Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması Telefon yönetimi Ön muhasebe işlemleri ( Fatura kesimi,Gelen Fatura ve İrsaliyelerin İşleyişi, Tahsilat Takibi, BA-BS muatabakatları vb.) Satınalma desteği Siparişlerin işleyişi Yönetici asistanlığı  

  Aranan Nitelikler Logo Go programı hakim olması. Bilgisayar kullanımı yatkınlığı ve özellikle Microsoft Office programlarına iyi derecede kullanabimesi. Diksiyon ve insan iletişimi güçlü olması. Davranışlarında ve konuşmalarında ahlaki kurallara uyması. İş ve şahsi disiplini olması ve işyeri kurallarına ciddi bir şekilde uyması. Yönetici kişiliğe sahip olup doğru insiyatif kullanma yeteneğine sahip olması. Hırslı ve takipçi olması çok önemlidir. Yeniliklere açık olması. Öğrenme şevki olup işle ilgi konularda hızlı öğrenme yeteneğine sahip olması. Sigara kullanmayan kişiler önceliğe sahiptir. Ehliyeti olup ve aktif araba kullananlar önceliğe sahiptir. Erkekler için askerliğini yapılmış olması şarttır.

 • Ön Muhasebe Personeli
  Ereks Konfeksiyon A.Ş.
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Denimden mamul spor pantolon üreten ve ihraç eden firmamızın kesim bölümünde çalışacak "Ön Muhasebe Personeli" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Lise veya Ticaret Lisesi mezunu - Kesimhane ve Modelhane arasındaki irtibatı sağlayabilecek - Yenibosna civarında ikamet eden - Fatura ve evrak takibi yapabilen - Telefon trafiğini yönetebilecek Personel alınacaktır.

 • İş Açıklaması GİMATTA ÇALIŞMIŞ OLMAK TERCİH NEDENİMİZ OLACAKTIR.  DİVERSEY KİMYA BAYİSİYİZ ARYA KAĞIT BAYİSİYİZ. ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MALZEMESİ TOPTANCISIYIZ.  

  Aranan Nitelikler ON MUHASEBE KONUSUNDA İLERİ SEVİYEDE DENEYİMİ OLAN, GO PROGRAMI KULLANA BİLEN, İLERİ SEVİYEDE EXCEL BİLGİSİ OLAN, İNTERNET ÜZERİNDEN İHALE ARAŞTIRIP TAKİPLERİNİ YAPABİLECEK, İNTERNET SAYFAMIZA GELEN TALEPLERİ KARŞILAYA BİLECEK  GELEN SORULARA CEVAP VEREBİLECEK. OKUMA ALIŞKANLIĞI OLAN ÖĞRENMEYE İSTEKLİ VE AÇIK OLAN, EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN, ALT - ÜST İLİŞKİSİNE ÖNEM VEREN , BAYAN.  

 • Muhasebe Elemanı
  Scala Tekstil
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması HAZIR GİYİM İHRACAATI YAPAN FİRMAMIZIN MUHASEBE BÖLÜMÜNE EN AZ TİCARET LİSESİ MEZUNU, TEK DÜZEN HESAP PLANINI BİLEN, PREZANTABL, EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ MUHASEBE ELEMANI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi mezunu Tekstil sektöründe en az 5 yıl tecrübeli, Sentez programını veya Zirve Programını etkin kullanabilen, E-Fatura ve E-Defter deneyimi olan, Genel muhasebe konusunda deneyimli, Dinamik ve insan ilişkilerinde başarılı, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,

 • İş Açıklaması Otellere, kurumsal firmalara, turizm acentalarına, kongre organizasyonu düzenleyen firmalara vb. şirketlere VIP ve normal düzeyde araçlarla transfer hizmeti veren genç firmamızın ofis, sekreterlik ve ön muhasebe faaliyetlerinin yürütülmesi, gereken hallerde pazarlamaya yönelik saha çalışmasının yapılması,  Ofis genel düzeninin sağlanması, evrakların kontrolü, evrak/dosyaların tasnif edilmesi,  Maaş+sigorta+multinet Mesai saatleri hafta içi 09.00-18.00, iş yoğunluğuna göre hafta sonu cumartesi günü 10.00-14.00 saatleri arasındadır.  

