Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Sekreterlik İş İlanları

 
Hepsini Temizle
Sekreterlik
 • İş AçıklamasıKurumsal hizmetler sunan firmamızda görevlendirilmek üzere; Müşteri memnuniyeti öncelikli amaç olmak üzere yönetimi asiste edebilecek ve satış sonrası destek süreçlerini takip ve koordine edebilecek Halkla İlişkiler Uzmanı alınacaktır.

  Aranan NiteliklerDiksiyonu düzgün ve ifade yeteneği olan, Problem çözme becerileri gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, MS Office uygulamalarına hakim, İnsan ilişkileri güçlü, Takım çalışmasında başarılı, Yönetici vasıflarına sahip, İş akış süreçlerini koordine ve takip edebilecek Vizyon sahibi, gelişime ve değişime açık, Güler yüzlü ve pozitif, İşini severek yapabilecek, Dış görünümüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Ankara'da ikamet eden, Tercihen üniversite mezunu BAYAN

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet, Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Eleman, Görevli, Lider, Asistan

 • İş AçıklamasıYabancı sermayeli, sektörün önde gelen denetim şirketlerinden birinde görevlendirilmek üzere ; firma COO'sunu asiste ederek, departman tarafındaki organizasyonlara destek olacak ''ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI'' aramaktayız.

  Aranan NiteliklerMin. Ön Lisans (MYO), tercihen Lisans mezunu, İstanbul'da ikamet eden, 25 - 45 yaşları arasında, Kurumsal ve tercihen yabancı sermayeli bir şirkette yönetici asistanlığı alanında en az 5 yıl tecrübeli, İngilizce diline yazılı ve sözlü olarak hakim, MS Office programlarını aktif olarak kullanabilen, İletişim yönü kuvvetli, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,ilişki yönetiminde başarılı, prezantasyonda başarılı , Analitik düşünebilen, yöneticisinin şahsi ve iş ajandasını takip ederek organize edebilen, Detaylara önem veren, hızlı aksiyon alabilen. * Neta İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ; Türkiye İş Kurumu’nun 06.08.2014 tarih ve 687 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

  Sektör: Mali Denetim-Vergi, Danışmanlık

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • İş AçıklamasıDünyanın 1 Numarası Coldwell Banker ile yeni ufuklara ulaşamaya nedersiniz? Bodrum Turgutreiste bulunan Coldwell Banker Sentez Gayrimenkul'e ofis asistanlığı yapacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÖn büro yönetimini üstlenebilecek ve ofisi asiste edebilecek Güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve görünümüne özen gösteren Organizasyon yeteneği yüksek Kendisini ve yaptığı işi geliştirmeyi seven Güvenilir, düzenli ve disiplinli çalışan MS Ofis programlarını kullanabilen Telefon trafiğinin yönetibilen Merkez ile ilgili koordinasyonunun sağlayacak takım arkadaşı arıyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan

 • Yönetici Asistanı

  Estetik İnternationalİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1999'dan bu yana,Estetik ve Rekontrüktif prosedürde hizmet veren Estetik International Sağlık Grubu olarak,plastik ve kozmetik cerrahi ayrıca güzellik merkezlerimizle,bireylere değer katmaya devam ediyoruz. Başarılarıyla ilklere imza atan kurumumuzda,yeniliklere hep birlikte yürüyeceğimiz İstanbul-Genel Müdürlüğümüz için "Yönetici Asistanı" aramaktayız.

