Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması TEKNİK YAPI A.Ş. olarak Denizli'de yer alan EVORA Denizli Projemiz’de görev almak üzere;“Şantiye Muhasebe Sorumlusu” arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler Şantiye Muhasebe Sorumlusu Üniversitelerin ilgili bölümlerinden veya Meslek Lisesi'nden mezun, MS Office (Excel, PowerPoint, Word) ve Logo Tiger Plus programlarını ileri seviyede kullanabilen, Minimum 3 yıl inşaat ve şantiye muhasebesinde tecrübeli, İletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, Analitik ve problem çözme becerisi olan, Yeniliklere ve gelişime açık, Sonuç odaklı, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, Denizli'de ikamet eden/edebilecek olan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sorumlu

 • İş Açıklaması Tesis Yönetimi Ve Güvenlik Hizmeti alanın da hizmet veren şirketimizin merkezin de görevlendirilmek üzere;Muhasebe Uzmanı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi veya Yüksek Okul Mezunu, En Az İki Yıl Deneyimli, Tek düzen hesap planına hakim. Gider Faturalarının kayıtlarını ve takibini yapabilecek, Dönemsel mutabakat işlemlerini yürütebilecek, Finans, Bütçe ve gerçekleşme konularında destek verebilecek, Sorumluluk Sahibi, Tercihen Kartal ve çevresinde ikamet eden, Bilgisayar ve Programlarına Hakim (Exel,Word) 35 Yaşları aşmamış, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Bay/Bayan,

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Uzman

 • İş Açıklaması Ön Muhasebe Elemanı

  Aranan Nitelikler Ön Muhasebe Elemanı İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Hizmet verm,iş olduğumuz Toplu Yapılarda Muhasebe Ofisinde Çalışmak üzere, 1.Meslek Lisesi/Yüksek Okul Muhasebe Bölümünden mezun, 2. 23-35 yaş aralığında, 3. Site muhasebe konusunda deneyimli, 4. Aidat dağılımı yapabilecek, aidat toplamasını takip edip muhasebe programına entegre edebilecek, 5. Toplu Yapıya gelecek faturaların ödeme talimatlarını hazırlayıp onayı müteakip ödemelerini yaptırabilecek,, 6. Sakin taleplerini kayıt altına alarak, İşletme Müdürü ile koordineli cevap verebilecek, 7. Dış görünüşüne özen göstern, 8.Apsiyon Muhasebe programına hakim, 9. Ekip çalışmasına uygun, 10. Kadın-Erkek Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sorumlu

 • Uçak Muhasebe Elemanı Etstur İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Takım arkadaşımız Uçak Bilet Muhasebe işlemlerinden sorumlu olacaktır.

  Aranan Nitelikler - Tercihen Turizm /Otelcilik /Seyahat Acenteciliği /Rehberlik/ Muhasebe alanında öğrenim veren;  Meslek Lisesi /Yüksek Okul /Üniversite mezunu veya Açıköğretim Fakültesi öğrencisi  -Tercihen Uçak Bilet Muhasebesinde 2-3 yıl deneyimi bulunan,  - Diksiyonu düzgün ve prezantabl,  - Muhasebe paket programlarına hakim, tercihen Arkman Muhasebe Programını kullanabilen,  - Analitik düşünme ve analiz yeteneği kuvvetli,  - MS Excel programına hakim,  - Çalışacağı departmanda takım çalışmasına özen gösterecek,  - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  - İşin gerektirdiği iş sorumluluğuna ve çalışma disiplinine sahip, deneyimli takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Ön Muhasebe Elemanı Manpower Suadiye İstanbul Anadolu 23 Nisan 2016

  İş Açıklaması Ön muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi ve sistem girişlerinin yapılması, Alış ve Satış faturalarının takibi, Cari hesap mutabakatlarının gerçekleştirilmesi, Ofise gelen faturaların takibi, yönlendirmesi ve dosyalanmasından sorumlu olunması.