  Aranan Nitelikler   En az lise ve dengi okullardan mezun olmak, Ön muhasebe ve ofis yönetimi konularında deneyimli olmak, 20-35 yaşları arasında bayan personel olmak, Şirketimizin merkezi Kuyumcukent/Bahçelievler'de konuşlu olup, tercihen şirketimiz adresine yakın ikamet etmek,  Ms Office programlarını etkin şekilde kullanabilmek, Kişisel bakım ve dış görünüşe azami derecede önem göstermek, prezantabl olmak, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli olmak,  Ekip çalışmasına yatkın olmak,

 • Ön Muhasebe Personeli
  Acm Gıda
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Gaziosmanpaşa’da faaliyet gösteren firmamız için bay/bayan Ön Muhasebe Personeli aranıyor.

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, İmalat hesaplamalarına hakim, Sosyal medyayı iyi kullanan, Algısı yüksek, Organizasyon yeteneği yüksek, 30-45 yaş arası.

 • Muhasebe Uzmanı
  Enigma Credit Bureau Bilgi…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Enigma Analiz ticaret yaptığınız kişi ve kurumların gerçek finansal güvenilirliğini ve RİSK ÖLÇÜMLERİNİ  birebir görme imkanı sunarak sosyal ve ticari iletişimi şeffaf hale getirmektedir. Enigma Analiz, Türkiye genelinde Gerçek ve Tüzel kişilerin risk raporlamalarını, 248 ülke genelinde Tüzel kişilerin risk raporlamalarını ilgili ülke kanunları çerçevesinde kurum ve şahısların bilgilerini değerlendirmektedir. Enigma, aynı zamanda Avrupa’da  KREDİ SKORLAMASI ve KREDİ BÜROSU olarak sektöründe 25 yıldır hizmet veren lider şirket CREDİT İNFO’nun Türkiye mümessilidir.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu mezunu Muhasebe alanında 2 yıl tecrübeli Ön Muhasebe işlemlerini yapabilecek.(Satış Faturaları, Alış Faturaları, Cari hesap takibi ve mutabakatı vb.) Tek Düzen Hesap planı bilgisi olan Micro programı ve Windows Ofis programlarını etkin biçimde kullanabilen (Tercihen excel'i iyi kullanan İnsan ilişkilerinde başarılı Ekip çalışmasına uyuml İstanbul / Maslak da bulunan Genel Müdürlük binamızda çalışabilecek   30 Yaşını aşmamış Bay / Bayan

 • Muhasebe Elemanı
  Mizan Muhasebe
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması BAKIRKÖYDEKİ MALİ MÜŞAVİRLİK OFİSİMİZDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE DENEYİMLİ VE DENEYİMSİZ ELEMANLAR ARANMAKTADIR

  Aranan Nitelikler   Genel muhasebe konusunda deneyimli , Tek düzen hesap planına yabancı olmayan, Muhasebe konusunda hedefi olan , Yıl Sonu  İşlemlerini ve Bilanço kapamalarını bilen , Microsoft office programlarını iyi kullanabilen , Ticaret Meslek Lisesi veya ilgili bölümlerin Ön lisans bölümünden mezun , Avrupa yakasında ikamet eden , Bay & Bayan .

 • Ön Muhasebe Personeli
  Bilgiteknik Bilgisayar
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Elektronik ve yazılım sektöründe 2000 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren şirketlerimiz, Zayıf Akım sistemleri, Güvenlik sistemleri, Arac takip sistemleri ve otomasyon sistemleri geliştirmekte, İstanbul GOP’da faaliyet göstermektedir. Idari Personel  departmanımızda görev alacak “Takım Arkadaşımız”  ; Muhasebe kayıtları, Personel giriş, çıkış, izin takibi, Tahsilat /Odeme Takibi, Haftalık ve Aylık Her türlü finansal raporların hazırlanması   Sorumluluklarını üstlenecektir.    

