Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Ön Muhasebe İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ön Muhasebe
 • Watsonsİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıOfis içi idari ihtiyaçların karşılanması, Ofis dışı kurumlarla ilişkilerin takip edilmesi (Vergi dairesi, banka, belediye sigorta vb.), Mağaza açılış işlemlerinin takibinin yapılması.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Minimum 2 yıl benzer iş tecrübesine sahip, Takım çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Seyahat engeli olmayan, En az 3 yıl aktif araç kullanmış, Askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman

 • İş AçıklamasıDünyanın lider boya üreticilerinden Jotun Grup; dekoratif, deniz, endüstri ve toz boya pazarlarında faaliyet göstermektedir. Jotun Grup, 63 şirket ve 37 fabrikası ile 100’den fazla ülkede hizmet vermektedir. 2015 faaliyet geliri 16.3 milyar NOK'tur. Yaklaşık 10.000 çalışanı bulunmaktadır. Jotun Grup, dört segmentte yedi coğrafi bölgede faaliyet göstermekte olup merkezi Sandefjord, Norveç’tedir. Jotun Boya olarak, Kuşadası'nda faaliyet gösteren bayilerimizden Fu Yapı bünyesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır. Malzeme giriş çıkışlarını takip ederek sisteme işlemek, Stok takibi yapmak, Fatura irsaliye vb. belgeleri düzenlemek, İhtiyaç doğrultusunda müşteri ile iletişim halinde olmak.

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli, En az lise mezunu, Muhasebe ve/veya bilgisayar sistemi yönetiminde tecrübeli, Fatura ,kasa ,cari hesap ve stok takiplerini yapabilecek, Muhasebe programlarını kullanabilen (Tercihen ETA, SQL) POS işlemlerinde deneyimli, MS office programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman, Danışman

 • İş AçıklamasıAvrupa’dan ithalatını yaptığımız lamine parke,toptan ve perakende satışı yapan ,Bodrum-Konacık’daki firmamıza ,ÖN MUHASEBE sorumlusu alınacaktır.. Yeterlilikler: Meslek yüksek okulları ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak Orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak, Müşteri sipariş formlarını oluşturmak ve irsaliye ile faturalarını düzenlemek Kasa ve Banka işlemlerini yapmak MS Office programlarına hakim, Ön Muhasebe ve Finansman alanında en az 5 yıllık tecrübe sahibi olmak Müşteri ve Satıcıların ödeme takibini yapmak Üst yönetime ve bağlı olduğu merkez muhasebeye istenilen raporları sunmak Döviz,-kambiyo işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak Yetkinlikler; Müşteri odaklı, değişimi ve gelişimi arzulayan, hevesle çalışan, sorumluktan kaçmayan, hatalarından öğrenen ve öğrenerek gelişen, doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşan davranışlarına sahip olmak İş konusunda titiz ve çalışkan, Analitik yönü kuvvetli, iletişim becerisi olan, Diksiyonu düzgün, Kişisel Özellikler: Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak Bodrum’da ikamet etmek veya ikamet edebilecek olmak * Adayların sağlık kurulu raporlarında yazan işgücü kaybı derecesini ve engellerini açık olarak önyazıda belirtmeleri gerekmektedir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Mimarlık

  Pozisyon: Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Eleman, Şef Yardımcısı

 • İş AçıklamasıIK-003 On Muhasebe ve Finans Sorumlusu On Muhasebe ve Finans Sorumlusu olarak gorevlendirilecek, En az 2 yil benzer gorevde calismis Tercihen Denizcilik firmasi deneyimi olan, En az Lise mezunu veya Universitelerin ilgili bolumlerinden mezun, Tercihen Ingilizce okuma-yazma-konusmaya vakif, ETA Muhasebe programi kullanabilen, Mali Musavir ve Ust Yonetime karsi sorumlu olacak, raporlama yapabilecek, Finans, alacak, odeme takibi yapacak, Gemi Operasyon Lideri ve Sorumlulariyla koordineli calisacak, Istanbul Anadolu yakasinda ikamet eden, 25-35 yaslar arasinda Bayan calisma arkadasi aranmaktadir.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Uzman