  Aranan Nitelikler Perakende ve Mağazacılık sektöründe faaliyet gösteren global müşterimiz için 'Ön Muhasebe Elemanı' aramaktayız. Ön Lisans veya Lisans mezunu,  Ön Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen, detaylar konusunda dikkatli, Titiz ve sonuç odaklı çalışabilen, Microsoft Office uygulamalarına hakim, tercihen Mikro bilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman, Asistan

 • Muhasebe Personeli GÖZDE GRUBU İzmir 28 Mayıs 2016

  İş Açıklaması • Üniversitelerin İktisat, İşletme vb. bölümlerinden mezunu, • Tek Düzen Hesap Planına Hakim, • Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe işlemlerini entegreli bir şekilde yürütebilecek, • Alanında en az 2 yıl tecrübeli, • Tercihen Logo kullanabilen, • MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, • Sonuç odaklı çalışan; özverili, iletişim becerisi yüksek, • İzmir’ de ikamet eden, • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Muhasebe Personeli takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.  

  Aranan Nitelikler • Tüm alış ve satış faturalarının takibi ve muhasebe kayıtlarının, muhasebe mevzuat ve usullerine uygun olarak yapılması • Aylık BA - BS mutabakatlarının yapılması • Aylık cari mutabakatlarının yapılması borç ve alacakların planlaması ve özverili takibi • KDV, Muhtasar, Kurumlar Vergisi ve  Geçici Vergi vs. beyannamelerinin onay aşamasına getirilmesi  

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Görevli

 • İş Açıklaması • En az Ticaret Lisesi mezunu, • Tercihen MYO ya da üniversitelerin İİBF bölümlerinden mezun, • MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, • 20-30 yaş arasında, • Ön Muhasebe konusunda tecrübe sahibi, • Cari hesap takibi, • Kasa, banka ve fatura işlemleri yapacak, Ön muhasebe elemanı takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Eleman

 • Şef Kasiyer ZARA İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 85 ülkede, 5693 mağazasıyla faaliyet göstermektedir. İstanbul'daki mağazalarımız için müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, modayı takip eden, dinamik bir ortamda bizimle birlikte büyümeye istekli Şef Kasiyerler arıyoruz. - Mağazanın tüm bölümlerinin kasa işlemlerinin takip edilmesi - Ekip Yönetimi - Türkiye Merkez Ofis Finans Departmanı'na bilgi akışının sağlanması

  Aranan Nitelikler - Minimum 1 yıl kasa tecrübesi - En az lise mezunu - Tercihen muhasebe bilgisi olan - Planlama ve organizasyon yeteneği olan - İletişim becerileri kuvvetli - Liderlik becerilerine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması *CARİ HESAP TAKİBİ *FATURA İRSALİYE İŞLEMLERİ *STOK GİRİŞ VE ÇIKIŞ TAKİBİ  

  Aranan Nitelikler * EN AZ LİSE MEZUNU *ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN * PERSONELİN EN AZ 6 AYDIR İŞSİZ OLMASI GEREKMEKTEDİR. * PERSONEL İLK 6 AY ASGARİ ÜCRET ALACAKTIR VE BU MAAŞI İŞ KUR YATIRACAKTIR. * 6 AYDAN SONRAKİ MAAŞINI ŞİRKETİMİZ YATIRACAKTIR.

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması Tekirdağ - Saray Mağazamızda Görevlendirilmek Üzere; * Mağazalarımızda gerçekleştirilen satış işlemlerinin tamamlanması * Bu satışların sisteme kaydedilmesi * Müşteri kimlik kontrollerinin yapılması * Ürün teslimatlarının belirlenen termin doğrultusunda servislerle koordinasyon sağlanarak zamanında gerçekleştirilmesinin sağlanması

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Tercihen en az 1 yıllık deneyimi olan Ön muhasebe bilgisi olan, tercihen Logo bilgisine sahip Microsoft Office (Word, Excel) kullanabilen Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek Diksiyonu düzgün Stres yönetimi yapabilen Dış görünüşüne özen gösteren, Şirketini en iyi şekilde temsil edeceğine inanan

  Sektör: Dayanıklı Tüketim Malları

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Karahayıt ‘ta Turizm Otelcilik sektöründe faaliyet gösteren firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere  '' MUHASEBE ELEMANI '' alınacaktır.

