Ön Muhasebe İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Ön Muhasebe
 • Mapp Pazarlamaİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş Açıklamasıİstanbul, Ataşehir'de bulunan merkez ofisimiz için insan kaynakları departmanlığına bağlı olarak engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere; Bordro ve özlük işleri süreçlerine destek verilmesi, Personel işe giriş - çıkış işemlerine destek verilmesi, Gerekli durumlarda ön muhasebeye destek olunması, gibi görev tanımları ile çalışabilecek "Ofis Asistanı" arayışımız mevcuttur.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen ön lisans / lisans mezunu, En az %40 engelli raporu bulunan, Tercihen daha önce benzer görevlerde çalışmış, Microsoft Office programlarına hakim, İstanbul - Anadolu yakasında ikamet eden, adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Ajans

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Asistan

 • İş AçıklamasıİSKENDERUN'DA Bulunan Firmamıza Muhasebe Sorumlusu

  Aranan NiteliklerDenizcilik Sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz içim En az MYO’ların ilgili bölümlerinden mezun olan, ETA ve LOGO Muhasebe programlarını etkin Kullanabilen Internet üzerindeki Vergi dairesi işlemlerini bilen Tercihan YMM yetkisi olan Muhasebe işlemlerinin tamamından sorumlu olacak MS Office programlarını kullanabilen, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli, İnsan ilişkilerinde başarılı, sorumluluk bilinci gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. 45 yaşını aşmamış, İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLEN ( OKUMA YAZMA KONUŞMA ) Muhasebe Yetkilisi aramaktayız. İngilizce bilmesi en önemli kriterimizdir.Cv si uygun olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Lojistik

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş Açıklamasıİstanbul Kavacık’ta faaliyet gösteren uluslarası UBM firmasının ofisinde 1 Ay süreyle görev alacak ön muhasebe personeli aramaktayız. Çalışma yaklaşık 1 ay kadar sürecektir. Tercihen Oracle programını kullanmış veya kullanabilecek adaylara öncelik verilecektir. Çalışma Saatleri: Hafta İçi Hergün : 09:00- 18:00 ( Cumartesi Pazar Tatil ) Günlük Ücret : 80 TL + SSK ( Yol ve Yemek Dahil )

  Aranan NiteliklerFirma gelir, gider hesapları arasında mutabakat yapmış olmak, Daha önceden bir finans erp sistemi, tercihen oracle, sap kullanmış olması Tercihen 2-3 senelik ön muhasebe veya muhasebe deneyimi olan, Faturaları Muhasebe Programına işleyebilecek. 19 - 30 yaş arasında, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantabl, İş disiplinine sahip olan adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Bankacılık / Finans, Ajans

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Yardımcı, Asistan

 • Firma Adı GizliOrdu, Giresun 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOtelimizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Müdürü aramaktayız

  Aranan Nitelikler- Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun - Otel muhasebesinin tüm süreçlerinde görev almış - ilgili pozisyonda en az 5 beş yıl tecrübeli - 5 yıldızlı otel tecrübesi olan - Otel gelir gider tablosunu hazırlayacak - Ürün, malzeme ve depo kayıtları ile giriş-çıkışlarını kontrol altında tutacak - Resmi kurumlarla ilgili süreçleri takip edecek

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Müdür, Yetkili, Müdür Yardımcısı

 • İş AçıklamasıMuhasebe sorumlumuza bağlı çalışacak, destek verecek ve sosyal medya yönetimi yapabilecek ekip arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler-Meslek Yüksek Okulu veya Üniversite mezunu -Tercihen 2 yıl tecrübeli -Dikkatli,titiz,disiplinli, -Takım çalışmasına yatkın, -İletişim yönü kuvvetli, -Analitik düşünebilen, -Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, -İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden, -Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Memur, Sosyal Medya Uzmanı

 • Üçler Ofis Mobilyaİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıOfis mobilyası alanında faaliyet gösteren firmamıza bayan  ön muhasebe elemanı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler  Ümraniye dudullu da bulunan firmamıza ön muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere, Tercihen logo paket programını kullanabilen, Fatura kesip cari hesap takibi yapabilecek, Ms Office programlarını kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden  Minimum 3 yıl deneyimli

  Sektör: İmalat, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Uzman Yard, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Yetkili Yardımcısı

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş Açıklaması*Muhasebe kayıtlarının eksiksiz ve hatasız kayıt altına alınması. *Stok kayıtlarının ve işlemlerinin yapılması. *Kargo takibi. *Gelen ve giden evrakların takibinin yapılması. *Alış ve satışların faturalanması. *Cari mutabakatların gerçekleştirilmesi.

