Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması Muhasebe departmanımızda çalışacak olan elemanlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az üniversite mezunu, Tercihen 2-5 yıl arasında ön muhasebe konusunda deneyimli, Muhasebe paket programlarını kullanabilen(Tercihen Luca), B sınıfı ehliyete sahip, Microsoft Office programlarını kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, İş,takip ve planlama yeteneği yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış ya da tecil ettirmiş, Konya'da ikamet eden bay eleman aranmaktadır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • ZARA İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 18 Ağustos 2016

  İş Açıklaması Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 90 ülkede, 7000 mağazasıyla faaliyet göstermektedir. İstanbul'daki mağazalarımız için müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, modayı takip eden, dinamik bir ortamda bizimle birlikte büyümeye istekli Şef Kasiyerler arıyoruz. - Mağazanın tüm bölümlerinin kasa işlemlerinin takip edilmesi - Ekip Yönetimi - Türkiye Merkez Ofis Finans Departmanı'na bilgi akışının sağlanması

  Aranan Nitelikler - Minimum 1 yıl kasa tecrübesi - En az lise mezunu - Tercihen muhasebe bilgisi olan - Planlama ve organizasyon yeteneği olan - İletişim becerileri kuvvetli - Liderlik becerilerine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması METAY KİMYEVİ ÜRÜNLER MAKİNE ARITMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Olarak 2004 yılından beri Havuz Kimyasalları, Proses Kimyasalları, Arıtma sistemleri satışı ile ilgili faaliyette bulunan şirketimiz GREEN CHEMİCALS’ın bayiliğini yapmaktadır.

  Aranan Nitelikler Lise-Yüksekokul-Üniversite mezunu Windows ve MS Office uygulamalarını kullanabilen, Ön muhasebe deneyimi olan, Diksiyonu düzgün ve prezentabl, Güleryüzlü, dinamik ve enerjik, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı düşünce yeteneğine sahip olan, Uzun süreli çalışmayı hedefleyen, Bayan eleman.

  Sektör: Çevre, Kimya

  Pozisyon: Sorumlu, Yetkili, Uzman, Eleman

 • İş Açıklaması İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan fabrikamıza "Muhasebe Stajyeri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise son sınıf öğrencisi, Zorunlu stajı olan, İletişimi kuvvetli, Öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi seven, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Erkek.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stajyer

 • İş Açıklaması Otomotiv ve Sigortacılık alanlarında faaliyet gösteren şirketlerimizin Mali İşler bünyesinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere ve iş tanımına uygun Ön Muhasebe Elemanları aramaktayız. İŞİN TANIMI Bağlı olduğu yöneticinin talimat ve direktifleri doğrultusunda  . Kasa-Vezne -Faturalama ve tahsilat işlemlerini gerçekleştirmek,takibini ve arşivlemesini yapmak . Sorumluluğunda gerçekleşen işlemlerle ilgili muhasebe kayıtlarını yapmak · Cari hesap mutabakatlarını ve takibini gerçekleştirmek.      

  Aranan Nitelikler Tercihan ön lisans /yüksekokul mezunu (Muhasebe,Finans,Bankacılık bölümleri tercih sebebidir) 25-30 yaşında, prezantabl Tercihan otomotiv sektöründe benzer pozisyonda 1 yıl tecrübe sahibi  MS Office ve Netsis/Logo Enterprise,Entegre,Fusion kullanabilen, POS ve benzeri ödeme cihazlarını kullanabilen Sorumluluk sahibi, detaylara önem veren, takipçi ve disiplinli çalışma prensibine sahip, geliştirmeye açık Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek B sınıfı sürücü ehliyetine sahip, aktif araç kullanabilen Askerlikle ilişiği olmayan

  Sektör: Sigortacılık, Otomotiv

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Memur, Eleman

 • Fortune Danışmanlık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adaylarla çalışarak, kapsamlı bir Seçme & Yerleşme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Eğitim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin için Nişantaşı/İstanbul adresinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklerde ' MUHASEBE VE MARKA SORUMLUSU' aramaktayız. FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Ön muhasebeye hakim Alanında en az 2 yıl tecrübeli, 30 yaşını aşmamış, MEB mevzuatını bilen, tercihen okul muhasebesi deneyimine sahip, Logo programı kullanımına hakim, İleri Seviye yazılı İngilizce becerisine sahip, Marka ve patent işlerinde tecrübesi olan, MS Office: Word, Excel, PowerPoint uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve güleryüzlü, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Marka ve Patent Vekili, Sorumlu

