Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Sekreterlik
 • Sekreter
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yoğun telefon ve mail trafiğinin yönetilmesi Misafirlerin karşılanması Tüm ofis işlerinin yürütülmesi

  Aranan Nitelikler Bayan  27-40 yaş aralığında Önlisans/Lisans mezunu Halkla İlişkiler/İşletme/İktisat bölümlerinden herhangi birinden mezun, En az 3 yıl benzer pozisyonda deneyimli, Konuşma seviyesinde İngilizce bilen, Ofis programlarına hakim  Ses tonu ve diksiyonu düzgün, İletişimi kuvvetli.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut, Bağlıca Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • Başhekim Asistanı
  Medicana
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Medicana Sağlık Grubu'na bağlı Çamlıca Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere, “Başhekim Asistanı” aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sağlık sektöründe deneyimli, Tıbbi Terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim, Microsoft Office programlarını kullanabilen, Hasta ve Hasta yakınlarıyla etkili iletişim kurabilen, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Diksiyonu düzgün ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Tercihen sigara kullanmayan, Ümraniye ve çevresinde ikamet eden, Bayan.

 • Başhekim Sekreteri
  İstanbul Cerrahi Hastanesi
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Büyüme hedefleri çerçevesinde modern yapısıyla yeni projelere imza atmakta olan İstanbul Cerrahi Sağlık Grubu Fulya lokasyonunda görevlendirilecek, aşağıda belirtilen genel niteliklere sahip "Başhekim Sekreteri" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tıbbi Sekreterlik önlisans mezunu ve tercihen alanında en az 1 yıl deneyimli, Tıbbi terminolojiye ve doküman yönetimi sistemine hakim, Yazışma ve raporlama süreçlerine hakim, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Kurumlarla resmi yazışmaları sorunsuz yürütebilecek, Takım çalışmasına yatkın, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, İş takibi gelişmiş,sorumluluk sahibi    

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Mersin Tarsus temsilciliğinde görev alacak; YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Ön lisans veya Lisans mezunu olan, - İngilizce bilen, - İyi derecede MS OFFİCE ( Word, Excel, Powerpoint) bilgisine sahip olan, - Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, - Planlama, organizasyon, koordinasyon , iş takibi konularında başarılı olan, - Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş olan, - Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek olan, - Disiplinli, öz güveni yüksek, sorumluluk alabilen,

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Anaokulları Antalya Konyaaltı Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; YÖNETİCİ ASİSTANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek - Dış görünüşüne önem veren - Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Çocukları seven ve onlarla çalışmaktan keyif alabilecek - Tercihen anaokulların da çalışmış veya ilgili bölümlerden mezun - Yönetici asistanlığı konusunda deneyimli veya öğrenmeye hevesli - Ulaşım problemi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

 • Receptionist
  Neta İnsan Kaynakları
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması We are looking for a Receptionist to join a leading finance company. Highly skilled in greeting guests in a courteous and professional way, Well versed in managing multiple line phone system and handling multiple incoming calls simultaneously, Demonstrated ability to answer queries of visitors and direct them to the right person, Adept at giving accurate and detailed information to visitors and callers, Special talent for scheduling appointment, managing calendars , Thorough understanding of monitoring visitors’ access and issuing passes, Extremely capable of keeping reception area clean and organized, Expert in ordering, receiving and maintaining office supplies,  

  Aranan Nitelikler Minimum University degree, Minimum one year of experience in reception field, Good use of English with the ability to communicate confidently, Good command of MS Office Programs. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.  

 • Sekreter
  Odin İç ve Dış Ticaret
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Yenibosna Dünya Ticaret Merkezi'nde bulunan, Duty Free ve İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızı en iyi şekilde temsil edebilecek ''Sekreter'' aramaktayız.  

  Aranan Nitelikler   En az Lise mezunu, Evrak akışını ve telefon trafiğini yönetmek not alarak takibini yapmak, Diksiyonu düzgün, Sistemli, planlı ve düzenli çalışma prensiplerine sahip Kargo gönderi ve takibini yapabilen, Evrakların doğru dosyalanması, Güler yüzlü çalışkan, Avrupa Yakası'nda ikamet eden, 28 yaşını aşmamış, prezantabl, Giyimine özen gösteren, Rutin işleri sıkılmadan yapabilen.   Ofisimiz Dünya Ticaret Merkezi Yeşilköy'de bulunmaktadır.Yol problemi olan adayların başvurmaması rica olunur. 

