Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sekreterlik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Sekreterlik
 • Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 16 Haziran 2017

  İş AçıklamasıWe are a global Human Resources Company and we are seeking for an 'Executive Assistant' to work for our multinational client. Keeping the agenda of general manager, Scheduling high volume meetings with other top executives, Providing travel organisations such as hotel reservation, flight and transfer bookings for all teams for domestic and international travels, Supplying administrative needs and works, Organizing internal and external meetings, visits, Keeping management database and contacts updated.

  Aranan NiteliklerHaving a University Degree, Fluency in both written and spoken English is a must, Minimum 3 years of experience in related area, Experience in the usage of computers and office software packages (MS Word, Excel, etc.), Excellent social and strong negotation skills, Perfect organizational skills to perform duties in parallel with time management and problem solution, Willingness to learn from others and to be a part of the team.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Manpower Bakırköyİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıTeknoloji, Yapı ve İnşaat sektörlerinde faaliyet gösteren grup müşteri firmamız adına "Genel Sekreter" arayışımız bulunmaktadır. Telefon trafiğini ve genel ofis düzenini yönetmek, Rutin evrak işlerini düzenlemek, dosyalama ve arşivlemek, Ofis içi bilgi alış – verişini sağlamak, Gelen ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Resepsiyon, Sekreterlik, Yönetici Asistanlığında en az 2 yıl deneyimli, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Ofis Elemanı

 • İş AçıklamasıSatış ve organiizasyon bölümünde konumlandırılacak, Büyüyen şirketin yönetim bölümünde tüm ofis ve şirket işlerinin organize edilmesi ve yönetilmesinden sorumlu pozisyon.

  Aranan Nitelikler1-Yoğun iş temposuna ayak uyduracak 2-Evrak işlerinde titiz 3-ofis materyallerinde becerikli 4-esnek çalışma temposuna uygun 5-seyehat engeli olmayan; yurt içi, yurt dışı 6-insan ilişkilerinde başarılı 7-Prezentbl 8-Bayan

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Asistan

 • İş AçıklamasıBeyikdüzü'nde Tekstil sektöründe faaliyet gösteren tekstil firmamıza sekreter / ofis asistanı arayışımız bulunmaktadır. - Telefon trafiğini ve genel ofis düzenini yönetmek, - Gelen ziyaretcilerin karşılanması ve ilgili bölüme yönlendirilmesi - Ofis içi bilgi alışverişini sağlamak - Gerektiğinde diğer bölümlere destek olacak

  Aranan Nitelikler- Universitelerin ilgili bölümlerinden mezun - Resepsiyon , sekreterlik, yönetici asistanlığı konusunda en az 2 yıl deneyimli - Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek - Dış görünüşüne özen göstere, prezantabl - Beylikdüzü ve yakınlarında ikamet eden - 25-30 yaş arası bayan adaylar tercihimizdir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter, Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıMAK NDT Elektronik Endsütriyel Muayene Sistemleri ve Hizmetleri A.Ş. firması olarak Tahribatsız Muayene (NDT) alanında uluslararası firmaların Türkiye ve Yakın Asya (Azerbeycan, Türkmenistan) temsilciliğini yapmaktayız. Firmamız Muhasebe ve Yönetici Asistanlığını yapacak, İstanbul / Anadolu Yakası - Ataşehirdeki ofisimizde görevlendirilmek üzere BAYAN Sekreter aramaktadır. Ofisin telefon trafiğini düzenlemek Müşteri ilişkilerini yönetmek Ön muhasebe, stok ve faturalandırma işlemlerini yapmak / yardımcı olmak Gelen / Giden evrak ve/veya kargo yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak Misafirlerin karşılanmasında ve ağırlanmasından sorumlu olmak Ofis sekretarya işlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesinden sorumlu olmak