  Aranan Nitelikler   En az 2 yıllık üniversite mezunu, Ticaret Meslek Lisesi  Muhasebe Bölümü mezunu, 2 yıl mesleki deneyimi olan, Tercihen Turizm Otelcilik Sektöründe deneyimli.  

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Görevli, Eleman

 • Sekreter Beşli Tekstil İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Firmamızın danışma bölümünde çalıştırılmak üzere, Sekreter arayışımız bulunmaktadır.   Gelen telefoon trafiğinin yönlendirilmesi, Misafirlerin karşılanması, Günlük kargo takibinin yapılması, Personel servislerinin takibi    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, LUCA MUHASEBE PROGRAMI kullanabilen, LUCA PROGRAMINDA İRSALİYE FATURA TAKİBİ YAPMIŞ OLAN, PDKS PERSONEL PROGRAMI kullanabilen, MS Office programlarını etkin kullanabilen, (Excel - Word) Diksiyonu düzgün, İletişim becerileri kuvvetli, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, Bayan, BEYLİKDÜZÜ-AVCILAR bölgesinde ikamet eden. NOT: Esenyurt-Beylikdüzü-Avcılar istikametinde servisimiz mevcuttur.

  Sektör: Tekstil, Diğer

  Pozisyon: Asistan, Danışma Memurluğu, Görevli, Resepsiyonist, Sekreter

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakasında musluk-batarya imalatı yapılan fabrikamızda görev almak üzere; - Muhasebe terimlerini bilen, - Mikro muhasebe programına hakim, - Ms Office programlarını kullanabilen, - Üretim , maliyet hesaplama konusuna hakim, - Cari hesap takibi, çek-senet işlemleri yapabilen, - Planlama, organizasyon ve koordinasyon yeteneği kuvvetli, - İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına uyumlu, - Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli - Konusunda 5 yıl deneyimli , -Sultanbeyli, samandıra, tepeüstü, çekmeköy ve civarı ikamet eden BAYAN personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Eleman

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir firma için, Muhasebe departmanına yardımcı eleman aranmaktadır. - Ön muhasebe bilgisi olan, - Dışarı işlerine koşturacak (Belediye, vergi dairesi vb), - Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek - Bay eleman aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler - En az lize mezunu, - Ön muhasebe bilgisi olan, - Diksiyonu düzgün, - Dış görünüşüne önem veren, - Muhasebe departmanına yardımcı BAY muhasebe elemanı aranmaktadır.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • Kasiyer - Ön Muhasebe Quzu İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Müşterileri güleryüz ile karşılayarak, satış ve ödemelere ait kasa işlemlerini gerçekleştirilmesi, Kasa ile ilgili günlük periyodik rapor ve evrakların düzenini sağlayabilecek ön muhasebe bilen takım arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler    *En az lise mezunu  *Mağazacılık sektöründe çalışmaya istekli,  *Tercihen Nebim  programını kullanabilen,  *Güleryüzlü,  *Dikkatli ve rakamlarla çalışabilen,  *Kasiyerlik deneyimi olan

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Yılmaz Ticaret  4000 m2 kapalı depolama alanı, 60 adet araç filosu ve 70 adet personeli ile Denizli ili ve ilçelerinde faaliyet göstermektedir.

  Aranan Nitelikler Yüksekokul veya Üniversite mezunu, (İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Muhasebe ve Finasman) Ms Ofis programları bilgisine sahip, Genel Muhasebe süreçlerinde deneyimli, E Fatura sistemini bilen, Tercihen Vega / Panorama programlarına hakim, Faturalama ve Cari hesap, stok takibi yapabilen Takım çalışmasına uygun, Denizli Merkez’de ikamet eden, Askerlik ile ilişiği olmayan.

