Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sekreterlik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Sekreterlik
 • İş AçıklamasıProvides personal assistance to General Manager, Manage diary, e-mails and telephone traffic, Coordinate travel shedule, Organize meetings, dinning organizations for internal events, international guests, Take actions time of crises, Follows up personel assistance tasks, Works with other departments.

  Aranan NiteliklerWe are seeking for a “General Manager Assistant” for our client. • University degree, • Minimum 3 years experience in an administrative/ management assistant position preferably in an international organization, • Professional attitude, organized and structured but flexible if required, • Good knowledge of MS Office applications, • Strong coordination and communication skills, • Fluency in verbal and written English is a must.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Danışman, Yönetici Asistanı, Yardımcı, Asistan

 • Department Assistant

  Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıWe are a global Human Resources Company and we are seeking for a 'Department Assistant' to join 'Manpower's Professional Assistance Team' and work for our well known multinational client in energy sector, at İstanbul head office. Provide full range of administrative support to the Department Manager including; Manage diary, e-mails and telephone traffic, Coordinate travel shedule, Manage correspondence, reports and presentations, Expense entry, Support the team, Organize meetings, events, Follow up personel assistance tasks, Work with other departments.

  Aranan NiteliklerUniversity degree, High proficiency in English, At least 2 years experience as an assistant of a team or department, Good command of MS Office applications, Excellent coordination, organisation and analytical thinking capability, Good communication and interpersonal skills, Attention to details.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan

 • Resepsiyonist

  Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 25 Kasım 2017

  İş AçıklamasıOfise gelen çağrı trafiğini yürütmek, Gelen misafirleri karşılamak, doğru kişilere yönlendirmek, Gelen ve giden kargo trafiğini yönetmek, genel raporlamalara destek vermek.

  Aranan NiteliklerEn az MYO veya Üniversite mezunu, Benzer pozisyonda en az 2 yıl deneyimi olan, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Detaylara önem veren, titiz, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Ekip çalışmasına uyumlu.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Resepsiyonist, Sekreter

 • Yönetici Asistanı

  Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 25 Kasım 2017

  İş AçıklamasıBağlı bulunduğu yöneticinin iş gündemi doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak, takip etmek, Yöneticinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak, Yöneticinin sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, Departman içi evrak işleyişini takip ederek onay süreci konusunda ilgili birimlere destek vermek.

  Aranan NiteliklerÜniversite mezunu (Tercihen Endüstri Mühendisliği), İngilizce bilen, Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, Koordinasyon ve organizasyon becerilerine sahip, Zaman yönetimi, planlama ve organizasyon yönü gelişmiş, MS Office uygulamalarını çok iyi derecede kullanabilen.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıSağlık Bakanlığı bildirimi için pazarlama-medikal ve kongre bölümlerinden gelen kongre/toplantı taleplerini ortak alanda bulunan takip dosyasına işlemek ve firmanın temin edeceği şifreler ile Sağlık Bakanlığı sistemine giriş ve bildirimleri yapmak, Ürün tanıtım toplantılar ile yurtiçi ve yurtdışı bilimsel toplantıların bakanlık bildirimlerinin firmanın belirlediği sürelere uyarak ve doğru bir şekilde bakanlık sisteminde tamamlanmasını sağlamak, ilgili evrakları tamamlamak, e-imzalar için ilgili kişilerle iletişime geçmek, Sistemden başvuruları sürekli takip etmek ve eksik evrak, red, bilgi eksikliği gibi geri dönüşler olması durumunda gerekli aksiyonları almak (Ön onay, eksik evrak ve red bilgilerinde ilgili kişilere bilgi vermek, eksikleri firmanın belirlediği süreler içinde tamamlamak), Kongre bittikten sonra sistemin geri bildirime açılmasıyla, gerçekleşen katılımların ayrıntılarını bu geri bildirim sürecinde sistemde güncellemek, Katılım sağlanacak tüm kongre ve toplantı detaylarını firma dijital ortak alanında bulunan takip dosyasına eksiksiz ve zamanında işlemek ve gerekli raporları hazırlamak, 10 sene boyunca firma sisteminde arşivlenmesini sağlamak, Sağlık Bakanlığı ürün güvenliği yönetmelik ve kılavuzları ve firma standart operasyon prosedürleri gereğince, ilaçların yan etkileri ile ilgili kendilerine ulaşan her türlü bilgiyi 1 iş günü içerisinde ürün güvenliği uzmanına iletmek, Çevre, iş sağlığı ve iş güvenliği konularını takip ederek ilgili politikalara uygun davranmak ve gerektiğinde bu doğrultuda verilecek eğitimlere katılmak. "Manpower, Türkiye İş Kurumu tarafından verilen 03.06.2017 tarihli 6 no’lu Geçici İş İlişkisi Yetki Belgeli Özel İstihdam Bürosu’dur."