  Aranan Nitelikler- En az lise mezunu ve tercihen ilgili bölüm mezunu - Görüşünüşe önem gösteren prezentable, güleryüzlü ve diksiyonu düzgün - 20-30 yaş arası - En az 1 yıl tecrübeli - Ön muhasebe konusunda bilgi ve ön muhasebe programlarını kullanabilen - Bilgisayar ve ofis yazılımlarını etkin kullanabilen - Planlama, koordinasyon ve takip becerisi yüksek - İnsan ilişkilerinde tecrübeli - İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden tercihen Ataşehir

  Sektör: Elektrik ve Elektronik, Metal Sanayi

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter

 • ALS-MNH Derneğiİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıDerneğe gelen telefonları cevaplamak, ilgililerine yönlendirmek Derneği arayan hastalara hastalık ile ilgili bilgilendirmede bulunmak Dernek tarafından hastalara verilen malzemeler konusunda gelen hasta taleplerini dosyalamak ve takibini yapmak Hastalara dağıtılacak malzemelerle ilgili bilgi vermek ve dağıtım organizasyonunu gerçekleştirmek gerekli evrak ve düzenlemeleri yapmak Hastaların üyelik işlemleri ve ilgili programda detaylı kayıtlarının yapılması Derneğin gelen – giden evrak kayıt ve dosyalama işlemlerini gerçekleştirmek, gelen evrakları ilgililerine bildirmek ve yazışma takibini yapmak Dernek randevu ajandasını tutmak Dernek genel görünümünden sorumlu olmak Dernekte gerçekleştirilecek toplantı düzeni ve organizasyonundan sorumlu olmak Düzenlik olarak dernek fihristini tutmak ve güncellemek

  Aranan Niteliklerİnsan ilişkileri kuvvetli Güler yüzlü Diksiyonu düzgün Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek Tercihen Hasta iletişimi konusunda tecrübeli MS Office programlarını etkin kullanabilen Analitik düşünebilen ve sonuç odaklı çalışabilen Dernek merkezimiz Ataköy'dedir. Yakınlık tercih sebebidir. (Ataköy 7-8.Kısım Villalar Karşısı, Afet Yönetim Merkezi Arkası Bakırköy)

  Sektör: Dernek ve Vakıf

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıGelen misafirleri karşılamak, gerekli yönlendirmeleri yapmak, İdari personele hazır yemek servisi, çay-kahve ikram servisini yapmak, Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlamak. Ofisin genel temizlik işleriyle ilgilenebilecek, Sekreterya, ofis temizliği ve çay servisi görevlisi aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerTercihen lise mezunu, Hijyen kurallarını bilen ve bu konuda titiz olan, MS Office programlarını kullanabilen, Genç, dinamik, güleryüzlü ve mesleğine ilgi duyan, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişim becerilerine sahip.

  Sektör: Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Yönetim Sekreteri

 • Demirel Hukuk Bürosuİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıHukuk büromuzda görevlendirilmek üzere günlük görüşme randevularını ve telefon trafiğini idare edebilecek "Bayan Ofis Asistanı" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerOfis programlarını kullanabilen, Tercihen telefonla iletişim konusunda tecrübeli, Diksiyonu düzgün, 25 yaşını aşmamış, Tam mesai çalışacak.

  Sektör: İnsan Kaynakları, Hukuk, Halkla İlişkiler

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Ofis Elemanı, Asistan

 • AVRASYA MYMİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFirmamızın prosedürlerine uygun olarak telefon santralinin sorumluluğunu alabilecek, Şirket içi ve şirket dışı tüm telefon iletişimini sağlayabilecek ilgili mesajları e-mail ve/veya sözlü olarak ilgili kişilere iletecek, Firmamıza gelen ziyaretçilerimizi karşılayıp, ilgili kişilere yönlendirecek, Evrak, kargo ve posta işlemlerini yürütebilecek, kayıtlarını tutacak, Kendisine verilen görevlerin takip ve koordinasyonundan sorumlu olacak. firmanın resmi muhasebesi hariç tüm muhasebe işlemlerini eksiksiz yapıp raporlamasını yapacak. Yönetim ve misafirleri için çay kahve servisi yapacak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Benzer pozisyonda en az 2 yıl tecrübeli Dikkatli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş Ofis programlarını iyi seviyede kullanabilen Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, diksiyonu düzgün, giyimine özen gösteren ve güler yüzlü Avrupa Yakasında ikamet eden Sigara kullanmayan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sekreter

