Plasiyer İş İlanları

Hepsini Temizle
Plasiyer
 • Satış Danışmanı
  Kompedan
  Giresun 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması 1999 yılında İzmir’de kurulan; iç giyim, kozmetik ve çorap üzerine perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren ve sektöründe öncü firmalardan biri olan Kompedan, İstanbul Bakırköy Mağazası’nda değerlendirilmek üzere; En az Lise Mezunu Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, Ekip ruhuna sahip, Kasa bilgisine sahip, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, 18-26 yaş arası Bay/ Bayan genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dışa dönük, analitik düşünebilen, iç ve dış müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, dış görünümüne önem veren, kalite odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip, kariyer hedefleyen, artan iş hacminin gerektirdiği performansı sergileyebilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, bayan iç giyim ve dış giyim satışında tecrübeli ve İstanbul Giresun ’da bulunan Mağazamızda görevlendirilmek üzere, Takım arkadaşları arıyoruz...

 • Satış Danışmanı (İst.Avrupa )
  Kompedan
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul Bakırköy - Avcılar - Fatih - Gaziosmanpaşa - Bağcılar - Beşiktaş Mağazalarımızda değerlendirilmek üzere; En az Lise Mezunu Mağazacılık sektöründe veya ilgili alanlarda en az 1 yıl deneyimli, İletişim becerileri yüksek, Diksiyonu düzgün, Ekip ruhuna sahip, Kasa bilgisine sahip, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren, 18-26 yaş arası Bayan genç ve dinamik takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Dışa dönük, analitik düşünebilen, iç ve dış müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, dış görünümüne önem veren, kalite odaklı, takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisine sahip, kariyer hedefleyen, artan iş hacminin gerektirdiği performansı sergileyebilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, bayan iç giyim ve dış giyim satışında tecrübeli ve İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Mağazalarımızda görevlendirilmek üzere, Takım arkadaşları arıyoruz...

 • Satış Temsilcisi
  Akyürek Pazarlama
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu bölgede, belirlenen sıcak satış, tahsilat ve risk yönetimi hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla, sıcak satış faaliyetlerinin yürütülmesi ve tahsilatlarının sağlanması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Gıda ürünleri satışı konusunda deneyimli, Sıcak satış teknikleri konusunda bilgili, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen ve SRC belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Satış Temsilcisi
  Akyürek Pazarlama
  İstanbul Anadolu 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Sorumlu olduğu bölgede, belirlenen sıcak satış, tahsilat ve risk yönetimi hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla, sıcak satış faaliyetlerinin yürütülmesi ve tahsilatlarının sağlanması.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Gıda ürünleri satışı konusunda deneyimli, Sıcak satış teknikleri konusunda bilgili, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen ve SRC belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden, Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Satış Temsilcisi
  Akyürek Pazarlama
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Distribütörlüğünü yaptığımız markaların ve kendi markamızın, sorumluluk bölgesindeki satış hedeflerini şirket hedef ve politikalarıyla paralel gerçekleştirmek, Ev Dışı Tüketim kanallarına (Otel, restaurant, pastane vs.), planlı ziyaretler yaparak yeni müşteriler kazandırmak, Şirket politikaları ve hedefleri doğrultusunda sorumlu olduğu bölgede belirlenmiş satış stratejisini etkin bir şekilde yürütmek, Hesap, tahsilat ve cari takip sürecini yönetmek, Satış faaliyetlerini düzenli olarak Satış Müdürü’ne raporlamak.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Gıda ürünleri satışı konusunda deneyimli, Satış teknikleri konusunda bilgili, Planlama ve organizasyon yeteneği güçlü, Sonuç odaklı, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Aktif araç kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası’ nda ikamet eden, Satış Temsilcisi arayışımız bulunmaktadır.

 • Plasiyer / Şoför
  Karmez Gıda
  Bursa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Firmamızın Bursa şubesinde görevlendirilmek üzere Plasiyer / Şoför alınacaktır. Gıda sektöründe satış ve pazarlama alanında aktif deneyim sahibi olan, E veya C Sınıfı sürücü belgesine, SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, 25 - 45 yaş aralığında, Ekip çalışmasına yatkın, İletişim becerileri yüksek, Müşteri ilişkilerinde başarılı, Bay plasiyerler alınacaktır.

