Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Mal Kabul Elemanı İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Mal Kabul Elemanı
 • İş AçıklamasıTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Denizli'de yeni açılacak mağazamızda değerlendirilmek üzere Depo/Sevkiyat Şoförü poziyonu için takım arkadaşları aramaktayız; Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar, SRC 3-4 ve Psikoteknik belgesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerEn az İlkokul mezunu, Sürücü Ehliyeti Olan ( SRC 3-4 ve Psikoteknik Belgesine sahip ), Şehir dışı seyahat engeli olmayan, Düzenli, titiz ve organizasyon becerisi olan, Genç, Dinamik ve Enerjik, Ekip çalışmasına yatkın, Perakende Mağazacılık ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Şoför, Mal Kabul Elemanı

 • Mağaza Ürün Kabul Personeli

  Makro Market A.Ş.İstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMağaza deposuna gelen ürünlerin teslim alınması ve irsaliye üzerinden kontrollerinin yapılması, Ürünlerin sistem kayıtlarının yapılması, Depoya yerleştirilmesi, Eksik ürünlerin takibi, Deponun düzeninin sağlanması, Yöneticilerinin verdiği görevlerin yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen depo ve malzeme yönetimi konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve analitik düşünebilen, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış olmak, Takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, İstanbul Anadolu yakası TUZLA bölgesine yakın ikamet eden, Erkek adaylar aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı

 • İş AçıklamasıTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ın Kastamonu'da yeni açılacak mağazamızda değerlendirilmek üzere Depo/Sevkiyat Şoförü poziyonu için takım arkadaşları aramaktayız; Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar, SRC 3-4 ve Psikoteknik belgesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerEn az İlkokul mezunu, Sürücü Ehliyeti Olan ( SRC 3-4 ve Psikoteknik Belgesine sahip ), Şehir dışı seyahat engeli olmayan, Düzenli, titiz ve organizasyon becerisi olan, Genç, Dinamik ve Enerjik, Ekip çalışmasına yatkın, Perakende Mağazacılık ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Şoför, Mal Kabul Elemanı

 • İş AçıklamasıBaşakşehir Depomuzda çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBilgisayar Kullanabilen, Ehliyeti olan, Askerliğini yapmış veya tecilli,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı

 • İş AçıklamasıTeknoloji Perakendeciliğinin Öncü Firması Vatan Bilgisayar'ı Nazilli'de yeni açılacak mağazamızda değerlendirilmek üzere Depo/Sevkiyat Şoförü poziyonu için takım arkadaşları aramaktayız; Depolardaki ürünlerin düzenli olarak istiflenmesini sağlar. Teslim alınan ürünleri belirlenen zamanda, güvenliği sağlanmış bir şekilde ilgili mağaza ve reyonlara iletir. Depodan reyona çıkacak ürünlerin hazırlanmasını sağlar, SRC 4 ve Psikoteknik belgesi olmayan adaylar değerlendirilmeyecektir.

  Aranan NiteliklerEn az İlkokul mezunu, Sürücü Ehliyeti Olan ( SRC 4 ve Psikoteknik Belgesine sahip ), Şehir dışı seyahat engeli olmayan, Düzenli, titiz ve organizasyon becerisi olan, Genç, Dinamik ve Enerjik, Ekip çalışmasına yatkın, Perakende Mağazacılık ve Teknoloji sektörlerinde kariyer hedefleyen,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Şoför, Mal Kabul Elemanı

