Pazarlama Yönetici/Yönetmen Yardımcısı İş İlanları

Hepsini Temizle
Pazarlama Yönetici/Yönetmen Yardımcısı
 • İş AçıklamasıHizmet sektöründe Satış Pazarlama departmanında çalışmak üzere bayan ekip arkadaşları arıyoruz. Ekibimize katılacak arkadaşlarımız ana başlıklar halinde, - Hizmet sektöründe müşteri temsilcileri ile iletişim kurulması, - Proje satışından sorumlu olacaktır. - Şirketimizin müşteri portföyü ilişkilerden sorumlu olacaktır.
  Aranan Nitelikler- Lise veya Üniversite mezunu - Satış konusunda deneyimli (Sektör fark etmeksizin) - Deneyimsiz adayların kariyerini satış alanında geliştirmek istemesi - MS Office programlarına hakim - Etkili sunum ve güçlü iletişim becerilerine sahip - İş planlama yeteneği olan, hedef ve sonuç odaklı çalışabilecek - Raporlama, organizasyon ve koordinasyon becerisi gelişmiş - Sabıka kaydı ile Sağlık sorunu olmayan - Gelişime açık, rahat iletişim kuran, iş disiplini olan - Pazarlama, satış kanallarının yönetimi uygulamalarına hâkim - Takım çalışmasına önem veren, müşteri memnuniyeti odaklı Ayrıca tercihen; - Ehliyeti olan ve aktif olarak araç kullanabilen ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, - Şirketimiz Kadıköy ve Ümraniye de olduğundan, ulaşım göz önüne alındığında Anadolu Yakası CV'leri öncelikli olarak değerlendirilmektedir.

  Sektör: Savunma/Güvenlik, Güvenlik Hizmetleri

  Pozisyon: Aktif Pazarlama Müşteri Temsilcisi, Pazarlama Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni, Pazarlama Yönetmen Yardımcısı

 • İş AçıklamasıŞirket hedef ve politikalarına göre belirlenen hedef pazarlarda sahada aktif satış faaliyetlerinde bulunarak yeni müşterilerin kazandırılması, Müşteri ilişkilerinin yönetilmesi, Şirket pazarlama ve tanıtım çalıuşmalarında bulunulması Teklif ve satış süreçlerinin yürütülmesi, İlgili raporların hazırlanması.
  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu Müşteri portföyü olan, mevcut müşteri yapısını takip edecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü dinamik, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama yapabilecek Askerlik görevini tamamlamış, İstikrarlı ve uzun süre çalışmayı hedefleyen , Aktif araç kullanabilen. İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Pazarlama Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni, Pazarlama Yönetmen Yardımcısı, Satış Bölge Sorumlusu, Satış Yönetici Adayı, Satış Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Satış Yöneticisi, Satış Yöneticisi/Yönetmeni, Pazarlama Bölge Yöneticisi, Uluslararası Satış ve Pazarlama Yöneticisi

 • İş AçıklamasıŞirket hedef ve politikalarına göre belirlenen hedef pazarlarda sahada aktif satış faaliyetlerinde bulunarak yeni müşterilerin kazandırılması, Müşteri ilişkilerinin yönetilmesi, Şirket pazarlama ve tanıtım çalıuşmalarında bulunulması Teklif ve satış süreçlerinin yürütülmesi, İlgili raporların hazırlanması.
  Aranan NiteliklerTercihen üniversite mezunu Müşteri portföyü olan, mevcut müşteri yapısını takip edecek, İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü dinamik, Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama yapabilecek Askerlik görevini tamamlamış, İstikrarlı ve uzun süre çalışmayı hedefleyen , Aktif araç kullanabilen. İzmir'de ikamet eden veya edebilecek olan.