 • Galeri İrfan Home AVMİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıFİRMAMIZIN AVCILAR MERKEZİNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE SEKRETER ARANMAKTADIR

  Aranan NiteliklerSekreter olarak konusunda enaz 2 yıl deneyimli, Ofis malzemelerini aktif kullanabilen Yoğun telefon santralini yönetebilecek, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Dinamik, Avcılar civarında ikamet eden, Sigara Kullanmayan SEKRETER alınacaktır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Çağrı Merkezi

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist, Operatör

 • İş AçıklamasıTelefon trafiğini ve genel ofis düzenini yönetmek Rutin evrak işlerini düzenlemek, dosyalama ve arşivlemek Ofis içi bilgi alışverişini sağlamak Gelen ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek

  Aranan NiteliklerResepsiyon, Sekreterlik konusunda 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar. Çalışma Yeri Bahçelievlerdir. CUMARTESİ GÜNÜ ÇALIŞMA VARDIR

  Sektör: Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Operatör, Resepsiyonist, Sekreter

 • İş AçıklamasıDENEYİMLİ SEKRETERYA & ÖN MUHASEBE ELAMANI ALINACAKTIR.

  Aranan NiteliklerLOGO MUHASEBE & MICROSOFT OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM, EN AZ 2 YIL ÖN MUHASEBE DENEYİMLİ, BAYAN PERSONEL TERCİHİMİZDİR.

  Sektör: Dış Ticaret, Toptancılık, Süt ve Süt Ürünleri

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıFabrikadaki telefon, mail, fax trafiğini yönetmek. Oluşturulan raporları ilgili birimlerden temin etmek, hazırlamak, yazışmaları yapmak ve takip etmek, Otel ve seyahat organizasyonlarını yapmak, Gerekli görülmesi durumunda toplantılara katılmak, toplantı notlarını tutmak ve ilgili birimlere dağıtmak Yöneticisi tarafından verilen ve sorumluluğunda bulunan tüm görevlerin, iş akış planına uygun, doğru, etkin ve eksiksiz bir şekilde yönetimini sağlamak.

  Aranan NiteliklerEn az Önlisans mezunu, Prezantabl diksiyonu düzgün, MS Office Programlarını iyi derecede kullanabilen, Çok iyi derecede İngilizce bilen (İkinci dil olarak Almanca bilmesi tercih nedenidir) Planlama ve organizasyon becerileri gelişmiş, İş takibi konusunda dikkatli ve sistemli çalışan, Özgüveni yüksek, İşiyle ilgili sorumluluk alabilen İletişim becerileri gelişmiş, 22-30 yaş arası bayan.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Yönetim Sekreteri

 • Mentis Lojistikİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGrup firmaları bünyesinde Ön Muhasebe & Sekreterlik departmanında değerlendirilmek üzere,alttaki görevleri yerine getirebilecek personel istihdam edilecektir. Gelen ziyaretçileri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek. Yöneticilerin asiste edilmesi. Telefon,mail,fax trafiğini ve genel ofis düzenini yönetmek. Rutin evrak işlerini düzenlemek, dosyalama ve arşivlemek. Ofis içi bilgi alış – verişini sağlamak. İş takibi, evrak akışını yönetmek. Fatura ve irsaliyeleri düzenlemek. Ödeme ve tahsilatların takibi. Cari hesap mutabakatı. Banka hesaplarının takibi.

