Kredi Pazarlama Yetkili Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Kredi Pazarlama Yetkili Yardımcısı
  • İş AçıklamasıAktif pazarlama faaliyetleri ile yeni müşteri kazanımı sağlanması ve portföyün geliştirilmesi, Mevcut müşterilerin takip edilip, kredi-mevduat ve çapraz satış performanslarının iyileştirilmesi, Ürün satışı ile karlılığın ve penetrasyonun arttırılması, Pazar ve müşteri verilerinin toplanması, analiz edilmesi ve buna uygun pazarlama-satış stratejileri geliştirilmesi.
    Aranan NiteliklerBursa Uludağ Ticari Şubemizde görevlendirilmek üzere; Türkiye'deki üniversitelerin dört yıllık örgün lisans eğitimi veren Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilimler vb. fakültelerinden mezun olmuş, Seyahat engeli bulunmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilen, Bursa 'da ikamet eden veya edebilecek olan, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş, Ticari Bankacılık veya Kobi Bankacılık alanında min. 2 yıl deneyimli çalışma arkadaşı aramaktayız.

    Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans

    Pozisyon: Banka Kredi Pazarlama Süpervizörü, Banka Kredi Pazarlama Şef Yardımcısı, Kredi Pazarlama Uzman Yardımcısı, Kredi Pazarlama Yetkili Yardımcısı, Banka Kredi Pazarlama Müdür Yardımcısı, Portföy Yetkilisi, Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi, Ticari Bankacılık Yetkili Yardımcısı, Ticari Bankacılık Yetkilisi, Ticari Bankacılık Yönetmen Yardımcısı

İş Habercisi - Kredi Pazarlama Yetkili Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?