Marka Patent Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Marka Patent Uzmanı
 • Marka ve Patent Satış Danışmanı

  Sembol Patentİstanbul Anadolu 10 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıSınai Mülkiyet Hakları (Marka Tescili, Patent, Endüstriyel Tasarım vb.) konusunda hizmet veren SEMBOL PATENT LTD. ŞTİ. bünyesinde görevlendirilmek üzere "Marka ve Patent Satış Danışmanları” aramaktayız. Potansiyel müşterilere firmamız ve hizmetlerimiz hakkında telefonda bilgi verilmesi, Tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda fiyat tekliflerinin hazırlanması, Gerektiğinde müşteri ziyaretleri yaparak, ihtiyaçlara yönelik çözümler sunulması, Mevcut müşterilerle ilişkilerin devamlılığını sağlamak, Satış hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek.
  Aranan NiteliklerHizmet sektöründe satış ve pazarlama yapabilecek, Tercihen marka ve patent konusunda satış ve pazarlama deneyimi olan, Tercihen üniversite (lisans/ön lisans) mezunu, Ofis ortamı içinde ve dışında çalışabilecek, Ofis programları ve donanımlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi etkin biçimde kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna kabiliyeti yüksek, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden takım arkadaşları aramaktayız.

  Sektör: Danışmanlık, Hukuk, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Marka Danışmanı, Marka Müşteri Temsilcisi, Marka Uzmanı, Satış Danışmanı, Satış Temsilcisi, Satış Uzmanı, Marka Patent Uzmanı, Marka Tescil Danışmanı, Marka ve Patent Danışmanı, Marka ve Patent Müşteri Temsilcisi

İş Habercisi - Marka Patent Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?