Maden Müdürü İş İlanları

Hepsini Temizle
Maden Müdürü
 • Mağaza Müdürü Ramsey Kip İstanbul

  Gürmen Groupİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün
  İş AçıklamasıGürmen Group bünyesinde yer alan RAMSEY ve KİP markalarımızın İstanbul mağazalarında görev alacak ‘’ Mağaza Müdürü’’ arıyoruz. Mağaza Müdürü pozisyonunda en az 5 yıl deneyimli, Tercihen üniversite mezunu, İngilizce bilen, Ekip yönetimi ve liderlik becerileri gelişmiş, Analitik düşünen ve iletişim becerileri yüksek, Kişisel imajına önem veren, Dışa dönük, dinamik ve modayı yakından takip eden, Sonuç odaklı, planlı ve istikrarlı.
  Aranan NiteliklerMüşteri ihtiyaçlarını tespit ederek uygun ürün ve hizmeti sunmak, Belirlenen mağaza hedefleri doğrultusunda satışları gerçekleştirmek, Markanın görsel düzenleme ve vitrin standartlarını uygulayıp denetlemek, Mağaza personel ihtiyacını tespit ederek, personelin idaresinden sorumlu olmak, Merkez ile mağaza koordinasyonunu sağlamak, Stok yönetimini kontrol altında tutmak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Maden Müdürü, Mağaza Müdürü, Mağaza Yöneticisi

 • Maden Mühendisi

  Tüsan Yapı San. A.ŞTürkiye Geneli 26 Temmuz 2022
  İş AçıklamasıTarsus/MERSİN Taşocağı şantiyemiz yeniden faaliyete geçmekteb olup Daimi Nezaretini üstelenebilecek Maden Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun, Daimi Nezaret Belgesine sahip, Askerlik görevini yerine getirmiş, Akti araç kullanabilen Takım arkadaşlarına uyumlu,esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek

  Sektör: İnşaat, Mühendislik

  Pozisyon: Maden Mühendisi, Maden Müdür Yrd, Maden Müdürü, Maden Sahaları Müdürü, Maden Yüksek Mühendisi

 • İş AçıklamasıŞile Bölgesinde Çalışabilecek Maden Mühendisi Arıyoruz Not: Ümraniye , Çekmeköy ve Taşdelen' den Servisimiz Vardır.
  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun - Yasal mevzuata hâkim ve değişiklikleri takip eden, - Sorumluluk sahibi, planlama ve organizasyon becerisi olan, takım çalışmasına yatkın, - İletişimi kuvvetli, ekibini yönetip, yönlendirebilecek, - Raporlama / analiz yeteneği yüksek, - Zaman yönetimi ve kriz yönetimi konularında başarılı, - MS Office uygulamalarına hâkim - İş sağlığı ve Güvenliği konusunda bilgili - Gerektiğinde yoğun iş temposunda çalışabilen, - Vardiyalı düzende çalışabilecek, - Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan - Esnek çalışma saatlerine uyabilen, gerektiğinde vardiyalı çalışabilecekmaden mühendisi aranmaktadır.

  Sektör: İnşaat, Madencilik, Yapı Malzemeleri, Mühendislik

  Pozisyon: Maden Mühendisi, Maden Müdür Yardımcısı, Maden Müdür Yrd, Maden Müdürü, Maden Teknikeri, Maden Teknisyeni, Maden Yüksek Mühendisi

İş Habercisi - Maden Müdürü İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?