Operasyon Mühendisi İş İlanları

Hepsini Temizle
Operasyon Mühendisi
 • Operasyon Mühendisi

  Alfred H Knightİstanbul Anadolu 2 Şubat 2023
  İş Açıklaması135 yıldan uzun bir süredir metal, mineral ve katı yakıt endüstrisinde ön saflarda yer alarak, gözetim, analiz ve teknik danışmanlık konularında profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Bağımsız özel bir şirket olan Alfred H Knight’ın müşteri portföyü madenciler, döküm üreticileri, rafineriler, aracı kuruluşlar, finans kurumları ve hükümet birimlerinden oluşmaktadır. Baz ve minör metaller, kıymetli metaller, platin grubu metalleri, katalizörler, ferro alaşımlar, çelik hammaddeleri, endüstriyel mineraller ve gübreler uzmanlık alanımız olan geniş ürün yelpazesini oluşturmaktadır. Büyümemizin sürekliliğini personelimize ve tesislerimize, en son geliştirilmiş laboratuvar teknolojisine ve en gelişmiş cihazlara devamlı yatırım yapmamıza borçluyuz. Sonuç olarak, Amerika, Asya, Asya Pasifik, Afrika ve Avrupa’da 35’ten fazla ülkede ofislerimiz ve laboratuvarlarımızla gözetim ve analiz hizmetleri konusunda pazar lideri bir tedarikçi konumunda yer almaktayız. -Operasyon Departmanımızda görevlendirilmek üzere Operasyon Mühendisi aramaktayız.​ Gözetmen talimatların hazırlanması, Gözetmenden gelen raporların kontrolü, Müşterileri durum hakkında zamanında bilgilendirme, Gözetim sertifikalarının hazırlanması, Analiz sürecinin takip edilmesi sonuçlarının laboratuvardan alınması, Yurtdışı ofisler ile koordineli olarak çalışmak, Gözetmen masraf pusulalarının kontrolü, Yapılan dosyaların takibi, Yeni işlerde teklif hazırlaması ve müşteri takibi.
  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu (Jeoloji ,Kimya , Jeofizik , Metallurji ,Maden Mühendisi ), Analitik düşünce ve öz disiplin ile dinamik bir iş ortamında sonuç odaklı, Zamanını zekice kullanabilecek, Zamanında uyarı ve raporlama yapabilecek, Yapılan çalışmaların kayıt altına alınması konusunda hassas, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, MS Office uygulamalarına ileri derecede hakim, Raporlama ve dokümantasyon becerileri yüksek, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi olan, Sabırlı, kendine güvenen, açık fikirli, iletişimi kuvvetli, ikna gücü olan, Ekip çalışmasına yatkın, tempolu ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek, İletişimde yetkin, dinamik, girişimci, sonuç odaklı, Planlama, koordinasyon ve organizasyon becerileri gelişmiş, iş sorumluluğu yüksek Erkek adaylar için askerlik yükümlülüğü bulunmayan, Tercihen sigara kullanmayan , İyi derecede İngilizce bilen, 30 yaşını aşmamış, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Jeofizik Mühendisi, Jeoloji Mühendisi, Kimya Mühendisi, Maden Mühendisi, Operasyon Danışmanı, Operasyon Görevlisi, Operasyon Mühendisi, Operasyon Destek Elemanı, Operasyon Destek Uzmanı

İş Habercisi - Operasyon Mühendisi İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?