Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması TEKNİK YAPI A.Ş. olarak Denizli'de yer alan EVORA Denizli Projemiz’de görev almak üzere;“Şantiye Muhasebe Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Şantiye Muhasebe Sorumlusu Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Meslek Lisesi'nden mezun, MS Office (Excel, PowerPoint, Word) ve Logo Tiger Plus programlarını ileri seviyede kullanabilen, Minimum 3 yıl inşaat ve şantiye muhasebesinde tecrübeli, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problem çözme becerisi olan, Yeniliklere ve gelişime açık, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Denizli'de ikamet eden/edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Tesis Yönetimi Ve Güvenlik Hizmeti alanın da hizmet veren şirketimizin merkezin de görevlendirilmek üzere;Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi veya Yüksek Okul Mezunu, En Az İki Yıl Deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim. Gider Faturalarının kayıtlarını ve takibini yapabilecek, Dönemsel mutabakat işlemlerini yürütebilecek, Finans, Bütçe ve gerçekleşme konularında destek verebilecek, Sorumluluk Sahibi, Tercihen Kartal ve çevresinde ikamet eden, Bilgisayar ve Programlarına Hakim (Exel,Word) 35 Yaşları aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Ön Muhasebe Elemanı

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe Elemanı İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Hizmet verm,iş olduğumuz Toplu Yapılarda Muhasebe Ofisinde Çalışmak üzere, 1.Meslek Lisesi/Yüksek Okul Muhasebe Bölümünden mezun, 2. 23-35 yaş aralığında, 3. Site muhasebe konusunda deneyimli, 4. Aidat dağılımı yapabilecek, aidat toplamasını takip edip muhasebe programına entegre edebilecek, 5. Toplu Yapıya gelecek faturaların ödeme talimatlarını hazırlayıp onayı müteakip ödemelerini yaptırabilecek,, 6. Sakin taleplerini kayıt altına alarak, İşletme Müdürü ile koordineli cevap verebilecek, 7. Dış görünüşüne özen göstern, 8.Apsiyon Muhasebe programına hakim, 9. Ekip çalışmasına uygun, 10. Kadın-Erkek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • Ön Muhasebe Elemanı Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 23 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ön muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve sistem girişlerinin yapılması, Alış ve Satış faturalarının takibi, Cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, Ofise gelen faturaların takibi, yönlendirmesi ve dosyalanmasından sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Ön Muhasebe Elemanı' aramaktayız. Ön Lisans veya Lisans mezunu,  Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, Titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Uçak Muhasebe Elemanı Etstur İstanbul Anadolu 26 Nisan 2016

  İş Açıklaması Takım arkadaşımız Uçak Bilet Muhasebe işlemlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik/ Muhasebe alanında öğrenim veren;  Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi  -Tercihen Uçak Bilet Muhasebesinde 2-3 yıl deneyimi bulunan,  - Diksiyonu düzgün ve prezantabl,  - Muhasebe paket programlarına hakim, tercihen Arkman Muhasebe Programını kullanabilen,  - Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli,  - MS Excel programına hakim,  - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek,  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Şef Kasiyer ZARA İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Nisan 2016

  İş Açıklaması Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 85 ülkede, 5693 mağazasıyla faaliyet göstermektedir. İstanbul'daki mağazalarımız için müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, modayı takip eden, dinamik bir ortamda bizimle birlikte büyümeye istekli Şef Kasiyerler arıyoruz. - Mağazanın tüm bölümlerinin kasa işlemlerinin takip edilmesi - Ekip Yönetimi - Türkiye Merkez Ofis Finans Departmanı'na bilgi akışının sağlanması

  Aranan Nitelikler - Minimum 1 yıl kasa tecrübesi - En az lise mezunu - Tercihen muhasebe bilgisi olan - Planlama ve organizasyon yeteneği olan - İletişim becerileri kuvvetli - Liderlik becerilerine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Merkezi Pendik'te bulunan Etki Ayakkabı'da istihdam edilmek üzere; Cari işlemleri takip edecek ve fatura kesecek,Hesap Mutabakatları Yapacak,idari işlere destek Olacak Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız. Ürün Stok, Fatura, İrsaliye Girişlerini Çıkışlarını ve takibini Yapacak Yöneticilerine Raporlamalar Yapabilecek Banka Hesapları Takibatı Yapabilecek Tercihen Korgün Programı Bilen Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek. İlgili Bölüm Mezunu Ürünlerin Mağazalara Sevkiyat Süreçlerine Destek Verebilecek. En Az 2 Yıl Deneyimi Olan    Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları aramaktayız.  Lütfen Gereksiz Başvuru Yapmayınız.