 • Turex TurizmKırklareli 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıTurex Turizm Lüleburgaz Bölge Müdürlüğünde Muhasebe biriminde görev yapacak ; Faturaların sisteme işlenmesi ve kesilmesi , Puantaj takibi , Personel konusunda merkez İnsan Kaynakları ile koordineli çalışma,

  Aranan NiteliklerLüleburgaz'da ikamet eden , 25-35 yaş arası Tercihen Turizm sektöründe deneyimli, Askerlik ile ilişiği olmayan , Sabıkası olmayan , Aktif olarak araç kullanabilen , Ön muhasebede görev yapacak eleman arayışımız bulunmaktadır. İLETİŞİM :0282-673-31-12 Çorlu Şube

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıBüyüyen şirketlerimizin Muhasebe Biriminde görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu arıyoruz. Her türlü muhasebeleştirilmesi gereken (fatura, irsaliye, makbuz, çek, dekont, poliçe, senet, gibi) evrakların sisteme girilmesi, muhasebeleştirilmesi, kontrol edilmesi, maliyetlerin çalıştırılması ve maliyet oluşturma işlemlerinin yapılması Ay sonu mizanların kontrol edilmesi, Ay sonu kapanış işlemlerinin kontrol edilmesi, Bilânço ve gelir tablolarını hazırlanması ve Mali ve İdari işler Müdürüne sunulması Faaliyet raporlarının hazırlanması, Yıllık Envanter tablosunun hazırlanması Gider raporlarının hazırlanması ve Genel Müdüre sunulması E defter ‘lerin zamanında sisteme yüklenmesi Tedarikçi ve müşteri cari hesaplarının takibi ve bunların sürekli güncel tutulması, Sorumlu olduğu hesaplara ilişkin tüm iş ve işlemler ile muhasebe biriminin ay ve yıl sonu hesap ve cetvellerinin süresinde hazırlanması Geçici vergi kontrollerinin yapılarak beyannamelerinin oluşturulması Kurumlar vergisi için Transfer Fiyatlandırma çalışmalarının ve tablolarının tamamlanması, kullanılan ,ödenen kredi tablolarının tamamlanması Kurumlar vergisi kontrolü ve beyannamesinin hazırlanması Bordro entegrasyon ve kesinti kayıtlarının düzenlenmesi, Sigorta bildirgelerinin kontrolünün yapılması Bağımsız denetim için istenen dosyaların çalışmalarının yapılması Şirket birleşmesi, ortaklık yapısı değişiklikleri gibi işlemlerin takibi ve yapılması Ay sonlarında sayım, sistem stoklarının karşılaştırılması Sabit kıymet ve amortisman tablolarının hazırlanması Yatırım, teşvik, vergi, sigorta konularında mali mevzuatı ve yasal gelişmelerin takip edilmesi Kasa takibi ve raporlamalarının yapılması

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye veya ilgili bölümlerinden mezun, Tercihen SMMM belgesi sahibi veya stajeri olan İthalat ve ihracat muhasebesi işlemlerine vakıf, Tercihen Üretim yapan AŞ.lerde Genel Muhasebe ve Maliyet Muhasebesi konusunda deneyimli, Min 5 yıl deneyimi olan, Muhasebe MİKRO yazılım programına hakim, MS Office uygulamaları kullanabilen, Yönetime zamanında uyarı ve raporlama yapabilecek, Takipçi, detaylara önem veren, dikkatli, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen Gebze, Çayırova, Darıca, Tuzla, Pendik civarında ikamet eden

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş AçıklamasıKadıköy'de bulunan Mali Müşavirlik ofisimiz için İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI kapsamında gelişime açık bay muhasebe personeli aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerYüksek okul mezunu, Öğrenmeye açık, Bilgisayar bilgisi olan, İnsan ilişkileri kuvvetli, Mali Müşavir olarak yetiştirilecek, Bay personel alınacaktır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Mali Müşavirlik, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Uzman, Uzman Yard, Ofis Elemanı, Sorumlu

 • Mentis Lojistikİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGrup firmaları bünyesinde Ön Muhasebe & Sekreterlik departmanında değerlendirilmek üzere,alttaki görevleri yerine getirebilecek personel istihdam edilecektir. Gelen ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek. Yöneticilerin asiste edilmesi. Telefon,mail,fax trafiğini ve genel ofis düzenini yönetmek. Rutin evrak işlerini düzenlemek, dosyalama ve arşivlemek. Ofis içi bilgi alış – verişini sağlamak. İş takibi, evrak akışını yönetmek. Fatura ve irsaliyeleri düzenlemek. Ödeme ve tahsilatların takibi. Cari hesap mutabakatı. Banka hesaplarının takibi.

