Ön Muhasebe İş İlanları

Hepsini Temizle
Ön Muhasebe
 • İş Açıklaması Muhasebe departmanımızda çalışacak olan elemanlar aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az üniversite mezunu, Tercihen 2-5 yıl arasında ön muhasebe konusunda deneyimli, Muhasebe paket programlarını kullanabilen(Tercihen Luca), B sınıfı ehliyete sahip, Microsoft Office programlarını kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, İş,takip ve planlama yeteneği yüksek, Takım çalışmasına yatkın, Askerliğini yapmış ya da tecil ettirmiş, Konya'da ikamet eden bay eleman aranmaktadır.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • ZARA İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Zara, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde barındıran Inditex Group, dünyada 90 ülkede, 7000 mağazasıyla faaliyet göstermektedir. İstanbul'daki mağazalarımız için müşteri hizmeti konusunda benimsediğimiz ilkeleri paylaşacak, modayı takip eden, dinamik bir ortamda bizimle birlikte büyümeye istekli Şef Kasiyerler arıyoruz. - Mağazanın tüm bölümlerinin kasa işlemlerinin takip edilmesi - Ekip Yönetimi - Türkiye Merkez Ofis Finans Departmanı'na bilgi akışının sağlanması

  Aranan Nitelikler - Minimum 1 yıl kasa tecrübesi - En az lise mezunu - Tercihen muhasebe bilgisi olan - Planlama ve organizasyon yeteneği olan - İletişim becerileri kuvvetli - Liderlik becerilerine sahip

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Şef / Amir

 • İş Açıklaması Firmamız SIKA YAPI KİMYASALLARI A.Ş. distribütör bayiidir. Bölgemiz dahilinde SIKA ürünlerinin şantiye ve bayilere satışı yapılmaktadır. Görevlendirilecek kişi bu satış süreçlerinin ve stokların takibinden sorumlu olup muhasebe işleri konusunda destek verecektir.

  Aranan Nitelikler   En az MYO (ön-lisans) mezunu, 25 - 40 yaş aralığında, Tercihen sektörde ve ön muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimi olan, MIKRO Muhasebe programına ileri düzeyde hakim, MICROSOFT OFFICE programlarını çok iyi kullanabilen, Temsil yeteneği gelişmiş, iletişim becerisi güçlü, Pozitif düşünce yapısına sahip, dinamik ve azimli, Ekip çalışmasına yatkın, Yaratıcı, çözüm ve sonuç odaklı, İş süreçlerini düzenli olarak takip edebilecek, Anadolu yakasında ikamet eden (Ataşehir-Kadıköy-Maltepe-Ümraniye-Üsküdar)   NOT: Ataşehir'de ikamet eden adaylar öncelikli tercih sebebidir. Avrupa Yakasında ve İstanbul dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