  Aranan Niteliklerİlaç sektöründe faaliyet gösteren müşterimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Kongre ve Etkinlik Bildirim Sorumlusu" arıyoruz. Üniversite mezunu, İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli.

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Sekreter, Yetkili, Sorumlu, Yardımcı

 • Genel Müdür Asistanı

  Manpower Managed Servicesİstanbul Anadolu 15 Kasım 2017

  İş AçıklamasıGenel Müdür’ün günlük çalışma programını ve çalışma ortamını düzenlemek, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, ajandasını takip etmek, Genel Müdür’ün iç ve dış yazışmalarını ve evrak işlerini yürütmek, Genel Müdür’ün dosyalama ve arşiv düzenlemesini yapmak, Genel Müdür’ün yurtiçi ve yurtdışı toplantı organizasyonunu yapmak, toplantı gündemini hazırlamak ve ilgili kişilere dağıtmak; toplantıya katılacakların koordinasyonunu sağlamak, toplantı notlarını tutmak ve alınan kararların kaydını ve dağıtımını sağlamak, Genel Müdür’ün sosyal etkinlik, seyahat, konaklama, uçak bileti ve vize işlemlerini yürütmek, Kurumsal evrakları (Distribütörlük sözleşmesi gibi) takip etmek ve dosyalamak.

  Aranan NiteliklerSigortacılık sektöründe faaliyet gösteren müşterimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip "Genel Müdür Asistanı" arıyoruz. Üniversite mezunu, İyi derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Raporlama konusunda tecrübeli, Planlama ve raporlama yönü kuvvetli, Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi yüksek, Zaman yönetimi, planlama, organizasyon, koordinasyon ve takip becerisine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, prezantabl, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

  Sektör: Mühendislik, Endüstri, Demir-Çelik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • Sekreter

  MKT MAKİNAİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıMobilya makinaları ve ekipmanlarının pazarlaması, satışı ve satış sonrası desteği konularında çeşitli yurtdışı firmaların Türkiye temsilciliğini uzun yıllardır yürüten şirketimizin İstanbul Sultanbeyli Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere ŞİRKET SEKRETERİ alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Mezunu Tüm ofis cihazlarını etkin bir şekilde kullanabilen, MS Office programlarına hakim, İletişimi kuvvetli, Diksiyonu düzgün, prezentabl, Sorumluluk sahibi, titiz, Tercihen ingilizce bilen, Sigara Kullanmayan, Sultanbeyli'ne ulaşım sorunu olmayan, 35 Yaşını aşmamış, Bayan

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sekreter

 • Üst Düzey Yönetici Asistanı

  Gacİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıHakkımızda: GAC Türkiye Gemi Acenteliği, güvenilir ve profesyonel gemicilik ve denizcilik hizmetleri sunmaktadır. Petrol ve doğalgaz sektörlerinde bir lider olan GAC Türkiye, HSSE standartlarını en yüksek beklentileri karşılayacak düzeyde tutarak endüstrideki trendleri belirlemektedir. GAC Türkiye, stratejik öneme sahip tüm Türk limanlarına yerleştirdiği personeli ile bütün Türkiye kıyılarını kapsamaktadır. Petrol ve doğalgaz alanlarında lider olan GAC Türkiye, aynı zamanda dökme yük ve ro/ro gemileriyle de çalışmakta, yılda yaklaşık 1,500 liman uğrağı yapan veya Türk boğazlarından transit geçen gemiye hizmet vermektedir. GAC Türkiye, kardeş lojistik şirketimiz ve İstanbul Atatürk Havaalanındaki temsilciliğimizin desteğiyle, Türkiye’deki ya da dünyanın herhangi bir yerindeki bir gemiye yedek parça ve her türlü diğer malzemenin depolanıp teslim edilmesini sağlamaktadır. İş Tanımı: İstanbul Avrupa yakasındaki ofisimiz için Üst Düzey Yönetici Asistanı arayışımız mevcuttur. Günlük iş takiplerini gerçekleştime, Rapor hazırlama bu raporları iletme, Programları düzenleme, Gerekli koordinasyonu gerçekleştirme, Yurtiçi-yurtdışı yazışmaları gerçekleştirme, Gelen mail ve mesajları cevaplama vb. görevlerden sorumlu olacak.

