Housekeeper İş İlanları

Hepsini Temizle
Housekeeper
 • İş Açıklaması Tesisin temizlik işlerini düzenli olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler ANKARA BİLKENT TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,   GENEL HİZMET ELEMANI (ENGELLİ) 18 - 45 yaşları arasında, Ankara'da ikamet edebilen, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için) Bay/Bayan   GENEL HİZMET ELEMANI (ENGELLİ) alınacaktır.

 • İş Açıklaması Tesisin temizlik işlerini düzenli olarak yapmak.

  Aranan Nitelikler ANKARA ORAN’ DA Kİ TESİSİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE, Çamaşırhane işleyişi konusunda bilgi sahibi, Vardiyalı çalışmaya engeli bulunmayan, 18 – 45 yaşları arasında, Askerlikle ilişiği bulunmayan (erkek adaylar için), Ankara’da ikamet eden, Hafta sonları ve vardiyalı çalışmaya engeli olmayan Bay/ Bayan   GENEL HİZMET ELEMANI alınacaktır.

 • İş Açıklaması Saray Muhallebicisi, İstanbul'un en elit semtlerinde yer alan restoranları, mimari yapısı, zengin mönüsü , ISO 22000 Kalite Belgesi, 1300'ün üstünde çalışan kişi sayısı ile sürekli büyüyen, yakın zamanda yurt dışı projeleriyle büyümeye devam edecek 80 yıllık eski ve köklü bir restoran zinciridir. Güneşlideki Üretim departmanımızdaki yemek ve tatlı kazanlarının temizliğinden sorumlu olaracak Daha önce temizlik işlerinde deneyimli Vardiyalı sistemde çalışabilecek ​Üretim araçları temizlik sorumluları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması SUİT GRUP bünyesinde yer alan İdeal Temizlik şirketinde mesai yapacak, okul, hastane ve çeşitli projelerde görevlendirilmek üzere İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden Yüksek Cam Temizliği (iç-dış) Yapabilen takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Cam temizliğinde deneyimli, Tercihen sağlık-eğitim sektöründe tecrübeli, Genel temizlik kurallarını bilen, Düzenli ve sistemli çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, Amirince verilen işleri yapabilecek, Tercihen Küçükçekmece - Sefaköy - Avcılar - Yenibosna - Şirinevler  civarında ikamet eden, Bay personeller alınacaktır.  

 • İş Açıklaması   Şirketimiz bünyesinde floryada bulunan özel bir hastane için, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Avrupa yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.        

 • Temizlik Personeli
  Sefam Turizm Catering
  İstanbul Anadolu 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak temizlik işlerinde çalışacak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden bay, bayan Temizlik Elemanları alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler   18 - 40 yaş aralığında, Tercihen deneyimli, Kişisel bakımına özen gösteren, Anadolu yakasında ikamet eden, Bay + Bayan, Temizlik elemanları alınacaktır.        

 • Temizlik ve Servis Elemanı
  Dumankaya Pusula
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Grubumuz bünyesinde inşa edilen toplu konut projelerindeki konutlara servis hizmetleri ile, bina ve ortak alan temizlikleri konusunda görevlendirilecek "Temizlik ve Servis Elemanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen lise mezunu, Hizmet sektöründe görev almış, Titiz ve temizlik konusunda kendine güvenen, Daha önce benzer pozisyonlarda görev almış, Hijyene önem veren, Kişisel görünümü ve bakımına önem veren, Dikkatli titiz ve temiz, Temizlik malzemelerinin kullanımı ve etkileri konusunda bilgili, İstanbul Anadolu Yakası'ndaki projelerimiz için Aydınlı, İçmeler, Pendik, Tuzla, Kurtköy civarında ikamet eden, İstanbul Avrupa Yakası'ndaki projelerimiz için Halkalı,Esenyurt, Bahçeşehir, Bağcılar, İkitelli, civarında ikamet eden

 • Kat Hizmetleri Görevlisi
  Hışım Grup
  İstanbul Avrupa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması          Firmamızın bünyesinde yer alan 'NORDSTERN HOTELİMİZ'   görevlendirilmek üzere;                                         Kat Hizmetleri Görevlileri'  aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Dönemsel İkram Hostesi
  Manpower Trade Marketing
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Bursa 25 Kasım 2015

  İş Açıklaması Görev yaptığı Showroom’a gelen müşterilere çay-kahve servisinden sorumlu olarak hizmet sunmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya), Bursa (Osmangazi) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel İkram Hostesleri' arıyoruz.   Kişisel görünümüne önem veren,  Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentable ve güler yüzlü.

