı çalışmaları Görsel KPI’lar ile anlatacak düzede temel perakende matematiğine hakim, Pozitif iletişime sahip, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uygun ve seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan. Ankara bölge mağazalarının görsel süreçlerinden sorumlu olacak, Bölge Müdürüne bağl çalışmalarını yürütecek takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Medya

  Pozisyon: Görsel Yönetmen

 • Görsel Planlama Uzmanı

  Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz beyaz eşya sektörünün lider firması adına genel müdürlükte görevlendirilmek üzere, yeni açılacak bayilerin iç görsel planlarının "Spaceman" programında çizimlerini gerçekleştirebilecek "Görsel Planlama Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÖnlisans bilgisayar programcılığı, bilişim teknolojileri vb. bölümlerden mezun, Tercihen Spaceman programını kullanabilen ya da programa kısa sürede adapte olabilecek, gelişime ve öğrenmeye açık, İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen, Ekip çalışmasına uygun, Askerlik ile ilişiği kalmamış ya da en az 2 yıl tecilli, İstanbul'da ikamet eden ve Kadıköy'e ulaşım konusunda yol problemi yaşamayacak, Yeni mezun ve / veya yetiştirilmek üzere, 20 - 29 yaş aralığında, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik, Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Bilgisayar Programcısı, Görsel Yönetmen

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz cep telefonu sektöründe lider marka adına, RUT planları dahilinde mağaza ziyaretlerini gerçekleştirerek, Tanzim - teşhir uygulamalarının yapılması, P.O.P. materyallerinin sağlanması ve uygulanması, Mağaza ilişkilerinin geliştirilmesi ve promosyon programlarına katılımlarının sağlanması, Satış destek çalışması olarak markanın ürünleri hakkında mağaza satış temsilcileri ve mağaza yöneticilerine eğitim verilmesi, Rakip marka analizlerinin yapılması ve raporlanması, Yapılan mağaza ziyaretlerinin ve uygulamaların haftalık olarak raporlanması, görev tanımları ile çalışabilecek "Perakende Geliştirme Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az önlisans mezunu, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, GSM sektöründe ve "Merchandising" alanında en az 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, iletişimi kuvvetli, Markanın vizyonunu taşıyabilecek, İzmir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, 24 - 35 yaş aralığında, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Şef / Amir, Uzman, Sorumlu, Lider, Merchandiser

 • Perakende Geliştirme Sorumlusu

  Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 14 Kasım 2017

  İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz akaryakıt sektörünün lider firması adına sahada bayi ziyaretleri yaparak, Market içi tanzim teşhir standartlarının oluşturulması ve devamlılığın sağlanması, Aylık bazlı cirosal analizlerin yapılması, Ürün satışını hızlandırmak adına projeler geliştirilmesi, Bayi ilişkilerinin yürütülmesi ve geliştirilmesi, İstanbul bölgesi için "Perakende Geliştirme Sorumlusu" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu, Hızlı tüketim sektöründe ve merchandising konusunda en az 3 yıl tecrübeli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif araç kullanabilen, 25 - 36 yaş aralığında, Organizasyon ve koordinasyon konusunda yetkinlik sahibi, Dış görünümüne önem veren, prezantabl, İnsan ilişkileri iyi, diksiyonu düzgün, İstanbul'da ikamet eden, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri, Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Bölge Sorumlusu, Uzman, Sorumlu

 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider firması için, Satış noktalarının ziyaret edilmesi, Tanzim ve teşhir uygulamalarının yapılması, Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, Sipariş ve alacakların kontrolünün yapılması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Tanzim Teşhir Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Hızlı ve dinamik satış ortamına uyum sağlayabilecek, Muğla - Bodrum ilçesinde ikamet eden ve bu bölgeye hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Merchandiser

 • İş AçıklamasıBachelor's degree in Statistics, Mathematics, Business Administration, Engineering or related discipline, Minimum 3 years of experience in related field preferably in retail sector, Fluency in English, Good knowledge of MS Office Applications, Strong analyzing skills, Careful and detail oriented work attitude, patient personality, customer-focused, believes in teamwork, All male candidates must have completed their military services.

