Plasiyer İş İlanları

Hepsini Temizle
Plasiyer
 • Bölge Satış Temsilcisi
  Necdet Alpata Gıda Pazarlama…
  Ankara, Bursa, Afyon, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Eskişehir Bugün

  İş Açıklaması Günlük rut planı doğrultusunda sorumlu olduğu satış noktalarının sıcak satış operasyonunu gerçekleştirmek, Şirket stratejileri doğrultusunda bölgesinin belirlenmiş satış hedeflerini sağlamak, Müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımları sağlamak

  Aranan Nitelikler Necdet Alpata Gıda A.Ş.' nin Eskişehir bölgesinde tütün mamüllerinin satış sürecinde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip Satış Temsilcisi aranmaktadır. En az lise mezunu, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabilen, Tercihen psikoteknik ve SRC 4 belgesi bulunan, Analitik bakış açısına sahip, ilişki yönetimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Planlama ve organize etme yeteneği yüksek, Tercihen saha satışı konusunda deneyimli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini tamamlamış, Eskişehir ilinde ikamet eden

 • İş Açıklaması -Günlük rut planı doğrultusunda sorumlu olduğu satış noktalarında sıcak satış gerçekleştirmek. -Şirket stratejileri doğrultusunda bölgenin belirlenmiş satış hedeflerini gerçekleştirmek. -Müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımları sağlamak.

  Aranan Nitelikler Necdet Alpata Gıda A.Ş nin Eskişehir bölgesinde piliç eti ve ürünlerinin satış sürecinde görev alacak. -En az lise mezunu. -B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen. -SRC belgesine sahip. -Analitik bakış açısına sahip. ilişki yönetimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın. -Tercihen saha satışı konusunda deneyimli. -Askerlik hizmetini tamamlamış. -Eskişehir ilinde ikamet eden. -Yeniliğe açık satış temsilcisi aranmaktadır.

 • Satış Danışmanları
  Mstore Giyim
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Mecidiyeköy Profilo AVM, Bayrampaşa ve Şirinevler mağazalarımıza satış danışmanları arıyoruz.

  Aranan Nitelikler İstanbul Avrupa Yakası'nda oturan, Erkek hazır giyiminde deneyimli, Dış görünüşüne özen gösteren, İnsan ilişkilerinde başarılı, Sorumluluk alabilen takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması 1996 yılından bugune faaliyette olan GNS Kimya deterjan üretimi yapmakta olup  yerel ve ulusal marketlere, temizlik firmalarına hizmet vermektedir. Bu doğrultuda bizlerle bu yolda özveri ile çalışacak, işine önem veren, Satış ve Pazarlama Temsilcisi   arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Şirket hedefleri doğrultusunda satış ve pazarlama aktivitelerini yürütmek, Yeni ve potansiyel müşterileri kazanmak için satış faaliyetleri ve ziyaretlerini sürdürmek, Mevcut müşteriler ile ilişkilerin sürekliliğinin sağlanması, geliştirilmesi ve sürekli müşteri ve pazarı hakkındaki bilgilerin güncel tutulmasına ilişkin satış faaliyetleri gerçekleştirmek. Bağlı bulunduğu kişiye raporlama yapmak, Satış konusunda en az 1-2 yıl deneyimli, Tercihen portföyü olan  Hızlı bir şekilde satış faaliyetlerini gerçekleştirebiliecek,

 • Satış Temsilcisi
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Adana, Eskişehir Bugün

  İş Açıklaması Şirket değerlerini koruyup müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Tercihen en az Ön Lisans mezunu Saha satış konusunda minimum 1 yıl deneyimli Karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak. Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek Pronet Akademi eğitimleri ile kariyerini planlayacak

 • İş Açıklaması Manisa Organize Sanayi Bölgesinde otomotiv alanında faaliyet gösteren fabrikamıza “Satış Sipariş Sorumlusu”  alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversite mezunu, Siparişlerin ERP sistemine girilmesi, kontrolü, ihracatların takibi ve yönetilmesi, müşteri ilişkileri minimum 2 yıl tecrübe sahibi, İyi seviyede İngilizce bilen,(Görüşmede İngilizce mülakat yapılacaktır.) Problem çözme becerisi yüksek, Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen, Askerlikle ilişiği olmayan, Tercihen Manisa da ikamet eden, ‘‘Satış Sipariş Sorumlusu” aramaktayız.  