 • İş Açıklaması Personel ve özlük işlemlerinin tüm süreçlerinin ve bildirimlerinin yasal mevzuata uygun şekilde yerine getirilmesi, Aylık puantaj ve bordro icmallerini yapmak, Ücret ve Yan Hakların tahakkuklarını yapmak ve kontrol etmek, Personel işe giriş ve çıkış işlemleri yapmak, Personel Özlük Dosyalarının düzenli ve eksiksiz olmasını sağlamak, Tüm idari işler faaliyetlerinin yürütülmesi ve takibi,  

  Aranan Nitelikler   Şirketimizin Tuzla’da bulunan fabrikasın ’da çalışmak üzere Dönemsel “İnsan Kaynakları Elemanı “ pozisyonu için görev alabilecek; En az Meslek Yüksek Okulu Mezunu, Personel özlük işlemleri, puantaj, bordro ve tahakkuk,  işlemleri konularında tecrübeli, SGK ve İş Kanunu uygulamalarına hakim, Muhasebe departmanına destek verebilecek, İyi derecede M.S Ofis programlarını (özellikle Excel) kullanabilen, İnsan Kaynakları fonksiyonlarında en az 2 yıl tecrübeli, Ekip çalışmasına yatkın takip becerisi gelişmiş, 35 Yaşını aşmamış, Askerlik Hizmetini tamamlamış  Bay adayların başvurularını bekliyoruz. 

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Danışman, Asistan

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE, YEDEK PARÇA TEDARİKİ ALANINDA HİZMET VEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN Genel muhasebe kayıtlarının yapılması, Üretim kayıtlarının gerçekleştirilmesi, Stok takibinin yapılması, Cari hesap takiplerinin yapılması, Personel işe giriş-çıkış işlemleri ve puantajlarının tutulması ve hesaplanması görevlerinden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler 25-35 yaşları arasında, En azLise, tercihen Ticaret Lisesi Muhasebe bölümü mezunu, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Benzer pozisyonda deneyimli, İstanbul Anadolu yakasında (uygun semtlerde) ikamet eden (Sultanbeyli'den Gebze'ye kadar servis imkanı bulunmaktadır), Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için), Bay / Bayan,   'MUHASEBE SORUMLUSU' aranmaktadır. www.maviyakaik.com

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Gelen ürünlerin sisteme girişini yapmak, faturaya çevirmek Mağaza ve bayilere sevkiyatları yapmak Gelen mağaza iadelerini onaylamak Gelen bayi iadelerini alıp, faturaya çevirmek   Adecco, İşkur'un denetiminde 26.12.2013 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Adecco Grup, merkezi İsviçre’de, 60’tan fazla ülke ve bölgede yaklaşık 33.000 çalışanı, 5.500 şubesiyle her gün 750.000’in üzerinde kişiye iş imkanı sağlayarak 100.000’in üzerinde firma ile buluşturmaktadır.İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda dünya lideri olan Adecco, global bakış açısı ile lokal ihtiyaçların çözümlenmesinde geniş bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır. Adecco Group bir Fortune 500 firması olup, SIX Swiss Exchange borsanına kotedir.   Danışmanlığını yapmakta olduğumuz spor malzemeleri alanında faaliyet gösteren firmanın depo bölümünde görevlendirilmek üzere  "DÖNEMSEL ÖN MUHASEBE ELEMANI" arayışımız bulunmaktadır. Tercihen meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, en az lise mezunu En az 3 yıl muhasebe alanında deneyimli (tercihen perakende sektöründe) Nebim,V3, ERP programını bilen, kullanabilen MS Office programlarını (özellikle Excel programını) ileri düzeyde kullanabilen Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış İstanbul Avrupa Yakasında, tercihen Kıraç/Haramidere çevresinde ikamet eden

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Kasa Sorumlusu – Levent / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Levent Sapphire AVM Mağazası için "Kasa Sorumlusu" aranmaktadır.   Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek. Pozisyonun Amacı: Mağaza Satışlarını tahsil etmek, vadeli satışları takip ederek zamanında tahsil edilmesini sağlamak. 