  Aranan NiteliklerGenel Nitelikler Üniversitelerin Sekreterlik, Halkla İlişkiler, Büro Yönetimi veya ilgili bölümlerden mezun Yönetici Sekreterliği, ofis asistanlığı konusunda en az 3-4 yıl deneyimli MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen Diksiyonu düzgün, yazılı ve sözlü iletişimi güçlü İyi derecede İngilizce bilgisine sahip (okuma, yazma, konuşma) Ekip çalışmasına yatkın, pratik düşünebilen, prezantabl Güler yüzlü, pozitif, dikkatli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş İş Tanımı Şirket Yöneticisi’nin tüm telefon, evrak ve e-mail trafiğinin yönetilmesi Şirket Yöneticisi’nin talep edebileceği her türlü raporun hazırlanması Yurtdışı ve yurt içi seyahatlerin organizasyonları, otel ve uçak rezervasyonları Şirket içi ve dışı yazışmaların doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılması, (Türkçe ve İngilizce) Grubun Kurumsal yapısının zorunlu kıldığı tüm iç karar süreçleri ve resmi kararların yazılması, takibi, sonuçlandırılması NOT : Genel Müdürlüğümüz yıl sonuna kadar Mecidiyeköy'e taşınacağı için başvuru yapan adayların ilgili notu dikkate alarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Ofis Asistanı

  PROSERV TEKNOLOJİ HİZMETLERİİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıTelefon, faks, adres fihristlerini düzenli olarak güncelleme, İç ve dış yazışmaları yapma, Ofis bünyesindeki tüm birimlerin işleyişine destek olma, Evrak takibi yaparak sistemli şekilde dosyalama, Telefon, faks, posta, kargo trafiğini yönlendirme, Tüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme ve bilgilendirme) yönetmek, Santral , fax, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanmak, Ofisin ve yönetici odasının genel tertip ve düzenini sağlamak, Misafir karşılama ve ağırlamak.

  Aranan NiteliklerEn az Lise Tercihen önlisans mezunu, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Ofis asistanı olarak en az bir yıl görev yapmış, Santral , fax, fotokopi, yazıcı gibi ofis cihazlarını kullanabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün, prezentabl, güleryüzlü Planlama, iletişim ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş, Dikkatli, düzenli ve detaylara önem veren, Ekip çalışmalarında uyumlu, dış görüntüsüne özen gösteren, Sözlü ve yazılı iletişim becerileri ve firma temsil yeteneği güçlü, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden (çalşma yeri Esentepe), Genç ve dinamik bayan çalışma arkadaşı arıyoruz

  Sektör: Bilgisayar / BT / Internet

  Pozisyon: Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıMağazamız bünyesinde görevlendirilmek üzere;. Mağazanın Kasa, Depo, Müşteri Hizmetleri ve Ofis bölümlerinin idaresinden sorumlu olmak, Mağaza Müdürüne temel Mağaza Performans Göstergeleri hakkında analiz yapmak ve rapor sunmak, Diğer bölümlerin Takım Liderlerine idari konularda destek vermek, Mağaza idari işlerinden sorumlu olmak. "İdari İşler Takım Lideri" takım arkadaşı arıyoruz

  Aranan NiteliklerEn az lise veya dengi okul, tercihen üniversite mezunu, En az 2 yıl perakende sektöründe deneyimli, Muhasebe bilgisine sahip, MS Office Programlarına hakim, tercihen ERP kullanan, Ekip yönetimi güçlü, İletişim ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen, Analitik düşünebilen, Sorumluluk almayı seven ve stres altında çalışabilen, Askerlikle ilişiği olmayan (Erkek adaylar için).

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Uzman, Uzman Yard, Sorumlu, Takım Lideri, Lider

 • İş AçıklamasıBirey Eğitim Kurumları Beylikdüzü lisesinde görevlendirilmek üzere, Halkla ilişkiler-Eğitim danışmanları ve sekreter alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* İLETİŞİMİ KUVVETLİ * GÜLER YÜZLÜ * İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK * DİKSİYONU İYİ * İFADE EDEBİLME BECERİSİ DÜZGÜN * TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN * OKUL VE DERSHANE SİSTEMİNİ BİLEN * TECRÜBELİ * PREZENTABL

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman

 • Yönetici Asistanı

  Efor Giyimİstanbul Avrupa Bugün

  İş AçıklamasıŞirketimiz Yöneticilerinin randevu, telefon, dosyalama, evrak düzenleme işlerini yürütebilecek takım arkadaşları arıyoruz.