  Aranan Nitelikler*MYO Mezunu veya Ticaret Lisesi Mezunu. *Ön Muhasebe konusunda tecrübeli. *20-35 yaşların arasında. *Ürün giriş-çıkış işlemlerini gerçekleştirebilecek. *Ön Muhasebe ve Stok işlemlerinde tecrübeli. *Dosyalama işlemi, ilgili yazışma ve evrak akışını sağlayabilecek. *Dinamik, titiz, dikkatli ve detaylara önem veren. *Sorumluluk sahibi personeller aramaktayız *Maaş+Yemek+Sgk şeklinde çalışılacaktır. *Çalışma yerimiz Avrupa Yakasında olacaktır. Özellikle Sultangazi, Küçükköy, Gaziosmanpaşa ,Gazi Mahallesi ve Yeşilköy'de ikamet eden adaylarımız tercihimiz olacaktır.

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İmpa Yapı Endüstriİstanbul Avrupa 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGrupumuzun bünyesinde bulunan Akaryakıt şirketimizde görev alacak "Muhasebe Elemanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az M.Y.O muhasebe mezunu , tercihen enerji sektöründe deneyimi olan, Genel muhasebe bilgisine sahip , Faaliyet sonuçlarının yorum ve kontrolünü sağlayarak ,mali bilgi ,raporlama sistemini planlayacak, Muhasebe ve muhasebe ile entegre olan diğer (stok,personel,ticaret v.b ) bilgi işlem konularına hakim , Tercihen Orka - Akaria stok programı ve ofis programlarını kullanmayı bilen , Bilanço gelir tablosu ve tüm beyannameleri hazırlayabilecek , Vergi ve sgk mevzuatına hakim , Tek düzen hesap planına vakıf, Konusunda en az 3 yıl deneyime sahip , Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekemektedir.

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • DivasoftAnkara 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıŞirket içi ve şirket dışı iletişimin hızlı ve doğru olarak sağlanması, Evrak takibi ve dosyalamanın yapılması, Yazışmaların yapılması, Telefon trafiğinin yönetilmesi, İrsaliye ve faturaların takibi, Evrakların ilgili programlara kaydedilmesi, Gönderilen ve gelen kargoların takibi ve düzenlenmesi, Banka, Vergi daireleri, posta v.b. alanlarda evrak takibi, Büro içi idari görevlerin yapılması.

  Aranan NiteliklerSekreterlik veya Muhasebe Meslek Yüksek Okulundan mezun, Daha önce benzer bir pozisyonda çalışmış, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği gelişmiş, Bilgisayar ve ofis araçlarını etkin kullanabilen, Microsoft Office programlarına hakim, Ön Muhasebe konusunda deneyimli, Fatura ve irsaliye düzenleyebilecek bilgiye sahip,

  Sektör: Holding, Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıAltınbaş Holding bünyesinde kurulan, kuyumculuk ve mücevherat sektörüne yönelik faaliyet gösteren yayın grubumuzda görevlendirilmek üzere ‘’Muhasebe ve KOSGEB Uzmanı’’ aranmaktadır. Üniversitelerin ilgili ön lisans / lisans bölümlerinden mezun, Genel muhasebe konusunda deneyimli, Tercihen muhasebe bürosu tecrübesi olan, Tercihen KOSGEB destekleri konusunda deneyimli, Tekdüzen hesap planına vakıf, MS Office programlarına hakim, Sürücü ehliyetine sahip, Askerlik görevini tamamlamış,

  Aranan NiteliklerŞirket faaliyetlerinin tekdüzen hesap planına göre muhasebeleştirilmesi, Müşteri ve tedarikçiler cari hesap takibi, Haftalık ve aylık muhasebe raporlarının hazırlanması, Müşterilerin KOSGEB destek işlemlerinin takibi, Şirket yıllık hedef bütçesinin hazırlanması, haftalık ve aylık olarak takip edilmesi, raporlanması, Yurt içi ve yurt dışı dergi lojistik işlemlerinin yürütülmesi ve raporlanması, Müşteri adres bilgi bankasının muhafaza edilmesi, güncellenmesi,

  Sektör: Yayıncılık

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard

 • İş AçıklamasıFirmamıza ön muhasebe alanında tecrübeli eleman alımı yapılacaktır.