  Aranan Nitelikler Diksiyonu düzgün,kendisine özen gösteren, En az Lise mezunu ve üzeri, Analitik yönü kuvvetli, Sorumluluk sahibi ve çözüm odaklı, İletişim becerileri gelişmiş ve takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden ve Pendik'e ulaşım sorunu olmayan, Bayan adaylar.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Lojistik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sorumlu, Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman

 • Muhasebe Sorumlusu Ndt Servis İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Günlük alınan siparişlerin stok çıkışının yapılıp, fatura ve irsaliye düzenlenmesi Günlük Fatura, fiş, irsaliye gibi evrakların uygun şekilde işlenmesi ve dosyalanması, Aylık BA-BS mutabakatlarının yapılması, Aylık gelir gider tablolarının yapılması, İthalat/ihracat işlemlerinin evrak hazırlığı ve takibi Çek ve banka kayıtlarının tutulması, Cari hesap takibi ve cari hesap mutabakatlarının yapılması, Ay sonu ve yıl sonu muhasebe işlemlerinin kontrol edilmesi, Haftalık stok sayımı ve takibinin yapılıp raporlanması, Cari hesap borç alacak kayıtlarının düzenli takibi ve tahsilat yapılması, Muhasebe ile ilgili iş akışı içerisinde verilecek diğer görevlerin yapılması. Şirketin tüm muhasebe süreçlerinin içerisinde aktif rol alınması,

  Aranan Nitelikler 25-35 yaş arası, En az Ticaret Lisesi menzunu, Zirve, ETA, Logo vb. muhasebe programından herhangi birine hakim, Muhasebe, ön muhasebe ve finans alanında EN AZ 2 yıl tecrübeli, Ofis programlarını iyi derecede bilen (Word,Excel vb.) Temsil yeteneğine sahip ve iletişim becerileri yüksek, Analitik düşünce yapısına sahip, organizasyon, planlama ve İş takibi konusunda düzenli, Gelişme ve öğrenmeye istekli, dikkatli ve sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, Anadolu yakasında ikamet eden, Diksiyonu düzgün, prezantabl ve iletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, İngilizce bilmesi tercih nedenidir.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması     Perakende Kuruyemiş sektöründe Türkiye'de yaygın lider kuruluşumuzun AYDIN  fabrikasında görevlendirilmek üzere Muhasebe'de çalışacak bay/bayan eleman aramaktayız.   .

  Aranan Nitelikler Fabrikamızda tam gün muhasebe bölümünde çalışabilecek, ETA SQL ve Microsoft Office programlarına hakim, Muhasebe alanında en az 3 yıl deneyimli,  Fabrikamızın bulunduğu Aydın ilinde ikamet eden, Ekip çalışmasına yatkın, Araştırmacı ve kendini geliştirebilen   www.tugbakuruyemis.com.tr