  Aranan NiteliklerEn az Lise mezunu, Daha önce sekreterlik deneyimi bulunan, MS office programlarını kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Okmeydanı’na kolay ulaşım sağlayabilecek BAYAN.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Asistan, Sekreter

 • Sekreter

  ASLANLI TEL SANAYİİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKurtköy sanayi mahallesindeki fabrikamıza Sekreter alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu; Sekreterlik konusunda enaz 2 yıl deneyimli, Ofis malzemelerini aktif kullanabilen, İyi derecede bilgisayar kullanabilen, Yoğun telefon santralini yönetebilecek, Dış görünümüne özen gösteren, Diksiyonu düzgün, Güleryüzlü, Dinamik, Analitik düşünme ve problem çözme yönü gelişmiş, Ziyarete gelen kişileri karşılama, yönlendirme çalışmalarını yürütebilen, Tercihen İyi derecede İngilizce konuşabilen, 35 yaşını aşmamış Kurtköy bölgesinde ikamet eden, Bayan sekreter

  Sektör: Diğer

  Pozisyon: Sekreter

 • İş AçıklamasıBirey Eğitim Kurumları Çalışlar Anadolu lisesinde görevlendirilmek üzere, Halkla ilişkiler-Eğitim danışmanları ve sekreter alınacaktır.

  Aranan Nitelikler* İLETİŞİMİ KUVVETLİ * GÜLER YÜZLÜ * İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK * DİKSİYONU İYİ * İFADE EDEBİLME BECERİSİ DÜZGÜN * TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN * OKUL VE DERSHANE SİSTEMİNİ BİLEN * TECRÜBELİ * PREZENTABL

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Danışman

 • Sekreter

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu Bugün

  İş AçıklamasıYAKACIK KARTAL da bulunan,Elektronik sistemler üzerine uzmanlaşmış firmamıza, * telefon trafiğini yönetebilecek, * telefonla müşteri taleplerini cevaplayabilecek, * bilgisayarda yazışma yapabilecek, * dosyalama işlemlerini yürütebilecek, * şirket içi idari konularda çalışabilecek, *gelen misafirelere çay/ kahve ikramı yapacak *yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek *esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak *4 katlı ofiste gerekli kargo ve evrakları ilgili departmanlara iletecek *toplantı öncesi gerekli düzeni sağlayacak *ofis içi genel tertip düzenden sorumlu olacak *mola saatlerinde çay servisi yapacak,mutfağın tertip düzeniyle ilgilenecek

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8. İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz...

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter

 • Büro Yönetimi Stajyeri

  E2 Akademi Eğitim Gayrimenkulİstanbul Anadolu, İstanbul Avrupa Bugün

  İş Açıklamasıİş Sağlığı ve Güvenliği Eğitmleri Firmamızda,Eğitim Departmanımızdaki Çalışma Arkadaşlarımıza Destek Olacak Bir Stajyer Arkadaş Aramaktayız.

  Aranan Nitelikler20-25 yaşları arasında, Öğrenci veya mezun, Ms Office Programlarını kullanabilen, Dikkatli,düzenli ve sorumluluk sahibi, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden veya ulaşım sorunu olmayan, Haftanın iki veya üç günü gelebilecek bayan, stajyer aramaktayız. yol ücreti ve öğlen yemeği karşılanacaktır. ayrıca haftalık ücret de verilecektir.