 • İş Açıklaması Sorumlu olunan bölgeler içerisinde, müşteri ziyaretlerinin yapılması, Aylık satış hedefleri doğrultusunda satışların ve tahsilatların gerçekleştirilmesi, Yapılan ziyaretler ve siparişlerin genel merkeze raporlanması, Müşteri portföyünün genişletilmesi, pazar araştırma ve ürün geliştirme çalışmalarının yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Otomotiv yedek parça sektöründe 35 yıldır toptancı olarak faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere; İzmir ve çevre illerde görev yapabilecek, OPEL ve Volkswagen araç gruplarında tecrübeli, Otomotiv yedek parça satışında en az 3 yıl deneyimli, tercihen portföyü olan, B sınıfı sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, İnsan ilişkileri güçlü ve prezentable, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Bilgisayar, MS Office Programları ve internet kullanabilen, Kurumsal kültüre ve ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli ve sistemli çalışan, analitik düşünebilen, satış ve sonuç odaklı, öğrenmeye ve gelişime açık, Satış Sorumluları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Mağazacılık ve perakende  sektöründe faaliyet gösteren, bünyesinde bulundurduğu Adidas, Nike,Hummel, Levi’s,Superga, New Balance,, Converse, Onitsuka Tiger ve Jack & Jones gibi markalarla sürekli büyüme grafiği çizen firmamız, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek, tecrübesi ve deneyimleri ile başarılarına yenilerini eklemek isteyen, fark yaratabilecek niteliklere sahip, Buca(merkez), Şirinyer(şube) ,Gaziemir Optimum AVM ve Mavibahçe AVM mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları  aramaktadır. Satış Danışmanı : Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek, satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak, mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak,ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,müşteri memnuniyetini sağlamak.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen üniversite mezunu, Perakende mağazacılık sektöründe en az 1 yıl satış deneyimine sahip, Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş, Kariyerini mağazacılıkta hedefleyen, Değişime açık, gelişimi hedefleyen, iletişim becerileri gelişmiş, İş disiplinine sahip, ekip çalışmalarında başarılı, Pozitif, Güler yüzlü, Enerjisi yüksek, iletişim ve ikna becerileri güçlü, Modayla ilgili, Kişisel bakımına özen gösteren, MS Ofiice programlarına hakim Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.   ### FİRMAMIZA ALINAN ADAYLARIMIZ, PERFORMANSLARI NETİCESİNDE FİRMAMIZDA ÜST POZİSYONLAR İÇİN DEĞERLENDİRİLECEKTİR. ###

 • Satış Sorumlusu
  Martaş Otomotiv Yedek Parça
  Çorum, Kırıkkale, Sivas, Tokat, Yozgat Bugün

  İş Açıklaması Sorumlu olunan bölgeler içerisinde, müşteri ziyaretlerinin yapılması, Aylık satış hedefleri doğrultusunda satışların ve tahsilatların gerçekleştirilmesi, Yapılan ziyaretler ve siparişlerin genel merkeze raporlanması, Müşteri portföyünün genişletilmesi, pazar araştırma ve ürün geliştirme çalışmalarının yürütülmesi.

  Aranan Nitelikler Otomotiv yedek parça sektöründe 35 yıldır toptancı olarak faaliyet gösteren şirketimizde görevlendirilmek üzere; İkamet edilen il ve çevre illerde görev yapabilecek, Otomotiv yedek parça satışında en az 3 yıl deneyimli, tercihen portföyü olan, B sınıfı sürücü belgesi olan, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli bulunmayan, Askerliğini tamamlamış, İletişimi güçlü, İnsan ilişkileri güçlü ve prezentable, Diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek, Bilgisayar, MS Office Programları ve internet kullanabilen, Kurumsal kültüre ve ekip çalışmasına yatkın, Disiplinli ve sistemli çalışan, analitik düşünebilen, satış ve sonuç odaklı, öğrenmeye ve gelişime açık, Satış Sorumluları aramaktayız.