  Sektör: Mali Müşavirlik, Gıda

  Pozisyon: Müşavir, Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması Lüleburgaz Ofisimizde Görevlendirilmek Üzere; Genel muhasebe işlemlerini yürütecek, Şube açılış/kapanış gibi resmi kurumlarla olan süreçleri düzenleyecek ve takip edecek, Kasa evraklarını kaydedecek, Alım/hizmet faturalarının kaydını yapacak, Çek, senet işlemleri ve banka kaydı işlemlerinin takibini yapacak, Muhasebe Uzmanı Arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Lisesi tercihen Önlisans veya Lisans Mezunu En az 2 yıl muhasebe tecrübesine sahip MS ofis programlarını çok iyi kullanabilen Tek Düzen Hesap Planını çok iyi bilen ve uygulayabilen Resmi muhasebe işlemlerinde tecrübe sahibi, E-Fatura/E -Defter süreçlerine hâkim, Raporlama teknik bilgi ve becerisine sahip, Fazla mesai konusunda sorunu olmayan, İletişim becerileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Detaycı, kendine güvenen, dikkatli, titiz çalışan, sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Perakende sektörünün öncü firmalarından olan şirketimiz merkezinde görevlendirmek üzere;   - Üniversitelerin Muhasebe ön lisans programlarından mezun, - Klavyesi hızlı, bilgisayar bilgisi iyi derece olan, - MS Ofis programlarına hakim, - İş konusunda dikkatli, takipçi ve disiplinli, - Diksiyonu düzgün ve dış görüntüsüne önem veren, - Yoğun telefon trafiğine ayak uydurabilecek, - Tercihen Sincan veya Eryaman bölgelerinde ikamet eden, - İnsan ilişkileri kuvvetli ve pozitif düşünce yapısına sahip,  - Müşteri ilişkileri konularında en az 1 yıl tecrübesi bulunan, - 25-35 yaş aralığında bulunan, - Kesinlikle sigara kullanmayan, - Bayan sekreterler arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Aradığımız aday için;   - Ofis ortamında raporların hazırlanması, - Müşteriler ile telefonla diyalog kurulması - Gelen misafirlerin güler yüz ile karşılanması, - Temsil, planlama ve organizasyonların kontrol edilmesi, - Tüm ofis araçlarının düzenli kullanılması,  - Raporların zamanınla ilgili birimlere iletilmesi, - Müşteri memnuniyeti esaslı çalışmayı prensip edinmesi konuları,    görüşmelerde esas alınacaktır. 

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Danışman, Sekreter, Eleman

 • İş Açıklaması ön muhasebe elemanı

  Aranan Nitelikler -20-35 yaş arası bayan, -eskişehirde ikamet eden, -e fatura bilen ön muhasebe elemanı

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Firmamızın merkez ofisinde görevlendirilmek üzere BAYAN ÖN MUHASEBE SORUMLUSU takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler 20-30 yaş aralığında, En az Lise Mezunu, Ön Muhasebe konusunda en az 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Planlama, programlama ve  iletişim becerileri yüksek, Fatura ve irsaliye düzenlenme konusunda tecrübeli, Takım çalışmasına yatkın, Denizli de ikamet eden  

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Gıda

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu, Memur, Eleman

 • Ön Muhasebe Miso İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yetiştirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranıyor.

  Aranan Nitelikler   Ön Muhasebe konusunda En az 2 yıl tecrübeli, Tercihen Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okulu bölümlerinden mezun, NEBIM, MS Office programını iyi derecede kullanabilen, İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü. Dikkatli, titiz, düzenli, Ekip çalışmasına yatkın. Zeytinburnu semtine yol sorunu olmayan bay/bayan arkadaşlar arıyoruz.  

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Eleman

 • İş Açıklaması Satış personellerinin düzenlediği reyon fişlerine göre;  Ödeme bankolarındaki satış ve tahsilat işlemlerini hızlı, doğru ve eksiksiz olarak gerçekleştirmek,  Müşterilerin imzalaması gereken sözleşmeleri ve evrakları hazırlamak, faturalarını kesmek,  Gün içerisindeki  işlem yapılan evrakların, tahsilatların, her gün belirli bir düzen içerisinde ve eksiksiz olarak kontrollerini yapmak ve arşivlemek,  Günlük olarak kasa kapanışını yapmak, evrakların arşivlenmesini ve raporlamasını yapmak   

  Aranan Nitelikler Sektöründe 15 yıldır hizmet veren, açtığı yeni mağazalarla her geçen gün büyüyen ve kurumsallaşan firmamızda bizimle beraber yürüyecek;  Kasiyer olarak ya da ön muhasebe bölümlerinde en az 2 yıl tecrübeli,  Tercihen mağazacılık alanında kasiyer tecrübesi olan,  Etkin şekilde bilgisayar kullanabilen ve tercihen daha önce Nebim Winner, ASB, Logo, ETA, Mikro vb programlardan herhangi birisini kullanmış,  Banka pos cihazlarını kullanmış,  Hızlı, dinamik ve bir o kadar da dikkatli, takipçi ve detaycı,  Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,  Pozitif, güler yüzlü, insanlarla iyi iletişim kurabilen, motivasyonu yüksek,  Perakendenin yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,  En az lise mezunu,  İstanbul anadolu yakasında ikamet eden,  Bay/Bayan (erkek adaylar için askerliğini tamamlamış)  takım arkadaşları arıyoruz.  "Aradığınız kişi benim" diyorsan hemen başvur. 

