Firma Üyelik

İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
İŞ İLANI VER:0216 572 25 25
 • Ankara:0216 572 25 25
 • İzmir:0232 441 71 44
 • Antalya:0216 572 25 25
 • Bursa:0216 572 25 25
Firma Girişi

Stilist İş İlanları

Hepsini Temizle
Stilist
 • Modelist

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAlanında lider konumda bulunan şirketimizin Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Modelist” arıyoruz. İlgili Okullardan ve Bölümlerden Mezun Bayan Hazır Giyim Konusunda Deneyimli Dikiş, Ölçü ve Pastal Bilgisine Sahip Modayı Yakından Takip Eden Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden İletişimi Güçlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı Takım Çalışmasına Uyumlu Planlı ve Organize Çalışmayı Kendine İlke Edinmiş Sorumluluk Anlayışı Yüksek Araştırmacı, Değişime ve Yeniliğe Açık

  Aranan NiteliklerKalıpları çıkarmak ve modelleri oluşturmak. Kesim ve dikim sürecini takip etmek. Tamamlanan model provalarına katılmak. Kalıbın modele uygunluğunu kontrol etmek ve değişiklikleri kaydetmek. Prova sonrası ilgili değişiklikleri gerçekleştirmek ve üretime hazır hale getirmek. Kalıp ve ürün ile ilgili oluşabilecek riskleri önceden tespit ederek gerekli önlemleri almak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Modelist, Stilist

 • İş AçıklamasıFirmamızda görev alabilecek ve; Kendi koleksiyonumuz, müşteri koleksiyonları ve iştirak edilen fuarlar için; trend, dizayn, müşterinin beğenisi, ebatlar gibi kriterleri göz önünde bulundurarak belirlenen termine uygun olarak kreasyon hazırlamak, Hazırlanan tasarımları Pazarlama Birimine sunarak müşterek karar vermek, kararlaştırılan dizaynın çizimi ve uygulamasını ilgili sorumlularla beraber çalışarak ürünün planlandığı gibi imal edildiğini izlemek. Pazarlama birimi ile sürekli iletişim halinde olup, müşterilerin belirttiği tema veya müşterinin gönderdiği mail, katalog, havlu, kumaşa göre desen çizimleri yapmak, uygulanabilirliği için Desen Uygulama Birimi ile değerlendirmek, uygulamak ve çıktıyı Pazarlama Birimine sunmak, görevlerini yürütebilecek '' DESEN TASARIMCISI '' arayışımız bulunmaktadır.

  Aranan NiteliklerÜniversitelerin güzel sanatlar fakülteleri veya meslek yüksek okullarından mezun, Tercihen dokuma/örgü teknikleri konusunda bilgi sahibi, Sektörel araştırmalar yaparak hayal gücünü ve yaratıcılığını ürüne yansıtabilen, Etkili iletişim kurabilen, iş takibini ve zaman planlamasını yapabilen, 30 yaşını aşmamış, Denizli'de ikamet eden ve/veya edebilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış adaylar aramaktayız. Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar olabilir.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Uzman, Stilist

 • Kartela Elemanı - İstanbul

  İmzaİstanbul Avrupa 21 Eylül 2017

  İş Açıklaması   Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Halkalı Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere KARTELA ELEMANI aramaktayız.    

  Aranan Nitelikler  Kartela konusunda deneyimli, Tasarım Geliştirme çalışmaları sırasında verilen görevleri yerine getirebilen, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Avrupa yakasında ikamet eden, 25-30 yaşlarında, Tercihen teksil konusunda eğitim almış, Bayan adaylar,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Grafiker, Sorumlu, Stilist

 • Tasarım Elemanı - İstanbul

  İmzaİstanbul Avrupa 22 Eylül 2017

  İş Açıklaması   Erkek klasik giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın İstanbul Halkalı Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere TASARIM ELEMANI aramaktayız.    