 • İş Açıklaması Doğan Jeotermal Şirketler Grubu yılın 12 ayı hizmet veren Hattuşa Bolu Termal Tatil Köyü ile yoluna devam ediyor. Ankara Hattuşa Bolu Satış Ekibi’nde değerlendirilmek üzere çalışma arkadaşları istihdam edilecektir.       Şirket yapılanmamızda bulunan akademi ile düzenli kurumsal ve profesyonel eğitimler ile hem kendinizi geliştirebilir, hem de kısa sürede kariyer basamaklarını tırmanarak yönetici pozisyonlarımızda yer alabilirsiniz.       İki ve üç aylık periyodlarda performans değerlendirmeleri ile başarılı personeller arasında yer alarak maddi ve manevi ödüllere sahip olabilirsiniz. Görev Tanımı; Satış faaliyetlerine destek vermek, Müşterilere tesis hizmet tanıtımı yapmak, Müşteri portföyü oluşturmak, Sektörle ilgili pazar araştırmalarını gerçekleştirmek, Takım ruhu içinde diğer departmanlar ile koordinasyonu sağlamak, Sosyal Haklar; Maaş +SGK+ prim ve yan haklarla çalışma gerçekleştirilmektedir.

  Aranan Nitelikler Ankara’da ikamet eden, En az Lise Mezunu (Tercihen Ön Lisans Mezunu), 20-35 yaş arası bay/bayan, Satış pazarlama konusunda kariyer yapmak isteyen, Çabuk adapte olabilen, öğrenmeye istekli, eğitime ve gelişime açık, Müşteri memnuniyetine önem veren, çözüm odaklı, güler yüzlü, enerjik, özgüveni yüksek, Titiz, dikkatli çalışma prensibi olan, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, İkna yeteneği yüksek, Dış görünüşüne önem veren, Ekip çalışmasına yatkın, Planlama, uygulama takip ve raporlama yapabilen takım arkadaşları arıyoruz.

 • İş Açıklaması İşe alım danışmanlığı yapmakta olduğumuz Bankaların bünyesinde  görev alarak ofis dışı ortamda müşteri ziyaretleri yapıp  kredi kartı ve bireysel kredi gibi bankacılık ürünlerinin satış - pazarlamasını gerçekleştirebilecek,

  Aranan Nitelikler Ön Lisans mezunu,yada AÖF öğrencisi , Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen,20 – 29 yaş aralığında, Aktif satış yapabilecek özgüvene sahip , Yoğun olarak sahada çalışıp müşteri ziyaretleri gerçekleştirebilecek, Ofis dışı ortamda çalışabilecek, Müşteri odaklı çalışabilecek, İletişim becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da iki yıl tecilli, Adana,Ankara,Antalya,Bursa,Denizli,Eskişehir,Gaziantep,İstanbul,İzmir,Kayseri,Kocaeli,Konya,Mersin,İstanbul ve Trabzon ilerinde ikamet eden.   Banka Direk Satış Yetkilileri aramaktayız.    "GÜR PERSONEL SEÇME YERLEŞTİRME HİZ. VE İNSAN KAYNAKLARI Özel İstihdam Bürosu olarak 29.05.2015 tarihli 533 numaralı izin belge numarası ile hizmet vermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır."

 • İş Açıklaması Malatya Park AVM' deki mağazamız için satış danışmanı arayışımız mevcuttur.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli MS Office uygulamalarına hakim Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren İnsan ilişkileri kuvvetli Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek  

 • İş Açıklaması İstanbul Bahçeşehir AKBATI AVM'de yer alan mağazamızda çalışmak üzere "Satış Danışmanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Mağazacılık sektöründe en az 1 yıl deneyimli, MS Office uygulamalarına hakim, Eğitim programımızla birlikte gelişmeyi ve mağazacılıkta kariyer yapmayı hedefleyen, Dış görünüş ve kişisel imajına özen gösteren, İnsan ilişkileri kuvvetli, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek adaylar

 • Satış Temsilcisi
  Pronet Güvenlik Hizmetleri…
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirket değerlerini koruyup müşteri portföyünü geliştirerek şirketini sahada en iyi şekilde temsil etmek Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirmek

  Aranan Nitelikler Tercihen en az Ön Lisans mezunu Saha satış konusunda minimum 1 yıl deneyimli Karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak. Müşteri ile kaliteli ve kalıcı bağlılık oluşturabilecek Randevu ve referans yöntemi ile iş planlaması yapabilecek Pronet Akademi eğitimleri ile kariyerini planlayacak    

 • İş Açıklaması Bodrum Midtown AVM Adidas Mağazamız da görevlendirilmek üzere  Satış Danışmanı arıyoruz.   Mağazasının belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak, Mağazasının Barçın Spor global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen bir sene perakende satış tecrübesi sahibi En az lise mezunu Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek 18-25 yaşları arasında Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan Pozitif, güleryüzlü, enerjisi yüksek Dış görünüşüne, kişisel bakımına özen gösteren  Tercihen MS Office (Word, Excel) programlarına hakim    Bay / Bayan                       Not: CV'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