  Aranan Nitelikler​ Genel Nitelikler: Lisans mezunu, Benzer görevde minimum 2 yıl tecrübeli, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Protokol ve yönetim asistanlığı kurallarına hakim, Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip, Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip, Diksiyonu düzgün, dinamik ve prezentabl.

  Sektör: İthalat/İhracat, Holding, Denizcilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter

 • İş AçıklamasıHANŞAH TURİZM A.Ş.BURSA OFİSİ için aşağıdaki özelliklere sahip “ Yönetici Asistanı ” aramaktayız. Şirket üst yönetimini asiste edecek, Şirket içi ve dışı tüm bilgi akışını yönetecek, Ofis içerisinde ve yönetim birimleri arasında asistanlık yapacak, Planlama, organizasyon, dosyalama, raporlama, iş takibi ve yazışmaları yapacak, Evrak takibi ve telefon trafiğini büyük bir titizlikle yönetecek

  Aranan NiteliklerLisans veya ön lisans mezunu Tercihen ingilizce bilen Ofis yönetimi / yönetici asistanlığı alanında en az 1 yıl deneyimli MS Office programlarını aktif kullanabilen BURSA 'da ikamet eden Seyahat engeli bulunmayan 18-25 yaş arası BAYAN, B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen.

  Sektör: Otelcilik

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Sekreter

  İstanbul Altın Rafinerisiİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıYönetimin iç ve dış görüşmelerini düzenleyerek, yetkililerle yapılması gerekli görülen (kişi veya grupların) görüşmelerini, makamın zaman ve iş durumlarını da dikkate alarak planlamak, emre göre görüşmeleri yürütmek, Yöneticinin yazılı ve sözlü direktiflerinin ilgili kişi ve birimlere iletilmesini sağlamak, Büro makinalarını kullanmak, Telefon görüşmelerini idare etmek, Gelen faksları bölüm ve kişiler iletmek, gidecek olanları ilgili yerler göndermek, İmza ve havale yazı ve dosyaları ilgili birim ve kişilere göndererek izlemek, gerekli olanların giriş-çıkış kayıtlarını tutmak, arşivlemek, Gelen ve giden kargoların işlemlerini ve takibini yapmak ve ilgili birimlere gerekli bilgileri vermek, gerektiğinde kargoların durum bilgisini kontrol etmek, Yöneticilerin kırtasiye, demirbaş, temizlik v.b. büro hizmetlerinin yapılmasını sağlamak, Kullandığı ve sorumluluğunda olan cihazların bakımından sorumlu olmak, gerektiğinde aksaklığın giderilmesini temin etmek, Yöneticilerince verilecek benzer görevleri yerine getirmek, Görevi ile ilgili süreçleri Şirketin kalite ve kalite yönetimi çerçevesinde, kalite hedefleri ve prosedürlerine uygun olarak yürütmek, Üst yönetim günlük misafir trafiğini yönlendirmek, yönetmek ve misafirlerin ağırlanmasından sorumlu olmak, Üst Yönetim talimatlarını personele tebliğ etmek, birimler ile yönetim arasında ki bilgi akışını sağlamak,(imza defterine gelen evrakların notları ve akışı) Üst Yönetimle talep edilen görüşmelerin saat, tarih ve görüşme lokasyonu belirlenmesi açısından randevu programını planlamak ve sorunsuz işleyişinden sorumlu olmak, Üst yönetim dosyalama, arşiv düzeni ve dokümantasyon işlemlerini takip etmek, Üst yönetime gelen kargoları teslim alıp evrak takip defterine işleyip kargoyu teslim etmek, Toplantılar, sunumlar ve seyahatlerle ilgili gerekli organizasyonları yapmak. Yönetimin tüm departmanlarla olan diyaloğunun sorunsuz işlemesini sağlam Kalite, Çevre, İSG politikasını bilmek, yönetim sistemleri konularında bilgi sahibi olmak İş sağlığı ve güvenliği yönünden bir tehlike görüldüğünde iş güvenliği uzmanına haber vermek ve gerekli tedbirlerin almak/aldırmak, İngilizce ve Rusçayi iyi derecede bilen

  Aranan NiteliklerYabancı Dil - İNGİİLİZCE İş Deneyim (Yıl) 5 Bilgi Beceri Büro yönetimi / sekreterlik konularında bilgi, deneyim ve /veya sertifikasyon sahibi olmak, En az lise mezunu, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Orta derecede İngilizce bilen, Yönetici asistanlığı ve sekretarya konusunda en az 5 yıl deneyim sahibi, MS Office programlarına hâkim, Yetkinlikler İletişim, zaman yönetimi, planlama iş takibi ve organizasyon konularında yüksek derecede beceri sahibi, Yönetici becerileri olan ve stres toleransı yüksek, sorumluluk sahibi,

