Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Sekreterlik
 • İş Açıklaması Firmamızda ön muhasebe bölümünde çalışacak, Cari hesap mutabakatları - fatura / irsaliye kesimi yapabilen , Mikro programını kullanabilecek,   Bay - Bayan eleman alınacaktır.

  Aranan Nitelikler Mikro programını kullanabilecek MS Office programlarına hakim, MS Office programlarına hakim, Sistemli, düzenli ve organizasyon yeteneğine sahip,  Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli,  Gerektiğinde esnek çalışma saatlerine uyabilen  Analitik düşünme ve doğru iletişim yeteneğine sahip olmak,  Telefon trafiğini yönetebilecek  

 • İş Açıklaması İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın merkez ofisinde çalışmak üzere, Ön muhasebe bilgisi bulunan,  Dosyalama evrak takibi yapan, Satınalma birimine yardımcı olacak, Ofis içi düzeni sağlayabilecek,

  Aranan Nitelikler Çalışma motivasyonu yüksek, güleryüzlü, dikkatli, Ofis programlarını kullanabilen Gelen misafirleri karşılayıp ilgili birimlere yönlendirebilecek, Bayan, En az lise mezunu, Esenyurt, Kıraç, Beylikdüzü semtlerinde ikamet eden çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Departman Yönetici Asistanı
  Hastek
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Firmamızın Plastik Eşya Üretim Makineleri satan departmanımızda Departman üst düzey yetkilisi ne bağlı departman asistanı olarak çalışacak, departmanda görev alan arkadaşlar hakkında yöneticiye dönemsel rapor verecek ve takımın performansını arttırıcı fikirler üretecek, yine departmanda çalışan arkadaşlara satış öncesi ve sonrası operasyonlarında destek verecek bayan yönetici asistanı..  

  Aranan Nitelikler Telefonda ikna kabiliyeti,  Presantabilite, Organizasyon yetisi & tecrübesi, Bilgisayar kullanım tecrübesi ( word excel vs.)  Çalışkan , hırslı .. Bağlı olduğu yöneticisine sadık ve güvenilir..     

 • Yönetici Asistanı
  İhlas Holding
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Bağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, ajandasını takip etmek, koordinasyonu sağlamak ve raporlamaya destek olmak, Bağlı çalışacağı yöneticinin programı doğrultusunda tüm toplantı, görüşme ve iş gezilerini mevcut plan dahilinde düzenlemek, ilgili kişileri bilgilendirmek ve organizasyonu sağlamak, Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, Yöneticinin talep ettiği konular ile ilgili araştırma yapmak, bilgi toplamak ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, raporlamaların yapılmasına ve sunumların hazırlanmasına destek olmak, İşin gerektirdiği belge ve doküman akışının yönetilmesini sağlamak, İlgili yöneticinin yönetiminde olan iş birimlerine destek vermek,

  Aranan Nitelikler · Tercihen Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, · Üst Düzey Yönetici Asistanlığı konusunda en az 3 yıl deneyimli, · MS Office programlarına hakim ve iyi düzeyde Excel ve PowerPoint uygulamalarını kullanabilen, · Analiz, planlama, iş takibi, organizasyon becerilerine sahip, · Temsil yeteneği olan, · Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren, · Sözlü ve yazılı iletişimi iyi, · İstanbul’da ikamet eden, · Yabancı Dil bilen, · Askerliğini tamamlamış, · Aktif araç kullanabilen ve seyahat engeli bulunmayan, · Bay

 • İş Açıklaması

  Aranan Nitelikler EN AZ LİSE MEZUNU AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN SANTRALE BAKACAK VE OFİS ARAÇLARINI KULLANABİLECEK YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI YAPABİLECEK, OFFICE PROGRAMLARINI İYİ DERECE BİLEN, YAŞ ARALIĞI  20-30 İYİ DERECEDE ALMANCA BİLEN BAY      