  Aranan NiteliklerResponsible for planogram integrity in store, setting up displays ensuring POP and other visual materials, Managing planograms (space) according to calender, Conducting range and space management with buying team, Conducting other reporting and merchandising activities, Communicating with Store Operation, Supply Chain, Marketing and Merchandising Team.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıGenel Merkez Görsel Sunum departmanı ile sıkı bir ekip çalışması gerçekleştirerek, sorumlu olduğu mağazada başarılı görsel sunum uygulamaları gerçekleştirilmesini sağlayacak, Aktif satış süreci içinde de yer alarak, müşterilere ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünleri sunacak ve satışını gerçekleştirecek, KARACA’da paylaşacağımız çok şey var!

  Aranan NiteliklerAşağıdaki özeliklere sahip adaylarımız için KARACA mutfağında bir tabak da sizin için ekliyoruz… "Görsel Düzenleme Uzmanı” pozisyonun da görevlendirilmek üzere, En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görsel Yönetmen

 • İş AçıklamasıTürkiye'nin Erkek Giyim Markası Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla çalışıyor, bu başarımızı bugün Türkiye sınırlarının ötesine taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kiğılı olarak, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz. Biliyoruz ki, en büyük değerimiz çalışanlarımızdır. Siz de Kiğılı ekibine katılarak, bir dünya markası olma hedefine birlikte yürümeye hazır mısınız? Cevahir mağazamızda görevlendirilmek üzere "Görsel Düzenleme Tasarım Sorumlusu" arayışındayız. Mağaza konseptine uygun olarak, ürünlerin satışını destekleyecek konumu ve görsel düzenlemeleri yapacak, Ürünleri tanıtmaya yönelik etkinlikler yapabilecek, Etiket ve fiyat kontrolü yapılarak, eksik veya hatalı ürünleri ilgili birimlere bildirecek ve siparişleri kontrol edecek, Mağaza içi reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak.

  Aranan NiteliklerLise mezunu, Mağaza görsel düzenleme konusunda en az 2 yıl deneyimli, Ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi, ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Moda ve trendi yakından takip eden, Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde olan, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış ya da en az 3 yıl tecilli olan.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıAnkara Öveçler'deki ofisimizde aşağıda belirtilmiş alanlarda çalışacak tam zamanlı takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler3D Modelleme Uzmanı * 3ds Max ve Z-Brush programlarına hakim, * Texture ve malzeme bilgisine sahip, * Karakter ve/veya mekan modelleme yapabilen, * Low Poly modelleme yeteneğine sahip Render Görselleştirme Uzmanı * 3ds Max ve Z-Brush programlarına hakim, * Texture ve malzeme bilgisine sahip, * Vray motoru kullanabilen takım arkadaşları aramaktayız. Sadece Portfolyo ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınacaktır. Portfolyolarınızı cv@idesa.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

  Sektör: Ajans, Medya, Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıSade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük perakende zincirlerinden Gap, Bodrum mağazalarında görevlendirilmek üzere, sizin gibi takım arkadaşları arıyor. Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda,Fransa, Japonya’da 3.100’ün üzerinde mağazası olan Gap ekibinin bir üyesi olmak için başvurmanız yeterli. Marka Asistanı; şirketin görsel düzenleme standartlarının etkin bir şekilde uygulanmasına yardımcı olur; mağazanın, marka imajını doğru yansıtmasını ve ürünlerin doğru noktada sergilenmesini sağlar. Manken ve vitrin düzenlemesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler1-2 yıl Görsel Düzenleme alanında iş deneyimine sahip, Tercihen üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis uygulamalarına hakim, Görsel Düzenleme prensipleri ve ekipman konusunda bilgili.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıEv Dekorasyon Malzemeleri Satışında Türkiye'ni 1 Numarası Evdema Yapı'nın Aksesuar Bölümünde görevlendirilecek,