  Sektör: Bankacılık / Finans, Mağazacılık / Perakendecilik, Müşteri ilişkileri

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Kasiyer, Veznedar

 • İş Açıklaması Pazarlama Siparişleri ve Satınalma Siparişleri takibi, Lojstik birimine sevk emirleri verilmesi, Tedarikçi hesapları takibi, Fatura kesilmesi, Hesap mutabakatları vs...

  Aranan Nitelikler Ayakkabı ve/veya çanta sektöründe deneyimli, bilgisayar hakimiyet yüksek, bir yada birkaç muhasebe programı deneyimi, tercihen Korgün Programına hakim...

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Operatör

 • İş Açıklaması Çiğli’de bulunan Üretim Fabrikamız için, aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda MUHASEBE UZMANI alınacaktır.  Günlük muhasebe kayıtlarının tutulması, Fatura kontrol, kayıt ve işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Nakit akış kontrolü ve finansal süreçlerin takibi, Banka muhasebe kayıtları ve banka işlemleri, BA – BS formları ve KDV, muhtasar, beyanname konularına hakim Vergi Dairesi, SGK ve Resmi Kurumlarla ilgili işlemleri takip edecek, Tam zamanlı, ekip arkadaşları ile uyum içerisinde çalışacak Bay – Bayan takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İlgili bölümlerden mezun(Minimum lise mezunu) NETSIS programını çok iyi bilen, Üretim Maliyetini iyi bilen, En az 2 yıl deneyimli, Raporlama, takip ve analiz yeteneği gelişmiş, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) İzmir’de ikamet eden, Tercihen İngilizce bilen.

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Yetkili Yardımcısı, Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu

 • İş Açıklaması E - mail,telefon ve ziyaretçi programının yönetilmesi, Ekip çalışmasına uyumlu, Bölge müdürünün toplantılarının planlanmasının takibi, Protokol ve misafir karşılanması,ağırlanması düzenlemek, Yönetim kadrosuna destek verecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Ofis Büro ekipmanlarını kullanabilen, Ön muhasebe alanında deneyimli. (Arşivleme ve dökümantasyon vs.)

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yazışma,dosyalama ve raporlama konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve etkin dinleyebilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Güler yüzlü,dinamik,titiz ve detaylara önem veren,işine ve kendisine özen gösteren ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk alma konusunda başarılı, Zaman yönetimine önem veren ve stres altında çalışabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bayan adaylar aranmaktadır. Not: Maaş, Sigorta, Yemek  

  Sektör: E-Ticaret, Bilgisayar / BT / Internet, Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Eleman, Danışman, Asistan

 • İş Açıklaması           -  Mağazalarımıza ait kasa kontrollerinin yapılması          - Kasaların muhasebe kayıtlarının yapılması           - Banka kayıtlarının muhasebeleşmesi           - BA BS kontrollerinin yapılması  

  Aranan Nitelikler     Tercihen nebim winner kullanabilen, Askerlik görevini yapmış olması(ERKEK ADAYLAR İÇİN) Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, En az 3 yıl tecrübeli, Bay,bayan eleman    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Sorumlu

 • Ön Muhasebe Ranna Digital Minds İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması İş Açıklaması Dijital teknolojiler ve yazılımları konusunda hizmet vermekte olan şirketlerimize ön muhasebe kayıtlarını tutabilecek, faturalarını kesebilecek, cari takibi, bankalar, hukuki işlemler, Teknokent, Tubitak destekleri gibi işlemleri takip ve idari edebilecek. Ayrıca, gerektiğinde firmaya gelen telefonlara bakacak, satış ve pazarlama konularında destek verebilecek aktif takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Ön muhasebe konusunda deneyimli, genel muhasebe kurallarını bilen. Tek düzen hesap planı, mali tablolar, beyannameler, bütçe, vergi hukuku genel muhasebe gibi tüm muhasebe süreçlerine hakim, Vergi dairesi, SSK ve Resmi Kurumlardaki İşlemlerin Takibini Üstlenecek,  Alış ve Satış Fatura İşlemlerinin Muhasebeleştirilmesini Yapacak, Satış Faturalarının Kesilmesi ve Kontrolünü Sağlayacak, Banka Kayıtlarının Sisteme Girişini Yapacak, BA – BS Beyannamelerini Hazırlayacak, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Mikro, Logo vb muhasebe programlarında birini iyi derecede kullanabilen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Tercihen 4 yıllık üniversite mezunu olan, Tercihen araç kullanabilen, İş takibi yapabilen, disiplinli, sorumluluk sahibi olan, Diksiyonu düzgün, 25-35 yaş arası Bay / Bayan,