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Kasiyer, Uzman

 • İş Açıklaması Aydın Bingöltekin Hukuk Bürosu 2005 yılında kurulmuştur. Hukuk büromuzun kurucusu Av.Aydın Bingöltekin kısa zamanda çeşitli alanlarda sağladığı başarılar ile birlikte 2006 yılından itibaren çeşitli bankaların vekilliğini yürütmeye başlamıştır. Hukuk büromuz uzman, dinamik ve güvenilir kadrosu ile icra takip alanında uzmanlaşarak İstanbul'un önemli hukuk bürolarından biri olmuş ve tahsilat oranlarını her geçen yıl artırmaya devam etmektedir

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe konusunda En az 2 yıl tecrübeli, Tercihen Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun, MS Office programını iyi derecede kullanabilen, Microsoft Excel bilgisi ileri düzeyde olan İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü Dikkatli, titiz, düzenli, Ekip çalışmasına yatkın.

  Sektör: Hukuk

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Ofis günlük işlerinde muhasebe ve diğer işlerde  yardımcı elamanlık yapacak bayan personel

  Aranan Nitelikler en az ticaret lisesi mezunu  diksiyonu düzgün prezantabl

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması İş Açıklaması Nebim Winner programında ön muhasebe işlemlerinin yürütülmesi ve mevzuata uygun yapılması, Evrak ve işlemlerin kaydedilmesi ve raporlanması, Cari işlemlerin yapılması, fatura, irsaliye kesilmesi stok ve sayım işlemlerinin raporlanması, haftalık ödeme tahsilat listelerinin çıkarılması,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , Carihesap , faturalama , stok süreçlerinde bulunmuş , Ön muhasebe ve bankalar konusunda bilgili , Ödemeleri titizlikle takip edebilecek BA/BS mutabakatları yapacak Dosyalamayı düzenli şekilde yapabilecek Ön Muhasebe konusunda En az 5 yıl tecrübeli, Tercihen Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun, NEBIM, MS Office programını iyi derecede kullanabilen, İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü. Dikkatli, titiz, düzenli, Ekip çalışmasına yatkın. Avrupa yakasında ikamet eden BAY/BAYAN ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ..

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yetkili, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Kasa Sorumlusu – Biaport / Bursa Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, Bursa Biaport Franchise Cadde Mağazası için "Kasa Sorumlusu" aranmaktadır.   Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek.  

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Kasiyer, Danışman

 • Mizan Muhasebe İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bakırköydeki  Mali Müşavirlik Ofisimizde çalışmak tercihen MİKRO bilen deneyimli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe konusunda deneyimli ,Asgari 3-4 yıl deneyimli Tek düzen hesap planına yabancı olmayan, Muhasebe konusunda hedefi olan , Yıl Sonu  İşlemlerini ve Bilanço kapamalarını bilen , Microsoft office programlarını iyi kullanabilen , Ticaret Meslek Lisesi veya ilgili bölümlerin Ön lisans bölümünden mezun , Avrupa yakasında ikamet eden 25-35 yaş aralığında Bay

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Yetkili, Sorumlu, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Batı Ataşehir'de bulunan Etüt Merkezimize Milli eğitim atamalarını yapacak Microsoft ofice programlarına hakim Ön muhasebe bilen İnsan İlişkileri kuvvetli Prezentabl görünümlü Bayan Ön Muhasebe elemanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman

 • YILDIZ MEKATRONİK SİSTEMLERİ İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması  Konu ile ilgili yüksek okul veya üniversite mezunu   Minimum 2 sene iş deneyimine sahip,   Firmamızın telefon trafiğini ve dosyalama sistemini yönetecek ve tüm üçüncü şahıslara  karşı (telefon görüşmeleri, ofise gelen misafirler vs. ) firmayı en iyi şekilde temsil  edebilecek   Şirket Müdürüne ve Gelen Misafirlere ikram yapabilecek  Pratik çözümler üretebilme becerisine sahip,  Gelen ve giden evrak takibini yapabilecek,  Presentable, dış görünümüne önem veren,   Ofis uygulamalarında deneyimli (Word, Excel, Outlook, Powerpoint, vs.)   Tercihen Ön muhasebe bilgisine sahip ve   Sosyal ilişkileri gelişmiş, iyi ilişkiler kurabilecek yapıda,    Araştırmacı, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık yapıda,   Sağlık sorunları olmayan,   Avrupa Yakasında Eenyurt bölgesinde ikamet eden, Çalışma arkadaşı aramaktayız.   

