Housekeeper İş İlanları

Hepsini Temizle
Housekeeper
 • Kat Şefi
  Hilton İstanbul Kozyatağı
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Kat Hizmetleri departmanı iş talimatları doğrultusunda misafir oda ve yatak bloklarının temiz ve düzenli olmasını sağlamak amacıyla gerekli uygulamaları yürütmek üzere KAT ŞEFİ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu (Tercihen Turizm-Otelcilik, İşletme vb.), 5 yıldızlı otellerde Kat Şefi pozisyonunda minimum 2 yıl görev almış, Temizlik, hijyen ve sanitasyon bilgilerine sahip, Detaylara önem veren, dikkatli, prensipli ve kurum kültürüyle bağdaşan iş disiplinine sahip, Kimyasal ürünler ve teknik cihazlar hakkında gerekli bilgiye sahip, Personel eğitimi ve motivasyonunu sağlama konularında bilgili, Misafir ve sonuç odaklı, iletişim yeteneği yüksek, prezantabl, Takım çalışmasına yatkın, problem çözücü, Raporlama bilgisine sahip, Tercihen ingilizce bilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan Kat Şefi aranmaktadır.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ** OSMANBEY ŞİŞLİDE YENİ AÇILACAK OTELİMİZ İÇİN ; 40 YAŞINI AŞMAMIŞ, DİKSİYONU DÜZGÜN, TEMİZLİK KONUSUNDA TECRÜBELİ TAKIM ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ.

 • İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL" VE ''TRİADA RESİDENCE'' otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere "Temizlik Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, 40 yaşını aşmamış Bayan, Avrupa yakasından ikamet eden.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe tecrübeli, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Kişisel görünüm ve bakımına önem veren, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul AnadoluYakası'nda (Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında) ikamet eden.

 • İş Açıklaması Bahçeşehir Satış Ofisinde görevlendirilemek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Bahçeşehir civarında ikamet eden.

 • İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerindeki konutlara servis hizmetleri ile, bina ve ortak alan temizlikleri konusunda görevlendirilecek "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki projelerimiz için Aydınlı, İçmeler, Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında ikamet eden, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Halkalı,Esenyurt, Bahçeşehir, Bağcılar, İkitelli, civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması İşletmemiz için belirtilen nitelikler doğrultusunda Hamam Katı Yardımcı Personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Hamam alanları sorumlusuna bağlı olarak çalışacak, En az lise mezunu Erkek personel.

 • İş Açıklaması Tesisin temizlik işlerini düzenli olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler ANKARA ORAN’ DA Kİ TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan, 18 – 45 yaşları arasında, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Bay/ Bayan GENEL HİZMET ELEMANI alınacaktır.

 • Temizlik Personeli (Cam Temizliği)
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde yer alan İdeal Temizlik şirketinde mesai yapacak, okul, hastane ve çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu-Avrupa yakasında ikamet eden Yüksek Cam Temizliği Yapabilen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Cam temizliğinde deneyimli, Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli, Genel temizlik kurallarını bilen, Düzenli ve sistemli çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Amirince verilen işleri yapabilecek, İstanbul'da ikamet eden. Bay personeller alınacaktır.

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak özel okulda temizlik işlerinde çalışacak, Ankara Çankaya ve Civarında ikamet eden bay Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın Erkek Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Temizlik Personeli
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde yer alan İdeal Temizlik şirketinde mesai yapacak, okul, hastane ve çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, İstanbul'da ikamet eden. Bay ve bayan personeller alınacaktır.

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde bulunan Kolej'de temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Temizlik Personeli Üsküdar
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Özel okul 'da sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden, Bay Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Temizlik Personeli
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 7/24 FACILITY SERVICES - İDEAL TEMİZLİK firmasının prestijli bir projesinde (Semerkand Tv ) çalışmak üzere; Temizlik firmalarında benzer pozisyonda daha önce görev almış, Temizlik ekipmanları ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Dinamik, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, 45 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu Yakasındaa ikamet eden BAYTemizlik Görevlisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Sancaktepe - Ümraniye - Pendik - Sultanbeyli - Kartal civarında ikamet eden, Bay personeller alınacaktır.

 • İş Açıklaması Kat Hizmetlisi

  Aranan Nitelikler Kat Hizmetlisi Otelcilik sektöründe en az 2 yıl tecrübeli Kullanılan makine ve kimyasallar hakkında bilgi ve deneyime sahip Hijyen prosedürlerini bilen Dış görünümüne önem veren Kart hizmetleri prosedürlerini bilen ve uygulayan Depo ve stok kontrol işlemlerini uygulayan Esnek çalışma saatlerine uyum gösteren

 • Kat Hizmetleri Görevlisi / Housekeeping
  Süper Otelcilik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Beyoğlu / Şişhane' de bulunan otelimiz için aşağıdaki niteliklere uygun 'Kat Hizmetleri Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır - Otelin temizliğini, tertip ve düzenleme işlerini yapmak - Misafirler çıkış yaptığında oda temizliğini kontrol etmek ve odaların bakım onarıma ihtiyacı olduğunda ön büro yetkililerine rapor vermek

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, misafir memnuniyeti odaklı çalışacak, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Genel temizlik konularında tecrübeli ve bilgili, Disiplinli, işinde titiz ve özverili, Bay ve bayan takım arkadaşları aramaktayız. Otel H&K departmanında daha önce çalışmış olmak, - Oda temizliğini ve detaylarını biliyor olmak, -Çalışmaya engel teşkil edecek fiziki problemi bulunmamak, - Kimyasal ürün eğitimi almış olmak, -35 yaşını geçmemiş olmak, -Tercihen işini anlayabilecek kadar İngilizce biliyor olmak

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek, Eskişehir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması İşletmemizin bayan bölümünde görevlendirilmek üzere Kat Görevlisi/Servis Elemanı/Karşılama Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 23-40 yaş arası İş ciddiyeti olan Güleryüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi Bay/Bayan.