  Aranan NiteliklerMinimum Lise mezunu tercihen Ticaret Lisesi. MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen. Tercihen Mikro programı hakkında bilgi sahibi. Planlama ve raporlama yönü kuvvetli. Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek. Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip. Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl. Tercihen Beyoğlu lokasyonunda ikamet eden Bayan adaylar.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Asistan

 • ERSAŞ ALÜMİNYUM A.Ş.Ankara 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıErsaş Alüminyum A.Ş. Ankara Merkez Bölge Müdürlüğümüzde görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır. .Adres:Siteler Önder Mah.Ereğli Cad.No:17/A Altındağ/Ankara Tel:0312 348 48 54 – 56

  Aranan Nitelikler*En az Lise, tercihen üniversite mezunu, *25-35 yaş arası *Bütün telefon ve faks trafiğinin aksaksız ve amacına uygun işleyişini sağlayabilecek, *Yöneticilerinin talimatlarını yerine getirecek, günlük işlerinde destek olacak, *Yazışma ve dosyalama yapabilecek, diksiyonu düzgün, *MS Office programlarını kullanabilen, *Ekip çalışmasına uyumlu, beşeri ilişkileri kuvvetli, *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, *Tecrübeli bayan Sekreter alınacaktır.

  Sektör: Alüminyum

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıPerakende sektöründe faaliyet gösteren ve merkezi Ankara' da bulunan firmamıza Üst Düzey Yönetici Asistanı aranmaktayız. Yönetim Kurulu Başkanı ‘nın telefon ve randevu trafiğinin yönetilmesini sağlayacak, Yönetim Kurulu Başkanı ‘nın ajandasını takip edecek, toplantılarını organize edecek, Gerektiği durumda toplantılara katılarak toplantı tutanağını hazırlayıp ilgili kişi ve birimlere iletecek, Yurtiçi ve Yurtdışı misafirlerin karşılanması ve ağırlanması, Yönetim Kurulu Başkanı ile bölümler arasında iletişimi ve koordinasyonu sağlayacak, İş planlarını koordine ederek, yöneticisinin zamanını verimli kullanabilmesi için gereken organizasyonu yapabilecek, Toplantı sonrası karar süreçlerinin takip edilerek,raporlanması, Yönetici tarafından, görev gereği talep edilecek raporlamaların hazırlanması, Ofis içi ilişkileri, haberleşme kanallarını takip etmek, uygulamak ve alınan bilgileri yöneticiye iletmek, Genel Müdür'ün pasaport ve vize sürelerin takip etmek ve gerekiyorsa yenilemesi hususunda aksiyon almak, Günlük iş planlarını organize etmesi ve tüm iş takiplerinin yapılması, Yöneticiye ait evrak akışını sağlamak, düzenlemek ve dosyalamak,

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin Lisans bölümünden mezun, Alanında minimum 2 yıl tecrübeli, İletişim yeteneği gelişmiş, hızlı düşünüp uygulayabilen, Tercihen İngilizce bilen, MS Office uygulamalarına hakim,raporlama becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün,yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Yoğun iş temposuna ve esnek iş saatlerine uyum sağlayabilen, Çözüm odaklı, insan ilişkileri kuvvetli. Enerjik, dinamik ve motivasyonu yüksek olan, Zaman yönetimi,planlama,organizasyon,koordinasyon ve takip becerisine sahip, Moda tasarımı konusunda takipçi, istekli ve geri bildirimde bulunabilecek,

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıGYG Yatırım ve Proje Geliştirme A.Ş. konusunda sektörünün öncü gayrimenkul yatırım ve müşavirlik firmalarındandır. Ankara Söğütözü'nde bulunan firmamız için, kriterlerimize uygun yönetici asistanı aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerKendine güveni yüksek,verilen görevi doğru, eksiksiz ve zamanında yerine getirebiecek; şirket içi ve dışı organizasyonları yönetebilecek, yazışma kurallarına hakim, üniversite mezunu, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne önem veren, iyi derecede ingilizce bilen, ms office programları, sosyal medya ve teknolojiyi (Google ürünleri vb.) iyi derecede kullanabilen, iletişim becerisi gelişmiş, takım ruhunu benimsemiş, çalışma azmi yüksek, temsil yeteneği ve iş deneyimi olan 25-30 yaşları arası bayan alınacaktır.

