Housekeeper İş İlanları

Hepsini Temizle
Housekeeper
 • Bellman
  Barbera
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 2 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de calismak uzere bellboy ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Ingilizce nin orta seviyede konusulmasi gerekmektedir. Caliskan,guler yuzlu ve hareketli olunmasi tercihimizdir.

 • İş Açıklaması İşletmemizin bayan bölümünde görevlendirilmek üzere Kat Görevlisi/Servis Elemanı/Karşılama Personeli aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 23-40 yaş arası İş ciddiyeti olan Güleryüzlü Ekip çalışmasına yatkın, Sorumluluk sahibi Bay/Bayan.

 • Kat Hizmetleri Görevlisi
  Triada Residence
  İstanbul Avrupa 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan NORDSTERN GALATA HOTEL" VE ''TRİADA RESİDENCE'' otellerimiz için " KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler *En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan. *Dış görünüşüne özen gösteren. *Titiz ve sorumluluk sahibi *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. *İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden. *Bay/Bayan.

 • Temizlik Personeli Üsküdar
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu 1 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde Özel okul 'da sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakası Üsküdar ve civarında ikamet eden, Bay Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Temizlik Görevlisi
  Ece İş Çözümleri
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere "Temizlik Görevlisi" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Herhangi bir sağlık sorunu olmayan, 40 yaşını aşmamış Bayan, Avrupa yakasından ikamet eden.

 • İş Açıklaması Ankara Esenboğa Havalimanı'nda yer alan firmamız için aşağıdaki özelliklere uygun 'Temizlik Görevlileri' aramaktayız. Minimum ilkokul mezunu Alanında en az 1 yıl deneyimli İletişimi güçlü, güleryüzlü, dinamik Hizmet bilincinde ve müşteri odaklı, Vardiyalı çalışma yapabilecek Takım çalışmasına yatkın Takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Şirketimiz bünyesinde bulunan Kolej'de temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.

 • Temizlik Personeli
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 7/24 FACILITY SERVICES - İDEAL TEMİZLİK firmasının prestijli bir projesinde (Semerkand Tv ) çalışmak üzere; Temizlik firmalarında benzer pozisyonda daha önce görev almış, Temizlik ekipmanları ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Dinamik, sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, 45 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu Yakasındaa ikamet eden BAYTemizlik Görevlisi alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Genel temizlik hizmetlerinde deneyimli Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli Genel temizlik kurallarını bilen Düzenli ve sistemli çalışan İnsan ilişkilerinde başarılı Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Göztepe - Samandıra - Sancaktepe - Ümraniye - Pendik - Sultanbeyli - Kartal civarında ikamet eden, Bay personeller alınacaktır.

 • Kat Hizmetleri Görevlisi / Housekeeping
  Süper Otelcilik
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Beyoğlu / Şişhane' de bulunan otelimiz için aşağıdaki niteliklere uygun 'Kat Hizmetleri Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır - Otelin temizliğini, tertip ve düzenleme işlerini yapmak - Misafirler çıkış yaptığında oda temizliğini kontrol etmek ve odaların bakım onarıma ihtiyacı olduğunda ön büro yetkililerine rapor vermek

  Aranan Nitelikler Ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, misafir memnuniyeti odaklı çalışacak, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Genel temizlik konularında tecrübeli ve bilgili, Disiplinli, işinde titiz ve özverili, Bay ve bayan takım arkadaşları aramaktayız. Otel H&K departmanında daha önce çalışmış olmak, - Oda temizliğini ve detaylarını biliyor olmak, -Çalışmaya engel teşkil edecek fiziki problemi bulunmamak, - Kimyasal ürün eğitimi almış olmak, -35 yaşını geçmemiş olmak, -Tercihen işini anlayabilecek kadar İngilizce biliyor olmak

 • Housekeeper
  Mamaco® Bina Yönetimi ve…
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması 5 yıldızlı lüks otellerimizde part-time olarak çalışabilecek housekeeping personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler * En az 6 ay deneyimli, * SGK lı olarak çalışmasında engel olmayan, * 08:00-17:30 saatleri arasında çalışabilecek, * Haftada minimum 4-5 gün çalışabilecek, * 18-40 yaş arası Bay/Bayan,

 • İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere sahip çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az ilköğretim mezunu, Tercihen daha önce benzer bir pozisyonda görev almış, Temizlik makinalarını kullanabilen, herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Gerektiğinde vardiyalı sistemde çalışabilecek, Eskişehir'de ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Bay / bayan; çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • Kat Hizmetleri Görevlisi / Maid
  Hotel Arcadia Blue
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Sultanahmet'te bulunan 4 yıldızlı otelimiz için Kat Hizmetleri Görevlisi / Maid alınacaktır Oda temizliklerinin gösterilen standartlara uygun şekilde yapılması, Buklet ve servis malzeme eksiklerinin tamamlanması, Odanın misafire hazır hale getirilmesi.