  Aranan NiteliklerMinimum Lise mezunu tercihen Ticaret Lisesi. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen. Tercihen Mikro programı hakkında bilgi sahibi. Planlama ve raporlama yönü kuvvetli. Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek. Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip. Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl. Tercihen Beyoğlu lokasyonunda ikamet eden Bayan adaylar.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıE-Ticaret sektöründe hızla büyüyen şirketimizin Muhasebe Departmanında satış faturası kesme, alış faturası işleme, cari mutabakatlar, e-fatura ve e-arşiv gibi alanlarda görev alacak 'Engelli Muhasebe Asistanı/ Uzman Yardımcısı' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler- Lise, Yüksek Okul ya da Üniversitelerin Muhasebe veya ilgili bölümlerinden mezun - Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli - Tercihen LOGO programını kullanabilen - Hevesli, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek - Dinamik, hızlı ve çalışkan -İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden -Servis imkanımız bulunmamaktadır.

  Sektör: E-Ticaret, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman Yard, Eleman, Asistan

 • Dilek Grupİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDudullu O.S.B deki işyerimizde çalıştırılmak üzere

  Aranan Nitelikler*Genel muhasebe ve e-fatura konusunda bilgisi olan *Gelen e faturaları ilgili şubelere iletecek şubeleri e faturaları gönderim ve takibini yapacak *Micro Muhasebe Programını ve MS Office programlarını (Word, Excell) kullanabilen, *Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek *Askerlikle ilişiği olmayan *İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden *B sınıfı ehliyeti olan aktif araç kullanabilen

  Sektör: Gıda, Lojistik, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Yetkili Yardımcısı

 • Zümrüt Kuyumculukİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıÜMRANİYE MERKEZDE BULUNAN MUHASEBE OFİSİMİZE GENÇ EMEKLİ MUHASEBECİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerÜmraniye ve civarında oturan Banka sektörü,Askeri veya TSK dan genç emekli Microsoft Ofis , ERP ve SAP programlarını kullanabilen Sistemli ve düzenli çalışma alışkanlığına sahip, Kuvvetli raporlama ve analiz yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın Cumartesi günleri çalışma engeli bulunmayan Sürücü belgesine sahip olan (B2) Tercihen sigara kullanmayan Erkek muhasebe elemanı alınacaktır.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Eleman

 • Artim Metalİstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıHADIMKÖY‘de “ METAL KABLO TAŞIMA SİSTEMLERİ “ imalatı yapmakta olan fabrikamıza; Ofis bölümünde görevlendirilecek “ÖN MUHASEBE ELEMANI” aranmaktadır. İstanbul İkitelli (Arena park civarı) / Esenyurt / Kıraç / Halkalı Merkez / Hadımköy civarlarında ikamet eden, (Servis Mevcuttur) NOT: Cumartesi yarım gün çalışma vardır.

  Aranan NiteliklerMeslek Lisesi ya da Meslek Yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun En az 2 yıl deneyimli Hesap Planına vakıf Muhasebe programlarından GO PLUS iyi derecede kullanabilen E-fatura sistemine hakim MS Office programlarını iyi kullanabilen (Excel ve word tercih sebebidir) Şirketin tüm muhasebe süreçlerinin içerisinde aktif rol alabilecek Sözlü,yazılı ifade ve iletişim yeteneği güçlü Planlama, takip ve raporlama becerilerine sahip, sonuç odaklı çalışabilen Disiplinli, düzenli ve dikkatli 23 / 35 Yaş arası, Ofis içi idari işlemlerini yapabilecek. Sgk işlemlerini yapabilecek, Personel giriş-çıkış tüm işlemlerine hakim, İş güvenliği takip edebilecek Bay adaylar aranmaktadır.