  Sektör: Yatırım / Menkul Değerler

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Anadolu 22 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGAYRIMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker, gayrimenkul sektöründeki liderliğini 109 yıldır sürdüren en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün lider firmasıdır. 1906 yılında Amerika Birleşik Devletlerinde, San Francisco’da kurulmuş olan Coldwell Banker 50 ülkede, 3.000’i aşkın ofisi ve 100.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile hizmet vermektedir. 250 milyar USD işlem hacmi ve 6,6 milyar USD cirosu ile büyümeye devam etmektedir. Ön Büro yönetimi konusunda tecrübeli iseniz ve profesyonel, huzurlu ve kaliteli bir ortamda çalışmak istiyorsanız, COLDWELL BANKER TİM GAYRİMENKUL sizin için doğru adres. Misafirlerimizin karşılanması ve ağırlanması Ön muhasebe, İdari işlerinin takibi Telefon trafiğinin yönetimi Gayrımenkul Danışmanlarımızın ve Broker'ın asiste edilmesi Merkez ile ilgili koordinasyonunun sağlanması

  Aranan NiteliklerOfis Asistsanımızdan beklentimiz: Tercihen 25 yaş ve üstü, üniversite mezunu Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve görünümüne özen gösteren Organizasyon yeteneği yüksek Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Mesai saatlerinde esnek Güvenilir, düzenli ve disiplinli çalışan MS Ofis programlarını kullanabilen Maltepe ve yakın lokasyonda ikamet eden Bayan,

  Sektör: Gayrimenkul, Hizmet / İşletme Servisi, Turizm

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Resepsiyonist

 • Firma Adı Gizliİstanbul Anadolu 26 Haziran 2017

  İş AçıklamasıŞirket telefon ve e-mail trafiğini yönetebilmek, Şirket iç ve dış yazışması, evrak takibi,raporlama,dosyalama yapabilmek, Misafirlerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Office düzeninin sağlanması,kargo-kurye takibi yapabilmek.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversite,yüksekokul mezunu, MS Office programlarını iyi kullanabilen, Kurumsal yazışma ve görüşme normlarını bilen, Detaylara önem veren,disiplinli,zaman yönetimi yapabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Kendini seven ve güvenen, Dış görünümüne önem veren ve diksiyonu düzgün, İstanbul anadolu yakasında ikamet eden, 20-32 yaş aralığında Bayan.

  Sektör: Ajans, Reklamcılık

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıNovaBazar çağrı merkezine gelen çağrıların veya NovaBazar Canlı Destek üzerinden gelen müşteri taleplerinin %100 müşteri memnuniyeti felsefesiyle karşılanması, İş takibinin yapılması ve gerekli raporların paylaşılması , Gerektiği durumlarda, dış arama yaparak, kullanıcı veya iş ortakları ile iletişime geçilmesi ve sorunların çözümünün sağlanması,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Bilgisayar ve klavye kullanımı iyi seviyede, Çağrı merkezi veya canlı destek tecrübesi bulunan, Telefonda iletişim kurma konusunda yetenekli, diksiyonu düzgün, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği güçlü, yaratıcı, iş ve sonuç odaklı, Akıcı diksiyona sahip, dışa dönük ve insan ilişkileri güçlü, Problem çözme ve organizasyon becerileri yüksek, müşteri odaklı düşünebilen, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Askerlikle ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için), 35 yaşını aşmamış, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Çağrı Merkezi, E-Ticaret

  Pozisyon: Müşteri Temsilcisi

 • İş Açıklaması1961 yılında faaliyetlerine başlayan ve 1983 yılında bugünkü ticari unvanı “NET MAK” olarak tescil edilen firmamız, geçen 56 yıllık süreçte taşıma ve kaldırma ekipmanları sektöründeki büyüyen ve gelişen yapısı için; Gelen telefonların karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi, Misafirlerin karşılanması ve ilgili birimlere/kişilere yönlendirilmesi, Uçak bileti, vize, otel, misafir karşılama vb etkinliklerin gerçekleştirilmesi, Gelen-giden evrak, kargo takibinin yapılması, İdari İşler yöneticisinin vereceği diğer görevlerin yerine getirilmesi

