Housekeeper İş İlanları

Hepsini Temizle
Housekeeper
 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 7/24 FACILITY SERVICES - İDEAL TEMİZLİK firmasının prestijli bir projesinde (Semerkand Tv ) çalışmak üzere; Temizlik firmalarında benzer pozisyonda daha önce görev almış, Temizlik ekipmanları ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Dinamik, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, 45 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu Yakasındaa ikamet eden BAYTemizlik Görevlisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Sancaktepe - Ümraniye - Pendik - Sultanbeyli - Kartal civarında ikamet eden, Bay personeller alınacaktır.

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Ankara Sefam Turizm Catering

  Ankara

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 7/24 FACILITY SERVICES - İDEAL TEMİZLİK firmasının Çankayada bulunan prestijli projesinde çalışmak üzere; Temizlik firmalarında benzer pozisyonda daha önce görev almış, Temizlik ekipmanları ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Dinamik, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, 45 yaşını aşmamış, Ankara / Çankaya civarında ikamet eden Bay-Bayan Temizlik Görevlisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek Bay ve bayan personeller alınacaktır. Ankara / Çankaya civarında ikamet eden

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 7/24 FACILITY SERVICES - İDEAL TEMİZLİK firmasının prestijli bir projesinde çalışmak üzere; Temizlik firmalarında benzer pozisyonda daha önce görev almış, Temizlik ekipmanları ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Dinamik, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, 45 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu Yakasındaa ikamet eden BAYTemizlik Görevlisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Kurtköy - Pendik - Sultanbeyli - Orhanlı civarında ikamet eden, Bay personeller alınacaktır.

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli (Cam Temizliği) Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde yer alan İdeal Temizlik şirketinde mesai yapacak, okul, hastane ve çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Yüksek Cam Temizliği Yapabilen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Cam temizliğinde deneyimli, Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli, Genel temizlik kurallarını bilen, Düzenli ve sistemli çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Kurtköy - Pendik - Sultanbeyli - Orhanlı civarında ikamet eden, Bay personeller alınacaktır.

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde yer alan İdeal Temizlik şirketine ait bir sitede görev alacak Erkek çalışma arkadaşı arıyoruz.Kalacak yer temin edilecektir (Lojman vardır.)

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Kurtköy - Pendik - Sultanbeyli - Orhanlı civarında ikamet eden, Bay (Erkek) Personel

 • Sefam Turizm Catering

  Temizlik Personeli (İstanbul Anadolu Yakası) Sefam Turizm Catering

  İstanbul Anadolu

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Hastane ve Kolej'de temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Süper Otelcilik

  Kat Hizmetleri Görevlisi / Housekeeping Süper Otelcilik

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  4 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Beyoğlu / Şişhane' de bulunan otelimiz için aşağıdaki niteliklere uygun 'Kat Hizmetleri Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır - Otelin temizliğini, günlük bakımını, tertip ve düzenleme işlerini yapmak - Misafirler çıkış yaptığında oda temizliğini kontrol etmek ve odaların bakım onarıma ihtiyacı olduğunda ön büro yetkililerine rapor vermek

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, misafir memnuniyeti odaklı çalışacak, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Genel temizlik konularında tecrübeli ve bilgili, Disiplinli, işinde titiz ve özverili, Bay ve bayan takım arkadaşları aramaktayız. Otel H&K departmanında daha önce çalışmış olmak, - Oda temizliğini ve dataylarını biliyor olmak, -Çalışmaya engel teşkil edecek fiziki problemi bulunmamak, - Kimyasal ürün eğitimi bulunmak, -35 yaşını geçmemiş olmak, -Tercihen işini anlayabilecek kadar İngilizce biliyor olmak

 • Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  Temizlik Görevlisi Euroserve Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, 25-45 yaş aralığında, Bay, Bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Excutive Housekeeper Martı Otel İşletmeleri A.Ş.

  Muğla

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Resort Hotel Marmaris / Muğla bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Liderlik vasıflarına sahip, Ekip yönetebilecek yetkinlikte İnsan ilişkilerinde başarılı, Resort otellerde deneyimli benzer pozisyonda en az 10 yıl 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Temizlik ve Hijyen kuralları bilgilerine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Detaya önem veren Misafir memnuniyeti odaklı, Marmaris' te ikamet edebilecek ya da verilen lojmanda konaklayabilecek, İki veya dört yıllık Üniversite Mezunu.

 • Triada Residence

  Kat Hizmetleri Görevlisi Triada Residence

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL" VE ''TRİADA RESİDENCE'' otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Anadolu

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe tecrübeli, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Kişisel görünüm ve bakımına önem veren, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul AnadoluYakası'nda (Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında) ikamet eden.

 • Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya İnşaat San.Tic. A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Bahçeşehir Satış Ofisinde görevlendirilemek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Bahçeşehir civarında ikamet eden.

 • Dumankaya Pusula

  Temizlik ve Servis Elemanı Dumankaya Pusula

  İstanbul Avrupa

  3 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerindeki konutlara servis hizmetleri ile, bina ve ortak alan temizlikleri konusunda görevlendirilecek "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki projelerimiz için Aydınlı, İçmeler, Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında ikamet eden, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Halkalı,Esenyurt, Bahçeşehir, Bağcılar, İkitelli, civarında ikamet eden

 • Calidus Hotel

  Kat Hizmetleri Görevlisi Calidus Hotel

  Çanakkale

  2 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Otelimiz bünyesinde görevlendirmek üzere "Kat Hizmetleri Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya tercihen lise mezunu, En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan, Dış görünüşüne özen gösteren, Titiz ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/Bayan. Lojman imkanımız bulunmaktadır.

