Kalibrasyon Operatörü İş İlanları

Hepsini Temizle
Kalibrasyon Operatörü
 • Üretim Elemanı

  Supplementler.comİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Eylül 2022
  İş AçıklamasıHakkımızda 2012 yılında kurulan İstanbul merkezli Dikey Vitamin A.Ş., Türkiye'nin en hızlı büyüyen spor ve sağlıklı yaşam şirketidir. Dikey Vitamin A.Ş., bünyesinde üç e-ticaret sitesini barındırır. Spor takviyeleri sunan Supplementler.com; vitamin ve mineral takviyeleri ile sağlıklı atıştırmalıklar sunan Vitaminler.com ve spor severleri spor ekipmanları ve tekstil ürünleriyle buluşturan Fitmoda.com aracılığıyla kendi markaları dışında, sektördeki diğer markaların ürünlerinin de satışını gerçekleştirir.Türkiye genelinde yerleşik bir mağaza ve otomat ağına sahip olan Dikey Vitamin A.Ş. online sağlık portalı Fithub.com.tr'yi de bünyesinde barındırır. Yeni nesil esnek spor salonu abonelik sistemi Sporcard da Dikey Vitamin A.Ş.’nin çatısı altındadır. Dikey Vitamin A.Ş. 2021 yılında sektördeki varlığını daha da ileriye taşımak için beslenme sektöründe dünya lideri olan Nestlé Health Science'dan yatırım almıştır. Dikey Vitamin, 300'den fazla çalışanı ile büyük bir ailedir. Mutlu çalışanların mutlu müşteriler anlamına geldiğine inanan şirket, insana yatırımı öncelik olarak görür. Şirket içinde olumlu, işbirlikçi ve sosyal bir ortamı teşvik eder. Kurum olarak ekip çalışması ile sonuç almaya ve görevleri sorumluluk bilinci ile gerçekleştirmeye odaklanır. İstanbul-Seyrantepe'deki üretim merkezimizde bizimle birlikte çalışacak “Üretim Elemanı” arayışımız mevcuttur. Genel Nitelikler Tercihen ilaç ve gıda takviyeleri sektöründe minimum 1 yıl tecrübeli, Hijyen ve kalite prosedürlerine uygun olarak çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri kuvvetli, Öğrenmeye açık, araştırmacı, çözüm ve sonuç odaklı, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Gerekli durumda vardiya sistemi ile çalışabilecek, Askerlik görevini tamamlamış. (erkek adaylar için)
  Aranan NiteliklerGörev ve Sorumluluklar İşletmedeki üretim süreçlerine dahil olarak sistemin aktif şeklide yürütülmesini sağlamak, Üretimde herhangi arıza ya da ihtiyaç durumunda müdahale ya da iyileştirme işlemlerini yapmak, Üretim makineleri montaj ve demontaj işlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmak, Fabrika genel tesis işletme ve bakım faaliyetlerini SOP ve talimatlar çerçevesinde yürütülmesine destek olmak, Kalibrasyon, kalifikasyon çalışmalarında görev almak, Katı tablet, kapsül imalat & dolum & ambalaj, likit ve toz imalat & dolum & ambalaj operasyonlarındaki her türlü makina, ürün, parametre ve ilgili her türlü çevre kontrolleri, fiziksel kontrolleri, hat temizlik kontrolleri, ambalaj malzemeleri kontrollerini, depo mal çekimi kontrollerini, hammadde kontrollerini prosedürlere uygun olarak yapmak, kayıt etmek ve raporlamak, Üretim müdürünün vermiş olduğu tüm işlere destek olmak.

  Sektör: Gıda, İlaç, İmalat, Kimya

  Pozisyon: Kalibrasyon Operatörü, Kalibrasyon Sorumlusu, Kalibrasyon Uzmanı, Üretim Asistanı, Üretim Elemanı, Kanban Elemanı, Üretim Destek Elemanı, Üretim Formeni, Üretim Hazırlık Elemanı, Üretim Personeli

İş Habercisi - Kalibrasyon Operatörü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?