 • İş Açıklaması  30 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren ve sektörünün öncü firmalarından olan ÜNVERLER A.Ş.’de çalışmak üzere Ankara Ofizimizde görevlendirilecek YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.    

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya lisans mezunu, Büro yönetimi ve sekreterya konularında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini bilen Araç kullanabilen Tercihen Muhasebe ve finans bilgisine sahip Bayan     İş Tanımı Telefon ve faks koordinasyonunu sağlamak, Evrak, e-posta, kargo akışını yürütmek, Toplantıları organize etmek, İlgili yöneticilerin program takibini yaparak, görüşme ve seyahat organizasyonunu yapmak.

 • İş Açıklaması Memorial Sağlık Grubu güvencesiyle Hasta Hizmetleri alanında meslek sahibi olmak ister misiniz? Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük eden Memorial Sağlık Grubu; 2000 yılından itibaren hızlı bir gelişim göstererek günümüzde 6000’i aşkın çalışanı ile İstanbul, Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır'da 15 lokasyonda hizmet vermektedir. İşkur ile yapmış olduğumuz İşbaşı Eğitim Programı çerçevesinde, uygun değerlendirilen adaylar Hasta Hizmetleri alanında 2 haftalık teorik eğitim dahil 160 gün süre ile hastanelerimizde uygulamalı olarak işbaşı eğitimi alacaktır. Eğitim süresince adaylar ücret alacak olup 160 günlük süreyi tamamlayan tüm adaylara İşkur tarafından katılım belgesi verilecek ve başarılı bulunan adaylara Şişli, Ataşehir ve Hizmet hastanelerimizde çalışma imkanı sağlanacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunuysan, Sağlık sektöründe hasta hizmetleri alanında kariyer hedefliyorsan, Her şart altında hasta memnuniyeti benim önceliğimdir diyorsan, Öğrenmeye, kendini geliştirmeye, araştırmaya istekliysen, İletişim etkin yetkinliklerimin başında gelir diyorsan, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteriyorsan, Takipçiyim, hızlı ve etkin çözüme ulaşma yetkinliğim güçlüdür diyorsan BU PROGRAM TAM SANA GÖRE!

 • Sekreter
  Efor Giyim
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Şirketimizin telefon, fax, mail ve misafir ağırlama trafiğini yürütebilecek takım arkadaşları arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Daha önce sekreterlik deneyimi bulunan, MS office programlarını kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Okmeydanı’na kolay ulaşım sağlayabilecek BAY/BAYAN.

 • İş Açıklaması Danışmanlığını yaptığımız müşteri firmamız adına "Satış Operasyon Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Satış destek veya satış operasyon asistanlığı alanında deneyimli, Ofis yönetimi konusunda tecrübe sahibi, İyi seviyede Ingilizce veya Almanca bilen, MS Ofis programlarına hakim, iyi derecede excel bilgisine sahip, İzmir'de ikamet eden.

 • Ofis Asistanı (Dönemsel)
  İnka
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Danışmanlığını yaptığımız Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, 6 ay süresince çalışabailcek iyi derecede İNGİLİZCE bilen, "OFİS ASİSTANI"arayışımız bulunmaktadır. -Şirkete gelen misafirlerin karşılanması, -Telefon trafiğinin yönetilmesi, -Kurye-Kargo takip ve işleyişinin yürütülmesi, -Yurtdışı-yurtiçi tüm seyahat, konaklama, vize,pasaport vb. işlemlerinin yürütlmesi ve takibinin yapılması,  

  Aranan Nitelikler En az Yüksekokul mezunu, İyi derecedde İngilizce bilen, Dönemsel çalışma sistemine uygun, Tercihen Ofis asistanlığı pozisyonlarında deneyimli, Nişantaşı lokasyonuna yakın ikamet eden, Dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarına hakim, Bayan

 • Genel Başvuru (Engelli)
  İnka
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Engelli Kadromuz kapsamında; şirketimiz bünyesinde bulunan uygun pozisyonlarda çalışacak; Engellilik oranı %40 ve üzeri olan personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş aralığında ,  Lise, ön lisans veya üniversite mezunu, İletişim becerileri güçlü, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Bay/Bayan,  

 • İş Açıklaması Sultanbeyli Ofisimize SEKRETER/OFİS ASİSTANI Aranmaktadır.            

