Sekreterlik İş İlanları

Hepsini Temizle
Sekreterlik
 • Cihan Gıda

  Üst Düzey Yönetici Asistanı Cihan Gıda

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 25-30 yaş arası, diksiyonu düzgün, İngilizce bilen, en az önlisans mezunu, insan ilişkilerinde başarılı, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, dış görünüşüne özen gösteren, güler yüzlü, problem çözme ve karar verme becerileri gelişmiş bay/bayan Üst Düzey Yönetici Asistanı alınacaktır. Telefon trafiğini yönetmek , toplantı, randevu ve seyehat organizasyonunu gerçekleştirmek, gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi, ve ağırlanması sürecini yürütmek. Yöneticisini asiste ederek verdiği tüm görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Güvenilir , soğukkanlı, proaktif olmak, İyi bir gözlemci ve dinleyici olmak, Ekip çalışmasına yatkınlık, İnisiyatif kullanabilmek, Değişen önceliklerle baş edebilmek için yeterli esnekliği göstermek, Dakik ve hızlı olmak Stres ve zamansızlıkla başa çıkabilmek, Yönetici ve diğer çalışanlara geri besleme yapmak, Personel/iletişim toplantılarında yöneticiyi temsil etmek, İç ve dış müşterilerin memnuniyetini sağlamak, Planlı olmak, kriz anında soğukkanlı davranmak, İyi bir telefon tekniğine sahip olmak, İyi bir sözlü ve yazılı iletişim tekniğine sahip olmak, Yöneticinin yokluğunda ofis işlerinin yürütülmesini sağlamak.

 • Viptaş Uluslararası Lojistik Yük ve Deniz Taş.

  Yönetici Asistanı Viptaş Uluslararası Lojistik Yük ve Deniz Taş.

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Uluslararası deniz taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmamıza "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Konusunda deneyimli , İngilizce dil bilgisine hakim, Prezentabl, Bayan. Cumartesi-Pazar mesaimiz yoktur.

 • Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  Doktor Asistanı Mavi Yaka İnsan Kaynakları

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması DANIŞMANLIĞINI YAPMAKTA OLDUĞUMUZ, GÖZ DOKTORU MUAYENEHANESİNDE ÇALIŞMAK ÜZERE, * Yapacağı tüm çalışmalarda, doktoru asiste edecek;

  Aranan Nitelikler * 28-38 yaşlar arasında, * Doktor asistanı olarak en az 3 yıl deneyim sahibi, * Referans verebilen, * Güleryüzlü, aktif, insan ilişkileri kuvvetli, * Tercihen tıbbı bilgisi olan, * Avrupa yakasında ikamet eden "ASİSTAN" aranmaktadır. www.maviyakaik.com

 • Ünverler Group Mühendislik Elektrik/Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Yönetici Asistanı-Ankara Ünverler Group Mühendislik Elektrik/Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Ankara

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 30 yıldır Bursa’da faaliyet gösteren ve sektörünün öncü firmalarından olan ÜNVERLER A.Ş.’de çalışmak üzere Ankara Ofizimizde görevlendirilecek YÖNETİCİ ASİSTANI aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler Ön Lisans veya lisans mezunu, Büro yönetimi ve sekreterya konularında en az 2 yıllık deneyime sahip, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, diksiyonu düzgün, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Güleryüzlü, dinamik ve dış görünümüne özen gösteren Yazışma, dosyalama ve raporlama tekniklerini bilen Araç kullanabilen Tercihen Muhasebe ve finans bilgisine sahip Bayan İş Tanımı Telefon ve faks koordinasyonunu sağlamak, Evrak, e-posta, kargo akışını yürütmek, Toplantıları organize etmek, İlgili yöneticilerin program takibini yaparak, görüşme ve seyahat organizasyonunu yapmak.

