Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Görsel Düzenleme İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Görsel Düzenleme
 • İş AçıklamasıHizmet verdiğimiz içecek sektörünün lider firması için, Satış noktalarının ziyaret edilmesi, Tanzim ve teşhir uygulamalarının yapılması, Müşteri ilişkilerinin yürütülmesi, Sipariş ve alacakların kontrolünün yapılması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Tanzim Teşhir Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, Hızlı ve dinamik satış ortamına uyum sağlayabilecek, Muğla - Bodrum ilçesinde ikamet eden ve bu bölgeye hakim, Takım çalışmasına yatkın, iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman, Merchandiser

 • İş AçıklamasıAjansımız müşterilerinin sosyal medya paylaşım tasarımlarını ve içeriklerini oluşturup hesap yönetimi gerçekleştirecek, gerektiğinde DSLR makina ile fotoğraf çekimi yapacak iletişim yönü kuvvetli sorumluluk alabilen konusunda en az 1 yıl tecrübeli takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMac bilgisayar kullanabilen Sosyal Medya paylaşım tasarımları ve içerikleri oluşturacak DSLR Fotoğraf Makinası kullanabilen ve çekim yapabilecek İllustrator, Photoshop, InDesign Programlarına hakim İletişim kabiliyeti yüksek Ekip çalışmasına uygun Sorumluluk duygusuna sahip Tercihen Beylikdüzü’ne ulaşım problemi yaşamayacak

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı

 • Web İçerik Editörü

  Hasboy İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin www.plastikciyiz.biz sitesinin ; Günlük haber içeriklerini belirlenen kaynaklardan araştırıp özgün metin ve uygun görsel ile uygulayacak Şirket mühendislerimizde ve dış kaynaklardan temin edilecek Teknik makaleleleri editleyip sitemizin kütüphanesini geliştirecek Yabancı internet sitelerinden güncel haberleri tercüme edip içerik girişlerini sağlayacak Site üyelerini düzenli olarak bilgilendirip , üye iletişimini yükseltecek ve yeni üyeler kazandıracak Sitemizin arama motorlarında yükselmesini sağlayacak sosyal medya, blog paylaşımlarını düzenli olarak yapacak Google Adwords hesabının yönetimi ve gerekli çalışmanın yapılması Site içi SEO çalışmalarını günlük rutinlerde gerçekleştirmek Web analytics araçlarının kullanımı Anahtar kelime, gösterim kalite skoru ve diğer metriklerin analizi ve raporlanması Anahtar kelime listelerinin yönetilmesi Yeni yapılacak web proje fikirlerimiz için web üreticilerinden teklif alıp sitenin yapım aşamasından teslimatına kadar sıkı takip edecek Web İçerik Editörü görevlendirilecektir.

  Aranan NiteliklerTercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun İyi derecede ingilizce bilen Planlama ve koordinasyon yetenekleri güçlü Photoshop veya benzer tasarım yazılımlarını kullanabilen Microsoft Word Office, Excell gibi Araçların kullanımına sahip Banner, slider, menü, pop-up, ön arayüz ve yönetim paneli tasarımları yapabilen Yazım ve imla denetimi kuralları konusunda bilgili İçerik konusunda deneyimli Sosyal medya, içerik yönetimi, raporlama konularında tecrübeli Sosyal medya, web sitesi, SEO ve diğer reklam kanallarına uygun içerik geliştirebilecek İstenen ve kendi geliştirdiği stratejiler doğrultusunda özgün içerik üretebilen Diksiyonu düzgün

  Sektör: Reklamcılık, Medya, Yayıncılık

  Pozisyon: Uzman

 • Görsel Düzenlenme Uzman Yardımcısı

  Hummelİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizde görevlendirmek üzere, aşağıda belirtilen niteliklere sahip Görsel Düzenleme Uzman Yardımcısı aramaktayız. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Görsel Sanatlar, Moda Tasarımı, Güzel Sanatlar vb) Görsel Düzenleme/Sunum/Tasarım alanlarında minimum 1 yıl iş deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine ayak uyduracak Tercihen perakende sektöründe; görsel sunum, vitrin tasarımı deneyimi olan, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve Ms Office programlarına hakim, İngilizce bilen, Moda algısı gelişmiş, gelişen pazarlama stratejilerini yakından takip eden, Tasarım ve estetik becerileri gelişmiş, Sistemli çalışma disiplinine sahip, yaratıcı ve dinamik, Görselliğin satışın temel ilkelerinden biri olduğunun bilincinde ve sorumluluğuna sahip, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan, Tüm başvurular gizli tutulacaktır. Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

