Kaptan İş İlanları

Hepsini Temizle
Kaptan
 • Gemi Elemanı
  Ulusal Denizcilik ve Acentecilik
  Türkiye Geneli 27 Kasım 2015

  İş Açıklaması Yüksek gelir ve kariyer hedefleyen seyahat engeli olmayan en az ilkokul lise, üniversite mezunu 18 45 yaş arası uluslararası-yurtiçi gemilerde ve deniz araçlarında çeşitli departmanlarda görevlendirilmek üzere personeller alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yat Kaptanı /Güverte tayfası / Makine tayfası /Elektrikçi / Aşçı / Garson / deparlarında Kuru yük-roro(yolcu)- tanker -gaz-konteynır-özel ve turistik yatlarda dolgun maaş + sgk +ikramiye ve tüm sosyal haklarla çalışacak personeller. Gemi adamı cüzdanı olması tercih sebebidir. GEMİADAMI CÜZDANI hazır olmayan acemi personeller için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmemekteyiz. AŞÇI; 12 GÜN temel stcw Eğitmi GARSON (kamarot): 12 GÜN temel stcw Eğitimi ELEKTİRİK:12 GÜN temel stcw Eğitimi GEMİCİ (güverte tayfası): 36 GÜN 12 gün stcw +24 gün mesleki eğitim toplam: 36 gün YAĞCI (makine tayfası ): 36 GÜN 12 gün stcw + 24 gün mesleki eğitim toplam: 36 gün YAT KAPTANI: Topamda 90 GÜN BİR AY STAJ iş başvurusu onaylanan personellerimiz gerekli sertifikalandırma ve evrak işlemleri bittikten sonra iş başı yapabilir.

 • Restoran Kaptan
  Firma Adı Gizli
  Kırşehir 9 Kasım 2015

  İş Açıklaması Kırşehir'de bulunan 5 yıldızlı Thermal Otel & Spa için Restoran Kaptan aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler  Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun,  Beş yıldızlı otel işletmelerinde aynı pozisyonda en az 2 yıl deneyimli,  İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü,  Misafir memnuniyet odaklı,  İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın,  İletişim becerisi ve insan ilişkileri güçlü,  

İş Habercisi - Kaptan İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?