 • Satış Danışmanı & Kasiyer (Akasya AVM - Nıke )
  Barçın Spor
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 7 Şubat 2016

  İş Açıklaması Akasya AVM'de yer alan NIKE mağazamızda görevlendirilmek üzere, Mağazasının/reyonunun belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunacak, Mağazasının/reyonunun Nike global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlayacak.  Satış Danışmanı ve Kasiyer arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Tercihen bir sene perakende satış tecrübesi sahibi, En az lise mezunu, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Güleryüzlü, iletişime açık ve ekip çalışmasına yatkın, Pozitif, iletişim becerisi kuvvetli, Müşteri memnuniyetini benimsemiş,  Dinamik, kendisine özen gösteren,                     Not: Cv'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması We are looking for an experienced Conference and Banquet Sales who will be overall responsible for:                   -Development and implementation of a successful sales strategy to establish the hotels in the market and maximize profitability for the hotels.               -Direct and manage all sales activities to maximize revenue potential. -Take responsibility for the delivery of the annual Sales Planning process for the properties, fully understanding the market requirements, and the required budgetary guidelines, to enable empowered decisions in all rate negotiations -To manage the day to day operation of the Banqueting Department, with the support of the Banqueting Manager to provide strategic direction and leadership. -Develop key strategies, with Banqueting Manager, to involve Headwaiters and Servers in identfying key customer needs and work with them to develop initiatives  to meet/exceed these needs. -To provide regular feedback to Banqueting Manager, Events Manager and other managers as appropriate on operational issues, standards and procedures. -Working with the Banqueting Manager and Headwaiters /Lead Servers to develop strategies to enhance customer service and core standards - taking a 'back to basics' approach.

  Aranan Nitelikler - At least 2 years  experience in the Sales department - Excellent communication skills verbal and written, - Expert in sales skills, - Possess excellent computer and communication skills -Should have flexible working hours -Must be fluent in English/ Turkish language skills are of benefit

 • İş Açıklaması ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE MARKET KANALINDA TECRÜBESİ BULUNAN SATIŞ VE PAZARLAMADA MÜŞTERİ PÖRTFÖYÜNÜ FİRMAYA SUNABİLECEK VE BU PÖRTFÖYLERİNE SATIŞ GERÇEKLEŞTİREBİLECEK FİRMAYA KAZANDIRMIŞ OLDUĞU MÜŞTERİLERİNE NAMA SATIŞ YAPTIRABİLECEK  DENEYİM VE KAPASİTESİ BULUNAN DÜZENLİ RUT SİSTEMİ VE ÜST YÖNETİME RAPORLAMA YAPABİLECEK  PERSONELLER ALINACAKTIR İNSAN KAYNAKLARI - NURİ OKUTAN BEY İLE GÖRÜŞME SAĞLAMANIZ RİCA OLUNUR. 0533 347 74 17  

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU OLMAK EN AZ 5 YILLIK TECRÜBEYE SAHİP OLMAK MARKET KANALINDA TECRÜBE SAHİBİ OLMAK MÜŞTERİ PÖRTFÖYÜNE SAHİP OLMAK İŞ AHLAK VE DİSİPLİNİNE SAHİP OLMAK SEYAHAT ENGELİ BULUNMAYAN TECRÜBELİ SÜRÜCÜ OLMAK  SÜRÜCÜ BELGESİNE SAHİP OLMAK  SRC BELGESİNE SAHİP OLMAK RAPORLAMA YAPABİLMEK

 • Satış Temsilcisi (Plasiyer)
  Dilek Grup
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 6 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler   Araçta sıcak satış konusunda tercihen deneyimli, Belirli rut planı dahilinde müşteri ziyareti yapabilecek Mevcut müşteri portföyünün satış ve tahsilatını yapabilecek El terminali ile satış konusunda tercihen deneyimi olan, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanan, B sınıfı ehliyetli, SRC ve psikoteknik belgelerine sahip  

 • Satış Temsilcisi (Plasiyer)
  Dilek Grup
  Kocaeli, Sakarya 5 Şubat 2016

  İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler   Araçta sıcak satış konusunda tercihen deneyimli, Belirli rut planı dahilinde müşteri ziyareti yapabilecek Mevcut müşteri portföyünün satış ve tahsilatını yapabilecek El terminali ile satış konusunda tercihen deneyimi olan, Prezentabl ve diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, Aktif araç kullanan, B sınıfı ehliyetli, Tercihen SRC ve psikoteknik belgelerine sahip  

 • İş Açıklaması * En az lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın FORUM TRABZON AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak Satış Danışmanları aramaktadır.

