Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Bir muhasebe paket programını kullanabilen, Personel özlük işlemleri, tek düzen hesap planı , kasa işlemleri konularında bilgi sahibi, SGK, vergi dairesi ve emniyetle ilgili süreçlerin yürütülmesine destek olmak, Takım çalışmasına yatkın, çözüm odaklı ve pozitif düşünebilen, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif olarak araç kullanabilen Sakarya, Kaynarca'da ikamet eden yada edebilecek, Bay,

 • İş Açıklaması Konut sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere ''Evrak Takip Elemanı'' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen MS Office programlarını kullanabilen, Analitik düşünebilen, dikkatli, detaycı ve takipçi, Takım çalışmasına yatkın, İletişim becerileri gelişmiş, Güleryüzlü ve dinamik, İstanbul Anadolu yakasında (Pendik ve civarı) ikamet eden.

 • Ön Muhasebe Elemanı
  Yüce Silver
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Gümüş Takı Toptan firmasına Ön muhasebe elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler ÖN MUHASEBE KONUSUNDA DENEYİMLİ LOGO GO PLUS VE OFİS PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, AYLIK CARİ HESAP MUTABAKATLARINI YAPABİLECEK MÜŞTERİLER İLE KOLAY İLETİŞİM KURABİLEN, DİKSİYONU DÜZGÜN SORUMLULUK SAHİBİ,DİKKATLİ,TAKİPÇİ DETAYLARA ÖNEM VEREN. TİTİZ VE DÜZENLİ EMİNÖNÜ ÇEMBERLİTAŞ BÖLGESİNE ULAŞIM SORUNU OLMAYAN UZUN SÜRE ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN 23 - 33 YAŞ ARASI BAYAN ELEMAN TERCİHEN SİGARA KULLANMAYAN

 • İş Açıklaması Ankara Optimum AVM' deki mağazamızda görevlendirmek üzere; Kasa işlemlerinin yürütülmesinden sorumlu olacak, Mağazacılık alanında kariyer yapmayı hedefleyen, "Kasa Sorumlusu'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli Mağazacılık kasa programlarından en az birini kullanmış olan MS Office uygulamalarına hakim Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • İş Açıklaması Mecidiyeköy'ün merkezinde bulunan Tercüme Bürosu için yönetim ve idari işlerden sorumlu olabilecek ve yöneticiyi düzenli ve titiz bir şekilde asiste edebilecek bayan eleman.

  Aranan Nitelikler - Ms Office Word Programına Hakim - İngilizce bilgisi olan - Bİlgisayar bilgisi iyi olan - sorumluluk sahibi - esnek çalışma saatlerine uyabilen - düzenli ve titiz çalışabilen - Prezentable olan

 • İş Açıklaması Hukuk alanında faaliyet gösteren müşterimiz için aşağıdaki niteliklere sahip 'Finans Asistanı' arıyoruz: En az önlisans mezunu, İyi derecede İngilizce dil bilgisi olan, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl deneyimine sahip, MS Ofis programlarına hakim, Koordinasyon, organizasyon becerileri gelişmiş, Rahat iletişim kurabilen, detaylara dikkat eden.

  Aranan Nitelikler Resmi yazıların hazırlanması ve dosyalanması, Kesilen faturaların ödemelerinin takibi, Ofis içi ve dışı iletişimin sağlanması, Departman içi toplantıların ve seyahatlerin organize edilmesi.

 • İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak, 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adayla çalışarak kapsamlı bir seçme yerleştirme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Deri imalatı alanında faaliyet gösteren firmamız için Ön Muhasebe Elemanı arayışımız söz konusudur. Ön Muhasebe işlemlerine destek olabilecek, Sevkiyat işlemlerine destek olabilecek, Gerektiğinde telefon trafiğini yönetebilecek ve müşterileri karşılayabilecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, ETA SQL programını bilen, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, En az 1 yıl Ön Muhasebe alanında tecrübe sahibi FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

 • İş Açıklaması Gıda ve Tüketim Malları Sektöründe distribütörlük yapan firmamıza MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe bölümlerinden mezun, Tek düzen hesap planına hakim, işinin gerektirdiği temel mali mevzuat bilgisine sahip, Genel muhasebe, cari hesap takibi konularında uygulama tecrübesi olan, Firmaların muhasebe/mali işler bölümlerinde çalışmış, Netsis ve MS Office uygulamalarına hakim, Sorumluluk alanı ile ilgili konularda raporlama yapabilecek, Ekip çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri kuvvetli, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, titiz ve sonuç odaklı çalışan, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, dinamik ve gelişime açık, Ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen adaylar.

 • Ön Muhasebe Uzmanı
  Selem Group
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE UZMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Minimum lise mezunu, Ön muhasebede 5 yıl deneyimli, Bay / Bayan Askerlikle ilişiği olmayan (Bay adaylar için)

 • İş Açıklaması Denizli' de LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE faaliyet gösteren firmamız için aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda; Genel muhasebe süreçlerinin gerçekleşmesini sağlamak ve sağlanmasına destek olacak, İlgili mevzuat hükümlerine göre göre tüm muhasebe kayıtlarını yapabilecek, Tek düzen hesap planı, mali tablolar ve bütçe süreçleri hakkında bilgi sahibi, Tüm vergi süreçleri ve beyannameler (KDV, muhtasar, Geçici, Kurumlar, BA/BS) ile ilgili konulara hakim, Cari hesap mutabakatlarını gerçekleştirebilecek, MUHASEBE ŞEFİ alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin Örgün Eğitim Veren İlgili Bölümlerinden Mezun (ÖN LİSANS veya LİSANS MEZUNU, Benzer Pozisyonda En Az 3 Yıl Deneyimli, 35 Yaşını Geçmemiş, İletişim Becerisi Yüksek ve İnsan İlişkilerinde Başarılı, Takım Çalışmasına Yatkın,İşini Takip Eden ve Sonuç Odaklı Çalışan, Raporlama ve Sunum Becerisi Yüksek, Tercihen NETSİS Programını kullanabilen, DENİZLİ' de İkamet Eden veya Edebilecek Olan. Erkek adaylar için Askerliğini Tamamlamış.

 • İş Açıklaması Hizmet sektörünün öncü firmalarına Doğrudan Pazarlama ve Operasyonel süreçlerde hizmet veren Saha Ajans; kaliteli hizmet anlayışı, profesyonel ekipleri, sürekli yenilediği hizmet portföyü ile müşterilerinin en zorlandığı alanlarda hizmet ihtiyaçlarını güvenle outsource edebilen sektörün öncü firmalarından biridir. Hizmet vermekte olduğumuz; Gıda ve alkollü içecekler alanında faaliyet gösteren firmamızın zincir mağazalar departmanında '' Departman Asistanı '' olarak görev alarak müşterilerle telefonda irtibata geçerek sipariş alınması, kayıt altında tutulması, departmanın fatura,irsaliye ve iadelerinin takibi, departmanın tüm dosyalama işlemlerinin yapılması, Tercihen Zincir Mağaza Deneyimli departmanla ilgili tüm raporların hazırlanması görevlerini üstlenecek takım arkadaşı arıyHoruz. Sosyal Haklar : Maaş + Servis İmkanı + Yemekhane İmkanı

  Aranan Nitelikler Muhasebe MYO veya ilgili üniversiteden mezun Çok iyi derecede excel kullanabilen B2B ve Logo Tiger programına hakim Analitik düşünebilen İş takibi ve dosyalama yöntemlerine hakim Yoğun iş temposunda stresle başedebilecek Hem ekip hem de müşterilerle iyi iletişim kurarak, müşteri memnuniyeti sağlayıp, ekibin sahadaki performansını arttırabilecek Avrupa Yakasında ikamet eden

 • İş Açıklaması Alış satış faturalarının ve tahsilatlarının takibi, Cari hesap takibi ve mutakabatlar, Ofis içinde idari işlerin kontrolü ve takibi, Vergi dairesi, banka, sgk idareleriyle işlemlerin takibi, Satış ve saha ekibine destek verilmesi, Taşeron ekiplerin sgk işlemlerinin takibi, sevk ve idaresinin yapılması.