  Aranan Nitelikler Tercihen MYO veya Üniversite mezunu, Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, Fatura, irsaliye işlemleri, evrak giriş-çıkış takibi yapabilecek, Dosyalama ve raporlama konusunda tecrübeli, İletişim becerisi yüksek ve diksiyonu düzgün, Planlama, takip, analitik düşünce ve analiz yeteneğine sahip, Sonuç odaklı ve aldığı sorumlulukları yerine getirebilen, Muhasebe Programı kullanma kültürüne hakim, Tercihen Polosoft Muhasebe programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın ve dinamik, Analiz ve raporlama becerisine sahip, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen, GOP, Eyup, KAğıthane, Alibeyköy), 35 Yaşını Aşmamış. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Takım Arkadaşı Aramaktayız.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE SORUMLUSU alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebede deneyimli Bayan, Tercihen NEBIM WINNER ve benzeri programlara hakim. Mağazalarımızda kasa bölümünde çalışacak, Stok ve mağaza ürün sevkiyat listesi takibi yapabilecek.    

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda DENİZLİ MAĞAZAMIZDA ÇALIŞABİLECEK KASİYER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu,  Muhasebe alt yapısı olan, Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli,  Müşteri odaklı satışı hedef olarak benimseyen,  Fazla mesai konusunda sorunu olmayan,  Pozitif, dış görünümüne özen gösteren,  İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Nebim wınner kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış    

 • İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Mağazacılık Sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Ümitköy'de görev almak üzere '' Ön Muhasebe Personeli '' arayışımız bulunmaktadır. Gelen ürün faturalarının girişi, Ödeme planı işlemleri, İlgili çizelgeler, Personel giriş çıkışları ile ilgili işlemleri, Sigorta, maliyet çalışmaları, İade/defolu ürünlerin muhasebe işlemleri,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, Nebim, V3 bilgisayar pragramlarına hakim, Adecco İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.  

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu bünyesinde yeni açılacak olan Kocaeli Hastanemizde görevlendirilmek üzere;

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Alanında en az 2 yıl deneyimine sahip, SGK ile ilgili mevzuatlara hakim, Yatarak tedavi ve faturalandırma süreçlerinde deneyimli, Alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek işine adapte eden, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneğine sahip, Analitik ve muhakeme yeteneğine sahip, Ekibinin gelişim ve motivasyonunu sağlayabilen "Kurumsal Faturalama Uzmanı” aramaktayız.

 • Ön Muhasebe
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması İkitelli de bulunan şirketimizde görevlendirilmek üzere,

  Aranan Nitelikler Alanında en az 3 yıl deneyimli, Yasal güncellemeleri düzenli olarak takip eden, Çözüm odakli çalışmayı prensip edinmiş, Takım çalışmasına yatkın, Otomativ sektöründe çalışabilecek, Bayan/Bay  

 • Muhasebe Personeli
  İnci Enerji
  Denizli 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Sürekli değişim ve gelişim felsefesinden yola çıkarak, Denizli Merkez’ de yer alan firmamızda çalışabilecek ‘’ MUHASEBE PERSONELİ ‘’ arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ya da en az Ticaret Lisesi Mezunu Muhasebe alanında en az 3 yıl iş deneyimine sahip, 30 yaşını aşmamış, Bay/Bayan, Tercihen NETSİS Muhasebe programını kullanabilen İnsan ilişkileri ve takım çalışmalarında başarılı İşin gerektirdiği dikkat, özen ve disipline sahip Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş  

 • İş Açıklaması Catering alanında faaliyet gösteren firmamız için, Merkezimizde Ön Muhasebe işlerinin yürütülmesinden ve raporlamasından sorumlu E-FATURA bilen Ön Muhasebe elemanları aranmaktadır. ÇALIŞMA YERİ ESENYURT MERKEZ FABRİKA

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu   Microsoft Office programlarına hakim, Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, Cari hesap açma, sipariş girme, fatura kesme gibi, fatura stok cari hesaplar ile ilgili bilgi sahibi, Askerlik ile ilişiği olmayan (erkek adaylar için), Aktif araç kullanabilen (erkek adaylar için)  Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,Küçükçekmece Civarı İkamet Eden BAY & BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANLARI

 • Ön Muhasebe Uzmanı
  Hışım Grup
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması HIŞIM GRUP bünyesinde yer alan mağazalarımız, döviz bürolarımız ve otellerimizin muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek ' Ön Muhasebe Uzmanı ' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli, NEBİM muhasebe programını bilen, Fatura - İrsaliye kesme , sisteme giriş, çıkış ve muhasebeleştirme işlemlerinin yapabilecek, Evrak takip ve dosyalama yapabilecek, Bay

 • Muhasebe Personeli
  Avrasya İnşaat
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1992 yılından beri inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe öncülük yapmakta olan Avrasya İnşaat, Anadoluhisarı'nda Merkezi ve Kavacık'da şubesi olan bir firmadır. Bilgi birikimimiz, tecrübelerimiz ve kaliteden asla vazgeçmeyen tavrımız ile müşteri portföyümüzü arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için; Şirketimizin Mali İşler Bölümünde görevlendirilmek üzere Muhasebe VE ön muhasebe Personelleri alınacaktır.

  Aranan Nitelikler  ​SİGARA KULLANMAYAN  Üniversitelerin İşletme vb. Bölümlerinden mezun,  Alanında en az 3 yıl deneyimli,  Genel Muhasebe Uygulamalarına ve Tek Düzen Hesap Planına hakim,  ETA Muhasebe Paket Programını kullanabilen,  MS Office Programlarına hakim,  Cari hesap mutabakatları ve borç-alacak takibi yapabilecek,  Stok kontrolü yapabilecek,  Raporlama yapabilecek, * Organizasyon becerisine sahip, iş birliği içinde takım çalışmasına yatkın, * İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden,

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Ege Reklam Basım Sanatları
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Logo Go Plus programını bilen, Muhasebe departmanında muhasebesel işlemlerde yardımcı olabilecek. Deneyimli, Prezantabl ve diksiyonu düzgün ön muhasebe elemanı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Gusta Catering
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Gıda sektöründe 1998 yılından beri butik olarak çalışan Catering toplu yemek hizmeti veren  yemek fabrikamıza  İSTANBUL AVRUPA YAKASI KAĞITHANE bölgesi civarında  ikamet eden ETA8 BİLEN BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusanda deneyim sahibi ETA8 programını kullanabilen, Office programlarını  iyi derecede kullanabilen, Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, Telefonlara bakabilecek, Haftanın 6 günü çalışabilecek , Günlük irsaliye çıkışı, cari hesap takibi, fatura kesme ve girişi yapma , mutabakat yapma  tüm ön muhasebe işlemlerini takip edebilecek , Presentable, diksoyonu düzgün, İstanbul kağıthane ve çevresinde  ikamet eden  bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

 • İş Açıklaması Şirketler Grubumuzun Bursa Ofisinde görevlendirilmek üzere 'Muhasebe Elemanı' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Yüksek Okul veya Üniversitelerin Muhasebe veya İşletme bölümlerinden mezun, Tercihen Netsis Muhasebe programını bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, Bursa'da ikamet eden/edebilecek.

