Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Klinik Hemşiresi İş İlanları

Hepsini Temizle
Klinik Hemşiresi
 • Hemşire

  Estetik İnternationalİstanbul Anadolu 15 Aralık 2017

  İş Açıklaması1999'dan bu yana,estetik ve rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzun İstanbul-Byomed Şubemiz için "Hemşire" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler-En az lise mezunu, -23-35 yaşları arasında, -En az 3 yıl tecübeli, -Güleryüzlü,bakımlı,enerjik ve deneyimli, -Bakımlı,prezentabl, -Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, -Ekip çalışmasına yatkın, -Nöbet sorunu olmayan, "Bayan Hemşire" aranmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Klinik Hemşiresi

 • Hemşire

  Özel Fatih Hastanesiİstanbul Avrupa 10 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Fatih'te bulunan özel ve butik hastanemizin ameliyathane, doğum ve diğer bölümleri için ''Hemşire ''arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Empatik iletişime ve hasta memnuniyetine önem veren Mesleği ve branşı ile ilgili gelişmeleri takip eden ve kendini alanında sürekli yenileyen , geliştiren Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, vardiya sisteminde çalışabilecek Güleryüzlü Ekip çalışmasına uyumlu Alanında deneyimli Cerrahi bölümünde çalışmış deneyimli Yoğun bakım enfeksiyon sertifikası ve kan tranfüzyonu sertifikası olan Tam zamanlı çalışabilecek Bayan Hemşire arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Hemşire, Klinik Hemşiresi

İş Habercisi - Klinik Hemşiresi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?

Hemşire Nedir ?

Hemşire kariyerinde doktor tarafından uygulanması istenen tedavi yöntemlerini uygulamak, acil hallerde yapılması gereken pansuman ve iğne işlemlerini gerçekleştirmek, hastanenin ve hasta odalarının genel hijyeninin sağlanması açısından görevlileri bilgilendirmek,bulaşıcı hastalıklara karşı tedbirler almak ve hastalara sağlık eğitimi konusunda bilgilendirme yapmak gibi görevlerde bulunan kişidir. Özel hastaneler, poliklinikler ve diğer sağlık kurumları iş ilanları içerisinde hemşire ilanlarına sıklıkla rastlanmaktadır.