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın MARMARA FORUM AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak SATIŞ DANIŞMANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, sigara kullanmayan

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren Tantitoni Mağazalarımızın PIAZZA SAMSUN mağazasında görev yapacak PART TIME SATIŞ DANIŞMANI aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan,

 • İş Açıklaması Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın yeni açılacak olan KOCAELİ 41 BURDA AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak aşağıdaki özelliklere sahip 'Satış Danışmanları' aramaktayız.

  Aranan Nitelikler * En az Lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış,tercihen sigara kullanmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

 • İş Açıklaması * En az lise mezunu, * Mağaza satışı konusunda tecrübeli, * Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü, * Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden, * Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen, * 30 yaşını aşmamış, tercihen sigara kullanmayan

  Aranan Nitelikler Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın FORUM İSTANBUL AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak Satış Danışmanları aramaktadır.

 • İş Açıklaması İzmir'de yer alan mağazalarımızda görevlendirilmek üzere Kasiyer ve Satış Danışmanları arıyoruz.    

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 18-25 yaşları arasında, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Dış görünüşüne, kişisel bakımına özen gösteren , Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için),   Bay / Bayan                       Not: CV'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması   Mutfak eşyaları perakendeciliği sektöründe faaliyet gösteren firmamızın MARMARA FORUM AVM Tantitoni mağazasında görev yapacak UZMAN SATIŞ DANIŞMANI aranmaktadır.  

  Aranan Nitelikler    En az lise mezunu,  Perakende mağazacılığı konusunda en az 3 yıl tecrübeli,  Nebim Winner ya da Nebim V3 paket programlarından en az birine hakim,  Takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü,   Pratik düşünebilen ve pratik hareket eden,   Mağazacılık konusunda kariyer yapmak isteyen,   30 yaşını aşmamış, sigara kullanmayan  

 • İş Açıklaması İzmit 41 Burda AVM de açılacak mağazamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanları arıyoruz. Mağazasının/reyonunun belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlamak, Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunmak, Mağazasının/reyonunun Barçın Spor global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlamak

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, 18-25 yaşları arasında, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Pozitif, güler yüzlü, enerjisi yüksek, Dış görünüşüne, kişisel bakımına özen gösteren , Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Bay - Bayan  Not: CV'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması İstinyePark AVM Nike mağazamızda görevlendirilmek üzere, Mağazasının/reyonunun belirlenen satış hedeflerine ulaşmasını sağlayacak, Müşteri mutluluğu odaklı hizmet sunacak, Mağazasının/reyonunun Nike global görsel sunum prensiplerine uygunluğunu sağlayacak.  Satış Danışmanları ve Kasiyer arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler Tercihen bir sene perakende satış tecrübesi sahibi, En az lise mezunu, Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen, Spor giyim sektörüne ve spora ilgi duyan, Tercihen Ms Office (Word, Excel) programlarına hakim, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için), Not: Cv'lerin fotoğraflı olması tercih sebebidir.

 • Satış Personeli
  Akkar Ambalaj ve Paketleme
  İstanbul Avrupa 31 Ocak 2016

  İş Açıklaması        FABRİKA SATIŞ MAĞAZAMIZDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 18-35 YAŞ ARASI ;   BAY-BAYAN  TECRÜBELİ VEYA YETİŞTİRİLMEK ÜZERE SATIŞ PERSONELİ -      KASİYER  VE TECRÜBELİ MAĞAZA SORUMLULULARI ALINICAKTIR. YOL SORUNU OLMAYANLAR TERCİH SEBEBİDİR.   ADRES :BÜYÜKÇEKMECE 19 MAYIS MAHALLESİNDEDİR.      

  Aranan Nitelikler İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar •İLKOKUL MEZUNU, •DİKSİYONU DÜZGÜN,GÜLERYÜZLÜ •DIŞ GÖRÜNÜMÜNE VE KİŞİSEL TEMİZLİĞİNE ÖNEM VEREN •İLETİŞİM YÖNÜ GELİŞMİŞ, •EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU , DÜRÜST-GÜVENİLİR, • İŞ AHLAKINI BİLEN ,SORUMLULUK SAHİBİ OLAN

İş Habercisi - Plasiyer İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?