  Sektör: İnşaat, Mühendislik, Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Yevmiye kayıtlarını tutmak Gelir Tablosu ve Bilanço raporlarını mevzuata uygun düzenlemek Gelen Fatura ve irsaliyeleri eşleştirmek ve teknik kontrollerini yapmak Müşterilerin bayilerin cari hesap kayıtlarını tutmak, hesap mutabakatlarını yapmak Çalışanlara ait bordroları İnsan Kaynakları Departmanı ile bilgi alışverişi yaparak bordrolamak Şirketin ve ortakların sahip olduğu tüm nakdi ve gayrinakdi haklarına ait dosyalama ve muhasebesel kayıtlama yapmak Vergi ve SGK mevzuatına uygun iş takip ve planlamaları yapmak Yönetim emri/onayı ile gerçekleşmiş tüm ödemelerin kayıtlarını tutmak Nakit veya Çek/Senet giriş çıkışlarının kayıtlarını yapmak Resmi defter kayıtları için ilgili belgeleri dosyalamak Sorumlu olduğu hesaplara ilişkin tüm iş ve işlemler ile muhasebe biriminin ay ve yıl sonu hesap cetvellerinin süresinde hazırlanması işlemlerini koordine etmek İşe yeni başlayan personeli eğitmek; ayrıca sistemsel eksiği olan mevzut personellere destek vermek Yönetime gerekli durumlarda rapor sunmak SPK ve BBDK ile kendilerine bağlı kurumlarda kullanılmak üzere UFRS’ye uyumlu muhasebe standartlarının takibini ve uygulamasını gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (İşletme-İktisat vb.) 4 yıllık deneyime sahip Muhasebe bilgisine sahip, Alış-Satış faturalarının takibi ve işlenmesini takip edebilecek, Bilgisayarlı muhasebe tecrübesine sahip olan (NETSIS tecrübesine sahip olan) Genel muhasebe mevzuatı çerçevesinde KDV Muhtasar Geçici Vergi Kurumlar Vergisi BA-BS çalışmalarına destek verebilecek Cari hesapların takibini ve dönemsel mutabakatlarını yapabilen Vergi Dairesi Banka Ticaret Odası gbi kurumlardaki işlemlere destek olabilecek Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Evrak kayıt tertip ve düzenine sahip İnsan ilişkilerinde ılımlı ve güleryüzlü Sabırlı disiplinli ve sorumluluk sahibi Aktif sürüş deneyimine sahip Çeşme/İzmir; Akhisar/Manisa ve Merkez/İzmir bölgelerinde ikamet eden Askerliğini yapmış BAY Muhasebe Sorumlusu arıyoruz.  

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Ön Muhasebe konusunda en az 1-2 yıllık tecrübeye sahip, İletişim yeteneği yüksek, Muhasebe programlarından Logo'yu iyi düzeyde kullanabilen Faturalandırma yapabilen, Sorumluluk sahibi, titiz ve disiplinli, Bay Adaylar.

  Aranan Nitelikler  İstanbul Anadolu yakasında Çekmeköy,Ümraniye,Sancaktepe,Sultanbeyli bölgesinde ikamet eden, Ms Ofis programları bilgisine sahip, Faturalama süreçlerinde deneyimli, E-fatura konusunda bilgisi olan, Tercihen Logo programına hakim,  En az Ticaret Lisesi mezunu,  Askerliğini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen,

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE ELEMANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 4857 sayılı İş Kanunu, SGK ve tüm çalışma mevzuatlarına hâkim, Personel özlük işleri, bordrolama, puantaj, tahakkuk işlemleri, iş hukuku ile SGK uygulamaları konusunda tecrübeli, LUCA personel programına hakim. Ön muhasebe seviyesinde Netsis kullanabilen..

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması * Telefonlara bakmak. *Telefonları ilgili birimlere yönlendirmek * Ön muhasebe için gerekli işlemleri yapmak.  *Kurumlar ile görüşüp fatura ve alacak takibi yapmak. 

  Aranan Nitelikler * Diksiyonu düzgün.  * Ön muhasebe konusunda tecrübesi olan.  *  Dinamik çalışma şartlarına uyum sağlayabilen.  * Verilen işn takibini yapabilen.  * Düzenli ve disiplinli   

  Sektör: İmalat, Sağlık/Hastane, Tıbbi Malzeme

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri, Operatör

 • Keklik İnşaat İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Tuzla Orhanlı'da bulunan inşaat malzemeleri satışı yapan firmamıza

  Aranan Nitelikler *İLGİLİ MESLEK OKULUNDAN MEZUN YADA ALANINDA TECRÜBELİ *MS.OFFICE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN *BÜRO MAKİNALARINI (FAX,YAZICI GİBİ)AKTİF KULLANABİLEN *TUZLA, PENDİK, KARTAL BÖLGESİNDE İKAMET EDEN  *DİKSİYONU DÜZGÜN *DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN *DİKKATLİ,TİTİZ VE DÜZENLİ ÇALIŞMAYI ALIŞKANLIK EDİNMİŞ *EKİP ÇALIŞMASINA YATKIN *İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ *UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN * EN AZ 2 YIL DENEYİMLİ SEKRETER VE ÖN MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR. MAAŞ+YEMEK+SGK+SERVİS HAKLARI MEVCUTTUR.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Sekreter

 • BARIŞ KUTU ÜRÜNLERİ İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Çatalca'da bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere  "Ön Muhasebe Elemanı" aranmaktadır.   Muhasebe Departmanında çalışacak, Tahsilatların günlük takibi ve kayıtlarını yapacak ve raporlayacak, Müşteri mutabakatlarını yapacak, BA formlarının hazırlayacak, Banka işlemlerini işleyecek ve muhasebenin diğer işlemlerine destek olacak bayan personel alınacaktır. 