  Sektör: Lojistik, Kargo-Kurye

  Pozisyon: Pazarlama Müdür Yardımcısı, Pazarlama Müdürü, Pazarlama Sorumlusu, Pazarlama Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni, Satınalma Bölge Sorumlusu, Pazarlama Bölge Yöneticisi, Uluslararası Satış ve Pazarlama Yöneticisi

 • İş AçıklamasıTemelleri 2007 yılında atılan Elit Mühendislik, 10 yılı aşan yolculuğunda, değişimin hep bir adım önünde giderek sadece İstanbul'da değil Türkiye'nin Çeşitli Noktalarında, Doğalgaz Tesisatı ve Mekanik Tesisat Alanında Faaliyet Göstermektedir. MUĞLA / MİLAS Bölgemizde Görevlendirilmek Üzere, Sorumlu Olacağı bölgede gerekli saha reklam faaliyetlerini yürütüp, kombi, radyatör ve tesisat ihtiyacı olan müşterileri bulup, yapacağı keşif neticesinde işi sonuçlandırmak.
  Aranan NiteliklerTercihen Doğalgaz sektöründe taahhüt satış konusunda tecrübeli Kapı Kapı Sıcak Satış Konularında Tecrübeli 40 Yaşını aşmamış En az Lise Mezunu İnsan ilişkileri yüksek B sürücü ehliyetine sahip aktif araç kullanabilen Askerlik Görevini Tamamlamış, Sorumluluk Sahibi Bay personeller Alınacaktır. Maaş+Prim+Sigorta+Yemek+Şirket Aracı+Şirket Hattı Gibi İmkanlar Sağlanacaktır.

  Sektör: Isıtma/Soğutma/İklimlendirme, Mühendislik

  Pozisyon: Pazarlama Bölge Sorumlusu, Pazarlama Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni, Pazarlama Yönetmen Yardımcısı, Satış Temsilcisi, Doğalgaz Keşif ve Teklif Sorumlusu, Pazarlama Bölüm Sorumlusu, Satış Pazarlama Müdür Yardımcısı, Satış Pazarlama Sorumlusu, Satış Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni

 • Pazarlama Yöneticisi

  Carpexİzmir 11 Ağustos 2022
  İş AçıklamasıŞirketin belirlediği hedefler doğrultusunda şekillenen piyasa koşullarına göre şirketin pazarlama stratejilerinin oluşturulmasına katkı sağlamak, Yeni projeler geliştirmek ve projelerin devamlılığını sağlamak, Şirketlerimizde marka geliştirici faaliyetlerde bulunmak, Marka ve kurumsal iletişim süreçlerinin yönetmek, Pazar alanındaki yenilikleri ve trendleri uygulamak, Sektör analizleri ve rakip analizleri hazırlamak, Dijital iletişim kanallarını güçlendirmek ve aktif kullanma, Tüm dijital platformlarda, güncel içerik paylaşımlarını organize etmek, Sahayı destekleyecek etkinlikler ve programlar yapmak, Müşteri memnuniyetini ölçerek, analiz etmek, geliştirici faaliyetlerde bulunmak ve raporlamak, Pazarlama faaliyetlerinin etkinliğini izlemek, analiz etmek ve raporlamaktır. Proje Geliştirmek: Bayi bölgelerini analiz edip satış desteği sağlamak, Konsept pazarlama geliştirmek, Satışı hızlandıracak uygulamalar yapmak, Saha ile işletme arasında doğru iletişim kurmak.
  Aranan NiteliklerÜniversitelerin tercihen Lisans/Yüksek Lisans Pazarlama, İşletme, İletişim, Halkla İlişkiler, Reklamcılık vb. bölümlerinden mezun, Minimum 5 yıl pazarlama, dijital ve sosyal medya yönetimi alanlarında deneyimli, Marka ve pazarlama konularında proje yönetmiş, Tercihen Hijyen Sektöründe deneyimli, Bölge, pazar ve fiyat analizi yapabilen, yeni fikirler üretebilen, İlgili sektörlerdeki gelişmeleri, trendleri yakından takip ederek yaratıcı ve yenilikçi düşünebilen, Planlama, organizasyon ve raporlama yeteneği gelişmiş, Başarı odaklı ve yüksek motivasyona sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, güçlü iletişim ve ikna becerilerine sahip, İngilizce bilgisine sahip.

  Sektör: Kozmetik, Plastik

  Pozisyon: Aktif Pazarlama Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Pazarlama Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni, Pazarlama Yönetmen Yardımcısı, Satış Pazarlama Koordinatörü, Satış Pazarlama Müdür Yardımcısı, Satış Pazarlama Yöneticisi/Yönetmeni

İş Habercisi - Pazarlama Yönetici/Yönetmen Yardımcısı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?