  Aranan Nitelikler

 • Satış Yöneticisi
  Kempak Gıda
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Gıda Sektöründe, Dondurulmuş Deniz Ürünleri alanında faaliyet gösteren firmamızın Satış Departmanında görevlendirilmek üzere ‘SATIŞ YÖNETİCİSİ’ aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Otel , Restaurant ve kafelere satış deneyimi olan 38 yaşını aşmamış erkek Dış görünümüne özen gösteren Konusunda en az 3 yıl deneyimli Takım çalışmasına yatkın ve iletişimi kuvvetli Dinamik, güler yüzlü ve sorumluluk sahibi Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen En az lise mezunu B sınıfı ehliyet sahibi olup aktif araç kullanabilen Seyahat engeli bulunmayan Askerlik görevini tamamlamış İstanbul Avrupa veya Asya yakasında ikamet eden. Satış Raporlamaları ve Tahsilat yapabilecek. Pozisyona uygun 2 kişi alınacaktır.

 • İş Açıklaması İşe alım danışmanlığı yapmakta olduğumuz Bankaların bünyesinde görev alarak ofis dışı ortamda müşteri ziyaretleri yapıp kredi kartı ve bireysel kredi gibi bankacılık ürünlerinin satış - pazarlamasını gerçekleştirebilecek,

  Aranan Nitelikler En az Lise , tercihen Ön Lisans mezunu, Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen,20 – 29 yaş aralığında, Tercihen aktif satış deneyimi olan, Yoğun olarak sahada çalışıp müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek, Ofis dışı ortamda çalışabilecek, Müşteri odaklı çalışabilecek, Temsil yeteneğine sahip, İletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da iki yıl tecilli, Adana,Ankara,Antalya,Bursa,Denizli,Eskişehir,Gaziantep,İzmir,Kayseri,Kocaeli,Konya,Mersin,İstanbul ve Trabzon ilerinde ikamet eden. Banka Direk Satış Yetkilileri aramaktayız. "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 29.05.2012 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Lise mezunu, Alanında minumum 2 yıl tecrübeli, Sıcak satış yapabilecek, El terminali kullanmayı bilen, B Sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullabilen, Src ve Psikoteknik belgesine sahip, Askerlik hizmetini tamamlamış, Bodrum'da ikamet eden, 'Dağıtım Elemanı' takım arkadaşları arıyoruz...

 • Satış Temsilcisi (Plasiyer)
  Dilek Grup
  İstanbul Avrupa 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler Adayların Başvurularını bekliyoruz. Araçta sıcak satış konusunda tercihen deneyimli, Belirli rut planı dahilinde müşteri ziyareti yapabilecek Mevcut müşteri portföyünün satış ve tahsilatını yapabilecek El terminali ile satış konusunda tercihen deneyimi olan, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanan, B sınıfı ehliyetli, Tercihen SRC ve psikoteknik belgelerine sahip Beylikdüzü civarında ikamet eden

 • İş Açıklaması Tuzla Viaport Marina AVM'de açılacak olan mağazamızda çalışmak üzere Satış Danışmanları arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek

 • Müşteri Asistanı
  Aykanlar Gıda
  Antalya 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Anlaşmalı noktaların ziyaretinin yapmak, siparişini almak, Müşterinin depo ve raf isteğini kontrol etmek, sisteme girmek ve sevkiyatını kontrol etmek, Kendisine verilen rut planına uymak, Depo stoğunun fazla olduğu yerlerde ürünü teşhire çıkarmak, Aracında tanzim teşhir malzemeleri bulundurmak(POP), Düzenli olarak ürünlerin Son Kullanım Tarihlerinin kontrolünü yapmak, Raf fiyatlarını kontrol etmek, sorunları Müşteri Takım Liderine bildirmek, Sorumlu olduğu müşterilerin satış ve iade kotalarını tutturmak.