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Lisesi veya MYO Muhasebe bölümü mezunu, Tercihen ETA programını bilen,  Benzer pozisyonda en az beş yıl deneyimli,  MS Office programlarını etkin kullanabilen, Organizasyon, koordinasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, Detaylara önem veren, dikkatli ve düzenli çalışan, İnsan ilişkilerinde başarılı, prezantabl, diksiyonu düzgün Bayan personel 

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Haftalık bazda bankalar ve kasa raporunun yapılmasını ve kontrolünü sağlamak. Stok takibi yönetimine hakim olmak. Bayilerin cari hesaplarının takibini yapmak. Bayilerle, ay sonlarında mutabakatların yapılmasını ve kontrolünü gerçekleştirmek. Kısa ve uzun vadeli nakit akışını planlamak, günlük ödemeleri (nakit işlemleri) gerçekleştirmek. Demirbaş takibini ve araçların sigorta, kasko, bakım harcamalarının takibini ve raporlamalarını yapmak.  

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu. MS Office programları ve muhasebe paket programlarına  hakim. sorumluluk sahibi, insan ilişkileri kuvvetli. Esnek çalışma saatlerine ve yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek. Ekibin bir üyesi olarak, hedeflere ulaşmada katkı sağlayacak. Erkek adaylar için askerliğini yapmış.

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Uzman, Yetkili

 • Tribal İstanbul Anadolu 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Şirket / İş Tanımı Şirketimizin merkez ofisinde görev almak üzere, "Muhasebe Sorumlusu" pozisyonu için adaylar aranmaktadır. Şirket içi evrak takibinin yapılması, Tekdüzen hesap planına hakim

  Aranan Nitelikler Muhasebe konusunda en az 2 yıl deneyimli Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen Tercihen Logo Tiger tecrübesi olan  Tekdüzen hesap planına hakim Takım çalışmasına yatkın  Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek muhasebe elemanı aranmaktadır.

  Sektör: İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması En az Ticaret Lisesi mezunu, Tercihen MYO ya da üniversitelerin İİBF bölümlerinden mezun, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, 20-30 yaş arasında, Ön Muhasebe konusunda tecrübe sahibi, Cari hesap takibi, Kasa, banka ve fatura işlemleri yapacak, Buca ve çevresinde ikamet eden, Ön muhasebe elemanı takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: İnşaat, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması Mağazacılık sektöründe hızla büyüyen Yalı Spor'un Çiğli Merkez Ofis Muhasebe Departmanında görevlendirilmek üzere engelli personel alımı yapılacaktır.  

  Aranan Nitelikler En az lise  mezunu, Tercihen Muhasebe alanında en az 1 yıl deneyimli, MS Office programlarını kullanabilen, Yaptığı işi geliştirmek için çaba harcayacak, İşkur'a kayıtlı ve engel derecesi % 40 ve üzeri olan,    