  Sektör: Metal Sanayi, Alüminyum, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman, Yönetici Asistanı, Sekreter, Uzman

 • Dilek Grupİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıDudullu O.S.B deki işyerimizde çalıştırılmak üzere

  Aranan NiteliklerEn az M.Y.O muhasebe bölümü veya dengi okul mezunu Asgari 2 yıl şirket muhasebesi tecrübesi olan Mikro paket programı modüllerini ve Microsoft excell uygulamasını iyi derecede kullanabilen Gelişmeyi ve kariyerinde yükselmeyi hedef edinmiş, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Anadolu yakasında ikamet eden

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Görevli, Sorumlu

 • İş Açıklaması35 yıllık kurumsal deneyimi ile "Önce İnsan” diyerek yola çıkan ŞENGÜLLER A.Ş’ nin çalışanı olmanın farkını yaşamaya bekliyoruz! Turkcell iş ortağı konumunda faaliyet gösteren şirketimiz için aşağıdaki özelliklerde İstanbul Anadolu yakası Maltepe' de bulunan "Turkcell İletişim Merkezi" mağazamızda Vezne Sorumlusu olarak görev alacak genç, dinamik ve perakendecilik sektöründe kariyer hedefleyen adaylar aramaktayız.

  Aranan NiteliklerPerakende sektöründe kasa yönetimi deneyimi olan ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli, Satış odaklı, Genel Ön Muhasebe bilgisi olan, Asgari lise mezunu, Bilgisayar kullanımına hakim olan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 20-30 yaş aralığında, Maltepe'de ya da Maltepe' ye yakın bölgelerde ikamet eden, Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Veznedar, Temsilci

 • AKKİM Yapı Kimyasallarıİstanbul Avrupa 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıCari hesapların giriş ve kontrolleri, aylık mutabakatların sağlanması, Müşterilerin aylık faturalarının ve müşteri tahsilatlarının takip edilmesi, Fatura ve İrsaliyelerin takibi, kontrol edilmesi, dosyalanması,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili MYO bölümlerinden mezun, Tercihen muhasebe, ön muhasebe, finans birimlerinde deneyimli, Detaylara önem veren, İş takibi ve sonuçlandırma becerisi gelişmiş, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Excell programına hakim ve iyi derecede kullanabilen, Askerliğini tamamlamış (erkek adaylar için) İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

  Sektör: Kimya, Yapı Malzemeleri, Bankacılık / Finans

  Pozisyon: Eleman

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Kayıtların muhasebeleştirilmesi/tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen muhasebe kayıt ve teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, e. Diksiyonu düzgün, f. Prezantable, g. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen h. Tercihen aktif araç kullanabilen, ı. Kariyer beklentisi olan, i. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Uzman Yard, Yönetici, Sorumlu

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ SEKRETERYA & ÖN MUHASEBE ELAMANI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLOGO MUHASEBE & MICROSOFT OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM, EN AZ 2 YIL ÖN MUHASEBE DENEYİMLİ, BAYAN PERSONEL TERCİHİMİZDİR.

  Sektör: Dış Ticaret, Süt ve Süt Ürünleri, Toptancılık

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • Dilek Grupİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİstanbul 'daki işyerimizde görevlendirilmek üzere * Ümraniye Civarında İkamet eden * Gaziosmanpaşa civarında ikamet eden Ön Muhasebe Sorumluları aranmaktadır

  Aranan NiteliklerEn az Ticaret Meslek Lisesi mezunu Ön muhasebe, cari, banka evrak ve kayıt işlerine hakim,beyannameler dışında diğer muhasebe işlemlerinde tercihen en az 1-2 yıl çalışmış Ms Office uygulamalarını iyidüzeydekullanabilen, Ön Muhasebe (fatura-irsaliye, mutabakat vs) kayıt ve işlemleri, Cari hesap kayıt ve takibi,mutabakatları veraporlamalarını yapabilecek , Sorumluluk sahibi, dikkatli, takipçi detaylara önem veren, Muhasebe Paket programlarını kullanmış (Micro)