 • Depo Görevlisi

  Shumixİstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBiz kim miyiz? Shumix çok markalı ayakkabı mağazasıdır. Bünyesinde dünya markaları spor ayakkabılarını ayrıca kendine ait casual ve günlük ayakkabıları barındırmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin önde gelen internet satış portallarının ayakkabı ve terlik satışlarının %70’ini tedarik etmektedir. Biz Shumix’i ailemiz olarak görüyor ve bunun getirdiği sorumluluğu taşıyoruz. Shumix hızla büyüyor, bu zirve yolculuğunda bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsan sen de ailemize katıl birlikte büyüyelim. Hangi Özellikleri mi Arıyoruz? -Biz genç ve dinamik bir aileyiz. Enerjik olmanı istiyoruz. -Biz saygı ve sevgi dolu bir aileyiz. Astlarımız ve üstlerimizle iletişime önem vermeni istiyoruz. -Biz birlikte daha güçlüyüz. Ekip çalışmasını tercih etmeni istiyoruz. -Biz işimizi çok seven bir aileyiz. Shumix’i benimseyip ona değer katmanı istiyoruz. -Biz her geçen an kendimizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyoruz. Senin de gelişme arzunu görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerSon olarak bir de bu özellikleri arıyoruz; En az lise mezunu, En az benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimi bulunan, El terminali kullanımını bilen, Esnek çalışma şartlarına uygun gerektiğinde mesaiye kalabilecek, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, MS Office programlarını ve Nebim V3 modülünü etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden Maltepe'ye yakın kişilerin başvurularını bekliyoruz. Eğer bizim ailemizde ki özelliklere ve niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan hemen başvurunu yap. Yeni Depo Görevlimiz "SEN" ol!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, Dağıtım

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Mal Kabul Elemanı

 • Reyon Elemanı

  ÖZBEREKET GIDA İNŞ. OTO YEDEK PARÇAİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş AçıklamasıÖz Bereket Gıda bünyesinde, Okmeydanı, Gürsel, Kağıthane, Seyrantepe, Esenyurt, Alibeyköy, Bulgurlu ve Ümraniye şubelerimiz için, Gıda ve gıda dışı toptan ürünlerde reyonların kontrolu, alımı, dizimi vs.

  Aranan NiteliklerEn az 2 yıl deneyimli, Akerliğini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, En az ortaokul mezunu

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Forklift Operatörü / Reachtrack

 • Depo Meyve Sebze Mal Kabul Personeli

  Fileİstanbul Avrupa 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFİLE, Türkiye’de perakende sektörünün lider markası BİM’in yeni perakende modeli olarak Mart 2015 yılında uygulamaya koyduğu, indirim konseptiyle süpermarket anlayışını birleştiren, müşterilerine daha geniş alanlarda alışveriş yapabilme imkânı sağlayan yeni formatıdır. Büyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. İşin Tanımı Depoya gelen ürünleri mal kabul prosedürlerine uygun şekilde teslim alınması, Fatura ve irsaliye takiplerinin yapılması, Mal kabul yapılan ürünlerin belirlenen alanlara taşınması, Depolanacak ürünlerin kontrolünün sağlanması, Ürünlerin sisteme girişlerinin yapılması, Deponun genel işleyişinin ve düzeninin sağlanması, Diğer birimlerle koordinasyonunun sağlanması

  Aranan Niteliklerİstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden ya da edebilecek, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Askerlik görevini tamamlamış, Sürekli gece vardiyasında çalışabilecek, Meyve sebze ürün bilgisine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Manav

 • İş AçıklamasıMüşteri veya tedarikçiden malzemeleri eksiksiz teslim almak, Stok kontrolünü yapmak ve Satış Direktörlüğüne bilgi vermek Depo güvenliğini sağlamak Depo malzeme giriş/çıkış işlemlerinin kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlamak. Alımı gerçekleştirilmiş olan malzemeleri teslim almak ve düzenli bir şekilde istifleyerek stok kaydını yapmak. Alınan siparişlerin sevkiyata hazırlanmasını sağlamak. Sevk edilecek malzemeleri araçlara yüklemek. Deponun temizlik ve düzenini sağlamak.

  Aranan Nitelikler** EN AZ LİZE MEZUNU ** EN AZ 1 YIL DENEYİM ** SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYAN **İŞİN GEREKTİRDİĞİ SAĞLIK VE FİZİLSEL ÖZELLİKLERE SAHİP OLMAK ** MS OFFİCE BİLGİSAYAR BİLGİSİ ** B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP OLMAK ** DÜRÜST, GÜVENİLİR , ÇÖZÜM ODAKLI VE ÇALIŞKAN OLMASI. ** ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ

  Sektör: Tekstil, Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Mal Kabul Elemanı

 • İş AçıklamasıŞirketimiz merkez ofisinde;4857 sayılı İş Kanunun 30.maddesine istinaden"Engelli Çalıştırma Zorunluluğu" kapsamında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip engelli personel aramaktayız. Bu ilan genel başvuru niteliğinde olup belirli bir pozisyonla ilişkili değildir. Bu ilana yapılan başvurular ihtiyaçlar dahilinde uygun pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek, Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, MS Office programlarını kullanabilen, İletişim kabiliyetine güvenen, Güleryüzlü ve pozitif, Ekip çalışmasına yatkın. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarımızın ön yazılarında engellerini, engel derecelerini ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirtmelerini rica ederiz.