 • Srt Sigorta & Aracılık Hiz. Ltd.Şti

  Yönetici Asistanı Srt Sigorta & Aracılık Hiz. Ltd.Şti

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Türkiye'nin önde gelen köklü Emeklilik Şirketlerinin çözüm ortaklarından; yurt içi ve yurtdışı faaliyetleri ile büyük büyüme potansiyeline sahip, tescilli başarıları olan ödüllü, inovasyon ve eğitime önem veren, sosyal medya ve iletişim konularında aktif bir şirket olan SRT Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde '' YÖNETİCİ ASİSTANI '' arıyoruz.

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin en az 2 yıllık fakültelerinden mezun Yönetici asistanlığı konusunda en az 1-2 yıl deneyimli, İngilizce bilen, İyi derecede MS office uygulamalarına hakim (Word,Excel,Power Point,Outlook) ,tercihen Adobe Photoshop, İllustrator kullanabilen, Internet teknolojilerini ve sosyal medyayı yakından takip eden ve etkin olarak kullanabilen, Sunum hazırlama ve aktarma becerileri olan, Raporlama, planlama ve organizasyon becerisine sahip, zaman yönetimi becerisi gelişmiş Yazılı ve sözlü iletişimi kuvvetli, Temsil yeteneği gelişmiş, prezentabl, güleryüzlü Tercihen Sigara Kullanmayan Bayan

 • Reysaş Logistics

  Resepsiyonist Reysaş Logistics

  Erzincan

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Erzincan'da açılan Hilton Otel'imiz için; konaklamak üzere otele gelen misafirlerin kişisel bilgilerinin kayıt altına alınmasından, taleplerine uygun odalarda konaklamaları için gerekli giriş işlemlerinin yerine getirilmesinden ve konaklama sonunda çıkış işlemlerinin yapılmasından sorumlu olacak,

  Aranan Nitelikler Turizm MYO mezunu, İnsan ilişkileri kuvvetli, Güleryüzlü, pozitif ve dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Tercihen İngilizce bilen, Vardiyalı çalışma düzeninde görev yapabilecek, Konusunda tecrübeli, 20-35 yaş aralığında, Bay/Bayan Resepsiyonist aranmaktadır.

 • Sinerji Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti.

  Ön Muhasebe - Sekreter Sinerji Uluslararası Fuarcılık Ltd. Şti.

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Ofis ortamında Telefon, fax trafiğini yönecetecek ve e-mail trafiğini asiste edebilecek Ön Muhasebe bilgisi olan Alınan faturaları işleyecek Randevu, seyahat, toplantı vb etkinliklerin organizasyonuna destek verebilecek Ofisimizde düzen ve tertibi sağlayabilecek Yazışma, dosyalama, doküman hazırlayabilecek ön muhasebe ve sekreterlik konusunda bilgili ve deneyimli personel alınacaktır.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu tercihen Meslek Yüksek Okul mezunu MS Office uygulamalarını etkin şekilde kullanabilen İyi düzeyde bilgisayar bilgisine sahip Dosya arşivleme ve gerekli raporlamaları yapabilecek Veri giriş işlemlerini yapabilecek Diksiyonu düzgün ve güler yüzlü Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek Planlama ve organizasyon yeteneği yüksek İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı Yazılı ve sözlü iletişim ve organizasyon becerisi kuvvetli Avrupa-Şişli civarında ikamet eden 22-28 yaş arası

 • Leras Tekstil

  Santral Operatörü Leras Tekstil

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Seçkin ve geniş müşteri portföyüne sahip sektöründe öncü kurumsal şirketimiz için yoğun telefon trafiğini ve şirket sekreteryasını birlikte yürütecek ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

  Aranan Nitelikler Genç ve Dinamik, Diksiyonu düzgün, akıcı bir anlatıma sahip, Güleryüzlü, pozitif, uyumlu, Çok hatlı santral yönetim becerisine sahip, İnsan ilişkileri güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, Dikkatli ve planlı, MS Offıce programlarını kullanabilen, Esnek çalışma saatlerine uyumlu, İstikrarlı, Güngören ve çevresinde ikamet eden (CV LERİN FOTOĞRAFLI OLMASI TERCİH SEBEBİDİR)