  Aranan NiteliklerMağaza iç ve dış (reyon, raf, vitrin vb.) görsel uygulamalarını gerçekleştirmek, Mağaza ziyaretleri gerçekleştirerek görsel standartların korunması ve denetlenmesini sağlamak, Açılış süreçlerinde bizzat mağazada bulunacak Ürünlerin, marka ruhuna uygun ve stratejik şekilde raf ve vitrinlerde konumlandırılmasını sağlamak, Sezon değişimleri, mağaza açılış, kampanya dönemleri ve özel günlerde gerekli tüm P.O.P ve görsel düzenlemelerin planlamasını yapmak ve görsel sunum süreçlerini yönetmek, Ürün teşhirinde kullanılacak malzemelerin seçimi, tasarımı ve tedariğinden sorumlu olmak, Görsel projelerin üretilmesi ve var olan standartlarının iyileştirilmesine destek vermek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard

 • Görsel Düzenleme Uzmanı

  Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGörsel Düzenleme Uzmanı –  İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Home Sweet Home  Mağazaları için "Görsel Düzenleme Uzmanı" aranmaktadır. Şirket bünyesindeki mağazaların, vitrin ve mağaza görsel uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlamak,  Mağaza Vitrin ve Görsel standartlarının belirlenmesini sağlamak. Mağaza ekibine güncel görsel düzenlemeleri ile ilgili eğitimlerinin verilmesi ve oluşan standartların sürekliliğinin sağlamak, Yeni mağaza açılışlarında görsel düzenleme çalışmalarını yapmak, Belirli periyotlarda vitrin kombinlerini hazırlamak ve değişimini sağlamak, Sezon, özel günler ve mağaza konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri yapmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık, Tasarım, Sahne Dekoru, Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Perakende ve mağazacılık sektöründe en az 4 yıl Görsel Tasarım deneyimi olan, Ürün yerleşimi, teşhiri ve vitrin tasarımı gibi konulara hakim, Kreatif yönü güçlü görsel sunum becerileri gelişmiş, Moda ve Trendleri yakından takip eden, Planlama iş geliştirme konularına hakim, sorumluluk alabilen, Araştırmacı, analitik düşünebilen ve yeniliklere açık, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman

 • İş AçıklamasıSade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük perakende zincirlerinden Gap, Ankara mağazalarında görevlendirilmek üzere, sizin gibi takım arkadaşları arıyor. Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda,Fransa, Japonya’da 3.100’ün üzerinde mağazası olan Gap ekibinin bir üyesi olmak için başvurmanız yeterli. Marka Yöneticileri; şirketin görsel düzenleme standartlarının etkin bir şekilde uygulanmasını sağlar ve yardımcı olur; mağazanın, marka imajını doğru yansıtmasını ve ürünlerin doğru noktada sergilenmesini sağlar. Manken ve vitrin düzenlemesinden sorumludur. Ayrıca Marka Asistanlarının programlarının planlanmasından ve uygulanmasından sorumludur.

  Aranan Nitelikler3-4 yıl Görsel Düzenleme alanında iş deneyimine sahip, MS Ofis uygulamalarına hakim, Görsel Düzenleme prensipleri ve ekipman konusunda bilgili, Planlama ve yönetim konusunda tecrübeli.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görsel Yönetmen, Yönetici

 • Kıdemli Görsel Sunum Uzmanı

  HRT İnsan Kaynaklarıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDanışmanlığını yapmakta olduğumuz dünyaca ünlü elektronik ve beyaz eşya markası için kıdemli görsel sunum/vitrin uzmanı arayışımız mevcuttur. Pazarlama stratejilerini kullanarak satışlarımızı arttırmaya yönelik parlak fikirlere sahip, en estetik ve sanatsal görüş benimki diyebilen, bakış açısı, vizyonu ve hayal dünyası ekvator kadar geniş, yaratıcı, kariyerinin zirvesine çıkmak isteyen arkadaşlar fırsatınız tam olarak burada yatıyor.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi bölümlerinden mezun, Görsel sunum, planlama,tasarım konularında en az 5 sene deneyim sahibi, Vitrin tasarımı,ürünlerin mağaza içerisindeki yerleşimi,ışıklandırma planlamaları uygulamalarına hakim, Bayi ve merkez arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek. Görselliğin satışın temel ilkelerinden olduğunun bilincinde, Planogram uygulamalarına hakim, Alıcıya ürünlere baktırabilmeyi en iyi şekilde yapabilecek, Seyahat engeli bulunmayan, Aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Elektrik ve Elektronik, Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Sorumlu, Tasarımcı, Yönetici