  Sektör: Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Görevli, Mal Kabul Elemanı

 • Depo ve Sevkiyat Sorumlusu

  Dahi Yayıncılıkİstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFirmamızın deposunda üretim ve ürün takibi yapacak 'depo ve sevkiyat görevlisi' alınacaktır. Matbaa içerisinde ürün takibi yapabilecek ve kargoya verilene kadar her aşamasından sorumlu olabilecek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu SRC belgesi olan Ofis programlarını kullanabilen Üretimi takip edebilecek Tercihen Anadolu Yakasında oturan Tercihen matbaa sektöründe çalışmış Askerliğini tamamlamış erkek eleman aranmaktadır.

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı

 • Depo Görevlisi

  Shumixİstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıBiz kim miyiz? Shumix çok markalı ayakkabı mağazasıdır. Bünyesinde dünya markaları spor ayakkabılarını ayrıca kendine ait casual ve günlük ayakkabıları barındırmaktadır. Aynı zamanda da Türkiye’nin önde gelen internet satış portallarının ayakkabı ve terlik satışlarının %70’ini tedarik etmektedir. Biz Shumix’i ailemiz olarak görüyor ve bunun getirdiği sorumluluğu taşıyoruz. Shumix hızla büyüyor, bu zirve yolculuğunda bizimle aynı heyecanı paylaşıyorsan sen de ailemize katıl birlikte büyüyelim. Hangi Özellikleri mi Arıyoruz? -Biz genç ve dinamik bir aileyiz. Enerjik olmanı istiyoruz. -Biz saygı ve sevgi dolu bir aileyiz. Astlarımız ve üstlerimizle iletişime önem vermeni istiyoruz. -Biz birlikte daha güçlüyüz. Ekip çalışmasını tercih etmeni istiyoruz. -Biz işimizi çok seven bir aileyiz. Shumix’i benimseyip ona değer katmanı istiyoruz. -Biz her geçen an kendimizi geliştirmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok seviyoruz. Senin de gelişme arzunu görmek istiyoruz.

  Aranan NiteliklerSon olarak bir de bu özellikleri arıyoruz; En az lise mezunu, En az benzer pozisyonda 1-2 yıl deneyimi bulunan, El terminali kullanımını bilen, Esnek çalışma şartlarına uygun gerektiğinde mesaiye kalabilecek, Veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli, Sonuç odaklı ve detaylara hakim olabilen, MS Office programlarını ve Nebim V3 modülünü etkin kullanabilen, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden Maltepe'ye yakın kişilerin başvurularını bekliyoruz. Eğer bizim ailemizde ki özelliklere ve niteliklere uygun olduğunu düşünüyorsan hemen başvurunu yap. Yeni Depo Görevlimiz "SEN" ol!

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, Dağıtım

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Mal Kabul Elemanı

 • İş AçıklamasıTelekomünikasyon ve Zayıf akım sistemlerinde 32 Yıllık tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde eşsiz projeleri ile piyasa lideri olan firmamız; Telefon santralları haberleşme ürünleri, CCTV güvenlik sistemleri, Yangın Algılama, Profesyonel seslendirme, Smatv, Data, Kartlı geçiş sistemleri ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetlerini vermekte ve kurumsal müşterilerine özel projeler üretmektedir. Satın alınması yapılmış ürünlerin şantiyelere sevklerinin takibi, ürünlerinin son kullanıcıya gönderimi ve takibi Gelen ürünlerin muhasebe programlarına kayıtlarının yapılması Satın alması yapılması planlanan ürünlere ait pazar ve fiyat araştırması yapılması, Gelen talepler doğrultusunda numuneler temin etmek, Arızalı ürünlerin takibi, sevk ve onarımının sağlanması, Satın alma sonrası oluşabilecek problemlerin tespit edilmesi ve giderilmesi, Alternatif tedarikçi araştırmalarının yürütülmesi, Depo sayımlarının düzenli olarak yapılması, Deponun genel temizliğinin yapılması