  Sektör: Toptancılık

  Pozisyon: Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard, Yetkili Yardımcısı

 • Ön Muhasebe Görgülü Pastaneleri Gıda A. Ş. İstanbul Avrupa 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Go Plus bilen Sevk İrsaliyesi ve Satış Faturası kesebilen, Satınalma faturaları sisteme girebilen Diksiyonu düzgün  20-25 yaş arası bayan Başakşehir,Bağcılar,Halkalı,İkitelli,Sefaköy,Esenler de ikamet eden  

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız Muhasebe departmanında çalıştırılmak üzere ön muhasebe elemanı BAYAN takım arkadaşı arıyoruz. * İrsaliye, Fatura ve E-fatura kesimi  * Gelen fatura ve masraf formlarının sisteme işlenmesi * BA- BS güncellemelerinin yapılması * Yapılan ve Alınan Ödeme takibi    

  Aranan Nitelikler * Ataşehir ve civarında ikamet eden * ORKA muhasebe programına hakim * Office programlarını kullanabilen * Ön muhasebe alanında en az 3 yıl tecrübeli * Tercihen yüksekokul mezunu * Güleryüzlü ve kendini geliştirmeye açık

  Sektör: Endüstri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Marmaris /Bodrum işyerlerimize

  Aranan Nitelikler   "Ön Muhasebe " personeli ihtiyacımız bulunmaktadır. En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu Ön muhasebe, cari, banka evrak ve kayıt işlerine hakim,beyannameler dışında diğer muhasebe işlemlerinde tercihen 2-3 yıl çalışmış Ms Office uygulamalarını iyidüzeydekullanabilen, Ön Muhasebe (fatura-irsaliye, mutabakat vs) kayıt ve işlemleri, Cari hesap kayıt ve takibi,mutabakatları veraporlamalarını yapabilecek , Sorumluluk sahibi, dikkatli, takipçi detaylara önem veren, TercihenMuhasebe Paket programlarını kullanmış    

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Eleman, Görevli, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması RESMİ MUHASEBE, ÖN MUHASEBE, KAYIT KABUL

  Aranan Nitelikler ÖZEL OKUL MUHASEBE DENEYİMİ TERCİH NEDENİDİR.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Memur

 • Ön Muhasebe Personeli Noyan Madencilik Burdur, Isparta, Antalya 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Microsoft office programlarını iyi kullanabilen Fatura, irsaliye ve cari hesap bilgisi olan Yazışma, raporlama ve dosyalama işlemlerini yürütebilen Dolgun maaş Burdur ilinde ikamet edebilecek

  Aranan Nitelikler Ön muhasebe konusunda en az 1 yıl tecrübeli İş konusunda planlı, titiz, düzenli, disiplinli ve güvenilir olan Ekip çalışmasına yatkın İletişim bilgisi ve insani ilişkileri güçlü Gelişime açık Prezentabl En az lise mezunu 20-35 yaş arası Bayan personel alınacaktır

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Finansman Memuru Orta Anadolu İstanbul Avrupa 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması 1953 yılından günümüze kadar, pamuklu jean giyim kumaşı üretiminde, dünya liderleri arasında yer alan şirketimizin İstanbul Harbiye'de bulunan merkezinde; Finansman Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecek, aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı arıyoruz. FİNANSMAN MEMURU İş Tanımı: Finansman Müdürlüğü bünyesindeki günlük operasyonları, yasal yükümlülükler çerçevesinde etkin bir şekilde gerçekleştirmek; bağlı olunan Genel Müdür Yardımcısını asiste etmek.          

  Aranan Nitelikler * Lise, Meslek Yüksek Okulu veya Ön Lisans seviyesinde ilgili bölümlerden mezun, * Ön muhasebe bilgisine sahip, konusunda en az 2 sene tecrübeli, * NETSİS programı hakkında bilgi ve tecrübe tercih sebebidir. * Ms Office programlarını aktif kullanabilen, * Sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü,  raporlama becerilerine sahip, * Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Uzman Yard, Memur, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Muhasebe Bürosunda İstihdam Edilmek Üzere Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.  

  Aranan Nitelikler Genel muhasebe sistemi işleyişine, tekdüzen hesap planına ve uygulamalarına hâkim Mali Müşavirlik bürolarında en az 5 yıllık deneyime sahip Beyanname ve SGK uygulamaları konusunda deneyimli, Yerinde müşavirlik hizmeti verdiğimiz firmalarımızda muhasebe süreçlerini takip ve kontrol edebilecek, Tercihen Luca ve Netsis Programlarını kullanabilen.  