  Aranan Nitelikler Daha önceden benzer otel tecrübesi olan, Mesleki bilgiye sahip, Tercihen sigara kullanmayan, Diksiyonu düzgün, Güler yüzlü, insan ilişkileri ve iletişim becerileri gelişmiş, Kendine ve dış görünüşüne özen gösteren, Vardiyalı düzende çalışmaya alışık, Erkek adaylar için askerlik engeli bulunmayan.

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe tecrübeli, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Kişisel görünüm ve bakımına önem veren, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul AnadoluYakası'nda (Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında) ikamet eden.

 • İş Açıklaması Bahçeşehir Satış Ofisinde görevlendirilemek üzere "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Bahçeşehir civarında ikamet eden.

 • Temizlik ve Servis Elemanı
  Dumankaya Pusula
  İstanbul Avrupa 31 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerindeki konutlara servis hizmetleri ile, bina ve ortak alan temizlikleri konusunda görevlendirilecek "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki projelerimiz için Aydınlı, İçmeler, Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında ikamet eden, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Halkalı,Esenyurt, Bahçeşehir, Bağcılar, İkitelli, civarında ikamet eden

 • Bellboy
  Wes Hotel
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Kocaeli, Sakarya 30 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İzmit şehir merkezinde bulunan otelimiz için Bellboy arayışımız bulunmaktadır...

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış, * Tercihen İngilizce bilen, * B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, * Misafir memnuniyeti odaklı, insan ilişkilerinde kuvvetli, * Ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, * Vardiyalı çalışma engeli olmayan * Tercihen askerliğini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli

 • İş Açıklaması The Randstad Group operating in 39 countries on 5 continents, is the world’s second-largest provider of HR services. It holds top 3 positions in various key markets such as Argentina, Belgium Luxembourg, Canada, Chile, France, Germany, Greece, India, Mexico, the Netherlands, Poland, Portugal, Spain, Switzerland and the United Kingdom, as well as major positions in Australia and the United States. Randstad has 28.030 corporate employees working from 4.587 branches, and are employing over 567.700 people. Randstad generated a revenue of 16.6 billion EUR in 2013. Randstad Holding, nv is headquartered in Diemen, the Netherlands, and is listed on the NYSE Euronext Amsterdam exchange, where options for stocks in Randstad are also traded.

  Aranan Nitelikler • University Graduate preferably specialization in Tourism and Hotel Management, • Minimum 3 years of experience in Housekeeping management position, • Committed to deliver high level customer service, • Strong management skills and ability to motivate others, • Ability to assist with all areas of housekeeping, • Ability to lead, guide and motivate housekeeping team, • No military obligation for male candidates.

 • Kat Görevlisi
  Wyndham İstanbul Petek
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 29 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İstanbul Avrupa / Güneşli bölgesinde bulunan uluslar arası beş yıldızlı otelimize,sorumlu olduğu katlardaki oda ve alanların temizlik,bakım ve kontrolünü sağlamak,bu süreçleri işletme standartları doğrultusunda sürdürmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Aynı pozisyonda 5 yıldızlı otellerde en az 2 yıllık Kat Hizmetleri deneyimi olan, Takım çalışmasına uygun , Otel personeli için belirlenen kurallara uyabilen , Belirlenen iş tanımı için uygun , İletişim ve eleştiriye açık Sorumluluk bilinci gelişmiş, İletişmle eliştiriye açık, İki vardiyeli çalışa bilen, Fiziken sağlıklı ve enerjik .

 • Kat Görevlisi
  Evel Turizm
  İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Otelimizde çalışacak bay/bayan kat görevlileri (temizlik elemanları) alınacaktır.

 • Meydancı (Cilacı)
  Opera Hotel Yatırımcıları
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Temmuz 2015

  İş Açıklaması İstanbul Taksim'de bulunan Butik Otelimizde görevlendirilmek üzere ‘'MEYDANCI’’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda en az 2 yıl Otel deneyimine sahip, Cila, halı yıkama, vakumat vb. makinaları kullanabilen, Hijyen kurallarını bilen, uygulayan ve önem veren, Misafir memnuniyeti odaklı çalışan, Titiz ve temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden, Takım çalışmasına yatkın, Vardiyalı çalışma konusunda engeli olmayan, Ulaşım sorunu bulunmayan, Bay.

 • İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Resort Hotel Marmaris / Muğla bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Liderlik vasıflarına sahip, Ekip yönetebilecek yetkinlikte İnsan ilişkilerinde başarılı, Resort otellerde deneyimli benzer pozisyonda en az 10 yıl 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Temizlik ve Hijyen kuralları bilgilerine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Detaya önem veren Misafir memnuniyeti odaklı, Marmaris' te ikamet edebilecek ya da verilen lojmanda konaklayabilecek, İki veya dört yıllık Üniversite Mezunu.