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • REPLİNE DIŞ TİCARETAnkara 21 Haziran 2017

  İş AçıklamasıKişisel Bakımda Marka Yönetimi alanında faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Bölümüne Bayan Personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* Ön Muhasebe ve sekreterlik yapabilecek, *Lise veya Üniversitelerin ilgili Bölümlerinden mezun, * Tercihen ön muhasebe alanında 1 yıl deneyime sahip(Logo muhasebe programı kullanabilen, e-faturada deneyimli) *Günlük faturaların kesimini ve kargo takibini gerçekleştirecek, * Bilgisayar, MS office programlarını kullanabilen, * Öğrenmeye açık, sorumluluk sahibi,ekip çalışmasında uyumlu, * Tercihen Etimesgut, Sincan bölgesinde ikametgah eden Bayan ön muhasebe elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Dış Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Yetkili

 • İş AçıklamasıBODRUM KONACIK da yer alan mağazamızda görevlendirilmek üzere MAĞAZA ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır Fatura kontrol ve muhasebeleştirme işlemlerini yapmak, Kasa kontrol ve tahsilat işlemlerini yapmak, Mağaza ile ilgili ön muhasebe işlemlerini yürütmek, Finans ve muhasebe ile ilgili tüm yazışma ve takibini yapmak, Muhasebe evraklarının düzenli olarak kontrolünü sağlamak

  Aranan NiteliklerMeslek yüksekokul veya Üniversite mezunu, Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Muhasebe alanında kariyer hedefi olan , Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri yüksek İş takibi yüksek, çözüm odaklı, neden-sonuç ilişkisi kurabilen, Ofis programlarına hakim, 20-35 yaş arası bayan, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek. BODRUM KONACIK Müracatların Şahsen ALİ DUYAR'a Yapmaları Rica Olunur. TEL:0555 266 72 60

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Eleman

 • İş AçıklamasıBağlı olarak çalışacağı site müdürüyle koordineli olarak; İşletme bütçesi ve işletme projesinin yönetiminde görev almak, Site muhasebe ve finans uygulamalarının kanun ve nizama uygun olarak yürütülmesinde görev almak, Tahsilat takibinin yürütülmesinde görev almak, Personellerin özlük dosyalarının ve işlemlerinin takibi, Personel yönetimi ile ilgili organizasyonların yapılmasında görev almak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin muhasebe, işletme, iktisat, veya ilgili bölümlerinden lisans veya ön lisans derecesi ile mezun olmak, Hizmet sektöründe en az 3 yıllık tecrübeye sahip olmak, Ms office uygulamalarını iyi seviyede kullanmak, Kariyer hedefi olan, Kişisel ve mesleki gelişime açık, Kurum kültürü ve kurumsal bir çalışma ortamı arayışına sahip, Sonuç ve çözüm odaklı, Analitik düşünce yapısına sahip, Araştırma ve geliştirmeye ilgili, İnsan ilişkilerinde sabırlı, sözlü ve yazılı iletişimde hassasiyete sahip, Ekip çalışmasına yatkın,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • KAİSERS GARDEN PEYZAJ MİMARLIKİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş Açıklamasıİstanbul / Göktürk ve Kemerburgaz tarafında çiçekçilik alanında faaliyet gösteren Mağazamıza ; - Ön muhasebe deneyimi olan, - Muhasebe office programlarına hakim, - Sabırlı ve öğrenmeye açık, - Pozitif düşünebilen ve güler yüzlü, - Göktürk Merkez ofisimizde çalışacak ayrıca Göktürk -Kemerburgaz civarında oturan bayan personel alımı yapılacaktır.