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo, stok yönetimi ve ürün sevkiyatı alanlarında deneyimli Öğrenmeye açık, Stok takibi ve depo sorumluluklarını üstlenebilecek, Analitik düşünce yapısına sahip, koordinasyon, planlama becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın Askerlik hizmetini tamamlamış Bay takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Proje ve Taahhüt

  Pozisyon: Eleman, Mal Kabul Elemanı

 • Depo Elemanı

  Backhausİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş AçıklamasıTürkiye’deki lider perakende fırıncılık ve pastacılık markası olan BACKHAUS Kanyon, İstinye, Nişantaşı, Ataköy, Yeşilköy, Göktürk ve Merter’de 9 Şubesi ile hizmet vermektedir. Ayrıca İstanbul’daki en önemli 5 yıldızlı Uluslararası otel markalarının önde gelen unlu mamul tedarikçisi olan şirketimizin Merter de bulunan Fabrikası için Depo Elemanı aramaktayız. Hijyen kurallarına dikkat eden, temizliğine özen gösteren, Tempolu çalışmaya uygun hızlı sonuçlar üretebilen, Depo düzenini sağlayacak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Eleman

 • İş AçıklamasıSpor perakende sektörünün öncülerinden Sporthink ve İzmir Hummel mağazalarının Buca'da ki merkez deposunda görevlendirilmek üzere "Depo ve Mal Kabul Elemanı" aranmaktadır. Ürün sevkiyat hazırlık sürecinde görev yapacak, Ürün yükleme ve mal kabul işlerinde ürünlerin taşınmasına ve sisteme alınmasına destek olacak

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Depo ve stok yönetimi konusunda deneyimli, Askerliğini tamamlamış adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Mal Kabul Elemanı

 • Depo Elemanı

  NWG Servicesİstanbul Avrupa 2 Eylül 2017

  İş AçıklamasıGüneşli'de bulunan depoda el terminali ile ürün hazırlamak, araçlara yüklemek-boşaltmak ve yüklenen-boşaltılan ürünlerin kontrolünü yapmak.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Bağcılar,Sultangazi,Küçükçekmece ve civarında ikamet eden, 18-35 yaş arası, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay. B sınıfı ehliyeti olan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Forklift Operatörü / Reachtrack, Mal Kabul Elemanı

 • İş Açıklaması1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. UŞAK FESTİVA OUTLET mağazamızda, döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' , kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" ve depo süreçlerinde deneyimli "Depo - Bilgi İşlem Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Eleman, Kasiyer, Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Depo Personeli

  Mudoİstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıMüşteri Sevkiyat birimimizde görevlendirilmek üzere; Mağazalardan gelen sipariş formları ile depolardan ürün teminini sağlayacak, Müşteriye teslim edilecek ürünün kalite kontrolünü yaparak sevkiyat öncesi hazır hale getirecek, Mobilya grubu ile ilgili sevkiyatlarda, tamirhane-cilahane arası ürün hareketlerini koordine edecek, Araç yükleme sürecini yürütecek, İrsaliye ve sevkiyat evraklarını hazırlayacak,“Depo Sevkiyat Elemanı” aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler1964 yılında Beyoğlu Fitaş Pasajı’nda 12 metrekarelik bir dükkanda başlayan maceramıza 53. yılımızda, Türkiye’nin 26 ilinde 1.500’ü aşkın çalışanımız ve 100.000 m²’nin üzerinde satış alanına sahip 110’dan fazla mağazamızda devam ediyoruz. Sizi de, yaratıcı ve müşterilerinin beklentilerini anlayan güçlü ekibimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Mudo ekibi olarak, Tuzla lokasyonumuzda görevlendirilmek üzere Depo Sevkiyat Elemanı takım arkadaşları arıyoruz Lise mezunu Depo ve sevkiyat konusunda en az 2 yıl deneyimli, Ms Office programlarını aktif kullanabilen, Yoğun iş temposunda işini sahiplenerek çalışabilecek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Gebze ya da İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden, Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Paket Servis Elemanı