 • Genel Muhasebe Elemanı
  Yankı Eğitim
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Bostancı’da faaliyet gösteren eğitim ve danışmanlık firmamızda görev alabilecek aşağıdaki niteliklere sahip Genel Muhasebe Elemanı alınacaktır. Firmamızda yürütülen çalışmaların, Genel Muhasebe kayıtlarının tutulması, Muhasebe kayıt ve işlemlere ilişkin dosyalama ve arşivlemelerin yapılması.   Genel muhasebe kayıtlarını tutmak, gerekli kayıtları oluşturmak, saklamak Tedarikçiler ve müşteriler ile gerekli mutabakatları periyodik olarak yapmak İthalat-İhracat işlemlerini muhasebeleştirmek SGK Bildirimlerini yapmak Dönemsel kur değerlemelerini yapmak ve kontrol etmek Dönemsel vergi beyannamelerini hazırlamak Amortisman kayıtlarını yapmak ve kontrol etmek Yılsonu sayımlarına katılmak Yönetim tarafından talep edilen raporlamaları doğru ve zamanında yapmak.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden (Muhasebe, İşletme vb.) mezun, Sgk işe giriş çıkış işlemleri konusunda tecrübeli ve bordro bilgisi olan, Mikro programına hakim, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Genel Muhasebe Tek düzen hesap planı ve beyanname konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Erkek adayların askerliğini yapmış olması, En az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, İş takip yeteneği gelişmiş ve disiplinli, Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli, İletişim ve raporlama becerileri gelişmiş, Detayları önemseyen ve dikkatli, Düzenli ve  sorumluluk sahibi, Kendini bu alanda geliştiren ve bu işi kendine meslek edinmiş. Bay - Bayan. Not : Fotoğrafsız adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır.         Lütfen ücret aralığını belirtiniz, belirtilmeyen başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Şef Kasiyer
  Zara
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 85 ülkede, 5693 mağazasıyla faaliyet göstermektedir. İstanbul'daki mağazalarımız için müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, modayı takip eden, dinamik bir ortamda bizimle birlikte büyümeye istekli Şef Kasiyerler arıyoruz. - Mağazanın tüm bölümlerinin kasa işlemlerinin takip edilmesi - Ekip Yönetimi - Türkiye Merkez Ofis Finans Departmanı'na bilgi akışının sağlanması

  Aranan Nitelikler - Minimum 1 yıl kasa tecrübesi - En az lise mezunu - Tercihen muhasebe bilgisi olan - Planlama ve organizasyon yeteneği olan - İletişim becerileri kuvvetli - Liderlik becerilerine sahip

 • Ön Muhasebe-Sevkiyat
  Na-De Elektronik A.Ş.
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Depo ve Sevkiyat bölümünün yönetilmesi, Yoğun bir şekilde irsaliye kesilmesi, Ambar ve kargoların hazırlanması, Sevkiyat ve fabrika araçlarının programlarının yapılması, Pazarlamacı ve müşteriler ile etkin iletişim, Pazarlamacılardan gelen siparişlerin yönlendirilmesi,  

  Aranan Nitelikler En azTicaret Lisesi mezunu, Ön muhasebe bilgisi olan, MS Office Programlarını ve Logo Tiger Programını etkin olarak kullanabilen, En az 3 yıl muhasebe alanında deneyimli, Grup çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü, Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyumlu,   Ön Muhasebe-Sevkiyat Sorumlusu alınacaktır.   Not: İşyeri fabrikadır. Anadolu yakası servisimiz mevcuttur.

 • Muhasebe Elemanı
  Alc Lojistik
  İstanbul Avrupa 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik faaliyeti gösteren firmamızın muhasebe departmanında muhasebe işlemlerini yardımcı olmak,her türlü muhasebe ve beyanname işlemlerini hazırlayıp takip etmek,cari hesaplar,şoför ve kambiyo hesapları,ortaklar cari hesapları,SGK işe giriş çıkış işlemleri,sigorta kayıt ve takibi,her türlü kdv beyanamesi,geçici ve kurumlar ile gelir vergisi ve emlak vergisi beyannamelerinin hazırlanması,verilmesi,aylık ve dönemlik rapor ile kar zarar bilanço ve mizanların hazırlanması,muhasebe ve finansmanla ilgili tüm işlemleri başından sonuna kadar Departman Yetkilisi ve Mali Müşavirin denetiminde takip ve neticelendirmek.

  Aranan Nitelikler -Üniversite veya MYO'ların maliye,muhasebe,finansman ve diğer ilgili bölümlerinden mezun olmak, -En az 2 yıl muhasebe deneyimli ve tercihen lojistik/taşımacılık sektöründe çalışmış olmak -Disiplinli,çalışkan ve titiz bir çalışma anlayışına sahip olmak, -Analitik yetenek ve düşünce sahip olmak, -Maliye konularında bilgi birikime sahip olmak ve güncel gelişme ve değişiklikleri takip ediyor olmak, -Pozitif,kendiyle ve çevreyle barışık,ekip çalışmasına yatkın olmak -Düzgün referans ve güvence verebilmek, -Erkekler için askerlikle kesinlikle ilişkisi olmamak Not : İşyeri Beylikdüzü E5 üzeri, Metrobüs Cumhuriyet/Beylikdüzü Durağı Yanındadır.