  Aranan NiteliklerTercihen Ürün/Aksesuar fotoğrafçılığı konusunda deneyimli, Kadraj ve komposizyon ve ışık bilgisine sahip, Adobe grafik tasarım programlarını kullanabilen, Fotoğraf manüplasyon ve fotoğraf işleme konusunda yetkin, Stüdyo konusunda deneyim sahibi, Moda gözü olan,dinamik, Takım çalışmasında görev alabilecek, Takım çalışması içerisinde tam zamanlı çalışacak, Bay/Bayan, ürün fotoğrafçısı arıyoruz.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • Endüstriyel Ürün Tasarımcısı

  VEGA TANITIMİstanbul Avrupa 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYurtiçi yurtdışı fuar stantları imalatı yapan firmamıza 3 boyutlu stant tasarımı ve imalat için ölçülendirme yapabilecek Mimar, İç Mimar ve Endüstriyel Ürün Tasarımcıları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans ve Önlisans bölümlerinden mezun 3Ds Max Auto Cad ve benzer programlara hakim 3 boyutlu stant tasarımında tecrübeli Erkek adaylar için askerliğini yapmış Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmayan Sorumluluk sahibi, iş takibi yapabilecek arkadaşlar alınacaktır Yerimiz 4. Levent Sanayi bölgesindedir

  Sektör: Reklamcılık, Fuar ve Organizasyon, Ajans

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar, Tasarımcı

 • İş AçıklamasıGenel Merkez Görsel Sunum departmanı ile sıkı bir ekip çalışması gerçekleştirerek, sorumlu olduğu mağazada başarılı görsel sunum uygulamaları gerçekleştirilmesini sağlayacak, Aktif satış süreci içinde de yer alarak, müşterilere ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünleri sunacak ve satışını gerçekleştirecek, KARACA’da paylaşacağımız çok şey var!

  Aranan NiteliklerAşağıdaki özeliklere sahip adaylarımız için KARACA mutfağında bir tabak da sizin için ekliyoruz… "Görsel Düzenleme Uzmanı” pozisyonun da görevlendirilmek üzere, En az Lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görsel Yönetmen

 • İş Açıklaması• Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası satış hedefleri doğrultusunda çalışır. • Müşterilerin talepleri doğrultusunda yaşam alanları için IKEA manuelleri ve kanıtlanmış fikirlerin ışığında tasarım çözümleri sunar ve ürün önerilerinde bulunur. • Kurumsal müşterilerin iş alanlarının çizimlerini yaparak, İzmir Kurumsal Satış Ekibi ile beraber teklifleri oluşturur. • Gerektiğinde müşterilerin yaşam alanlarına giderek yerinde keşifler yapar. • Müşteri ziyaretleri sonucunda ortaya çıkan sonuçları, müşterilerin yorumlarını, taleplerini en hızlı şekilde yönetir. • Sıcak satış becerilerini kullanarak ürün bilgisi ilefaydalarını müşterilerimizle paylaşır. • Satış alanı içi ve dışı görsel planlamaları yaparak İzmir İç Mekan ve Görsel Tasarım ekibi ile birlikte IKEA görsel standartlara uygun bir mağaza düzeni oluşmasını sağlar. • Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimiz ile ilgili detaylı bilgi edinir ve bu bilgileri sürekli güncel tutar.