  Aranan NiteliklerMs office uygulamalarına hakim, Diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, Gelen çağrıları yönlendirecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Planlı çalışma prensibine sahip, Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Holding, İmalat, Makine

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter, Memur, Eleman, Asistan

 • Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıYAKACIK KARTAL da bulunan,Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış firmamıza, * telefon trafiğini yönetebilecek, * telefonla müşteri taleplerini cevaplayabilecek, * bilgisayarda yazışma yapabilecek, * dosyalama işlemlerini yürütebilecek, * şirket içi idari konularda çalışabilecek, *gelen misafirelere çay/ kahve ikramı yapacak *yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek *esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak *4 katlı ofiste gerekli kargo ve evrakları ilgili departmanlara iletecek *toplantı öncesi gerekli düzeni sağlayacak *ofis içi genel tertip düzenden sorumlu olacak *mola saatlerinde çay servisi yapacak,mutfağın tertip düzeniyle ilgilenecek

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8. İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz...

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter

 • İş Açıklaması1) Telefon mesajlarını not almak, ilgili kişilere zamanında, doğru olarak iletmek 2) Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılamak ilgili birime yönlendirmek 3)İş seyahatleri için seyahat planını takip etmek ve iş randevularını planlayarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek. 4)Yazışmalar ve raporların bilgisayar kaydını düzenli olarak yapmak 5) Faaliyetleriyle ilgili her türlü kayıt ve işlemi tam, doğru ve zamanında yapmak, belgeleri dosyalamak,kullanıma hazır bulundurmak. 6) İş görüşmesi yapmak üzere gelenlere İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurtmak, formu kontrol etmek ve İnsan Kaynakları Sorumlusu’na ulaştırmak. 7)Gelen/Giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek. 8) Kargo ve Postadan gelen paketleri almak ve göndermek ve kayıtların tutulması 9)Telefonlara düzgün ve anlaşılabilir bir konuşma ile cevap vermek. 10)Yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek. 11)Toplantı öncesi ve sonrası toplantı salonunun düzeninin sağlanması ve takibi 12)Firma ziyartine gelen konuklara çay/kahve v.s ikramların titizlikle yapılması 13)Firma içi organizasyonlarda gerekli düzenin sağlanması

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen. 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 27 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBAĞCILARDA BULUNAN SÜRÜCÜ KURSUMUZDA ÇALIŞMAK ÜZERE; - DİKSİYONU DÜZGÜN - İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK - GÜLERYÜZLÜ VE İLETİŞİMİ GÜÇLÜ - EN AZ LİSE MEZUNU - DIŞ GÖRÜNÜŞÜNE ÖZEN GÖSTEREN - GELEN SÜRÜCÜ ADAYLARININ KAYITLARINA ALINMASI -TELEFONLARI İLGİLİ KİŞİLERE YÖNLENDİRECEK VE ÖN MUHASEBE BİLGİSİ OLAN BAYAN ELEMAN ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ: HAFTA İÇİ-HAFTA SONU; 09.00-19.00 Hafta içi bir gün izin

  Aranan Nitelikler

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Sekreter

 • Firma Adı GizliAnkara 25 Haziran 2017

  İş AçıklamasıSektöründe öncü Firmamızın Çankaya Merkez ofisinde görev alacak BAYAN SEKRETER/ASİSTAN aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerEN AZ LİSE MEZUNU 22-32 YAŞ ARALIĞINDA MS OFICCE PROGRAMLARINI KULLANABİLEN İŞ DİSİPLİNİNE ÖNEM VEREN İNSAN İLİŞKİLERİNDE İYİ VE EKİP ÇALIŞMASINA UYUMLU DİKSİYONU DÜZGÜN / PREZANTABL TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNLENDİREBİLECEK OFİS İÇİ KOORDİNASYONU SAĞLAYABİLECEK GEREKLİ YAZIŞMA ,KARGO VE EVRAK TAKİBİ YAPABİLECEK ANKARADA İKAMET EDEN SİGARA KULLANMAYAN BAYAN SEKRETER ARANIYOR

  Sektör: İnşaat, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter, Asistan, Yardımcı

 • İş AçıklamasıBüyüyen şirketin yönetim bölümünde tüm ofis ve şirket işlerinin organize edilmesi ve yönetilmesinden sorumlu pozisyon.