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sorumlu, Eleman, Asistan

 • İş Açıklaması Antalya –Kumluca ilçesinde HES işletmesindeki şantiyemizde Ön Muhasebe Personeli olarak görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Ticaret Lisesi Mezunu, Tercihen MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe alanında en az 2 yıl deneyimli, Muhasebe paket programlarını etkin olarak kullanabilen, Muhasebe uygulamaları konusunda deneyimli ve hesap planına vakıf, MS Office programlarını kullanabilen, Alım-Satım faturalarının muhasebe kayıtlarına işlenmesi, stok ve kontrolü konusunda deneyimli, Cari hesapların mutabakatları konusunda deneyimli, Personel giriş – çıkış işlemleri ve puantaj takip konusunda deneyimli, Ön muhasebe işlemlerini (fatura, irsaliye, kasa, stok, cari, dosyalama vb) yapabilecek, İşletmemize ait Türkiye genelinde açılmış ya da açılacak şantiye genelinde kalabilecek, Farklı şehirlerdeki diğer şantiyelerimizde de görevlendirilme verildiğinde çalışabilecek, Sorumluluk sahibi, İletişimi güçlü, istikrarlı ve ekip çalışmalarında uyumlu, Planlama ve organizasyon kabiliyeti yüksek, Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun, Takım çalışmasına yatkın, Ofis ekipmanlarını kullanabilen ( Fax, Fotokopi, Printer, Scanner vb. ) B sınıfı ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen, Askerliğini tamamlamış, 35 yaşını aşmamış, takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Enerji

  Pozisyon: Eleman

 • ART-YOL MÜHENDİSLİK İstanbul Anadolu 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere MUHASEBE ELEMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler   En az Ticaret lisesi mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Konusunda minimum 2 yıl tecrübeye sahip, LOGO ve LUCA programlarını aktif kullanabilen, Genel muhasebe mevzuatına ve tekdüzen hesap planına hakim Personel işlemlerinde deneyimli Personel işe giriş, işten çıkış işlemlerini gerçekleştirebilecek Personelin bordro/tahakkuk işlemlerini gerçekleştirebilecek S.M.M.M ofisinde çalışma tecrübesi olan, Tercihen İnşaat sektöründe deneyimli, Dikkatli ve detaylara önem veren, Anadolu yakasında ikamet eden Aktif araç kullanabilen Askerlik hizmetini tamamlamış ERKEK adaylar aramaktayız.    

  Sektör: Mühendislik

  Pozisyon: Eleman, Memur, Sorumlu, Yetkili, Yetkili Yardımcısı

 • İş Açıklaması Ankara - Sincan da bulunan Plastik Geri Dönüşüm Tesisinde görevlendirilmek üzere  deneyim sahibi  Bay-Bayan Muhasebe Elemanı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler   Ankara / Sincan - Elvankent - Eryaman bölgesinde ikamet eden, ZİRVE muhasebe  programlarını  kullanabilen, Tek Düzen Muhasebe Hesap Planına hakim, Cari hesap takibi yapabilen, Görev alanı ile ilgili yönetime düzenli raporlama yapabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim  becerisi yüksek olan, Muhasebe  ve personel  işlemleri konusunda  deneyimli, Tercihen sigara kullanmayan,  

  Sektör: Çevre

  Pozisyon: Uzman Yard, Uzman, Sorumlu

 • Alışveriş Marketi İstanbul Anadolu 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması 23 Kategori, yüzbinlerce ürün seçeneği ile online alışveriş sektöründe faaliyet gösteren alisverismarketi.com firmamız için ön muhasebe sorumlusu aramaktayız.      

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu Prezentabl, insan ilişkilerinde iyi Cari, Fatura ve Stok takibi yapabilen Hızlı bilgisayar kullanabilen Erkek Adaylar için askerlik ilişiği olmayan Ataşehir, Göztepe bölgesine yakın ikamet eden

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Görevli

 • Dilek Grup İstanbul Anadolu 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması İstanbul Ümraniye Merkezde görevlendirilmek üzere

  Aranan Nitelikler En az Ticaret Meslek Lisesi mezunu Ön muhasebe, cari, banka evrak ve kayıt işlerine hakim,beyannameler dışında diğer muhasebe işlemlerinde tercihen 2-3 yıl çalışmış Ms Office uygulamalarını iyidüzeydekullanabilen, Ön Muhasebe (fatura-irsaliye, mutabakat vs) kayıt ve işlemleri, Cari hesap kayıt ve mutabakatlarını yapabilecek ,banka, çek senet kayıtları ve raporlamalarını yapabilecek , Sorumluluk sahibi, dikkatli, takipçi detaylara önem veren, Muhasebe Paket programlarını kullanmış (Micro)