  Sektör: Eğitim, İş Sağlığı ve Güvenliği, Danışmanlık

  Pozisyon: Asistan, Sekreter

 • İş AçıklamasıBağlı bulunduğu yöneticinin/yöneticilerin belirlediği işlerin gereklilikleri yerine getirmek, bu işleri takip etmek ve raporlamak, Bağlı bulunduğu yöneticinin/yöneticilerin günlük, haftalık ve aylık iş planlamasını takip etmek ve koordinasyonu sağlamak, Yönetici ile diğer birimler arasında iletişim ve koordinasyonu sağlamak, Yöneticilerin seyahat organizasyonlarını düzenlemek, uçak, otel, araç vb. rezervasyonları ve yurtdışı vize işlemlerini takip etmek, Gerekli analiz, rapor ve sunumları hazırlamak, Bağlı bulunduğu yöneticinin/yöneticilerin Telefon trafiğini yönetmek Genel Merkez: Bandırma 600 Evler Mahallesi

  Aranan NiteliklerHys ve Köroğlu Mağazalarımız; Mobilya, Halı, Telefon, Beyaz Eşya, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Züccaciye, Elektronik, Giyim, Aksesuar, Motorsiklet ve Bisiklete Kadar Uzanan Geniş Ürün Yelpazesi İle Müşterilerine Güleryüzlü Hizmet Sunmaktadır. Yönetici asistanlığı görevinde en az 2 yıl tecrübeli En az yüksekokul mezunu, 20 - 30 yaşları arasında, Diksiyonu düzgün, güler yüzlü, görünümüne özen gösteren ve iletişimi kuvvetli, İş konusunda takipçi, dikkatli ve disiplinli, Detaylı, sistemli ve düzenli çalışmayı prensip edinmiş, Hedef - sonuç odaklı, İyi derecede planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, Problem çözme becerisi yüksek, pratik, Yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, zamanı iyi yönetebilen, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Bayan adayların başvurusunuz bekliyoruz

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Asistan, Yönetici Asistanı

 • Sekreter

  Papatya Mobilyaİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıSefaköy-K.Çekmece’de bulunan; iç ve dış mekanlar için dizayn mobilya üreten firmamıza bayan sekreter alınacaktır.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, 28 - 35 yaş arası, Diksiyonu düzgün , prezentabl, İletişim becerisi yüksek, Telefon trafiğini yönetebilecek, Ziyarete gelen kişileri karşılama, yönlendirme çalışmalarını yürütecek, Bilgisayar, fax ve fotokopi kullanımına hakim, Evrak, e-posta,kargo takibi konusunda deneyimli, Şirketimizi temsil edebilecek, Toplantı organizasyonu yapabilecek, Sorumluluk sahibi, Sefaköy'e ulaşım sorunu olmayan, Tercihen sigara kullanmayan ve evli bayan sekreter alınacaktır.

  Sektör: İmalat

  Pozisyon: Sekreter

 • Ofis Asistanı

  Coldwell Banker Türkiyeİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıNeden Coldwell Banker? Coldwell Banker; yenilikçi, kendisini mükemmel hizmet kalitesine adamış ve bu prensiple gayrimenkul sektöründeki liderliğini 109 yıldır sürdüren, konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında dünya çapında en yüksek satış hacmine sahip, dünyanın ilk ve yüzyılı aşkın süredir gayrimenkul sektörünün gelişimine yol açan lider firmasıdır. Şu an dünyada 54 ülkede 3.600 ofis, Türkiye genelinde 95 ofis, İstanbul’da ise 45 Coldwell Banker ofisi hizmet vermekte olup, bu sayı her geçen gün artmaktadır. Neden Coldwell Banker Maslak Ofis? Biz Coldwell Banker Maslak Ofis olarak tüm konut ve ticari müşterilerimize sektörün en profesyonel danışmanlık hizmetini vermek üzere kurulduk. Eğitime, öğrenmeye ve birlikte başarmaya inanan, dinamik bir ekip kurmak istiyoruz. Eğer ön büro ve ofis asistanlığı konusunda tecrübeliyseniz, profesyonel ve huzurlu bir ortamda çalışmak istiyorsanız Coldwell Banker Maslak Ofis sizin için doğru yerdir. İşin Tanımı - Misafirlerin karşılanması - Tüm idari işler ve ön muhasebe - Telefon trafiğinin yönetimi - Gayrimenkul Danışmanlarıyla iletişim ve koordinasyonun yönetimi - Coldwell Banker Türkiye ile genel iletişim ve koordinasyon - Raporların takibi