 • Bülent Gülen Tekstıl

  Yurtdışı Müşteri Temsilcisi/Yönetici Sekreteri Bülent Gülen Tekstıl

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma Hakkında / www.bng-design.com : Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli, dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler İngilizce / tercihen İtalyanca Seyehat engeli olmayan Tercihen minimum 3 yıl sektör tecrübeli / Eğitimli

 • Akplas Plastik Kalıp

  Sekreter Akplas Plastik Kalıp

  İstanbul Anadolu, Kocaeli

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmanın telefon trafiğini düzenlemek, Mesajları doğru, eksiksiz ve zamanında ilgilisine iletmek, Faks ve posta trafiğini yönetmek, Misafirlerin danışma da karşılanması, ağırlanması ve ilgili personele yönlendirilmesi işlerinden sorumlu olmak, Gelen-giden evrak yönetiminden ve takibinden sorumlu olmak, Ofis işlerinin verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesini sağlamak.

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümü mezunu, Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Diksiyonu düzgün, sözlü ve yazılı iletişimi güçlü, Dış görünüm ve giyimine özen gösteren, İletişim becerisi yüksek, dikkatli ve titiz, Sistemli ve düzenli çalışma prensibini olan, Analiz etme, karar verme ve insiyatif kullanabilme yönleri gelişmiş, Ofis ekipmanları ve MS Office programları kullanımı konusunda deneyimli, Maltepe, Kartal, Pendik Tuzla, Çayırova, Beylikbağı, Gebze ve Darıca civarında ikamet eden veya edebilecek Bayan çalışma arkadaşı aranmaktadır.

 • Çapa Medikal

  Sekreter Çapa Medikal

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1987 yılından bu yana sektöre yer alan ve kendi alanında lider , hedefi iş mükemmelliği yaratmak olan şirketimiz için ’’Sekreter’' arayışımız bulunmaktadır. Deneyimlerinizi bizimle paylaşmaya hazır mısınız ? Şirketin santral hizmetlerini kurumsal bir şekilde yerine getirecek, Telefon, faks, mail, kargo ve kurye trafiğini yönetecek, Misafirleri karşılayıp ilgili birimlere yönlendirecek, Yönetim kadrosunun randevu organizasyonlarını gerçekleştirecek ve takip edecek,

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, Ofis araçlarını ve MS Office programlarını etkin kullanabilen, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi gelişmiş, Kurumsal temsil yeteneği olan, Dış görünüşüne özen gösteren, 28 yaşını aşmamış, Avrupa yakasında ikamet eden (Tercihen Bahçelievler,Gaziosmanpaşa,Halkalı,Başakşehir,Bağcılar,Küçükçekmece)

 • Smile

  Sekreter Smile

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İmalat ve ihracat yapan firmamızın Merter'de bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere sekreter alınacaktır. - Telefon trafiğini yönetmek - Ön muhasebeye yardımcı olmak - Kargo takibi yapmak - Gelen misafirleri karşılayarak uygun departmanlara yönlendirmek

  Aranan Nitelikler - MS Office programlarına hakim - Diksiyonu düzgün - İnsan ilişkileri güçlü - Öğrenmeye açık - Esnek çalışma saatlerine uyabilecek - Tercihen ingilizce bilen - Merter'e yakın ikamet eden

 • Arda Mühendislik

  Sekreter Arda Mühendislik

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Tercihen MYO veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu Sekreterlik, ofis asistanı konusunda en az 2 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derece kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü Ekip çalışmasına yatkın,pratik düşünebilen, prezantabl, Güler yüzlü, pozitif, dikkatli, ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş Ön muhasebe bilgisi olan Tercihen İngilizce bilen Bayan eleman Esenyurt Avcılar Beylikdüzü lokasyonuna yakın oturan

  Aranan Nitelikler Firmanın ofis içi trafiğini yönetmek, Firmaya gelen müşteri ve misafirleri karşılayıp, ilgili kişilere yönlendirmek Fax, posta, kargo evraklarının takibi ve dosyalanması İdari işlere yönelik işlerde ve faaliyetlerde destek olmak NOT : ŞİRKETİMİZ HARAMİDERE SANAYİ METROBÜS DURAĞINA 5 DAKİKADIR.