 • İş AçıklamasıGiyim ve aksesuar tasarlayan, üreten ve satan çok uluslu bir moda firmasıyız. Mağazalarımızda ve Barselona merkezlerimizde 15.000 çalışanımız ile 109 ülkede 2.700'den fazla mağaza ağımız, Kadın, Erkek, Çocuk ve Violeta by MANGO olmak üzere güncel olarak dört farklı markamız mevcuttur. Sorumluluk paylaşmayı, hem profesyonel hem de bireysel olarak gelişmeyi seviyorsanız ve büyüyen dinamik bir moda perakende satışı yapan şirketimizde gelişmek istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın! ‘’Dünyanın her bir şehrinde var olma’’ hedefimize ulaşmamızda bize eşlik edin. Mağazanın tüm görsel düzenlemesinden sorumlu olmak, Stok ve Satış analizlerini ve ilgili tüm görsel değişiklikleri yapmak, gerekli raporlamalari mağaza ve bölge yöneticilerine sunmak, Genel Merkez tarafından belirlenen bütün esasları sorumlu olduğu mağazada uygulamak, ve uygulanmasını sağlamak.

  Aranan NiteliklerModayı ve Trendleri takip eden, Mağaza içi Merchandising tecrübesine sahip, Çözüm odaklı, yaratıcı Planlama ve organizasyon becerilerine sahip, Analitik ve ticari düşünen, Satış ve imaj odaklı, Kolay iletişim kuran, ikna kabiliyeti yüksek, Değişimlere ayak uydurabilen, Takım çalışmasına uyumlu – Enerjik ve hızlı. Kahramanmaraş mağazamız için VISUAL MERHANDISER arıyoruz! Hem ekibin bir parçası olarak hem de gerekli olduğunda kendi kendine çalışabilecek motive, çalışkan, verimli ve organize birini arıyoruz. Dinamik misiniz? Harika zaman yönetme becerileriniz, öncelik verme yeteneğiniz var ve hızlı mı çalışıyorsunuz? Şimdi başvurun ve MANGO'da uzun ve başarılı bir kariyere başlayın.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Merchandiser

 • Görsel Düzenleme Sunum Tasarım Uzmanı

  Enplusİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMeslek Yüksek Okulları ve Üniversitelerin Görsel İletişim Tasarımı, Dekorasyon vb. bölümlerinden mezun, 20-25 Yaş aralığında, En az 2 yıl deneyimli, Yenilikçi fikirler üretebilen ve gelişime açık, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Bay / Bayan Mağaza Görsel Düzenleme Personeli Takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜrünlerin satışını destekleyecek görsel düzenlemeleri yapacak, Mağaza konseptine uygun olarak ürün konumunu ve görselliğini yönetecek, Ürünü tanıtmaya yönelik etkinlikler ve demolar yapacak, Etiket ve fiyat kontrolü yapacak, Eksik veya hatalı ürün bildirimleri ve siparişlerinin verilmesi gibi görevleri yerine getirerek ; Mağaza içi Reyon, vitrin düzeni ve kontrolünden sorumlu olacak,

  Sektör: Beyaz Eşya, Mağazacılık / Perakendecilik, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Tasarımcı, Görsel Yönetmen

 • Fotoğraf Asistanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimizin genel merkez ofisinde görevlendirilmek üzere Fotoğraf Asistanı arayışımız bulunmaktadır. Ürün dekupe, retouch, ürün yerleştirme (manipülasyon) yapabilecek Fotoğraf çekiminden önce ürün kurulumunu yapabilecek ve sonrasında fotoğraf düzenlemelerinde görev alabilecek

  Aranan NiteliklerYüksekokul ve Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 1 yıl Photoshop tecrübesine sahip Hızlı, pratik, hevesli, öğrenmeye açık İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Eleman

 • İş Açıklamasıİdilbanu’nun uzmanlık alanı fuar,kongre ve tanıtım standlarıdır. Standlar Burkhardleitner Constructiv markası ile firmaların ihtiyaçlarına göre kurumsal kimlikleri korunarak pazardaki stratejik yapıları dikkate alınarak tasarlanır. İyi bir takım ruhuyla çalışmanın önemli olduğu bu noktada, Fuar ve kongre standları olarak faaliyet gösterdiğimiz firmamıza 3d max, photoshop ve autocad programlarına hakim takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerFuar ve Kongre alanında deneyimli, 3d max, autocad, photoshop programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Plan ve görünüş okuyabilen, Tercihen İngilizce bilen. Askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Tasarımcı, İç Mimar, Mimar