 • Yönetici Asistanı
  Axa İnşaat Gayrimenkul…
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Dönemsel eleman desteği konusunda sektöründe öncü olan şirketimizin Levent ofisinde tam zamanlı çalışacak bay/bayan YÖNETİCİ ASİSTANI arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler   • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, • Konusunda en az 3 yıl deneyimli ( Genel Müdür veya Yönetim Kurulu Üyelerini asiste      etmiş)  • Çok iyi derecede İngilizce konuşabilen ve iyi derecede İngilizce yazışabilen,(İkincidil tercih sebebidir.)  • MS Office programlarına, Outlook ve takvim randevu programına hakim,  • Planlama ve organizasyon yeteneği kuvvetli, İdari İşler konularında bilgi sahibi olup, yönetebilme kabiliyetine sahip,  • Sözlü ve yazılı iletişim yeteneği güçlü, dış görünüşüne özen gösteren, diksiyonu düzgün,  • Yoğun iş temposuna uyabilecek,  • Tüm dosya ve yazışma trafiğinin gizlilikle ve düzenli bir şekilde tutabilen,  • Yönetim Kurulu Başkanı'nın günlük programını düzenleyip, takip edebilecek,  • Tebliğ ve Yasal yazıları zamanında ilgili departmanlara yönlendirip, süreç akışını sağlayabilen,  • İç ve dış yazışmaları hazırlayacak,  • Seyahat, konaklama, vize, uçak bileti vb. organizasyonlarının akışını sağlayıp rezervasyonları yapabilen, Yurtiçi/Yurtdışı Seyehat engeli olmayan Bay/Bayan adaylar arıyoruz      Not: Fotografsız cv'ler değerlendirilmeye alınmayacaktır.        

 • Yönetici Asistanı
  Effect Consultancy
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması * Telefon trafiğini yönetebilecek, * Ofis temizliği ve yönetici odasının düzenini sağlayabilecek, * Gelen - Giden evrak takibini ve dosyalama yapabilecek, * Firma kargo ve kurye işlemlerini organize edebilecek, * Ofise gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirebilecek.

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * Disiplinli sorumluluk alabilen, * World ve Exel konusunda bilgi sahibi, * Diksiyonu düzgün, * Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, * Dış görünüşüne özen gösteren, bayan elemanlar aranmaktadır.

 • İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda ÖN MUHASEBE VE SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 2 yıllık yüksek okul mezunu, NETSIS ve EXCEL kullanabilen, 30 yaşını aşmamış, Diksiyonu düzgün, BAYAN eleman alınacaktır.

 • Sekreter
  Anadolu Yakası Teknik Servis…
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Anadolu Yakası Teknik Servis Hizmetleri Tic.A.Ş. Anadolu yakası BAYMAK teknik servis hizmeti veren firmamıza yoğun telefon aramaları ve telefonda iletişim konusunda yeteneğine güvenen Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

  Aranan Nitelikler 18 - 35 yaş arası, Bilgisayar kullanımına hâkim, Diksiyonu düzgün ve akıcı konuşabilen, Takım çalışmasına yatkın, İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlü, Kendine güvenen ve sonuç odaklı çalışan, İkna kabiliyeti olan, Sigara kullanmayan, İstanbul  Kartal ve Pendik ilçelerinde oturan, Bayan.

 • Dönemsel İkram Hostesi
  Manpower Trade Marketing
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Bursa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Görev yaptığı Showroom’a gelen müşterilere çay-kahve servisinden sorumlu olarak hizmet sunmak.

  Aranan Nitelikler Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren sektöründe lider müşterimizin İstanbul (Maslak, Esenyurt, Kartal), Ankara (Etimesgut, Çankaya), Bursa (Osmangazi) lokasyonlarındaki showroomlarda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip 'Dönemsel İkram Hostesleri' arıyoruz.   Kişisel görünümüne önem veren,  Günlük / haftalık veya aylık ihtiyaçlar doğrultusunda dönemsel çalışabilecek, İletişim yönü güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Prezentable ve güler yüzlü.

 • İş Açıklaması Amerikan Kültür Anaokulları Ankara Bağlıca Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere;SEKRETER alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - Daha önce sekreterlik yapmış olan, - Tecrübeli, - Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan, - Hizmet kalitesine önem veren, - Dış görünüşüne dikkat eden, - Ankara Etimesgut, Bağlıca Çayyolu Yaşam Kentte ikamet edenler tercih sebebidir.

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Anaokulları Antalya Konyaaltı Temsilciliğimizde görevlendirilmek üzere; YÖNETİCİ ASİSTANI alınacaktır.

  Aranan Nitelikler - İletişim ve koordinasyon becerisi yüksek - Dış görünüşüne önem veren - Yoğun ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek - Çocukları seven ve onlarla çalışmaktan keyif alabilecek - Tercihen anaokulların da çalışmış veya ilgili bölümlerden mezun - Yönetici asistanlığı konusunda deneyimli veya öğrenmeye hevesli - Ulaşım problemi olmayan adayların başvuruları değerlendirilmeye alınacaktır.