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Mali Müşavirlik, Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman, Eleman, Sorumlu

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI ·         Genel Müdüre bağlı olarak; ·         Mağazalardaki logo programının satış kayıtlarını takip edecek ve anında müdahale edebilecek ·         Düzenli olarak gerçekleştirilen muhasebe işlemlerinin takibi Kasa, banka, çek, senet ile ilgili işlemlerin yapılması işlemlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler ·         Ticaret Lisesi veya Üniversitelerin ilgili ön lisans bölümlerinden mezun, ·         Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimli, ·         MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, ·         LOGO programına hakim,  ·         Sorumluluk bilincine sahip ve dikkatli, analitik düşünce yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi Takım çalışmasına yatkın İnsan ilişkileri ve iletişimi ·         Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, ·         Tercihen Ostim için ulaşım sorunu olmayan ·         Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, .         25-35 yaş aralığında

  Sektör: Akaryakıt/Petrol ve ürünleri

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması E -mail,telefon ve ziyaretçi programının yönetilmesi, Ekip çalışmasına uyumlu, Protokol ve misafir karşılanması,ağırlanması düzenlemek, Yönetim kadrosuna destek verecek, Ofis Büro ekipmanlarını kullanabilen, Kurye/Kargo gönderimi ve alımlarını koordine etmek , Görüşme, toplantı  vb. etkinlikleri organize etmek ve ilgili çalışanları bilgilendirmek

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yazışma,dosyalama ve raporlama konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve etkin dinleyebilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Güler yüzlü,dinamik,titiz ve detaylara önem veren,işine ve kendisine özen gösteren ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk alma konusunda başarılı, Zaman yönetimine önem veren ve stres altında çalışabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden,  Bay ve Bayan  ofis asistanları  arıyoruz.  Not: Maaş, Sigorta, Yemek  

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Danışmanlık, E-Ticaret

  Pozisyon: Asistan, Danışman, Eleman, Ofis Elemanı, Sekreter

 • İş Açıklaması Ev Gereçleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız bünyesinde aşağıdaki görevleri gerçekleştirecek 'Muhasebe Elemanı' aramaktayız. * Cari hesapları takip etmek, * Ürün İade faturalarının muhasebe kaydını yapmak, * Hesap Mütabakatlarını yapmak, * Aylık Kdv, Muhtasar beyannamelerinin verilmesine yardımcı olmak, *Günlük mağazalardan gelen resmi evrakların takibini tam ve eksiksiz yapmak, *Resmi dairelere giderek iş takibi yapacak,

  Aranan Nitelikler Muhasebe alanında 2 yıl deneyim sahibi, Ticaret lisesi veya ilgili üniversitelerden mezun, Genel muhasebe konularına vakıf, E-Fatura&E-Arşiv bilgisi ve deneyimi olan, Muhasebe programlarına hakim Tek düzen hesap planına hakim, Gelir-Gider faturalarının muhasebeleştirilmesine hakim, Evrak takibi yapabilecek, Nebim ve Microsoft Office programlarına hakim İnsan ilişkilerinde başarılı, Ankara ikamet eden Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Ön Muhasebe Elemanı Çakmakçı Grup İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Anadolu yakası MALTEPE ve BUYAKA KOÇAKGOLD Şubelerimize ve ayrıca Ataşehir ' de 1980 yılından beri faaliyet gösteren, "HAKAN MÜCEVHERAT” a ait ''ÇAKMAKÇI GRUP'' bünyesindeki mağazalarda görevlendirilmek üzere "Ön Muhasebe Elemanları" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Çok uzun yıllar hizmet edebilecek, Tercihen kuyumcu muhasebe programı bilen, Çalışkan, zeki, detaycı, 08:30 – 20:00 saatleri arası esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Erkek adayların askerliğini yapmış olması, 18 - 25 yaş aralığında, Bay – Bayan. Resimsiz adaylar değerlendirilmeye alınmayacaktır.     Not: Aranılan şartlara haiz olmayan müracatlar değerlendirilmeyecektir.