 • Hyundai Hunko

  Resepsiyonist Hyundai Hunko

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Maltepe ' de bulunan Hyundai HUNKO yetkili servisine Satış Resepsiyon görevinde müşteri karşılamak ve telefon trafiğini yönetmek.

  Aranan Nitelikler Güleryüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, Diksiyonu düzgün, Showroom ' a gelen müşterilerimizin memnuniyetlerini esas alacak şekilde karşılamak ve ilgili bölüme yönlendirmek.

 • Trem Turkey

  Sekreter / Yönetici Asistanı Trem Turkey

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Telefon, mail trafiğini yönetmek Gelen misafirlerin karşılanması, yönlendirilmesi, Misafirlere ikramda bulunulması Projelerin ön tanıtımı yapılması Günlük verilen işlerin takibi ve raporlanması Piyasa ve rakip analizlerinin yapılması

  Aranan Nitelikler Tercihen üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS office programlarında kullanıcı deneyimi olan, Tercihen sosyal medya ilgili, araştırmacı raporlama becerileri yüksek, Yazılı ve sözlü iletişimi güçlü, ekip çalışmasına yatkın, Organizasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi Diksiyonu düzgün ve insan ilişkileri kuvvetli, Pozitif, dış görünümüne özen gösteren, Temiz ve düzenli, Gelişime açık Sekreter / Yönetici Asistanı aramaktayız. şirketimiz Beylikdüzü Güzelyurt metrobüs durağına 50 metre uzaklıktadır. aranan niteliklerde uygun adaylarımızın başvurularını bekliyoruz..

 • İnka

  Genel Sekreter Yardımcısı İnka

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması İNKA İnsan Kaynakları Firması Bütünleşik İnsan Kaynakları Çözümü ile Türkiye’nin 7 bölgesinde ve Yurt dışında 4 ana faaliyet alanımız olan İşe Alım, Bordro Hizmetleri, Esnek İşgücü ve Eğitim, Danışmanlık hizmetleriyle sektör ayırt etmeksizin, yerli yabancı firmalara, Uzman, tecrübeli, dinamik kadrosu ile hizmet vermektedir. İnka insan kaynakları İnsan kaynakları ve istihdam çözümleri konusunda aradığınız tüm alternatifleri size sunan iş ortağınızdır. İş Tanımı Sağlık sektöründe Türkiye’nin önde gelen A + Üniversite Hastaneler Grubunda görev almak üzere “ Genel Sekreter Yardımcısı” arayışımız bulunmaktadır. İdari görevin verimli bir şekilde yürütülmesi için gerekli koordinasyonu sağlamak ve Genel Sekreter’e karşı sorumlu olmak, Genel Sekreter’in devrettiği yetki sınırları içinde tüm bürokratik ve idari hizmetlerini yürütmekte Genel Sekreter’e yardımcı olmak, Yönetim Kurulu ve Senato Kararlarının paralelinde Genel Sekreterlik faaliyetlerinin planlanmasında ve düzenlenmesinde Genel Sekreter’e yardımcı olmak, Genel Sekreter’in vereceği diğer görevleri yerine getirmek.

  Aranan Nitelikler Boğaziçi, Sabancı, Koç, Odtü, Özyegin gibi üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun , Çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, Üniversitede Akademik veya Yönetim tarafında tecrübesi bulunan, En az 3 yıl tecrübeli Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, analitik yönü, organizasyon, planlama, raporlama, takip yönü kuvvetli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Seyahat engeli bulunmayan.

 • Bülent Gülen Tekstıl

  Yönetici Asistanı Bülent Gülen Tekstıl

  İstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firma Hakkında / www.bng-design.com Lütfen başvuru öncesi web sayfamızı yeterli hissedin. Yakalamış olduğumuz bu değerlerle yoğun tempoda disiplinli, dinamik çalışan ve BNG ruhunu benimseyebilecek takım arkadaşlarıyla çalışmayı hedefliyoruz.