 • İş Açıklaması İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Mersin Tarsus temsilciliğinde görev alacak; YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler - Ön lisans veya Lisans mezunu olan, - İngilizce bilen, - İyi derecede MS OFFİCE ( Word, Excel, Powerpoint) bilgisine sahip olan, - Detaylı ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, - Planlama, organizasyon, koordinasyon , iş takibi konularında başarılı olan, - Diksiyonu düzgün ve iletişim becerisi gelişmiş olan, - Dış görünüşüne özen gösteren ve temsil yeteneği yüksek olan, - Disiplinli, öz güveni yüksek, sorumluluk alabilen,

 • Danışma Görevlisi
  Saat ve Saat Sa. Tic. A.Ş.
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Türkiyede  160 Mağazası ile 1971 yılından bu yana var olan, 1000' e yakın çalışanı ile Toptan ve Perakende alanında hizmet veren firmamızın Genel Merkezinde görevlendirilmek üzere; Misafirlerimizi karşılayarak, ilgili birimlere yönlendirecek, Gelen telefonları ilgili kişilere aktaracak, Firmaya gelen evrakları kayıt altına alarak, ilgili birimlere zamanında ulaştıracak, Firma içi seyahat organizasyonlarının rezervasyonlarını gerçekleştirecek, Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonu sağlayabilecek, Sekreter/Danışma Görevlisi alımı yapılacaktır.  

  Aranan Nitelikler   MYO/Üniversite mezunu tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik Tercihen İngilizce dil bilgisine bilgisine sahip, İlgili pozisyonda en az 2 yıl deneyim sahibi, Özgüveni ve temsil kabiliyeti yüksek, Dinamik ve pozitif iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, Planlama ve koordinasyon becerisi bulunan, Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren.

 • İş Açıklaması 1999'dan bu yana,Estetik ve Rekonstrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul-Kozyatağı Şubemiz için "İşletme Müdürü Asistanı" aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler -En az MYO Mezunu veya Lisans Mezunu (Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik,Halkla İlişkiler veya İletişim bölümlerin birinden mezun ) -Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimi bulunan, -Sağlık sektöründe tecrübesi olan, -İyi derecede İngilizce dil bilgisi olan, -İletişim becerisi kuvvetli,zaman yönetimi,planlama,organizasyon ve iş takibi konularında başarılı, -Problem çözme becerisi yüksek,pratik,hızlı düşünebilen ve dikkatli, -Detaylı,sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, -Rapor ve sunum hazırlama konusunda deneyimli, -Microsoft Office programlarını çok iyi kullanabilen, Bayan "İşletme Müdürü Asistanı" aranmaktadır.  

 • Sekreter
  E.M.N. Egitim Cihazları
  Ankara 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması ​1994 Yılında Ankara da kurulan EMN LTD.ŞTİ. , Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta olduğu HITACHI ( Projeksiyon – Akıllı Tahta ve Yazılımları ),LONGWIN (Doküman Kamera ve Video Konferans) ürünlerinin ithalatı, Projelendirme, Pazarlama, Satış, Kiralama, Dağıtım ve teknik servis destek hizmetleri çalışmalarını yürütmektedir. Ankara Merkez Ofisimizde  Sekreter olarak olarak görev alacak takım arkadaşları aramaktayız. Firmayı iyi bir şekilde temsil edecek ve tanıtacak biçimde telefon ve mail trafiğinin yönetilmesi, Gelen misafirlerin karşılanması ve ilgi birime yönlendirilmesi, Resmi ve şirket içi evrağın dosyalanmasını, takibinin yönetilmesi ve arşivlenmesi, Yönetim Kurulu üyelerine ait randevu ve organizasyonların koordinasyonunun sağlanması.

  Aranan Nitelikler Tercihen Üniversite mezunu  Ofis ekipmanları ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Dış görünümüne özen gösteren, güler yüzlü, dinamik ve özgüven sahibi.