 • İş Açıklaması E - mail, telefon ve ziyaretçi programının yönetilmesi, Ekip çalışmasına uyumlu, Bölge müdürünün toplantılarının planlanmasının takibi, Protokol ve misafir karşılanması,ağırlanması düzenlemek, Yönetim kadrosuna destek verecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Ofis Büro ekipmanlarını kullanabilen, Ön muhasebe alanında deneyimli. (Arşivleme ve dökümantasyon vs.)

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yazışma,dosyalama ve raporlama konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve etkin dinleyebilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Güler yüzlü,dinamik,titiz ve detaylara önem veren,işine ve kendisine özen gösteren ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk alma konusunda başarılı, Zaman yönetimine önem veren ve stres altında çalışabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bayan adaylar aranmaktadır. Not: Maaş, Sigorta, Yemek

 • Dönemsel Muhasebe Elemanı
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Adecco Group, merkezi İsviçre'de ve 60' tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı ve 5.500 şubesiyle her gün 750.000'in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000'in üzerinde firma ile buluşturan Adecco, İnsan Kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsasına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız iş makineleri satışı ve kiralaması alanında faaliyet gösteren müşterimiz için " Muhasebe Elemanı " aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi mezunu, Konusunda deneyimli, Tek düzen hesap planına vakıf, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Adecco, İşkur'un denetiminde 28.04.2010 tarihli 05 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur .

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yürüttüğümüz müşterimiz için; Firmanın ön muhasebe ve banka işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak "Ön Muhasebe Elemanı" arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi / Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebe konusunda 1-3 yıl deneyimli, Ms Ofis programlarını etkin kullanabilen, Sorumluluk sahibi, Titiz, dikkatli, işini sonuna kadar takip eden, Sistemli ve disiplinli çalışabilen, 25 yaşını aşmamış, Askerlik görevlerini tamamlamış erkek adaylar değerlendirilecektir.

 • Muhasebe Müdürü
  Adecco Gebze
  İstanbul Anadolu, Kocaeli 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır. İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir. Danışmanlığını yaptığımız üretim firması için Muhasebe Müdürü arayışımız bulunmaktadır. Görev tanımı; Genel Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi; -Tek düzen hesap planı -İthalat ihracat işlemlerinin yürütülmesi -Günlük muhasebe işlemlerinin (fatura, cari, banka, çek, kredi işlemlerinin) yürütülmesi -Dönem sonu işlemlerinin yürütülmesi (bilanço, gelir tablosu, nakit akış tabloları, karlılık analizleri, yurtdışından talep edilen aylık raporlamalar)

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına ileri seviyede hakimiyeti olan, SAP bilgisi olan, Tercihen İngilizce veya Almanca bilen, Bay adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen, İstanbul Anadolu yakasında veya Kocaeli Gebze'de ikamet eden, adaylar aramaktayız. "ADECCO, İşkur’un denetiminde 26.12.2013 tarihli, 442 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur."

 • Ön Muhasebe/Sekreterya
  Tirio Kimya
  İstanbul Anadolu 30 Kasım 2015

  İş Açıklaması Gemi kimyasalları ve Sanayi Sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, ÖN MUHASEBE elemanı alınacaktır.                

  Aranan Nitelikler   En az lise mezunu, Tercihen İngilizce bilgisi olan, 35 yaşını aşmamış, İnisiyatif kullanabilen, Sorumluluk sahibi ve müşteri odaklı, İletişim yetenekleri gelişmiş, Office programlarına hakim,(MS Office, Excel, Word) Logo muhasebe programı bilen Anadolu yakasında ikamet eden,(Tercihen Tuzla ve Pendik Civarında oturan) Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

/
6

İş Habercisi - Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?