  Aranan Nitelikler• Alanında en az 2 yıllık iş deneyimi • Etkin iletişim ve sunum becerisi • İş takibi yüksek ve sorumluluk sahibi • Gelişmiş satış ve ikna becerisi • Tercihen üniversitelerin İç Mimarlık bölümlerinden mezun • Tercihen İngilizce bilgisi • AutoCad, Sketch-up ve diğer ilişkin çizim programları bilgisi • Seyahat engeli olmayan ve sürücü belgesine sahip (aktif araç kullanabilen) • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı geniş, yaratıcı ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 6 ay, en fazla 2 yıl deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, çevre şehirlere mağaza ziyaretlerinde bulunacak, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Grafiker

  Bilformİzmir 9 Aralık 2017

  İş AçıklamasıMatbaacılık Sektöründe 25 Yıllık başarılı bir geçmişe sahip olan firmamız başta SÜREKLİ FORM ve BOBİN ETİKET olmak üzere ürünlerimizin grafik tasarım faaliyetlerimizde yer alacak "GRAFİKER " istihdam edecektir. İŞİN TANIMI: Baskı öncesi hazırlıkları montaj – klişe - film çalışmaları yapabilen Baskı Teknikleri,Renk Ayrımı ve baskı teknikleri konusunda deneyim sahibi, Tercihen Sürekli Form ve Etiket alanında alanında en az 1-2 yıl tecrübeli Bayan veya Bay çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerAdobe Illustrator, Adobe Photoshop ve Corel Draw programlarını iyi derecede kullanan, MAC kullanımında deneyimli, İletişim kabiliyeti yüksek ve ekip çalışmasına uygun, Sorumluluk duygusuna sahip, gelişim ve öğrenmeye istekli, En az lise mezunu olup GRAFİK ile ilgili kurslardan veya Üniversitelerin Grafik Tasarım bölümlerinden Mezun, Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış olan.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Grafiker

 • Grafik Tasarım

  Stil İstanbul Organizasyonİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş Açıklaması2008 yılından itibaren Turizm ve Organizasyon sektöründe hizmet veren firmamıza ekip arkadaşı arıyoruz. Projeyi başından sonuna takip edebilecek, birden fazla işi aynı anda takip edebilecek, eğlenceli ve tam zamanlı çalışma ortamına uygun, değere değer katmayı seven, insani ilişkileri kuvvetli, gerektiğinde müşteri ile birebir çalışmalar yapabilecek, organizasyon tecrübesi olan veya öğrenmek isteyen arkadaşlar özellikle tercih sebebidir. Grafik Tasarım konusunda yaratıcılığa sahip adayların başvuru yapması önemle ricamızdır. Kısaca biz; Her daim öğrenme arzusu ile dolu genç bir kadroya sahip olmanın getirilerini birlikte paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız. Stil İstanbul Ekibi...

  Aranan Nitelikler10 yıldır hizmet vermekte olan Stil İstanbul Organizasyon Firmasında Creative departmanda 3Ds MAX, Adobe Programları, After Effects programlarını aktif olarak kullanan, Grafik Tasarım konusunda uzman, Reji koordinasyonunu sağlayabilecek, Matbaa Tecrübesi olan, Mesleği İle İlgili Trendleri Yakından Takip Edip, Gözlemlerini Tasarımlarına Yansıtabilecek, Sorumluluk Sahibi, Aynı Anda Birden Fazla İşi Yürütebilen, Ekip Çalışmasına Yatkın, İnsani ilişkileri Ve iletişimi kuvvetli olan bir ekip arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Sanat Yönetmeni