  Aranan Nitelikler- İlgili Bölümlerden Lise veya Önlisans Menzunu - Ön Muhasebe alanında 1-2 yıl deneyimli - MS Office ve Muhasebe paket programlarını (ETA) etkin olarak kullanabilen, - Firmalar ile iletişim cari hesap mutabakatları, - Kayıtların tutulması ve kontrolü, - Alış ve Satış Faturalarını kayıt ve takibi, - Ay sonu mutabakatların yapılması , - Evrak takibi ve tüm office işlemlerinin yürütülmesi konularında tam zamanlı çalışacak - Dış görünümüne özen gösteren Prezantabl - Tercihen Ehliyeti olan - Bayan personel alımı yapılacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik, Mimarlık

  Pozisyon: Resepsiyonist, Yönetici Asistanı, Uzman, Ofis Elemanı, Sorumlu

 • GÜNERLER KOZMETİKİstanbul Anadolu 24 Haziran 2017

  İş AçıklamasıMYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Günlük banka, kasa işlemlerinde tecrübeli, Office programlarına hakim, E-Fatura sisteminde bilgi sahibi olan, Tek düzen hesap planına ve Genel Muhasebe süreçlerine hakim, Analitik yetkinliğe sahip, zaman planlaması yapabilen, İletişim becerileri gelişmiş, işbirliği yaparak sonuca ulaşan, İş takibi ve raporlama becerileri kuvvetli, Yazılı ve sözlü iletişimi, temsil yeteneği güçlü, dinamik ve sabırlı, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, sorumluluk sahibi, sonuç odaklı, detaylara önem veren, Ekip çalışmasına yatkın,

  Aranan NiteliklerTercihen Nebim V3 kullanabilen, Muhasebe departmanında yapılan tüm işlemlerin muhasebe mevzuatı ve usullerine göre gerçekleştirilmesi, Fatura, irsaliye, hesap mutabakatı, stok işlemlerinin yapılması, Muhasebe kayıtlarını zamanında, tam ve doğru olarak tutulması, cari hesapların kontrol edilmesi, E-defter ve E-fatura mevzuatı konusu işlemlerinin yapılması, Fatura girişi ve kontrollerinin yapılması, Günlük banka hareketlerinin kayıtlarının yapılması, Günlük Muhasebe kayıtları ve mali tabloların hazırlık çalışmasının yapılması, Tüm alış ve satışlarla ilgili fatura kesimi, Cari hesap, BA-BS mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, Mutabakat mektuplarının gönderilmesi ve cevaplanması, Muhasebe evraklarının programa girilmesi ve dokümanların arşivlenmesi,

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE,

  Aranan NiteliklerEN AZ MESLEK LİSESİ MEZUNU, ÖN MUHASEBE KONUSUNDA 2 YIL DENEYİMLİ, ZİRVE PROGRAMINI KULLANABİLEN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYACAK, BAYAN, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Otomasyon, Mühendislik, Otomotiv

  Pozisyon: Eleman

 • Öz-Çelikİstanbul Avrupa 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBAŞVURACAK ADAYDA İŞ İÇİN GEREKEN ÖZELLİKLER Benzer pozisyonda en az üç yıllık iş tecrübesi LOGO GO muhasebe programını kullanmayı bilmesi/kullanmış olması Tek düzen hesap planını bilmesi ve kullanıyor olması İrsaliye, fatura, banka, tahsilat, tediye, cari hesap işlemlerini çabuk ve eksiksiz yapabilmesi Hesaplar ile ilgili raporlama yapabilmesi Mizan, cari hesap, alacak, borç, satış tabloları hazırlayabilmesi İhracat, ithalat, döviz transferi işlemleri için belge hazırlayabilmesi Personel; giriş, çıkış, bordro, fazla mesai, izin işlemlerini yapabilmesi

  Aranan NiteliklerADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER Muhasebe meslek lisesi veya iki yıllık yüksekokul mezunu, T.C. vadantaşı, Düzgün bir Türkçe ile konuşabilen ve yazabilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Metro ile "İKİTELLİ SANAYİ" durağına ulaşabilecek bir konumda ikamet eden, Veya tek vasıta ile işe gelip gidebilecek, İkitelli Organize Sanayi Bölgesine kolay ulaşabilecek, Bayan ön-muhasebe elemanı aranmaktadır. ÖZ ÇELİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ / METAL İŞ SANAYİ SİTESİ

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Sumak Pompaİstanbul Anadolu 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSektörün öncü firmalarından olan İstanbul Ümraniye’de Su pompası ve Elektrik Motoru imalatı yapan firmamıza Muhasebe Sorumlusu alınacaktır. Muhasebe Süreçlerini yönetebilecek, Beyanname düzenleme ve onaylama sürecine kadar muhasebe uygulamalarına hakim,