 • Sekreter
  Anibera Animasyon Film Prodüksiyon
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Rapor ve bilgi akışının doğru ve zamanlı olmasını sağlamak, takip etmek, Yöneticisine her konuda yardımcı olabilmek, Grup içerisinde yer alan diğer departmanlarla iletişimi sağlamak, Firmanın santralini yönetmek ve gelen telefon görüşmelerini ilgililere yönlendirmek. Ofis içi / dışı bilgi akışını ve ofis düzenini sağlamak, İstenen iş  ile ilgili raporları oluşturmak, yazmak  ve yetkililere iletmek. Bilgisayarda istenilen yazışmaları ve raporlamaları yapmak. İstenen faks ve fotokopi taleplerini yerine getirmek. Misafirleri karşılamak, yönlendirmede ve ikramda bulunmak Yöneticisi ile beraber  toplantılara katılıp, ilgili raporlamaları hazırlamak, Firmanın idari işler ile ilgili faaliyetlerinin takibinde  destek olmak. Gerektiğine müşteri yazışmalarını yapmak ve müşterilerle ilgili kayıtları takip etmek. Firmanın kargo,kurye ve posta işlerini takip etmek. Yöneticileri asiste etmek, seyahat organizasyonlarını yapmak, Yöneticinin talep ettiği raporları hazırlamak, Doküman ve evrakların kontrolünü, arşivlenmesini sağlamak. Her türlü sekreterya görevini yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler En az MYO, tercihen üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, En az 2 yıl deneyimli,  Yoğun görüşme, toplantı ve organizasyon trafiğini yönetebilecek, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Raporlama, toplantı yönetimi ve zaman yönetimi konularında kendini geliştirmiş, Analitik düşünme yeteneğine sahip, Detaylara önem veren,planlı, titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Sonuç odaklı çalışabilen Sorumluluk sahibi Santral ve telefon görüşmelerini yönetme becerisine sahip, İletişim yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün,   Temsil yönü ve ikna kabiliyeti gelişmiş,  İnsanlarla kolay iletişim kurabilen,sabırlı,güleryüzlü, Şirket kültürüne uyum sağlayabilecek ve kurumsal imajı düzgün yansıtabilecek, Diksiyonu düzgün Dış görünümüne dikkat eden,  Dinamik ve disiplinli çalışma ortamımıza ayak uydurabilecek  27 Yaşını aşmamış  

 • Sekreter
  Tuncell Mühendislik Enstrumantasyon…
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Endüstriyel Otomasyon sahasında aktif firmamız Tuncell Ltd. www.tuncell.com kurulduğu ilk günden bu yana, sağlam temeller üzerinde yükselttiği memnuniyet kolonları ile Türkiye'nin en büyük markalarının birinci ve değişmez tedarikçisidir.    

  Aranan Nitelikler En az yüksekokul mezunu, tercihen Üniversite mezunu, Yönetici ajandasını takip edip, gerekli planlama ve koordinasyonu Sağlayıp, şirket içi ve dışı bilgi ve iş akışını yönetecek, Teknik konulara yatkın, gelişime açık, Satış sonrası müşteri ilişkilerini yönetecek, insan ilişkileri güçlü, Sektörsel yayınları takip edecek, İyi derecede İngilizce bilen, MS ofis programlarına hakim, (Raporlama becerisi yüksek) Diksiyonu düzgün, prezantabl, titiz ve düzenli, Anadolu Yakasında, tercihen Ataşehir civarında ikamet eden, Sigara kullanmayan, Bayan takım arkadaşı aramaktayız.  

 • İş Açıklaması  1985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır.  6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz.  Bu amaçla:   Firmamızın telefon trafiğini yönetecek ve yönlendirebilecek Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi Dosyalama,ilgili yazışma ve evrak akışının yapılması ve takip edilmesi Kargo  ,mektup ve evrak  teslim alınması ÇALIŞMA YERİ ESENYURT

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar  office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Diksiyonu düzgün,Giyinimine özen gösteren, Büro ekipmanlarını kullanabilen, Bayan  ön büro elemanı sekreter. Beşyol E-5 üzeri servis mevcuttur.

 • İş Açıklaması     Bilişim sektöründe faaliyet göstermekte ve Esenler Tekstilkent de merkezi olan firmamızda; görevlendirmek üzere  deneyimli yönetici asistanı.       İleri düzeyde bilgisayar, internet ve sosyal medya kullanımına hakim, Diksiyonu düzgün, Yönetme kabiliyeti ve becerisi yüksek, İkna kabiliyeti ve öz güveni yüksek. Çoklu işletme mekanizmaları aynı anda idare edebilecek, orta düzey yönetici vasıflarını barındıran   

  Aranan Nitelikler Bilişim sektöründe okullardan mezun yada bu alanda En az 2 Yıl Tecrübeli 25 - 45 Yaş Arası Sigara kullanmayan

