Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Paketleme İş İlanları

Hepsini Temizle
Paketleme
 • İş AçıklamasıGıda sektöründe faaliyet gösteren müşterimizin Esenyurt merkezinde görevlendirilmek üzere " Dönemsel Ambalajlama ve Paketleme Elemanları " arıyoruz. Günlük olarak planlanan üretim miktarını zamanında ve standartlara uygun olarak üretmek. Üretim sırasında yada makinelerde meydana gelen teknik yada kalite ile ilgili problemleri zamanında operatöre bildirmek. Sorumlu olduğu alan ile ilgili aksaklıkları ve problemleri,zamanında ve eksiksiz olarak operatör/formene bildirimini yapmak Skarta (Fire) oranınını azaltılması için çaba göstermek. Günlük/haftalık temizlik aktivitelerini yerine getirmek ve operatörüne bilgi vermek. İşi yaparken kalite problemlerini tespit etmek ve operatöre bilgi vermek Hijyen kuralları , üretim kurallarına (kılık-kıyafet , yemek-mola-giriş ve çıkış saatlerine riayet vs. ) uymak. Kendisi ve diğerleri adına iş güvenliği adına risk teşkil edecek hareketlerden sakınmak ve gördüğü riski bildirmek.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Dönemsel çalışmaya sıcak bakan, İş disiplini olan, Esenyurt civarında ikamet eden.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıListede belirtilen ürünlerin paketlenmesi, Paketlenen ürünlerin ilgili kolilere konulması.

  Aranan NiteliklerEtiket sektöründe faaliyet gösteren global müşterimizin Beylikdüzü deposunda görevlendirilmek üzere "Dönemsel Paketleme Elemanı" arayışımız mevcuttur. En az lise mezunu, Benzer pozisyonda en az 6 ay deneyimli, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıFarklı sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilmek üzere “Paketleme Elemanı” arayışımız bulunmaktadır. Ürünlerin paketlenmesi, Depo düzeninin korunması.

  Aranan NiteliklerEn az ilköğretim mezunu, Benzer pozisyonda deneyimli veya deneyimsiz, Avrupa Yakasında ikamet eden, Esnek ve vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıİHARCAT YAPAN FİRMAMIZDA İÇ BUNYEDE BULUNAN 30 PASKARALIK ÜTÜ PAKET BÖLUMLERİ İÇİN SORUMLULARI ARANIYOR

  Aranan NiteliklerİHRACATTA ÇALIŞMIŞ. İHRACAT MANTIGINI BİLEN KALİTE STANDARTLARINI BİLEN MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ İYİ OLAN EKİP ÇALIŞMASINA UYGUN YONETİCİLİK YAPABILECEK

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici

 • Prova Mankeni

  ROMANİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıKurulduğu günden beri Bayan Hazır Giyim Sektöründe önderliğini sürdüren, Türkiye genelindeki 80 'i aşan satış noktası ile kaliteyi ve modayı yaşam biçimi haline getirenlerin öncelikli tercihi olan firmamızda tam zamanlı olarak çalışacak "Prova Mankeni" çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

  Aranan NiteliklerProva Mankeni Beden Bilgiler; Göğüs: 92 cm Bel: 72 cm Basen: 98 cm Boy:1.70- 1.75 Not: Adayların beden ve boy ölçülerini özgeçmişlerinde belirtmesi rica olunur.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Kozmetik

  Pozisyon: Eleman

 • Paketleme Elemanı

  İz Baskıİstanbul Anadolu, Kocaeli Bugün

  İş Açıklaması1987 yılında İstanbul'da kurulan İz Baskı A.Ş 30 yılı aşan tecrübesiyle silikon ve mastik yapıştırıcıları için plastik kartuş üretmektedir.Yüksek teknoloji ile plastik enjeksiyon ve yüksek kalitede ofset baskı tekniği ile 250 milyon kartuş üretim kapasitesine sahip olan İz Baskı A.Ş Türkiye pazarının lider firması konumundadır. Türkiye'nin önde gelen üreticilerinden biri olan firmamızın,Paketleme bölümüne eleman aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler*En az lise mezunu *Düzenli ve titiz çalışan *Vardiyalı çalışabilecek *Kendini geliştirmeye ve yeni bilgiler/beceriler öğrenmeye açık olan *İş takibi konusunda dikkatli ve sonuç odaklı çalışan *Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek *İstanbul için E-5 Güzergahı Tuzla,Pendik,Kartal'da ikamet eden *Koaeli için Gebze, Darıca hattında ikamet eden.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Eleman

 • Tekstil Paketleme Şefi

  Ünlü Tekstilİstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıPAKETLEME ŞEFİ En Az lise mezunu, Paketleme veya lojistik alanında en az 2 yıl deneyimli, Dikkatli ve sorumluluk sahibi, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen, Ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bay veya Bayan İstanbul Anadolu Yakasında ikamt eden Paketleme Şefi Arıyoruz..