  Aranan Nitelikler Antalya ilinde ikamet eden En az lise mezunu B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanan Satış konusunda en az 1 yıl deneyimli 35 yaşını aşmamış

 • Bölge Satış Sorumlusu
  Karaca A.Ş
  İzmir 27 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Bölgesi dahilindeki bayilerinin satışlarını artırmaya odaklanarak Bayi ziyaretleri yapmak, Bölgesine yeni bayiler kazandırmak, Sektör ile ilgili ihtiyaç duyulan pazar araştırmalarının gerçekleştirmek, fuarlara katılmak, Bölgesi dahilindeki bayilerin tahsilatlarını takip edip gerçekleştirmek, Saha ziyaretleri ve bayi ziyaretlerini düzenli ve talep edilen kriterlere uygun rapor etmek, Bayilerin eğitim ihtiyaçlarını belirleyip organizasyonunu sağlamak, Bayiler ile gerçekleştirilen; toplantı, lansman ve organizayonlara katılmak, hazırlık aşamasında gerekli bilgilendirmeleri ilgili departmanlar ile paylaşmak

  Aranan Nitelikler Lisans mezunu, İyi düzeyde bilgisayar kullanabilen, Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, İletişimi kuvvetli, güler yüzlü Saha satış ve bayi ağı yönetmede 3 yıl tecrübesi olan, Tahsilat tecrübesi olan, B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış,

 • Satış Danışmanları
  Mstore Giyim
  İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Mecidiyeköy Profilo AVM, Bayrampaşa ve Şirinevler mağazalarımıza satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa Yakası'nda oturan, Erkek hazır giyiminde deneyimli, Dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk alabilen takım arkadaşları arıyoruz.

 • Satış Operasyon Elemanı
  Aynes Gıda
  İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Süt ve süt ürünleri sektörünün lider kuruluşu AYNES A.Ş.'nin, İstanbul Avrupa Bölgesinde Satış Operasyon Elemanı olarak çalışabilecek takım arkadaşı aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Hızlı tüketim ürünleri sektöründe tecrübeli, Ehliyeti ve tercihen SRC belgesi olan, En az lise mezunu, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına yatkın, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden veya edebilecek.

 • Satış Uzmanı
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Eskişehir 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Kazanan Takımlarda Bireysel Başarı Hikayeni Yaz! Pronet’te satış kariyeri, müşterilerimizi koruma çemberine alıp, onların ve sevdiklerinin hayatlarını kurtarmak demek.. Sahada çalışmak hiç rutine girmeyen bir işte, hergün yeni insanlarla tanışmak demek.. Ve bunu yaparken oldukça rekabetçi bir ücret politikası ile yüksek performans primleri kazanmak, son teknoloji ürünleri kullanıp şirket arabasına sahip olmak demek.. Yıllık 51.000$’lik bir kazanç paketi ile işe başlamak ve yılda 100.000$’lara varan kazanca ulaşabilmek demek.. Kariyerini kendi başarılarınla inşa etmek ve yükselerek yöneticilik koltuğuna 18 ay gibi kısa bir sürede ulaşmak demek.. Senin için özel olarak oluşturulmuş içeriklerle Pronet Akademi ile her gün büyümek demek..

  Aranan Nitelikler *

 • Satış Pazarlama Elemanı
  Karali Çay
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Ateşe Makina A.Ş satış bölümünde çalışacak endüstriyel mutfak , kurumsal cafe ve restaurant zincirlerine satış yapacak tecrübeli satış elemanları alınacaktır. www.atesemakine.com.tr

  Aranan Nitelikler Satış ve pazarlama konusunda 5 yıl tecrübesi bulunması. Tercihen üniversite mezunu. En az B sınıfı ehliyetinin olması. Aktif araç kullanması. Askerlik ile ilişkisinin bulunmaması. Tercihen Beyoğlu,Kağıthane, Eyüp, Sultangazi, Bayrampaşa, Esenler ve Fatih ilçelerinde ikamet eden personellere öncelik verilecektir.