  Aranan Nitelikler- Güler yüzlü, diksiyonu düzgün, enerjisi yüksek - Analitik düşünebilen ve organizasyon yeteneği gelişmiş - Ofis programlarına hakim - Yaptığı işe katma değer katan - Maslak bölgesine yakın ikamet eden - Güvenilir ve iş disiplini olan - 25 yaşından büyük - Ofis çalışanına uygun, şık, resmi giyimi benimseyen, - Prezantabl, Bayan Ofis Asistanı arıyoruz.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Asistan, Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • Sekreter / Asistan

  Akman Enerjiİzmir 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıFirmamız için belirtilen nitelikler doğrultusunda SEKRETER/ASİSTAN alınacaktır. Telefon ve yazışma trafiğinin yönetilmesi, Yöneticilerin ofis ile ilgili ihtiyaçlarının organize edilmesi Posta ve kargo takibinin yapılması, Şirket içi idari evrakların dosyalanması ve arşivlenmesini sağlamak, Ziyaretçilerin karşılanması, yönlendirilmesi ve ağırlanması ile alakalı desteği vermek

  Aranan NiteliklerEn az lise, tercihen sekreterlik MYO mezunu. Alanında en az iki yıl deneyimli Tercihen ingilizce bilen MS Office programlarına etkin düzeyde kullanabilen, İnsan İlişkilerinde Başarılı Ve Ekip Çalışmasına Uyum Sağlayabilen Raporlama, organizasyon ve yönlendirme yeteneğine sahip İletişim Becerileri Ve Temsil Yeteneği Güçlü Olan, Kadın

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan, Yönetim Sekreteri

 • Sekreterya

  E.M.N. Egitim CihazlarıAnkara 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKuruluşumuzun ön bürosunda, büro yönetimi ve sekreterlik alanında bizlere hizmet verecek, diksiyonu düzgün, sorumluluk alabilecek ve üzerine aldığı işi sonuna kadar taşıyabilecek sekreterya görevi için arkadaşlar arıyoruz.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin ilgili bölümünden mezun En az 2 yıl deneyimli, MS Ofis programlarına hakim, Ofis araç ve gereçlerini kullanabilen, Telefonda yönlendirme yapabilecek kadar ingilizce bilen, Disiplinli, İnsan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, güleryüzlü, dinamik, Sistemli ve düzgün çalışma prensipleri olan,

  Sektör: Işık,Ses ve Görüntü Sistemleri, Bilgisayar / BT / Internet, Eğitim

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Asistan

 • Santral Elemanı

  Adeva Endüstriyel Sistemlerİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş Açıklaması1) Telefon mesajlarını not almak, ilgili kişilere zamanında, doğru olarak iletmek 2) Gelen müşteri ve ziyaretçileri karşılamak ilgili birime yönlendirmek 3)İş seyahatleri için seyahat planını takip etmek ve iş randevularını planlayarak ilgili yöneticileri bilgilendirmek. 4)Yazışmalar ve raporların bilgisayar kaydını düzenli olarak yapmak 5) Faaliyetleriyle ilgili her türlü kayıt ve işlemi tam, doğru ve zamanında yapmak, belgeleri dosyalamak,kullanıma hazır bulundurmak. 6) İş görüşmesi yapmak üzere gelenlere İş Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurtmak, formu kontrol etmek ve İnsan Kaynakları Sorumlusu’na ulaştırmak. 7)Gelen/Giden tüm evraklarla ilgili kayıtları tutmak ve dosyalama işlemlerini yerine getirmek. 8) Kargo ve Postadan gelen paketleri almak ve göndermek ve kayıtların tutulması 9)Telefonlara düzgün ve anlaşılabilir bir konuşma ile cevap vermek. 10)Yöneticisi tarafından verilen diğer görevleri yerine getirmek. 11)Toplantı öncesi ve sonrası toplantı salonunun düzeninin sağlanması ve takibi 12)Firma ziyartine gelen konuklara çay/kahve v.s ikramların titizlikle yapılması 13)Firma içi organizasyonlarda gerekli düzenin sağlanması