  Sektör: Gıda, Dağıtım, Lojistik

  Pozisyon: Eleman, Uzman, Uzman Yard

 • İş Açıklaması Ön Muhasebe işlemlerinin yapılması, Alış ve Satış Faturalarının işlemlerinin yapılması, Aysonu Hesap virmanlarının yapılması, Banka işlemlerinin takip edilmesi, Evrakların takibi ve Dosyalanması, Bordro hesaplarının ve SGK hesaplarının takibi Şirketin bankalar ve diğer finans kuruluşları ile olan ilişkilerinin yürütülmesi, Tek düzen hesap planına vakıf, Bilanço usulu defter kaydı yapabilen, Gelen çağrılara cevap verilmesi, Misafirlerin Karşılanması,

  Aranan Nitelikler Gebze ve Darıca bölgesinde ikamet eden, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübe sahibi olan, MS Ofis programlarına hakim ve Tercihen Mikro programını bilen, Genel muhasebe ile ilgili işlemlere hakim olan, Sorumluluk sahibi, titiz, düzenli ve dikkatli çalışan, İş takibi ve planlama yeteneği yüksek, analitik düşünebilen, Etkili sözlü ve yazılı iletişim becerisi ile insan ilişkileri kuvvetli, dış görünümüne özen gösteren, Ofis yönetimine hakim Bayan

  Sektör: İş Sağlığı ve Güvenliği

  Pozisyon: Sorumlu

 • Fortune Danışmanlık İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adaylarla çalışarak, kapsamlı bir Seçme & Yerleşme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Eğitim sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin için Nişantaşı/İstanbul adresinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki niteliklerde ' MUHASEBE VE MARKA SORUMLUSU' aramaktayız. FORTUNE DANIŞMANLIK; İşkur’un denetiminde, 10/05/2014 tarihli ve 35 no’lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili fakültelerinden mezun, Ön muhasebeye hakim Alanında en az 2 yıl tecrübeli, 30 yaşını aşmamış, MEB mevzuatını bilen, tercihen okul muhasebesi deneyimine sahip, Logo programı kullanımına hakim, İleri Seviye yazılı İngilizce becerisine sahip, Marka ve patent işlerinde tecrübesi olan, MS Office: Word, Excel, PowerPoint uygulamalarını ileri düzeyde kullanabilen, Ekip çalışmasına yatkın, dinamik ve güleryüzlü, sözlü ve yazılı iletişim becerisi kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Marka ve Patent Vekili, Sorumlu

 • Aslı Turizm İstanbul Anadolu 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması FİRMAMIZ 10 YILLIK TECRÜBESİ İLE PERSONEL TAŞIMACILIĞI ALANINDA KÖKLÜ FİRMA FİRMADIR.

  Aranan Nitelikler GÜNLÜK MUHASEBE İŞLEMLERİ FATURALAR, CARİ TAKİPLER, TAHSİLAT VE ÖDEMELER KONUSUNDA EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ MUHASEBE PERSONELİ ALINACAKTIR.

  Sektör: Turizm

  Pozisyon: Eleman

 • Villa Yapı Mühendislik İstanbul Anadolu 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Tuzla’daki Prefabrik sektöründe faaliyet gösteren Fabrikamızda istihdam edilmek üzere ; 2-5 yıl deneyimli,  En az Lise veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , İnsan ilişkileri ve iletişimi güçlü,diksiyonu düzgün,analitik düşünme yetisine ve gerekli iş disiplinine sahip,düzenli,dikkatli,özverili,dış görünümüne özen gösteren,takım çalışmasına uyumlu Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Ms office programlarını kullanabilen, Ön muhasebe konusunda deneyimli,   Bayan Eleman aranmaktadır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • İNKA İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz tekstil sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız adına "Personel Özlük İşleri Uzmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az önlisans mezunu, Tek düzen hesap planına hakim, Logo Personel programını bilen, Sgk, fatura girişi, gider kayıtları ile ilgili en az 2 yıl deneyim sahibi, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul - Avrupa Yakası 'nda ikamet eden. İNKA TC Türkiye İş Kurumu tarafından verilen, 15.03.2014 tarih ve 453 no.'lu "Özel İstihdam Bürosu" Lisansına sahiptir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • Smile İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Hazırgiyim sektöründe 43 yıllık tecrübesi ile imalat ve ihracat yapan firmamızın ön muhasebesinde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz. * Gider evraklarının işlenmesi, * İrsaliyelerin düzenlenmesi, * Cari hesap mutabaatları yapılması, * Günlük perakende mağaza evraklarının muhasebeleştirilmesi, * Mağaza kasa formlarının kontrol edilmesi, * Hizmet alım faturalarının muhasebeleştirilmesi, * Tüm vergi-sgk beyan ve bildirgelerinin hazırlanması ve internet üzerinden iletilmesi, * Personel özlük işlemleri, ücret bordrolarının aylık olarak hazırlanması