 • Saha Satış Uzmanı / Elemanı / Sorumlusu
  Fa Organizasyon
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 26 Ağustos 2015

  İş Açıklaması İstanbul ve çevresindeki seçkin restoran ve kafelerin sitemize üyeliğini sağlamak için 2.000 TL. net maaş ve yüksek prim ile bizimle çalışacak (tercihen) saha satış tecrübesi olan kaliteli ve prezentabl arkadaşlar arıyoruz. * İş tanımınız; günlük olarak belirlenmiş olan rut içinde daha öncesinde bizim tarafımızdan randevusu alınmış ve/veya sizler tarafından sisteme dahil edilecek olan kafe, restoran, bar, paketli ürün satışı yapan noktalar vb. gibi yiyecek ve eğlence sektörüne hitap eden yerlere tanıtım yapılarak web sitemize üye yapılması işidir. * Merkezimiz Akasya Alışveriş Merkezi'nin Rezidans bölümündedir. * Maaş ödemeleri aylık, prim ödemeleri HAFTALIK olarak yapılmaktadır. * Cumartesi ve Pazar günleri çalışılmamaktadır. * Çalışma saatleri 10.00 - 20.00 saatleri arasıdır.

  Aranan Nitelikler * Dış görünüşünüzün kaliteli ve fiziğinizin düzgün olmasını istiyoruz. * Diksiyonunuzun iyi ve hitap yeteneğinizin güçlü ve güvenilir olması sizi tercih etmemizi sağlayacaktır. * İnsan ilişkilerinizin iyi ve grup çalışmasına yatkın olmanızı istiyoruz. * İçinizdeki çalışma ve yükselme hırsınızın tükenmemiş ve bilakis güçlü olmasını istiyoruz. * Yaş sınırlaması yapmıyoruz. Tüm yukarıda yazan nitelikleri taşıdığınızı düşünüyorsanız ve kendinize güveniyorsanız bu çok keyif alarak çalışacağınızı düşündüğümüz iş pozisyonumuz için başvurunuz. Sizleri bekliyor olacağız.

 • Bölge Saha Satış Temsilcisi
  Waternet
  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa, Bursa 25 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Waternet Su Hizmetleri A.Ş. 2012 yılında sağlıklı yaşamın temel gerekliliklerinden biri olan sağlıklı suyu en güvenilir ve kolay şekilde tüketici ile buluşturmak amacıyla kurulmuştur. "Sağlıklı Su Herkesin Hakkı” ilkesini benimseyen Waternet; gelişen teknoloji ve büyüyen kentleşme ile birlikte her geçen gün daha da uzak kaldığımız sağlıklı yaşama, bizi bir adım daha yaklaştırmak için sağlıklı su içmeyi bir hizmete dönüştürmüştür. Satış Müdür Yardımcısına bağlı çalışarak; Waternet’e yeni müşteri kazandırmak amacıyla haftalık plan çerçevesinde yöneticisinin belirlediği rota üzerinde takımlar halinde ev ve iş yerlerine tanıtım ziyaretleri gerçekleştirmek, Bu ziyaretlerde Waternet’in ücretsiz su analizi hakkında eksiksiz bilgi vererek Hizmet Danışmanları için ziyaret randevusu almak, Şirket tarafından duyurulan ve paylaşılması gereken her türlü bilgi, kampanya ve sürece hakim olmak ve müşterileri doğru şekilde bilgilendirmek, Müşterilerde Waternet ile ilgili olumlu intiba yaratmak ve marka bilinirliğini artırmak, Şirket tarafından verilen satış ve teknik eğitimlere katılmak,

