Kurumsal Finansman Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Kurumsal Finansman Yöneticisi/Yönetmeni
  • İş AçıklamasıBiz Türkiye Finans ailesinde birlikte üretip başarmanın değerini biliyor, ortak değerlere dayanarak sürekli ilerliyoruz. Boğaziçi Kurumsal Şube Müdürlüğümüzde yerini almaya hazır mısın? Üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Kurumsal Bankacılık alanında en az 3 yıl tecrübe sahibi olmak, Tercihen Bes, Segem, SPK lisansına sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak.
    Aranan NiteliklerBankanın stratejisi doğrultusunda yeni müşteri kazanımı ve aktive edilmesi, Mevcut kurumsal müşterilerin takip edilerek, kredi, mevduat ve çapraz satış performanslarının iyileştirilmesi, Ürün satışı ile karlılığının arttırılması, Pazar ve müşteri verilerinin toplanması ve analiz edilmesi ve buna uygun satış stratejileri geliştirilmesi, Yeni müşteri kazanımını sağlamak.

    Sektör: Yatırım / Menkul Değerler, Yatırım /Menkul D. /Borsacılık, Bankacılık / Finans

    Pozisyon: Bireysel Bankacılık Portföy Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi/Yönetmeni, Kurumsal Bankacılık Portföy Yöneticisi/Yönetmeni, Kurumsal Bankacılık Yetkili Yardımcısı, Kurumsal Bankacılık Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Kurumsal Finansman Yöneticisi/Yönetmeni, Ticari Bankacılık Yönetmen Yardımcısı

İş Habercisi - Kurumsal Finansman Yöneticisi/Yönetmeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?