 • Matmazel-Görsel Düzenleme Yöneticisi

  MATMAZEL ÇANTAAnkara, İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMağazaların görsel düzenleme standartlarının belirlenmesi ve uygulanmasının ve sürekliliğinin sağlanması, Mağaza konsept geliştirme ve yenileme süreçlerine katılım sağlanması. Yeni mağazaların görsel standartlara uygun olarak açılmasını sağlanması. Marka kimliğine uygun olarak mağaza içi ve vitrin görsel tasarımlarını uygulamak, İç görsellerin etkili sunum tekniklerine göre hazırlamak ve sezona göre düzenlemeleri güncellemek, Vitrin değişim zamanlarında tasarım sürecinin organize edilmek, Belirli periyodlarla vitrin değiştirme programlarını yapmak, Sezon, kampanya, özel günler ve mağaza konseptleri doğrultusunda görsel düzenlemelerin ve sunumların tasarımlarını gerçekleştirmek, Görsel düzenleme bütçesi dahilinde malzeme temini sağlayarak onaya sunmak, Hazırladığı rapor analizleri neticesinde mağazalarda yerleşim aksiyon planlarını almak

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu, Perakende/ Mağazacılık görsel düzenleme alanında az 5 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Moda ve trendlerin farkında olan, gelişmeleri takip eden, Detaya önem veren, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan. Ekip ve saha yönetim tecrübeli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara ya da İstanbul şehirlerinde ikamet eden, Görsel Düzenleme Yöneticisi alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yönetici

 • Grafiker

  İstanbul Bilişimİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıÜlkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan şirketimizin Çağlayan'da bulunan genel merkezinde görevlendirilmek üzere, CSS, Photoshop, illustrator programlarında tecrübeli HTML, Java konularında bilgili

  Aranan NiteliklerMesleki bilgi, becerilerini sürekli yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek geliştirme yetenek ve birikimine sahip, Anlık karar verebilme yeteneğine, alanında özgün, analitik değerlendirmeler yapabilen, iş dünyasında alanı ile ilgili boşlukları görebilecek açılımlar üretebilen, yenilikleri mesleki alanında özümseyerek takip edebilen, Kişisel bakım ve prezentasyonuna dikkat eden, Kendini anlatma ve mesleki konu sunumunda dil yeteneklerini güzel kullanabilen, İstikrarlı, Prensipli, Karakterli Çalışma Ahlak ve Yetkinliğine Sahip, Mesleğini severek yapan ve uzun süreli mesleki plan, program ve istikrar donelerini iş dünyası tecrübelerinde taşıyan, İş dünyasında istikrarlı, düzenli, uzun süreli iş geçmişine sahip referansları olan, Prensipli, sistemli, planlı, metodlu, raporlu çalışma disiplinlerine sahip, Profesyonel çalışma kültür ve iş dünyası tecrübelerine sahip, Çalışmayı seven, üretmekten mutluluk duyan, Takım çalışmasına uyumlu, ekip ruhuna sahip, Reklamcılık ve tasarımcılık yönü kuvvetli, Çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Uzman, Web Designer, Web Master

 • İş AçıklamasıGörsel Düzenleme Asistanı - Palladium AVM 45 Ülkede 1000'i aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya devi olan ve Türkiye'de 43 mağazası ile müşterilerlerine hizmet veren Marks & Spencer, Palladium AVM mağazası için Görsel Düzenleme Asistanları aryor... Kurumsal bir şirket ve uluslararası bir markada kendinizi geliştererek kariyerinize devam etmek istiyorsanız, Görsel Düzenleme Asistanlarından biri siz olabilirsiniz. Görsel Düzenleme Asistanları, mağazalardaki vitrin ve iç teşhir çalışmalarını, mağaza içi ürün düzenini Marks & Spencer görsel düzenleme standartlarına uygun şekilde gerçekleştirirler.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarını kullanabilen, Mağazacılık Görsel Düzenleme uygulamalarında en az 1 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri odaklı çalışabilen ve modaya ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, Kendini geliştirmeye açık ve yaptığı işten keyif alan, Esnek çalışma saatlerine ve yeni çalışma ortamına kolay uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • Görsel Tasarım Asistanı

  Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGörsel Düzenleme Asistanı –  İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Home Sweet Home  Mağazaları için "Görsel Düzenleme Asistanı" aranmaktadır.   Mağaza vitrin görsel düzenlemelerini gerçekleştirmek, Yeni mağaza açılışlarında görsel düzenleme çalışmalarını yapmak, Belirli periyotlarda vitrin kombinlerini hazırlamak ve değişimini sağlamak, Sezon, özel günler ve mağaza konsepti doğrultusunda görsel düzenlemeleri yapmak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar/Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümünden mezun, Perakende sektöründe görsel Tasarım konusunda en az 1 yıl tecrübeli, Analitik düşünce yapısı kuvvetli, organizasyon becerisi ve problem çözme yeteneği olan, Planlama ve raporlama becerisi gelişmiş, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü,  Ekip çalışmasına yatkın, araştırmacı, yeniliklere açık,  Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • İş AçıklamasıBestseller, 1975'de Danimarka'da kurulmuş; bayan ve erkeklere yönelik giyim, aksesuar satışı yapan bir aile şirketidir. Bugün Avrupa, Asya, Kanada, Ortadoğu ve Uzakdoğu'da 46 ülkede, 12.000'den fazla satış noktası bulunmaktadır. Türkiye'de JACK&JONES, VERO MODA, ONLY ve PIECES markaları ile 21 mağazada müşterileriyle buluşmaktadır. Türkiye Cevahir Avm Jack&Jones mağazasında değerlendirilmek üzere Görsel Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır. Markanın görsel standartlarının sağlanması, Mağazalar görsel standartları doğru uygulandığından emin olmak adına düzenli mağaza ziyaretleri gerçekleştirmek, Mağaza içi görsel sorumlusu personellerle iletişimde olmak, Mağaza için görsel sorumlusu yetiştirmek, Seyahat edebilen ya da ihtiyaç durumunda diğer mağazalara destek verebilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce bilen, En az 3 yıl mağaza tecrübesi bulunan, Tercihen daha önce satış & görsel düzenleme deneyimi bulunan, Ms Office uygulamalarına hakim, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Güçlü iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iş takibi olan, dinamik, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mağaza Satış Danışmanı

 • İş AçıklamasıPerakende Sektörünün ileri gelenlerinden olan firmamız bünyesinde değerlendirmek üzere "Fotoğraf, Tasarım ve Görsel Düzenleme Sorumlusu" aranmaktadır, İnternet sitemizde satışı gerçekleşen ürünlere ait fotoğraf çekimlerinin yapılması, Çekilen fotoğrafların sitede yayınlanacak formata getirilmesi, Hazırlanan fotoğrafların ilgili birime aktarılması. Mağazalar görsel standartları doğru uygulandığından emin olmak adına düzenli mağaza ziyaretleri gerçekleştirmek, Seyahat edebilen ya da ihtiyaç durumunda diğer mağazalara destek verebilecek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Moda, tekstil, portre fotoğrafçılığı konusunda bilgili, Kadraj ve komposizyon ve ışık bilgisine sahip, Adobe grafik tasarım programlarını kullanabilen, Fotoğraf manüplasyon ve fotoğraf işleme konusunda yetkin, Stüdyo ve saha fotoğrafçılığı konusunda deneyim sahibi, Moda gözü olan,dinamik, insan ilişkilerinde başarılı, Takım çalışmasında görev alabilecek.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Fotoğrafçı

 • Görsel Düzenleme ve Vitrin Tasarım Sorumlusu

  Efor Giyimİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz bünyesinde Marka Müdürlüğü'müze bağlı olarak Türkiye genelindeki 30 mağazanın ziyaretlerini gerçekleştirerek mağazanın görsel düzenleme ve teşhir çalışmalarını yürütebilecek " Görsel Düzenleme ve Vitrin Tasarım Sorumlusu " arıyoruz.

  Aranan Nitelikler• En az lise mezunu, • Perakende tekstil sektöründe görsel düzenleme, manken giydirme, kombinleme ve teşhir konularında en az 2 yıl deneyimli, • Moda ve trendleri yakından takip eden, • Estetik bakış açısına sahip, yenilikçi, • Dış görünümüne önem veren, • Ekip çalışmasına yatkın, • İletişimi kuvvetli, problem çözme becerisine sahip, • 25 – 35 yaş aralığında, • İstanbul’da ikamet eden, • Bay – bayan, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Asistan

 • Gap Marka Asistanı - Bodrum

  GapMuğla 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSade, net, rahat, özgüveni yüksek, iletişimi kuvvetli, yeniliklere açık, modayı yakından takip eden, kendine özgü tarzı olan... Dünyanın en büyük perakende zincirlerinden Gap, Bodrum mağazalarında görevlendirilmek üzere, sizin gibi takım arkadaşları arıyor. Amerika, İngiltere, Kanada, İrlanda,Fransa, Japonya’da 3.100’ün üzerinde mağazası olan Gap ekibinin bir üyesi olmak için başvurmanız yeterli. Marka Asistanı; şirketin görsel düzenleme standartlarının etkin bir şekilde uygulanmasına yardımcı olur; mağazanın, marka imajını doğru yansıtmasını ve ürünlerin doğru noktada sergilenmesini sağlar. Manken ve vitrin düzenlemesinden sorumludur.