  Aranan Nitelikler Satış alanında kariyer hedefi bulunan, En az Lise mezunu, Takım çalışmasına yatkın, enerjisi yüksek ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna yeteneği güçlü, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 • İş Açıklaması TURKCELL İLETİŞİM MERKEZLERİ MAĞAZALARIMIZA ÖNCELİKLE GÖZTEPE, KADIKÖY VE KOZZY ŞUBELERİ İÇİN İHTİYACIMIZ VAR MALTEPE CARREFOURSA, IHLAMURKUYU ÜMRANİYE, NATOYOLU ÇENGELKOY, KADIKOY HALİTAĞA CADDESİ, GÖZTEPE İSTASYON CADDESİ, KOZZY AVM KOZYATAĞI İLETİŞİM DANIŞMANI : TURKCELL TARAFINDAN SERTIFİKALI 1300 TL MAAŞ VE + 500 TL İLE 1000 TL ARASI AYLIK PRİM +SSK+ 250 TL YEMEK DENEYİMLİ SATIŞ TEMSİLCİLERİ : MAĞAZAMIZA GELEN MUŞTERİLERİMİZE CEP TELEFONU VE TURKCELL HİZMETLERİNİ SATIŞINI GERÇEKLEŞTİREBİLECEK DENEYİMLİ SATIŞ TEMSİLCİLERİNE( EN AZ 1 YIL GSM MAĞAZASI DENEYİMİ) 1300 TL MAAŞ + 500 TL ile 1500 TL ARASI AYLIK PRİM +SSK +250 TL YEMEK KASA SATIŞ ELAMANI : 1300 TL MAAŞ 400- 1000 TL ARASI AYLIK PRİM+ SSK+275 YEMEK KASA ELAMANI İÇİN 19-35 YAŞ ARASI BAYANLAR TERCİH EDİLİR DENEYİMSİZ SATIŞ ELAMANI 1200 TL MAAŞ 400-1000 TL AYLIK PRİM, SSK + 250 TL YEMEK TÜM ÇALIŞANLARA HAFTADA İKİ GÜN İZİN SSK TAM GÖSTERİLİR ve bundan daha fazlasını çok rahat kazanabilirsiniz... Lütfen Hangi Pozisyonu istediğinizi ve Hangi şubeyi istediğinizi yazınız, Özel Not bırakmayan ilanlar değerlendirimeyecektir... Lütfen ilanı okuyun ve öyle muracaat edin

  Aranan Nitelikler SATIŞ TEMSİLCİLERİNDE: BAY , BAYAN ERKEK ADAYLAR ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ OLMAMALI ve ADAYLAR ANAOLU YAKASINDA İKAMET ETMELİDİRLER, BU TEKLİF EDİLEN ŞARTLAR İYİ SATIŞ ELEMANINA VERİLİR VE VE İLK AYDAN İTİBAREN BAŞARI BEKLENİR. İLETİŞİM DANIŞMANI: TURKCELL TARAFINDAN SERTIFIKALI OLMALIDIR. KASA SATIŞ ELAMANI VE DENEYİMSİZ SATIŞ TEMSİLCİSSİ 19-35 YAŞ ARASI BAYAN OLMALIDIR.

 • İş Açıklaması Avea Dağıtım Merkezi olarak faaliyet gösteren firmamıza İzmir ilinde görevlendirilmek üzere deneyimli SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ( PLASİYER) aramaktayız. Sorumluluk alanı içerisindeki bölgede bulunan perakende noktalarına satış yapmak, Perakende noktalarını öngörülen rut planına göre düzenli ziyaret edilmesini ve şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamak, Hesap, tahsilat ve cari takip sürecini yönetmek, Perakende noktalarda kanal stratejilerine uygun gerekli tanzim teşhir ve satış geliştirici aktiviteleri planlamak, uygulamak ve uygulanmasını sağlamak, Satış faaliyetlerini düzenli olarak raporlamak ve önerilerde bulunmak, Şirket stratejileri doğrultusunda sorumluluk bölgesinde yeni satış noktaları oluşturmak ve geliştirmek.

  Aranan Nitelikler Rut sistemi ile satış veya pazarlama konusunda deneyimli, En az lise mezunu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanan, Diksiyonu düzgün, görünüşüne özen gösteren, İletişim becerileri gelişmiş,ikna kabiliyeti yüksek,sonuç odaklı, çözüm üretebilen, Microsoft Office programlarını aktif kullanan, İzmir' de ikamet eden.

 • İş Açıklaması İstanbul Anadolu yakasında görev yapacak, Yeni satış noktalarının kazanımı için ziyaretlerin yapılması, pazar ve rakip takibinin yapılarak raporlanması, Saha ziyaretlerinin yapılarak ürün ile ilgili her türlü fiyat, tanzim teşhir vb. konuların kontrol edilmesi, eksikliklerin giderilmesi ve raporlanması, Bölge Müdürü tarafından iletilen bölgesel satış hedef ve aksiyonların Bayi Yöneticileri ve satış ekibiyle paylaşılması, hedeflerine ulaşmaları konusunda ekibin yönlendirilmesi, kontrol edilmesi ve ilgili aksiyonların alınması konusunda Bölge Müdürü’nün bilgilendirilmesi, Bölge Müdürü tarafından iletilen ürün fiyat listeleri, aktivite ve uygulamaların Bayi ekibi ile paylaşılması, uygulamaların kontrol edilmesi ve raporlanması, Stok seviyelerinin kontrol edilerek ürün sipariş listelerinin hazırlanması ve Bölge Müdürünün onayına sunulması, Bayi tahsilatının yapılması, mutabakatların gerçekleştirilmesi, Fatura takibinin yapılması, Bayi satış ekibine ürün tanıtımlarının yapılması ve ürün eğitimlerinin verilmesi, Hasarlı ürün ve iade durumunda gerekli prosedürlerin işletilmesi ve gerekli organizasyonun yapılması, Müşteri şikâyetlerinin yerinde çözümü için ilgili kişilerle ile görüşmelerin yapılarak gerekli aksiyonların alınmasının sağlanması, Bölge Müdürü’nün istemiş olduğu satış ile ilgili tüm raporlamaların (satış, bütçe, stok vb.) yapılması.