  Aranan NiteliklerGÖRÜŞMEDE AKTARILACAKTIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Şef / Amir

 • Depo Elemanı _ Seyrantepe

  Ciceksepeti.comİstanbul Avrupa 17 Ağustos 2017

  İş Açıklaması​Türkiye'nin e-ticaret sektöründe lider kuruluşlarından olan firmamızın Avrupa Yakası Seyrantepe'de yer alan deposunda görevlendirmek üzere; Depoya gelen araçların boşaltılması ve yüklenmesi Mal kabul süreçlerine destek olunması Paketleme ve sevkiyat faaliyetlerine destek olunması

  Aranan NiteliklerDepo süreçlerinde tecrübe edinmiş Yoğun ve esnek çalışma temposuna uyum sağlayabilecek Askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli Seyrantepe lokasyonuna yakın yerlerde ikamet eden Depo Elemanı arıyoruz.

  Sektör: E-Ticaret

  Pozisyon: Eleman, Görevli

 • İş AçıklamasıTürkiyenin önde gelen Lojistik firmalarında görevlendirilmek üzere DEPO personelleri aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler18/40 yaş arası BAY BAYAN İlkokul, Orta okul ve ya lise mezunu Tercihen daha önce lojistik depolarda çalışmış Güler yüzlü, dinamik Vardiyalı veya tek vardiya çalışabilecek ( 2 vardiya sabah-akşam) Takım çalışmasına yatkın Yevmiyeci veya Aylık olarak çalışabilecek El terminali ile toplama, etiketleme, paketleme, faturalama ve mal kabul yapabilecek Kocaeli Gebze, Darıca, Çayırova çevresinde ikamet eden. MAAŞ+AGİ+SGK+YEMEK+SERVİS İletişim; 0532 433 26 79 ( Cüneyt Bey) 0532 177 52 43 (Erdem Bey) 0532 796 07 28 (Ayhan Bey)

  Sektör: Lojistik, Danışmanlık

  Pozisyon: Eleman, Sorumlu, Uzman

 • Vasıfsız

  KT LABELİstanbul Avrupa 16 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKT LABEL- VASIFSIZ PERSONEL

  Aranan Nitelikler* DERİ ETİKET ÜRETİMİ YAPAN FABRİKAMIZDA TECRÜBELİ VEYA YETİŞTİRLMEK ÜZERE BAY/BAYAN VASIFSIZ PERSONEL ARANMAKTADIR. İKİTELLİ VE CİVARI OLMASI GEREKLİDİR.

  Sektör: Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Eleman

 • Yükleme Elemanı

  Erkoç YemManisa, İzmir 25 Temmuz 2017

  İş AçıklamasıYem fabrikasında yükleme , boşaltma , çuvallama işleri

  Aranan NiteliklerTercihen daha önce bir yem veya un fabrikasında çalışmış olan  Fiziken yükleme boşaltma işlerinde çalışmaya uygun  

  Sektör: Tarım ve Orman Ürünleri / Ziraat

  Pozisyon: Eleman

 • İş AçıklamasıSefaköy - Söğütlüçeşme'deki Çanta üretim fabrikamızın paketleme departmanına; * Çalışan ekibi sevk ve idare edecek, * Paketleme bant sistemini kurup yönetecek, * Fason ve üretimden gelen tüm malları sayarak depoya almak ve sayarak çıkış yapmak, * Hatalı çıkan tamir edilecek ürünleri fason ekibine teslim ederek hızlı bir şekilde geri alıp onlarıda paketleterek sevkiyata hazır hale getirmek, * Sevkiyattan kalan malları düzenli şekilde kolileyerek stok listesine ekleyip ürünleri stoğa kaldırmak, * Planlamadan gelen bilgiler doğrultusunda malları sevkiyata hazırlamak ve geri bilgi vermek,

  Aranan Nitelikler25-40 yaş arası Erkek, Tercihen Lise Mezunu, Askerlikle ilişiği olmayan, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, Sefaköy bölgesine yakın olan ( Servisimiz yoktur )

  Sektör: Tekstil, Deri/Ayakkabı

  Pozisyon: Sorumlu

 • Paketleme Elemanı

  NWG Servicesİstanbul Avrupa 25 Mayıs 2017

  İş AçıklamasıEsenyurt'ta hizmet verdiğimiz gıda firmasında Paketleme, ambalajlama ve ürünlerin depoya sevkiyatında görevlendirilmek üzere;

  Aranan NiteliklerEn az ilkokul mezunu, Erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış Tercihen üretim sektöründe tecrübeli, Esenyurt civarında ikamet eden, Ekip çalışması ve iş birliğine açık, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, Vardiyalı çalışabilecek, 18-40 yaş aralığında, Bay - Bayan

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Eleman

İş Habercisi - Paketleme İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?