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Şef Yardımcısı, Sorumlu, Eleman

 • İş Açıklaması Kasa Sorumlusu – Fatih / İstanbul Mağazacılık Perakende satış, ev ve bahçe mobilyaları, ev tekstili ve dekorasyonu, ithalat, İhracat ve üretim konularında faaliyet gösteren firmamızın, İstanbul Fatih Mağazası için "Kasa Sorumlusu" aranmaktadır.   Ürün satışı yapılan müşterilerin cari hesaplarının açılması ve bilgilerinin sisteme girilmesi, Kasalarda yapılacak ödeme, ürün iadesi, fatura düzenleme gibi işlemleri şirket kuralları ve kanunlara uygun şekilde hızlı, doğru ve eksiksiz olarak yerine getirmek, Nakit, kredi kartı veya sözleşmeli gerçekleştirilen satış işlemlerine ait gerekli kayıtları yapmak, Yapılan satışlara ait evrakları dosyalamak ve arşivlemek, Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek ve düzenli kontrol etmek, Kasa açılışı ve gün sonu kapanış işlemlerini doğru ve zamanında yapmak, raporları almak ve gün sonunda merkeze bilgisini vermek, Alışveriş sonrası teslimatı yapılacak müşteri evraklarını düzenlemek, siparişleri takip etmek ve dosyalamak, Açığa satış ve başka mağazalardan beklenen ürünlerin takibinin yapılması, Defolu hasarlı ürünlerin raporunu oluşturmak, Vadesi yaklaşan ve geçmiş ödemeler için müşterileri SMS atmak veya telefonla ile bilgilendirmek, Müşteri havale tablosunu ve raporlamalarını hazırlamak, Uygulanmakta olan kampanyaları çok iyi bilmek ve müşterilere kampanyalar hakkında bilgilendirmek, Merkezden gelen e-mailleri takip edip, Mağaza Yöneticisini bilgilendirmek. Pozisyonun Amacı: Mağaza Satışlarını tahsil etmek, vadeli satışları takip ederek zamanında tahsil edilmesini sağlamak. 

  Aranan Nitelikler Mağazacılık sektöründe kasa konusunda en az 2 yıl deneyimli, En az lise mezunu, tercihen yüksek okul veya üniversite mezunu, Mağazacılığı meslek olarak benimsemiş ve kariyer yapmak isteyen, İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü, Güler yüzlü, aktif, değişime ve gelişime açık olan, Giyimine ve dış görünüşüne özen gösteren, Düzgün diksiyona sahip, Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek, İşinde fark yaratabilecek yetkinliklere sahip, Ekip çalışmasına yatkın, Tercihen Nebim V3 programını kullanabilen, Adayların başvurularını bekliyoruz.

  Sektör: Tekstil, Mobilya/Dekorasyon, Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Kasiyer, Danışman

 • Ön Muhasebe Mesa Güvenlik İstanbul Avrupa 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Firmamız bünyesinde görevlendirilmek üzere "Ön Muhasebe Personeli" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler MS Ofis programlarına hakim, raporlama yapabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, telefonlara yanıt verebilen,Ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli,Fatura, irsaliye, cari hesap, cari hesap mutabakatı, stok takibi yapabilecek Benzer pozisyonlarda görev yapan Bay Bayan takım arkadaşı aranmaktadır. Not: Başvuru yaparken bildiğiniz programları yazmanız rica olunur. Görev yeri Perpa Şişli olmaktadır. Çalışma zamanı: Hafta içi 08.30-19.00 Cumartesi (Saat 13.30'a kadar)

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Yardımcı

 • İş Açıklaması İthalat, üretim ve montaj hizmeti verdiğimiz, özel nitelikli Kapı sistemlerinin çözüm ortağı olan şirketimizin ESENYURT fabrikasında görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter pozisyonuna çalışma arkadaşları aramaktayız.