 • Randstad Türkiye

  Assistant Executive Housekeeper Randstad Türkiye

  İzmir

  1 Temmuz 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.

  Aranan Nitelikler • University Graduate preferably specialization in Tourism and Hotel Management, • Minimum 3 years of experience in Housekeeping management position, • Committed to deliver high level customer service, • Strong management skills and ability to motivate others, • Ability to assist with all areas of housekeeping, • Ability to lead, guide and motivate housekeeping team, • No military obligation for male candidates.

 • The Green Park Hotel Diyarbakır

  Housekeeper Müdürü / Kat Hizmetleri Müdürü The Green Park Hotel Diyarbakır

  Diyarbakır

  26 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması The Green Park Hotel Diyarbakır "HOUSEKEEPER MÜDÜRÜ" olarak görevlendirilmek üzere,aşağıdaki niteliklere sahip personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli 5 yıldızlı otellerde çalışmış, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Otel yönetim sistemlerine hakim, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Sonuç ve çözüm odaklı, İş sorumluluğu yüksek, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu.

 • Wes Hotel

  Bellboy Wes Hotel

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Sakarya

  26 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İzmit şehir merkezinde bulunan otelimiz için Bellboy arayışımız bulunmaktadır...

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, * Tercihen İngilizce bilen, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde kuvvetli, * Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * Vardiyalı çalışma engeli olmayan * Tercihen askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli

 • Klüh Servis Yönetimi

  Proje Yöneticisi / Proje Yönetici Yardımcısı Klüh Servis Yönetimi

  İstanbul Avrupa

  25 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Destek Hizmetleri verdiğimiz projemizde insan ilişkilerinde güçlü, ekip çalışmasında uyumlu, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, hızlı ve etkili karar verme kabiliyetine sahip, problem çözme yeteğine sahip, Proje Yöneticisi ve Proje Yönetici Yardımcısı çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Levent'e ulaşım sorunu olmayan, En az lise mezunu, Min. 2 yıl sektör tecrübeli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

 • Steigenberger İstanbul Maslak

  Kat Hizmetleri Müdürü / Executive Housekeeper Steigenberger İstanbul Maslak

  İstanbul Avrupa

  24 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Steigenberger Hotel Maslak İstanbul Kat Hizmetleri Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Executive Housekeeper aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, * İlgili pozisyonda en az 3 yıl, beş yıldızlı otel tecrübesine sahip, * İyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca dil bilgisine sahip, * Opera programına hakim, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, * Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu Kat Hizmetleri Müdürü aranmaktadır.

 • Mövenpick Hotel İzmir

  Kat Hizmetleri Görevlisi Mövenpick Hotel İzmir

  İzmir

  17 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mövenpick Hotels & Resorts prosedür ve standartları dahilinde otelemizin kat hizmetleri departmanında görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda çalışmış, Misafir memnuniyeti odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, Temizlik ve kişisel hijyene özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın.

 • Opera Hotel Yatırımcıları

  Meydancı (Cilacı) Opera Hotel Yatırımcıları

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  17 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İstanbul Taksim'de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere ‘'MEYDANCI’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 yıl Otel deneyimine sahip, Cila, halı yıkama, vakumat vb. makinaları kullanabilen, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Ulaşım sorunu bulunmayan, Bay.

 • Mövenpick Hotel Ankara

  Kat Hizmetleri Görevlisi Mövenpick Hotel Ankara

  Ankara

  10 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Mövenpick Hotel Ankara Kat Hizmetleri departmanında Kat Hizmetleri Görevlisi olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Turizm Meslek Yüksekokulu ve/veya Turizm Meslek Lisesi mezunu, · Sözlü iletişim yürütecek düzeyde İngilizce bilen, · Alanında en az 1 yıl deneyimli, · Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Konukseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, · Güvenilir, dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve takım çalışmasına uyum gösterebilen, · İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, · Kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Özkaymak

  Housekeeper Özkaymak

  Antalya

  31 Aralık 2014

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Misafir odaları ile tesisteki tüm genel alanların temizliğinin en üst standartta olmasını sağlamak, Minibar, çamaşırhane ve üniforma operasyonunun pürüzsüz işlemesini sağlamak, Bütçe hedefleri doğrultusunda, optimum stok seviyesi ile çalışarak oda başı maliyetleri sürekli denetlemek, Güçlü liderlik vasıfları ile takım arkadaşlarına koçluk yapmak, ekibinin misafir memnuniyeti ve kalite odaklı bir hizmet sunması için gerekli olan eğitimleri organize etmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümünden mezun Konusunda 5 yıldızlı otellerde minimum 4 yıl deneyimi olan, Güleryüzlü, İletişimi güçlü, Planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, detaylara önem veren, Hijyen, temizlik ürünleri ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Analitik düşünme ve liderlik vasıflarına sahip, Ekibinin eğitimlerine önem veren, Yeniliklere açık, takım çalışmasına uyumlu, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Alanya ve civarında ikamet eden / edebilecek, ya da lojmanda kalabilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Housekeeper İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?