  Aranan Niteliklerİstenen Yetenek ve Uzmanlıklar Corel Draw programını kullanabilen, Tercihen Erkek klasik giyimde 3 yıl çalışmış ve Dokuma ürün grubunda (takım elbise, gömlek, pantolon, ceket) tecrübeli, Ürün grubunun üretim planlama süreçlerine hakim ve sorumluluğunu alabilen, Tasarım Geliştirme çalışmaları sırasında verilen görevleri yerine getirebilen, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşıma sahip, İletişim yeteneği güçlü ve ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Tercihen ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen, Avrupa yakasında ikamet eden, 26-30 yaşlarında, Bayan adaylar,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Grafiker, Sorumlu, Stilist

 • Stilist ve Stilist Yardımcısı

  Anemon Tekstil Sanayiİstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıLaleli ve Osmanbey piyasasında deneyimli Stilist ve Stilist yardımcıları alınacaktır. BALERİNA - Anemon Tekstil

  Aranan NiteliklerLaleli ve Osmanbey piyasasında deneyimli Modayı yakından takip eden Ekip çalışmasına yatkın,sosyal ilişkilerinde başarılı Çizimi ve görsel zevki iyi olan Kumaş ve aksesuar piyasasını bilen Sorumluluk sahibi Stilist ve Stilist yardımcıları çalışma arkadaşları arıyoruz. BALERİNA - Anemon Tekstil

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Stilist

 • Tasarım Asistanı

  Firma Adı Gizliİstanbul Avrupa 23 Eylül 2017

  İş AçıklamasıAlanında lider konumda bulunan şirketimizin Üretim Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen niteliklere uygun “Tasarım Asistanı” arıyoruz. İlgili Üniversitelerden, Fakültelerden ve Bölümlerden Mezun İyi Derecede Yabancı Dil Bilgisi (Tercihen İngilizce) Olan Tasarım Programlarını Bilen ve Kullanan Erkek Adaylar İçin Askerlikle İlişkisi Olmayan İstanbul’da İkamet Eden Yurt Dışı ve Yurt İçi Seyahat Engeli Olmayan İletişimi Güçlü ve İnsan İlişkilerinde Başarılı Takım Çalışmasına Uyumlu ve Sosyal Sorumluluk Anlayışı Yüksek ve Vizyoner Analitik, Araştırmacı ve Detaycı Yenilikleri Takip Eden ve Uygulayan

  Aranan NiteliklerÜrünleri tasarlanmasına yardımcı olmak. Üretim sürecini takip ederek mevcut koleksiyonun planlı ve düzenli olarak işlemesine destek vermek. Moda ve trendleri araştırmak. Yeni fikir ve projelerin üretilmesinde yer almak.

  Sektör: Mağazacılık / Perakendecilik

  Pozisyon: Tasarımcı, Modelist, Asistan, Stilist

 • Modelist

  MODAYSAİstanbul Avrupa 5 Eylül 2017

  İş AçıklamasıOsmanbey’de hazır giyim üzerine faaliyet gösteren firmamıza Abiyede EN AZ 5 YIL DENEYİMLİ Modelist alınacaktır. Aranan özellikler aşağıda belirtilmiştir.

  Aranan NiteliklerABİYE grubunda en az 5 yıl deneyimli, AUDOCES programı kullanabilen ya da verilecek eğitim sonrasında kısa sürede programı kullanabilecek Dikim tekniklerine hakim, Kalıp, dijit, serileme, ölçü tablosu hazırlamada bilgisi olan, En az 5 yıl deneyimi olan, Kalıbı çıkarılan modelin kesim ve dikim aşamalarında ilgili ekibe modelle ilgili bilgi vermek, Modellerin dikimin sonuçlanmasını sağlamak, Dikilen modeli ilik, aksesuar, el işi, ütü için ilgili birimlere teslim etmek, Tam zamanlı çalışabilecek bayan takım arkadaşları arıyoruz.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Stilist

 • Stilist ve Tasarımcı

  Berrak Tekstilİstanbul Avrupa 9 Eylül 2017

  İş Açıklaması• İstanbul Gaziosmanpaşa'da tekstil üretimi yapan firmamızda Stilist ve Modelist bilgisine sahip aşağıdaki niteliklere uygun çalışma arkadaşları aramaktayız. STİLİST NİTELİKLERİ •KONUSUNDA EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ, •TERCİHEN ÜNİVERSİTELERİN TEKSTİL TASARIM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, •MARKANIN HEDEF MÜŞTERİ KİTLESİNE UYGUN TARZDA ÖZGÜN TASARIMLAR YAPABİLECEK, •DÜNYA TRENDLERİNİ VE MODAYI YAKINDAN TAKİP EDEN, •RENK, KUMAŞ, AKSESUAR, NAKIŞ, BASKI, KALIP VE DİKİM BİLGİSİ OLAN, •KONUSU İLE İLGİLİ ÇİZİM VE TASARIM PROGRAMLARINI KULLANABİLEN, •PİJAMA VE ÇAMAŞIR TASARIMI YAPABİLECEK, •STİLİST ARANMAKTADIR.