  Aranan Nitelikler1-2 yıl Görsel Düzenleme alanında iş deneyimine sahip, Tercihen üniversite mezunu, Tercihen iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, MS Ofis uygulamalarına hakim, Görsel Düzenleme prensipleri ve ekipman konusunda bilgili.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıGörsel Düzenleme Asistanı - Ege Perla 45 Ülkede 1000'i aşkın mağazası ile perakendecilik sektöründe bir dünya devi olan ve Türkiye'de 43 mağazası ile müşterilerlerine hizmet veren Marks&Spencer, İzmir Ege Perla Avm'de yeni açılacak olan mağazasında çalışabilecek Görsel Düzenleme Asistanı aryor... Kurumsal bir şirket ve uluslararası bir markada kendinizi geliştererek kariyerinize devam etmek istiyorsanız, Görsel Düzenleme Asistanlarından biri siz olabilirsiniz. Görsel Düzenleme Asistanları, mağazalardaki vitrin ve iç teşhir çalışmalarını, mağaza içi ürün düzenini Marks & Spencer görsel düzenleme standartlarına uygun şekilde gerçekleştirirler.

  Aranan NiteliklerMS Office programlarını kullanabilen, Mağazacılık Görsel Düzenleme uygulamalarında en az 1 yıllık iş deneyimi olan, Müşteri odaklı çalışabilen ve modaya ilgi duyan, Takım çalışmasına yatkın, dinamik, Kendini geliştirmeye açık ve yaptığı işten keyif alan, Esnek çalışma saatlerine ve yeni çalışma ortamına kolay uyum sağlayabilen, Seyahat engeli olmayan,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan

 • İş Açıklaması• Mağaza yerleşim planı, ürün sunumu ve canlılık üzerinde çalışarak mağazadaki ürün sunumu çözümlerinde IKEA kimliğinin benzersizliğini güçlendirmek için görsel sunum yetkinliğini kullanır. • Satış alanlarının alışveriş edilmesi kolay, görsel açıdan etkileyici olmalarını sağlar. • Tüm ürün sunumu çözümlerini planlarken ve uygularken ülke stratejilerini, global araçları ve en iyi örnekleri kullanarak kaliteli, güvenli, sade ve etkili sonuçlar için çalışır. İş özetlerine dayalı ilham verici, fonksiyonel ve ticari çözümler planlar ve uygular. • Güçlü bir görsel izlenim aracılığıyla ziyaretçileri etkileyecek ve şaşırtacak yaratıcı yönlendirmeler oluşturmak için ev dekorasyonu, perakende ve trendler hakkındaki bilgilerini sürekli güncel tutar. • Planlama ve işin uygulanmasında satış ve lojistik ile birlikte iş rutinlerine göre çalışır. • Aydınlatma ve tüm komünikasyonlar dahil, günlük alan kontrolünü yapar ve uygulamalar sonrası alanın düzenini sağlar. • Yerel pazar, müşterilerimiz ve rakiplerimizle ilgili detaylı bilgi edinir ve bunu sürekli güncel tutar.

  Aranan Nitelikler• Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakülteleri’ndeki ilgili bölümlerinden mezun • İngilizce bilgisi • AutoCad ve çizim programları bilgisi • Estetik bakış açısı ve görsel yetkinlik • Ev dekorasyonu, perakende, tasarım ve insanların evdeki yaşamı konusunda tutku • Fikrini çizebilme, görselleştirebilme ve sunabilme becerisi • Hızlı perakende ortamında çalışabilen • Görevler konusunda hevesli ve takımla çalışabilme becerisi • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Görsel Düzenleme Uzmanı - Viaport

  Karaca A.Şİstanbul Anadolu 11 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGenel Merkez Görsel Sunum Departmanı ile sıkı bir ekip çalışması gerçekleştirerek, sorumlu olduğu mağazada başarılı görsel sunum uygulamaları gerçekleştirilmesini sağlayacak, Aktif satış süreci içinde de yer alarak, müşterilere ihtiyaçlarına yönelik uygun ürünleri sunacak ve satışını gerçekleştirecek, Mağaza görsel düzenleme uzmanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKurtköy Viaport Avm'deki mağazamızda değerlendirilmek üzere; En az lise mezunu, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve deneyim sahibi, Sektörel trendleri takip eden, yaratıcı ve estetik bakış açısına sahip, Analitik düşünme becerisi ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Dinamik çalışma ortamında vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Etkin iletişim ve problem çözme becerilerine sahip,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • Görsel Düzenleme Uzmanı

  Gamı Giyim Carter s Oshkoshİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıNesilden nesile güvenle… Tüm dünyada en çok bilinen, en güvenilir, en kaliteli, Amerika’nın 1 numaralı çocuk giyim markası Carter's | OshKosh sizleri bizimle çalışmaya davet ediyor. Sizlerde bizim gibi Carter's | OshKosh’un saygın ve değerli bir üyesi olmak ve bizimle birlikte bu aile içerisinde yer almak istiyorsanız sizleri bekliyoruz. Mağazaların iç görsellerinin uygulanmasını ve vitrin uygulamalarını yerine getirecek, Mağazaların görsel malzeme eksiklerinin takibini yapacak ve tamamlanmasını sağlayacak,