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ELİT MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ FİRMAMIZIN İSTANBUL ATAŞEHİRDE BULUNAN MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE *LİSE VEYA MESLEK YÜKSEK OKULU , BANKACILIK ve MUHASEBE ALANINDA EĞİTİM VEREN BÖLÜMLERDEN MEZUN, * 22-30 YAŞ ARALIĞINDA * KONUSUNDA EN AZ 2 YIL TECRÜBELİ, * E-FATURA, E DEFTER UYGULAMALARINA HAKİM * MUHASEBE TECRÜBESİ BULUNAN, *ALIŞ SATIŞ FATURALARINI KESEBİLEN VE İŞLEYEBİLEN *MERKEZ VE ŞUBELERE AİT STOK TAKİBİNİ YAPABİLECEK *CARİ HESAP TAKİBİ VE MUTABAKATI YAPABİLECEK *SEVKİYAT VE SİPARİŞ KONUSUNDA DENEYİMLİ *DİNAMİK VE İNSAN İLİŞKİLERİNDE BAŞARILI *YOĞUN İŞ TEMPOSUNA AYAK UYDURABİLECEK , * MS OFFİCE ( WORLD, EXCEL, POWERPOİNT) ETKİN KULLANABİLEN * TERCİHEN NETSİS MUHASEBE PROGRAMI BİLEN , * TUZLA, KARTAL, SANCAKTEPE, SULTANBEYLİ, ATAŞEHİR VE CİVARINDA İKAMET EDEN  ÖN MUHASEBE PERSONELİ  ARANMAKTADIR.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İŞ TANIMI Maden sektöründeki firmamızın genel muhasebe süreçlerini yerine getirecek, Alış satış faturaları, kasa işlemleri, banka işlemlerini sistem üzerinde gerçekleştirecek, Gelir tablosu, bilanço ve aylık muhasebe raporlarını yapabilecek, YMM ile ilgili süreçlerin takibini yapacak.

  Aranan Nitelikler GENEL NİTELİKLER Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren holdingimiz bünyesinde Maden şirketlerimizin muhasebe süreçlerinden sorumlu olacak şekilde  "Muhasebe Uzmanı" olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz. Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, Tercihen Maden Muhasebesi ve/veya Maliyet Muhasebesi konularında en az 4 senelik tecrübeye sahip, MS Office uygulamalarına hakim, Maden muhasebesi konusunun tüm aşamalarına hakim, Ekip çalışmasına yatkın, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen Analitik düşünebilen, çözüm odaklı, İstanbul'da ikamet eden, Askerlik hizmetini tamamlamış,(Erkek adaylar için) Çalışma Lokasyonu - İstanbul / Beşiktaş

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması 20 yıllık köklü firmamızın Ankara Genel Müdürlük adresinde, muhasebe departmanında çalışacak Ön Muhasebe elemanı alınacaktır. Ön muhasebe işlemlerinin gerçekleştirip, sistem girişlerini yapabilecek Cari, stok, sipariş takibi yapabilen Fatura ve irsaliyelerin işlemlerini gerçekleştirecek

  Aranan Nitelikler Üniversite veya liselerin ilgili bölümlerinden mezun Ön muhasebe konusunda tecrübeli Tercihen Zirve programını kullanmış MS Office programlarına hakim İş takibi konusunda dikkatli Takım çalışmasına yatkın,sorumluluk sahibi Ankara'da ikamet eden Bayan muhasebe elemanı