  Aranan NiteliklerTASARIM NİTELİKLERİ ·ERKEK, BAYAN, ÇOCUK PİJAMA VE ÇAMAŞIR MODELİSTİK BİLGİSİ OLAN, ·MESLEK LİSESİ VE MESLEK YÜKSEKOKULLARININ İLGİLİ BÖLÜMLERİNDEN MEZUN VEYA MODELİSTLİK EĞİTİMİ ALMIŞ, ·MESLEĞİNDE EN AZ 10 YIL DENEYİMLİ ·WEARCAD KALIP PASTAL ÇİZİM PROGRAMINI ÇOK İYİ BİLMEK ·BAZ KALIP BİLGİSİ OLAN, ·ÜST VE ALT GRUP TECRÜBELİ, ·TASARIM ÇİZİMLERİNDEN KALIP ÇIKARABİLEN, ·SERİ TEKNİĞİNİ BİLEN VE YAPABİLEN, ·AKTİF BİR ŞEKİLDE İMALAT VE MODELHANE ARASINDA KALIP, ÖLÇÜLER VE DİKİM İLE İLGİLİ KONULARDA TAKİP DÜZELTME VE İYİLEŞTİRME YAPABİLECEK ·TASARIMCI ARANMAKTADIR.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Stilist, Tasarımcı

 • Tasarımcı ( Pijamada Deneyimli)

  Halit Tekstilİstanbul Avrupa 10 Eylül 2017

  İş Açıklamasıİstanbul Yenibosna’da bulunan ve hazır bayan giyim üzerine faaliyet gösteren firmamıza tasarım alanında kabiliyetli çalışma arkadaşı aramaktayız.

  Aranan NiteliklerÜNİVERSİTELERİN GRAFİK/TASARIM VE MODA TASARIM BÖLÜMLERİNDEN MEZUN, İŞ ALANINDA, ÖZELLİKLE BAYAN PİJAMA,GECELİK, ABİYE GECELİK ÜZERİNE EN AZ 3 YIL DENEYİMLİ, PHOTOSHOP, COREL DRAW GRAFİK PROGRAMLARINA İLERİ DÜZEYDE HAKİM, EMPRİME PARÇA BASKI, METRAJ BASKI TEKNİKLERİNDE DENEYİMLİ, TASARIM YÖNÜ GÜÇLÜ, ARAŞTIRMACI, TAKIM ÇALIŞMASINA UYUMLU, SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİKLERİ TAKİP EDEN, DİSİPLİNLİ, DİKKATLİ VE ÖZENLİ ÇALIŞABİLEN, TERCİHEN AVRUPA YAKASINDA İKAMET EDEN,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Tasarımcı, Stilist

 • Modelist Yardımcısı

  Aysira TekstilKocaeli 6 Ağustos 2017

  İş AçıklamasıKusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapı sistemi ile çalışan Aysira ürün çeşitliliği ve kalitesinde ulaşmış olduğu nitelikli seviyelerden ötürü, bir başka dünya markası olan Pierre Cardin Wedding üretim lisansını da alarak uluslararası kimliğini de güçlendirmiştir. Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir. 5000 m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira Genel Merkez bünyesinde görevlendirmek üzere Modelist Yardımcısı arıyoruz.

  Aranan NiteliklerTekstil sektöründe 2 yıl deneyimli, Model kesim, ürün kalıp süreçlerinde görev almış, Modelin ölçü tablosuna göre dikiş talimatlarını hazırlayacak Gemini x9 programını aktif kullanmış,

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Modelist, Stilist

 • Tasarımcı (Fabrika)

  Tekbir Giyimİstanbul Avrupa 17 Haziran 2017

  İş AçıklamasıStilist / Tasarımcı (Fabrika Merkez)

  Aranan NiteliklerKaban ve Pardesü Tasarımında en az 3 yıl tecrübeli, Bayan Stilist / Tasarımcı aranmaktadır.

  Sektör: Tekstil

  Pozisyon: Stilist, Tasarımcı

İş Habercisi - Stilist İş İlanları 'nı düzenli olarak e-posta adresine gelmesini ister misin?

Yeni işler aramanla eşleştiğinde bunu ilk bilen sen olacaksın! Sana ne sıklıkla e-posta göndermeliyiz?