  Aranan Nitelikler İngilizce bilen Halkla İlişkiler / Fuar / Ofis Yönetimi / Proje Yönetimi ,Organizasyon iş takipli, Görsel-Düzenleme ,Sunuma hakim,bu konularda min. 5 yıl tercihen sektör tecrübeli vb eğitimli PC & Office uygulamalarına hakim

 • Erexpo Fuarcılık A.Ş

  Sekreter Erexpo Fuarcılık A.Ş

  Bursa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Fuar organizasyonu sektöründe yer alan firmamızın Bursa Ofisinde çalıştırılmak üzere; Ofis telefon trafiğini yönetmek, Ofis gereksinimlerini takip edip karşılamak Ofis düzeni ve detaylı temizliğinden sorumlu Gelen misafirleri karşılamak ve ikramda bulunmak Pazarlama, Satış ve Muhasebe bölümlerine ihtiyaç doğrultusunda destek olmak.

  Aranan Nitelikler Benzer pozisyonda deneyimli MS Office programlarına hakim Dikkatli, titiz, disiplinli ve sorumluluk sahibi Sözlü iletişimi kuvvetli Bayan personel aranmaktadır.

 • Firma Adı Gizli

  Sekreterlik (Gümrük Müşavirliği Firması) Firma Adı Gizli

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Şirketimizin 4.LEVENT merkez ofisinde çalışmak üzere "SEKRETER-ASİSTAN" arayışımız bulunmaktadır; Şirkete gelen yurt içi yoğun telefon trafiğini yönetmek ve ilgili kişilere aktarmak, Gelen konukları karşılayıp ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket içi ve dışı resmi yazışmaları yapmak, takip etmek ve arşivlemek, Fax, fotokopi, vb işleri yönetmek, Kargo takibini yapmak, Toplantı organizasyonlarını yapmak, Dosyalama ve dokümantasyon işlemlerini yürütmek ve takip etmek, Diğer departmanlar ile koordinasyonu sağlamak, Genel müdürü asiste etmek, Genel müdürün yurtiçi ve yurtdışı otel, uçak ve seyahat organizasyonlarını yapmak; vize sürecini takip ederek sonuçlandırmak.

  Aranan Nitelikler Okulların ilgili bölümlerinden mezun, Sekreterlik konusunda minimum 2 yıl deneyimli, Santral yoğunluğunda çalışma tecrübesi olan, İngilizce bilgisine sahip, MS Office Programlarını kullanabilen, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Çözüm odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Organizasyon, planlama ve temsil becerisi gelişmiş, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim gücü yüksek, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Prezantabl bayan "Sekreter" arıyoruz. Not: Fotoğrafsız başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • Söğüt Plastik

  Sekreter Söğüt Plastik

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Aşağıdaki niteliklere uygun 'Sekreter' aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler En az Lise mezunu, Sekreterya görevlerini yerine getirebilecek, Microsoft Office programlarını bilen, Takım çalışmalarına yatkın, Dış görünüşüne önem veren, güler yüzlü, 20 - 40 yaş arası, Bekar, Bayan. Not: -Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy, Çekmeköy, Sancaktepe ve Sultanbeyli civarında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınacaktır. -Resimsiz başvurular dikkate alınmayacaktır.

 • İnci Enerji

  Sekreter İnci Enerji

  Denizli

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda Sekreter aramaktayız.

  Aranan Nitelikler · Lise veya Yüksek okul mezunu · Raporlama , planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, temsil yeteneği güçlü, · Diksiyonu düzgün, düzenli ve iletişim becerisi gelişmiş, · Ms Office programlarına hakim, · En az 2 yıllık deneyime sahip, · Denizli de ikamet eden, · BAYAN

 • Buypaşa Bilişim Teknoloji Medya A.Ş.

  Sekreter / Ön Muhasebe Buypaşa Bilişim Teknoloji Medya A.Ş.