  Aranan Nitelikler Dış görünümüne özen gösteren, fit, diksiyonu düzgün Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı Dinamik , proaktif Ön muhasebe konusunda tecrübeli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Ofisin temizliğine ve düzenine önem veren Sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek 20-35 yaş aralığında Tam zamanlı

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Ofis mobilyası alanında faaliyet gösteren firmamıza bayan  ön muhasebe elemanı aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler   Ümraniye dudullu da bulunan firmamıza ön muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere, Tercihen logo paket programını kullanabilen, Fatura kesip cari hesap takibi yapabilecek, Ms Office programlarını kullanabilen, Anadolu yakasında ikamet eden  Minimum 3 yıl deneyimli

  Sektör: İmalat, Mağazacılık / Perakendecilik, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Yetkili, Yetkili Yardımcısı, Yönetici/Yönetmen Yardımcısı

 • Core Marketing Group İstanbul Avrupa 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması ~~Doğrudan pazarlama ajansı olarak ilklerin öncüsü firmamızın Muhasebe Bölümü'nde görevlendirilmek üzere; • Firmalardan gelen faturaların sisteme proje bazlı girişinin yapılması, • Şirkete ait genel yönetim giderlerinin sisteme işlenmesi, • Firmalardan alınan çeklerin ve firmalara verilen çeklerin kontrolünün ve sisteme aktarımının yapılması, • Personelden gelen masraf formlarının kontrol edilmesi ve sisteme aktarımının yapılması, • Nakit akışı ve bütçe konularında Finans Birimi'ne destek verilmesi sorumluluklarını üstlenecek "Muhasebe Uzmanı" aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversitelerin ilgili önlisans/lisans bölümlerinden mezun, • Tercihen Şirket Muhasebesi ve Tek Düzen Hesap Planı konularında en az 3 yıl tecrübeye sahip, • Fatura girişi, mutabakat ve tahsilat konularına hakim olan, • Ms Office uygulamalarına hakim, • Tercihen Logo Tiger programı kullanabilen, • Ekip çalışmasına yatkın, • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilen, • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,  

  Sektör: İnsan Kaynakları, Ajans

  Pozisyon: Yardımcı, Uzman Yard, Uzman, Sorumlu

 • İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.   Ofis evrak düzeni ve evrak takibinden sorumlu olacak Logo programının en üst versiyonuna hakim En az 4 yıl üniversite mezunu Dosyalama, arşivleme ve sistem kurma işlerini yürütecek Fatura işlemleri, ödeme işlemleri ve takibi, tahsilat ve çek takibi, cari hesap kaydı tutma ve cari hesap mutabakatları işlerinden sorumlu olacak Vergi dairesi, SSK, personel giriş çıkış işlemlerini yürütecek

  Aranan Nitelikler Muhasebe konusunda en az 4 yıl deneyimli Tercihen bir yüksek okulun muhasebe bölümünden mezun Logo muhasebe programını çok iyi düzeyde kullanabilen Ofis programlarına hakim (Word ve Excel) Sürücü ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış Tercihen İngilizce bilen Dinamik, girişken ve insan ilişkileri kuvvetli Levent civarına yakın ikamet eden,

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Tercümentral İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Ön muhasebe bilgisi olan, Word, Excel, Outlook vb. ofis programlarını kullanabilen (en önemli ve öncelikli kriterimiz) Telefon ve e-posta trafiğini etkin bir şekilde yönetmek ve ilgili tercümanlara yönlendirmek, Gelen misafirleri, telefonları, evrakları karşılamak ve yönlendirmek, Yöneticilerinin talimatlarını yerine getirmek, günlük işlerinde destek olmak, Fatura takibi yapma ve alacaklar ile ilgili olarak müşteriler ile görüşme yapmak, Kargo takibini yapmak Sgk İşlemlerini Takip Etmek Borç/ Alacak Tablosu Hazırlanması (Haftalık& Aylik),  Günlük temizlik ve çay/kahve servisinin yapılması

  Aranan Nitelikler Lise mezunu tercihen Üniversite mezunu ve en az 2 yıl deneyimli Uzun vadeli çalışmayı kendine hedef edinmiş, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Gelen misafirlerin güler yüz ile karşılanması, Tüm ofis araçlarının düzenli kullanılması Çalışma saatlerine dikkat eden disiplinli, Dış görünümüne önem veren, Prezantbl Ümraniye ve çevresinde ikamet eden 22-45 yaşları arası BAYAN personel arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Tercüme Hizmetleri

  Pozisyon: Sorumlu, Sekreter, Ofis Elemanı, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması İşte bir fırsat daha : Muhasebe Departmanında Kariyer yapmak isteyen,   Ayrıca,  Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun, Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyim sahibi, 25 - 35 yaş arası, İyi derecede Excel kullanabilen, İletişimi güçlü ve sorumluluk sahibi, İzmir'de ikamet eden   Şans senin yanında! :)  Bu ilana hemen başvur ve  Domino's'ta Fırsatları Yakala!