  Aranan Nitelikler1. prezentable 2. diksiyonu düzgün 3. kesinlikle sigara içmeyen 4. dinamik, gelişime ve öğrenmeye açık 5. kendine ve çevresine itinalı 6.titiz 7.bakımlı 8.İyi derecede Excell kullanabilen 9.İyi derecede Outlook kullanabilen. 10.mesaiye engel durumu olmayan 11.25-35 yaş arası bayan takım arkadaşı arıyoruz... NOT:İŞYERİMİZ YAKACIK/KARTAL dadır.

  Sektör: Elektrik ve Elektronik

  Pozisyon: Sekreter, Ofis Elemanı, Eleman, Görevli, Asistan

 • İş AçıklamasıŞirketimize "Büro Yönetimi Stajyeri" arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTicaret Meslek Liselerinin "Büro Yönetimi ve Sekreterlik" veya ilgili bölümü öğrencisi olan, Eylül- Haziran döneminde staj yapabilecek, Kariyerine sağlam bir temel hazırlamak isteyen ve hedefi olan, Bilgisayar kullanabilen, Hızlı, analitik, çalışmayı seven, düzenli, Üsküdar, Ümraniye, Çengelköy, Beykoz ilçerinde ikamet eden,

  Sektör: Danışmanlık

  Pozisyon: Stajyer

 • Sekreter

  MAMABÜS ENDÜSTRİYEL YEMEK ÜRETİMİİstanbul Avrupa 18 Ağustos 2017

  İş Açıklaması- Yöneticinin iç ve dış telefon görüşmelerini sağlamak, - Yönetici yerinde olmadığı zamanlarda arayan bilgilerini gün içinde yöneticiye iletmek, - Daire çalışanlarının görev alanlarıyla ilgili konularda telefon görüşmelerini bağlamak, - Gelen evrak, faks ve mesajları yöneticiye iletmek ve gerekli hallerde dosyalama hizmetini gerçekleştirmek, - Yöneticinin randevularını ayarlamak, - Gelen misafirleri karşılamak, - Birimin kurumsal vizyon, misyon ve etik kurallara bağlı faaliyet göstermesine katkıda bulunmak.

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Güleryüzlü, İletişim becerileri yüksek, Güvenilir, Dikkatli, Alanında en az 1 yıl iş deneyimine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, 30 yaşını aşmamış bayan Beylikdüzü tarafında ikamet eden.

  Sektör: Gıda

  Pozisyon: Sekreter

 • Asistan

  Vera Eğitim Danışmanlıkİstanbul Anadolu 14 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıİtalya'da eğitim alanında hizmet veren firmamız Vera Eğitim'in Bostancı'da ki ofisinde çalışmak üzere asistan aranmaktadır. Temsilciliğini yaptığımızİtalyan okullarının değişen bilgilerinin güncellenmesi;formların,broşürlerin fiziksel ve dijital ortamda düzenlenmesi, Okullarla ilgili bilgilerin internet ve sosyal medya kanallarımızda duyurulması, Eğitim fuarı ve üniversite sunumu gibi tanıtım aktivitelerinde destek olunması, Öğrencilerin eksik belge,form,ödeme gibi evraklarının fiziksel ve digital ortamda düzenlenmesi ve takibi , Telefon yanıtlama ve yönlendirme, Ofisin genel düzeni Yurtdışı eğitim sektöründe deneyimi olan adaylara öncelik verilecektir.