 • Santral Görevlisi
  Erdal Çorap San. ve Tic.…
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Çorap üretimi ve ihracatı yapan firmamıza aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşı alınacaktır. Firmamızın telefon trafiğini yönetecek ve yönlendirebilecek Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi Dosyalama,ilgili yazışma ve evrak akışının yapılması ve takip edilmesi Kargo  ,mektup ve evrak  teslim alınması ÇALIŞMA YERİMİZ HADIMKÖY ÇALIŞMA SAATLERİMİZ HAFTA İÇİ :08:00-18:00 CUMARTESİ: 08:00-13:00

  Aranan Nitelikler * En az lise mezunu, * MS Office programlarını kullanabilen, * Benzer pozisyonda en az 1 yıl çalışmış, * Santral sistemleri kullanmış, * Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek, * 20 - 30 yaş aralığında, * Dış görünümüne özen gösteren, * Bayan santral görevlisi

 • Santral Elemanı
  Triko Mısırlı
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Hazır giyim sektörünün köklü ve öncü kuruluşlarından olan firmamızın Merkez kadrosunda görevlendirilmek üzere bayan, engelli "Santral Elemanı ‘’  aranmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı ve uluslar arası telefon bağlantılarını yapmak, Firma ile ilgili randevu ve rezervasyonları yapmak, Gelen misafirleri ilgili kişilere bildirmek, Gelen ve giden faks ve postaları ilgililere iletmek,

  Aranan Nitelikler Türkiye İş Kurumuna kayıtlı, engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, Tercihen benzer bir görevde çalışmış, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, En az lise mezunu, İnsan ilişkileri iyi, takım çalışmasına yatkın, Yazılı ve sözlü ifade etme yeteneği güçlü,  Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden, Bayan.    

 • Ofis Asistanı
  Yankı Eğitim
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Ofisin telefon, evrak, kargo trafiğinin yönetilmesi, Yöneticilerin şirket dışı ve şirket içi tüm haberleşme sürecini koordine etmek, Randevuları, toplantıları, konferans ve seyahatleri organize etmek, Misafirlerin karşılanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi ve ağırlanması, Ofisin genel düzeninin sağlanması.

  Aranan Nitelikler Lise veya yüksekokul mezunu, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, MS Office (Word,Exel,Outlook.) uygulamalarını iyi kullanabilen, Benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, Kişisel gelişime açık, sorumluluk almaya istekli, takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, iletişim kabiliyeti kuvvetli planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İşinin takipçisi, 20 - 25 yaş aralığında olan, Zaman yönetimini sağlayabilen, inisiyatif kullanabilen, Yapabileceğinin en iyisini yapmayı hedefleyen ve işini severek yapan, Analitik düşünebilen ve raporlama becerisi yüksek, İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet eden E-5 Bostancı güzergâhına ulaşımı kolay, Sigara kullanmayan, Bay - Bayan "Ofis Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.     Not: Lütfen güncel fotoğraflı özgeçmişlerinizle başvuruda bulununuz.        Ücret aralığını belirtiniz, belirtilmeyen başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Resepsiyon Görevlisi
  Alarmnet Güvenlik Hizmetleri
  İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Gelen telefonların hızlı ve doğru bir şekilde yönlendirilmesini sağlamak, Gelen misafirleri güler yüzle karşılanıp, ağırlanması ve doğru kişilere yönlendirilmesi, Evrak/kargo takibinin yapılmasını ve ilgili bölümlere/kişilere tesliminin sağlanması, Randevuların düzenlenmesi. 

  Aranan Nitelikler Dış görünüşe ve kişisel bakımına önem veren,  Dinamik, güler yüzlü, düzenli, titiz, pratik,  Diksiyonu düzgün ve öğrenme isteği olan, Disiplinli, sistemli ve raporlu çalışmayı benimseyen Ön lisans mezunu (Tercihen Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunu) Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, klavyesi hızlı Faks, fotokopi, tarayıcı gibi ofis ekipmanlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon konularında yetenekli, Tercihen orta düzeyde İngilizce bilen En az 1 yıl sekreterlik deneyimi olan, 25 yaşını aşmamış Bayan çalışma arkadaşı

 • Resepsiyonist
  Fortune Danışmanlık
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Fortune Danışmanlık olarak 20 yıldır pek çok sektörden firma ve adaylarla çalışarak, kapsamlı bir Seçme & Yerleşme hizmeti sunmaktayız. Danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizle işbirliği yapar ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak adayları yönlendiririz. Danışmanlığını yapmakta olduğumuz bir müşterimiz için Resepsiyonist arayışımız söz konusudur.  