 • İş AçıklamasıYerel piyasadaki ev yaşamı ve alışveriş davranışları hakkındaki bilgileri kullanarak rahat bir alışveriş deneyimini destekleyen mağaza iletişimi stratejileri geliştirir, uygular ve değerlendirir. Tüm mağaza iletişimlerinin IKEA görsel iletişim dili prensiplerinidestekleyen bir şekilde olmasını sağlar ve bu iletişimlerin planlama ve uygulama süreçlerinden sorumludur. İşi geliştirmek ve uzun vadeli karlılığı desteklemek için marka ve mağaza iletişimi konusunda departman aksiyon planının gelişimine aktif bir şekilde destek verir; İç Mekan ve Görsel Tasarım ekibi ve diğer fonksiyonlarla birlikte kararlaştırılmış planları uygular. Grafik ekibinin; ülke stratejilerini, global araçları ve en iyi örnekleri kullanarak mağaza iletişimini üretirken ve uygularken iyi görsel denge ve tutarlılık, kalite ve sadelik, maliyet odaklılık ve sürdürülebilirlik ile çalışmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTasarım alanında veya perakendede edinilmiş en az 5 yıllık iş deneyimi Üniversite mezunu; tercihen Grafik bölümü İngilizce bilgisi Tercihen yöneticilik tecrübesi Mac ortamında Indesign/ Illustrator programlarında uzmanlık sahibi Grafik tasarım araçlarının kullanımında somut deneyim Gelişmiş zaman organizasyonu ve zaman planlama becerileri Perakende ev dekorasyonu ve trendler hakkında güncel bilgi Ekip çalışmasına yatkınlık, hızlı harekete geçme kabiliyeti Etkin iletişim ve sunum becerisi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Takım Lideri

 • Bölge Görsel Sunum Sorumlusu

  Armineİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBayan giyim sektörünün öncülerinden olan firmamızın Mağazacılık Görsel Departmanında görev alacak; Mağaza görsel sunum çalışmalarında standartlara uygunluğun sağlanması için Görsel Sunum Departmanı tarafından yapılan yönlendirmelere uyarak görsel sunum çalışmalarının gerçekleştirilmesini sağlayacak, Sorumlu olduğu bölge mağazalarını düzenli aralıklarla ziyaret ederek görsel sunum ilke ve standartlarına uygunluğunu denetleyecek, Sezon ve mağaza açılışlarında mağaza görsel sunum çalışmalarına aktif olarak katılacak, yerinde uygulamalar/eğitimler yapacak, Mağazalarda yapılan kampanya iletişimine ait görsel malzemelerin mağazaya ulaştığının teyidini alacak, konumlandırılmasıyla alakalı bilgilendirmeleri yapacak, yerinde veya fotoğraflı geri dönüşler ile kontrollerini gerçekleştirecek, Gerçekleştirdiği kontroller sonucunda belirlediği aksaklıkları yerinde çözmek, Yerinde çözülemeyen aksaklıkların giderilmesi için gereken bildirimleri bağlı olduğu yöneticisine raporlayarak, aksaklıkların giderilmesi için gereken takibi yapacak ve önlemleri alacak, Mağazaların uygulamış oldukları vitrin çalışmasını kontrol etmek ve gerekli durumlarda mağazanın yapmış olduğu uygulamayla ilgili gerekli düzeltmeleri yerinde veya fotoğraf üzerinden yapacak,

  Aranan NiteliklerMağaza içi ve Vitrin uygulamasına hakim Sezonluk vitrin tasarımlarını düzenleyebilecek Kreatif - çözüm odaklı - planlama becerisi gelişmiş, Alanında en az 1 yıl deneyimli Seyahat engeli olmayan Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişimi güçlü "Bölge Görsel Sunum Sorumlusu" arıyoruz