  Aranan NiteliklerAnadolu yakasında oturan Bayan adaylar, Düzenli,dikkatli ve özenli, İş takip sorumluluğu olan, Uzun vadeli iş arayışı olan, Üniversite mezunu (grafik tasarım mezunu adaylar tercih sebebidir), En az ortaa düzeyde yazılı İngilizceye hakim, World programlarını bilen ve sosyal medya ile ilgili

  Sektör: Eğitim

  Pozisyon: Asistan

 • Sekreter

  Bay Şapkacı Tekstilİstanbul Avrupa 14 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKağıthane Gürsel Mahallesinde Bulunan Merkez Ofisimizde Görevlendirilmek Üzere 'SEKRETER' Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler-Diksiyonu Düzgün Ve Dış Görünüşüne Özen Gösteren. -Dinamik,Güler Yüzlü. -İnsan İlişkileri İyi,Ekip Çalışmasına Uyumlu. -İş Disiplinine Önem Veren. -Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Gösterebilecek. -20-30 Yaşları Arasında. -En Az Lise Mezunu. -Bayan Sekreter Aranmaktadır.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik, Tekstil

  Pozisyon: Sekreter, Yönetici Sekreteri

 • İş AçıklamasıÇanakkale ve Kırklareli’nde istihdam edilmek üzere Fi Estetik Sağlıklı Yaşam ve Güzellik Merkezlerimize “Yönetici Asistanı” aranmaktadır.

  Aranan NiteliklerAlanında deneyimli, Yüksekokul Mezunu, Dış görünümüne özen gösteren, Bakımlı iletişim yeteneği güçlü, Diksiyonu düzgün, Pazarlama ve Satış tekniklerini iyi bilen, Branşı ile sürekli kendini geliştiren, Daima yenilikleri takip eden, Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Bayan Yönetici Asistanı alınacaktır.

  Sektör: Sağlık/Hastane

  Pozisyon: Yönetici Asistanı

 • Yönetici Asistanı

  İlkomBursa 18 Ağustos 2017

  İş Açıklamasıtelefon trafigini yönetecek,yazışmaları yapacak,mailleri takip edecek vs. deneyimli arkadaşlar tercihimizdir...

  Aranan NiteliklerEn az Lise , tercihen Üniversite mezunu Sorumluluk sahibi ve detaylara önem veren, İş takibi kuvvetli,analitik düşünebilen, Diksiyonu düzgün, Tercihen ETA muhasebe programını kullanabilen, tecrübeli Etkin bilgisayar kullanabilen ( MS Office Uygulamaları), İnsan ilişkilerinde başarılı,ekip çalışmasına uyumlu,sonuç odaklı, Bayan Takım arkadaşı aramaktayız.

  Sektör: Kozmetik

  Pozisyon: Yönetici Sekreteri, Yönetici Asistanı, Sekreter, Eleman

 • Sekreter

  Ermoda Tekstilİstanbul Anadolu 18 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıŞİRKET İÇİ VE DIŞI TELEFON TRAFİĞİNİ YÖNETECEK, ZİYARETÇİ KARŞILAMA VE GEREKLİ BİRİMLERE YÖNLENDİRME İŞLERİNİ YAPABİLECEK, ŞİRKET KARGO ALIM VE GÖNDERİM İŞLERİNİ YÜRÜTEBİLECEK, ULAŞIM PLANLAMASI YAPARAK GEREKLİ BİLET AYARLAMALARINI YAPABİLECEK, BASİT KURUM DIŞI YAZIŞMALARI YAPABİLECEK, MS OFFİCE BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLAN, DİKSİYONU DÜZGÜN VE DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖZEN GÖSTEREN,

