Satış Koordinasyon Uzmanı İş İlanları

Hepsini Temizle
Satış Koordinasyon Uzmanı
  • İş AçıklamasıOtomotiv yedek parça sektöründe 42 yıldır toptancı olarak faaliyet gösteren, sektörün öncüsü konumunda olan şirketimizin büyüyen Satış Departmanı bünyesindk Kütahya Bölgesi “Saha Satış Sorumlusu” pozisyonunda görevlendirilmek üzere; En az Lise Mezunu, Otomotiv Yedek Parça Sektöründe Satış alanında en az 3 yıl deneyimli, MS Office programlarına hakim, veri analizi ve raporlama yapabilen, İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına yatkın, İkna kabiliyetine sahip, Analiz etme ve problem çözme becerileri gelişmiş, Yoğun iş temposunda ve esnek çalışma saatlerinde çalışabilecek, B sınıfı sürücü belgesine sahip, aktif araç kullanabilen, Seyahat engeli olmayan, Erkek adaylar için Askerlik ile ilişiği olmayan, Bursa bölgesinde çalışabilecek ekip arkadaşları arıyoruz.
    Aranan NiteliklerSatış aktivitelerini planlamak, organize etmek. Şirketin belirlediği bölgesel ve kişisel hedefler doğrultusunda aylık/yıllık satış hedeflerini gerçekleştirmek. Bağlı bulunduğu bölgeye ait tüm satış, pazarlama faaliyetlerini raporlamak ve sunmak. Yeni ürün ve kampanyalar doğrultusunda pazar trendini belirlemek. Pazar analizleri ve araştırmaları yapmak. Şirket satış stratejilerine ve politikalarına ışık tutabilecek öneriler geliştirmek. Şirkt hedefleri doğrultusunda yeni müşteriler bulmak, müşteri memnuniyetini sağlamak için bulunduğu bölgedeki tüm satış ve operasyon sürecini takip etmek.

    Sektör: Otomotiv

    Pozisyon: Aktif Satış Danışmanı, Aktif Satış Görevlisi, Satış Sorumlusu, Aktif Satış Elemanı, Aktif Satış Sorumlusu, Saha Satış Danışmanı, Saha Satış Elemanı, Saha Satış Personeli, Saha Satış Sorumlusu, Satış Koordinasyon Uzmanı

İş Habercisi - Satış Koordinasyon Uzmanı İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?