  Sektör: Kuyumculuk/Pırlanta

  Pozisyon: Sekreter

 • Sekreter

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıYAKACIK KARTAL da bulunan,Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış firmamıza, * telefon trafiğini yönetebilecek, * telefonla müşteri taleplerini cevaplayabilecek, * bilgisayarda yazışma yapabilecek, * dosyalama işlemlerini yürütebilecek, * şirket içi idari konularda çalışabilecek, *gelen misafirelere çay/ kahve ikramı yapacak *yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek *esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak *4 katlı ofiste gerekli kargo ve evrakları ilgili departmanlara iletecek *toplantı öncesi gerekli düzeni sağlayacak *ofis içi genel tertip düzenden sorumlu olacak *mola saatlerinde çay servisi yapacak,mutfağın tertip düzeniyle ilgilenecek

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8. İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz...

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıTelefon , e-mail trafiğinin yönetilmesi ve ilgili departmanlara yönlendirilmesi, Yurtdışı müşterimizle olan iletişimin sağlanması Mesajların zamanında ve doğru bir şekilde ilgili kişilere iletilmesi, Ofise gelen ve giden kargoların takibi, ilgili belgelerin düzenlenmesi ve gerekli birimlere ulaştırılması. Gerekli durumlarda toplantı,randevu organizasyonlarının yapılması, Yurtiçi-yurtdışı seyahat edecek personellerin ulaşım, konaklama gibi organizasyonlarının önceden planlanması, Ziyarete gelen kişileri karşılama , yönlendirme çalışmalarını yürütmek, İnsan Kaynakları ve Muhasebe birimi ile koordineli bir şekilde hareket etmek. Raporlama konusunda yöneticisine destek olabilecek, Sorumlu olduğu konulardaki dokümanların gerekli dosyalama ve arşivleme işlemini gerçekleştirecek, Ofis düzenini sağlayacak ve kontrol edecek, Gelen müşteri ve misafirleri güler yüzlü bir şekilde karşılamak, ilgili kişilere yönlendirmek.

  Aranan NiteliklerLise veya üniversitelerin meslek yüksek okulu ilgili bölümlerinden mezun,( tercihen Büro Yön.ve Sekreterlik ) Netsis programını kullanabilen (tercihen), Ekip çalışması odaklı düşünce yapısına sahip, Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkileri güçlü ve kolay iletişim kurabilen, Üstlendiği görevleri titizlikle takip eden, Dosyalama ve yazışma konularında dikkatli, 30 yaşını aşmamış Empati kurabilen ve çözüm üretebilen, Benzer pozisyonda Min.1 yıl tecrübeli Ofis araçlarını (fax, fotokopi,telefon santral ) etkin kullanabilen, Dış görünümüne özen gösteren, MS programlarına hakim, İngilizce bilen ( tercih sebebidir) Resimsiz özgeçmişler dikkate alınmayacaktır. BAYAN.

  Sektör: Makine

  Pozisyon: Sekreter, Asistan

 • Resepsiyonist

  Alkonİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıNişantaşı Abdi İpekçi Caddesi'nde bulunan yönetim ofisimizde görevlendirilmek üzere; Telefon trafiğini yönetecek, misafirleri güleryüzle karşılayarak ilgili bölümlere yönlendirecek resepsiyonist arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, tercihen üniversitelerin Turizm&Otelcilik bölümlerinden mezun, İyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip, Güler yüzlü ve dinamik, İnsan ilişkilerinde başarılı, müşteri ve sonuç odaklı, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Bayan

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sekreter, Resepsiyonist

 • İş Açıklamasıİnegöl Hamzabey OSB 15.Cd ' de bulunan Fabrikamız bünyesinde çalışmak üzere Bayan Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Niteliklerİletişimi ve diksiyonu düzgün, Türkçeyi düzgün kullanabilen İyi derecede İngilizce bilen MS OFFİCE uygulamalarına hakim, raporlama yapabilecek İnsan ilişkilerinde başarılı ve güler yüzlü Temsil yeteneği güçlü, takipçi, dikkatli ve çözüm odaklı Planlama ve organizasyon yeteneğine sahip Yurtiçi & Yurtdışı seyahat engeli olmayan Sözlü ve yazılı iletişim becerileri, temsil yeteneği gelişmiş, Tercihen , Üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun Bayan "Yönetici Asistanı" arayışımız bulunmaktadır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıAntalya fabrikamızda çalışacak muhasebe bilgisi olan bay - bayan eleman alınacaktır.