  Aranan NiteliklerÜniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, Mağaza Görsel Düzenleme alanında bilgi ve denyim sahibi, Moda ve trendleri takip eden, Hızlı büyüme ve değişim yönetebilen, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünen ve koordinasyon yeteneğine sahip, Çözüm ve sonuç odaklı, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyumlu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Seyahat engeli olmayan, Görsel Düzenleme Uzmanı aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman

 • Görsel Düzenleme Yöneticisi

  Kervan Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıGörsel Düzenleme Yöneticisi – İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Kervan & Home Sweet Home  Mağazaları için "Görsel Düzenleme Yöneticisi" aranmaktadır. Periyodik olarak mağaza ziyaretleri yaparak, mağaza vitrin kurulumu, değişimi ürün kombinlerinin yapılması ve görsel uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlamak, Şirket bünyesindeki mağazaların, vitrin ve mağaza görsel uygulamalarının gerçekleştirilmesini sağlamak,  Mağaza Vitrin ve Görsel standartlarının belirlenmesini sağlamak. Mağaza ekibine güncek görsel düzenlemeleri ile ilgili eğitimlerinin verilmesi ve oluşan standartların sürekliliğinin sağlamak, Oluşan Görsel standartlar dâhilinde mağazaların görsel ve ürün teşhir kapasitelerini belirlemek, Mağazalara sevk edilecek yeni ürün ve teşhir alanları ile ilgili mağaza yöneticilerini bilgilendirmek, Kampanya dönemleri, özel günler için gerekli görsel hazırlıkların planlanması, 

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Mimarlık, Tasarım, Sahne Dekoru, Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun, Perakende ve mağazacılık sektöründe en az 4 yıl Görsel Düzenleme Yönetim deneyimi olan, Ürün yerleşimi, teşhiri ve vitrin tasarımı gibi konulara hakim, Kreatif yönü güçlü görsel sunum becerileri gelişmiş, Moda ve Trendleri yakından takip eden, Planlama iş geliştirme konularına hakim, sorumluluk alabilen, Araştırmacı, analitik düşünebilen ve yeniliklere açık, Ekip planlama ve yönetme becerisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerileri güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, Seyahat engeli olmayan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: Görsel Yönetmen, Müdür, Sorumlu, Yönetici

 • Ayakkabı Görsel Sunum Elemanı

  Çetinkayaİstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’de katlı mağazacılık sektörünün öncülerinden olan ÇETİNKAYA MAĞAZALAR ZİNCİRİ’nin mağazalarında değerlendirilmek üzere Merkez görsel ekibine dahil olacak Ayakkabı Görsel Elemanı ekip arkadaşı arıyoruz. Mağaza içi ayakkabı reyonları görselini gerçekleştirmek, aktiviteleri takip ederek düzenlemelerin sürekli ve yenilikçi olmasını sağlamak, Sezon ve özel günler doğrultusunda görsel düzenlemeleri ve sunumu yapmak, Doğru ürünün doğru yerde teşhir edilmesini sağlamak.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin, reklam ve halkla ilişkiler, güzel sanatlar, iletişim bilimleri, moda vb. bölümlerinden mezun veya görsel düzenleme alanında özel eğitim aldıysan, Perakende tekstil sektöründe görsel düzenleme ve sunum alanlarında en az 2 yıl deneyimliysen, Moda ve trendlerden haberdar, yenilikçi, özel, estetik bakış açısına sahip ve trendleri takip ediyorsan, Ürün yerleşimi ve teşhiri, vitrin ve reyon tasarımı vb. konularına hakimsen, Görsel sunum oluşturma ve görsel materyal seçme becerilerin gelişmişse, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabileceksen, Seyahat engelin bulunmuyorsa, Genel Müdürlük Görsel Sunum ve Tasarım bölümüne bağlı olarak mağazaların ayakkabı reyonlarından sorumlu olacak şekilde çalışabileceksen, Tercihen askerlik hizmetini tamamlamış durumdaysan (erkek adaylar için) Sigara kullanmıyorsan başvurunu bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • Görsel Düzenleme Sorumlusu

  Mendosİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTürkiye genelindeki mağazalarımızın görsel uygulama ve rutin ziyaretlerini gerçekleştirecek, mağaza vitrin ve iç düzen uygulamalarına hakim, tercihen global marka deneyimli “ Görsel Düzenleme Sorumlusu “ arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-Tercihen Güzel Sanatlar Fakültesi olmak üzere üniversite mezunu, -Hazır giyim sektöründe vitrin ve iç düzen görsel uygulamaları konularında en az 3 yıl deneyimli, -İyi derecede ingilizce bilen, yurtdışı ekipleri ile iletişimi yönetebilecek, -Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, -Erkek adaylar için askerliği tamamlanmış, -İstanbulda ikamet eden, -Modayı takip eden, estetik bakış açısına sahip, -İletişim yeteneği yüksek, çözüm odaklı, -Yoğun iş temposunda çalışabilecek, insiyatif sahibi, -B sınıfı ehliyetli, araç kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Görsel Yönetmen

 • Grafiker

  Toyzz Shopİstanbul Anadolu 21 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞekerpınar merkez ofisimizde grafik departmanında görevlendirilmek üzere; Mağaza içi ve dışı tüm basılı işlerin hazırlanması, uygulanması ve tüm süreçleri. Dönemsel dergi, insert ve katalog hazırlanması, Sezonluk kampanya görsellerinin hazırlanması, Matbu evrak ve markanın basılı mecralarının tasarımı baskı takibi, Ürünler için ambalaj tasarımı, yeni marka ve logo tasarımları. TV, Web, ve sosyal medya için banner tasarımları ve içerik görsellerinin hazırlanması için takım arkadaşları aramaktayız ​​

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden önlisans ya da lisans eğitimi tamamlamış, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi, Photoshop, Illustrator pragramlarına hakim, ​Tercihen After Effects programlarını iyi derecede kullanabilen, ​Yaratıcılığına güvenen ve pratik çözümler üretebilen Baskı teknolojilerine hakim, Hızlı, dikkatli ve temiz çalışabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İşi tüm aşamalarında takip yetisine sahip​ Işık, boyut, renk, kadraj, baskı teknikleri gibi mesleki unsurlara hakim, Portfolyo gösterebilecek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Grafiker

 • Görsel Düzenleme Sorumlusu

  Ayakkabı Dünyasıİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞirketimiz Kategori Departmanı Görsel Düzenleme fonksiyonunda görev alacak, aşağıdaki niteliklere sahip,‘Görsel Düzenleme Sorumlusu' aramaktayız. Şirket görsel sunum standartlarına göre mağazaların görsel tasarımının yapılması ve yönlendirilmesi, Yapılan yönlendirilmelerin etkin şekilde uygulandığının takibinin yapılması, İlgili Sezon/Kampanya dönemleri doğrultusunda gerekli vitrin düzenlemelerinin gerçekleştirilmesi, Sorumlu olduğu fonksiyon gereği kullanılan tüm malzemelerin stok takibi ve gerekli durumlarda muhafaza edilmesinden sorumlu olunması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe mağaza görsel düzenleme konusunda deneyimli, Araştırmacı, yenilikçi ve kreatif, Moda ve trendi yakından takip eden, Takım çalışmasına yatkın, Perakende çalışma sistemini benimsemiş olan, Seyahet engeli olmayan, Askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için).

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Görsel Yönetmen

 • İç Mimar

  Delta Granit Mermerİstanbul Anadolu 6 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDoğaltaş ve Mermer Sektöründe hizmet veren firmamız için, Mimari ve dekorasyon projelerinin çizimlerini gerçekleştirebilecek, İç Mimar aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Tercihen Üniversite veya meslek okullarının İç Mimarlık veya Dekorasyon -Tasarım bölümlerinden mezun, -3D Max, Photoshop, Auto Cad programlarına hakim, -Yetenekli, hayal gücü yüksek, estetik bakış açısına sahip ve tasarım yönü kuvvetli, -Anadolu Yakası Dudullu mağazamızda çalışacak -Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, -Tam zamanlı çalışacak, gerektiğinde esnek iş saatlerine uyum sağlayacak, -Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: İç Mimar, Mimar

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün lideri Yalı Spor'un Adidas ve Nike mağazalarında değerlendirilmek üzere; Görsel sunum ve düzeni sağlayacak, Görsel düzenleme ile ilgili standartları oluşturacak ve uygulayacak, Ürün teşhirinde ve promosyon alanlarında kullanılan malzemelerin seçimi ve tedariğini sağlayacak, Mağaza çalışanlarına düzenleme standartları ve teknikleri konusunda destek verebilecek Mağaza Görsel Sorumlusu aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Perakende sektöründe mağaza düzenleme konusunda 2 yıl deneyimli İşini geliştirmeye açık,kreatif Moda ve trendleri,gelişmeleri takip eden, İletişimi güçlü,ikna becerileri gelişmiş, Takım çalışmasına uyumlu, Hızlı,dikkatli ve detaycı, Çözüm odaklı, analitik düşünebilen,inisiyatif kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, Erkek adaylar askerlik görevini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Merchandiser

İş Habercisi - Görsel Düzenleme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?