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Gıda, Hızlı Tüketim Malları

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Günlük/haftalık/aylık programının planlaması, organize edilmesi, ajanda ve iş takibinin yapılması Kurum içi ve kurum dışı iletişiminin sağlanması, mail, telefon ve toplantı trafiğinin yönetilmesi ve koordinasyonu Seyahat organizasyonlarının yapılması, uçak bileti, konaklama gibi ayarlamaların yapılması Ziyaretçi trafiğini yönetmek, karşılama, ağırlama ve temsil Raporlamaların, yazışmaların ve dosyalama sisteminin takip edilmesi Gelen-giden evrak, kargo, kurye işlerinin takip edilmesi, Yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonlarının, uçak ve otel rezervasyonlarının yapılması Masa üstü verimliliğine ve zaman yönetimine katkıda bulunulması Muhasebe ekibine fatura giriş işlemlerinde yardım edilmesi Restoranlara ait stok kayıtlarının oluşturulması, sisteme fatura detay girişlerinin yapılması Ön muhasebe kapsamındaki tüm uygulamalarda (fatura-irsaliye işlemleri, stok giriş-çıkış takibi, vb) deneyim sahibi olması tercih sebebidir.

  Aranan Nitelikler MS Office programlarını kullanabilen, muhasebe programlarına aşina, Telefon, faks, evrak trafiğini yönetebilecek beceride, Dış görünümüne özen gösteren, Tercihen Üniversite mezunu, Sigara Kullanmayan, İletişim becerileri yüksek, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, titiz ve disiplinli, İletişim, planlama, organizasyon ve koordinasyon becerileri yüksek, İş takibi yapabilen, dinamik, sonuç odaklı, Öğrenmeye açık, Muhasebe ekibine fatura girişlerinde destek verecek olması nedeni ile adayların muhasebe alanında deneyim/eğitim sahibi olması tercih sebebidir.

  Sektör: Restorancılık

  Pozisyon: Sekreter, Yönetim Sekreteri

 • İş Açıklaması ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinde belgelendirme hizmeti veren kuruluşumuz için ara denetim planlaması yapabilecek Müşteri İlişkileri Sorumlusu aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler Tercihen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemlerinde bilgi sahibi, Tercihen 20-30 yaş arasında, Üniversite mezunu Telefonda satış tecrübesi olan, Ön muhasebe bilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bilgisayar kullanmayı bilen, Müşteriler ile iletişimi sağlayacak, Çalışkan, dürüst BAYAN çalışma arkadaşları aranmaktadır

  Sektör: Eğitim, Danışmanlık, Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Sekreter, Satış Temsilcisi, Müşteri Temsilcisi, Ofis Elemanı, Takım Lideri

 • İş Açıklaması Global KYOCERA Document Solutions’ın Türkiye fotokopi pazar lideri olan merkez ofisi KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş., sahip olduğu deneyim ve enerjiyi, sektörün ihtiyaçlarını önceden tespit etmek, yenilikleri yakından takip etmek ve son teknoloji ürünleri pazara kazandırmaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti ilkesine dayalı satış ve servis çözümleri, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’deki ofisleri ve ülke geneline yayılmış bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde hizmettedir. Kyocera doküman çözümleri ürünleri her ölçekteki ofisler için gelişmiş, çevre dostu renkli dahil olmak üzere çok fonksiyonlu ürünlerle, sayfa yazıcılar arasında değişen toplam belge çözümleri sunmaktadır. İstanbul'da görevlendirilmek üzere Faturalama Uzman Yardımcısı aramaktayız. Ticaret Meslek Lisesi veya M.Y.O Mezunu, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, ERP programlarını bilen veya öğrenmeye açık, Sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Stok Kontrol sistemine alışkın, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) MS Office programlarına hakim,

  Aranan Nitelikler Satış siparişlerinin takip edilmesi, Satış faturalarının kesilmesi, İrsaliye, fatura takibinin yapılması, ERP sisteminin aktif kullanılması, (Kullanılan Sistemin Eğitimi Verilecektir) Yapılan işlemlerin ilgili Yöneticilere rapor edilmesi,

  Sektör: Büro Makineleri

  Pozisyon: Eleman, Sekreter

 • İş Açıklaması En az lise mezunu, MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü ve dinamik Planlama, organizasyon ve temsil becerileri gelişmiş