  Aranan Nitelikler En az ticaret lisesi mezunu, Tercihen muhasebe konusunda tecrübeli, İş takibinde ısrarcı ve sonuç odaklı, Telefon ve evrak trafiğini yönlendirecek, Günlük ön muhasebe işlemlerini yürütebilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Ms office programlarına hakim, Diksiyonu düzgün, ikili ilişkileri kuvvetli, Ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Askerlikle ilişiği olmayan Bay eleman arayışımız bulunmaktadır.

 • İş Açıklaması Faturaların kesilmesi ve takibinin yapılması Cari hesap takibi ve raporlanması, Kasanın tutulması, Tahsilat işlemlerinin takibi ve gerçekleştirilmesi. Ön muhasebe ve sekreterlik işlemlerini bir arada yürütmek, Telefon, faks ve fotokopi trafiğinin yönetilmesi, Arşivleme ve dosyalama işlemlerini asiste edilmesi,

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Ön muhasebe alanında tercihen tecrübeli, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Tercihen licon bilgisine sahip, İş takibi konusunda kendisine güvenen, Dikkatli ve takipçi, Analitik düşünme becerisi gelişmiş, Bayan

 • İş Açıklaması Firmamız bünyesinde "Ön Muhasebe Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Üniversite veya Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Günlük Ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek, Tüm muhasebe sürecini yasal mevzuatlar çerçevesinde kayıt ve kontrol altında tutarak, işlemleri eksiksiz yürütebilecek, Logo Tiger programını aktif olarak kullanabilen, MS Office program bilgisi kuvvetli, Analitik ve raporlama yetkinliğine güvenen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Anadolu Yakasında ikamet eden. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması Neta İnsan Kaynakları&Danışmanlık bünyesinde ; büyümekte olan dinamik organizasyonumuza değer katacak çalışma arkadaşları aramaktayız. Bu ilan Genel Başvuru niteliğinde olup, başvurularınız oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecektir.

  Aranan Nitelikler MYO mezunu, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

 • İş Açıklaması Türkiye'nin en büyük çikolata stand zincirine sahip firmamızın İstanbul İkitelli'de bulunan merkezindeki muhasebe departmanımız için Lise ya da Üniversite Mezunu 35 yaşını aşmamış Ön muhasebe, fatura kesme, işleme, sevkiyat planlama işlerini yapacak En az 2 yıl deneyimli Mikro ya da benzeri muhasebe programlarına hakim MS Office uygulamalarına hakim Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, dikkatli, takipçi ve sorumluluk alabilen Çözüm odaklı çalışma anlayışına sahip Çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Lise ya da Üniversite Mezunu 35 yaşını aşmamış Ön muhasebe, fatura kesme, işleme, sevkiyat planlama işlerini yapacak En az 2 yıl deneyimli Mikro ya da benzeri muhasebe programlarına hakim MS Office uygulamalarına hakim Ekip çalışmasına yatkın, uyumlu, dikkatli, takipçi ve sorumluluk alabilen Çözüm odaklı çalışma anlayışına sahip Tercihen Bay calisma arkadasi alinacaktir.