  Aranan NiteliklerÖn muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu Herhangi bir ticari programı iyi düzeyde bilen  Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen  

  Sektör: Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıDemir Çelik ve Metal sektöründe İç ve Dış Ticaret konularında faaliyet gösteren firmamıza"Ofis Asistanı" aramaktadır. Ofisimizin telefon, faks ve mail trafiğini yönlendirmek, Gerekli durumlarda ön muhasebeye destek vermek Dosyalama,arşiv düzeni ve dokümantasyon işlemlerini takip etmek.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu İyi derecede ingilizce bilen Düzenli çalışmayı seven, titiz, dikkatli ve sorumluluk sahibi, MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, Sigara kullanmayan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Bayan Adayların Başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Demir-Çelik, Endüstri, Metal Sanayi

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıYeni ekip arkadaşları aramaktayız. Türkiye'nin köklü boya üreticilerinden olan firmamızın muhasebe bölümüne, Günlük muhasebe işlerinin takibi, Fatura ve irsaliye kesimi, Ba/Bs formlarını düzenleme, Gelen ve giden malların takibi konularında çalışmak üzere MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEkip çalışmasına uyumlu Kendine güvenen Risk alabilen ve problem çözebilen Üniversitelerin, işletme, ticaret ve iktisat bölümlerinden mezun İlgili bir departmanda daha önceden çalışmış Bay adaylar için askerliğini tamamlamış,B sınıfı ehliyeti olan Tercihen evli 25-35 yaş arası Bay/Bayan

  Sektör: Kimya

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Sorumlu

 • İş AçıklamasıÖn muhasebe, idari işler ve raporlamalarda sorumlu olacak Klinik İdari Uzmanı ( Tıbbi Sekreter ) aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu Raporlama ve ön muhasebe bilgisi olan Tercihen diyaliz merkezi deneyimli Tercihen MEDULA bilgisi olan İnsan ilişkilerinde başarılı Sorumluluk sahibi, dikkatli, titiz Ekip çalışmasına yatkın

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Tıp Sekreteri

 • İş AçıklamasıManisa Merkezde hurdacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimize önmuhasebede çalışacak,konusunda tecrübeli bay/bayan arkadaşlar aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen önmuhasebe konusunda min. 1-3 yıl tecrübeli Tercihen daha önce Geri Dönüşüm/Hurda sektöründe deneyim sahibi Tercihen Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş Manisa'da ikamet eden ya da edebilecek olan adaylar aranmaktadır

  Sektör: Diğer, Ambalaj ve Kağıt

  Pozisyon: Eleman

 • LAVİN OTELDenizli 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıGünlük ön muhasebe işlerinin yürütülmesi, Ön muhasebe kayıtlarının, cari hesapların ve ödemelerin takip edilmesi, Banka hesapları ile çeklerin düzenli olarak izlenmesi-işlenmesi Faturaların, evrakların düzenli bir şekilde takibi ve dosyalaması, Gelir ve giderlerin takip edilmesi, Ofis içi evrak alışverişini ve koordinasyonu sağlama,

  Aranan NiteliklerLİSE VEYA MESLEK YÜKSEKOKULLARIN MUHASEBE BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, MUHASEBE PAKET PROGRAMLARINI KULLANABİLEN BENZER POZİYONLARDA EN AZ 1 YIL DENEYİMLİ MS OFFİCE PROGRAMLARINI İYİ DÜZEYDE KULLANABİLEN, İŞ TAKİBİ KONUSUNDA SORUMLULUK SAHİBİ ÇÖZÜM ODAKLI VE DATAYLARA ÖNEM VEREN BAY -BAYAN TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Eleman

 • HAKTAN PEYNİRCİLİKİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş Açıklaması· . · Müşteri cari hesaplarının takibi, · Müşteri tahsilatlarının takibi, · Aylık tahsilat listesinin hazırlanması, · Müşterilerin sipariş ve ödeme için aranması, · Faturalarının hesaplanması kesilmesi ve İşlenmesi · Bankalardan aylık hesap ekstrelerinin alınması ve hesaplara işlenmesi, · Tek düzen hesap takibi uygulamasını bilen ve e-Fatura konusunda tecrübeli

  Aranan Nitelikler· Lise ,Ticaret MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · İyi derecede Excel , Orion ve Luca kullanabilen, · Pos cihazı ve ofis malzemeleri kullanmakta yetkin · Gıda Sektöründe Deneyimli, · İletişim ve ikna yeteneği güçlü, · Problem çözme gücüne sahip, · İş takibinde titiz davranan, · Konusunda en az 5 yıl deneyimli, · Çekmeköy ,Umraniye lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan · Bayan, · Cumartesi günü tam zamanlı çalışma günüdür.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Uzman

 • İş AçıklamasıSektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alan Furtrans Denizcilik Tic. ve San. A.Ş. grup şirketimizin Muhasebe Müdürlüğü bünyesinde, sorumluluk üstlenip, mesleki bilgi ve deneyimi ile becerilerini ortaya koyarak, kariyer planını Şirketimiz bünyesinde gerçekleştirmeyi hedefleyecek adaylardan aşağıda belirtilen temel nitelikleri taşıması beklenmektedir.