  Aranan NiteliklerTercihen lisans mezunu veya minimum MYO mezunu, Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe konusunda deneyimi olan, İyi derecede bilgisayar bilgisine (MS Office) sahip, Genel Muhasebe kayıtlarının tutulması Müşteri ve Satıcı cari hesaplarının girilmesi Tahsilat takibi ve ödemelerin yapılması Satış faturalarının düzenlenmesi Tüm kayıt girişlerinin prosedür ve talimatlara göre zamanında yapılması, Ödeme ve tahsilat işlemlerinin takibi, İlgili dönemlerde periyodik olarak Müşteri/Satıcı mutabakatlarının yapılması, Aylık olarak BA/BS mutabakatlarının yapılması Antalyada ikamet eden.

  Sektör: Mali Müşavirlik

  Pozisyon: Eleman, Ofis Elemanı

 • Sekreter

  EMILIA RINZIİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıİSTANBUL ZEYTİNBURNU'NUNDA yer alan kuruluşumuz için Sekreter/Ön Muhasebe sorumlusu aramaktayız. Şirkete gelen telefon trafiğini yönetecek, Şirkete gelen misafirleri karşılayacak, Müşteri mutabakatları,fatura işleme gibi ön muhasebe ile ilgili görevleri yapacak,BAYAN personel alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu tercihen yüksekokul mezunu -İletişim, ikna, yönetim ve organizasyon yönü gelişmiş, -Sorumluluk alabilecek ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilecek, -Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek, gerekli notları alarak takibini sağlayabilecek, - ÖN MUHASEBE'DE DENEYİMLİ -Faks, Fotokopi, Tarayıcı vb. cihazları kullanabilen, -Kargo, kurye evrak takibi yapabilecek, -Şirket içi evrak akışını sağlayabilecek, -MS Office programlarına hakim, -Asistanlık ve Sekreterlik alanında en az 3 yıl deneyimli. -Diksiyonu düzgün, güler yüzlü,dış görünümüne önem veren ve sonuç odaklı, -Yöneticilerin randevu ve misafirlerini takip etmek, -Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,iş takip ve raporlama kabiliyeti yüksek bayan sekreter aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıMaslak 1453'teki ofisimizin temizliğini yapacak, öğle yemeği hazırlayacak, çay kahve servisi yapacak bayan personel.

  Aranan NiteliklerTemizlik, hijyen ve katkısız gıda konusunda titiz. Yemek konusunda yetenekli, birikimli. Bitki çayları konusunda bilgili ya da öğrenmeye açık. Maslak 1453'e yakın yerde oturan.

  Sektör: Otelcilik, Restorancılık, Turizm

  Pozisyon: Ahçı/Aşçı, Temizlikçi, Eleman, Görevli, Yardımcı

 • İş AçıklamasıYönetim Kurulu Başkanın günlük iş planını organize ederek ajanda takibi yapmak, Görüşme, randevu, seyahat ve toplantıları organize etmek, Yönetim Kurulu Başkanın Misafirlerini karşılamak ve yönlendirmek, Toplantı ön hazırlığı yapmak ve toplantı odasını organizasyonunu sağlamak.

  Aranan NiteliklerYönetici asistanlığı konusunda en az 5 yıl deneyimli, MS ofis programlarına iyi derecede hakim, Yazışma tekniklerine hakim, Kurumsal ve kişisel sözlü ve yazılı iletişim becerileri ve temsil yeteneği kuvvetli, Ayrıntılara dikkat eden, Zamanı etkin kullanabilen, Dış görünümüne önem veren, prezentabl, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, İnsan ilişkileri ile yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Tercihen sigara kullanmayan Aktif araç kullanabilen Erkek adaylar için askerliğini yapmış, 30 yaş üstü, bay İzmir ,Gaziemir mağazamıza ulaşım sorunu olmayan.

  Sektör: Yapı Malzemeleri

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan, Yönetici Sekreteri

 • Sekreterya

  Moore Stephens Türkiyeİstanbul Anadolu 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıGelen telefonların şirketin kurumsallığına yakışır şekilde yanıtlanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi. Bırakılan mesajların e-mail ile ilgilisine iletilmesi. Kuruluşa gelen misafirleri karşılamak, bilgilendirmek ve ilgililerle görüşmelerini sağlamak, Uçak bileti rezervasyon yapımı ve bilet alımlarını sağlamak, Gelen-giden kargo/posta gönderimlerinin kaydının tutulması. Gelen kargoların/postaların teslim alınarak ilgilisine verilmesi.