 • Muhasebe Sorumlusu
  Akdeniz Toros
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Akdeniz Toros Et Entegre Tesisimizin Zeytinburnu Şubesi için "Muhasebe Sorumlusu" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Muhasebe Temel uygulamaları ve Tek Düzen Hesap Planına hakim Daha önce en az bir ERP programı kullanmış, Minimum 3 yıl tecrübeli, İyi derecede MS Office (Excel, Word, Powerpoint, Access ) bilgisine sahip, Analitik düşünme kabiliyeti olan, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri gelişmiş, İş takibi, planlama, zaman yönetimi becerileri kuvvetli, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Zeytinburnu Lokasyonuna ulaşım sorunu olmayan, Bay,

 • İş Açıklaması FUAR STANDI ve DEKORASYON ALANLARINDA TASARIM VE İMALAT HİZMETİ VEREN İKİTELLİ OSB' DE BULUNAN FİRMAMIZIN, ÖN MUHASEBE ve SEKRETERYA BİRİMİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE TAKIM ARKADAŞI ARAMAKTAYIZ.

  Aranan Nitelikler LİSE VEYA ÖN LİSANS MEZUNU MS OFFİCE UYGULAMALARINI ETKİN OLARAK KULLANAN İLETİŞİM KURMA BECERİSİ YÜKSEK, İNSAN İLİŞKİLERİ GÜÇLÜ OFİS TELEFON - FAKS - MAİL TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK TİTİZ VE DÜZENLİ ÇALIŞMA PRENSİBİNE SAHİP ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN - TERCİHEN DENEYİMLİ GELEN MİSAFİRLERİ GÜLER YÜZLE KARŞILANIP, AĞIRLANMASI İŞİNİ YAPABİLECEK OFİSİN GENEL DÜZENİ VE TEMİZLİĞİ İLE İLGİLENEBİLECEK MESLEĞİNE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINA SAYGILI, SORUMLULUK SAHİBİ, DIŞ GÖRÜNÜMÜNE VE GİYİMİNE ÖNEM GÖSTEREN, DİKSİYONU DÜZGÜN, GÜLER YÜZLÜ 35 YAŞINI AŞMAMIŞ BAYAN ,

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun, Bilgisayar ve MsOffice uygulamalarına hakim (özellikle Excel, Word ve Powerpoint), İş konusunda takipçi ve sorumluluk sahibi, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, İnsan ilişkileri kuvvetli ve diksiyonu düzgün, Anadolu Yakasında ikamet eden ya da kolay ulaşım sağlayabilecek, Tercihen İngilizce bilen, FİNANS ASİSTANI takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • İş Açıklaması Alış,Satış ve Gider Faturları ile Birlikte Banka Kayıtlarının Eksiksiz ve Zamanında İşlenmesi Cari Hesap Mutabakatlarının Yapılması Günlük ve Aylık Kasa Nakit Akışının ,Çek ve Ödemelerin Takibi ve Raporlanması Banka Hesaplarının Kontrolü ve Ödemeler Doğrultusunda Ayarlanması Toptan Satış Faturalarının Kesilmesi

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • İş Açıklaması ALIŞ, SATIŞ VE GİDER FATURALARI İLE BANKA KAYITLARININ EKSİKSİZ VE ZAMANINDA İŞLENMESİ CARİ HESAP MUTABAKATLARININ YAPILMASI TOPTAN SATIŞ FATURALARININ KESİLMESİ

  Aranan Nitelikler Genel Muhasebe ve Finans Alanında En Az 3 yıl Deneyimli; Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden(Muhasebe,İşletme,Finans vs.)Mezun, MS Office (excel) Programında Tecrübeli, Tercihen Luca ve Nebim Programlarını Bilen, Planlama Becerisi Yüksek İş Takibi konusunda Dikkatli ve Sonuç Odaklı Çalışan Sözlü ve Yazılı İletişim Becerisi Güçlü Muhasebe/ Finans Personeli Aranıyor.