 • Mağaza Personeli / Eyüp

  Tekzen Yapı Marketİstanbul Avrupa 8 Eylül 2017

  İş Açıklaması1995 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak kurulan TEKZEN, yüzde yüz yerli sermaye ile yatırımlarını hızla sürdürmektedir. Yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN, Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir. İstanbul Eyüp'te bulunan mağazamızda, döşeme, seramik, ev gereçleri, mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo, ısıtma-tesisat, hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak, bahçe alanlarından birinde ürün bilgisi ve iş deneyimine sahip ''Satış Danışmanı'' , kasa bilgisi ve iş deneyimine sahip "Kasiyer" ve depo süreçlerinde deneyimli "Depo - Bilgi İşlem Elemanı" olarak görev yapacak çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu ,tercihen yüksekokul mezunu, *Mağazacılık süreçlerinde tecrübeye sahip, *İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, *Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek, *MS Office uygulamalarına hakim, *Problem çözme yeteneği olan, *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli olmak.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Eleman, Kasiyer, Satış Temsilcisi, Mağaza Satış Danışmanı

 • Depo ve Sevk Elemanı

  PizzaLazzaİstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıSultanbeyli İlçesi, Battalgazi Mahallesi, Bosna caddesi üzerinde bulunan Merkez Depomuzda görevlendirmek üzere; Tedarikçilerden gelen ve/veya çıkışı yapılan ürün ve malzemelerin evraklarının uygunluğunu kontrol ederek, hasarsız ve eksiksiz teslim almak veya teslim etmek, mal kabulü ve çıkışını belirlenen talimatlar doğrultusunda yapmak, Depoya gelen ürün ve malzemenin depoya ulaşması ile birlikte, fiziksel uygunluk, evrak uygunluğu, sipariş uygunluğu kriterleri doğrultusunda ilk kontrollerini yapmak ve ilgili evrakı Depo Sorumlusuna iletmek, Depoya gelen ve depolanan ürün ve malzemeleri, depo düzeni, malzemenin özelliği ve yerleşim planına göre istenilen standartta yerleştirmek, Tüm ürün ve malzemelerin hasarsız bir şekilde teslim alınması, depolanması ve çıkışının yapılması için öngörülen iş güvenliği tedbirlerini almak ve uygulamak, Depo Sorumlusunun bilgisi dahilinde gerektiğinde şirket içi ve yasal evrakı ( Sevk İrsaliyesi, Konsolide Sipariş Raporu vb ) hazırlamak, uygunluğunu kontrol etmek ve ilgili birimlere iletmek, Depolama ve sevk işlemleri sırasında oluşan uygunsuzlukları ilgili birim ve/veya Bölüm Amirine iletmek, Defolu, noksan gelen, ayıplı malzeme veya ürünleri tespit ederek, iade bölgesine almak, geri iade işlemlerinin tanımlanarak yapılması için Depo Sorumlusunu bilgilendirmek, Restoranlardan gelen ürün ve malzeme siparişleri uygun bir şekilde hazırlayıp, paketlemek, sevkiyata hazır hale getirmek, Sevkiyat planına göre hazırlanmış siparişlerin, uygun araç yükleme sürelerinde sevk araçlarına yüklenmesini sağlamak ve/veya yüklemek, Depolama ve sevk hizmetlerinin konusunda belirlenen standart ve zamanlarda “Depo Sorumlusuna” raporlamada bulunmak. Haftalık, aylık veya değişen periyodlarda yapılan sayımlar için gerekli hazırlığı yaparak, sayıma katılmak, Depoya ait olan alet – ekipman - forklift gibi makine ve techizatı verimli kullanmak, hasar ve onarımı durumunda Depo Sorumlusunu bilgilendirmek, Bölüm performans göstergeleri ve hedeflerinin gerçekleştirilmesi için kendisine ilave olarak verilen görevleri/aksiyonları gerçekleştirmek, Deponun düzenini ve temizliğini kontrol edip belirlenen standartlarda düzenlemek Kendisinin, ekip arkadaşlarının ve ziyaretçilerin sağlığını ve güvenliğini tehlikeye atacak davranış ve hareketlerde bulunmaktan kaçınmak, Görevi gereği kullanılmak üzere tanımlanmış ve kendisine zimmeti yapılmış Kişisel Koruyucu Donanımları kullanmak, eski veya koruyucu özelliğini yitirmiş Kişisel Koruyucu Donanımları zamanında yenisi ile değiştirilmesini talep etmek, Yönetim ve diğer bölümler tarafından yapılan bilgilendirmelere, prosedür ve talimatlara uymak. 