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı, vizyonu ve hayal dünyası ekvator kadar geniş, yaratıcı, kariyerinin zirvesine çıkmak isteyen arkadaşlar fırsatınız tam olarak burada yatıyor.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 1 sene deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıRoomsetting, home, vignette ve satış destek alanlarındaki ürün sunumu ve ev dekorasyonu çözümlerinde IKEA kimliğinin benzersizliğini güçlendirmek konusunda bu ekibe ilham verir ve liderlik eder. Ev ziyaretlerinden fikirler toplama ve bu bilgileri müşteri beklentilerini aşan ve IKEA tarzı ev dekorasyonunu yansıtan yerel, fonksiyonel, estetik ve ticari ev dekorasyonu çözümlerine dönüştürme işinden sorumludur. İç Mekan Tasarım ekibini; ayırt edici görsel izlenimlerle iyi bir tempo yakalamak için geniş bir stil, yaşam biçimi ve fiyat seviyesi çeşitliliğini yansıtan bir Mağaza Showroom tablosu yaratmak konusunda yönlendirir. İşi geliştirmek ve uzun vadeli karlılığı desteklemek için ev dekorasyonu konusunda departman aksiyon planının gelişimine aktif bir şekilde destek verir; İç Mekan ve Görsel Tasarım ekibi ve diğer fonksiyonlarla birlikte kararlaştırılmış planları uygular. İç Mekan Tasarım ekibinin; ülke stratejilerini, global araçları ve en iyi örnekleri kullanarak kaliteli, sade, ve etkili ev dekorasyonu çözümleri oluşturmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTasarım alanında veya perakendede edinilmiş en az 5 yıllık iş deneyimi Üniversite mezunu; tercihen Mimarlık ve İç Mimarlık bölümleri İyi derecede İngilizce bilgisi Tercihen yöneticilik tecrübesi AutoCad, Sketch-up ve MS Office programları bilgisi Perakende, ev dekorasyonu ve trendler hakkında güncel bilgi Ekip çalışmasına yatkınlık, hızlı harekete geçme kabiliyeti Etkin iletişim ve sunum becerisi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş AçıklamasıMağazadaki ürün gamı sunumu çözümlerinde IKEA kimliğinin benzersizliğini güçlendirmek konusunda ekibe ilham verir ve liderlik eder. İnsanların yerel piyasadaki ihtiyaçları ve hayalleri hakkında bilgi toplamaktan ve bu bilgileri rahat bir alışveriş deneyimini destekleyen ve evde yaşam konusunda yerel ihtiyaçları yansıtan doğru ve ilham verici ürün sunumu çözümlerine dönüştürmekten sorumludur. Geniş bir stil ve fiyat seviyesi çeşitliliği sunan, çoğunluğun bireysel zevklerini karşılayan ve ziyaretçilerimizin beklentilerini aşan doğru, ilham verici, hesaplı ve ticari ürün sunumu çözümleri yaratma konusunda ekibi yönlendirir. İşi geliştirmek ve uzun vadeli karlılığı desteklemek için ürün sunumu, canlılık ve ticari bir araç olarak layout konusunda departman aksiyon planının gelişimine aktif bir şekilde destek verir; İç Mekan ve Görsel Tasarım ekibi ve diğer fonksiyonlarla birlikte kararlaştırılmış planları uygular. Görsel Tasarım ve Aktivite ekibinin ülke stratejilerini, global araçları ve en iyi örnekleri kullanarak kaliteli, sade ve etkili ürün gamı sunumu ve layout çözümleri oluşturmasını sağlar.

  Aranan NiteliklerTasarım alanında veya perakendede edinilmiş en az 5 yıllık iş deneyimi Üniversite mezunu; tercihen Mimarlık, İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım veya Güzel Sanatlar bölümleri İyi derecede İngilizce bilgisi Tercihen yöneticilik tecrübesi AutoCad, Sketch-up ve MS Office programları bilgisi Perakende, ev dekorasyonu ve trendler hakkında güncel bilgi Ekip çalışmasına yatkınlık, hızlı harekete geçme kabiliyeti Etkin iletişim ve sunum becerisi Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Takım Lideri

 • İş AçıklamasıModanın bir parçası olmaya hazır mısınız? 4.leventte bulunan fotoğraf studyomuzda görevlendirilmek üzere; Çekilen fotoğrafların Photoshop, crop, temizleme ve renk ayarlarını yapacak, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Tercihen Üniversitelerin Grafik Tasarım, Görsel İletişim veya diğer ilgili bölümlerinden mezun, Adobe Photoshop programına hakim, ek olarak Adobe indesign bilinmesi tercih sebebidir. Tercihen bilişim veya e-ticaret sektöründe en az 2 yıl tecrübesi olan, Önceki çalışmalarını referans gösterebilecek, Süratli, temiz ve titiz iş yapan, Ekip çalışmasına yatkın, Bay adaylarda Askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, "Retoucher" çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Diğer, Reklamcılık, Ajans