  Aranan Nitelikler 18-30 Yaşları arasında, En az lise mezunu , Yazılı sözlü iletişimi güçlü, MS Office Programlarını bilen, Diksiyonu düzgün , Güleryüzlü, Sekreterlik, ofis asistanlığı konusunda deneyimli, Çalışma saatleri 09:00 – 19:00 arası, Çalışma günlerine Cumartesi dahildir, Pazar izin günüdür. Sultanbeyli bölgesinde oturan veya ulaşımı kolay yakın bölgelerde ikamet eden, Bayan ofis asistanı aranmaktadır. Maaş: Asgari Ücret+Yol+Yemek+Ss

 • İş Açıklaması Medical Park Hastaneler Grubu Göztepe Hastanesi'nde görevlendirilmek üzere;Üniversite mezunu, Kadın Doğum ve Çocuk Polikliniklerinde en az 1 yıl tecrübeli, Branşı ile ilgili gelişme ve yenilikleri takip eden, Ekip çalışmasına yatkın, Hasta ve hasta yakınları ile etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Anadolu yakasında ikamet eden 'Doktor Asistanı' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler

 • İş Açıklaması Üniversite mezunu, Alanında en az 1 yıllık deneyime sahip, Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, Alanındaki yenilikleri takip eden ve öğrenmeye açık, Hasta ve hasta yakını memnuniyetine önem veren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış "Hasta Kayıt Yetkilisi "aramaktayız.

  Aranan Nitelikler

 • Sekreter
  Hışım Grup
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması Taksim de yer alan Genel Merkezimizde çalışmak üzere " Sekreter " arayışımış bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Tercihen İngilizce bilen MS Office uygulamalarına bilen En az 3 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, şirket içi ve dışı bilgi akışını sağlayabilecek Yoğun iş temposun ayak uydurabilen, pozitifliğini kaybetmeyen. Bayan.

 • Sekreter
  Yurt Kumaş
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması   İç ve Dış hat telefon trafiğinin yönetimi ve organize edilmesi, tercihen Karel santral sistemi bilen, (telefon/santral operatörlüğü deneyimli) Fax,kargo,email ve gelen evrakların takip ve kayıt altına alınması ilgili birimlere iletilmesi, Ziyaretçilerin karşılanması ve yönlendirilmesi, Üst yönetim ve bağlı yöneticinin verdiği sorumluluk ve beklentileri karşılamak, Genel ofis koordinasyonunu sağlamak    

  Aranan Nitelikler   En az Lise mezunu olup tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun En az 1 yıl deneyimli MS Offıce programlarını iyi derecede kullanabilen Telefonda ve yüzyüze iletişimi kuvvetli Diksiyonu düzgün,yazılı ve sözlü ifade etme yeteneği güçlü, Güleryüzlü ve dış görünümüne özen gösteren,  Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, Bayan, sigara kullanmayan Nişantaşına ulaşım sorunu olmayan              

 • Resepsiyonist
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması ·         Gelen misafirlerin karşılanması, ilgili birimlere yönlendirilmesi, ·         Evrak ve kargo takibinin yapılması, ·         Telefon trafiğinin yönetilmesi ve yönlendirilmesi, ·         Otel ve uçak rezervasyonlarının yapılması, ·         Toplantı odalarının koordine edilmesi ve takibi.

  Aranan Nitelikler Perakende sektörünün öncü firmalarından olan ve birçok lokasyon da hizmet veren şirketimizin, merkez ofisinde çalışmak üzere ‘’Resepsiyonist’’ aranmaktadır. ·         Tercihen Meslek Yüksek Okullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun, ·         MS Office programlarına hakim, ·         Resepsiyon pozisyonun da en az 2 yıl deneyimli, ·         Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli olan,  ·         Güler yüzlü, ·         Enerjik, ·         Sorumluluk sahibi, ·         Problem çözme yeteneği gelişmiş, ·         Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden.