  Aranan Nitelikler Üniversite mezunu İleri düzeyde İngilizce bilgisi olan Mesleğinde en az 1 yıl tecrübeli Misafir memnuniyeti odaklı Güleryüzlü hizmet sunmayı ilke edinmiş, Prezantabl, Bayan adaylar Etiler'e ulaşım sorunu olmayan adaylar tercih sebebidir.

 • Resepsiyonist
  Firma Adı Gizli
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Tuzla Orhanlı'daki üretim fabrikamızda çalışabilecek "Resepsiyonist" aramaktayız. Minimum lise, tercihen üniversite mezunu, Word, Excel ve PowerPoint programlarını iyi derecede kullanabilen, Gelen çağrıların, e-posta ve faks trafiğinin yönetilmesi, Gelen misafirlerin karşılanması, ilgili birimlere yönlendirilmesi, Gelen ve giden evrak takiplerinin gerçekleştirilmesi, Faks, fotokopi ve evrak işleri ile ilgili olarak gerekli birimlere destek verilmesi, Toplantı organizasyonlarının yapılması, İdari işler kapsamına giren konuların takibi, Diksiyonu düzgün, güleryüzlü, dış görünümünde özenli, Pratik ve hızlı hareket edebilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, Disiplinli, kişisel gelişime açık, sorumluluk almaya istekli, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek.  

  Aranan Nitelikler

 • Santral Operatörü
  Altan Hidrolik Mühendislik
  İstanbul Anadolu 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklerde "Santral Operatörü" aramaktayız.    Gelen çağrıları en hızlı şekilde ilgili kişilere iletmek,  Gelen, giden evrak dağıtımı, faks,kurye,kargo işlemlerini takip etmek, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket telefon rehberini güncel tutmak, Üst yönetim ve bölüm müdürlerinin gerekli hallerde görüşmelerini organize etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını ve Ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne önem gösteren ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyetine önem gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

 • İş Açıklaması E - mail, telefon ve ziyaretçi programının yönetilmesi, Ekip çalışmasına uyumlu, Bölge müdürünün toplantılarının planlanmasının takibi, Protokol ve misafir karşılanması,ağırlanması düzenlemek, Yönetim kadrosuna destek verecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Ofis Büro ekipmanlarını kullanabilen, Ön muhasebe alanında deneyimli. (Arşivleme ve dökümantasyon vs.)

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yazışma,dosyalama ve raporlama konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve etkin dinleyebilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Güler yüzlü,dinamik,titiz ve detaylara önem veren,işine ve kendisine özen gösteren ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk alma konusunda başarılı, Zaman yönetimine önem veren ve stres altında çalışabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bayan adaylar aranmaktadır. Not: Maaş, Sigorta, Yemek

 • Genel Başvuru (Engelli)
  İnka
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Engelli Kadromuz kapsamında; şirketimiz bünyesinde bulunan uygun pozisyonlarda çalışacak; Engellilik oranı %40 ve üzeri olan personel arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler 18-30 yaş aralığında ,  Lise, ön lisans veya üniversite mezunu, İletişim becerileri güçlü, Sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Bay/Bayan,  

 • Ofis Asistanı (Dönemsel)
  İnka
  İstanbul Avrupa 26 Kasım 2015

  İş Açıklaması Bünyemizde istihdam edilmek üzere, Danışmanlığını yaptığımız Hazır Giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için, 6 ay süresince çalışabailcek iyi derecede İNGİLİZCE bilen, "OFİS ASİSTANI"arayışımız bulunmaktadır. -Şirkete gelen misafirlerin karşılanması, -Telefon trafiğinin yönetilmesi, -Kurye-Kargo takip ve işleyişinin yürütülmesi, -Yurtdışı-yurtiçi tüm seyahat, konaklama, vize,pasaport vb. işlemlerinin yürütlmesi ve takibinin yapılması,  

  Aranan Nitelikler En az Yüksekokul mezunu, İyi derecedde İngilizce bilen, Dönemsel çalışma sistemine uygun, Tercihen Ofis asistanlığı pozisyonlarında deneyimli, Nişantaşı lokasyonuna yakın ikamet eden, Dış görünümüne özen gösteren, MS Office programlarına hakim, Bayan

/
7

İş Habercisi - Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?