  Aranan Nitelikler** Üniversite mezunu olmak, ** En az 2 yıl mesleki deneyime sahip olmak, ** Logo Tıger muhasebe programını bilmek, ** Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek, ** İstanbul/Anadolu yakasında (tercihen maltepe - kadıköy arası) ikamet etmek.

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıŞirketimiz, Muhasebe departmanında ön muhasebe elemanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerTicaret lisesi mezunu ERP program bilgisine sahip Cari hesap takibi, mutabakatlar, babs formları, alış satış faturalarında E-Fatura bilgisine sahip ,Ön muhasebeye hakim En az 3 yıl deneyim sahibi Aktif araç kullanabilen, 2 yılık ehliyet sahibi Askerliğini yapmış 20 ila 30 yaş aralığında Anadolu yakası, Sarıgazi+ Sultanbeyli+Yenidoğan+Samandıra+Kartal+Maltepe semtlerinde ikamet eden. Erkek aday

  Sektör: Savunma/Güvenlik

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZIN DIŞ TİCARET DEPARTMANINDA GÖREV ALARAK , YURTDIŞI YÜKLEMELERİ TAKİP GÜMRÜK İŞLERİNİ ORGANİZE ETME DEPARTMAN MUHASEBESİNİ TAKİP ETME İŞLERİNİ YAPABİLECEK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  Aranan Nitelikler-OKULLARIN MUHASEBE İLE İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMUŞ -ÖN MUHASEBE İŞLERİNE HAKİM.(İRSALİYE-FATURA-CARİ İŞLEMLER) -TERCİHEN YURT DIŞI TİCARET BİLGİSİ OLAN -TERCİHEN İNGİLİZCE BİLEN

  Sektör: Makine, Endüstri, Dış Ticaret

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTE VEYA YÜKSEK OKUL MEZUNU, MUHASEBE VE OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, 20-40 YAŞ ARASI, MUHASEBE İŞLEMLERİNE VAKIF, DİNAMİK ÇALIŞMA ORTAMININ GEREKTİRDİĞİ ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUMLU, İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • GN YAPIİstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş AçıklamasıIsı Yalıtımı alanında lider ve butik inşaat projelerinde büyümekte olan firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere, “Mali İşler Uzmanı” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, Finans ve muhasebe bölümlerinde en az 3 yıl, tercihen inşaat sektöründe deneyimli, Maliyet muhasebesi ve raporlama alanında tecrübeli, Analitik, çözüm odaklı, takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli, Konusuna ilişkin mevzuata hâkim ve yeni gelişmeleri yakından izleyen, Giderlerin raporlaması konusunda tecrübeli, Fatura girişi ve çıkışı, fiyat analizi, cari mutabakat, ödeme takibi ve kontrolü alanlarında deneyim sahibi, MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen, İstanbul, Anadolu yakasında ikamet eden,

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu

 • İş AçıklamasıFİRMAMIZDA GÖREVLENDİRMEK ÜZERE,

  Aranan NiteliklerEN AZ MESLEK LİSESİ MEZUNU, ÖN MUHASEBE KONUSUNDA 2 YIL DENEYİMLİ, ZİRVE PROGRAMINI KULLANABİLEN, YOĞUN İŞ TEMPOSUNA UYUM SAĞLAYACAK, BAYAN, ÇALIŞMA ARKADAŞI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Eleman

 • GÖZDE GRUBUİzmir 20 Şubat 2017

  İş Açıklaması• Üniversitelerin İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezunu, • Tek Düzen Hesap Planına Hakim, • Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe işlemlerini entegreli bir şekilde yürütebilecek, • Alanında en az 2 yıl tecrübeli, • Tercihen Logo kullanabilen, • MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, • Sonuç odaklı çalışan; özverili, iletişim becerisi yüksek, • İzmir’ de ikamet eden, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Muhasebe Personeli takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler• Tüm alış ve satış faturalarının takibi ve muhasebe kayıtlarının, muhasebe mevzuat ve usullerine uygun olarak yapılması • Aylık BA - BS mutabakatlarının yapılması • Aylık cari mutabakatlarının yapılması borç ve alacakların planlaması ve özverili takibi • KDV, Muhtasar, Kurumlar Vergisi ve Geçici Vergi vs. beyannamelerinin onay aşamasına getirilmesi