  Aranan Nitelikler - Ön muhasebe de 3 yıl deneyimli - Günlük telefonlaşma, yazışma ve evrak trafiğini yönetebilecek - Dosyalama, evrak kayıdı akışı arşivleme ve takibinde sorumluluk sahibi - Evrak akışını sağlamak ve raporlama yapabilecek - Günlük, haftalık ve diğer programlarını takip etmek, departmanlarla ilgili koordinasyonu sağlayabilecek- Şirket gizlilik prensipleri doğrultusunda gerekli bilgi akışını sağlayabilen - Ziyaretçileri karşılama misafir ağırlama ve takım çalışmasına yatkın - 3. şahıslara karşı şirketi ve yöneticisini temsil edebilecek - Toplantı ve randevuları düzenleme konusunda hassas disiplinli - Türkçeyi iyi kullanabilen, diksiyonu düzgün, - Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, - İnsan ilişkilerinde güçlü, doğal, başarılı, güler yüzlü ve programlı, - Temsil yeteneği yüksek ve iyi bir problem çözücü, - Dikkatli, Sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, - Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek, - Serbest çalışabilen, özgüvene ve sorumluluğa sahip, - MS Office programlarına çok iyi derecede hakim -Standart ofis işlerine uyumlu çalışkan bayan sekreter çalışma arkaşadaşı aramaktayız.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Sekreter

 • Ön Muhasebe Elemanı Biggmall Mağazacılık İstanbul Anadolu 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Büyük Mağazacılık alanında müşterilerine bay, bayan, çocuk, genç giyim, ev, ayakkabı ve kozmetik kategorileri ile alışveriş kolaylığı sunmayı hedefleyen BIGGMALL, Via/PORT Outlet AVM deki (Pendik-Kurtköy) mağazası için “Ön Muhasebe Elemanı” arıyor..  

  Aranan Nitelikler   Tercihen en az ticaret meslek lisesi mezunu, Ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön muhasebeye hakim, Dikkatli ve titiz çalışan, sayısal yeteneğe sahip, Nebim V3 programına hakim, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, Bay – bayan takım arkadaşlarını bekliyoruz..

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması TELESES  bünyesinde hizmet gerçekleştiren mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Kasa sorumlusu olarak güçlü ekibimize katılarak başarılarımıza ortak olacak bay/bayan profesyonellerle tanışmak ve birlikte çalışmak istiyoruz.  

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu olan,  *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, (Akşam 22:00 çıkışları, hafta sonu çalışma vs) *Satış becerilerine güvenen * Ön muhasebe konusunda bilgili *Tercihen kasa işlemlerinde deneyimli  *Müşteri odaklı  *Mağazacılığı profesyonel meslek olarak sahiplenen  *Uzun süre çalışma garantisi verebilecek  * Sözel ve sayısal algılama yeteneği yüksek * Hedeflerle çalışma sistemine uyum sağlayabilecek ekip arkadaşı adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.  

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Kasiyer

 • Ön Muhasebe SULTAN KARGO İstanbul Avrupa 30 Mayıs 2016

  İş Açıklaması Faliyet Alanımız İhracat , Kargo Taşımacılık , Tekstil  İnş . Üzerine

  Aranan Nitelikler Ön Mühasebeyi İyi Bilen , Mikro Programını İyi Bilen ve Mikro Üzerinden Fatura Kesebilecek , Çeki List Düzenliyecek . Şiriketimizin  Evrak İşni Takip Edebilecek , Sigara Kullanmayan Tecrübeli  ( Bay ) Eleman Aranmaktadır .

  Sektör: İthalat/İhracat

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • İş Açıklaması Büro Makinaları ve Dökümantasyon alanında lider olan şirketimize, İstanbul Merkez Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere Faturalama Uzman Yardımcısı aramaktayız.  Ticaret Meslek Lisesi veya M.Y.O Mezunu, Konusunda en az 1 yıl deneyimli, ERP programlarını bilen veya öğrenmeye açık, Sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Stok Kontrol sistemine alışkın, Ekip çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış, (Erkek adaylar için) MS Office programlarına hakim,

  Aranan Nitelikler Satış siparişlerinin takip edilmesi, Satış faturalarının kesilmesi, İrsaliye, fatura takibinin yapılması, ERP sisteminin aktif kullanılması, (Kullanılan Sistemin Eğitimi Verilecektir) Yapılan işlemlerin ilgili Yöneticilere rapor edilmesi,

  Sektör: Büro Makineleri

  Pozisyon: Eleman, Sekreter

/
7

İş Habercisi - Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?