  Aranan NiteliklerTercihen üniversitelerin Büro Yönetimi, Sekreterlik vb. bölümlerinden mezun, İyi derecede MS Office programlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, İletişimi kuvvetli, güler yüzlü, pozitif, Dikkatli, titiz ve strest yönetimi olan, Takım çalışmasına yatkın, diksiyonu düzgün, Anadolu Yakası, Ataşehir-Ümraniye ve çevresinde ikamet eden, Bayan Personel ihtiyacımız vardır.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıArnavutköy’de bulunan işyerimize ofis temizlik ve düzenini sağlayacak, resepsiyona bakabilecek eleman arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTemiz ve disiplinli, Şirket telefon ve faks işlerinin aksamadan yürümesini sağlamak, Anadolu yakasında tercihen yakın civarda ikamet eden, En az ortaokul mezunu, Gelen misafirleri karşılamak, gerekli yönlendirmeleri yapabilecek takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Otomasyon

  Pozisyon: Danışman, Sekreter, Resepsiyonist, Eleman, Temizlikçi

 • İş AçıklamasıMevcut iş konumuz otomotiv hasar servisi üzerinedir.Firmamız Başakşehir girişinde bulunmakta olup STS GARAJ otom.ltd.şti. ünvanı ile anılmaktadır. Mevcut yapımız içinde kişinin sorumluluk alması kalıcı uzun vadeli bakması kendi ekonomisi acısında da çok verimli olacaktır. Servisimiz İkitelli bölgesindedir.

  Aranan NiteliklerKişinin düzgün diksiyona,konuşkan, girgin,olayları hızlı kavrama yeteneğine sahip,çağdaş düşünce yapısına sahip,kendine özen gösteren ,tercihen ön muhasebe konusunda bilgi birikimi olan idari işlerde sorumluluk alabilecek bir yapıda olması dikkate alınacaktır.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

 • Yönetici Asistanı

  AVRASYA MYMİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirket yöneticisinin işlerini takip etmek, toplantıları katılmak, iş seyahatinde bulunmak kısacası şirket yöneticisini birçok konuda asiste etmek. İNGİLİZCE ve ALMANCA dillerine konuşabilmek.

  Aranan Nitelikler- İkna kabiliyeti yüksek olması - Diksiyonu düzgün olması - Giyimine özen göstermesi - Planlama kabiliyetinin yüksek olması - Şehir dışı(Bazen Yurt Dışı) ve saat sınırı olmaması - Bilgisayar genel kullanımına yatkın olması - Araç Kullanabilen

  Sektör: Belgelendirme/Marka/Patent

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • Sekreter

  AVRASYA GM BARTERİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezinde bulunan firmamıza Sekreter alınacaktır.

  Aranan Nitelikler-En az lise mezunu tercihen yüksekokul mezunu -İletişim, ikna, yönetim ve organizasyon yönü gelişmiş, -Sorumluluk alabilecek ve gerektiğinde inisiyatif kullanabilecek, -Yoğun telefon trafiğini yönetebilecek, gerekli notları alarak takibini sağlayabilecek, -Faks, Fotokopi, Tarayıcı vb. cihazları kullanabilen, -Kargo, kurye evrak takibi yapabilecek, -Şirket içi evrak akışını sağlayabilecek, -MS Office programlarına hakim, -Asistanlık ve Sekreterlik alanında en az 3 yıl deneyimli. -Diksiyonu düzgün, güler yüzlü,dış görünümüne önem veren ve sonuç odaklı, -Yöneticilerin randevu ve misafirlerini takip etmek, -Sistemli ve düzenli çalışma prensibine sahip,iş takip ve raporlama kabiliyeti yüksek bayan sekreter aranmaktadır.

  Sektör: Gıda, Hizmet / İşletme Servisi

  Pozisyon: Sekreter

 • Santral Operatörü

  Akarteks Tekstilİstanbul Avrupa 12 Aralık 2017

  İş AçıklamasıDenim/Dış Giyim üretim ve ihracatı yapan firmamızın, İnsan Kaynakları organizasyonu içerisinde "Santral Operatörü" olarak, aktif rol üstlenecek takım arkadaşı aramaktayız... Tüm santral ve karşılama operasyonlarının eksiksiz yürütülmesi.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Bu alanda tercihen 1 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, Yazılı ve sözlü ifade yeteneği güçlü, Güler yüzlü, Araştırmacı ve yenilikçi bir yapıya sahip, Dikkatli ve detaylara önem veren, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Dış görünümüne önem veren, Takım arkadaşı aramaktayız...