 • Sekreter
  Surtaş
  İzmir Bugün

  İş Açıklaması Firmamız için aşağıda belirtilen nitelikler doğrultusunda SEKRETER alınacaktır. Telefon ve faks trafiğini yönetmek, Toplantı, seyahat, etkinlik organizasyonu, şirketlerle ve iş ortaklarıyla iletişimin sağlanması gibi çeşitli konularda ekip üyelerine destek sağlamak, Ofisin idari işlerine (dosyalama, fotokopi, faks, randevu alma, rezervasyon vs…) cevap vermek.

  Aranan Nitelikler Minimum yüksekokul mezunu, 1-2 yıl deneyimli, İzmir’de ikamet eden, Bayan, Diksiyonu düzgün, Dış görünümüne özen gösteren.

 • İş Açıklaması Web teknolojileri üreten firmamızda sekreter / ön muhasebe personeli olarak çalışmak üzere bayan takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler •En az 1 yıl ofis asistanlığı konusunda deneyimli, •Aktif şekilde bilgisayar ve ekipmanlarını kullanabilen, •Temel ofis programlarına hakim, •Dış görünümüne önem gösteren, güler yüzlü, enerjik, disiplinli, sorumluluk alabilen ve gizlilik kurallarını anlayıp uyan, •Ön muhasebe deneyimi olan, •Şişli/Osmanbey bölgesine oturan veya ulaşımı kolay olan, •Şirketimizde uzun süreli çalışmayı hedefleyen, Bayan takım arkadaşı aramaktayız.

 • Ofis Elemanı - Engelli
  Nwg Services
  İstanbul Anadolu Bugün

  İş Açıklaması Koşuyolu'ndaki merkez ofisimizde istihdam edilmek üzere "Ofis işlerinde görev almak üzere bay/bayan eleman aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Tercihen bilgisayar kullanabilen, Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık, Ekip çalışmasına yatkın, Aktif ve dış görünümüne önem veren, Üsküdar, Kadıköy, Ümraniye civarında ikamet eden, Bay (askerlik ile ilişiği bulunmayan) / Bayan,

 • Dönemsel İkram Hostesi
  Manpower Trade Marketing
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Bursa Bugün

  İş Açıklaması Görev yaptığı Showroom’a gelen müşterilere çay-kahve servisinden sorumlu olarak hizmet sunmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya), Bursa lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel İkram Hostesleri' arıyoruz.   Tercihen Turizm Meslek Lisesi ve/veya Lise mezunu, Kişisel görünümüne önem veren,  Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentable ve güler yüzlü.

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler ALFRED CONCIERGE SERVICES, Türkiye'de ilk defa Rezidans, Alışveriş Merkezi, ve İş Merkezlerine, 5 Yıldızlı otellerin concierge hizmetlerini taşıyarak Resepsiyon, Bellboy ve Vale hizmeti vermektedir. Uluslararası konforda, güleryüzlü ve güvenli hizmet vererek, hergün yüzlerce misafir ağırlayan ekibimizin Zorlu Center Rezidans ve Ofis projesinde görevlendirilmek üzere; En az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm - Otelcilik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı vb. bölümlerinden mezun, Resepsiyon, yönetici asistanlığı, danışma, misafir hizmetleri/ilişkileri gibi alanlarda deneyimi olan, İnsan ilişkilerinde kendine güvenen, enerjisi yüksek, sorumluluk sahibi, Prezentable, empati becerileri gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 1 yıl tecilli, Resepsiyonist aramaktayız.

 • İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN MÜŞTERİMİZ İÇİN, - Asistanlık görevlerini yerine getirecek, - İş organizasyonlarını gerçekleştirecek, - Yönetim Kurulunu asiste edecek,

  Aranan Nitelikler - 28 - 45 yaşlar aralığında, - MS Office programlarına hakim ve iyi derecede kullanabilen, - Yönetim Asistanlığı alanında tecrübeli, - Zeki, pratik ve çabuk öğrenebilen, - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, - Bayan, ' YÖNETİM ASİSTANI ' aranmaktadır.   www.maviyakaik.com  