  Aranan NiteliklerEn az lise mezunu, Dikkatli, oranizasyon ve iletişim becerileri yüksek, Tercihen sekreterlik alanında deneyimli, Samandıra/Sancaktepe civarlarında ikamet eden, Bayan.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Danışman, Sekreter, Asistan

 • İş AçıklamasıKartal ve Maltepe civarında oturan 17 ile 35 yaş arası ofis içinde telefonlara bakıcak bayan sekreter aranıyor. iletişim numaralarımız: 0216-305-72-45 0216-305-72-46 0534-853-82-16 0546-256-15-40 0553-946-30-06

  Aranan Nitelikler17 ile 35 yaş arası Diksiyonu düzgün Ofis ortamında çalışıcak

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi

 • İş AçıklamasıKartal ve Maltepe civarında oturan 17 ile 35 yaş arası ofis içinde telefonlara bakıcak bayan sekreter aranıyor. iletişim numaralarımız: 0216-305-72-45 0216-305-72-46 0534-853-82-16 0546-256-15-40 0553-946-30-06

  Aranan Nitelikler17 ile 35 yaş arası Diksiyonu düzgün Ofis ortamında çalışıcak

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Sekreter, Müşteri Temsilcisi

 • Ofis Asistanı

  Coldwell Banker Marine Gayrimenkulİstanbul Anadolu 13 Ağustos 2017

  İş Açıklaması• Ofisin günlük telefon ve misafir trafiğini yönetmek, yönlendirmek, • Dosyalama, arşiv ve dokumantasyon işlerini takip etmek, • Santral ve ön-büro yönetimi yapmak, • Gayrimenkul portföy ve müşteri trafiğini yönetmek

  Aranan Nitelikler• İletişim becerisi gelişmiş, güleryüzlü, diksiyonu düzgün, • Dış görünüşüne özen gösteren, • İş konusunda takipçi, dinamik, titiz, dikkatli, sorumluluk sahibi ve disiplinli çalışan. • Ofis ekipmanlarını etkin kullanabilen, • Yazışma raporlama tekniklerine hakim, yazılı ve sözlü iletişim becerisi gelişmiş, • Lise, MYO ve Lisans Mezunu, • MS Office programlarına hakim, • 25 - 35 yaşları arasında.

  Sektör: Gayrimenkul

  Pozisyon: Ofis Elemanı, Sekreter

 • Müşteri Temsilcisi

  Rota Denizcilikİstanbul Anadolu 17 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKadıköy ve civarında oturan Ofis Ortamında Çalışacak 25 - 35 Yaş Arası Bayan Müşteri Temsilcileri Aranmaktadır.

  Aranan Nitelikler* 25 - 35 Yaş Arası * Halkla İlişkileri Kuvvetli * İkna Kabiliyeti Olan

  Sektör: Denizcilik

  Pozisyon: Sekreter, Gemici

 • İş AçıklamasıYöneticisinin günlük çalışma programını ve çalışma ortamını düzenlemek, iş ve seyahat planlarını hazırlamak, ajandasını takip etmek, Yöneticisinin iç ve dışyazışmalarını ve evrak işlerini yürütmek, Kendisinden talep edilen süreçlerin dosyalama ve arşiv düzenlemesini yapmak, Departmanlar için gerekli olan operasyonel süreçlede destek vermek, Ofis içi koordinasyonu sağlamak.

  Aranan Niteliklerİletişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız için "Yönetici Asistanı" arıyoruz. Tercihen üniversitelerin büro yönetimi ve sekreterlik bölümünden mezun, Tercihen benzer pozisyonda en az 1 yıl deneyimli, İletişimi kuvvetli ve organizasyon becerisine sahip, Ms Office programlarını etkin kullanabilen, Düzenli, titiz ve ve takipçi çalışma yetkinliklerine sahip, Dış görünümüne özen gösteren, Bayan.

  Sektör: Telekomünikasyon ve Network

  Pozisyon: Yönetici Asistanı, Sekreter

İş Habercisi - Sekreterlik İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?