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Eleman

 • İş Açıklaması1) Telefon mesajlarını not almak, ilgili kişilere zamanında, doğru olarak iletmek 2) Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılamak ilgili birime yönlendirmek 3)İş seyahatleri için seyahat planını takip etmek ve iş randevularını planlayarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek. 4)Yazışmalar ve raporların bilgisayar kaydını düzenli olarak yapmak 5) Faaliyetleriyle ilgili her türlü kayıt ve işlemi tam, doğru ve zamanında yapmak, belgeleri dosyalamak,kullanıma hazır bulundurmak. 6) İş görüşmesi yapmak üzere gelenlere İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurtmak, formu kontrol etmek ve İnsan Kaynakları Sorumlusu’na ulaştırmak. 7)Gelen/Giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek. 8) Kargo ve Postadan gelen paketleri almak ve göndermek ve kayıtların tutulması 9)Telefonlara düzgün ve anlaşılabilir bir konuşma ile cevap vermek. 10)Yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek. 11)Toplantı öncesi ve sonrası toplantı salonunun düzeninin sağlanması ve takibi 12)Firma ziyartine gelen konuklara çay/kahve v.s ikramların titizlikle yapılması 13)Firma içi organizasyonlarda gerekli düzenin sağlanması

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen. 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • İş AçıklamasıKemalpaşa / İZMİR’ de Endüstriyel Temizlik Makinaları İmalatında faaliyet gösteren fabrikamızda çalışacak ‘’OFİS ASİSTANI ’’ Alınacaktır. İŞİN TANIMI: Ofis içi tüm koordinasyonu ve düzeni sağlamak, Misafirleri karşılamak, gerekli bilgilendirmeyi ve yönlendirmeyi yapmak, Tercihen yazılı ve sözlü ingilizce iletişim yeteneğine sahip olmak, MS office programlarını aktif kullanabilmek, Kargo/kurye gönderilerini organize etmek ve takibini yapmak, Toplantı,seyehat ve konaklama organizasyonlarını yapmak, Yazışma,raporlama ve görüşme süreçlerini başarıyla yürütebilmek, Gerekli şirket içi ve dışı iletişimi sağlamak, Günlük,haftalık ve aylık çalışma planını organize etmek, Gelen telefon ve mailleri cevaplamak ve ilgili kişilere yönlendirmek.

  Aranan NiteliklerMeslek Yüksekokul veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Minumum 2 yıl tecrübeli, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Pozitif tutum sahibi,güleryüzlü,diksiyonu düzgün,enerjik, Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli, Zaman yönetimi,planlama,organizasyon ve takip becerisine sahip, Düzenli,dikkatli çalışan ve dış görünüşüne önem gösteren, BAYAN.

  Sektör: Otomotiv

  Pozisyon: Asistan, Yönetici

 • İş AçıklamasıGAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE NUHOĞLU İNŞAAT PROJELERİ 2.EL TEK YETKİLİ GAYRİMENKUL OFİSİ OLARAK PARLAYAN COLDWELL BANKER BEYAZ , ATAŞEHİR METROPOL OFİSİ İÇİN OFİS ASİSTANI ARIYOR. SİZ DE GAYRİMENKULDE DÜNYA DEVİ COLDWELL BANKER'IN EN YENİ VE EN GÜÇLÜ OFİSİ OLAN COLDWELL BANKER BEYAZ AİLESİNE KATILMAK İSTER MİSİNİZ ?

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün, Bayan, Prezentabl, En az Lise, tercihen Üniversite mezunu, İyi derecede bilgisayar bilgisine sahip, MS Office Programlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon işlerinde titiz, Ofis içi telefon,e- posta, kargo trafiğini yönetip, takip ve kontrol edebilecek. Coldwell Banker Beyaz'ın tüm sosyal medya ve internet üzerindeki reklam çalışmalarını yapıp, aktif olarak sosyal medya hesaplarımızı yönetebilecek, Ofis düzenini sağlamakta zorluk çekmeyecek, Yöneticisinin randevularını takip ederek, misafirleri karşılayabilecek, Raporların hazırlanmasında destek verebilecek, Seyahat, toplantı ve etkinlikleri organize edebilecek, Benzer bir pozisyonda en az 1 yıl tecrübeli olan Tüm ofis asistanı adaylarımızın başvuruları dikkate alınacaktır. * Çalışma günlerimiz Pazar günü hariçtir. Çalışma saatlerimiz 09.00-18.00 arasıdır. Ataşehir Ofisimiz güncel merkezi Varyap Meridiandır. Ocak 2018 itibariyle yeni yeri olan Ataşehir Metropol şubesine taşınacaktır.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