  Aranan Nitelikler * Ticaret meslek lisesi muhasebe bölümü ya da yüksekokul muhasebe bölümü mezunu, * Mali, yönetim ve stok muhasebesi konularında bilgi ve deneyim sahibi, * Tekdüzen hesap planına hakim, * Tercihen perakende muhasebesi konusunda tecrübeli, * ETA ve tercihen Nebim WINNER programına hakim, * İş ve evrak takibi konusunda dikkatli, * Düzenli ve planlı çalışan, * Sorumluluk alabilen, ekip çalışmasına uyumlu, * Tercihen Merter bölgesi yakınlarında ikamet eden Muhasebe elemanları arıyoruz.

  Sektör: Bankacılık / Finans, Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Eleman, Görevli, Sorumlu, Yetkili

 • İş Açıklaması İnce Fikirler Reklam Ajansı, muhasebe düzeninden sorumlu olacak bayan muhasebe uzmanı arıyor! Ekip içi uyum ile motivasyonun en üst seviyede olduğu Alsancak’taki ofisimizde çalışmak ister misiniz? İŞ TANIMI Muhasebe düzeninin oturtulması ve sürdürülebilir kılınması, Muhasebe sürecinin a’dan z’ye takip edilmesi ve mali müşavirlik bürosu ile gerekli koordinasyonun sağlanması (iletişim kurma, toplantı düzenleme vb.), Muhasebeyle ilgili konularda telefon trafiğinin yönetilmesi, Müşterilerin cari kayıtlarının yapılması, Tüm alış-satış faturalarının düzenlenerek muhasebe programına kaydedilmesi ve tahsil edilmemiş faturaların etkin biçimde takibinin yapılması, Günlük kasa giriş-çıkış hareketlerinin yürütülmesi, Tahsilatların ve tüm giderlerin takibinin titizlikle yapılması, Günlük, aylık ve daha uzun süreli ödeme planlarının hazırlanması ve ilgili raporlamaların yönetime sunulması, Muhasebe evraklarının dosyalanıp arşivlenmesi, Personel özlük işlerinin kaydedilmesi ve takip edilmesi, Hizmetlerle ilgili teklif gönderilmesi, Ofis içi işlerin takibi. Muhasebe düzenini kuracağınıza olan güveniniz tamsa ve “Ajansın muhasebeyle ilintili tüm iç ve dış ilişkilerini başarılı bir şekilde yürütürüm.” diyorsanız, sıra aranan niteliklerde:

  Aranan Nitelikler Lisans ya da ön lisans mezunu, Tercihen İngilizce bilen, Muhasebe konusunda en az 3 yıl deneyimli, Dikkatli, düzenli, detaya önem veren; zaman yönetiminde etkin, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk bilincine sahip, Yazışma tekniklerine ve dil bilgisine hâkim, B sınıfı ehliyete sahip ve aktif olarak araç kullanabilen, 25-35 yaş arasında. “Bu ekibin bir parçası olmalıyım.” diyorsanız, lütfen başvurunuza heyecan duymamızı sağlayacak, kendinizi anlatan kısa bir cümle ekleyin. * Başvuruda fotoğraflı CV iletmeniz bizim açımızdan önemlidir. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