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması E - mail,telefon ve ziyaretçi programının yönetilmesi, Ekip çalışmasına uyumlu, Bölge müdürünün toplantılarının planlanmasının takibi, Protokol ve misafir karşılanması,ağırlanması düzenlemek, Yönetim kadrosuna destek verecek, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Ofis Büro ekipmanlarını kullanabilen, Ön muhasebe alanında deneyimli. (Arşivleme ve dökümantasyon vs.)

  Aranan Nitelikler Lise veya üniversite mezunu, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Yazışma,dosyalama ve raporlama konusunda deneyimli, Yazılı ve sözlü iletişim becerilerine sahip ve etkin dinleyebilen, İnsan İlişkileri kuvvetli, Güler yüzlü,dinamik,titiz ve detaylara önem veren,işine ve kendisine özen gösteren ekip çalışmasına uyumlu, Sorumluluk alma konusunda başarılı, Zaman yönetimine önem veren ve stres altında çalışabilen, İstanbul Avrupa Yakası'nda ikamet eden, Bayan adaylar aranmaktadır. Not: Maaş, Sigorta, Yemek

 • Yeditepe Gıda Hizmetleri

  Sekreter/Santral Görevlisi Yeditepe Gıda Hizmetleri

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 985 yılında faaliyetlerine başlayan Yeditepe Gıda Hizmetleri modern tesisi ve uzman kadrosuyla toplu yemek sektöründe yerini almıştır. 6000m2 lik tesisiyle sektörünün en büyüklerinden biri olma özelliğini taşıyan mutfağımız en son teknoloji ve tamamen toplu yemek üretimini düşünülerek yapılmıştır.1985 ten bugüne bilgi birikimlerimizi sezktörümüzdeki kadro ve sektör yatırımcılarına aktararak sadece en büyük firma olarak değil en iyi firma olarakda yerimizi almak düşüncesiyle çalışmalaramızı sürdürüyoruz. Bu amaçla: Firmamızın telefon trafiğini yönetecek ve yönlendirebilecek Gelen misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi Dosyalama,ilgili yazışma ve evrak akışının yapılması ve takip edilmesi Kargo ,mektup ve evrak teslim alınması

  Aranan Nitelikler Konusunda en az 1 yıl deneyimli, Bilgisayar office programlarını iyi şekilde kullanabilen, Diksiyonu düzgün,Giyinimine özen gösteren, Büro ekipmanlarını kullanabilen, Bayan ön büro elemanı sekreter. Beşyol E-5 üzeri servis mevcuttur.

 • Beymetal Alüminyum

  Sekreter Beymetal Alüminyum

  İzmir

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Alüminyum sektörünün Türkiye' deki yenilikçi ve lider firmalarından Beymetal Alüminyum, 1997 yılında İzmir' de kurulmuş, alüminyum yüzey işlem ve üretim yatırımlarına başlamıştır. 2010 yılında ektrüzyon yatırımını tamamlamış ve entegre bir profil üretim merkezi haline gelmiştir. Günümüze kadar bir çok prestijli projeye imza atmıştır. Firmamızda görev alabilecek ve aşağıdaki niteliklere sahip '' SEKRETER'' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan Nitelikler TERCİHEN BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜNDEN MEZUN, MC OFFİCE PROGRAMLARINI VE OFİS ARAÇLARINI KULLANABİLEN, TELEFON, FAX VE MAİL TRAFİĞİNİ YÖNETEBİLECEK, GELEN-GİDEN EVRAK-KARGO TAKİP/GÖNDERİM İŞLERİNİ YAPABİLECEK, UZUN VADELİ ÇALIŞMAK İÇİN ENGELİ BULUNMAYAN, KEMALPAŞA DA İKAMET EDEN, DİKSİYONU DÜZGÜN, BAYAN