 • Fatih Mağaza Kasiyer
  Aysira Tekstil
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Aysira Tekstil Fatih şubesinde görevlendirilmek üzere; Problemler karşısında çözüm üretebilen , Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Kurumsal temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü, Dinamik ,Yeniliklere açık, Referans verebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Raporlama yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksek okul, En az lise mezunu , Mağazacılık alanında kasa tecrübesi olan, Nebim winner programını aktif kullanmış, Ön muhasebe deneyimi olan, Dış görünüşüne özen gösteren, Bayan kasiyer aranıyor,

 • İş Açıklaması Aysira Tekstil Bakırköy şubesinde görevlendirilmek üzere; Problemler karşısında çözüm üretebilen , Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Kurumsal temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü, Dinamik ,Yeniliklere açık, Referans verebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Raporlama yapabilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksek okul, En az lise mezunu , Mağazacılık alanında kasa tecrübesi olan, Nebim winner programını aktif kullanmış, Ön muhasebe deneyimi olan, Dış görünüşüne özen gösteren, Bayan kasiyer aranıyor,

 • Ön Muhasebe Personeli
  Aysira Tekstil
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Aysira Tekstil Fatih Kadıköy Bakırköy şubesinde görevlendirilmek üzere; Problemler karşısında çözüm üretebilen , Marka bilincine sahip ve müşteri odaklı düşünebilen, Takım çalışmasına yatkın, Kurumsal temsil yeteneği yüksek ve iletişim becerisi güçlü, Dinamik ,Yeniliklere açık, Referans verebilecek, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Raporlama yapabilecek, Sabah 10:00 ile akşam 19:30 arası çalışabilecek,

  Aranan Nitelikler Tercihen yüksek okul, Nebim winner programını aktif kullanmış, Ön muhasebe deneyimi olan, Mağaza için de görev alacak, Dikkatli ve titiz çalışan, Dış görünüşüne özen gösteren, Haftaiçi izin kullanabilecek

 • İş Açıklaması Karşıyaka’da zücaciye ve çeyiz sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen ön muhasebede deneyimli Winner programlarını kullanabilen Karşıyaka ve civarında ikamet eden 32 yaşını geçmemiş Bayan

 • Ön Muhasebe
  Arma Kontrol Sistemleri
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Tercihen; Başakşehir, Küçükçekmece, Halkalı, Sefaköy, İkitelli ve Bağcılar’da ikamet eden Muhasebe/Ön Muhasebe konusunda deneyimli, Ticaret Lisesi ya da tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Gelir-gider-banka evraklarını işleyebilen ve stok takibi yapabilecek, Müşteri faturalarını düzenleyerek, muhasebe kayıtlarını ve mutabakatını yapabilecek, Alacakları ve sözleşmeleri sürekli takip edebilecek, MS Office programlarını ve özellikle Excel'i etkin kullanabilen, İletişimi kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı, organizasyon ve takip yeteneği gelişmiş, Dikkatli ve sistemli çalışabilecek,

  Aranan Nitelikler Güvenlik Kontrol Sistemleri konusunda Türkiye’nin lider kuruluşlarından Arma Kontrol Sistemlerinin Fabrika binasında görevlendirilmek üzere, Genel Muhasebe işlemlerinden sorumlu olacak ve raporlama yapacak "Ön Muhasebe Yetkilisi" aramaktayız.

 • Stajyer
  Oso Line
  İstanbul Avrupa 27 Temmuz 2015

  İş Açıklaması Muhasebe birimine operasyonel destek sağlanması, Cari hesap mutabakatlarının yapılması, bankaların işlenmesi sürecin takibi, Arşivleme ve dosyalama işlemlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Lİse veya üniversite mezunu yada 4. sınıf öğrencisi, Haftanın 3 günü staja devam edebilecek, Tekdüzen hesap planı, konularında bilgili ve kendisini geliştirmek isteyen Word, Excel, Power Point bilgisi olan ve CRM programları bilgisine sahip, Analitik düşünen, gelişime açık, disiplinli ve sistemli çalışan, Başak şehir / İkitelli ye ulaşım sıkıntısı olmayan Bay / Bayan muhasebe stajyeri

/
8
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?