  Sektör: Reklamcılık

  Pozisyon: Uzman

 • SMMM Erdoğan Ergün İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Firmaların Evraklarının İşlenmesi,Firmaların Banka Hareketlerinin İşlenmesi,Cari Hesapların Mutabakatı, Kdv İade Listelerinin düzenlenmesi,kdv,muhtasar,geçici vergi beyannameleri ile ba bs formlarini yapabilen 4-7 yıl aralığında deneyimli çalışma arkadaşı arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Tercihen Ticaret Lisesi Mezunu, Tercihen Orka ve Luca Kullanabilen, Muhasebe Bürosu Deneyimi, Takım Çalışmasına Uyumlu, Avrupa Yakasında İkamet Etmesi, Erkek Adayların Askerlikle İlişiği Olmaması, 24-30Yaş Aralığında,

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Uzman, Sorumlu, Memur, Görevli, Eleman

 • Sanat Etiket İstanbul Avrupa 27 Eylül 2016

  İş Açıklaması ETİKET FİRMASINDA ÇALIŞMAK ÜZERE TECRÜBELİ CARİ HESAP SORUMLUSU ARANMAKTADIR. DOLGUN ÜCRET

  Aranan Nitelikler MİKRO BİLEN , CARİ HESAP KONUSUNDA TECRÜBELİ, SORUMLULUK ALABİLECEK AKTİF ELEMANLAR

  Sektör: Matbaacılık/Baskı

  Pozisyon: Ofis Elemanı

 • Miniço Çocuk Dünyası İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Cari hesap mutabakatlarını yapabilen, Tek düzen hesap planına hakim, Banka ekstrelerinin işlenmesi konusunda tecrübeli, Kdv , muhtasar, geçici vergi hazırlayabilen,    

  Aranan Nitelikler Ticaret meslek lisesi mezunu ve / veya önlisans, lisans  muhasebe mezunu, Genel muhasebe konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Muhasebe programlarında deneyimli ( tercihen nebim winner programını kullanabilen), Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Bağcılar lokasyonuna ulaşım sıkıntısı olmayan, Erkek çalışma arkadaşı arıyoruz. Not: Fotoğrafsız başvurular kesinlikle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Memur, Ofis Elemanı

 • Buraser Bursa, İstanbul Avrupa 28 Eylül 2016

  İş Açıklaması Bursa Erikli Mağazası ve İstanbul merkez Aymakop'ta bulunan ev tekstili ve zücaciye sektöründe faaliyet gösteren mağazamıza Ön muhasebe konusunda kurumsal bir firmalarda en az 4-5 yıl deneyimli Beyannameye kadarki bütün ön muhasebe işleyişini bilen Siparişten tahsilata kadarki bütün süreçleri takip edebilen, İnsan ilişkilerine önem veren takip ve iletişim yönü kuvvetli Kurumsal çalışma ortamına uyum sağlayabilen ciddi, iş disiplinini benimsemiş İyi derecede excell bilen ve raporlama yapabilen

  Aranan Nitelikler En az Lise Mezunu, İnsan ilişkileri ve İletişimi kuvvetli, İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek, Etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün, İş kalitesini ön planda tutarak hedef odaklı çalışabilen, İngilizce, Rusça, Arapça, Farsça ve Bulgarca dillerinden birini bilen, MS Office programlarını kullanabilen, Maaş+Sigorta+Yemek İş ahlakına önem veren, Mağazamıza ulaşımı yakın yerde ikamet eden, istanbul merkez mağazamız için; Küçükçekmece, Bağcılar, Güneşli, Başakşehir de ikamet eden, Bay-Bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Yetkili, Operatör, Eleman

 • İş Açıklaması Firmamız için ihracat muhasebesi ve ön muhasebede deneyimli ,üniversite mezunu takım arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Madencilik

  Pozisyon: Eleman, Görevli, Sorumlu, Şef Yardımcısı, Uzman

/
6

İş Habercisi - Ön Muhasebe İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?