 • İş Açıklaması Steigenberger Hotel Maslak İstanbul Kat Hizmetleri Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Executive Housekeeper aranmaktadır;

  Aranan Nitelikler * Üniversitelerin tercihen Turizm ve Otelcilik bölümlerinden mezun, * İlgili pozisyonda en az 3 yıl, beş yıldızlı otel tecrübesine sahip, * İyi derecede İngilizce ve tercihen Almanca dil bilgisine sahip, * Opera programına hakim, * Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, * İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti odaklı çalışabilecek, * Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu Kat Hizmetleri Müdürü aranmaktadır.

 • İş Açıklaması The Green Park Hotel Diyarbakır "HOUSEKEEPER MÜDÜRÜ" olarak görevlendirilmek üzere,aşağıdaki niteliklere sahip personel aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda minimum 3 yıl deneyimli 5 yıldızlı otellerde çalışmış, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Otel yönetim sistemlerine hakim, İyi derecede ingilizce bilgisine sahip, Sonuç ve çözüm odaklı, İş sorumluluğu yüksek, Esnek ve yoğun çalışma saatlerine uyumlu.

 • İş Açıklaması Tesisin temizlik işlerini düzenli olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler ANKARA ORAN’ DA Kİ TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan, 18 – 45 yaşları arasında, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Bay/ Bayan GENEL HİZMET ELEMANI alınacaktır.

 • İş Açıklaması Şirketimizin Kocaeli/Gölcük projelerinde görevlendirilmek üzere vardiyalı çalışacak Teknik Temizlik personeli alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen Temizlik İşlerinde deneyimli, Vardiyalı düzende çalışacak (Fabrika ortamında), 40 yaşını aşmamış, Bay (Askerlik hizmetini tamamlamış) 1100 TL ücret 50-75 TL her ay alışveriş çeki Yemek+Servis

 • İş Açıklaması Mövenpick Hotels & Resorts prosedür ve standartları dahilinde otelemizin kat hizmetleri departmanında görev alacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda çalışmış, Misafir memnuniyeti odaklı, İletişim becerileri gelişmiş, Temizlik ve kişisel hijyene özen gösteren, Ekip çalışmasına yatkın.

 • Kat Hizmetleri Görevlisi
  Calidus Hotel
  Çanakkale 10 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Otelimiz bünyesinde görevlendirmek üzere "Kat Hizmetleri Görevlisi" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler İlköğretim veya tercihen lise mezunu, En az 1 yıl housekeeping (kat temizliği) tecrübesi olan, Dış görünüşüne özen gösteren, Titiz ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Bay/Bayan. Lojman imkanımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Mövenpick Hotel Ankara Kat Hizmetleri departmanında Kat Hizmetleri Görevlisi olarak görev alacaktır.

  Aranan Nitelikler · Tercihen Turizm Meslek Yüksekokulu ve/veya Turizm Meslek Lisesi mezunu, · Sözlü iletişim yürütecek düzeyde İngilizce bilen, · Alanında en az 1 yıl deneyimli, · Yoğun iş temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, · Konukseverlik anlayışına sahip ve misafir memnuniyetine önem veren, · Güvenilir, dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü ve takım çalışmasına uyum gösterebilen, · İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, · Kişisel bakımına ve hijyen kurallarına önem veren, · Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

 • Housekeeper
  Özkaymak
  Antalya 31 Aralık 2014

  İş Açıklaması Misafir odaları ile tesisteki tüm genel alanların temizliğinin en üst standartta olmasını sağlamak, Minibar, çamaşırhane ve üniforma operasyonunun pürüzsüz işlemesini sağlamak, Bütçe hedefleri doğrultusunda, optimum stok seviyesi ile çalışarak oda başı maliyetleri sürekli denetlemek, Güçlü liderlik vasıfları ile takım arkadaşlarına koçluk yapmak, ekibinin misafir memnuniyeti ve kalite odaklı bir hizmet sunması için gerekli olan eğitimleri organize etmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümünden mezun Konusunda 5 yıldızlı otellerde minimum 4 yıl deneyimi olan, Güleryüzlü, İletişimi güçlü, Planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, detaylara önem veren, Hijyen, temizlik ürünleri ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Analitik düşünme ve liderlik vasıflarına sahip, Ekibinin eğitimlerine önem veren, Yeniliklere açık, takım çalışmasına uyumlu, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Alanya ve civarında ikamet eden / edebilecek, ya da lojmanda kalabilecek

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Housekeeper İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?