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

 • Stefanelİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 21 Şubat 2017

  İş Açıklaması2001 yılından beri Türkiye piyasasında faaliyet gösteren firmamızın Beşiktaş bölgesinde bulunan Yönetim ofisinde görev yapmak üzere "Engelli Muhasebe Elemanı" aranmaktadır. Takım çalışmasına uygun Öğrenmeye açık,yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek Analitik düşünce yapısına sahip Çözüm odaklı çalışan Sabırlı, dikkatli, düzenli Microsoft ofis programlarına hakim Min.2 yıl ilgili alanda tecrübesi olan

  Aranan NiteliklerMağaza kasa ve gider kontrolünün yapılması Çek-senet giriş ve çıkış kayıtlarını düzenleyecek Alış ve satış faturalarının muhasebe kayıtları Cari hesap mutabakatların yapılması Toptan satış faturalarının düzenlenmesi ve raporlanması Personel yemek kart yüklemesi BA/BS mutabakat ve beyanname düzenlemesi

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Mağaza Kasa Sorumlusu – Ataşehir / İstanbul   Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat ve üretim, konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Brandium Alışveris Merkezi'nde bulunan Kervan mağazası, Ön Muhasebe Bilgisi olan  "Kasa Sorumlusu" aranmaktadır.   Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek.            Pozisyonun Amacı: Mağaza Satışlarını tahsil etmek, vadeli satışları takip ederek zamanında tahsil edilmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler  Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen NebimV3 programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Eleman, Görevli, Sorumlu, Kasiyer

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 19 Şubat 2017

  İş AçıklamasıÇiçekçilik ve Organizasyon sekteründe önde gelen firmamız için cari hesap işlemlerini yapabilecek, faturalama işlemlerini gerçekleştirecek muhasebe sorumlusu aranmaktadır. iş yerinin lokasyonu Zorlu Center olacaktır. mesai saatleri sabah 09.00 - 18.30'dur. İşyeri Cumartesi günü de çalışmaktadır.

  Aranan Nitelikler1. İşini dikkatli ve detaylı bir şekilde yapmak 2. En az 2 yıl muhasebe büro veya birimlerinde çalışmak 3. KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, Sgk işlemlerini düzenli şekilde gerçekleştirebilmek 4. Office programlarını kullanabilen 5. En az 1 adet muhasebe programını aktif şekilde kullanabilmek

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • Upgradeİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıBayan Moda Giyim kategorisinde faliyet gösteren firmamızın, İstanbul da bulunan showroomunda "Ön Muhasebe Sorumlusu" pozisyonunda görev alacak ekip üyesi arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTercihen MYO Muhasebe Bölümü mezunu,, Ön Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli,, Ms Office ve muhasebe programlarını kullanabilen, Çözüm odaklı, sorumluluk anlayışından ödün vermeyecek, İletişimi kuvvetli, güleryüzlü ve pozitif, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan "Ön Muhasebe Sorumlusu" arıyoruz.

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 20 Şubat 2017

  İş AçıklamasıElektronik sistemler konusunda uzmanlaşmış firmamızda; Kayıtların muhasebeleştirilmesi/tekliflendirilmesinde aktif rol alacak

  Aranan Niteliklera. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun b. Analitik düşenebilen, c. Tercihen muhasebe kayıt ve teklif hazırlama konusunda tecrübeli d. Dinamik, yoğun iş temposunda çalışabilen, e. Diksiyonu düzgün, f. Prezantable, g. Tercihen İngilizce ya da bir yabancı dil bilen h. Tercihen aktif araç kullanabilen, ı. Kariyer beklentisi olan, i. KESİNLİKLE Sigara kullanmayan, Not: 1. Tüm başvurular kesinlikle gizli tutulacaktır. 2. işyeri Yakacık/Kartal dadir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Endüstri, İnşaat

  Pozisyon: Yönetmen, Uzman, Uzman Yard, Yönetici, Sorumlu

 • İş Açıklaması-Firmanın Ön muhasebesinin idare edilmesi -Firmanın Siparişlerinin , Yazışmalarının Excel ve Word üzerinde yazılması -Firmanın Telefon trafiğini, firmayı en iyi şekilde temsil edecek itibarda organize etmek

  Aranan Nitelikler-Ön muhasebe bölümünde çalışacak -İyi derecede ZİRVE  ve MS Office(Word, Excel) kullanabilen -Telefon, Fax, Yazıcı vb. büro aletlerini kullanabilen -Dikkatli, sistemli ve düzenli-İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişim yeteneğine sahip -Sorumluluk Sahibi-Prezantabl, diksiyonu düzgün, güleryüzlü -Tecrübeli Bayan

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?