 • Temizlik Personeli
  Sek Et Ürünleri
  İstanbul Anadolu 22 Kasım 2015

  İş Açıklaması Anadolu yakasında bulunan işletmemizde TEMİZLİK PERSONELİ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az ilkokul mezunu, Anadolu yakasında (Tercihen Ümraniye)ikamet eden, Temizlik konusunda tecrübeli, Bedenen çalışmaya engel herhangi bir sağlık sorunu olmayan, Kişisel bakım ve hijyenine dikkat eden, 40 yaşını aşmayan 

 • Kat Hizmetleri Görevlisi / Housekeeping
  Süper Otelcilik
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 19 Kasım 2015

  İş Açıklaması   Beyoğlu / Şişhane' de bulunan otelimiz için aşağıdaki niteliklere uygun 'Kat Hizmetleri Görevlisi' arayışımız bulunmaktadır      -  Otelin temizliğini, tertip ve düzenleme işlerini yapmak    -  Misafirler çıkış yaptığında oda temizliğini kontrol etmek ve odaların bakım onarıma ihtiyacı olduğunda ön büro yetkililerine rapor vermek

  Aranan Nitelikler   Ekip çalışmasına yatkın, Güleryüzlü, diksiyonu düzgün, misafir memnuniyeti odaklı çalışacak, Kişisel bakımına ve dış görünüşüne özen gösteren, Genel temizlik konularında tecrübeli ve bilgili, Disiplinli, işinde titiz ve özverili, Bay ve bayan takım arkadaşları aramaktayız. Otel H&K departmanında daha önce çalışmış olmak, - Oda temizliğini ve detaylarını biliyor olmak, -Çalışmaya engel teşkil edecek fiziki problemi bulunmamak, - Kimyasal ürün eğitimi almış olmak, -35 yaşını geçmemiş olmak, -Tercihen işini anlayabilecek kadar İngilizce biliyor olmak

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir oteller zinciri için Bulaşıkçı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • Kat Hizmetleri Görevlisi
  Goldenage Hotel
  İstanbul Avrupa 28 Ekim 2015

  İş Açıklaması KAT HİZMETLERİ GÖREVLİSİ aramaktayız. 

  Aranan Nitelikler * Misafir hizmet ve kalite odaklı çalışan * Dış görünüme,hijyene ve kişisel bakıma özen gösteren * Takım çalışmasına önem veren * Temizlik konusunda ayrıntılara dikkat eden * Güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş * Askerlik hizmetini tamamlamış * BAY BAYAN  KAT GÖREVLİSİ ARANMAKTADIR.

 • İş Açıklaması 1967'den beri, mutlu bir tatilin akla gelen ilk ismi Martı Otellerinin, Martı Resort Hotel Marmaris / Muğla bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız "Martı Grubu; sahip olduğu birikim ve örnek kurumsal kimliği ile sadece tesisleri ve projelerini değil, bununla birlikte çalışanlarını da her zaman daha ileriye taşıyan köklü ve saygın bir kuruluştur."

  Aranan Nitelikler Liderlik vasıflarına sahip, Ekip yönetebilecek yetkinlikte İnsan ilişkilerinde başarılı, Resort otellerde deneyimli benzer pozisyonda en az 10 yıl 5 yıldızlı otel deneyimine sahip, Temizlik ve Hijyen kuralları bilgilerine sahip, Tercihen İngilizce bilen, Detaya önem veren Misafir memnuniyeti odaklı, Marmaris' te ikamet edebilecek ya da verilen lojmanda konaklayabilecek, İki veya dört yıllık Üniversite Mezunu.

 • Bellboy
  Barbera
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ekim 2015

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de calismak uzere bellboy ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Ingilizce nin orta seviyede konusulmasi gerekmektedir. Caliskan,guler yuzlu ve hareketli olunmasi tercihimizdir.

 • Bellman
  Barbera
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 16 Ekim 2015

  İş Açıklaması Sirkeci de acilan Barbera Hotel de calismak uzere bellman ise alinacaktir.

  Aranan Nitelikler Ingilizce nin orta seviyede konusulmasi gerekmektedir. Caliskan,guler yuzlu ve hareketli olunmasi tercihimizdir.

 • Housekeeper
  Özkaymak
  Antalya 31 Aralık 2014

  İş Açıklaması Misafir odaları ile tesisteki tüm genel alanların temizliğinin en üst standartta olmasını sağlamak, Minibar, çamaşırhane ve üniforma operasyonunun pürüzsüz işlemesini sağlamak, Bütçe hedefleri doğrultusunda, optimum stok seviyesi ile çalışarak oda başı maliyetleri sürekli denetlemek, Güçlü liderlik vasıfları ile takım arkadaşlarına koçluk yapmak, ekibinin misafir memnuniyeti ve kalite odaklı bir hizmet sunması için gerekli olan eğitimleri organize etmek.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Turizm Otelcilik Bölümünden mezun Konusunda 5 yıldızlı otellerde minimum 4 yıl deneyimi olan, Güleryüzlü, İletişimi güçlü, Planlama ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, detaylara önem veren, Hijyen, temizlik ürünleri ve kimyasalları hakkında bilgi sahibi, Hijyen kurallarını bilen ve uygulayan, Analitik düşünme ve liderlik vasıflarına sahip, Ekibinin eğitimlerine önem veren, Yeniliklere açık, takım çalışmasına uyumlu, Dış görünüşüne özen gösteren, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Alanya ve civarında ikamet eden / edebilecek, ya da lojmanda kalabilecek

İş Habercisi - Housekeeper İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?