  Aranan Nitelikler  En az lise veya Meslek Liselerinin ilgili bölümlerinden mezun, Gıda ve/veya perakende sektöründe depolama ve sevkiyat hazırlama görevlerinde 1-2 yıl deneyimli, Problem çözme ve karar verme becerisine sahip, Sistemli, düzenli çalışma ve raporlama disiplinine sahip, İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışması yapabilen, Dinamik, güvenilir ve dürüst bir yapıya sahip, Tedarikçi ve taşeron ilişkilerinde deneyimli, Kaliteli, hijyen ve hizmet odaklı yaklaşım sergileyen, MS Office ve ERP programlarını gerektiğinde kullanabilecek,  Tercihen forklift ehliyeti ve/veya G Sınıfı ehliyete sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik, Gıda

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Eleman

 • Depo Sorumlusu

  John Frankİstanbul Avrupa 22 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıDepoya girişi yapılan ürünlerin sayarak teslim alınması, ambalajlanması, raflanması ve depoya uygun şekilde yerleşimini sağlamak, tüm bu süreçlerin Nebim V3 programına aktarımını sağlamak, Müşteri siparişlerinin eksiksiz bir şekilde hazırlayıp, sevkiyata hazır olmasını sağlamak, Sevkiyata hazır olan ürünlerin eksiksiz ve hasarsız bir şekilde sevk edileceği yere teslim edilmesini sağlamak, gibi görev tanımları ile çalışabilecek, etkin bir şekilde Nebim V3 programını kullanabilen "Depo Sorumlusu" pozisyonumuz için ekip arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerBenzer pozisyonda en az 5 yıl deneyimli, En az lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Nebim V3 programını ve el terminali kullanımına hakim, 22-40 yaşları arasında, Askerlik görevini tamamlamış, erkek adaylar.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Görevli, Mal Kabul Elemanı

 • Mağaza Ürün Kabul Personeli

  Makro Market A.Ş.İstanbul Avrupa 10 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıMağaza deposuna gelen ürünlerin teslim alınması ve irsaliye üzerinden kontrollerinin yapılması, Ürünlerin sistem kayıtlarının yapılması, Depoya yerleştirilmesi, Eksik ürünlerin takibi, Deponun düzeninin sağlanması, Yöneticilerinin verdiği görevlerin yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Tercihen depo ve malzeme yönetimi konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve analitik düşünebilen, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış olmak, Takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, İstanbul Avrupa yakası Eyüp bölgesine yakın ikamet eden, Erkek adaylar aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı

 • Mağaza Mal Kabul Personeli

  Fileİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 25 Eylül 2017

  İş AçıklamasıFİLE, Türkiye’de perakende sektörünün lider markası BİM’in yeni perakende modeli olarak Mart 2015 yılında uygulamaya koyduğu, indirim konseptiyle süpermarket anlayışını birleştiren, müşterilerine daha geniş alanlarda alışveriş yapabilme imkânı sağlayan yeni formatıdır. Büyüyen yapımızda bizimle çalışmak isteyen takım arkadaşları arıyoruz. Mağaza deposuna gelen ürünlerin teslim alınması, irsaliye üzerinden kontrollerinin yapılması, Ürünlerin sistem kayıtlarının yapılması, Depoya yerleştirilmesi, Eksik ürünlerin takibi, Deponun düzeninin sağlanması, Yöneticilerinin verdiği görevlerin yerine getirilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen depo ve malzeme yönetimi konusunda bilgi sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve analitik düşünebilen, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Askerlik görevini tamamlamış, Takım ruhuna sahip, motivasyonu yüksek, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında ikamet eden, Tercihen sigara kullanmayan, Erkek adaylar aramaktayız.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Mal Kabul Elemanı, Eleman

İş Habercisi - Mal Kabul Elemanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?