 • İş Açıklaması Mövenpick Hotel Ankara Kat Hizmetleri departmanında Kat Hizmetleri Görevlisi olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Turizm Meslek Yüksekokulu ve/veya Turizm Meslek Lisesi mezunu, · Sözlü iletişim yürütecek düzeyde İngilizce bilen, · Alanında en az 1 yıl deneyimli, · Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Konukseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, · Güvenilir, dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve takım çalışmasına uyum gösterebilen, · İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, · Kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Housekeeper
  Mamaco® Bina Yönetimi ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 24 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 5 yıldızlı lüks otellerimizde part-time olarak çalışabilecek housekeeping personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az 6 ay deneyimli, * SGK lı olarak çalışmasında engel olmayan, * 08:00-17:30 saatleri arasında çalışabilecek, * Haftada minimum 4-5 gün çalışabilecek, * 18-40 yaş arası Bay/Bayan,

 • İş Açıklaması Ankara Esenboğa Havalimanı'nda yer alan firmamız için aşağıdaki özelliklere uygun 'Temizlik Görevlileri' aramaktayız. Minimum ilkokul mezunu Alanında en az 1 yıl deneyimli İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı, Vardiyalı çalışma yapabilecek Takım çalışmasına yatkın Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Kat Hizmetleri Görevlisi
  Yaşmak Turizm
  İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması -Otellerimizin Kat Hizmetleri Departmanında görevlendirilmek üzere Kat Hizmetleri Görevlisi aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -4 veya 5 yıldızlı otellerin oda temizliğinde en az 3 yıl tecrübeli, -Temizlik ve hijyen kurallarına önem veren, -Dikkatli ve titiz, -Kişisel bakımına özen gösteren,güleryüzlü, -Misafir memnuniyeti odaklı, -Takım çalışmasına uygun, -En az ilköğretim mezunu, -Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, -Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, -35 yaşını aşmamış Bay/Bayan Kat Hizmetleri Görevlisi aranmaktadır

 • Bellman
  Barbera
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de calismak uzere bellboy ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Ingilizce nin orta seviyede konusulmasi gerekmektedir. Caliskan,guler yuzlu ve hareketli olunmasi tercihimizdir.

 • Temizlik Elemanları
  Grouppe Aspendos Özel İstihdam…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ev işlerinde çalışacak yatılı ve gündüzlü "Temizlik Elemanları" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 25 - 40 yaşlarında, Tercihen ev temizliğinde deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu, Avrupa Yakası'nda oturan, Bayan- Bay elemanlar.

 • Kat Görevlisi
  Evel Turizm
  İstanbul Avrupa 17 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Otelimizde çalışacak bay/bayan kat görevlileri (temizlik elemanları) alınacaktır.

 • Kat Görevlisi
  Wyndham İstanbul Petek
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde bulunan uluslar arası beş yıldızlı otelimize,sorumlu olduğu katlardaki oda ve alanların temizlik,bakım ve kontrolünü sağlamak,bu süreçleri işletme standartları doğrultusunda sürdürmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Aynı pozisyonda 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıllık Kat Hizmetleri deneyimi olan, Takım çalışmasına uygun , Otel personeli için belirlenen kurallara uyabilen , Belirlenen iş tanımı için uygun , İletişim ve eleştiriye açık Sorumluluk bilinci gelişmiş, İletişmle eliştiriye açık, İki vardiyeli çalışa bilen, Fiziken sağlıklı ve enerjik .

 • Kat Hizmetleri Görevlisi / Maid
  Hotel Arcadia Blue
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 12 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sultanahmet'te bulunan 4 yıldızlı otelimiz için Kat Hizmetleri Görevlisi / Maid alınacaktır Oda temizliklerinin gösterilen standartlara uygun şekilde yapılması, Buklet ve servis malzeme eksiklerinin tamamlanması, Odanın misafire hazır hale getirilmesi.

  Aranan Nitelikler Daha önceden benzer otel tecrübesi olan, Mesleki bilgiye sahip, Tercihen sigara kullanmayan, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, insan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, Kendine ve dış görünüşüne özen gösteren, Vardiyalı düzende çalışmaya alışık, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan.

 • İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Resort Hotel Marmaris / Muğla bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Liderlik vasıflarına sahip, Ekip yönetebilecek yetkinlikte İnsan ilişkilerinde başarılı, Resort otellerde deneyimli benzer pozisyonda en az 10 yıl 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Temizlik ve Hijyen kuralları bilgilerine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Detaya önem veren Misafir memnuniyeti odaklı, Marmaris' te ikamet edebilecek ya da verilen lojmanda konaklayabilecek, İki veya dört yıllık Üniversite Mezunu.

 • İş Açıklaması Şirketimizin Kocaeli/Gölcük projelerinde görevlendirilmek üzere vardiyalı çalışacak Teknik Temizlik personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Temizlik İşlerinde deneyimli, Vardiyalı düzende çalışacak (Fabrika ortamında), 40 yaşını aşmamış, Bay (Askerlik hizmetini tamamlamış) 1100 TL ücret 50-75 TL her ay alışveriş çeki Yemek+Servis

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Housekeeper İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?