 • İş Açıklaması  DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, KONSEPT MAĞAZACILIK ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN KURUMSAL BİR MÜŞTERİMİZ İÇİN;    İNSAN KAYNAKLARI · İnsan Kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak, . İK veri tabanını kullanarak, ilan yayınlama, düzenleme, görüşmeler için aday yönlendirmek ve süreci takip etmek, personel  seçme, giriş - çıkış bilgilendirmelerini yapacak, · Merkez / mağazalar / depo lokasyonları için İK yönetmelik formlarını takip etmek, sürecin sorunsuz işlediğinden emin olacak, . Resmi kurumlarla ( SGK - İÇKUR - OSGB ) işlemlerini yürütecek,  İDARİ İŞLER  . Ofis idarisini sağlayacak, · Firmanın santral operatörünü, faks ve mail trafiğini yönlendirecek, · Firmanın yöneticileri ve merkez ofis kadrosunun görüşme takvimlerini takip edecek, . Toplantılar, sunumlar ve seyahatlerle ilgili gerekli organizasyonları yapacak, · Firmanın günlük misafir trafiğini yönlendirecek ve misafirlerin ağırlanmasından sorumlu olacak, · Dosyalama, arşiv düzeni ve dokümantasyon işlemlerini takip edecek, . Haftalık yönetim toplantısı raporlarını hazırlayacak, · Ofis için teknik cihaz, kırtasiye ve malzeme satın alımlarını gerçekleştirecek, · Bilgi İşlem / donanım hizmeti alınan firmalarla irtibatta olarak, merkez/mağaza/depo lokasyonları için teknik hizmet çağrı kaydı oluşturacak ve süreci takip ederek sonuçlandıracak,

  Aranan Nitelikler   . Üniversite mezunu, . 24 - 35 yaşlar arasında,  . İnsan Kaynakları alanında 2 yıl tecrübeli, . Öğrenme arzusu olan ve dinamik, . Tercihen orta düzeyde İngilizce bilen, . İnsan Kaynakları süreçlerinin yanında ofis idarisinden de sorumlu olacak, . Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen,  · İnsan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, · Çözüm odaklı, . Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, . Yoğun çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, . Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, . İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, . Bay, Bayan  " İDARİ İŞLER VE İNSAN KAYNAKLARI ELEMANI" aranmaktadır.     www.maviyakaik.com

 • İş Açıklaması Samsung Elektronik Güvenlik Sistemleri Satışı Yapan Firmamızda Görevlendirilmek Üzere, Yönetici Asistanı aramaktayız. Telefon, Faks ve Mail Trafiği yönetebilecek, Gelen, Giden Evrak Kaydını, Kontrolünü ve Arşivlemesini Yapabilecek, Ön Muhasebe Faaliyetlerini yönetebilecek, Ofis Genel Düzenini ve gerekli koordinasyonunu sağlayabilecek, Çalışma Yeri: Flat Ofis Haliç Mesai Saatleri: Hafta içi: 08.30 – 18.00, Cumartesi 08.30 – 13.30 ‘dur.

  Aranan Nitelikler En az 3 Yıl Tecrübeli Ön Muhasebe Bilgisine Sahip Logo GO Plus ve MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen Telefon karşılama ve yönlendirme derecesinde İngilizcesi olan, Organizasyon, koordinasyon ve planlama yeteneğine sahip, Dikkatli, Planlı ve Programlı Çalışan, Problem Çözebilme Kabiliyetine Sahip Kendini Geliştiren ve Öğrenmeye Açık Güleryüzlü Tercihen, Sigara Kullanmayan *** Logo Go Plus Programı kullanımı bilgisi olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

 • Sekreter
  Gns Kimya
  İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklaması 1996 yılından bugune faaliyette olan GNS Kimya deterjan üretimi yapmakta olup  yerel ve ulusal marketlere, temizlik firmalarına hizmet vermektedir. Bu doğrultuda bizlerle bu yolda özveri ile çalışacak, işine önem veren, Sekreter arıyoruz.  

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Diksiyonu düzgün olan, Güler yüzlü olan, İletişimi güçlü, Prezantabl, Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, İş disiplini olan sorumluluk sahibi, Bilgisayar pogramlarına hakim,

 • İş Açıklaması Üniversıte-yuksekokul mezunu    Bayan   19-35 yaş arası Algıgücü kuvvetli Gelişime açık

  Aranan Nitelikler

/
6

İş Habercisi - Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?