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıSade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük perakende zincirlerinden Gap, Antalya Terracity AVM'de görevlendirilmek üzere, sizin gibi takım arkadaşları arıyor. Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda,Fransa, Japonya’da 3.100’ün üzerinde mağazası olan Gap ekibinin bir üyesi olmak için başvurmanız yeterli. Marka Asistanı; şirketin görsel düzenleme standartlarının etkin bir şekilde uygulanmasına yardımcı olur; mağazanın, marka imajını doğru yansıtmasını ve ürünlerin doğru noktada sergilenmesini sağlar. Manken ve vitrin düzenlemesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler1-2 yıl Görsel Düzenleme alanında iş deneyimine sahip, Tercihen üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis uygulamalarına hakim, Görsel Düzenleme prensipleri ve ekipman konusunda bilgili.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıBüyüyen ve Gelişen Madame Coco Ailemize; Mağaza açılışlarını gerçekleştirecek ve ekibi yönetecek, Mağaza vitrin yerleşiminin en iyi şekilde sağlayacak, Türkiye genelindeki tüm mağazaların iç görsel düzenlemeleri Kampanya, Özel Günler ve Mağaza Konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri ve sunumu yapacak Avrupa Yakası Bölge Görsel Sunum Uzmanı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerModayı yakından takip eden, ev tekstiline ilgi duyan ve yaratıcı düşünceye sahip, Mağazacılık alanında görsel sunumda en az 1 Yıl deneyimi olan, Güzel Sanatlar Lisesi veya üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, MS Office programlarına hakim, Yaratıcılığını görsel yerleşim alanında çözüm odaklılıkla yönetebilen, Görsel sunum araçlarının verimli kullanımı konusunda bilgi sahibi, Gözlemci, araştırmacı, dinamik, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli

 • Grafiker

  Full Group of CompaniesAntalya 27 Kasım 2017

  İş AçıklamasıFull Group bünyesinde görev yapmak üzere, az zamanda çok ve büyük işler başarma azmi ve yeteneğine sahip, her türlü konvansiyonel ve dijital tasarımdan sorumlu takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerGrafik Tasarımı bölümü mezunu, ya da kendi yolunu kendi çizen hatta kendi kendini eğiten (alaylı) Alanında deneyimli,( tercihen 40 yıl ama ilk günkü heyecanından hiç birşey kaybetmemiş Freehand, Adobe Illustrator, InDesign ve Photoshop programlarını iyi derecede kullanabilen, okuyan, anlayan, öğrenen, yeniliklere açık Windows ve Macintosh işletim sistemleriyle çalışabilen, ama gerektiğinde kendi bilgisayarını dahi imal edip yoktan iş üreten, Web tasarımı, sosyal medya tasarımı, dijital tasarımlar ve daha bin türlü kreatif konuda deneyimli, Baskı hazırlık, renk ayrımı ve matbaa takibi konularında bilgili, gerekirse kafasını gözünü yara yara matbacıya işini öğretecek, kağıtçıyı dövecek, lakçıya sövecek kadar sağlam basan Indoor ve outdoor tasarımlar üretebilen, Analitik düşünen ,sonuç odaklı, zaman baskısı altında çalışabilecek, patron kahrı çekmeye dayanıklı, barışçıl saygılı, hayata ve iş arkadaşlarına pozitif bakmayı bilen Ağzımızın tadını bozmayacak, huzurumuzu kaçırmayacak, takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri güçlü,yeniliklere ve öğrenmeye açık, Tasarım gücü ve görsel analiz yeteneği kuvvetli ve detaylara önem veren, Sorumluluk bilincine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker

 • İş AçıklamasıManisa Saruhanlı'da kurulu, Grup Şirketlerimiz içinde önemli bir ağırlığa ulaşması öngörülen sektörünün öncüsü şirketimize "MİMAR" aranmaktadır.Renco Kompozit; YEŞİL GYO, YEŞİL İNŞAAT, YEŞİL KUNDURA, BOROVA, kuruluşların yer aldığı "YEŞİL ŞİRKETLER TOPLULUĞU” üyesidir. Kompozit unsurlarından inşa edilecek yapıların tüm proje çizimlerini yapmak, Şantiyede kullanılacak ayrıntılı planın çizimini yapmak, Yapıların plana uygunluğunu denetlemek, Projeler ile ilgili raporları hazırlamak ve muhafaza etmek,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık Bölümlerinden mezun, Proje çizimlerinde deneyimli, Proje okuma, metraj çıkarma, teklif hazırlama konularında deneyimli, Autocad çizim programı ile MS Office araçlarını iyi derecede ve etkin olarak kullanabilen, 3D Max - Sketch Up - Photoshop programlarına hakim ve modelleme yapabilen, Piyasa araştırmaları yapabilen ve proje tasarım süreçlerinde etkin rol alabilen, İyi derecede İngilizce bilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan, Dinamik, takım ruhuna sahip, sonuç, başarı ve maliyet odaklı çalışan ve inisiyatif alabilen, Kendini geliştirmeye açık, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Etkin yazılı ve sözlü iletişim yeteneğine sahip, Firmada uzun vadeli çalışmayı düşünen. Manisa,Saruhanlı,Akhisar yakınlarında ikamet eden yada edebilecek Bay/Bayan olmak

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Mimar, İç Mimar

 • İş AçıklamasıDoğu ve Güneydoğuda bulunan mağazalarımızdaki görsel sunum ve düzeni sağlayacak, Görsel düzenleme ile ilgili standartları oluşturacak ve uygulayacak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tedariğini sağlayacak, Mağaza çalışanlarına düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verebilecek

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda en az 3 yıl deneyimli, İşini geliştirmeye açık, araştırmacı, yenilikçi ve kreatif, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına önem veren, Modayı yakından takip eden, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Planlama becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Mersin veya İskenderunda ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Yurtiçi Mağazalar Departmanı Görsel Düzenleme Birimine bağlı çalışacak "Görsel Sunum Sorumlusu" aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıAnkara ve çevre illerinde bulunan mağazalarımızdaki görsel sunum ve düzeni sağlayacak, Görsel düzenleme ile ilgili standartları oluşturacak ve uygulayacak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tedariğini sağlayacak, Mağaza çalışanlarına düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verebilecek

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda en az 3 yıl deneyimli, İşini geliştirmeye açık, araştırmacı, yenilikçi ve kreatif, Çözüm odaklı ve ekip çalışmasına önem veren, Modayı yakından takip eden, Görsel sunum oluşturma becerileri gelişmiş, Planlama becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Ankarada ikamet eden, Seyahat engeli olmayan, Tercihen ingilizce bilen Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Yurtiçi Mağazalar Departmanı Görsel Düzenleme Birimine bağlı çalışacak "Görsel Sunum Sorumlusu" aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıSade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük perakende zincirlerinden Gap, İstinye Park AVM'de görevlendirilmek üzere, sizin gibi takım arkadaşları arıyor. Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda,Fransa, Japonya’da 3.100’ün üzerinde mağazası olan Gap ekibinin bir üyesi olmak için başvurmanız yeterli. Marka Asistanı; şirketin görsel düzenleme standartlarının etkin bir şekilde uygulanmasına yardımcı olur; mağazanın, marka imajını doğru yansıtmasını ve ürünlerin doğru noktada sergilenmesini sağlar. Manken ve vitrin düzenlemesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler1-2 yıl Görsel Düzenleme alanında iş deneyimine sahip, Tercihen üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis uygulamalarına hakim, Görsel Düzenleme prensipleri ve ekipman konusunda bilgili.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

İş Habercisi - Görsel Düzenleme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?