  Sektör: Mühendislik, İthalat/İhracat, Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması İşlevsel Görevleri: Sorumluluk alanına giren işlerin şirket prosedürlerine uygun şekilde yapılmasını koordine ve kontrol etmek, Sorumluluk alanına giren konulara ilişkin olarak yönetim raporlamaların hazırlanmasını sağlamak, Mali tabloların hazırlanması sağlamak ve kontrol etmek Vergi dairesi ile ilgili işlemlerin yürütülmesi, Muhasebe işlemlerinin tek düzen hesap planına uygun ve yönetimin istediği raporlara baz oluşturacak şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak, Mali tabloların hazırlanması sağlamak, kontrol etmek, Faturaların ilgili departmanlarca onaylandığını kontrol ederek işlenmesini sağlanmak, Alıcı ve satıcılarla mutabakatların kontrolünü gerçekleştirmek, Giderlerin, harcamaların ve sayım farklarının ilgili birimlere bildirilmesini sağlamak, Noter ve avukat işlemlerinin, sözleşmelerin takibi ve ödemelerin kontrolünü sağlamak, Hisse devir ve satış işlemleri, ortaklık yapısı, şirket şube açılışı, yetkilendirme ve diğer Ticaret sicili işlemlerinin yürütülmesini sağlamak, Şirketin yasal defterlerinin, mevzuata göre tasdik edilerek işlenmesini, arşivlenmesini ve koordine edilmesini sağlamak, Mesleki konuları ve değişen mevzuatı takip etmek.  

  Aranan Nitelikler Görevin Gerektirdiği Özellikler Eğitim Ve Mesleki Tecrübe:  4 yıllık Üniversite mezunu olmak,  SAP programını iyi derecede bilmek, Mesleki olarak da en az 5 yıl , yönetici olarak 3 yıl deneyimli olmak, Göreve Özel Yetkinlikler: Problem Çözme Becerisi Analitik Düşünme Yorum yapabilme Kontrol ve denetim Yönetsel Yetkinlikler: Ekip Yönetimi Büyük Resmi Görme İş Performansının Yönetimi İlişki Yönetimi

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Yönetmen, Yönetici, Yetkili, Müdür Yrd, Müdür

 • Muhasebe Asistanı Firma Adı Gizli İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tüm Faturaların, Kontrol Edilerek Sisteme Girişlerini Doğru Ve Zamanında Yapmak. Mutabakatları Yapmak. Günlük Çalışma Süresinde Dış Görünümü İle De Şirket Kural Ve Prensiplerine Uymak,  Genel Çalışma Biçiminde De Şirket İlke Ve Kültürüne Uygun Şekilde Davranmak Kendi Bölümüne Ait Ve İlgili Prosedürleri Bilmek, Şirket Genel Prosedürleri Bilmek,  Revizyonlarını Takip Etmek Ve Prosedürlere Uymak. Gerekli Görüldüğü Durumlarda Yukarıda Belirtilen Görevler Dışında Yönetim Kurulunun Verdiği Diğer Görevleri Yerine Getirmek.      

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu (Tercihen İşletme, İktisat, Maliye bölümlerinden mezun) Muhasebe ve Mali İşler alanında 2-3 yıl deneyimli Genel Muhasebe işlemlerini bilen ve cari hesap takibi yapabilen MS Office programlarını (özellikle ileri seviyede Excel) kullanabilen Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecek Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve pozitif düşünebilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış B sınıfı sürücü belgesine sahip

  Sektör: Toptancılık, Tekstil, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Eleman

 • Ön Muhasebe Elemanı Gusta Catering İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gıda sektöründe 1998 yılından beri butik olarak çalışan Catering toplu yemek hizmeti veren  yemek fabrikamıza  İSTANBUL AVRUPA YAKASI KAĞITHANE bölgesi civarında  ikamet eden ETA8 BİLEN BAYAN ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusanda deneyim sahibi ETA8 programını kullanabilen, Office programlarını  iyi derecede kullanabilen, Uzun vadeli çalışmayı hedefleyen, Telefonlara bakabilecek, Haftanın 6 günü çalışabilecek , Günlük irsaliye çıkışı, cari hesap takibi, fatura kesme ve girişi yapma , mutabakat yapma  tüm ön muhasebe işlemlerini takip edebilecek , Presentable, diksoyonu düzgün, İstanbul kağıthane ve çevresinde  ikamet eden  bayan çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman Yard, Ofis Elemanı, Sorumlu, Şef Yardımcısı

/
6

İş Habercisi - Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?