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe bilgisi olan, Kendine güvenen ve sorumluluk alan, Bireysel motivasyon sahibi ve ekip çalışmasına uyumlu, İşleri takip edip zamanında sonuçlandıracak disipline sahip

  Sektör: Eğitim, Kırtasiyecilik, Dış Ticaret

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter, Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması Şirketimizin İzmir merkez ofisi muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere MUHASEBE ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden lisans veya ön lisans mezunu, Genel muhasebe konusunda asgari 5 yıl deneyimli, 30 yaşını aşmamış, MS Office ve Netsis programına hakim, B Sınıfı ehliyete sahip, Çalışma arkadaşlarıyla uyumlu, ekip çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi kalmamış.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • Etik Müşavirlik İstanbul Anadolu 25 Ağustos 2016

  İş Açıklaması SMMM OFISIMIZE;  

  Aranan Nitelikler LUCA VE MİCRO MUHASEBE PROGRAMI BİLEN, TEK DÜZEN HESAP PLANI BİLEN VE UYGULAMALI OLARAK KULLANAN, KDV-MUHTASAR-GEÇİCİ VERGİ-KURUMLAR VERGİSİ BEYANI YAPABİLEN, KDV İADE İŞLEMLERİNİ YAPABİLEN, BİLANÇO-GELİR TABLOSU DÜZENLEYEN, EN AZ TİCARET LİSESİ YA DA MYO İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VEYA UNV ILGILI BÖLÜMLERİNDEN MEZUN ANADOLU YAKASINDA İKAMET EDEN, 25-35 YAŞ BAY-BAYAN, MUHASEBE ALANINDA MİNİMUM 5 YIL DENEYİMLİ, MUHASEBE&MALİ MÜŞAVİRLİK YMM OFISINDE ÇALIŞMIŞ, RESMİ MUHASEBE KAYIT SİSTEMİNE VAKIF, SSK BİLDİRGE,BORDRO,İŞÇİ GİRİŞ-ÇIKIŞLARINI YAPABİLEN, ÇALIŞMA SAATLERİ HAFTA İÇİ 08.30-18.30 CUMARTESİ 08.30-13.30 HAFTADA 6 GÜN, MAAŞ+YEMEK+SSK+YOL, MAAŞ KİŞİNİN KAPASİTESİNE GÖRE ASGARI ÜCRET ILE 2.500 TL ARALIĞINDADIR ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYUM SAĞLAYABİLEN, TEMPOLU VE YOĞUN ÇALIŞMA ORTAMINA UYUM SAĞLAYABİLECEK, KADIKÖY’DEKİ YMM+SMMM+HUKUK+SIGORTA GROUP FİRMAMIZA ARAMAKTAYIZ. 

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman

 • Asya Teknik İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Yat ve Tekne Malzemeleri Boya iş güvenliği satışı yapan firmamızda çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe,sekreterya firma içindeki ofis bölümündeki gereksinimleri yerine getirecek misafir geldiğinde çay ikramı yapabilecek yönetici kabiliyeti olan BAYAN  personel aranmaktadır .

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe ve Muhasebe konusunda deneyimli, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Logo Plus programını bilen, Diksiyonu düzgün, Analitik düşünen ve gelişimci, İnsan ilişkilerinde başarılı, Prezantable, Tuzla, Pendik, Kartal Civarında ikamet eden, Bayan Ön Muhasebe Personeli alınacaktır.    

  Sektör: Gemi/Yat/Tersane

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması •ÜNİVERSİTE MEZUNU,(açıköğretim veya örgün öğretim) •DİKSİYONU DÜZGÜN,GÜLERYÜZLÜ •DIŞ GÖRÜNÜMÜNE VE KİŞİSEL TEMİZLİĞİNE ÖNEM VEREN •İLETİŞİM YÖNÜ GELİŞMİŞ, •EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU , DÜRÜST-GÜVENİLİR, •İŞ AHLAKINI BİLEN ,SORUMLULUK SAHİBİ OLAN •EN AZ ÜÇ YIL TECRÜBESİ OLAN •GAZİOSMANPAŞA VE SULTANÇİFTLİĞİ YAKIN ÇEVRESİ TERCİH SEBEBİDİR.  

  Aranan Nitelikler . MÜŞTERİ TAKİBİNİ YAPABİLECEK . MÜŞTERİLERDEN RANDEVU ALABİLECEK . ÖN MUHASEBEDE TECRÜBELİ ELEMAN ARANMAKTADIR.    

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Temsilci

/
6

İş Habercisi - Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?