 • Yönetici Asistanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş Açıklaması*Yöneticinin günlük /haftalık/aylık çalışma programını ve çalışma ortamını düzenlemek, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, ajandasını takip etmek, *Yurtiçi ve yurtdışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak, vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak, *Seyahat öncesi, ilgili gündem gereği hazırlıkların yapılarak, raporların hazırlanması, *Yöneticinin telefon, mail, randevu ve toplantı trafiğini yönetmek, *Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek, *Bağlı bulunan tüm birimler ile iletişim ve koordinasyonu sağlamak, *Günlük /haftalık /aylık olarak istenen raporları hazırlamak, *Yöneticinin ihtiyaç duyduğu raporlar ve sunumları, ilgili birimler ile koordineli halde hazırlamak ve sunmak, *Yöneticisinin ihtiyaç duyduğu araştırma, rapor, metin ve sunumlar ile ilgili gerekli dokümantasyonu hazırlamak.

  Aranan Nitelikler*Tercihen ileri seviyede Ingilizce bilen *MS Ofice programlarina hakim *Tercihen Opencart ve benzer web uygulamalarina hakim *Raporlama becerileri gelişmiş *Diksiyonu düzgün , yazılı ve sözlü iletişimde başarılı *Aktif , düzenl,i kişisel bakımına önem gösteren *Zaman yönetimi planlama ve takip becerisine sahip *Tercihen B Sınıfı ehliyeti olan

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Asistan

 • İş AçıklamasıBağlı bulunulan yöneticinin ajandasını düzenlemek, Gerekli organizasyonların yapılmasını sağlamak, Telefon ve e-mail yönlendirmelerini yapmak, Raporlama ve dosyalamaları yapmak, Şirketimizin telefon trafiğini yönetmek, Yöneticilerin seyahat planlamasını yapmak, Kargo gönderimi, kargo takibi ve gelen kargoları birimlere iletebilecek, Gelen misafirlerin karşılanması ve ağırlanması konusunda yardımcı olacak. Genel ofis koordinasyonunu yapmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Benzer bir pozisyonda minimum 2 sene deneyim sahibi, Bilgisayar kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli, Dış görünümüne özen gösteren, 20-35 yaş arası.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Sekreter

 • Satış Grup Sekreteri

  Çağın Ofis Mobilyaİstanbul Avrupa 11 Aralık 2017

  İş AçıklamasıÇağın Büro ve Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuş olup uluslararası vizyonu, deneyimli uzman kadrosu ve modern hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında şube bayilik ağına sahip, ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi konusunda sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş olan firmamıza ''Satış Grup Sekreteri ''aranmaktadır. *Müşterilerimizden gelen talepleri lgili mağazalara yönlendirecek, *Planlama analiz etme ve raporlama konularında deneyimli, *Günlük olarak,Satış hedeflerinin takibinin yapılması ve müşteri ziyaret raporlarının Yönetime raporlanması,

  Aranan NiteliklerTercihen “Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümü” veya benzeri bölümlerinden mezun, Telefon görüşmelerini ve basit yazışmaları yapabilecek düzeyde İngilizce bilmek, MS Office ,Excel,Word,Power Point ,fotoshop programlarını ve Ofis programlarını iyi bilmek, aktif olarak kullanabilmek, Toplantı organizasyonunu sağlayacak, Diksiyonu düzgün, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren, Organizasyon becerileri gelişmiş, Öğrenmeye ve gelişmeye açık, Telefon, kargo-kurye trafiğini yönetebilecek, Misafirleri güler yüzle karşılayıp ve yönlendirilmesini sağlayabilecek, Zaman yönetimi, genel planlama ve önceliklerin belirlenmesinde beceri sahibi, Disiplinli, işini severek yapacak, kişisel gelişime açık ve sorumluluk almaya istekli, Ofis malzemeleri ihtiyacını tespit etmek, teminini yapmak, Konaklama ve uçak rezervasyonlarının takibini yapacak, İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden Yenibosna -Halkalı-Kayaşehir-Başakşehir - ulaşım sorunu olmayan, 30 yaşını geçmemiş bayan,

  Sektör: Mobilya/Dekorasyon

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter

İş Habercisi - Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?