  Aranan Nitelikler1-Yoğun iş temposuna ayak uyduracak 2-Evrak işlerinde titiz 3-ofis materyallerinde becerikli 4-esnek çalışma temposuna uygun 5-seyehat engeli olmayan; yurt içi, yurt dışı 6-insan ilişkilerinde başarılı 7-Prezentbl  8-Bayan 

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Asistan

 • Remax Zirve Gayrimenkulİstanbul Avrupa 27 Haziran 2017

  İş AçıklamasıGelen misafirlerin karşılanması, Gelen aramaların yönlendirilmesi, Ofis evraklarının düzeni, İnternet satış kanallarının düzenlenmesi

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu Bilgisayar kullanmayı bilen Diksiyonu düzgün Microsoft office programlarına hakim Giyimine özen gösteren Tecrübeli adaylar tercihimizdir

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Sekreter

 • Yıldızım İnşaatİstanbul Avrupa 23 Haziran 2017

  İş AçıklamasıBeylikdüzündeki inşaat ve turizm şirketimizin yönetim katına telefon,temizlik,ve cay işlerine bakabilecek sorumlu bayan sekreter alınacaktır. Beylikdüzü,Büyükçekmece,Avcılar,Küçükçekmece civarında oturanlar tercihimizdir.Çalışma saatleri Hafta içi Sabah09:00 Akşam18:00 Cumartesi Sabah 09:00 Öğle 13:00

  Aranan Niteliklerdiksiyonu düzgün dinamik dış görünüşüne özen gösteren mesai problemi olmayan 25-40 yaşları arasında bayan eleman alınacaktır.

  Sektör: İnşaat

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sorumlu

 • Ulutaşİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıTuzla Aydınlı'da "Tekne & Yat, VIP araç iç tasarım ve dekorasyonu" konusunda faaliyet gösteren firmamızda görev almak üzere SEKRETER aranmaktadır...

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün, Yazılı ve sözlü iletişimi gelişmiş, Yabancı dil bilen, ( İngilizce Tercih Sebebi ) Gerektiğinde yönetici asistanlığı yapabilecek Pratik ve çözüm odaklı, Güler yüzlü, dış görünümüne özen gösteren, 35 yaşını geçmemiş, Ms ofis programlarını ( Word, Excel, Outlook ) etkin kullanabilen, Ofis makinelerini kullanmayı bilen, Telefon trafiğini yönetebilecek, idari ihtiyaçlara (dosyalama, fotokopi, randevu, rezervasyon vb.) yanıt verecek, Misafir karşılama ve ağırlama ile ilgilenecek, En az 2 yıl tecrübeli, Çalışma hevesli, İş disiplini olan, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden, (Tuzla, Pendik civarı tercih sebebidir) Enaz Lise Mezunu Tercihen Meslek Yüksekokullarının Büro Yönetimi ve Sekreterlik/Yönetici Asistanlığı Bölümlerinden Mezun

  Sektör: Denizcilik, Turizm, Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Operatör, Asistan

 • İş AçıklamasıÜst Düzey Yönetici Sekreteri

  Aranan Nitelikler- Üst düzey Yönetici Sekreterliğinde en az 5 yıl tecrübeli olmak, -İyi derece İngilizce bilmek, (tercihan ikinci lisan olarak Almanca bilen), -Bilgisayar ve ofis ekipmanları kullanımı konusunda tecrübeli olmak. Not : - Görüşmeler ingilizce olarak yapılacaktır - Adayların net ücret beklentilerini belirtmeleri gerekmektedir.

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri

İş Habercisi - Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?