 • Humcon Yönetim Danışmanlığı

  Ofis Sekreteri Humcon Yönetim Danışmanlığı

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1998 den bugüne uzanan şirketimiz İnsan Kaynakları Yönetimi Danışmanlığı alanında ilkler arasında yer almıştır. Humcon Yönetim Danışmanlık olarak bugün yenilenen hedef ve vizyonumuzla; Genel Yönetim Danışmanlığı, Stratejik Yönetim Danışmanlığı, İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı, Kalite Yönetim Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Eğitim, Seçme ve Yerleştirme Hizmetleri, Değerlendirme Merkezi Hizmetleri ve Akademi Hizmetleri konularında İstanbul/Ataşehir'de bulunan Merkez Ofis, İstanbul/Pendik ve Kayseri'de bulunan şubelerimizden tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Ataşehir'de bulunan Merkez Ofisimizde değerlendirmek üzere; Müşterileri karşılamak ve ağırlamak, Telefon trafiğini kontrol etmek, İnternet ve telefon üzerinden müşterilere destek vermek, CRM'de müşteri dataları oluşturmak, Yöneticileri asiste etmek, Ofis düzen ve tertibini sağlamak,

  Aranan Nitelikler En az Lise, tercihen MYO mezunu, Büro Yönetimi ve Sekreterlik konusunda en az 2 yıl tecrübeli, Tercihen hizmet sektöründe müşteri temsilcisi veya müşteri ilişkileri sorumlusu olarak tecrübesi olan, MS Office Programlarını çok iyi seviyede kullanabilen, 10 Parmak Klavye kullanabilen, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Diksiyonu düzgün, Öz güveni gelişmiş, İş disiplini olan, Sorumluluk sahibi, 30 yaşından gün almamış, Bayan. Ofis Sekreteri alınacaktır. Maaş ve Sosyal Haklar; Asgari Ücret + SSK.

 • Twigy

  Motokurye/Ofisboy Twigy

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Dünyaca ünlü De Fonseca, Grendha, Rider, İpenema ve İpanema Gisele Bundchen Terlik ve Ayakkabı markalarının Türkiye'de tek yetkili dağıtıcısı olan Terteks 1989 yılında kurulmuştur. Kendi markası olan 'Twigy' terlik ve ayakkabıları ile 'Twigy Taraftar' konseptli terlik ve çocuk ayakkabıları için yılda iki ayrı koleksiyon hazırlayan ve dağıtımını yapan Terteks aynı zamanda Beşiktaş, Galatasaray, Bursaspor ve Eskişehirspor Kulüplerinin lisanslı terlik ve ayakkabı üreticisidir. 2003 yılında Beşiktaş Kulübü'nden ‘En Başarılı Lisansiye Ödülü' almış olan Terteks İran, Rusya, Ukrayna'ya da ihracat yapmaktadır. 1989 yılından bu yana markalaşma ve Türkiye çapında 1000 noktaya ulaşan dağıtım gücü ile başarılı çalışmaları ile sürekli büyüme grafiği çizen Terteks, büyümenin doğal sonucu olarak, çalışan sayısını da arttırmakta ve bu başarılı ekibin profesyonel bir parçası olabilecek niteliklere sahip 'MOTOKURYE / OFİSBOY' olarak görevlendireceğimiz aşağıda belirtilen yetkinliklere sahip takım arkadaşı aramaktayız.

  Aranan Nitelikler Lise Mezunu, A2 ehliyetli aktif motor (vitesli) kullanıcısı ve aynı zamanda da B sınıfı sürücü belgesine sahip olunup aktif araç kullanabiliyor olmak, Tercihen ulaştırma benzeri bir pozisyonda deneyimli, Askerlik hizmetini tamamlamış, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Şişli, Mecidiyeköy civarında oturan (Tercihen), Kefil gösterebilecek, 30 yaşını aşmamış, Bay

 • Kesit Bilişim Teknolojileri

  Yönetici Asistanı Kesit Bilişim Teknolojileri

  Kocaeli

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Kesit Bilişim 2012 yılında kurulmuş platform bağımsız entegrasyon çözümleri üreten bir yazılım ve teknoloji firmasıdır. Yöneticinin takviminin düzenlenmesi ve ajandasının takibinden sorumlu olacak Telefon, faks ve e-posta trafiğini yönetecek ve gerekli yazışmaları yapacak, Gelen ve giden evrakları takip edip, gerekli tüm dosyalamaları organize edecek, Toplantı ve diğer organizasyonlardan sorumlu olacak Günlük Ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirecek Satış destek faaliyetlerine yardımcı olacak

  Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun Benzer pozisyonda iş tecrübesi olan Çok iyi derecede İngilizce bilen MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen Analiz etme, raporlama, planlama ve organizasyon konularında yetenekli Müşteri odaklı, iletişimi güçlü, iş takibi ve planlama yetkinliğine sahip Yurtiçi / Yurtdışı Seyahate engel durumu bulunmayan

 • Abdurrahman Akarsu Holding

  Santral Görevlisi Abdurrahman Akarsu Holding

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Firmamızda görevlendirilmek üzere Santral Görevlisi aranmaktadır .

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu , Telefon ve evrak trafiğini yönetebilecek , Ms Office programlarına hakim , 35 yaşını aşmamış , Sorumluluk sahibi , Güleryüzlü , diksiyonu düzgün , Anadolu yakasında ikamet eden ,( Ümraniye'ye ulaşım problemi olmayan ) Bayan ,

 • Arma Kontrol Sistemleri

  Sekreter Arma Kontrol Sistemleri

  İstanbul Avrupa

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması Sektörün lider firmalarından olan şirketimizin İkitellideki fabrikasında görevlendirilmek üzere bayan sekreterler aranıyor.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu ,  Konusunda en az 2 yıl deneyimli, Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabilen, Raporlama, toplantı yönetimi ve zaman yönetimi konularında kendini geliştirmiş, Sonuç odaklı çalışabilen, Sorumluluk sahibi, Santral ve telefon görüşmelerini yönetme becerisine sahip, İletişim yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, İnsanlarla kolay iletişim kurabilen, sabırlı, güler yüzlü, Şirketin dosyalama ve dokümantasyon işlemlerinin yürütebilecek, Günlük iş akışı içinde etkin iletişim koordinasyonu sağlayabilecek, Tercihen; Başakşehir, Küçükçekmece, Halkalı, Sefaköy, İkitelli ve Bağcılar’da ikamet eden , 

 • Altan Hidrolik Mühendislik

  Santral Operatörü Altan Hidrolik Mühendislik

  İstanbul Anadolu

  30 Haziran 2015

  BAŞVUR

  İş Açıklaması 1989 yılından beri Hidrolik Malzemeler ve Ekipmanlar konusunda çalışan; ana ilkesi sürekli üreten, işbirliği içinde olduğu kuruluşlara, endüstriye ve topluma fayda olan, şirketimize aşağıdaki özelliklerde "Santral Operatörü" aramaktayız. Gelen çağrıları en hızlı şekilde ilgili kişilere iletmek, Gelen, giden evrak dağıtımı, faks,kurye,kargo işlemlerini takip etmek, Gelen misafirleri karşılamak ve ilgili kişilere yönlendirmek, Şirket telefon rehberini güncel tutmak, Üst yönetim ve bölüm müdürlerinin gerekli hallerde görüşmelerini organize etmek.

  Aranan Nitelikler En az lise mezunu, tercihen meslek yüksek okulu mezunu, Benzer bir pozisyonda en az 2 yıl tecrübesi olan, MS Office programlarını ve Ofis araçlarını etkin olarak kullanabilen, Planlama ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Dış görünüşüne önem gösteren ve güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, Misafir memnuniyetine önem gösteren, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi kuvvetli, Takım çalışmasına yatkın, Dürüst, ahlaki değerlere önem veren, aidiyet duygusu güçlü, İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet eden.

/
7
 • Engelli Aday

  Özel Tasarımlı İlan

  Eski Hükümlü

  Staj

 • Mavi Yaka

  Şehit Yakını/Terör Mağduru

  Haritalı İlan

  Sorulu İlan

 • Takip Edilen İlan

  Takip Edilen Şirket

  İncelenmiş İlan

İş Habercisi - Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?