  Aranan Nitelikler En az üniversite mezunu, Hızlı tüketim sektöründe bayi kanalında en az 5 yıl satış deneyimi olan, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hâkim, Aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Askerlik hizmetini tamamlamış, İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA ikamet eden.

 • Müşteri Temsilcisi
  Gelbul Kağıtçılık
  İstanbul Avrupa 24 Ağustos 2015

  İş Açıklaması Polipropilen Levha sektöründe deneyimli müşteri temsilcisi aramaktayız.

  Aranan Nitelikler En az Lise veya Önlisans, tercihen Lisans mezunu, Polipropilen levha sektöründe deneyimli, Bay Askerliğini tamamlamış, B sınıfı ehliyet sahibi olup aktif olarak araç kullanabilen, Seyahat engelli bulunmayan, 30 yaşını aşmamış,

 • İş Açıklaması İzmir'de yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Kasiyer ve Satış Danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 18-25 yaşları arasında, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Dış görünüşüne, kişisel bakımına özen gösteren , Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bay / Bayan Not: CV'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması ANKARA , İZMİT , BURSA , KONYA , İZMİR, ADANA , KOCAELİ , MANİSA , İKAMET EDEN , Minimum 2 yıl mağaza satış deneyimi olan, Tercihen market, departmant işleyişlerine hakim, Nezaket ve zarafet kurallarını gündelik yaşamına hakim kılmış, Takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerileri gelişmiş, Hedeflerle yönetimi esas alan, Ofis programlarına ve raporlama sistemlerine vakıf, Dış görünüş ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Aktif araç kullanabilen Bay bayan personel Kasa idaresi yapabilcek... Güler yuzlu İsını benımsıyecek Magza ıcı kurallara uyacak

  Aranan Nitelikler Mağazasında belirlenen satış hedeflerine ulaşmak, satışlarını, siparişlerini ve stoklarını düzenli olarak kontrol etmek, Müşteri profili ve ürün analizlerini raporlamak ve satış arttırıcı önerilerde bulunmak, Reyon ve teşhir ürünlerinin düzen-temizlik ve görselliğini sağlamak, Çağdaş mağazacılık trendlerini takip etmek ve raporlamak, Etkili ve verimli stok yönetimi sağlamak, Tüm mağaza içi kasa nakit ve işlemlerini yapmak, Mağaza ve Merkez arasındaki koordinasyonu sağlamak ve takibini yapmak. DOĞSAN GROSS MADENİ YAĞ MAĞAZALARI A.Ş.

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yeni açılacak olan KOCAELİ 41 BURDA AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'Satış Danışmanları' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış,tercihen sigara kullanmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Tantitoni Mağazalarımızın PIAZZA SAMSUN mağazasında görev yapacak PART TIME SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan,

 • İş Açıklaması * En az lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın FORUM TRABZON AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak Satış Danışmanları aramaktadır.

 • İstanbul Forum AVM Satış Danışmanı
  Tantitoni
  İstanbul Avrupa 19 Ağustos 2015

  İş Açıklaması * En az lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın FORUM İSTANBUL AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak Satış Danışmanları aramaktadır.

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın MARMARA FORUM AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak SATIŞ DANIŞMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, sigara kullanmayan

 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Videolu İlan

  Eski Hükümlü

 • Staj

  Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

 • Sorulu İlan

  Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Plasiyer İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?