  Aranan NiteliklerEn az MYO ve Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Daha önce Mali Müşavirlik bürosunda çalışmış, süreçleri bilen, Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe konusunda bilgisi olan, Tercihen SMMM belgesi olan, Sultanbeyli ve Sancaktepe civarında ikamet eden, Planlama ve Organize etme yeteneği olan, dürüst, güvenilir, titiz bir kişiliğe sahip, insan ilişkileri ve iletişim becerileri yüksek, Prezantabl, Diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, pozitif, dikkatli ve düzenli çalışmayı benimsemiş, Tercihen Ehliyeti olan, En az 3 yıl tecrübeli, Bayan, ''Muhasebe Sorumlusu'' aranmaktadır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • Karali Çayİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞİRKETİMİZİN İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE BELİRTİLEN ÖZELLİKLERE SAHİP MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerMİCRO RTL 9000 V-15 PROGRAMINI KULLANABİLEN ÖN MUHASEBE DE , EN AZ 5 YIL TECRÜBELİ OLMAK ÜSTLERİNE KARŞI SORUMLULUK SAHİBİ OLMAK İŞ DİSİPLİNİ VE AHLAKINA SAHİP OLMAK EYÜP,G.OSMANPAŞA,FATİH,ALİBEYKÖY CİVARINDA İKAMET ETMEK

  Sektör: Gıda, Diğer

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE VE İDARİ İŞLER SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan NiteliklerGenel Muhasebe Günlük muhasebe kayıtları ve mali tabloların hazırlık çalışmasını yapabilecek Tekdüzen hesap planına hakim Canias veya Netsis kullanabilen, Beyannamelerin hazırlanmasına yardımcı olacak Salihli’de ikamet edebilecek , Bay-Bayan.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sorumlu, Şef / Amir, Uzman, Uzman Yard, Şef Yardımcısı

 • Firma Adı GizliAnkara 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGörev Tanımı; Fatura/ irsaliye işlemlerinin yürütülmesi, Merkez muhasebeye raporlamanın yapılması, Cari hesapların takibini yapmak, Muhasebe evraklarını dosyalamak, Şube ihtiyaçlarını merkez ofisten Satın alma Departmanı ile koordineli olarak gidermek, Şube çalışanlarının aylık puantajlarının, mesailerinin kayıtlarını tutarak ve Merkez ofiste İnsan Kaynakları Departmanına aylık gönderimini gerçekleştirecek,

  Aranan Niteliklerİstanbul merkezli firmamızın ANKARA şubesinde görevlendirilmek üzere; Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Muhasebe alanında 2-3 yıl deneyimli, Merkez ofisteki departmanlarla (özellikle Muhasebe ve İnsan Kaynakları) koordineli çalışabilecek, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanan, Ekip çalışmasına ve öğrenmeye yatkın, İnsan ilişkilerinde başarılı, Titiz, dikkatli ve düzenli, Bayan, MUHASEBE PERSONELİ alınacaktır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıÖn muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek Ana muhasebe ile gerekli bilgi ve belge koordinasyonunu sağlayacak Telefon trafiğini yöneterek, şirket içi ve dışı bilgi akışını yönetecek Ziyaretçi trafigini koordine edecek Arşivleme faaliyetlerini yürütecek Kargo süreçlerini takip ve koordine edecek İSG Katip sistemi takibini yapacak

  Aranan NiteliklerSekreterlik ve ön muhasebe işlemlerinde deneyimli Banka ilişkileri ve finansman konularını yönetebilecek Diksiyonu düzgün, telefon trafiğini yönetebilecek Bilgisayar ve MS Office (Word, Excel), Muhasebe programlarını kullanabilen Sistemli, disiplinli, özenli, işine sadık Tercihen MYO veya Lise mezunu Tercihen Mimaroba-Mimarsinan-Büyükçekmece ve çevre ilçelerde ikametgah eden Uzun vadeli çalışmayı isteyen ve kendini geliştiren bayan İstanbul dışı ve İstanbul Anadolu Yakası başvuruları dikkate alınmayacaktır. çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Memur

İş Habercisi - Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?