Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sanat Yönetmeni İş İlanları

Hepsini Temizle
Sanat Yönetmeni
 • Art Direktör

  CVPLUS Search & Selectionİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDanışmanlığını üstlenmiş olduğumuz kendi alanında sektör lideri müşterimiz için "ART DIRECTOR" arıyoruz. Sosyal medya departmanında yer alacak pozisyon, dijital uygulamaların tasarımından ve operasyonel süreçlerin takibinden sorumlu olacaktır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim Tasarımı veya Grafik Tasarım bölümlerinden mezun, Benzer pozisyonda min. 3 yıl deneyimli, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programları konusunda tecrübeli, İyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip, Tercihen Adobe After Effects ve Premiere programlarını kullanabilen, Çalıştığı markaların konseptine uygun şekilde tasarımlarını şekillendirebilecek, Yaptığı işin sürecini takip eden ve sorumluluğunu alan, Hızlı ve efektif ve çözüm odaklı çalışan, Güncel tasarım trendlerini, deadlineları takip eden, Takım çalışmasına yatkın, Yaratıcı ve çok yönlü düşünebilen, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Medya, Ajans, Sanat

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sanat Yönetmeni, Tasarımcı

 • Raporlama ve Editör

  Anka Danışma Grubu A.Ş.Eskişehir, Ankara, Bursa 18 Ekim 2017

  İş AçıklamasıEnstitü olarak faaliyet gösterdiğimiz Eskişehir'de bulunan ofisimizde; Yabancı dilde hazırlanmış uluslararsı literatür, akademik çalışma ve yayınların taranması, çevirilerin yapılarak anlaşılır bir türkçe ile sözel ve sayısal olarak raporlanmasıdır. Analizler akabinde raporların oluşturulması, yönetici özeti gibi kritik içeriklerin düzgün bir Türkçe ile yazılmasıdır. Müşterilerimize sunacağımız sonuç raporlarının oluşturulması, içeriklerin anlaşılır bir dille oluştrulması ve kıyaslamaların gerek analiz sonuçları gerek se de ulusal ve uluslararsı kaynak araştırma sonuçları ile karşılaştırılmalı olarak yapılmasıdır.

  Aranan Nitelikler- İyi düzeyde Türkçe yazım ve editörlük bilgisi - Çok iyi düzeyde İngilizce diline hakim ve literatür tarayabilen - Karşılaştırmalı Edebiyat veya Yabancı Dil ve Edebiyatı Bölümlerinden Mezun - İyi düzeyde Arapça - Daha önce yayın şirketlerinde çalışmış veya akademik makaleler yazmış 3 yıl deneyimli - Analitik kabiliyet ve matematik bilgisi olan - Lisans, Yüksek Lisans veya Doktora yapmış - Microsoft Office programlarına hakimiyet (İyi excel bilgisi) - Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış - Danışmanlık, Eğitim veya Araştırma şirketlerinde deneyimli

  Sektör: Danışmanlık, Holding, Hukuk

  Pozisyon: Editör, Uzman, Öğretim Görevlisi, Yazar, Sanat Yönetmeni

 • İş AçıklamasıDÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON SATIŞ SORUMLUSU EKİP SAHA SORUMLUSU. Bölümünün eksik ve ihtiyaçlarını (sarf malzemeleri, çeşitli hizmetler vs.) elemanlarından gelen istekler doğrultusunda veya kendi görüşleri doğrultusunda belirleyerek bunları giderir veya giderilmesi için ilgili birimlere iletir ve takibini yapar. Kalite faaliyetlerinin, sorumluluğu altındaki birimlerde genel hedef ve politikalarını belirler, uygulanmasını sağlar ve sonuçları değerlendirir. Orta ve uzun vadeli satış hedef ve politikalarını Genel Müdürle birlikte oluşturur. davet ve organizasyon pazar ve ürün araştırması yapar ve raporlar. davet ve organizasyon faaliyetlerini güçlendirecek etkinliklerde bulunur. davet ve organizasyon ziyaretleri sırasında ortaya çıkan ve müşteri memnuniyetini sağlayacak olan özel promosyon materyalleri hakkında yönetime öneride bulunur ve takibini yaparak sonuçlandırır. katılacağı fuarlarda bulunarak, teknik destek verir, fuarlarda sergilenecek ürünleri hazırlar ve satış bölümüne teslim eder. Belirli periyodlarda, piyasa ihtiyacı belirleme ve karşılama, stratejik advet ve organizasyon planları oluşturma toplantıları yaparak bu paralelde firmayı rakiplere karşı güçlü kılar. Ürün sıkalasını ve potansiyellerini araştırır, fizibilite bilgilerini geliştirir ve yönetimin onayını takiben çalışmaları koordine ederek yeni ürün portföyünü oluşturur. Bu yeni ürünlerin fiyatlandırılmasında yönlendirici rol üstlenir. Kalite ve Satış Pazarlama bölümü koordinasyonuyla takip edilecek olan müşteri şikâyetlerini inceler. Davet ve organizasyonlarda her türlü faaliyetin yürütülmesini organize etmek.

  Aranan Nitelikler** MESAİ SAATLERİ ESNEK ** B EHLİYETİ OLAN ** SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN ** BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLAN ** PREZANTABL ** GRAFİK TASARIM BİLGİSİ OLAN ** DİKKATLİ - YETENEKLİ - DİSİPLİNLİ - PROBLEM - ÇÖZÜCÜ

  Sektör: Eğlence, Hizmet / İşletme Servisi, Fuar ve Organizasyon

  Pozisyon: Grafiker, Ofis Elemanı, İç Mimar, Görsel Yönetmen, Sanat Yönetmeni

 • İş AçıklamasıVeryeri grup şirketlerinin kurumsal pazarlama ve iletişim mecralarının tasarım ve takip işlerini ekip arkadaşları ile birlikte yönetecek Tasarımcı Grafiker arıyoruz. İlgilenen adayların Portfolyolarını alper@veryeri.com adresine bekliyoruz!

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Grafik Tasarım veya Görsel İletişim Tasarımı vb. bölümlerinden mezun, Tüm Adobe programlarına hakim (Illustrator, InDesign, Photoshop), Reklam ajanslarında en az 2 yıl deneyimli, Tipografi, renk ve kompozisyon bilgisine sahip, Baskı-matbaa süreçlerine hakim, Dijital uygulamalar hakkında bilgili, Titiz ve dikkatli, disiplinli, Tercihen İngilizce bilen, Sektörün trendlerini takip eden deneyimli bir Tasarımcı Grafiker arıyoruz.

  Sektör: Ajans, Matbaacılık/Baskı, Reklamcılık

  Pozisyon: Tasarımcı, Grafiker, Sanat Yönetmeni

İş Habercisi - Sanat Yönetmeni İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?